>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.05.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zerowycs 27

zerowycs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Atletico
Typ: BTS
Kurs: 1.96
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzis derby Madrytu w polfinale LM. Obydwie druzyny nastawione na zwyciestwo. Real dostal kopa po pokonaniu Bayernu, na dodatek musi cos udowodnic po ostatnim meczu z Barca, a dodatkowo maja cisnienie na to zeby wygrac LM kolejny raz z rzedu. Atletico o nic juz nie walczy, pozostala im jedynie liga mistrzow - w lidze na trzeciej pozycji bez szans na wyzsza lokate, moga spasc tylko nizej, bo Sevilla na nizszej pozycji ma tylko trzy oczka mniej. Stawiam tu na bts, mysle, ze nie ma co grac na zwyciestwo jakiejkolwiek druzyny, bo tak naprawde wszystko sie tu moze stac. Real maszyna do zdobywania bramek - w ostatnich 7 meczach wpakowali pilke do bramki 20 razy. Druzyna Realu strzela w kazdym spotkaniu, ostatni mecz w ktorym nie strzelili bramki mial miejsce w kwietniu 2016 roku, gdzie zremisowali z Man City w polfinale 0:0. Real jednak nie nalezy do druzyn, ktore czesto zachowuja czyste konto, od poczatku 2017 roku rozegrlai 27 spotkan, gdzie tylko w 5 meczach zachowali czyste konto, gdzie byly to zespoly z duzo nizszej polki niz Atletico. Atletico jest na fali, w ostatnim meczu z Las Palmas na wyjezdzie strzelili 5 bramek. Od poczatku 2017 roku na wyjezdzie rozegrali 15 spotkan, gdzie w 14 zdobywali bramke. Moim zdaniem mozemy sie pokusic o bts w tym spotkaniu.
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real - Atletico
Typ:
X
Kurs:
3.70
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Aż dziw bierze, że do tej pory nikt nie typował remisu w tym spotkaniu. Statystycznie patrząc, co drugie spotkanie między obiema drużynami z Madrytu kończy się remisem. Wziąłbym w ciemno typ &quot;X2&quot;, bo ostatni raz gracze z Vicente Calderon przegrali na wyjeździe w grudniu zeszłego roku z Villareal i ogólnie nie lubią schodzić z boiska jako przegrani. Podobnie sytuacja ma się z Galaktycznymi, którzy na własnym terenie zazwyczaj wygrywają...no chyba, że zjawia się Messi z FCB. Na bok żarty - kto się trochę interesuje, wie jak mocno zmotywowani są podopieczni żywiołowego trenera Simeone. Dwa finały przegrane z rywalem zza miedzy, obecny sezon w lidze już stracony (ani mistrzostwo ani Europa League im nie grozi), a ponadto Copa del Rey zakończyli na półfinale. Argentyńczyk na koniec pracy w Madrycie marzy by w końcu zdobyć trofeum europejskie i w końcu utrzeć nosa Realowi, który tak dramatycznie dwukrotnie pozbawiał Atletico Pucharu Europy. Griezmann i s-ka nie leżą Realowi i choć goście dzisiejszego spotkania mają trochę istotnych kontuzji w obronie (Juanfran czy Savic), to jak to mają w zwyczaju - będą walczyć do upadłego. U aktualnych klubowych mistrzów Europy też małe absencje - Bale oraz Pepe. Dla mnie znów może być bardzo wyrównane spotkanie, a więc remis całkiem prawdopodobny - wystarczy zobaczyć ostatnich kilka wyników między tymi drużynami, a nasuwa się wniosek: 50% szans na rozstrzygnięcie bez zwycięzcy! 0:0 lub 1:1 na mój nos...


⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - Półfinał
Spotkanie: Real Madryt - Atl. Madryt
02.05.2017 20:45
Typ: X i bts
Kurs: 4,65
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20;45 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Realu Madryt i Atletico Madryt . Gospodarze przystępują do tego pojedynku po wyeliminowaniu Bayernu Monachium, natomiast Atletico wygrało z Leicester. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna zaliczyła cztery zwycięstwa i jedną porażkę, natomiast goście trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę . Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to dwa zwycięstwa Realu, dwa remisy i jedno zwycięstwo Atletico. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane. Zarówno gospodarze jak i goście mają swoje problemy kadrowe i może to wpłynąć na losy meczu. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się bramkowym remisem. Mój typ to 1:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
czaro82 431,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna 1/2 Champions League
Godzina. 20:45
Spotkanie. Real Madryt - Atl. Madryt
Typ. gol w obu połowach
Kurs. 1.86
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich, dzisiaj wieczorem niesamowite widowisko na Santiago Bernabeu, bo nie dość ze półfinał Ligi Mistrzów to w dodatku wielkie derby Madrytu pomiędzy Realem a Athletico.
Obie drużyny zapewne chciały by zagrać w wielkim finale i liczę że dzisiaj zostawią serducho na boisku bez żadnych &quot;kalkulacji&quot; bo
nie dość że ucierpi na tym widowisko to jeszcze mój portfel...
Wiadomka że podopieczni Simeone mają zapewne mocniejsze powody aby zrewanżować się WIELKIEMU REALOWI, lecz czy aby napewno mają więcej argumentów aby tego dokonać ???
Tak wiem, zazwyczaj takie mecze kończą się underowo, zdarzają się również wyniki bezbramkowe ale coś mi dzisiaj podpowiada że &quot;Królewscy&quot; nie dadzą się wykręcić na skromny remisik aby później polec jedną bramką na stadionie rywala. W obu ekipach grają zawodnicy którzy swoimi indywidualnymi przebłyskami są w stanie sami pokryć proponowany powyżej typ, a kurs na taki bet traktuje jako prezent od buka. Panowie i panie przecież taka &quot;Krystyna&quot; czy &quot;Ogryzek&quot; mogą trafić do sieci oboje w każdej z połówek i NIKT nie będzie wcale zdziwiony. Powodzenia.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real - Atletico
Typ:
1+BTS
Kurs:
3.80
Bukmacher:
Unibet
Analiza:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real - Atletico
Typ:
X
Kurs:
3.70
Bukmacher:
Bet365Bet365
Analiza:
Aż dziw bierze, że do tej pory nikt nie typował remisu w tym spotkaniu. Statystycznie patrząc, co drugie spotkanie między obiema drużynami z Madrytu kończy się remisem. ...
Sprawdziłem, rzeczywiście co drugi mecz to remis i to dokładnie 1-1, więc gdyby ostatnio nie padł miedzy nimi remis w ciemno postawiłbym na DW 1-1, ale niestety ostatnio właśnie padł ten nieszczęsny 1-1 więc pozostaje typowanie jakiegoś innego wyniku.
Ponieważ wszyscy typują na remis lub Atletico, więc aby sie nie powtarzać postawię na Real (tym bardziej, że w ostatnich 4 meczach bez feralnego 1-1, 3 razy wygrywał Real a tylko raz Atletico) i niech wejdzie !!!!
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Atletico
Typ: Liczba rzutów rożnych gospodarz - over 5,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie ma czasu na dłuższe rozważania na ten temat. Dla mnie oczywisty typ i wchodzę w niego podwójną stawką. Atletico gra znakomicie w defensywie, doskonale ustawia się w strefie obronnej przy stałych fragmentach gry i po prostu nie boi się rzutów rożnych przeciwnika co sprzyja temu typowi. Mając w swoim polu karnym takich &quot;lisów pola karnego&quot; jak Ronaldo czy Benzema Aletico od razu będzie kasowac każdą niewyjaśnioną piłkę. Los Colchoneros uwielbia &quot;cierpieć na boisku&quot; zwłaszcza przeciwko tak ofensywnie grającym zespołom jak Real Madryt. Według mnie Diego Godin będzie trzymac linię na 16-20 metrze przed własną bramką, czyli dość głęboko i Atleti będa chcieli błyskawicznie rzucac piłki na Griezmanna, Gameiro czy Carrasco czyli zawodników piekielnie szybkich, doskonale czujących się w kontrataku (dlatego mamy w składzie Kevina Gameiro a nie Fernando Torresa) Spodziewam się ekscytującego spotkania na bardzo wysokim poziomie. Będziemy świadkami genialnego przygotowania taktycznego ze strony Diego Simeone, konsekwencji w defensywie i perfekcji w ustawieniu. Taki obrót spraw, wydaje mi się powinien poskutkować sporą ilością stałych fragmentów gry. Powodzenia!
✅ 92
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Atletico
Typ: 2
Kurs: 5.10
Bukmacher: unibet
Analiza ???? zis moj pierwszy post ogolnie duzo o meczu zostalo juz napisane i dziwi mnie ze nikt jeszcze nie zagral czystej dwojki.Fakt ze Real na Santiago gra dobrze ale widac bylo w meczu z Valencia ze sa juz myslami w dzisiejszym meczu.Co do Atleti to pokazalo swoja sile pokonujac Las Palmas na wyjezdzie ktore u siebie jest naprawde dobra druzyna az 5:0.Kurs naprawde wyborny do gry na Atleti.Real w poprzedniej rundzie wyeliminował Bayern ale duza zasluga w tym sedziow.Atleti wyeliminowalo Leicester ktore naprawde sie postawilo i gralo dobra pilke.Atletico jak zawsze zamuruje bramke i bedzie czekalo na swoje zabojcze kontry.Licze dzis na geniusz Simeone ktory zbudowal fantastyczna druzyne od podstaw.Licze dzis takze na popis Griezmanna.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Koke otrzyma żółta kartke
Kurs: 2,80
Bukmacher: unibet
Analiza: na ostatnie kilka spotkań między Atletico a Realem, Koke bardzo często łapał kartki. Dzisiaj mecz jest bardzo ważny dla gości, zapewne będą się bronic przez większość spotkania dlatego koke musi zapobiegać atakom rywali. Spodziewam się wielu odbiorów z jego strony , przypuszczam także ze pojawi się kilka fauli w jego wykonaniu. Derby są zazwyczaj bardzo wybuchowe, zawodnicy zdarzają się agresywni dlatego też atmosfera powinna być gorąca. Koke raczej będzie nastawiony na defensywe i tak jak wspomniałem dużo zależy od jego postawy w defensywie i przede wszystkim w przeszkadzaniu w rozgrywano Realu
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom