>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19 września 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie:Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń H(0 - 6)
Typ:1
Kurs:1,85
Buk:Tobet
Analiza:

Pierwsza odsłona meczu o 3 miejsce Speedway Ekstraligi. Betard już dwukrotnie w tym sezonie jechał u siebie z Unibaxem. Pierwszy mecz to zwycięstwo torunian, ale wtedy był to mecz o przysłowiową pietruszkę. Kolejną odsłonę, która była meczem o awans do kolejnej rundy play-off wygrali wrocławianie 52-38. Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz: obie ekipy w optymalnych składach. Marek Cieślak zapowiada twardą walkę o brąz, a do tego potrzebuje jak największej zaliczki jadąc u siebie. Co prawda ostatnio nie udało się pokonać Falubazu, ale ekipa toruńska jest dość chimeryczna, na wyjazdach kuleją. Ostatnio w Lesznie walkę podejmował jedynie Sullivan, chociaż w Lesznie tak na prawdę mało kto podejmował w tym roku walkę. Nie zmienia to jednak mojej opinii, że będący w słabej formie Andersen, nierówny Miedziński, słaby Jaguś wspomagani Sullivanem, Holderem i juniorami ujadą dobry wynik. Przy wyniku 48-42 mamy zwrot stawki, zaś wszystko powyżej na korzyść Betardu to wygrana po kursie 1,85. Ja takie rozwiązanie przyjmuję za całkiem realne.

⛔ 100
 
santosdrazyk 5

santosdrazyk

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok
Typ: DW 0:0
Kurs:7
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17 aktualny lider Ekstraklasy jedzie do Gdyni po 3 punkty. Arka w tym sezonie prezentuje solidna obrone. Zajmujaca 14 miejsce z 5 punktami Arka stracila 3 bramki i strzelila wlasnie tyle samo. Nie jest tajemnica fakt ze ciezko sie gra na sztucznej murawie przeciwko Arce. Nie jedna druzyna narzekala na to i nie jedna jeszcze bedzie. Arka po za tym dobrze radzi sobie w defensywie. Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc z liderem i faworytem spotkania Jaga. Jaga dobrze gra o czym swiadczy fotel lidera. Cztery zwyciestwa i jeden remis. W bramkach prezentuja sie dobrze 9:3.
Arka u siebie rozegrala 2 spotkania. Ograla Zabrze 2:0 i zremisowala z Widzewem 1:1.
Jaga na szlaku w tym sezonie radzi sobie zancznie lepiej niz w zeszlym sezonie. 1 zwyciestwo (1:2 z Lechia) oraz 1 remis (0:0 ze Slaskiem).
Owszem Jaga radzi sobie w ofensywie dobrze lecz nie w Gdyni o czym swiadcza statystyki ponizej. Na 11 konfrontacji od 2001 do 2010 bylo 1 zwyciestwo Arki, 8 remisow! oraz 2 zwyciestwa Jagi.
18.08.01 Arka- Jaga 1:0
3.03.02 Jaga - Arka 0:0
13.08.03 Arka - Jaga 0:0
20.03.04 Jaga - Arka 2:2
13.11.04 Jaga - Arka 2:2
11.05.05 Arka - Jaga 0:0
10.08.08 Arka - Jaga 1:1
28.02.09 Jaga - Arka 3:0
23.10.09 Arka - Jaga 0:0
3.11.09 Arka - Jaga 0:0
28.04.10 Jaga - Arka 2:1
Statystycznie Jaga nie potrafila strzelic na wyjezdzie Arce bramke!
Jak widac nie gra sie Jadze dobrze z Arka. W gdyni nie wygrali ani razu. Raz lepsza byla Arka a tak to 5 remisow. Jak juz mowilem trudno sie gra na terenie Arki.
Arka w tym sezonie:
Bramki zdobyte: 3/5 = Srednia 0.6 na mecz
Bramki stracone: 3/5= 0.6 na mecz.
Jaga sporo strzela co mecz ale traci srednio 0.6 gola na mecz.
Pamietajmy jak tragicznie grala Jaga na wyjazdach w przeszlosci. Owszem u siebie byli zawsze grozni ale to nie to samo.
Trudny teren, statystycznie same 0:0 i remisy, sztuczna murawa, klatwa wyjazdowa Jagi i dobra obrona Arki wrozy remis. Strzelam ze bedzie wlasnie 0:0.

⛔ 100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
BENFICA LIZBONA - SPORTING LIZBONA
Typ : (handi 0-1 ) REMIS@ 3,60 Bet365
Wielkie derby Lizbony na Estadio Da Luz. Oba zespoły póki co w tym sezonie w cieniu dobrej postawy FC Porto. Benfa jednak wydaje się, że jako jedyna może zagrozic Smokom w wywalczeniu tytułu. Sporting nie wygląda na papierze zbyt dobrze. Wiadomo jednak, że to papier i wszystkie te wyliczenia nie grają bo to na dodatek derbowy mecz. Jednak dla mnie faworytem jest Benfa. Jednak jak to przystało na mecz derbowy to nikt nie będize odpusczał. Pogromu jakiegoś się nie spodziewam bowiem Sporting dobrze się organizuje w tyłach. Mankamentem w tym meczu może byc środkowa strefa boiska gdzie w zespole z Jose Alvalade zabraknie Pedro Mendesa, Izmaiłowa i Grimiego. Zatem teraz pod ich nieobecnośc zapowiada się dominacja w środku Carlosa Martinsa czy Aimara. BENFICA: Roberto; Maxi Pereira, Luisão, David Luiz e Fábio Coentrão; Javi Garcia; Carlos Martins, Pablo Aimar e Nico Gaitán; Saviola e Cardozo.
SPORTING: Rui Patrício; João Pereira, Carriço, Nuno André Coelho e Evaldo; André Santos; Vukcevic, Matías Fernandez e Maniche; Liedson e Postiga

⛔ 100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: OSC Lille - AJ Auxerre
Typ: 1
Kurs: 1,75
Buk: Bwin
Analiza: Do meczu zostało 15 minut, więc szybka analiza. Oba kluby przegrały w tygodniu mecze w Pucharach, Lille uległo Sportingowi (1:2), a Auxerre Milanowi (0:2). Oglądałem mecz Auxerre, i szczerze mówiąc nie pokazali nic, co mogłoby przekonać mnie do postawienia na nich w tym meczu. Grali wolno, bez pomysłu. Jedyny pomysł na grę to wykopywanie długich piłek na Jelenia. W lidze też grają słabo, remisy z Lorient, Brestem, Valenciennes i Caen, oraz porażka z Monaco powodem do chluby nie są. Co prawda Lille też nie osiąga wielkich wyników, ale ich gra wygląda dobrze. Przełamali sie w ostatnim derbowym meczu z Lens, wygrywając aż 4:1. Grę ofensywną ciągną będący w dobrej formie Gervinho i Cabaye. Zawsze wystrzelić może nieobliczalny Eden Hazard, lub Ludovic Obraniak. Stawiam na pewne zwyciestwo drużyny gospodarzy.

✅ 75
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Breidablik - UMF Selfoss
Typ : over 2,5
Kurs : 1,62
Bukmacher : Bet365

Witam. Dzisiaj zainteresowało mnie spotkanie ligi Islandzkiej pomiędzy liderem, a drużyną plasującą się na ostatniej pozycji. Niemal pewne jest, że z tej rywalizacji górą wyjdą gospodarze, którzy jak dotychczas sprawiają miłą niespodziankę swoim fanom, liderując w tabeli przed Vestman-em, i wielokrotnym mistrzem kraju Hafnarem. Goście, beniaminek, z meczu na mecz mają coraz mniejsze szanse na utrzymanie. Są więc skazani na porażkę. Jeszcze raz wracając do gospodarzy, to zdarzają im się wpadki, ale liga powoli wchodzi w bardziej decydującą fazę, więc porażka nie wchodzi w grę.
Moim zdaniem, uskrzydleni wyjazdowym zwycięstwem na KR Ryekjavik gospodarze, bez problemu zaaplikują przyjezdnym parę bramek. Oby więcej niż 2. Nie wykluczam również honorowego trafienia gości. Wtedy over byłby jeszcze pewniejszy ;)

Życzę miłego wieczoru.

✅ 62
 
hume 0

hume

Użytkownik
Spotkanie: Reynolds B. - Cook L.
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Bez żadnych wątpliwości dwóch najlepszych tenisistów Challangera rozgrywanego w Tulusie. Oboje radzą sobie w tym turnieju wyśmienicie - o czym świadczy chociażby fakt, że nie stracili jak do tej pory ani jednego seta, a swoich przeciwników zwyczajnie miażdżyli.

Cook odprawił z kwitkiem kolejno: Mosera (6:2, 6:1), Sadecky&#39;ego (6:3, 6:1), Mcclune&#39;a (6:0, 7:6) i w ostatnim meczu Andersona (6:2, 3:0 krecz), zaś Reynolds pokonał: Levine&#39;a (6:2, 6:1), Kuznetsov&#39;a (6:4, 7:6), Witten&#39;a (6:3, 6:2) oraz Tima Smyczka (6:0, 6:0 (!)).

Zawodnicy zajmują bardzo podobne miejsca w rankingu ATP - Reynolds jest 249, a Cook 224. Jednak patrząc na to jak prezentowani przeze mnie tenisiści radzą sobie w aktualnym Challangerze jestem przekonany, że górą bedzie Reynolds - dlaczego?, odpowiedź jest prosta: wystarczy spojrzeć na rozegrane do tej pory mecze - i wcale nie chodzi mi o to, że wygrane Reynoldsa były bardziej spektakularne, a raczej mam tu na myśli fakt, że mój faworyt pokonał dużo lepszych przeciwników. Oprócz tego za moją wersją przemawia statystyka - zawodincy spotykali się jak do tej pory trzykrotnie - Cook wyrał raz.

✅ 60
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: Pojedynek strzelecki Forlan - Villa. Wygra FORLAN
Kurs: 4,25
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Na dzis wybrałem mecz z hiszpańskiej ligi piłki nożnej pomiędzy Atletico Madryt a Barcelonom. Według mnie w pojedynku strzeleckim pomiędzy Forlanem a Villą lepszy będzie Urugwajczyk. Atletico obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Bramek strzelili 6 a stracili 1. 3 bramki strzelił właśnie Forlan. Oto ich ostatnie 3 mecze:

Mon 30/08/10 PRD Atlético Madryt 4 - 0 Sporting Gijón
Sat 11/09/10 PRD Athletic Bilbao 1 - 2 Atlético Madryt
Thu 16/09/10 PUU Aris Saloniki 1 - 0 Atlético Madryt

Barcelona natomiast jest obecnie na 12 miejscu i po dwóch meczach zdobyli tylko 3 punkty. Bramek strzelili 3 a 2 stracili. Villa w lidze strzelił jak narazie tylko 1 bramkę. Oto ich ostatnie 3 mecze:

Sun 29/08/10 PRD Racing Santander 0 - 3 FC Barcelona
Sat 11/09/10 PRD FC Barcelona 0 - 2 Hercules Alicante
Tue 14/09/10 LMU FC Barcelona 5 - 1 Panathinaikos …

Oto ostatnie 5 spotkań między tymi rywalami:

Sun 14/02/10 PRD Atlético Madryt 2 - 1 FC Barcelona
Sat 19/09/09 PRD FC Barcelona 5 - 2 Atlético Madryt
Sun 01/03/09 PRD Atlético Madryt 4 - 3 FC Barcelona
Wed 14/01/09 CDR FC Barcelona 2 - 1 Atlético Madryt
Tue 06/01/09 CDR Atlético Madryt 1 - 3 FC Barcelona

3 mecze wygrała Barcelona a 2 Atletico. Forlan w tych meczach strzelił 4 bramki więc wie i potrafi strzelać Barcelonie gole i mam nadzieje że dzisiaj wygra pojedynek z Davidem Villa

⛔ 100
 
popek21 0

popek21

Użytkownik
Benfica-Sporting
Sporting -Draw No Bet
3.00
Bet365​

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 5 kolejki ligi portugalskiej pomiędzy dwoma druzynami ze stolicy czyli z Lizbony.
Na Estadio Da Luz zapewne będzie gorąca atmosfera taka jaka zawsze panuje w meczach derbowych.
Benfica w tym sezonie nie zachwyca w lidze, na 4 mecze potrafili zdobyc zaledwie 3 pkt. Zanotowali aż 3 porazki.
Jesli chodzi o Sporting wygląda to już o wiele lepiej, mają na koncie 2 zwyciestwa 1 remis 2 porazki.
Myślę że w tym meczu moze byc wszystko...kurs na gosci mysle ze jest duzo zawyzony i warto skusic się na ich zwycięstwo.

⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkania:Guarani-Santos
Typ:Guarani DNB
Kurs:1,91
Buk:Bwin
Analiza:



Bardzo ciekawie zapowiada się mecz na Brinco de Ouro pomiędzy Guarani, a Santosem. Bugre ostatnio grają naprawdę dobrze, a tutaj mają jeszcze swój stadion, goście przyjeżdżają bez Neymara.

Guarani ostatnio gra co raz lepiej chociaż może po samych wynikach tego nie widać po po wygranych u siebie później dostają na wyjazdach ale sam sposób gry może cieszyć piłkarzy i kibiców. Bugre u siebie wygrali ostatnie 3 spotkania, a trzeba powiedzieć, że rywale słabi nie byli, gdyż mierzyli się w tym czasie z Flamengo, Fluminense i Atletico Paranense. W każdym z tych spotkań byli drużyną lepszą i ich zwycięstwa były absolutnie zasłużone. W środku tygodnia przegrali w Sete Lagoas na Arena do Jacare z Cruzeiro 4:2. Jednak co tam się działo to aż ciężko uwierzyć. Raposa prowadzili do przerwy 2:0 i mieli przewagę jednego gracza, gdyż sędzia niesłusznie wyrzucił z boiska Mazole. Wydawało się, że ten mecz jest już przesądzony ale goście doprowadzili do wyrównania i mecz zaczął się od nowa. Ale w samej końcówce gospodarze strzelili 2 gole i wygrali. W tamtym meczu na pochwałę zasłużył bramkarz Guarani Douglas, który bronił co się dało, a nawet tego czego się nie dało potrafił wyjąć. Do tego meczu Guarani przystępują osłabieni brakiem wspomnianego Mazoli, a także zabraknie kontuzjowanych Reinaldo, Rodrigao i Preto.

Santos ostatnio jakoś dziwnie gra, gdyż po serii 4 wygranych z rzędu potem nie wygrał 3 kolejnych meczy by w środku tygodnia we wspaniałym stylu ograć Atletico Goianiense na własnym boisku 4:2. I właśnie w tamtym meczu doszło do sytuacji w której karnego chciał strzelać Neymar ale Dorival Junior zabronił mu tego, gdyż ten młokos w tym roku zbyt wiele &quot;11&quot; zmarnował. Neymar się wściekł i powiedział kilka słów za dużo. Po meczu trener powiedział, że jeżeli Neymar nie zostanie ukarany to on odejdzie ze stanowiska. Zarząd wczoraj spotkał się z trenerem, zawodnikiem i jego rodzicami i postanowiono, że Neymar nie zagra przez 15 dni oraz dostanie jakąś finansową kare. Sprawa bolesna dla klubu, gdyż takie rzeczy tylko pogarszają atmosferę i na pewno przed tym meczem nie jest ona najlepsza. Jeszcze na dodatek brakuje w składzie Pary, Rodriguinho i Keirrisona, którzy są kontuzjowani.

Podsumowując gospodarze jak dla mnie są faworytami tego meczu ze względu na swoją dobrą dyspozycję oraz atut własnego boiska, a że goście mają problemy z grami wyjazdowymi oraz nie najlepszą atmosferą w drużynie to po tak wysokim kursie można spróbować bezpiecznej opcji.

GUARANI: Douglas; Rodrigo Heffner, Fab&amp;atilde;o, Ailson e Márcio Careca; Renan, Paulo Roberto, Baiano e Mário Lúcio; Geovani e Ricardo Xavier

SANTOS: Rafael; Danilo, Edu Dracena, Durval, Léo; Arouca, Alex Sandro, Alan Patrick, Marquinhos; Madson e Marcel

0
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: WAC Wydad Casablanca - AS FAR Forces Armée Royales Rabat
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin
Analiza: W ramach 3 kolejki Marokanskiej ekstraklasy na complex Mohammed 5 w Casablance lokalne Wydac podejmuje AS FAR Rabat. Obronca tytul mistrza kraju WAC po dwoch spotkaniach jest na drugiej pozycji razem z dziszajszym rywalem z dorobkiem 4 punktow. Spotkanie pomiedzy Wydad I AS FAR jest uznawany pod Derby Casablance za drugi najwazniejsze spotkanie w sezonu. Gospodarze sa zdecydowanie faworytami tego spotkanie z wzgledu na ich aktualna dyspozycja oraz statystyki ktore sa za nich. W 14 ostanich spotkan pomiedzy Wydad i AS FAR w Casablance gospodarze wygrali 8 krotnie i 6 krotnie padalo remis. Dla trenera Wydad Dos Santos tylko zwyciestwo moze mu uratowac posada po tym jak zespol odpadl juz w pierwszej rundzie rozgrywkach pucharowych. Trener druzyny z stolice Rabat Al Amri rownierz ma zagrozona posada po tym jak jego zespol fatalnie odpadl 10 dni temu z 1/8 pucharu krola Maroko. Widac wiec ze oba trenerze zmobilizuja swoich pilkarze zeby dzis osignac dobry wynik. Napewno nie zabraknie ostrej walki i emocji podczas 90 minut gry tego spotkanie. W pierwszej kolejce goscie rozgromili rywale az 3-0, napewno dzis ponownie zagraja tak samo szukajac ponownie szanse z kontry. Gospodarze w dwoch poprzednich spotkan na wlasnym boisku nie wygrali zarowni w rozgrywkach ligowych jak i pucharowych. Czas wiec przed pilkarze Wydad zeby wygrac to spotkanie i pokonac w dobrym stylu jeden z najgrozniejsze rywale w walce o tytul mistrza kraju. Moim zdaniem wieczorowa atmosfera na stadionie Complex Mohammed 5 bedzie sprzejala temu zeby oba zespole pokazali sie z najlepsza strona i zgrac skutecznie w ataku. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie WAC Wydad Casablanca i AS FAR Forces Armée Royales Rabat padnie wynik powyzej 2,5 goli.

⛔ 100
 
K 65

konji

Użytkownik
Spotkanie: Malaga - Sevilla
Typ: Sevilla i over 2,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Być może po ostatnich meczach obu drużyn ciężko sensownie uargumentować taki typ z mojej strony. Malaga wygrała na wyjeździe z Realem Saragossa 5-3, zaś dzisiejsi goście w kiepskim stylu ulegli u siebie PSG w rozgrywkach LE. Ja jednak czuję, że to jest czas na przełamanie dla Sevilli. Nie można grać takiej kiszki w nieskończoność. Poza tym, w lidze idzie im dużo lepiej niż na arenie międzynarodowej. Fakt, że po zwycięstwie nad Levante przyszedł remis z Deportivo, jednak gracze z La Corunii nie są w ciemię bici. Jestem niemal pewien, że w tym spotkaniu padnie sporo bramek. Sevilla gwarantuje to przeciętnie spisującą się linią obrony, zaś Malaga po kanonadzie w ostatniej kolejce, również daje nadzieje na nietypowy dla piłki nożnej rezultat. W ostatecznym rozrachunku mam nadzieję, iż lepszą ekipą okażą się goście, a spotkanie okraszone będzie wieloma akcjami podbramkowymi.

✅ 300
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Spotkanie: Avai SC - Gremio RS
Typ: suma bramek więcej niż 2,5
Kurs: 1,80
Buk: Betgun

Spotkanie brazylijskiej ekstraklasy. Obie drużyny kiepsko się prezentują w tym sezonie, lecz mecze w wykonaniu obydwu drużyn są ciekawe i obfitują w wiele sytuacji strzeleckich. W poprzednim sezonie wyniki ponad 2,5 bramki w meczu Avai miało na poziomie na 66 %, a Gremio na poziomie 55 %. W tym sezonie jest nieco gorzej, ale obie druzyny mają ponad 50 %. Myślę iż tym razem powinno paść około 3-4 bramki.

✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom