>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Dallas challenger 2015 (USA)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sweeting Ryan-Andreozzi Guido
Typ: 1
Kurs: 4.16
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Gdyby kursy na ten mecz wahałyby się w granicach 1.90-1.80 nie ruszyłbym tego ale tutaj faworyzowany znacznie jest Guido. Kiedy przeglądałem ofertę na dzień dzisiejszy z tenisa od razu rzucił mi się ten mecz w oczy. Najpierw kilka słów o faworycie bukmacherów. Argentyńczyk, obecnie 210 rakieta świata a w przeszłości dotarł najwyżej do 134 miejsca. Dla mnie jest to postać nieco tajemnicza ponieważ nigdy nie śledziłem kariery tego zawodnika. Także to co napiszę może być trochę suche. Andreozzi, jak to większość Argentyńczyków czuje się na nawierzchni ziemnej i tam gra najwięcej meczów. Jego bilans na tej nawierzchni to 192 wygrane do 107 porażek. Lecz nie będę skupiał się na sukcesach i porażkach z tej nawierzchni ponieważ mecz będzie rozgrywany w hali.
Właśnie w hali :] Guido nie rozegrał tam ani jednego oficjalnego meczu w swojej karierze,a trochę już tam lat odbija. Dodatkowo na hardzie nie ma też super doświadczenie bo 42/27 oraz na trawie 1/2. Można to porównać do równi pochyłej ponieważ na najwolniejszych kortach czuje się najlepiej,a im szybsza nawierzchnia tym bardziej tam nie potrafi grać. Tak jak wspomniałem to będzie jego pierwszy mecz w karierze pod dachem także z jednej strony nie wiadomo czego można się spodziewać z jego strony ale z doświadczenia wiem,że większość takich zawodników się tam nie odnajduje i czują się tam jak emeryt w Polsce.
Jego przeciwnikiem będzie Sweeting Ryan który obecnie jest niesklasyfikowany. Lecz UWAGA !!! ponieważ w przeszłości była to 64 rakieta ATP. Dlaczego teraz nie ma żadnego rankingu i gra w tym turnieju? Gra tutaj ponieważ otrzymał dziką kartę od organizatorów,a nie ma żadnego rankingu ponieważ nie grał czynnie w tenisa prawie przez dwa lata. Problemy zdrowotne z barkiem sprawiły,że jest w chwili obecnej gdzie jest. Próbowałem powrócić do tenisa w 2014 roku lecz odpadł z jakimś mało znanym zawodnikiem w futuresie. W obecnym sezonie było nieco podobnie ponieważ 10 stycznie wystartował w futuresie gdzie również przegrał z &quot;no name&quot;,a później w Maui challenger odpadł z Meisterem 6:3, 6:0. Plusem na pewno jest to,że jeśli chce grać to czuje się na siłach pod względem zdrowotnym ale minusem jest to,że formy to praktycznie nie ma żadnej.
Ale co ciekawe...Amerykanin będzie grał pod swoją publicznością w turnieju którym wygrywał dwa razy. Miało to miejsce mianowicie w 2009 roku oraz 2010. Tym bardziej on w przeciwieństwie do swojego przeciwnika na mączce ma słabe osiągnięcia a na hardzie wygląda znacznie lepiej. Na halach potrafi grać udowadniając to wygrywając dwa razy w Dallas. Dodatkowo w 2008 wygrał Rimouski challenger no i ogólnie ma więcej doświadczenia w takiej szybkiej grze. Warunki fantastyczne Sweeting jak na halę również ma fantastyczne ponieważ 196 cm wzrostu plus uderzenie kończące sprawiły w przeszłości,że dość dobrze sobie radził. Ten mecz może być i jest wielką niewiadomą. Na pewno nie napawa mnie optymizmem to,że Sweeting przegrywał z jakimiś kelnerami w ostatnim czasie. Jedni wracają do tenisa a inni już nie, reprezentant USA ciągle próbuje i moim zdaniem wybrał sobie fantastyczne miejsce do powrotu tym bardziej,że zawodnik nie jest orłem pod dachem. Zatem niecierpliwie czekam do 20:30 ????.
⛔ 100
 
K 18

kyna7

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4
Godzina: 17.00
Spotkanie: Almeria B - San Roque
Typ: powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj Milan-Parma powyżej 2,5 bramki weszło, a dzisiaj? Mam o to spotkanie w którym na 90% padnie over 1,5, ja mysle że padnie więcej o wiele więcej, jak spotkali się zespoły 7 razy, aż 5 razy podał 2,5 over. Myśle że dzisiaj też padnie a kurs bardzo zachęcający, zagram również za większą stawke, Almeria również traci i strzela bramki, jak i San Roque. W tabeli? W tabeli stoją powiedzmy tak samo po maja po 31 punntków, i nadzieja w play-offach. Kurs spada u każdych z buków, w tabeli San Roque jest drugie biorąc pod uwage powyżej 2,5 bramki, Almeria? 16 miejsce, ale myślę że pokażą dobre spotkanie i bardzo dużo goli. Gorąco zachęcam do grania tego typu. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
lemcio 12

lemcio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger w Dallas
Godzina: 19:00
Spotkanie:
A.Velotti - D.Molchanov
Typ: 1
Kurs:
2.30
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Delikatna przepaść, pierwsze skojarzenie jakie dzieli w rankingu ATP Molchanova (174), a jego młodszego kolegę z Ameryki, Velottiego (303). Turniej challengerowy dla obu Panów to na ten czas jest szczyt marzeń jeżeli chodzi o karierę tenisisty. Velotti tym turniejem zaczyna rok 2015, natomiast Denys już w styczniu co nieco pokazał ze swojego &quot;talentu&quot;. 3 mecze - 3 razy baty. Pod względem podróżniczym, super, a to sobie Australię zwiedził, a to ostatnio wycieczka na Hawaje. Jeżeli chodzi o tenis to się raczej nie przemęczał. Buki dzisiaj faworyzują Molchanova, wiadomo ranking, coś już tam grał w tym roku, no i warunki fizyczne też go premiują na tej nawierzchni, ale widzą, że to jest gagatek, który może z każdym wrąbać, więc spokojne kursy koło 1.60. H2H - oficjalnie Panowie widzą się pierwszy raz na oczy, nieoficjalnie to nie wiem. Ja jednak idę w kierunku Latynosa. Molchanov pokazuje, że gra piach w tym roku, a Velotti to zagadka. Największy sukces z kortów twardych z tamtego roku to zapewne w dwóch setach ogranie Roli. Więc taki Denys M. też jest w zasięgu. Powodzenia!!


✅ 130
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 2
Spotkanie: Le Havre – Valenciennes
Typ: Azjatycka suma goli - poniżej 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Godz: 20:30
Analiza:
Mecz francuskiej Ligue 2, ligi zdecydowanie &quot;underowej&quot;. Oba zespoły należą do przeciętniaków. Gospodarze zajmują 13-tą pozycję z dwupunktową przewagą nad strefą spadkową, natomiast goście plasują się na miejscu 16. z zaledwie jednopunktową przewagą nad zespołami plasującymi się pod kreską. Ponadto Valenciennes w obecnym sezonie zdobyło zaledwie 7 bramek w 10 meczach wyjazdowych, co jest kiepściutkim wynikiem nawet jak na realia owej mocno &quot;underowej&quot; ligi. Le Havre natomiast w 10 meczach u siebie zanotowało bilans bramkowy 12:8, a więc nie traci ani tez nie zdobywa zbyt wielu goli na własnym boisku. Dodam, że obie drużyny ostatnio zdecydowanie dołują, gdyż Le Havre ostatnie ligowe zwycięstwo odnotowało 31.10.2014 (2:0 z Arles-Avignon u siebie), natomiast Valenciennes 12.12. 2014 (1:0 u siebie z Chateauroux) notując od tego czasu kompromitującą serię 4 ligowych porażek z rzędu. Morale obu zespołów nie jest raczej zbyt wysokie. Reasumując, dzisiejszego wieczoru prawdopodobnie kibiców obu zespołów czeka nudne spotkanie z niewielką ilością bramek. Moim zdaniem Le Havre powinno uciułać skromne 1:0, ewentualnie 2:0 (wówczas otrzymam zwrot pieniędzy).
⛔ 100
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Serie B
Spotkanie: Spezia - Avellino
Typ: X
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Godz: 20:30
Analiza:
Jak już kilku poprzedników wspomniało, dzisiejsza oferta nie jest zbyt bogata ;) Tak więc znalazłem mecz równiez pomagając sobie statystykami bardziej niż czymkolwiek innym ;)
Ostatnie 5 meczy między tymi drużynami - 4 remisy
Spezia u siebie ostatnie 5 meczy - 4 remisy
Avellinio na wyjeździe ostatnie 5 meczy - 3 remisy
Ogółem w lidze
Avellinio 9/24, Spezia 8/24 remisy.
Daje to więcej niż 1/3 a zatem w kursie 3 upatruje delikatnego value ;)
Powtórzony typ ⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – Challenger Dallas
Spotkanie: Sweeting Ryan - Andreozzi Guido
Typ: under 20,5 gema
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Godz: 21:30
Analiza:

1 runda challengera w Dallas i pojedynek pomiędzy Amerykaninem Ryan-em Sweetingiem, a Argentyńczykiem Guido Andreozzim (210.WTA). Jak dla mnie faworytem w tym spotkaniu i to zdecydowanym, który nie powinien mieć problemu z łatwym zwycięstwem jest Argentyńczyk. Amerykanin który w roku 2011 był sklasyfikowany na 64 miejscu w rankingu ATP, obecnie w ogóle nie jest sklasyfikowany. Od 2013 roku utalentowany zawodnik były mistrz juniorskiego US Open praktycznie w ogóle nie gra, nie wiem do końca czym to jest spowodowane, była jakaś kontuzja później zawieszenie przez federację coś w ten deseń. Suma sumarum z dobrego zawodnika stał się kompletnym amatorem, warto przypomnieć, że challenger w którym dzisiaj zagra wygrywał dwukrotnie w 2009 i 2010 roku. Ten sezon pokazuje, że z dobrego zawodnika już nic nie zostało, rozegrał w tym roku dwa spotkania pierwsze 10 stycznia w kwalifikacjach do ITF-u w Long Beach gdzie przegrał z rodakiem Bazrganianem (1857.ATP) 3:6,2:6 oraz w pierwszej rundzie challengera w Maui gdzie również z rodakiem Meister-em(302.ATP) przegrał 3:6,0:6. Czyli jak by określić jego formę dosadnie to po tych wynikach można ją określić &quot;dnem&quot;. Dzisiaj zmierzy się on z Argentyńczykiem Andreozzim, który co prawda nie specjalizuje się w grze na szybkich nawierzchniach, ale z tak dysponowanym Ryanem powinien sobie poradzić tak jak poprzedni przeciwnicy. Andreozzi tez w tym sezonie nie wygrał jeszcze żadnego spotkania. Zaliczył porażki na początku stycznia z Australijczykiem Boltem (191.ATP) 3:6,2:6 oraz w pierwszej rundzie kwalifikacji do Australian Open ze Słoweńcem Badene(109.ATP) 7:5,4:6,2:6. Dzisiaj czas na pierwsze zwycięstwo Argentyńczyka w dwóch krótkich setach...
✅ 80
 
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Limoges- Lyon-Villeurbanne
Typ: I kwarta Limoges wygra 3 lub więcej pkt
Kurs:
1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze swój ostatni mecz ligowy przegrali i zapewne będą chcieli odegrać się w tym meczu, przy czym porażka to był raczej wypadek przy pracy, gdyż wcześniejsze mecze wygrywali. Goście trochę gorzej sobie radzą , wygrane przeplatają z porażkami . Swój typ podpieram także statystykami pomiędzy obiema drużynami. 4 na 5 ostatnich meczy pomiędzy tymi zespołami wygrywali gospodarze a ostatni mecz pomiędzy nimi Limoges wygrał różnicą ponad 30pkt. Także tym razem liczę na spokojne zwycięstwo gospodarzy, szczególnie w I kwarcie pewnie będą chcieli wywalczyć przewagę i potem jej bronić.
⛔ 100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Malaga – Valencia
Typ: Valencia strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Godz: 20:45
O godzinie 20:45 na zakończenie 21 kolejki Primera Division zmierzą się ze sobą drużyny, które w tym sezonie spisują się dobrze. Gospodarze zajmują 7 pozycję z dorobkiem 32 punktów oraz bilansem bramkowym 23:21. Na własnym stadionie grali 10 razy i 5 razy wygrali, 3 razy zremisowali i 2 razy przegrali strzelając 13 bramek i tracąc 7. Goście w tym sezonie zgromadził już 41 punktów i zajmuje 4 lokatę z bilansem bramkowym 38:18. Na wyjeździe grali 9 razy i 3 razy wygrali, 4 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 12 bramek i tracąc 10. Malaga znajduje się w dołku, nie wygrali od 5 spotkań a Valencia w ostatnim czasie spisuje się kapitalnie, dlatego stawiam że strzelą gola w obu połowach.
⛔ 100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ISRAEL: Ligat ha&#39;Al
Godzina: 19:55
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
Typ: Maccabi -2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Izrael, Maccabi Tel Aviv (gospodarz, 1. miejsce, 43 pkt, bramki 43-13) vs. Hapoel Tel Aviv (11. miejsce, 22 pkt, 19-23). Necromatti już zauważył okazję, jaką jest ten mecz. Ja stawiam bardziej ryzykownie, na zwycięstwo gospodarzy min. 2 bramkami (przy zwrocie przy dokładnie 2 bramkach różnicy). Ostatnie zwycięstwa Maccabi u siebie nad Hapoelem to wyniki 1:0, 2:0 i 4:0. Oczywiście bezpieczniej jest zagrać na zwycięstwo jedną, dwoma bramkami bez zwrotu. Jednak zabezpieczając się zwrotem przy wyniku 2:0, 3:1 itd. warto postawić na gospodarzy, którzy prowadzą w tabeli mimo 2 zaległych spotkań! Szykuje się łatwo zdobyte mistrzostwo. Oby także łatwo zdobyte pieniądze! W takim meczu gospodarze nie tylko będą chcieli wygrać - będą chcieli zdeklasować słabego przeciwnika.
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong FC Twente - RKC Waalwijk
Typ: 2 HA 0.00
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Podepnę się pod typowanie tego meczu. Obie drużyny na dnie, ale RKC bardziej zmotywowane wydaje mi się. Także potencjał widzę w tej ekipie większy niż u gospodarzy. Strzelać potrafią, tylko obrona lekka żenada, ale może dzisiaj z równie żenującą ekipą będą o tę jedną bramkę lepsi.
RKC byli sprawcami niespodzianki dwa tygodnie temu kiedy pojechali 3:0 Rodę. Widać więc, że stać ich na lepsze wyniki niż wskazywałoby miejsce w tabeli. Potrafili też postawić trudne warunki Emmen czy młodemu Ajaxowi. Myślę, że stać ich dzisiaj na drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Kurs całkiem solidny, w przypadku remisu zwrot.
⛔ 100
 
genius12 34

genius12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIzrael Ligat ha&#39;Al
Spotkanie: M.Tel Aviv- H. Tel Aviv
Typ: Powyżej 10 Rzutów rożnych
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Godz. 19:55
Derby Tel Avivu, spodziewam się dość zaciętego spotkania obfitującego w wiele akcji ofensywnych. Drużyna dzisiejszych gospodarzy to aktualni mistrzowie kraju zajmują pierwsze miejsce w tabeli , w rozegranych 19 spotkaniach odnieśli 14 zwycięstw, 3 remisy i doznali tylko 2 porażek, od 5 meczy są niepokonani, Maccabi to bardzo ofensywna drużyna potrafi nabijać rzuty rożna seriami, w każdym meczu przeważają nad przeciwnikiem oddając wiele strzał ów.Goście zajmują 11 miejsce wśród 14 drużyn , aktualnie nie są w swojej najwyższej formie jednak liczę że dzisiaj postawią się odwiecznemu przeciwnikowi i również zaatakują nabijając przy tym kilka rogów. Powodzenia!
✅ 125
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Italia - Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spezia - Avellino
Typ: 1 (h. azjatycki 0:0)
Kurs: 1,79
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Proponuje na dzisiaj spotkanie włoskiej Serie B, w którym zmierzą się 4 w tabeli Spezia (bilans 9-8-6) z 8 Avelino (bilans 8-9-6). Oba zespoły dzieli w tabeli różnica zaledwie 2 pkt. Obie ekipy o porównywalnym potencjale i właściwie znajdujące się w identycznej formie. Ostatnie 5 spotkań Spezia:
Frosinone - Spezia 1:1
Spezia - Varese 1:1
Bari - Spezia 0:3
Spezia - Lanziano 3:3
Vicenza - Spezia 1:0
Zdobycz punktowa 6 pkt, bramki 8-6, bilans 1-3-1.
Ostatnie 5 spotkań Avelino:
Avelino - Cittadella 1:2
Pro Vacelli - Avelino 1:1
Avelino - Brescia 2:0
Trapani - Avelino 4:1
Avelino - Bologna 1:0
7 pkt., bramki 6-7, bilans 2-1-2.
Jak widać obie drużyny grają z podobnym skutkiem. Ciekawa jest analiza spotkań &quot;u siebie&quot; i &quot;na wyjeździe&quot;. Otóż gospodarze Spezia na swoim boisku zdobyli 20 pkt., przegrywając tylko raz 22.09.2014r. (bilans 5-5-1). Wynika z z tego, że trudno ich pokonać na ich terenie. Z kolei Avelino na wyjazdach ugrało 12 oczek (bilans 2-6-3) również nie przegrywając za często. Ostatnia porażka Avelino na obcym boisku 24.12.2014r. z Trapani. Na chłopski rozum wychodzi w tym meczu remis. Ja jednak zagram na przerwanie serii czterech kolejnych remisów Spezii u siebie. Stawiam na gospodarzy, ponieważ trochę mnie niepokoją dwie porażki Avelino ze słabymi Trapani i Cittadellą. Ponieważ jednak jak to we Włoszech, a szczególnie ligach niższych różnie to bywa proponuje handi 0:0, ze zwrotem w przypadku najbardziej prawdopodobnego dzisiaj wyniku remisowego.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom