>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie, liga niemiecka
Godzinna: 19:30
Spotkanie: Bremerhaven - Eisbaren
Typ: Eisbaren w regulaminowym czasie
Kurs: 2,07
Bukmacher: STS
Analiza:

Dzis zagladam do ligi niemieckiej. Bremerhaven gosci niedźwiedzie polarne z Berlina. Oba zespoły można powiedzieć ze sa w formie. Gospodarze od początku roku dobrze sobie radza i sa w czaołoce DEL. Eisbaren po przerwie na IO tez dobrze wystartowali choć rywale byli mowiac delikatnie słabsi. Pomimo tego ze gospodarze będą u siebie grozni co podkresla kierownictwo Niedzwiedzi to licze ze komplet punktów pojedzie do Berlina, przemawia za tym mocniejszy roster , to ze Eisbaren potrafi grac w tej hali i mysle ze forma tez jest. Wierze, ze bedzie koncentracja od poczatku meczu i neutrealizowanie mocnej pierwszej formacji gospodarzy.

107
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1044
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Puchar
Godzina : 18:00
Spotkanie : Górnik Zabrze : Lech Poznań
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.58
Bukmacher : Fortuna

W/g mnie chyba najciekawsza para w tym ćwierćfinale PP , wiadomo jeden mecz i wszystko się musi dziś wyjaśnić , pójdę jak to u mnie w typ dyscyplinarny , mam ku temu parę powodów , po pierwsze sędzia a jest nim pan Bartosz Frankowski , w 23 meczach które sędziował w PP pokazał 93 żółtka 8 czerwonych i 4 karne , teraz mecze pomiędzy nimi także przynoszą karteczki , w 2 kolejce tego sezonu 30 lipca ubiegłego roku Lech również gościł w Zabrzu , sędzią był nie kto inny jak Szymon Marciniak , Lech wygrał 3:1 a w meczu 3 żółtka , bezpośrednia czerwona dla Lecha i karny dla Górnika , pan Frankowski ma bardzo bogatą statystykę jeżeli chodzi o oba zespoły bo w meczach z udziałem Górnika 38 meczy to 137 żółtek 11 czerwonych i 8 karnych i mecze z udziałem Lecha 32 , 161 żółtek i tylko 2 bezpośrednie czerwone ale były to czerwone dla Lecha , sumując może się dziać wiele i liczę na sporo fauli no i na pana Bartka w szczególności !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +503
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Puchar Polski
Godzina:20:45
Spotkanie:Legia Warszawa - Górnik Łęczna
Typ:awans Górnik
Kurs: 3,95
Bukmacher: fortuna
Analiza

Mecz jeden jedyny, Łazienkowska... Chłopcy Kieresia notuja fajną serie meczy bez porażki, dziś grają bez presji mogą próbować dać z siebie więcej z przodu, a przy utrzymujacej sie ostatnio dobrej dyspozycji w tyłach, to może wypalić. Górnik nie ma wybitnych zawodników ale dtużyna jako całość dobrze funkcjonuje. Nie, nie wątpie też ze goście jak Mladenović , Josue, czy Pekhart, potrafia zakręcić obrońcami i nawet dzis coś strzelić, ale dziś muszą- presja będzie duża. A że mecze tej Warszawskiej ekipy o coś, z Lechem, Spartakiem, Niecieczą, to kpina. Nie wiem czy Bartosz Śpiączka czy Janusz Gol, ale Łęczna czeka na piękną karte histori i swojego bohatera.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Dyscyplina : Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina : 20.45
Spotkanie : Montpellier - Aalborg
Typ : Montpellier poniżej 30.5
Kurs : 1.95
Bukmacher : LVBET
Analiza:
To spotkanie oraz sytuacje w tabeli opisał już kolega powyżej, bardzo również możliwy jego typ w tym spotkaniu czyli over, ale nie sądzę, żeby to gospodarze zrobili wynik ponad 30 bramkowy w tym spotkaniu. Są oni w ciężkim okresie, w roku 2022 mają bilans 4-0-3, ale jednak wygrane w lidze francuskiej ze słabiutkimi ekipami, a linia pokryta raptem 2krotnie. Dodatkowo ciężko byłoby im wygrać aż 8 bramkami, a taki scenariusz po dyskwalifikacji jest najbardziej prawdopodobny w walce o bezpośredni awans do ćwierćfinału, więc całe siły skoncentrują na pojedynek za tydzień z Pickiem oraz na ligę francuską, w której spisują się w tym roku słabo, a zespoły Aix i Nantes uciekają im mocno w tabeli, kilka zespołów siedzi im na plecach, dlatego nie mogą sobie już pozwolić na porażkę w lidze.
Drużyna duńska jest rozpodzęna, zgadzam się jak najbardziej, dlatego powinni tutaj postawić mocną obronę, aby zapewnić sobie awans bezpośredni do ćwierćfinału i nie przejmować się w ostatnim pojedynku, w którym mogą wtedy nawet przegrać.
Nie gram wygranej Aalborgu, bo jednak jest też szansa na jakąś sensację, ale w tym momencie nie sądzę, żeby wynik przekroczył 60 bramek, a gospodarze mogą wygrać coś na zasadzie 30-28, wtedy nie pokryją dalej tej linii.
Zaczynając to pisać kurs był 2.00, taki wpisałem, jednak spojrzałem na koniec i już jest 1.95 :)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Łęczna
Typ: Legia
Kurs:
1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami ostatni ćwierćfinał Pucharu Polski a w nim zmierzy się jeszcze mistrz Polski Legia Warszawa u siebie podejmie Górnik Łęczna.
Sytuacje Legii chyba każdy zna i nie trzeba się tutaj rozpisywać to co ten klub w tym momencie pokazuje to jest kompromitacja (swoją drogą Legia i Wisła na spadku - mało kto się kiedykolwiek spodziewał takiej sytuacji).
Puchar Polski jest to jedyna szansa dla Legii aby w jakimś stopniu uratować sezon i przede wszystkim zagrać w następnym sezonie w Europejskich Pucharach i zdobyć troszkę pieniędzy oczywiście jest to czysto teoretycznie bo są w grze jeszcze np Lech czy Raków na ten moment zdecydowanie mocniejsi jednak dziś Legia powinna wyjść składem mocnym bo zależy im na tym pucharze i to nie powinno podlegać dyskusji.
Jeśli chodzi o Górnik Łęczna to notują Oni bardzo dobry okres od 7 spotkań w lidze nie doznali porażki, wygrali z Jagiellonią, Cracovią, Zagłębiem, Stalą Mielec i 3krotnie zremisowali z Wisłą Kraków, Śląskiem i Wartą no ale nie ma tutaj meczów z Lechem, Rakowem czy Pogonią - na ten moment 3 najlepsze zespoły.

Liczę, że dziś Legia nie odpuści bo raczej nie ma prawa tego meczu odpuścić i awansuje do półfinału.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +788
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom