>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2021 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 2. Kwietnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, League One
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Fleetwood – Peterborough
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.32
Bukmacher: betclick
Analiza:


Goście walczą o awans, aktualnie na drugim miejscu a to oznacza bezpośredni awans ale tuż za nimi tylko dwa punkty mniej ma Sunderland dodatkowo z meczem mniej na koncie, z drugiej strony tracą tylko jedno oczko do lidera – tak więc tutaj walka jest ostra o ten awans, dlatego takie mecze ekipa gości musi wygrywać. To co wyróżni gości to na pewno bardzo ofensywna gra, są najskuteczniejszym zespołem w lidze z 65 bramkami strzelonymi przy sporej liczbie straconych 37 to w sumie daje nam średnio bramek 2.8 to w tej lidze naprawdę bardzo wysoki wynik. Ostatnie trzy mecze bardzo, bardzo overowe z tym rekordowym 7:0 z Accrington takie coś tylko buduje ekipę w ofensywie a jeszcze wcześniej mieliśmy remis 3:3 z Rochdale. Gospodarze środek tabeli i bezpieczna pozycji nic im tak naprawdę nie grozi, jest szansa na play-off ale potrzeba bardzo dobrej serii i na pewno postarają się o taką serię bo tak naprawdę dużego ryzyka już nie podejmują a granie na luzie czasami pomaga. Do tego ekipa u siebie czuje się świetnie jest jedną z lepiej punktujących ekip w domu do której dokładają skuteczną grę. Ostatnie trzy bezpośrednie spotkania kończyły się na overach liczę na powtórkę bo goście muszą to wygrać a przy takim nastawieniu jest to ekipa która potrafi pójść na wymianę ciosów i na pewno nie zamyka się prowadząc.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +20
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
Typ: Cleveland Cavaliers OT
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Ten mecz wydaje mi się być dosyć podejrzany, bo owszem Sixers są faworytem tego meczu, ale żeby dawać na nich kurs 1.18, to według mnie lekka przesada i myślę, że chętnie poszedłbym w jakieś spore dodatnie handi w stronę Cleveland, ale jako, że to konkurs, gram na czysty win. Cleveland grają jak grają, ale szanse na PO wciąż mają, a mieli być skazani na pożarcie, w ostatnim czasie więcej porażek, niż zwycięstw, ale potrafią odpalić w najmniej spodziewanym momencie. Co do nieobecności, raczej dalej nie zobaczymy Love'a i Dellavedovy, ich powrót coraz bliżej, ale pewnie nie teraz, wypadł z gry też Allen jakiś czas temu, no i nie zagra Lance, to sprawia sporo problemów pod koszem, gdzie musi występować teraz Hartenstein, gdyby grał w Sixers Embiid, a ma jeszcze nie zagrać, prawdopodobnie zagra w weekend, to na pewno siałby spustoszenie pod koszem, za niego gra Howard, który jeszcze dobre kilka lat temu też byłby bardzo groźny. Cleveland już dwa razy ograli Sixers w tym sezonie, raz nawet gdy grał Embiid. Zgadzam się, że Sixers są tutaj faworytem, ale nie zgadzam się z aż tak dużym faworyzowaniem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante vs Huesca
Typ:
Over 2.5
Kurs: 2.04
Bukmacher: lvbet
Analiza: Wraca moja ukochana liga co mnie niezmiernie cieszy. Miejscowym była potrzebna przerwa. Napięty terminarz w lidze, pucharach no i wymagający przeciwnicy spowodowali że ostatnie mecze Levante rozgrywało na chodzonego. Motor napędowy Morales - zmieniany w trakcie derbów był najlepszym przykładem jak ten zespół był dojechany. Dzisiaj liczę na powiedz świeżości i zdecydowanie ciekawsza grę w przedniej formacji. Miejscowi potrafią grać fajny i ofensywny football. Bardzo często towarzyszy im filozofia strzelić o jedną więcej niż rywal. A skoro o rywalach... Dla Huesca jest to ostatni dzwonek żeby jeszcze zerwać się w walce o ligowy byt. Zespół musi punktować a żeby to robić muszą strzelać gole. Obrona nie wygrają bo nie są monolitem w tyłach. Jeśli będą musieli odrabiać straty to ba pewno pójdą na wymianę ciosów i o sytuację można być spokojnym.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +15
R 411

rejo7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
Typ: Kristopher Letang under 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2.08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tutaj gram raczej ze względu na kurs. Kurs jaki wystawia Fortuna na przynajmniej jeden punkt Letanga wynosi 1.62. Na Betfanie jest już to 1.80, a że niewiele legalnych, polskich firm wystawia kursy na takie zdarzenia, to popatrzyłem jeszcze u paru zagranicznych bukmacherów i różnica jest całkiem podobna. Tak już sportowo, to obrońca Pingwinów w tym sezonie (zresztą jak zwykle) rzeczywiście punktuje dosyć sporo, bo 27 punktów na 35 rozegranych meczów to nie jest jakiś tam słaby wynik, szczególnie jak na jego pozycję. Na ostatnie 10 meczy tylko w 4 nie zdobył asysty lub gola. Bramki przy jego udziale często zdobywane są w przewadze, co wydaje się być logiczne, bo przy ułożeniu hokejowego zamka mamy trochę tych wymian podań między obrońcami i ewentualnie ich strzałów, gdzie później łatwo o jakąś dobitkę. I tutaj chciałbym wspomnieć, że Bruins czołują w NHL jeśli chodzi o skuteczność obrony w osłabieniu, a dokładna statystyka penalty kill to 89,5%. Ekipa z Bostonu ogólnie traci także niewiele bramek na tle innych drużyn w lidze. Ciekawą informacją jest też fakt, iż na 4 tegosezonowe pojedynki między grającymi tej nocy drużynami Kristopher zapunktował tylko raz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Buffalo Sabres - New York Rangers
Typ: Cody Eakin powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zeszłej nocy Buffalo Sabres spadł kamień z serca, gdyż wreszcie przełamali tą fatalną serię porażek i zrobili to w imponującym stylu, gdyż wygrali aż 6:1 z Philadelphią Flyers. Przełamać serię powinni byli już mecz wcześniej z Philadelphią, gdyż tam prowadzili 3:0, ale dali rywalom doprowadzić do dogrywki po czym w niej polegli. Teraz czas na spotkanie z New York Rangers i tutaj może być mnóstwo bramek. New York Rangers jest bardzo mocne w ofensywie, ale za to w obronie wygląda to słabo, więc Sabres mają szansę na parę bramek. Liczę na to, że Cody Eakin strzeli jedną z nich lub asystuje przy którejś. Eakin strzelił gola w swoim przedostatnim meczu przeciwko Philadelphia Flyers. U Sabres jest sporo kontuzji, więc między innymi dzięki temu Cody Eakin dostaje trochę więcej czasu niż normalnie, więc może zapunktować w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +20
Z 622,2K
Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 06:30
Spotkanie: Liaoning - Tianjin Rong Gang handicap [0-14,5 ]
Typ: Liaoning -14,5 pkt
Kurs:1,95
Bukmacher: STS
Bukmacher: W tym pojedynku zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Liaoning Flying Leopards i każdy inny wynik tego pojedynku niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.W obecnym sezonie drużyna ta gra bardzo dobrze i teraz zajmuje wysokie 2 miejsce w tabeli z 39 odniesionymi zwycięstwami i 9 meczy przegrali. Mają oni apetyt na powalczenie o tytuł mistrzowski.Ich rywale koszykarze Tianjin Rong Gang grają zdecydowanie gorzej i obecnie zajmują 17 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni tylko 10 meczy i 38 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.

95
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +4
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo - NY Rangers
Typ: 1
Kurs: 4.80

Bukmacher: STS
Analiza:

Buffalo w końcu w poprzedniej kolejce wygrało. Aż 6:1! Teraz rywal trudniejszy i mocny w ofensywie. Jednak na pewno Rangers włożyli wiele sił w zwycięstwo z liderem w ostatniej kolejce. Tutaj uptaruję szansę na kolejną wygraną Buffalo. Ekipa na pewno jest napędzona po ostatnim meczu jak i bardzo spragniona kolejnych wygranych. Kurs wydaję się mocno przesadzony. Zapewne dlatego, że ekipa z NY pokonała lidera, a teraz gra z ostatnimi w tabeli gospodarzami. NHL jest jednak bardzo przewrotna i teraz po wygranej z liderami, goście mogą przegrać z gospodarzami, zamykającymi tabelę. Duża szansa na taki wynik.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie:
Brooklyn Nets - Charlotte Hornets
Typ: Over 229.5 pkt (z dogrywką)
Kurs: 2.70

Bukmacher: forbet
Analiza:


Przede wszystkim patrząc na statystyki - Nets rzucają średnio 119 pkt na mecz, a Hornets 111. Sumując wychodzi 230 pkt które dziś proponuje. Brak Hardena nie powinien być tutaj przeszkodą dla Nets, nadal ma tam kto zdobywać punkty. Z drugiej strony mamy Hornets które gra coraz lepiej i na pewno będą chcieli tutaj powalczyć o wygraną. Co prawda Hornets zatrzymywali ostatnio rywali poniżej 105 punktów, to jednak Nets to jakość, szybka gra i nadal nie do końca dobra defensywa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
Typ: over 5,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Ostatnio już stawiając na bramki w meczu Bruins z New Jersey Devils pisałem o tym, że są raczej drużyną underową. Dlaczego więc idę w over w drugim meczu z rzędu? Powodów jest kilka. Pingwiny zaczynają tym meczem wyjazdowe tournee. Przez 3 tygodnie będą rozgrywali tylko wyjazdowe mccze z przerwą na spotkanie w Pittsburghu z Philą. W ostatnim meczu z New York Islanders kontuzji doznał bramkarz Tristan Jarry. Przez resztę spotkania w bramce dość pewny był Casey DeSmith. Ma on całkiem niezłe statystyki, ale bronił on często w meczach z tymi słabszymi rywalami, przez co miał łatwiej. Dziś może go drużyna z Bostonu wystawić wiele razy na próbę - szykuje się dla niego ciężki mecz. Pingwiny grając mecze B2B często w tym pierwszym meczu wykręcają over, a w drugim under. Nie patrzyłem zbyt daleko w tył, ale często takie dwumecze układały się właśnie w ten sposób. Siła ofensywna gości wraca powoli do zdrowia - ostatnio wrócił do gry Zucker, dziś powrót Taneva. Bruins w tabeli tracą do Pingwinów raptem 7pkt mając rozegranych 4 meczów mniej. Nie powinni więc podchodzić zbyt zachowawczo do tego meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League
Godzina 12:00
Spotkanie : Cerezo Osaka - Sagan Tosu
Typ : Sagan Tosu over 0.5 gola
Kurs : 1.52
Bukmacher : ETOTO

Kurs 1.52 na jednego gola gości wydaje mi się bardzo wysoki , ogólnie to mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż sa to drużyny z czołówki J-League , Cerezo po 7 meczach jest na miejscu 4 z bilansem 4-1-2 i bramki 13 :8 jak dla mnie sporo straconych , goście na miejscu 3 i mają rozegrane 6 meczy a bilans 4-2-0 i bramki , no właśnie bramki , mają 10 zdobytych i zero straconych , jedyna drużyna z J-League która nie straciła dotąd gola , zaglądając do H2H to lepiej wygląda Sagan Tosu który 13 razy schodził z boiska z kompletem punktów 3 remisy i 10 razy górą Cerezo , ostatnie dwa sezony kiedy Sagan gościł tutaj w Osace to za każdym razem gola zdobyli ba nawet dwa stad liczę że i dziś uda im się przynajmniej raz pokonać bramkarza Cerezo no i kurs aż 1.52 to biorę ten typ !

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Dyscyplina: Siatkówka, Korea Południowa
Godzina: 12:00
Spotkanie: Woori - Kepco
Typ:
Kepco -1.5 seta
Kurs: 1,80
Bukmacher: lvbet

Siatkówka, Korea Południowa, ale mnie zawiało dzisiaj daleko, ale chcę się z Wami podzielić dlaczego tak a nie inaczej i czemu tak egzotycznie. Na początku powiem, że musiałem się nieźle napocić żeby w ogóle taki zakład zagrać, niestety nie znalazłem u żadnego bukmachera w którym gram na codzień handicapu setowego a jest on kluczowy w tym typie, wszędzie nie wiedzieć czemu można grać linie under/over oraz mecz, a kursy na Kepco zaledwie 1,40.
Do sedna żeby nie przynudzać bo nie o to w tym chodzi. Ostatnia kolejka w tej lidze, gospodarze na drugim miejscu bez względu na dzisiejszy wynik a wiec zagrają w półfinale PO, no i teraz właśnie z kim zagrają o finał? Albo z drużyna która obecnie jest na 3 miejscu czyli KB Stars albo właśnie z Kepco jeśli dzisiaj Kepco wygra z Woori za 3 punkty.
Oczywiście, nie będę mówił, że mam wiedzę z Woori wolałoby zagrać w tym półfinale bo tak nie jest. Zbierając informacje natomiast do tego meczu obejrzałem decydujący mecz moim zdaniem który odbył sie we wtorek, Kepco u siebie podejmowało KB Stars i przegrywając 0:2 wygrali 3:2 uzyskując możliwość by dzisiaj bić się o 3 miejsce dające półfinale PO. Nie ukrywam, że był to mecz Russell (Kepco) vs Keita (KB Stars). Tak jak już wspomniałem, nie wiem jak do tego meczu podejdzie Woori, ostatni mecz przegrali 1:3 z liderem, są już pewnie miejsca w PO i równie dobrze mogą dzisiaj dać pograć zawodnikom którzy mniej graja w tym sezonie by na półfinał być przygotowanym w stu procentach.
Russell i spółka we wtorek zrobili kawał dobrej roboty, dzisiaj uważam, ze będą na tyle zdeterminowani, że powinni wygrać za 3 pkt.

Wchodzę za maksymalna stawkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +32
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 21
Spotkanie: Levant : Huesca
Typ:
1
Kurs: 2.49
Bukmacher: betfan

Huesca to najgorsza drużyna w lidze i myślę, że w meczu z nieprzewidywalnym Levante pewnie przegrają. Gospodarze to 10 ekipa tabeli z 35 PKT. Drużyna ta gra ciekawie i technicznie w porównaniu do dzisiejszego rywala. Myślę, że Levante zacznie od początku agresywnie atakować i dzięki temu przejmą kontrolę na boisku. Co prawda ostatnie 4 bezpośrednie mecze zakończyły się remisami jednak aktualna sytuacja w tabeli pokazuję, że gospodarze są mocniejszą ekipa. Levante gra u siebie przyjemnie i zazwyczaj ofensywnie. Myślę że po przerwie reprezentacyjnej będą nakreceni i gotowi do walki od 1 do 90 minuty

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska Tauron Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Developres Rzeszów
Typ: Developres -1.5 seta
Kurs:
2,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj w Łodzi zostanie rozegrane drugie spotkanie półfinałowe pomiędzy ŁKS, a Developresem. W pierwszym spotkaniu górą była ekipa z Łodzi i jeśli wygra po raz drugi awansuje do finału Tauron Ligi siatkarek. Rzeszowianki na pewno zrobią wszystko, aby przenieść rywalizację jeszcze do Rzeszowa. Wynik pierwszej konfrontacji 0:3 wskazywałby na dominację łodzianek. Nic bardziej mylnego, spotkanie było wyrównane, a wszystkie sety kończyły się na przewagi. Developres musi poprawić przede wszystkim grę w ataku, bo ten element najbardziej szwankował w zespole podczas meczu w Rzeszowie. Łącznie w rozgrywkach ekstraklasy kobiet ŁKS i Developres grali ze sobą 16 razy, każdy z zespołów wygrał po 8 spotkań, a bilans setów jest nieznacznie na korzyść rzeszowianek 35:30. W sezonie zasadniczym podopieczne Antigi poległy w Łodzi 2:3. Myślę, ze dzisiaj rzeszowianki staną na wysokości zadania i odwrócą losy rywalizacji. Dokładam handicap, bo tie break to loteria i zawodniczki z podkarpacia będą chciały zamknąć mecz maksymalnie w 4 setach.

190
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +330
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina : ATP Tenis Miami
Godzina 19:00
Spotkanie : Bautista Agut R. - Sinner J.
Typ : Sinner
Kurs :
2.19
Bukmacher :fortuna
Analiza: Pierwszy z półfinałów w Miami, obaj panowie w świetnej dyspozycji, Bautista niespodziewanie ograł w ćwierćfinale Miedwiediewa, który miał w tym meczu zdecydowanie muchy w nosie, co nie umniejsza Hiszpanowi. Sinnera oglądałem z meczu z Chaczanowem, gdzie mi bardzo zaimponował, słaniał się na nogach w upale w Miami a i tak wyciągnął mecz 2:1. Porównując tenis dzisiejszych rywali, Bautista jest regularniejszy, ale to Sinner ma więcej potencjału, lepszy agresywniejszy tenis, przebijanie Hiszpana nie wystarczy. Zresztą nie rozumiem wystawionych kursów, panowie grali ze sobą 2 tygodnie temu i młody wygrał 2:1, dzisiaj może być podobnie wyrównanie, natomiast z przewagą na Sinnera.

119
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +250
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Breda
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiejsza niespecjalnie bogata oferta typów sprawia, że próżno o znalezienie przysłowiowej perełki. Swój typ opieram na atrakcyjnym moim zdaniem stosunku kursu do szacowanego prawdopodobieństwa wejścia typu. Otóż na przestrzeni ostatnich sześciu lat siedmiokrotnie dochodziło do wzajemnej konfrontacji, i za każdym razem padały minimum trzy bramki, niezależnie od miejsca rozgrywania spotkania. Ponadto w sześciu ostatnich meczach z udziałem rezerw Ajaxu padały minimum trzy bramki. Ten współczynnik jest jeszcze lepszy w przypadku gości - żadne z dziewięciu ostatnich meczów z ich udziałem nie zakończyło się na dwóch golach. Wreszcie w całym sezonie aż 25 na 30 spotkań z udziałem rezerw Ajaxu zakończyło się minimum trzema bramkami. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty, sądzę, że szanse na over w dzisiejszym meczu należy rozpatrywać na poziomie 80%, a więc zgoła wyżej niż szacuje je bukmacher.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante vs Huesca
Typ: remis
Kurs: 3,40

Bukmacher: Fortuna

10ta drużyna La Liga podejmuje/20/ ostatnią.
Gospodarze są lepszą drużyną, większą motywację mają jednak przyjezdni.To ostatni dzwonek na szukanie punktów by zostać w La Liga.Przyjezdnym będzie zależało na wygranej,do tego potrzebne są gole.
Ostatnie 4 mecze między nimi to bramkowe remisy./1-1, 1-1, 2-2, 2-2/
Obie drużyny mają bardzo bużą liczbę remisów w innych spotkaniach.
Na 28 meczów mają 11 i 12 remisów./Levante 7 remisów na 14 spotkań u siebie.Huesca 6 remisów na 14 meczów na wyjeździe/
bardziej ryzykowny typ to x/plus 1,5 gola za 4,00

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: PIłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:30
Spotkanie: Nioman Grodno vs Dynamo Brześć
Typ: BTTS + powyżej 2.5 bramek
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Niedawno do gry wróciła jedna z moich ulubionych lig i ciekawy mecz szykuje się pod polską granicą. Przede wszystkim należy wspomnieć o Dynamie, który przeszedł sporą rewolucję. Warto przypomnieć, że właścicielem obu zespołów z Brześcia, także Ruchu jest jeden właściciel, który postanowił, bardziej zainwestować w Ruch i stąd najlepsi zawodnicy Dynama przeszli do drugiego klubu, a w drugą stronę Ci teoretycznie słabsi piłkarze. Po pierwszych kolejkach nie widać zbytnio różnicy i ambicja dzisiejszych gości jest spora, aby utrzeć nosa swojemu właścicielowi. W Niomanie nie doszło do wielu roszad. Może odejście Jean-Morel Poe będzie nieco odczuwalne w ataku, ale bardziej się wzmocniono niż osłabiono. Liczę tutaj na ciekawe widowisko, ponieważ obie ekipy interesuje jedynie komplet punktów. Szczególnie ekipa z Grodna ma chrapkę na pierwszą wygraną w sezonie, bo starcia z Witebskiem oraz ze Słuckiem należy uznać za nieudane. Zarówno gospodarze, jak i goście lepiej czują się w ataku niż w defensywie i liczę na skuteczność z obu stron.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Watford - Sheffield Wed
Typ: 1/-3,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie 2 w tabeli z Watfordu z przedostatnim Sheffield Wed. Stawiam tu na zwycięstwo gospodarzy ze względu na to, że to aktualnie zespół w najlepszej formie w całej lidze. Wygrali 5 ostatnich spotkań, a jeśli spojrzymy na 10 ostatnich meczów to zwyciężali aż 9 razy. Kolejnym argumentem by postawić tu na Watford jest postawa Szerszeni na własnym stadionie. 15 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki to najlepszy bilans u siebie w całej lidze. Jeśli chodzi o gości to niespodziewanie wygrali ostatnio z Barnsley. Wydaję mi się, że był to jednak przypadek a nie zwyżka formy. Barnsley stworzyło więcej sytuacji, a Sheffield oddało dwa celne strzały, oba zakończyły się golem. Ostatnie 5 spotkań gości to wspomniana wygrana, remis i 3 porażki. Na wyjazdach zanotowali 4 zwycięstwa 2 remisy i 13 porażek. Oba zespoły jeszcze o coś walczą. Watford oczywiście o bezpośredni awans do Premier League a Sheffield o utrzymanie. Sądzę, że poziom zaangażowania w obu drużynach będzie podobnie wysoki. Watford to jednak zdecydowanie lepszy zespół i powinien dziś zgarnąć 3 punkty. Jeśli chodzi o under 3,5 to jest on bardzo rzadko przekraczany przez obie drużyny. W 38 meczach Watfordu więcej niż 3 bramki padały tylko 7 razy. Jeszcze mniej pada ich w meczach Sheffield, bo tylko 2 razy.

95
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +419
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia,Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Watford – Sheffield Wed.
Typ: Watford
Kurs: 1.50
Bukmacher: LV BET
Analiza:






Dziś w ramach 39 kolejki angielskiej Championship dojdzie do pojedynku pomiędzy Watfordem i Sheffield Wed. Gospodarze w tym sezonie walczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej i są na dobrej drodze aby to uczynić. Na chwilę obecną zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 75 punktów mając na koncie 22 zwycięstwa,9 remisów i 7 porażek a ich bilans bramkowy to 55-26.


Watford na 10 ostatnich meczy wygrał aż 9 razy więc dziś jest zdecydowanym faworytem mimo że zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Tom Cleverley,Troy Deeney,Tom Dele-Bashiru,Christian Kabasele,Ismaila Sarr, którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Sheffield Wed w tabeli ligowej zajmuje 23 miejsce z dorobkiem 32 punktów mając na koncie 10 zwycięstw, 8 remisów i 19 porażek a ich bilans bramkowy to 28-47. Przyjezdni już raczej jedną nogą są o klasę rozgrywkową niżej , ponieważ do bezpiecznego miejsca tracą 6 punktów a ich forma ostatnio nie powala mimo że w ostatniej kolejce wygrali z Barnsley 1-2 to wcześniej mieli serię 8 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Po za tym dziś zagrają znacząco osłabieni brakiem aż 8 graczy którzy mają kontuzje.

50
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +282
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom