>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth AFC - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 2.06
Bukmacher: unibet
Analiza:
A wiec tak ide dziś w przełamanie Obywateli.Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo Manchesteru.To prawda że grają za kilka dni w lm z PSG.W lidze maluteńka przewaga nad West Hamem i Manchesterem United dlatego dziś nie będzie odpuszczenie w meczu.Zostało już mało kolejek dlatego City nie może pozwolić sobie na porażke bądź remis.Osobiście sam gram dziś ten mecz u bukmachera.Kursy zachęcające bo ponad 2.00 na zwycięstwo Manchesteru.Myśle ze tak jak wczoraj wejdzie mi mecz.Co do gospodarzy na pewno także będzie mobilizacja bo przyjeżdża do nich jedna z najlepszych drużyn w Anglii.Ostatni mecz miedzy nimi zakończył się pogromem Manchesteru aż 5:1 i licze na podobny wynik dzisiaj.Fakt że Obywatele grają słabo na wyjazdach ale to będzie ich dzień i po ostatnich słabych wynikach odniosą ważne zwycięstwo i pokaża dla PSG że tanio skóry nie sprzedadzą.Jak dla mnie typ jest pewny.Polecam do grania i powodzenia!!!
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Tottenham
Typ: Harry Kane strzeli gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Witam, mój wczorajszy typ Górnik wygra do zera okazał się jak na dzień 1 kwietnia bardzo trafnym PRIMA APRILISOWYM typem, liczę że dzisiaj będzie lepiej.
Przejdźmy do meczu, koguty nadal mają realne szanse na zdobycie mistrzostwa kraju, ale chcąc to osiągnąć muszą punktować a co z tym się wiąże zdobywać gole. Postawiłem na H Kane dlatego bo on jest ostatnio najbardziej bramkostrzelny w Tottenhamie jak i w całej lidze (21 goli, 1 miejsce ) i myślę że będzie chciał powiększyć swój dorobek bramkowy i tym samym pomóc drużynie w wygranej. Choć o wygraną na pewno koguty będą mieli na tym stadionie trudno tym bardziej że bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami zdecydowanie na korzyść Liverpoolu, jednak nie można zapomnieć że Tottenham na wyjazdach bardzo dobrze sobie radzi, więc stawiamy KANE i życzę powodzenia
✅ 150
 
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Moje pierwsze dwa typy były trafne i myślę ,że ten też będzie. Mój typ jest prosty ,ponieważ Barcelona jest w wyśmienitej formie i dużo bramek strzela u siebie ,a Real stracił dużo punktów w tym sezonie w lidze na wyjeżdzie i nie gra zbyt dobrze na wyjazdach. Jak pamiętamy Real u siebie przegrał w tym sezonie z Barceloną 4:0 to dlaczego dzisiaj miałby wygrać czy zremisować jak na wyjazdach grają słabo. Moim zdaniem Barcelona wygra to spotkanie 2:0 lub 3:0.

⛔ 100

pracuj nad analizami
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Boks, Polsat Boxing Night
Godzina: typy do 20.00, myślę że około 23.00
Spotkanie: Tomasz &quot;Góral&quot; Adamek (50-4, 30KO) - Eric &quot;Drummer Boy&quot; Molina (24-3, 18KO)
Typ: Tomasz Adamek
Kurs: 1,85
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Gram ten pojedynek bez sentymentów. W bukmacherce nie liczy się przywiązanie do narodowości, jednak w tej walce widzę rekę w górze naszego rodaka.
Adamka nie trzeba nikomu przedstawiać. Ogólnie rzecz ujmując najlepszy zawodowy bokser reprezentujący barwy Polskie ever. Mistrz w półcięzkiej, mistrz w junior ciężkiej, pretendent w heavyweight. Zawsze będę powtarzał, że przejście do królewskiej kategorii był błędem, a jeszcze większym przytycie aż do 100 kilogramów. No ale cóż. Od Kliczki jest lekko w dół, ale nie aż tak jak niektórzy dramatyzują. Od 2013 wypukanie solidnego Guinna, porażka 111-117 z Głazkovem, potem nieszczęsna walka ze Szpilką. Nie licze wygranej z Saletą bo z nim wygrałby jedną ręką. Choć z Głazkovem przegrał, to w tym pojedynku się postawił, był nieźle przygotowany, choć trochę mało aktywny, i przegrał bądź co bądź z zawodnikiem czołówki. Na walkę ze Szpilką był przede wszystkim tragicznie przygotowany. Ważył ponad 2 kilo więcej niż w wcześnienjz Głazkovem. Wczoraj na wadze 101,4kg co jest dobrym prognostykiem. Przygotowanie również profesjonalne, zatrudnił drugi raz z rzędu Chyckiego jak trenera od przygotowania fizycznego i tego będą efekty. Nie tak jak wcześniej gdy skąpił na przygotowania do Szpilki i trenował na salce gimnastycznej.
Wszystko o co się tak na prawdę rozchodzi to poziom bokserski Erica Moliny. Jest to zawodnik solidny, nie powiem. Ma czym uderzyć, jest jednak wolny i dziurawy. Robi się z niego super boksera (w rankingu boxreca jest na 44. pozycji, no TOP), kiedy walcząc z bardziej znanymi zawodnikami wszystko przegrał. I to do jednej mordy. Chris Arreola zniszczył go w pierwszej rundzie, a przed rokiem Wilder wziął go na pierwszą obronę pasa (pamiętam te krzyki oburzenia, że co to za ogór) i po tym pojedynku wzięła się jego gloryfikacja. Dlaczego? Gdyż raz podłączył do prądu Wildera. Podłączył, nie powiem, ale ma on czym przyłożyćż a Wilder granitowej szczęki nie ma. Wszycy zapominają jednak że przegrywając w 9 rundzie przegrywał u sędziów 77-90; 78-89 x2 (czyli dwóch sędziów dało mu całą rundę, do tego był 3 razy na deskach). Kogo pokonał? Poza przeciętnym Tonym Grano naprawdę nikogo wartego wymieniena. Jest przygotowany świetnie. 105,4 kg to najlepsza waga w kaierze. Tylko co z tego skoro umiejętności brak?
Jeżeli Adamek jest gotowy przynajmneij tak jak jeszcze dwa lata temu na Głazkova a dołoży do tego nieco większą aktywność, chociażby jak w ostatniej &quot;walce&quot; z Saletą, to powinien wygrać ten pojedynek. Jest szybszy, walczy mądrzej taktycznie, wie jak walczyć z nieco wyższymi przeciwnikami (187cm - 193cm ; zasięg 191cm - 201cm). Molina ma czym przyłożyć, ale Góral jes twardy, Góral ma szczękę i serce. To dla niego ostatnia okazja, żeby jeszcze utrzymać się na powierzchni, żeby jeszcze coś zarobić, żeby jeszcze dostać jakąś walkę. To jego ostatni moment i on dobrze o tym wie. Jeżeli jest przygotowany, a wydaje się być, to powinien wygrać ten pojedynek. A jak będzie w miarę równo to na pewno sędziowie spojrzą przychylnym okiem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina: 16:00
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: 1
Kurs: 1,9
Bukmacher: unibet
Analiza:
Unibet rozpieszcza nas kursem na wygraną gospodarzy, jest to przeciętnie o 0,3 jednostki więcej niż dostajemy u innych buków. A dlaczego wybrałem ten typ ? ponieważ sam jestem kibicem Realu i oglądam każdy ich mecz i o ile u siebie grają wyśmienicie to na obcych stadionach dają się zdominować przez Las Palmas czy Granade i często to wygląda jakby się bronili przed tiki taką Barcelony.
Tym bardziej nie wydaję mi się, żeby odmieniło to się na Camp Nou z Barceloną, która gra wyśmienicie i raczej tytuł ma już w kieszeni i dąży do obronienia trzech koron zdobytych w tamtym sezonie, jednak nie sądzę by odpuściła ten mecz czy nawet grała na 80 % nie na 100 %.
⛔ 100
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia Play - Offy
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tappara Tampere - Karpat Oulu
Typ: Karpat Oulu
Kurs: 2,55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj wybrałem hokejowe starcie pomiędzy drużyną Tappara a drużyną Karpat. Jest to starcie na miano finału tych rozgrywek. Niestety los sprawił, że obie drużyny spotkały się w półfinale. Wielką niespodzianką zakończyło się 1 starcie bowiem Karpat uległo na własnych śmieciach 1:3. Jest to sensacyjny wynik bowiem drużyna Karpat oddała 31 strzałów na bramkę przy 18 celnych Tappary. Dzisiaj jestem przekonany, że drużyna która broni tytułu mistrza Finlandii nie dopuści do stanu 2:0 i wygra to spotkanie. Oczywiście spotkanie będzie o wiele trudniejsze bowiem jadą na lodowisko rywala ale mając takich zawodników i przede wszystkim cel którym jest mistrzostwo żadna to dla nich przeszkoda.
⛔ 100
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Barcelona vs. Real Madryt
Typ: Real over 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:

Proste. Gran Derbi, ćwierfinaliści LM, nic tylko zacierać ręce i czekać na widowisko które powinno dziś mieć miejsce na Camp Nou. Drużyny różnie usposobione jednak cel jet 1 zwycięstwo, bukmacherzy jasno dają znać (i słusznie) kto jest faworytem. Fakt, że w tym meczu może zdarzyć się wszystko taki kurs na zaledwie 5 rogów królewskich można pobierać.
Barcelona świetna seria, świetny skład można by rzec ideał. Ćwiećfinał LM, lider La Liga z sporym zapasem, Real różnie od pogromów do przeciętnej gry i straty punktów.
W takim meczu nie ma sensu pisać o składach bo na takie klasowe drużyny i w tak prestiżowym meczu będzie walka, finezja i oby piękne gole.
W ciemno można zakładać, że Barca u siebie będzie chcieć jak najszybciej przejąć kontrolę i strzelić gola/ustawić mecz gdyż już we wtorek mecz z Atletico. Real teoretycznie słabszy rywal w LM więc i mogą pozwolić sobie tutaj na więcej wysiłku.
Reasumując to Real musi gonić wynik, to on powinien mieć większy smak na zgarnięcie punktów a co za tym idzie powinien atakować, liczę, że 5 rożnych są w stanie wbić w meczu. Chyba, że spełni się czarny scenariusz, Barca zdominuje mecz i skończy się czymś podobnym jak to miało miejsce w jesieni.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Indonezja
Godzina: 12:00
Spotkanie: Garuda Bandung-Britama
Typ: 1
Kurs: 2.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zaczął się nowy miesiąc a co za tym idzie?Wyzerowane punkty to co mnie cieszy.Mój 1 typ pójde bardzo ryzykowny.Ja głównie podaje typy z koszykówki i ten mecz mnie bardzo zaciekawił.Szczerze nie znam się na Indonezyjskiej koszykówce ale postaram się aby typ był uzasadniony.Drużyna gospodarzy jest obecnie 3 z stratą 2 punktów do 2 miejsca a do lidera traci 3 punkty czyli bardzo mało.Drużyna gości obecnie okupuje 5 miejsce ze strata 3 punktów do gospodarzy.Wniosek z tego taki że obie drużyny potrzebują zwycięstwa jedna aby dogonić czołówke a druga aby dogonić rywala.Drużyna gospodarzy jest o wiele lepsza na wyjazdach a z kolei drużyna gości lepiej się spisuje na własnym parkiecie.Ostatni mecz po dogrywce wygrali dzisiejsi gospodarze 78:82.H2H wyrównane przeważnie po tyle samo razy w ostatnim czasie wygrywali jak i przegrywali.Kurs wysoki jak na drużyny z wyrównanym poziomem gry.Szanse sa 50/50 co mówi o tym kurs.Nowy miesiąc wiec warto zacząć z udanym typem.
⛔ 100
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2 Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fulham - MK Dons
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj stawiam na gospodarzy. Za każdym razem po ich wygranej u siebie odczekuję i czekam na odpowiedni moment, który wg mnie właśnie następuje.
Gospodarze słabo łączą atak z obroną. Stwarzają okazje ale są za mało skuteczni. W ostatnich przegranych grach u siebie statystycznie dominowali w liczbie oddawanych strzałów. Kilka zapytań w kadrze gospodarzy, ale jestem dobrej myśli.
Goście cudem urwali punkty Hull (przyp. 1-1), gdzie bohaterem był bez wątpienia bramkarz Martin. Dzisiaj oprócz niego zabraknie obrońcy McFadzena i napastnika Halla (ostatnio grali z Hull).
Liczę na odwrócenie szczęścia z gości na gospodarzy i liczę, że gospodarze pokażą swój większy potencjał.
Poniżej link:
http://injuriesandsuspensions.com/en...spensions-436/
✅ 95
 
robles 22

robles

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cardiff - Derby
Typ: Wynik do przerwy Remis
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 39 kolejce Championship dojdzie do spotkania drużyn walczących o play-off.
Derby na 38 spotkań do przerwy remisowało 24 razy, na wyjeździe ta statystyka wygląda jeszcze lepiej na 19 meczy do przerwy Barany 13-krotnie remisowały. Cardiff na 38 kolejek remisowało 20-krotnie do przerwy ,w Walii 9 z 19 meczy do przerwy kończyło się remisem.W 5-ciu ostatnich konfrontacjach między tymi drużynami , do przerwy 3 krotnie utrzymywał się remis.
⛔ 100
Pracuj nad analizami
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Liverpool FC - Tottenham Hotspur
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dla mnie to jest bet dnia i piszę do z pełnym przekonaniem. Trochę mi też smutno, że ten mecz wyznaczono tego dnia i o tej porze, bo automatycznie został zdegradowany do roli &quot;supportu&quot; przed Gran Derbi. A osobiście spodziewam się, że będzie to mecz o wiele lepszy i bardziej emocjonujący, niż prawdopodobne zdecydowane zwycięstwo Barcelony. No ale o GD ludzie piszą całe elaboraty, a o wspaniałym starciu w Premier League cisza. Gram tutaj over 2,5 i polecam każdemu.
Zacznijmy od omówienia stylów obu zespołów. Przyjeżdża Tottenham, który rozgrywa najlepszy sezon od kilkudziesięciu lat, a tak widowiskowej gry nie prezentował co najmniej od odejścia Garetha Bale&#39;a. Pochettino stworzył świetnie działającą maszynę, opartą na młodych, wybieganych zawodnikach, i która ma wspaniałego lidera w osobie Harry&#39;ego Kane&#39;a. Ten zawodnik odkąd został odkryty przypadkiem na występach w LE, stał się czołowym napastnikiem ligi i pierwszym wyborem reprezentacji Anglii (nie dajmy się zwariować z Vardym). Rzeczy jakie wyprawia są niesłychane, nie chodzi tylko o liczby, ale też swobodę i łatwość w kreowaniu sobie sytuacji. Jestem gotów stwierdzić, że to napastnik kompletny. 21 goli w tym sezonie, a pamiętajmy że zaczął strzelanie stosunkowo późno, bo od około 10-tej kolejki. Zresztą cały Tottenham jest ukierunkowany ofensywnie. Kane&#39;a z przodu wspierają ogromnie utalentowani gracze, jak rewelacja sezonu Dele Alli, nieco przyćmiony gwiazdor Christian Eriksen czy kreatywny Erik Lamela. Z ławki mogą postraszyć niedocenianym Koreańczykiem Sonem (dlaczego nie gra więcej?!). Nawet linia obrony stwarza zagrożenie, akcje oskrzydlające Danny&#39;go Rose&#39;a i Kyle&#39;a Walkera zapewniły już wiele sytuacji strzeleckich Kogutom. Stałe fragmenty gry (których Liverpool kompletnie nie potrafi bronić) wykańczać mogą Toby Alderweireld i Eric Dier. Siła ognia jest w każdej formacji.
Będzie też motywacja, bo Tottenham ma historyczną szansę na mistrzostwo Anglii. Tracą tylko i aż 5 punktów do prowadzącego Leicester. Są w stanie do odrobić, zwłaszcza że dzisiaj Leicester zmierzy się z nieprzyjemnie grającym Southampton, podbudowanym widowiskowym powrotem w ostatnim meczu. Jestem stuprocentowo pewny, że Spurs zrobią wszystko co będzie w ich mocy żeby wywieźć zwycięstwo. Będą atakować, nacierać, jeździć na dupach.
Ten zmobilizowany Tottenham przyjeżdża na Anfield Road, gdzie zmierzy się z Liverpoolem. Zespół The Reds słynie z tego, że tak jak ze słabszymi drużynami potrafi głupio gubić punkty, tak z czołówką zawsze wspina się na wyżyny i tworzy niezapomniane widowiska. W tym sezonie Liverpool w wielkim pokonał Leicester, Man City, Man Utd czy Chelsea, zagrał też dwa fenomenalne mecze z Arsenalem zakończone remisami. Jürgen Klopp to wizjoner, który już wprowadził swoją filozofię, który już zaszczepił ten szaleńczy błysk w oku zawodników. Oczywiście jeszcze wiele brakuje do tego co grała Borussia Jürgena, zwłaszcza w przygotowaniu fizycznym, ale już widać zalążki. Zawodnicy Jürgena nie kalkulują, idą na każdą piłkę. W ciągu kilku sekund są w stanie wyprowadzić kontratak lub atak zaczepny bardzo dużą liczbą zawodników. A tych zawodników także Liverpool ma wcale nie słabych. Przede wszystkim będący w życiowej formie Adam Lallana, który niczym koło zamachowe rozpędza kolejne akcje Liverpoolczyków. Obok niego, w tercecie ofensywnych pomocników jest miejsce dla dryblera i świetnie bijącego z dystansu Philippe Coutinho, oraz wielkiego wojownika Jamesa Milnera (niestety pod znakiem zapytania stoi występ Roberto Firmino). W ataku wyjdzie najprawdopodobniej Daniel Sturridge, którego umiejętności nie trzeba przedstawiać. Trapiony przez kontuzje zawodnik jest wybitnym strzelcem i technikiem, który z absolutnie każdej pozycji stanowi śmiertelne zagrożenie. Przesadzone były również pogłoski o kontuzji młodego Divocka Origi, który według moich informacji znajdzie się dzisiaj przynajmniej na ławce.
Osobna kwestia to problem w defensywie. Częste rotowanie stoperami (w wyniku kontuzji) nie sprzyja grze ofensywnej. Prawdopodobnie zobaczymy parę Dejan Lovren - Mamadou Sakho. Sakho to wielki wojownik ale zdarzają mu się błędy i braki w koncentracji, za to Lovren pomimo ogromnego postępu jaki zrobił w erze Kloppa, nadal nie gra tego co prezentował w lidze francuskiej w barwach Lyonu. Do tego dopiszmy Mignoleta w bramce, który słabiutko gra na przedpolu (za to na linii klasa światowa!) i baaaardzo ofensywnie nastawione boki obrony z Nathanielem Clynem i (prawdopodobnie) Alberto Moreno (tego może zastąpić Jon Flanagan).
Moim zdaniem będziemy świadkami wiekopomnego widowiska. Meczu walki, meczu w zawrotnym tempie, gdzie obie drużyny będą grały do przodu i będą zdeterminowane do zwycięstwa (Liverpool wciąż marzy o miejscu w Top4). Dzisiaj nad Anfield Road będą huczały pioruny. I myślę że będziemy świadkiem co najmniej trzech goli.
⛔ 100
 
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division 2015/2016
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Real Madrid
Typ: remis
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W przypadku zwycięztwa gości Real zbliża się na 7pkt co nie jest aż tak wielkim dystansem. Przy remisie bądź porażce tracą szasnę całkowicie. Nie mają zatem nic do stracenia i ruszą ostro. Barca ostatnio zremisowała a Real to Real, zawsze groźny. Teraz podrażniony po porażce 0-4 u siebie będzie gryzł trawę! Czy to wystarczy ? Raczej nie na zwycieztwo na remis czuję że tak. Takiego mam czuja. Kibic Barcy od 1994 roku!
⛔ 100
 
czaro82 411,8K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: obie strzela i under 4.5 gola w meczu
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betano
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru dojdzie do arcyciekawego spotkania pomiedzy odwiecznymi rywalami w primera division czyli barcelona kontra real. W poprzednim el-clasico doszlo do niezlego blamazu ze strony dzisiejszych gosci ktorzy polegli dosyc wysoko ze swym odwiecznym rywalem bo az 0:4!!!. Czy w dzisiejszym rewanzu beda w stanie zagrac inaczej?
Wiele sie niezmienilo od ich ostatniego spotkania spogladajac na forme blaugrany, po prostu graja swoj fantastic-futbol i odplyneli juz rywalowi w la liga na bezpieczna odleglosc.
Patrzac od strony krolewskich to po przejeciu ich przez Zidane zagrali oni kilka lepszych spotkan z wysokim handicapem lecz w ich grze caly czas czegos jakby brakowalo ...
Napewno zespol z madrytu ma mocno w glowie to co przydarzylo im sie jesienia ubieglego roku i wyjda na to spotkanie zdeterminowani i skoncentrowani w 100%.
Obie ekipy rozgrywaja przyszlym tygodniu tez swoje mecze w LM wiec nie jestem do konca pewien czy zagraja tak do konca otwarty futbol z duzo iloscia bramek jak mialo to miejsce zazwyczaj w ich potyczkach. Watpie aby ktorykolwiek z trenerow wprowadzal jakies specjalne roszady lecz pewnie pozdejmuja paru swoich asow w drugiej polowie.
Podsumowujac mecz zapewne wygraja gospodarze,lecz ja sklaniam sie ze niezdominuja swojego rywala jak ostatnio i ze przyjezdni minimum raz dzisiaj trafia do sieci.
( wynik jaki bym obstawial w tym meczu to 2:1 lub 3:1 dla barcy).
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz vs Augsburg
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj po przerwie reprezentacyjnej ruszyla 28 kolejka niemieckiej Bundesligi,Bayer bez problemow pokonal u siebie Wolfsburg 3:0.
W dzisiejszym meczu faworytem sa gospodarze.
Przede wszystkim Mainz ma lepsza pozycje w lidze z duzo wieksza iloscia punktow od Augsburga a dodatkowo zagraja u siebie.
Mimo to,nie skreslalbym ekipy gosci.
Mainz zajmuje wysokie 7 miejsce i tak naprawde ma przynajmniej teoretyczne szanse na 3 miejsce,do ktorego traci 7 punktow.
Moim zdaniem za wysokie progi dla Mainz,jednak do 6 miejsca dajacego gre w Lidze Europy traca jedynie punkt,tak wiec jest o co walczyc.
Ostatnie mecze calkiem niezle.
Trzeba podkreslic przede wszystkim zwyciestwo 2:1 na Allianz Arenie z Bayernem,sensacja stala sie faktem,dodatkowo Mainz okazalo sie lepsze od Bayeru wygrywajac u siebie 3:1.
Coz..Po niespodziewanym ograniu Bayernu przyszedl bezbramkowy remis z beniaminkiem Darmstadt.
Ostatnie dwa mecze to delegacje,najpierw absolutnie mecz do jednej bramki w Dortmundzie,gdzie Borussia wygrala 2:0 a w ostatniej kolejce wywalczony punkt z Werderem - 1:1.
Augsburg wciaz nie moze byc pewny utrzymania,dlatego tez kazdy punkt jest na wage zlota.
Ostatnio forma zwyzkowa w druzynie o ktorej juz pisalem ostatnio,wiec powtarzal sie nie bede.
Moge tylko napisac,ze w ostatnich 5 meczach z udzialem Augsburga kibice zobaczyli az 21 bramek.
W ostatniej kolejce Augsburg walczyl ale przegral 1:3 z bedaca w swietnej formie Borussia Dortmund.
W dole tabeli przesadzony jest juz praktycznie los slabego Hannoveru,jednak roznica miedzy 4 kolejnymi zespolami wynosi jedynie jeden punkt.
Mialem przyjemnosc ogladac pierwszy mecz w tym sezonie,gdzie Augsburg zremisowal u siebie 3:3 z Mainz.
Mecz byl przyjemny dla oka,bylo duzo sytuacji bramkowych,atakow no i przede wszystkim bramek.
Zobaczymy,czy druzyny zagraja podobnie na Coface Arenie.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rennes - Reims
Typ: Rennes
Kurs
: 1.95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Walka o końcową klasyfikację w Ligue 1 zaczyna nabierać coraz większych obrotów. W czołówce sytuacja jest już w tym momencie bardzo napięta, gdyż drużyny dzieli niewielka różnica punktowa. Co do ostatnich spotkań to można powiedzieć tyle, że Rennes w ostatnich czterech meczach pokazało solidny, dobry, poukładany futbol. Do miejsca premiowanego awansem do ligi europy brakuje im zaledwie jednego punktu. Obecnie miejsce to zajmuje Lyon, który u siebie zremisował z opisywaną przeze mnie drużyną. Dembele i Grosicki wiodą prym zdobywając widowiskowe bramki, których nie mają co się wstydzić. Zupełnym przeciwieństwem jest drużyna Reims, która w tym sezonie walczyć będzie o utrzymanie. Ostatnie ich spotkanie u siebie nie pozostawia w moich oczach nadziei, więc wynik może być tylko jeden. Polecam!
✅ 95
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour - Miami, FINAŁ
Godzina: 19:00
Spotkanie: Swietłana Kuznetsova - Victoria Azarenka
Typ: Swietłana Kuznetsova Handicap Gemów +4,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W dzisiejszym finale na kortach Miami zmierzą się dwie tenisistki których nie trzeba przedstawiać. Azarenka w drodze do finału nie straciła co prawda seta, ale rywalki miała słabsze,najbardziej wartościowe skalpy to Muguruza i Kerber(obie obecnie nie prezentują swojej najlepszej formy). Swieta natomiast rozkręcała się z meczu na mecz osiągając wysoką formę w 1/8. Po męczarniach z Witthoeft i Garcią, ograła dość łatwo Williams i Makarową. W półfinale ograła nieobliczalną Bacsinszky. Bilans spotkań przemawia na korzyść Białorusinki, jednak ciekawe jest, iż Panie grały już dwukrotnie w Miami, oba mecze były trzysetowe, bilans: 1:1. Jeżeli Swieta nie wysiądzie kondycyjnie(dysponuje znakomitą kondycją)z powodu ilości czasu spędzonego na korcie, powinno nas czekać ciekawe i zacięte spotkanie, w którym Azarenka będzie minimalna faworytką. Podkreślam, minimalną, a nie w stosunku kursów 1,20 do 4,50.
Warto stawiać na Rosjankę, zastanawiałem się nad &quot;gołą&quot; jedynką, jednak zagram bezpieczniej po jeszcze przyzwoitym kursie.
⛔ 100
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodowa Anglii
Godzina: 16:00
Spotkanie: Forest Green - Wrexham
Typ: Forest Green
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze ostatnio troszkę spadli z formą, nie wygrali u siebie od dwóch kolejek, wcześniej kosili każdego. Wrexham natomiast w ostatniej kolejkce pokonali 2:1 lidera więc myślę, że to jest powodem wystawienia takich kursów.
Osobiście uważam, że gracze FG zdobędą komplet pkt przed własną publicznością, ich bilans w meczach na własnym podwórku 15/2/3 bramki 36:14 mówi sam za siebie. Dodatkowo do końca sezonu zostały im 4 kolejki nie licząć dzisiejszego meczu, a bezpośredni awans do 4 ligi tylko dla top1. Strata do lidera na ten moment to 5pk, a za plecami zbliża się jeszcze Grimsby, które stratę ma niby sporą ale dalej 3 zaległe mecze do rozegrania.
⛔ 100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Godzina: 20:30
Typ: Lechia lub remis
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam po króciutkiej przerwie. Poprzedni miesiąc przyniósł mi najbardziej pechowe, 4. miejsce na koniec klasyfikacji. Kwiecień chciałbym tym chętniej zacząć z przytupem. Na tapetę wziąłem spotkanie w Warszawie, gdzie lider podejmie 9. w tabeli Lechię. Na papierze zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy wygrywali wszystkie mecze przy Łazienkowskiej w rundzie wiosennej. Ja jednak widzę w wystawionym kursie value na korzyść Gdańszczan, i postaram się to wykorzystać.
W analizie skupię się raczej na dzisiejszych gościach. Walka o najlepszą ósemkę wkroczyła dla nich w decydujący etap. Na uprzywilejowanej pozycji jest aktualnie Jagiellonia, która wyprzedza podopiecznych Piotra Nowaka o jedno oczko. Teoretycznie na awans masz szans kilka zespołów, jednak według mnie w grę wchodzą realnie 3 zespoły: Jaga, Lechia i Termalica. Przed ekipą z Gdańska bardzo trudne zadanie - nie dość, że muszą zdobyć punkty w meczach z liderem oraz Ruchem Chorzów, to jeszcze nawet dwa zwycięstwa nie zagwarantują grupy mistrzowskiej. Pomimo tego, Lechiści nie są sparaliżowani presją. Przeciwnie, dodaje im to większej motywacji. Dla klubu z Gdańska brak awansu do czołowej ósemki byłby ogromnym ciosem finansowym, marketingowym i dla prestiżu. Piłkarze będą gryźć murawę, aby wygrać dwa ostatnie spotkania i mam nadzieję, że zobaczymy to dzisiaj w Warszawie. Po raz pierwszy po długim zakazie wyjazdowym Biało-Zielonych będą wspierać kibice z Gdańska (a z pierwszej ręki wiem, że dzisiaj szykowana będzie taka oprawa, że kolejny zakaz będzie bardzo prawdopodobny ???? ). Liczę, że pomoże to w przełamaniu graczom Lechii, którzy jeszcze nie wygrali na wyjeździe w rundzie wiosennej. Jeżeli mecz ułoży się dobrze i ekipa z Trójmiasta w końcu wykaże się skutecznością, możemy być świadkami niespodzianki. Do dyspozycji trenera pozostają wszyscy najważniejsi zawodnicy (z wyjątkiem pauzującego od dłuższego czasu Marco Paixao), łącznie z Milosem Krasiciem, którego bardzo brakowało w meczu z Termalicą.
Legia z kolei jest oczywiście faworytem i przystępuje do tego meczu w doskonałych nastrojach. Odzyskana pozycja lidera, komplet zwycięstw u siebie, to wszystko buduje morale podopiecznych Czerczesowa. Po przerwie reprezentacyjnej Warszawiacy statystycznie rzadko przegrywają. W mojej opinii tym razem taka pauza wpłynie niekorzystnie na piłkarzy z Warszawy, którzy zyskali już bardzo dobry rytm, z którego nagle zostali wyrwani. Ponadto krążą słuchy, że nie wystąpi dzisiaj Tomasz Jodłowiec, który nabawił się drobnego urazu na zgrupowaniu. Jest zatem spora szansa, że w środku pola zobaczymy duet Vranjes - Borysiuk, czyli... jeszcze niedawnych zawodników Lechii, doskonale znanym wśród przyjezdnych. To także dodatkowy smaczek podczas wieczornego starcia. W trzech spotkaniach rundy wiosennej rozgrywanych przy Łazienkowskiej Legia posiada znakomity bilans, chociaż w pojedynku z ostatnim w tabeli Górnikiem zaczęli od straty gola, a zwycięstwo zapewnili sobie po przerwie. Dzisiejszy rywal będzie o wiele trudniejszy i moim zdaniem zobaczymy zacięte spotkanie, którego wynik pozostanie sprawą otwartą. Ja idę w stronę przełamania, wybieram opcję Lechia lub remis.
✅ 140
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Borussia D : Werder B
Godzina: 18:30
Typ: Werder strzeli gola przed 79 min gry
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać , faworyt jest jeden a jest nim Borussia i chociaż piłka jest okrągła a bramki są dwie to niewątpliwie 3 pkt powinny zostać w Dortmundzie . Bayern przed chwilą wygrał swój mecz i znów przewaga nad Borussią wzrosła do 8 pkt to też Borussia nie powinna pozostać dłużna i zmniejszyć znowu stratę do 5 pkt , no a co u gości ? a u nich nie zbyt wesoło bo zaledwie z jednym pkt przewagi nad zagrożonymi i niestety w każdym meczu trzeba z siebie dać maksa stąd też liczę że i dziś na Borussii powinni poszukać okazji aby strzelić bramkę , w meczach wyjazdowych nie idzie im aż tak żle no nie liczę ostatniego z Bayernem gdzie dostali baty 5:0 ale wcześniej udało im się wygrać w Leverkusen i to 4:1 , wygrali również 3:1 z Schalke , ogólnie Werder w meczach wyjazdowych strzelił 20 bramek i jest to lepszy bilans strzelonych niż u siebie bo u siebie mają 16 zdobytych stąd tez u mnie bramka z ich strony a że buk daje nam czas aż do 79 min gry na gola a kurs w/g mnie warty ryzyka bo aż 2.00 ..... to ja zaryzykuję !
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ejojojo 257

ejojojo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Celta Vigo - Deportivo La Coruna
Godzina: 22:05
Typ: Celta Vigo
Kurs: 1,78
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na papierze to faworytem jest raczej Celta Vigo. Tak myślę, że dzisiaj tak będę typował bo miałem okazje widzieć dzisiaj powtórkę meczu z Pucharu Króla z Sevilla i grali bardzo ciekawie, zdołali strzelić 2 gole i wypracowali sporo ataków. Fakt to było dawno dosyć, w tym czasie rozegrali w lidze 7 meczów z czego wygrali 4 , zremisowali 1 i dwa razy schodzili pokonani (tylko że to były wyjazdy w Barcelonie i Madrycie gdzie dostali srogo).
Ostatnie pięć spotkań u siebie bez porażki. Do tego do składu wraca Pablo Hernandez (25/1). A La Coruna? Ostatnio wyjazd wygrali dopiero 2 grudnia. Do spadku im dosyć daleko ale mam wrażenie że robią wszystko żeby się znaleźć w tej strefie. Zaskakuje duża ilość remisów. Mam obawy czy przypadkiem tak nie skończy się ten mecz, ale myślę, że jednak Celta pokaże swoją wyższość i wygra tymi dwoma bramkami, bo pamiętajmy, że ten zespół jeszcze śmiało może się bić o Ligę Mistrzów.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom