>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaDania, Superliga

Godzinna: 19:00

Spotkanie: Midtjylland – Sonderjyske

Typ: BTS – TAK

Kurs: 2.05

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Dość a nawet bardzo atrakcyjny jest ten kurs na opcję bts. Zbliżamy się do końca sezonu zasadniczego, cele gospodarzy jest utrzymanie pozycji lidera i komfortu w postaci 9 punktów nad drugim zespołem bo tyle może wynosi przewaga w przypadku wygranej dzisiaj. Midtjylland na pewno jest zespołem imponującym w grze destrukcyjnej zaledwie 13 bramek straconych i to jest wynik prawie dwukrotnie lepszy od drugiej ekipy, dlatego pewnie tak te kursy wyglądają, bo w sumie to jest liga, w której bramek nie brakuje. Jednak ta dominacja aż tak znaczącą nie jest widoczna w domu gdzie stracili 9 bramek i to już nie jest najlepszy wynik, potrafiło tutaj remisować Hobro 1:1 bijące się o utrzymanie czy strzelić bramkę zamykające ligową stawkę Silkeborg. Goście albo to wygrają i zachowają szanse jeszcze na grupę mistrzowską albo pozostaną w grupie spadkowej.  Tylko jeden z głównych rywali wygrał swój ostatni mecz, dlatego jest szansa powalczyć ale półśrodków już nie ma trzeba wygrać z liderem. Ryzykowne jest otwarcie się na tym boisku ale liczę że będą chcieli dziś mocno zaryzykować i tak nie są faworytem, raczej zakładają stratę punktów dlatego tym bardziej liczę że zaryzykują mocno ze swoją grą.  Dobrze sobie radzą na tym stadionie w kontekście bramek nie wygrali żadnego meczu ale na 6 ostatnich spotkań zawsze bramkę strzelali.

  100
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: BKS Bielsko-Biała vs MKS Kalisz
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: STS
Analiza:
Mecz o awans do fazy play-off. Ostatnia kolejka fazy zasadniczej, w Bielsku miejscowa drużyna (8 miejsce w tabeli) zmierzy się z drużyną z Kalisza (9 miejsce w tabeli) w bezpośredniej walce o fazę play-off. Gospodynie dzisiejszego spotkania są moim zdaniem w lekkim dołku, ostatnie 5 spotkań to same porażki, a wcześniejszej wygranej z czerwoną latarnią ligi z Warszawy nie ma nawet co liczyć (tym bardziej że Bielsk był tam bliski sensacyjnej straty seta). Po drugiej stronie Kaliszanki, które po niemrawym początku sezonu zaczęły grać coraz lepiej i nadal są w stanie awansować do fazy Play-Off. Osobiście uważam, że dużo większy potencjał drzemie w drużynie gości, świadczy o tym choćby spotkanie pierwszej rundy gdzie to właśnie Kaliszanki wygrały 3:1. Uważam, że Adela Helić i spółka powtórzą dzisiaj ten wynik i wygrają w Bielsku za 3 punkty.

  100
 
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna, Portugalia
Godzina 21:45
Spotkanie : Benfica - Moreirense
Typ : 2 (+3) EH
Kurs : 1.51
Bukmacher : Totolotek

 

Wszystko przemawia za Benficą. Są liderem z niewielka przewagą nad Porto. Bilans po 22 spotkaniach mają rewelacyjny 19-0-3 i 50:12 w bramkach, grają u siebie. I pewnie ten mecz wygrają, ale czy az różnica 3 bramek. Goście na 12 pozycji ze zdobytymi 26 punktami 6-8-8 i 31:31 w bramkach. Ale ostatnio dobra forma bo w lutym 2 remisy i dwa zwycięstwa. Do tego ostatnie mecze H2H to nie jest jakaś jednostronna dominacja Benficy. W 2019 2:1 i 4:0, w 2018 porażka gospodarzy u siebie 1:3, więc można ich pokonać. Do tego w lidze u siebie Benfica ostatnio przegrała z Bragą 0:1. Forma nie najwyższa, dodatkowy mecz w LE z Szachtarem w nogach, wić mam nadzieję, że goście dadzą rade dotrzymać kroku.

Ja dziś liczę, na nikłą jednobramkową wygrana gospodarzy, ale przy takim handi zakład będzie wygrany.

  51
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Puchar FA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portsmouth _ Arsenal  
Typ: powyżej 2,75 gola (azjatycka liczba goli)
Kurs: 1.71
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

W pierwszym spotkaniu 1/8 pucharu Anglii Portsmouth podejmuje na własnym boisku Arsenal. Zespół gospodarzy występuje w League One z bardzo dobrym skutkiem zajmują 3 pozycje, walczą o awans. W meczach u siebie stwarzają sobie bardzo dużo sytuacji, przez co strzelają sporo goli. W meczach pucharowych jest tak samo, pada dużo bramek. Arsenal ostatnio gra mecz co 3-4 dni, więc możemy się spodziewać po części rezerwowego składu. Goście grają w kratkę, ale mają ciekawych zawodników z przodu i liczę dziś na ich skuteczność. Zabraknie dziś na pewno Chambersa, Kolasinac, Soares, Tierney. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu będzie sporo sytuacji i część z nich zostanie wykorzystana, gdyż obie drużyny mają w ataku dobrych zawodników, a jest to mecz pucharowy, więc powinno być ciekawe widowisko. Liczę na przynajmniej 3 bramki w tym spotkaniu.

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Championship
Godzina : 20:45
Spotkanie : Middlesbrough - Nottingham Forest
Typ :  obie strzela ? Tak
Kurs : 1.83
Bukmacher : fortuna 


Dzisiaj w Lidze angielskiej przed spadkiem będzie bronił sie gospodarz i czuję że dzisiaj zostawię 200% ambicji na boisku to ambitna drużyna z charakterem.  Będą dzisiaj gości bramkostrzelny zespół z Nottingham Forest drużyna która dużo strzela i dużo traci, dlatego dzisiaj typ na obie strzela jest wskazany tak naprawdę można by było typować tutaj jakiś bramkowy remis . Myślę że obie drużyna już będą z bramkami po 1 połowie. Kurs na t zdarzenie mocno mnie zdziwi że bukmacher daje tak wysoko. Myślę że to prezent a dla mnie to TYP DNIA.  W ostatnim spotkaniu mecz zakończył się 1:1 myślę że może być podobny dzisiaj wynik. Nie wyobrażam sobie aby nie faworyt czyli gospodarze dzisiaj nie strzelili choć 1 bramka goście formalnie i według przeiwdzen są faworytami i też nie powinni mieć problemu ze zdobyciem choć jednej bramki. Powodzenia Pany. 

  83
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - FA Cup

Godzina: 20:45

Spotkanie: Portsmuth - Arsenal

Typ: under 3,5

Kurs: 1,56

Bukmacher: Fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45  odbędzie się spotkanie w 1/8 Pucharu Anglii pomiędzy zespołami Portmsouth  i Arsenalu.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują powalczyć z wyżej notowanym rywalem w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i przede wszystkim udowodnić, że stać ich na wygranie jakiegoś trofeum w tym sezonie. Goście nie zagrają w optymalnym składzie, dlatego uważam, że w dzisiejszym spotkaniu nie padnie zbyt wiele goli. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Arsenalu,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze będą chcieli przede wszystkim nie stracić bramki dlatego zagrają cofnięci. Goście spróbują wygrać to spotkanie i awansować do kolejnej rundy. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 0:1  po bardzo ciekawym spotkaniu.

  56

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Paragwaj
Godzina 23:30
Spotkanie : Sol De America - San Lorenzo
Typ : Sol De America
Kurs :  2.15
Bukmacher : etoto

Od pamietnej wygranej 6-1 San Lorenzo rok temu przeciw Sol de America na ich stadionie, druzyna gosci na wyjazdach w kolejnych 24 meczach wygrala tylko jedno spotkanie! Poza tym przeplataja remisy z porazkami. W tym sezonie obie druzyny maja po 6 punktow i San Lorenzo nadal malo wygrywa za to wiele remisuje. W kolejnych 3 meczach h2h w przeciagu roku wszystkie wygrywali pilkarze Sol de America, tak wiec ciezkie to bedzie zadanie wygrac po raz 4 z rzedu z ta samą druzyną ale wierzę ze podlają i wygrają minimalnie jedną bramką. Sol de America u siebie kontynuje 100 % rekord, podczas gdy San Lorenzo na wyjazdach mizernie, liczę że tak pozostanie po tym meczu i gospodarze wyjdą z niego zwycięzko.

  115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom