>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.01.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 2. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie: City-Burnley
Typ: bts - nie
Kurs: 1. 65
Buk: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna Manchesteru City u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka z Burnley, ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie w poprzedniej kolejce w dniiu wczorajszym niespodziewanie nie zdołali nawet strzelic bramki Liverpoolowi i przegrali 1:0, teraz muszą szukać punktów z beniaminkiem , który wysoko wygrał na swoim stadionie strzelając aż 4 bramki . W spotkaniach tych dwóch ekip padało ostatnio sporo bramek, myślę że podobnie może być również w dniu jutrzejszym , City jednak na wpadkę sobie już nie może pozwolić bowiem ich strata do zespołu Chelsey wynosi już 10 punktów poza tym gospodarze są dopiero na 5 pozycji w ligowej klasyfikacji no i dochodzi tutaj przede wszystkim bardzo słaba forma zespołu przyjezdnych w meczach wyjazdowych, gdzie rzadko strzelają bramki 8 spotkań tylko 1 punkt , dwie bramki zdobyte oraz az 18 straconych nie wróży beniaminkowi zbyt dobrze przed spotkaniem z jednym z najlepszych ataków w lidze.
✅65
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premiership
Godzina: 18:15
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ: oba zespoły strzelą gole - TAK
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Wybrałem spotkanie Angielskiej Premiership pomiędzy drużyną West Ham a Manchester United. Stawiam tutaj, że obie drużyny będą w stanie strzelić bramki. Gospodarze ostatnio prezentują się co raz lepiej po bardzo słabym początku sezonu. Goście również wydają się powracać do dyspozycji sprzed paru lat kiedy to byli kluczową ekipą w walce o tytuł. Bezpośrednie starcia tych ekip pokazują, że te mecze obfitują w bardzo dużą ilość goli. Gospodarze lepiej spisują się przed własną publicznością i myślę, że postawią twarde warunki faworyzowanym gościom. Nie ma w obu ekipach ważnych absencji ofensywnych. Goście w obecnej formie nie powinni mieć żadnych kłopotów ze zdobyciem choćby jednego gola, a gospodarze będą chcieli za wszelką cenę wykorzystać atut własnego boiska i również odpowiedzieć zdobyciem gola.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: WBA -Hull
Typ: 1
Kurs: 1. 79
Bukmacher: Bet365
Zwykle analizuję mecze na krótki czas przed rozpoczęciem spotkania, aby wziąć pod uwagę wszystkie aspekty, które mogą mieć wpływ na wynik a nie zawsze wszystko jest jasne na dzień przed meczem. A podaję ten typ dziś, ponieważ uważam go za dość duże value i po prostu nie chce, aby ktoś mi go zgarnął do jutra.
Spotkanie outsidera, skazanego na spadek Hull z nadspodziewanie dobrze radzącym sobie w tym sezonie West Bromwich Albion. Zespół pod wodzą Tonego Pullisa poczynił ogromne postępy i w tym sezonie widać to po osiaganych wynikach. Do tego władze klubu wyłożyli nie małe pieniadze na wzmocnienia składu i teraz mają kadrę, która może nawet się włączyć do walki o 6 miejsce, aby zagrać w europejskich pucharach. Tacy zawodnicy jak Robson-Kanu, Salomon Rondon, Neccer Chadli czy choćby doświadczony Darrent Fletcher to zawodnicy, którzy znacznie podnoszą jakość zespołu. Przeciwna sytuacja do WBA jest w Hull. Tam trener Phelan ma bardzo mało piłkarzy prezentujacych poziom Premier League. W mojej opinii takich zawodników w zespole Tygrysów jest tylko 5. Courtis Davis, Jack Livermoor, Dieumerci Mbokani oraz dwaj liderzy zespołu Robert Snodgrass i Abel Hernandez, który dodatkowo w meczu z WBA nie zagra. Kolejnym aspektem przemawiającym za zespół z West Bromu to gra Hull w delegacjach, gdzie grają wprost tragicznie. Na 9 meczy przegrali 7 i legitymują się bilansem goli 5-21. Tylko 5 strzelonych goli w 9 meczach a tutaj jeszcze nie zagra Urugwajski napastnik wspomniany wyżej. W mojej opinii po tym meczu można i trzeba spodziewać się zwycięstwa gospodarzy. Hull nie ma żadnych argumentów, które by mogły wskazywać na wywiezienie przez nich jakichkolwiek punktów z The Hawthorns. Powodzenia!
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton- Southampton
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
kolega powyżej ubiegł mnie z typem, przy czym zgadzam się z nim całkowicie, więc powodzenia wszystkim. Plan B i drugie ciekawe spotkanie na jutro również w Premiership między drużyną Everton a Southampton. Gospodarze nie przegrali ze świętymi u siebie jeszcze ani razu w tym wieku i nie sądzę by jurto pozwolili to zmienić. Dodatkowo za tym typem przemawia fakt,że za czerwoną kartkę pauzuje van Dijk co na pewno odbije się na obronie Southampton. oprócz tego jest jeszcze sporo kontuzji :J. Pied ,A. McCarthy ,C. Austin ,J. Clasie ,M. Targett. Anglicy mają teraz spore tempo rozgrywanych meczów, więc drużyny słabe i z krótką ławką rezerw bądą miały coraz trudniej. Everton musi dać jutro z siebie wszystko, by stawić czoła rywalowi, na własnym boisku niedawno pokonali Arsenal, wiec tym bardziej słabsza druzyna powinna im ulec. Typ mnie ryzykowny to 1 DNB. powodzenia.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: WBA -Hull
Typ: Hull rożne +2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Poprzedni typ trafiony łatwo, nie ma to jak dobrze zacząć miesiąc. W ostatnich meczach Hullu radzą sobie bardzo dobrze. Miejsce w tabeli nie zadowala, jednak jest to drużyna która gra bardzo dobrze. Oglądałem ostatnie 2 mecze, przede wszystkim atakują skrzydłami wbrew WBA, więc nie wiem skąd tutaj taka linia rożnych. Średnio w ostatnich pięciu meczach tych drużyn rzuty rożne wynosza u siebie WBA - 1, a Hull na wyjezdzie 5, wiec nie wiem skąd taka linia rożnych. Wydaje mi się że Hull tutaj powalczą 2:2 z Evertonem, dobry mecz z City wbrew wynikowi. Handi powinien się łatwo pokryć.
✅120
 
czaro82 411,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 18.15
Spotkanie. West Ham - Mun. United
Typ: over 2.5 &amp; bts
Kurs: 2.25
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Na jutro zaplanowano spotkanie 20 kolejki Premier League w którym West Ham będzie podejmowal na wlasnym stadionie Munchester United. Gospodarze zajmują obecnie 12 pozycję w ligowej tabeli, bilans bramek 23/33 i jak narazie są cieniem drużyny z poprzedniego sezonu. Patrząc na ich ostatnie pięć meczy rozgrywanych przed własną publicznością w każdym strzelili minimum jedna bramkę i na to liczę również jutro. Do składu na dobre powrócił Carroll który potrafi się odnaleźć w polu karnym, wydaje mi się ze on sam będzie miał parę okazji do zdobycia gola dla &quot;Mlotów&quot;.
W roli faworytów przyjedzie rozpedzony Munchester United który plasuje się na 6 miejscu w tabeli, ich dorobek bramkowy to 29/19 i w przeciwieństwie do ich przeciwników są w ogromnym gazie. Ostatnia porażka jaka poniesli to wyjazdowy mecz w LE z Fenerbache prawie dwa miesiące temu. Ponadto w ostatnich pięciu spotkaniach wyjazdowych strzelali sporo bramek bo aż 10. Każda dobra passa kończy się prędzej czy później, lecz wydaje mi się ze jutro &quot;Czerwone Diabły&quot;podtrzymaja serię zwycięstw w delegacji i po dosyć wyrownanym spotkaniu zwycięża 1:2. ( inny ciekawy typ to WH +1 po kursie 2.30 )
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci w czymkolwiek - kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:15
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje się, że Machester United wskoczył na zwycięską ścieżkę, w każdym z ostatnich pięciu spotkań zdołali ugrać trzy punkty i są wśród zespołów walczących o przyszłoroczną Ligę Mistrzów. Chociaż ich gra nie zawsze wygląda tak jak portugalski szkoleniowiec z pewnością by chciał to do trzeciego Arsenalu tracą już tylko cztery punkty i jeżeli Mourinho chce zakwalifikować się do LM musi wygrywać takie spotkania, gdzie grają z teoretycznie słabszym rywalem.
West Ham przegrał w ostatnim meczu przeciwko Leicester i plasuje się na dwunastej pozycji, jednak walka w środkowej części tabeli jest bardzo wyrównana, ale Młoty tak naprawdę grają tylko o jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec sezonu, walka o jakiekolwiek udziały w europejskich pucharach jest po prostu niewykonalna. Dlatego właśnie to Czerwone Diabły mają najwięcej do zyskania jak i stracenia w tym spotkaniu i jestem pewien, że będą gryźć trawę, żeby tylko zdobyć w tym pojedynku trzy punkty.
✅65
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Southampton
Typ: Southampton
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 20 kolejce Premier League Everton podejmie na własnym stadionie drużynę Southamptonu. W tabeli te drużyny są blisko siebie, bo Everton zajmuje 7 miejsce a Southampton jest w tej chwili na 9 pozycji.
Wprawdzie według bukmacherów to Everton jest faworytem tego meczu, lecz ja stawiam, że zwycięży jutro ekipa Świętych. Everton na swoim stadionie przegrał tylko jeden mecz, ale z drugiej strony potrafił też zaledwie zremisować z jednymi z najsłabszych drużyn tego sezonu, czyli Swansea i Crystal Palace. Ogólnie rzecz biorąc Everton wydaje mi się być drużyną, która woli grać z rywalami teoretycznie mocniejszymi od siebie.
Southampton ostatnio na wyjeździe pokonał Bournemouth a wcześniej zremisował ze Stoke. Szczególnie zwycięstwo 3:1 z Bournemouth na pewno imponuje, gdyż ekipa Artura Boruca bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie. Southampton w tym sezonie pokonał również w Pucharze Ligi na wyjeździe Arsenal 2:0 a także zremisował w lidze w spotkaniu wyjazdowym z Manchesterem City. Potencjał w tej drużynie na pewno jest wielki.
W pierwszym meczu tych zespołów w tym sezonie 1:0 wygrał Southampton. Natomiast gdy w zeszłym sezonie drużyny te spotkały się na Goodison Park padł remis 1:1. Myślę, że Southampton śmiało może pokusić się jutro o zgarnięcie pełnej puli.
⛔100
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Shenzen
Godzina: 8:30
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Ying-Ying Duan (zakłady na sety)
Typ: Agnieszka Radwańska 2:0
Kurs: 1.44
Bukmacher: Betway
Agnieszka Radwańska rozpoczyna nowy sezon i od razu staje przed wyzwaniem powtórzenia wyniku sprzed roku. Wówczas w ramach przygotowania do Australian Open wygrała turniej w Shenzen, nie tracąc ani jednego seta w pięciu meczach. Jesienią wygrała też turniej w Pekinie. To pokazuje, że Polka wie, jak przygotować formę na pierwsze spotkania roku oraz dobrze czuje się w chińskim klimacie. Można mieć zatem wiarę, że od samego początku Aga zaprezentuje się tak, jak przystało na aktualną rakietę numer trzy. Ying-Ying Duan ma na karku 27 lat, ale dopiero teraz osiągnęła szczytową formę. W październiku zajęła rekordowe miejsce w rankingu WTA. Dla niej oznaczało to jednak 87. lokatę, co dobrze obrazuje różnicę klas między tymi tenisistkami. Liczę na dobre i szybkie otwarcie sezonu w wykonaniu Agnieszki.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGLES: Chennai (India), hard - 1/16-finals
Godzina: 14:00
Spotkanie: Chung H.-Coric B.
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Faworyzowanie Chunga? Troszkę to dziwne. Przecież Chung obecnie to dopiero chce odbudowywać swoją pozycję czy od razu mu się do będzie udawać od początku tego sezonu? Ciężko powiedzieć. Dziś drugi set z Melzerem pokazał że jeszcze nie jest w najwyższej formie. Tracił tam podanie. Nie był pewny. Dla mnie faworytem tego pojedynku jest Coric. Co prawda końcówkę sezonu miał kiepską zakończył ją porażką i kreczem. Jednak tutaj w Chennai broni masę punktów. Więc na pewno jest przygotowany do tego turnieju bardzo dobrze. Umiejętności moim zdaniem ma wyższe niż Koreańczyk, który bazuje przede wszystkim na regularności. Coric potrafi być cierpliwy, ale i potrafi kiedy trzeba przyśpieszać grę i kończyć piłki. Moim zdaniem trzeba grać po takim kursie. Szanse typu oceniam 6,5/10.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka Nba
Godzina: 02.01.2017 0-05
Mecz: Atlanta Hawks - San Antonio Spurs
Typ: spurs -5.5
Kurs: 1.98
Buk: Unibet
Analiza:
Ciekawe spotkanie odbędzie się w Atlancie, gdzie Hawks podejmą San Antonio Spurs. Moim faworytem sa Ostrogi, które znów zachwycają swoją grą. Duncana, który zakończył sportowa karierę, godnie zastępuje równie doświadczony Gasol, ponadto utrzymano praktycznie cały skład z największymi gwiazdami. To przynosi zamierzony efekt, bo Spurs maja na koncie zaledwie sześć porażek (tylko Warriors naja mniej), a ich gra nie zwiastuje, by nagle zaczęli przegrywać mecz za meczem. I nawet bez Leonarda, ktory nie zagrał w ostatnich dwóch meczach z powodu kontuzji, nie bylo widac różnicy w grze Spurs. Dla mnie Ostrogi to najbardziej wyrównana kadra w calej lidze, a na pewno z najlepsza ławką rezerwowych. A Hawks? Może i zajmują piąte miejsce na wschodzie, ale bilans siedemnastu zwycięstw i az szesnastu porażek na kolana nie powala. U siebie tez nie porywaja, bo wygrali zaledwie siedem z trzynastu meczy. Moim zdaniem dzis San Antonio na parkiecie udowodni, dlaczego sa jednym z głównych pretendentow do mistrzowskich pierścieni. Stawiam na Spurs
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 21:00
Mecz: MvG- Anderson
Typ: Anderson
Kurs: 3,75
Buk: bet365
Analiza:
Jak zobaczyłem ten kurs to mi się mocno zdziwiłem, fakt faworytem jest MVG któremu ostatnio wszystko wychodzi a Gary ostatnie turnieje grał trochę słabiej jednak na tych mś w finale spotkali się goście którzy w całym turnieju prezentowali bardzo wysoką i równą formę i byli zdecydowanie najlepsi i to wg mnie Garry grał lepiej ale sprawdźmy jak to się ma w statystykach. Procent checkoutów Garry 44, 58, 43, 38 MVG 41 37 36 41 średnia 3 lotek Gary 107 105 102 96 MVG 103 104 105 103. Jak dla mnie Gary bardzo się przygotował do tych mś i jest na dobrej drodze żeby obronić tytuł z przed roku a kurs na niego na pewno zawyżony.
⛔100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Washington vs Ottawa
Typ: -1.5 gospodarze
Kurs: 2.65
Bukmacher: bet365
Analiza: Stołeczni ostatnimi czasy nie grali wybitnie, ale osttanie pojedynki z NJ zwiastują wzrost formy. Biorąc pod uwagę, że gospodarze to jednak zdecydowanie mocniejszy team niż przyjezdni, licze na rozstrzygnięcie minimum dwoma golami. W bramce gości Condon, który moim zdaniem nie bedzie wstanie tak jak kilka dni wcześniej Kinkaid, zatrzymać 43 celnych strzałów. Jeśli miejscowi poprawią skutecznośc to możemy liczyc na klika goli.
⛔100
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League A
Godzina: 16:00
Spotkanie: Carlisle - Grimsby
Typ: 1 i over 2,5
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Owy mecz przeniesie nas do hrabstwa Kumbre, gdzie walczyć będzie druga drużyna ligi z jedenastą.
Drużyna Carlisle dotychczas jako jedyna tylko raz przegrała, a u siebie niepokonana. Do liderującego Playmouth traci tylko 2 pkt, a wszystko za sprawą zatrważającej liczby remisów(całe szczęście na wyjazdach)
Grimsby zaś jest drużyną nieobliczalną, gdyż na wyjazdach potrafi przegrać z trzecią drużyną 1:0 po to, zeby za chwilę wygrać z liderem 0:3.
Trener Carlisle po ostatnim zwycięstwie uważa, ze plan minimum na tą część sezonu już wypelnili i ten mecz ma być podziękowaniem dla kibiców.
Ostatni wspólny pojedynek w Grimsby zakończył się remisem 2:2. Powiem tak - Carlisle to na chwilę obecną(jak dla mnie)najlepsza drużyna ligi i jak wyeliminuje głupie potknięcia, czyli remisy na wjazdach, to awans może zapewnić sobie szybciej niż w ostatniej kolejce. Aczkolwiek jeśli ktoś oglądał film Grimsby i ich kibice przyjadą na mecz, to liczę na walkę i mecz obfitujący przynajmniej w 3 bramki. Na 6 ostatnich meczów w Carlisle padło 30 bramek, co daję średnią 5 bramek na mecz, Grimsby na wyjeździe strzela średnio ponad jedną bramkę, więc over 2,5 mam nadzieję będzie pro formą, jak i zwycięstwo Carlisle! Powodzenia
⛔100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Middlesbrough - Leicester
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
20 kolejkę Premier League zaczniemy od meczu beniaminka z mistrzem ligi z zeszłego sezonu, ci drudzy (Leicester) jak do tej pory zawodzą, zaś beniaminek (Middlesbrough) radzą sobie dotychczas też nie za dobrze, więc ten mecz może być tym przełomowym, a co lepsze oba zespoły są blisko siebie w tabeli więc spotkanie zapowiada się bardzo dobrze. Middlesbrough u siebie nie jest zbytnio mocne, a Leicester na wyjazdach gra fatalnie, ale bramkę takiej drużynie jak Middlesbrough powinni strzelić, tak samo jest w przypadku gospodarzy, skoro obecni mistrzowie sobie nie radzą kompletnie na wyjazdach, to również w tym meczu powinni stracić bramkę. Middlesbrough w ostatnim meczu przeciwko czerwonym diabłom przez dłuższy czas prowadzili 1:0, jednak nie udało im się tej wygranej utrzymać, co myślę, że są nieco podrażnieni tym spotkaniem, więc dzisiejsze zechcą wygrać, Leicester zaś swoje ostanie spotkania wygrali skromie z młotami 1:0. Jak dla mnie warto grać na bts, oba zespoły nie mają zamiaru się bronić i nikogo nie usatysfakcjonuję podział punktów więc myślę, że będzie tutaj sporo goli i że oba zespoły strzelą. Powodzenia w ten nowy rok ;)
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 16;00
Spotkanie: Sunderland - Liverpool
Typ: over 1.5 gola w 1 poł.
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Krótko - Liverpool jest dość bramkostrzelny, zaś Sunderland ma dziurawą obronę. Ostatnio zaobserwowałem, że w lidze angielskiej słabsze drużyny zdobywają bramki w pierwszych 10min spotkania, więc zamierzam to sprawdzić na tym spotkaniu. Ostatnio Liverpool dostał bramkę ze Stoke i jeszcze do przerwy nadrobił wynik. Liczę na podobny scenariusz - szybko zdobyty gol przez gospodarzy i odpowiedź od przyjezdnych ok. 30 minuty, chociaż nie można wykluczyć, że The Reds wyjaśnią mecz w 1 połowie wynikiem w stylu 2/3-0.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
currose 28

currose

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 3:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers-Toronto Raptors
Typ: DeMar DeRozan Over 27.5 pkt
Kurs: 1.76
Bukmacher: bet365
Analiza:
DeRozan wychowujący się w niedalekim od LA Compton(a może i to dzielnica LA nie jestem pewny) będzie chciał pokazać się przed rodziną która na 100% znajdzie się w Staples Center. DeMar ostatnie mecze miał następujące:
29 grudzień-24 vs Suns
28 grudzień-29 vs Warriors
26 grudzień-20 vs Blazers
23 grudzień-24 vs Utah
A więc jeśli potrafił rzucić Golden 29 to duża szansa że Lakersom też nawrzuca tempo obu meczów może być podobne w przeciwieństwie do spotkań z Suns(b2b po GSW) i Utah co do meczu z Blazers pewnie pojadł w Święta i zabrakło parę oczek ???? .
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:15
Spotkanie: WHU - Manchester United
Typ: karny w meczu- TAK
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Witam, Sylwestrowy typ na plus, jedziemy dalej....
Dzisiaj gram karnego w meczu WHU z MU, dlaczego....bo sędzią tego meczu jest Mike Dean, facet sporo kartkuje i lubi chyba oglądać karniaki bo też je bardzo często dyktuje. Trochę to loteryjny typ, ale przy tym sędzim chyba warto spróbować i dołożyć kartki. Na ostatnie 16 meczy które sędziował dał 72 żółte kartki i 4 czerwone, w ostatnim meczu który sędziował także podyktował karnego, WHU sporo kontuzji ale myślę że to będzie ciekawy mecz i parę bramek padnie, a może właśnie przynajmniej jedna z karnego, Manchester Utd teraz na fali, same zwycięstwa (choć ostatnie wyszarpane z 0:1 na 2:1) West Ham Utd na własnym boisku ostatnie dwa zwycięstwa, ale przeciwnicy dużo gorsi od MU, ale u siebie walczą, więc zapowiada się ciekawe spotkanie, oby tylko sędzia tego nie spier....powodzenia
⛔100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP DEBEL - DOHA
Godzina: 13:30
Spotkanie: Marrero S.D/ Zimonjic N. - Fyrstenberg M. / Murray A.
Typ: Marrero S.D/ Zimonjic N.
Kurs: 2,80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam, czas na dobre rozpocząć sezon tenisowy, za który bardzo dużo osób za pewne tęskniło w tym również ja. Dzisiaj jest bardzo dużo klasycznych typów do dubla w okolicach 1,40 co nie za bardzo nadaje się do tego konkursu, więc na tapetę zdecydowałem się wziąć mecz deblowy, w którym obu parom daje po 50% szans na zwycięstwo, z lekkim wskazaniem na moich faworytów.
Kursy 2,8 / 1,4 względem Marrero/Zimonjica? Buki powariowały. Nazwisko Murray chyba robi na nich zbyt duże wrażenie. Marrero 36 lat, Zimonjic 40lat, gracze tylko deblowi z olbrzymim doświadczeniem, Zimonjic ponad 1000 meczy rozegranych w deblu, Marrero prawie 500. Serb 53 tytuły w deblu, Hiszpan 13. Razem w parze jeszcze nie grali ale przy takim doświadczeniu szybko powinni znaleźć wspólny język. Murray po paru meczach w pokazówce w Abu Dabi nie będzie się przemęczał przed singlem w Doha. Doświadczenie w deblu zerowe, najlepsze czasy Mariusz również ma już za sobą po paru udanych epizodach z Marcinem Matkowskim parę lat wstecz. Argumentow może nie jest może bardzo dużo, bo w deblu nie ma się co ich doszukiwać. Moje przeczucie i przekonanie bazuje głównie na doświadczeniu starszej pary oraz na tym, że deble już do końca kariery będą ich jedynym priorytetem, a Murray nigdy nie będzie brał na poważnie tego typu meczów. Kurs prawie 3 na posiadającą więcej argumentów parę? Biorę w ciemno.
Nawet jeśli mój typ okaże się nie trafiony to uważam, że po takim kursie grzech nie spróbować. Szkoda, że normalne buki nie powystawiały linii na handicap oraz overy gemowe. Jeśli ktoś posiada na konto w Maranhonie lub 1xbet polecam jeszcze zagrać over 20,5 gema w meczu, to byłby mój główny typ na dziś jednak regulamin w typach dnia nie zezwala na wystawianie typów w tych eksluzywnych bukach. Możliwe, że tuż przed rozpoczęciem meczu na bet365 lub unibecie ukaże się linia na over więc można śmiało poczekać. Pozdrawiam i powodzenia!
✅180
________________________________________________________________
Bez ryzyka nie ma zabawy! Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot; ;).
MOJE TYPY DNIA 3/4​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom