>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.05.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 2. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
verno 638,3K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL :hokej:
Godzina: 02:00
Spotkanie: San Jose Sharks v Nashville Predators
Typ: Sharks OT
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w nocy na Sap Center ekipa San Jose Sharks zmierzy się z Nashville Predators. Podobnie jak w G1 dziś będzie łatwe zwycięstwo rekinów goście nie mają czego szukać na ich tafli dopiero u siebie mogą coś zdziałać aczkolwiek obstawiam że ta seria zakończy się 4-0 4-1. Mecz nie najgorszy ale później rekiny się odpaliły i wyszło jak wyszło dziś podejrzewam że gospodarze od początku zaczną szturm na bramkę rywali. Należy zabrać pod uwagę fakt że z każdym meczem mają oni przewagę w postaci sił Predatorsi od razu po ciężkiej serii przyjechali do rekinów, którzy mieli aż tydzień przerwy po poprzedniej. Podsumowując rekiny na swojej tafli nie do ogrania dla Predators a później na własnym terenie mogą opaść z sił. Znowu mało napisane na temat tego meczu aczkolwiek ja tu widzę łatwy win rekinów i niema się co rozpisywać.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli-Atalanta
Typ: Napoli wygra dokładnie 2 golami
Kurs: 4.30
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna Napoli na swoim stadionie podejmowala będzie drużynę Atalanty, ekipa gospodarzy moim zdaniem jest w tej serii spotkań zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów,atalanta bowiem na wyjazdach w obecnym sezonie zdobyła zaledwie 12 punktów , gospodarze natomiast u siebie są zespołem , który niezwykle rzadko traci punkty a przy tym strzela sporo bramek swoim rywalom, moim zdaniem w tej kolejce napoli też spokojnie powinno sobie poradzić i strzelić kilka bramek dużo niżej notowanemu zespołowi, który na tym stadionie w ostatnich 4 latach nie wygrał ani jednego spotkania, Napoli jest zespołem który tu dla mnie jest faworytem i myślę że gospodarze nie wyobrażają sobie tutaj innego wyniku aniżeli ich zwyciestwo w zakończeniu tej 36 kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valenciennes vs Nancy
Typ: Nancy 0.0 Handicap Azjatycki
Kurs: 1.475
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutrzejszego wieczora rozegrają swoje spotkanie dwie drużyny francuskie. Po jednej ze strony barykady - gospodarze, grają dramatycznie o utrzymanie. W walce o utrzymanie liczy się około 6 zespołów. Jeszcze 2 kolejki będą do końca Ligue 2 i Nancy dzisiaj może się umocnić na pozycji lidera. Myślę, że powinnien ten typ bez problemu siąść z prostego powodu. Gospodarze będą chcieli mistrza Ligue 2 oraz większe pieniądze z praw telewizyjnych etc. Nancy na wyjazdach odnotowało w tym sezonie 3 porażki, 8 remisów i 6 wygranych, a natomiast drużyna gospodarzy u siebie odnotowała 2 wygrane, 10 remisów i 5 porażek. Myślę, że te spotkanie będzie bardzo underowe i można ryzykownie postawić under 1.5 ewentualnie mniej ryzykownie na under 2.5, kurs trochę wyższy, ale nie jest też taki wysoki bo waha się w okolicach 1.50.
Życzę powodzenia ????
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski - Finał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lech - Legia
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: BaH
Co tu dużo pisać, finał jak sprzed roku. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne jest powtórzenie wyniku z poprzedniego finału. W tegorocznym pucharze Lech stracił zaledwie 1 bramkę, ale ustrzelił przy tym tylko 7. Legia natomiast straciła 4 gole, ale zdobyła 20. Nie widzę innego rozwiązania jak tylko takie, że Lech w tym meczu straci więcej bramek niż we wszystkich meczach tej edycji pucharu, jednakże również podtrzymają serię przynajmniej 1 strzelonego gola w meczu. W obecnej dyspozycji obu zespołów śmiem twierdzić, że puchar zostanie w Warszawie, aczkolwiek nie mówię, że będzie to gładka droga. Widzę w tym meczu trzy rozwiązania:
1. Jednobramkowe, ciężko uciułane zwycięstwo Legii (1:2)
2. Bezproblemowe zwycięstwo Legii ze straconą bramką (1:3, 1:4)
3. Remis (1:1, 2:2), po czym zwycięstwo w doliczonym czasie gry Legionistów.
Co prawda zwycięstwo w tym meczu daje Lechowi uczestnictwo w LE, bo w lidze już nie mogą liczyć na taki przywilej, lecz na moje typy ma wpływ przede wszystkim obecna forma zespołów.
Tylko jedna opcja z moich przypuszczeń nie zgadza się z moim typem - 1:1, jednak w tym wypadku mogę mieć tylko nadzieję, że Wojskowi wyjdą na spotkanie mocno zdeterminowani i zachowają puchar na kolejny rok w regulaminowych 90 minutach.
Co do mojego typu jednak, jeśli żadna z moich opcji się nie sprawdzi to zostaje nam jeszcze kilka innych wariantów, w których i tak mój typ będzie trafiony, także na pewniaka wyciągam trochę grosza z kieszeni i stawiam na taki over bramkowy.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, USA, NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: San Jose Sharks - Nashville Predators
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Druga gra pomiędzy tymi zespołami już tej nocy czasu polskiego, i stawiam tutaj twardo na wygraną po 3 tercjach Rekinów, którzy w pierwszym meczu rozbili Drapieżników 5:2. W lepszej kondycji fizycznej powinni być gospodarze, po znacznie dłuższej przerwie pomiędzy seriami gier. Zespół z Nashville w meczach wyjazdowych radzi sobie w tym sezonie raczej średnio, nie to co na własnej tafli. Ogólnie śledząc ostatnie mecze w sezonie zasadniczym miałem wrażenie, że oni nie do końca chcą tych play offów, ale skoro się do nich dostali to pokazali też, że potrafią, i wyeliminowali Kaczory wynikiem 4:3 w serii gier. Myślę, że z drużyną z Kalifornii nie pójdzie im już tak &quot;dobrze&quot;, i po prostu przegrają tą serię 4:1, może 4:2 - o ile uda im się wyjść zwycięsko z meczy na własnym lodzie - zobaczymy.. Tak czy inaczej myślę, że dzisiaj Rekiny pokażą po raz drugi gdzie jest miejsce Drapieżników, i po prostu wygrają ten mecz w 60 min.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie:
Toronto Raptors - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers (ML)
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gdyby sugerować się kursem wystawionym na Indianę Pacers, to dużym faworytem są gracze Toronto Raptors. Osobiście uważam, że Indiana Pacers ma większe szanse na zwycięstwo niż sugerują bukmacherzy. Patrząc na cały sezon, to lepiej grało Toronto, ale co innego sezon zasadniczy, a co innego play-off, gdzie stawka jest znacznie wyższa i emocje są większe. Toronto Raptors zawiedli w poprzednim sezonie, a w serii z Washington Wizards też byli dużym faworytem, a przegrali i to 0:4 nie wygrywając ani jednego meczu. Teraz z Indianą tak fatalnie nie jest, ale i tak spodziewano się łatwiejszej przeprawy. Lepsze wrażenie w tej rywalizacji, szczególnie w ostatnich meczach sprawia Indiana. Pacers bardzo wysoko wygrali dwa ostatnie mecze u siebie i o mały włos nie wygrali meczu w Toronto, bo mieli dużą przewagę, ale totalnie zawalili czwartą kwartę. Pacers wygrali w Toronto w pierwszym meczu i możliwe, że zrobią to ponownie w tym ostatnim spotkaniu.
100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina:Piłka nożna, puchar polski
Data: 2.05/16:00
Spotkanie: Lech-Legia
Typ: Legia Warszawa Suma rzutów rożnych over 5,5
Kurs: 2.0
betano

Mecz z pewnością piekielnie ważny dla obu ekip, Legia celuje w jak największą ilość trofeów na stulecie klubu, Lech ma nadzieje na udział w europejskich pucharach jednak w lidze będzie już ciężko uzyskać pozycję pucharową więc to spotkanie to tak naprawdę dla nich jedyna realna szansa.Obie drużyny nie prezentują jakiejś wysokiej formy w ostatnim czasie, Legia w rundzie mistrzowskiej na 4 spotkania zdobyli 7 pkt remisując szczęśliwie w Chorzowie i przegrywając zasłużenie w Lubie, to jednak każdy się nieco spodziewał po Legii w tym dla niej kluczowym okresie, to właśnie 3kolejki przed końcem zrównali się z Piastem i mogą się zacząć problemy jeśli nie ograją Gliwiczan u siebie.Lech natomiast bardziej rozczarował zdobywając zaledwie 2pkt w czterech spotkaniach i finał pp to dla nich ostatnia deska ratunku.
Mecz z pewnością nie ma co porównywać do typowego spotkania w lidze między tymi ekipami, będą to typowe niejednostronne szachy całkiem możliwe z niewielką przewagą Legii która wcale nie musi mieć wpływ na wynik, każdy będzie uważał na tyły, ekipy powinny przeprowadzać ataki jak na najmniejsze straty, z każdej sytuacji będzie się próbowało zrobić jak najwięcej, wypracowywać min stałe fragmenty i z nich próbować zdobywać bramki.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
makaveli23 154,9K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, USA
Godzina: 00:00
Spotkanie: New York Cosmos - Carolina
Typ: Carolina
Kurs: 4.65
Bukmacher: unibet
Analiza:

Mamy tu poczatek sezonu goscie ida jak burza i maja serie 4 zwyciestwa z rzedu wiec po prostu trzeba grac na nich dopoki ich seria zwyciestw sie nie skonczy. Pewnie bedzie to w tym meczu ale nie warto tracic okazji bo ta raz zaprzepaszczona ucieka bezpowrotnie, ale czy to bedzie ta okazja?. Gospodarze narazie nie powalają i prezentuja bilans 2 wygranych i 2 porazek tych dwoch ostatnich z rzedu. Dzisiaj sa faworytem, niewatpliwie bukmacherzy sadzą ze przelamia i siebie i druzyne gosci ktora jak juz powiedzialem idzie jak burza. h2h jednak wyrównane, wiec nie widze powodu by nie sprobowac tego duzego kursu.
100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski - Finał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lech - Legia
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Już dwóch panów wzięło ten mecz na tapetę dlatego zbytnio się rozpisywał nie będę. Dla mnie zdecydowany faworyt to podopieczni Czeresowa. Grają bez wiekszych wpadek (porażka z solidnym Zagłębiem, remis w Chorzowie). Lech wydaje się być zupełnie bez formy, grają w kartkę to mało powiedziane. Jeśli zespół o takim potencjale nie potrafi w polskiej lidze wywalczyć pucharów to znaczy, że jest naprawdę słaby. Ostatnia deska ratunku dla nich to wygranie PP i awans do wspomnianych pucharów. Jedyne co może według mnie przemawiać za poznaniakami to fakt, że Legia może już być myślami przy Piastunkach. Aczkolwiek myślę, że skończy się pewnym 2-0 dla stołecznych. Powodzenia ;-)
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski - Finał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lech - Legia
Typ: Goście zdobędą bramkę w 1. połowie
Kurs: 1.93
Bukmacher: Unibet
Biorąc pod uwagę ostatnie okoliczności, a także bieżącą formę, faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest oczywiście Legia. Podopieczni Stanisława Czerczesowa lubią odważnie wejść w mecz i stłamsić rywala, zwłaszcza kiedy są rozdrażnieni po stracie punktów - tak było po przegranym 0:3 meczu z Termaliką, tak też było po zremisowanym 0:0 starciu z Ruchem.
Jutro legioniści wyjdą na to spotkanie pod ogromną presją zarządu i kibiców, a to wszystko za sprawą chęci zdobycia podwójnej korony na stulecie klubu. Stanisław Czerczesow z pewnością odpowiednio zmotywuje swoich zawodników i ci od pierwszych minut rzucą się przeciwnikom do gardeł - ciężko jest mi sobie wyobrazić inny scenariusz na to spotkanie. I choć ostatniego gola w pierwszej połowie Lech stracił aż miesiąc temu (w meczu ze Śląskiem), to myślę, że jutro ta passa zostanie w końcu przerwana.
100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Primera A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Atletico Junior - Bucaramanga
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 16 kolejki ligi kolumbijskiej Primera A. Spotykaja sie Atletico Junior i Bucaramanga. Faworytem i to sporym są gospodarze, choc wczoraj podobnym był Cortulua ktore zremisowalo z Chico, ale dzis nie powinno byc juz niespodzianki. Zespol gospodarzy to wicemistrz Clausury roku 2015. W play-off odpali w cwiercfinale. Na wlasnym boisku wygrali 6 z 10 spotkan. Sredni rezultat ale jednak to nadal widac przewagi jakie daje gra u siebie. W tym sezonie sa uwaga na 4 miejscu i maja tylko 3 pkty straty do lidera Millonarios ktore moga dzis nadrobic. Motywacja jest wiec spora. Atletico Junior u siebie jeszcze nie przegrali (4-3-0), ale ostatnio 3 z 4 meczow to 3 remisy i porazka wiec moze nieco slabsza forma pozwoli na X do przerwy. Goscie to benaminek tej ligi i aktualnie zespol nr 13. Co cechuje ten zespol? 11 remisow w 15 meczach. Zdecydowana wiekszosc to remisy underowe 0:0 i 1:1. Tak wiec pewnie ten mecz tez bedzie oscylował wokół remisu ale mysle ze juz niespodzianki nie bedzie i skromnie Junior wygra.
100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Braga
Typ: -1.5, Benfica
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W półfinale pucharu Portugalii spotykają się Benfica i Braga.
Braga przegrała 5 ostatnich wyjazdowych spotkań, co w porównaniu z 8 zwycięstwami w 10 meczach Benfiki wygląda słabo. W lidze, Benfica pierwsza, wygrywa niemal wszystko, bilans 27-1-4. Nie sądzę ,aby pogardzili pucharem ???? A propo pucharów, Benfica zrobiła na mnie wrażenie walcząc do końca z Bayernem, szacun. Braga teżzrobiłą na mnie wrażenie, ale negatywne, przegrywając z Shakhtarem 0-4. Braga 11, ostatnie 5 meczów na wyjeździe to przegrane. . Pierwszego kwietnia 2016 Benfica wygrała z Bragą 5-1, już do przerwy wygrywając 3-0. W 2015 dwie wygrane po 2-0. Myślę, że drużyna z Lizbony szybko wejdzie w mecz i zdobędzie gola. Potem już będzie z górki ????
100
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, Bundesliga 1
Godzina: 20:15
Spotkanie: Werder Brema - Vfb Stuttgart
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na poniedziałek wybrałem mecz dwóch drużyn dla których ten mecz jest bardzo ale to bardzo ważny. Można nawet bez wahania stwierdzić, że jest to ich najważniejszy mecz w sezonie. Spotkanie drużyn które są zagrożone spadkiem, drużyn dla których spadek z 1 Bundesligi będzie ogromnym ciosem. W obu miastach nikt nie wyobraża sobie takiej możliwości jak spadek ich drużyny.
Teraz trochę konkretów w drużynie gospodarzy praktycznie wszyscy są do dyspozycji trenera z wyjątkiem Raphaela Wolfa, który i tak nie miał znacznego wpływu na grę Werderu. W drużynie gości natomiast jest już gorzej, gdyż trener nie może skorzystać z Ginczka, Großkreutz’a, Baumgartla, Serey Die’a czyli z zawodników którzy spędzili swoje na boisku w tym sezonie.
Bukmacherzy wypatrują faworyta w drużynie gospodarzy, jednak moim zdaniem nie można jasno wskazać która ekipa jest w lepszej dyspozycji. Ich forma jest na takim samym poziomie czyli mizernym. Należy się spodziewać meczu pełnego walki, agresji, tego że zawodnicy nie będą odstawiać nogi. Analizując te wszystkie fakty mogę śmiało zaryzykować i postawię na remis w tym spotkaniu. Wydaje mi się, że jest to najbardziej prawdopodobny wynik tego meczu.
100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, Bundesliga 1
Godzina: 20:15
Spotkanie: Werder Brema - Vfb Stuttgart
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Otobet
Analiza:
Lecimy tropem underów, które nie zawsze lubię grać, ale póki są skuteczne - kontynuuję. Dzisiaj szykowałem się na minus 100, oglądając pierwszy kwadrans meczu United vs Leicester, ale dali sobie po razie i przestali ;) Ok, także na jutro stawiam, że nie padną 4 gole w Bremie, gdzie Werder podejmuje Stuttgart. Aż trudno sobie wyobrazić gospodarzy w spadowym miejscu w tabeli. Jeszcze trudniej wyobrazić sobie to, że Pizarro będzie grał w drugiej lidze, po tylu latach występów w Bundeslidze. Drużyny te grały już w Stuttgartcie i zremisowały ze sobą 1:1. Ten mecz jest bardzo ważny dla obu zespołów i szczerze, to remis właśnie byłby najbardziej realnym wyjściem z sytuacji, jeśli mamy oddawać w wyniku formę obydwu drużyn. Liczę na ciekawy mecz, obfitujący w nie więcej niż 4 bramki.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Madryt pierwsza runda
godzina : zaplanowana na 12.00
spotkanie : G.Simon - M. Baghdatis
TYP handicap +1.5 seta Baghdatis
kurs 2.080
pinnacle
analiza :
Bagieta podobno nie umie grać na mączce i to chyba nawet prawda że dużo lepiej mu idzie na szybkich nawierzchniach niemniej jednak coś tak chyba potrafi a Simon choć bilans na mączce ma dużo lepszy od Cypryjczyka to również jakimś wirtuozem cleyu nie jest.
H2h 3 : 2 na korzyść Marcosa wygrał 2 mecze na hardzie jeden na trawie a Gil 2 na hardzie. Ciekawostka na 5 meczów nigdy nie zagrali 3 setówki zawsze ich mecze kończą się 2:0.
Bagieta niby na mączce grać nie potrafi ale ostatnio pogonił Verdasco i Schwartzmana co prawda na tej oszukańczej szybszej amerykańskiej ale jednak .
W ubiegłym roku w Sztutgarcie Bagieta w 1/8 zrobił seta z Nadalem i dwa Tiebreacki.
Z Simonem potrafi wygrywać i być może się przyłoży w następnej rundzie
Carreno-Busta( z którym Simon ewidetnie sobie nie radzi )albo Dimitrov (a z tym wprost przeciwnie)
Nie będe zdziwiony jesli Bagieta jutro wygra ten mecz choć kasy na to nie postawie ale na seta już owszem choć za bardzo spokojną stawkę.
108
 
czaro82 421,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Puchar Portugali
Godzina. 20:45
Spotkanie. Benfica - Braga
Typ. Benfica over 2.5 gola w meczu
Kurs. 3.30
Bukmacher. Betano
Analiza:
Witam, na poniedzialkowy wieczor do typowania wybieram 1/2 finalowe spotkanie pucharu Portugali pomiedzy druzyna Benfiki i Bragi. Gospodarze dzisiejszego spotkania sa obecnym liderem rozgrywek majac przewage dwoch pkt nad drugim Sportingiem Lizbona i raczej juz nikt nie jest im w stanie wydrzec kolejnego tytulu mistrza kraju. Pilkarze z Lizbony maja swietny bilans meczy rozgrywanych u siebie poniewaz w 16 nastu spitkaniach zdobyli az 48bramek !!! przy czym stracili zaledwie 12 goli!. Ponadto tak jak juz wspomnial kolega wyzej pokazali sie z dobrej strony w tym sezonie w champions league ulegajac nieznacznie druzynie Roberta Lewandowskiego. Ponadto za typem przemawia takze slaba forma przyjezdnych ktorych bilans bramek strzelonych w delegacji wynosi 13/18 wiec widac ze naprawde mizernie do tego dochodzi H2H ktore rowniez wskazuje na ekipe ze stolicy.
Reasumujac mam nadzieje ze zobaczymy w tym starciu ofensywny futbol w wykonaniu zawodnikow Benfiki i ze strzela oni przynajmniej trzy brameczki tym samym robiac kolejny krok do finalu gdzie czeka juz na nich przecietniak Maritimo. Powodzenia.
&#39; panowie malutka lyzeczka,cierpliwosc czka misterne dziela &#39;
100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Puchar Polski
Godzina. 16:00
Spotkanie. Lech vs Legia
Typ. suma goli/obie strzela - powyżej 2,5 / tak
Kurs. 2,6
Bukmacher. Bet365
Analiza: Witam , myślę że typ jak najbardziej do grania , Legia i Lech niby dwa najlepsze zespoły w polskiej lidze,ale ten sezon tego nie odzwierciedla,lecz myslę , ze jak i Lech tak Legia bedzie chciała grać ofensywnie i wygrać to spotkanie , skąd ten typ.
Zespoły te w ekstraklasie , nie graja moze overowo , ale w pucharach juz tak , miedzy soba oczywiscie superpuchar na 3 1 , a puchar w zeszlym roku 2:1 ;)
kiepska analiza
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
DYSCYPLINA - snooker
GODZINA 15:00
SPOTKANIE - Ding vs Selby
TYP - Ding
KURS 3.4
BUKMACHER - bet365
ANALIZA - Wczoraj przed rozpoczeciem meczu wiekszosc wskazywala na win Chinczyka. Dzisiaj startuje on z 3 frem. straty. Niemniej na tym dystansie nie jest to strata nie do odrobienia. Sporo gry i sporo szans. Wczoraj Chinczyk wyraznie sie spalil. 0 do 6 to najgorszy z mozliwych dla niego scenariuszy. Jednak z kolejnymi partiami wygladal lepiej. Szkoda tych ostatnich dwoch rozgrywek zamykajacych 2 sesje, ale chyba zmeczenie wzielo gore. Mam nadzieje ze dzisiaj pokaze na co go stac i podejdzie z chlodniejsza glowa. Selby wczoraj pokazal ze jak tylko Chinczyk sie zblizal to jednak i u niego zaczaly sie nerwy. Jesli Ding nie przespi 3 sesji i odrobi chociaz 1 partie to ostatnia sesja moze byc wyborna. Kurs super wiec trzeba zaryzykowac.
100
 
choke 116

choke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20.30
Spotkanie: Valenciennes - Nancy
Typ: Valenciennes
Kurs: 3.9
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Witam wszystkich. Ekipa z Valenciennes podejmuje pierwsze w tabeli AS Nancy. Nancy zapewniło już sobie awans do elity, natomiast ich rywale walczą o utrzymanie w Ligue 2. Dla Valenciennes będzie to ostatni mecz z przeciwnikiem, który o nic nie walczy, bowiem w następnych dwóch kolejkach grają z Paris FC i Niort, czyli ekipami walczącymi o ligowy byt. Na pewno będą chcieli dzisiaj wygrać, aby zapewnić sobie trochę spokoju na dwie ostatnie kolejki. Natomiast AS Nancy po zwycięstwie w poprzedniej kolejce nad Sochaux zapewniło sobie awans do Ligue 1. Moim zdaniem zabraknie im ambicji i motywacji, żeby dać z siebie 100% możliwości. Podobną sytuację obserwowaliśmy wczoraj w meczu Dijon - Metz, czyli jedna drużyna gra o &quot;pietruszkę&quot;, a druga wciąż ma jakiś cel. Doskonale było widać różnice w zaangażowaniu, co przełożyło się na wynik 0-4. Warto również dodać, że ekipa Nancy przyjedzie osłabiona brakiem kilku zawodników. Nie zagrają m.in. Clement Langlet (podstawowy stoper, duży talent na skalę krajową), Diallo Guidileye (podstawowy środkowy pomocnik), Vincent Muratori (chyba najlepszy lewy obrońca w lidze). W drużynie Valenciennes brak większych osłabień, wszyscy liczą na dobry mecz podopiecznych Faruk Hadzibegica. Powodzenia!
290
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom