>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.06.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dominic Thiem- David Goffin
Typ: David Goffin
Kurs: 2.61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Goffin w bezpośrednich starciach prowadzi 5:2, zaś w tym roku wygrał z Thiemem podczas Wielkiego Szlema w Australii w czterech setach. Czego chcieć więcej i czemu buki nadal faworyta upatrują w Austriaku doprawdy nie wiem. Ok ma ośmiomeczową serię wygranych, Brad Gilbert na twitterze namaścił go razem z Sam Stosur jako zawodników, którzy najlepiej powinni sobie radzić na trudnych, namoczonych wodą kortach. Jednak z drugiej strony nie sposób pominąć formy Goffina. Półfinały Mastersów Indian Wells i Miami nie wzięły się z niczego. Ziemia to nawierzchnia, na której Belg również czuje się doskonale. Fantastycznie wykorzystuje kąty, gra cierpliwie, dokładnie. W mojej ocenie Belg jest podobnym typem gracza (choć minimalnie słabszym) do Nishikoriego, który niedawno ograł Dominica w Rzymie. Dlatego też uważam, że obecne kursy na Belga są doskonałe gdyż powinny być zdecydowanie bardziej zbalansowane.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan, Pierwsza liga
Godzina: 13:00
Spotkanie:
Taraz - FC Astana
Typ: pow. 1,5 gola
Kurs: 1.44
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich! Po udanym rozpoczęciu miesiąca w typach dnia na dzisiaj wybrałem spotkanie z Pierwszej ligi Kazachstanu. Mecz pomiędzy Taraz a FC Astana to pojedynek między pierwszą drużyną w tabeli a ostatnią. Przyznam szczerze, że chciałem dzisiaj postawić na zwycięstwo gości, jednak po przyjrzeniu się ostatnich wyników oraz zobaczeniu rezultatów ostatnich spotkań bezpośrednich doszedłem do wniosku, że skoro kurs jest nieznacznie wyższy to warto postawić na ilość goli w tym meczu. Moja pierwsza myśl to było zwycięstwo gości i powyżej 2,5 gola w całym meczu. Jednak takiego zakładu nie ma na betclic, więc jeśli ktoś znajdzie coś podobnego to polecam. W związku z tym postanowiłem jak najmniej ryzykować by jak najbardziej zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Stawiam w tym meczu na co najmniej 2 gole i uważam, że to bardzo rozsądny typ. Po pierwsze, FC Astana to zespół, który w poprzednim sezonie zdobył mistrzostwo choć po rundzie zasadniczej był trzeci. Ponadto w obecnym sezonie również mierzą wysoko i aktualnie są liderami ligi. Po drugie, Taraz to drużyna, która ma duży problem ze zdobywaniem punktów. Widać to było już w poprzednim sezonie kiedy w rundzie zasadniczej na 22 spotkania przegrali aż 12, z czego aż 9 na wyjeździe i 3 u siebie. W efekcie zajęli miejsce w grupie spadkowej, a w rundzie finałowej zajęli 4 miejsce od końca, z przewagą zaledwie 4 punktów nad miejscem zajmowanym przez zespół, który musiał grać baraż o utrzymanie. Na uwagę zasługuje fakt, że z drużynami słabszymi Taraz potrafi grać i nawet zdobywa punkty co można było zauważyć podczas rozgrywek rundy finałowej poprzedniego sezonu. Z kolei z ekipami takimi jak FC Astana czy np. Irtysz Pawłodar zazwyczaj jest niezwykle ciężko o jakiekolwiek punkty, a meczów nie udaje się wygrywać. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, jednak bardzo rzadko. Po trzecie, warto jeszcze nawiązać do zdobyczy bramkowych najpierw z poprzedniego, a potem z bieżącego sezonu. Jeśli chodzi o FC Astanę to w 2015 roku na 11 spotkań wyjazdowych rundy zasadniczej, tylko w 1 padło mniej jak 2 gole! Z kolei w meczach Taraz tylko w 4 spotkaniach domowych padły chociaż 2 gole, w pozostałych 7 mniej (w meczu z FC Astana było 2-0). Po czwarte, w obecnym sezonie średnia goli w meczach wyjazdowych FC Astany wynosi równe 2. Taraz natomiast ma średnią wyższą, wynoszącą 2,3 na 1 mecz domowy. Po piąte, nie można nie uwzględnić w niniejszej analizie wyników meczów bezpośrednich. Obydwie ekipy pojedynkują się na stadionie dzisiejszych gospodarzy od 2009 roku. Od tego czasu mierzyły się ze sobą 7 razy, z czego 3 razy wygrała FC Astana, 2 razy Taraz, a także 2 razy był remis. Jednak skoro dzisiejszy typ dotyczy ilości goli należy wspomnieć o tym, że tylko w 2 spotkaniach z tych 7 padły mniej jak 2 bramki. Ostatni pojedynek natomiast zakończył się sensacyjnym wynikiem 2-0 dla Taraz. Dlatego dzisiaj bezpieczniej postawić na przynajmniej 2 gole w całym meczu niż na wygraną jednej z drużyn. Po szóste, zespół Taraz nie jest obecnie w formie. Na 5 ostatnich spotkań domowych przegrał aż 4 (1-3, 0-1, 1-2, 1-2). Jak widać gole z reguły padały. Ponadto z tego co zauważyłem to już w pierwszej połowie padały często 2 bramki, a jeśli tak stanie się dzisiaj to typ wejdzie bardzo szybko. Z kolei ostatnie 5 wyników w meczach wyjazdowych zespołu FC Astana to: 2-2, 0-1, 1-0, 2-3, 0-1. Podsumowując, Fc Astana to drużyna silna jak na swoją ligę, dodatkowo jest w formie, a w swoich szeregach ma serbskiego snajpera (Djordje Despotovic), który strzela gole jak na zawołanie. Poza tym to zespół potrafiący grać z dzisiejszym rywalem i rzadko kiedy dopuszczający do sytuacji kiedy pada mało bramek. Dzisiaj liczę na szybkie 2 gole i spokojne zwycięstwo gości. Typ można dodać do kuponu by nieznacznie podwyższyć kurs ogólny. Życzę wszystkim powodzenia i zadowolenia z dzisiejszego grania!
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka reczna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Rosja (kobiety)
Typ: Rosja (-1.5)
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybralem spotkanie kwalifikacji Mistrzostw Europy kobiet pomiedzy reprezentacjami Portugalii oraz Rosji. Jest to jeden z tych meczy, rozgrywanych o przyslowiowa pietruszke. Rosjanki juz zapewnily sobie awans, natomiast Portugalki sa bez szans na osiagniecie pozycji premiowanej awansem. W pierwszym meczu pomiedzy tymi druzynami mielismy jednostronne widowisko, gdzie padl wynik 39:19. Dzisiaj jednak zobaczymy zupelnie inne spotkanie - moim zdaniem zdecydowanie bardziej wyrownane. W reprezentacji Rosji odpoczywac bedzie kilka zawodniczek a u pozostalych z 1 skladu zaangazowanie na pewno bedzie mniejsze. Ja jednak licze, ze dzisiaj dziewczyny, ktore dostana szanse od trenera na pokazanie na co je stac, wykorzystaja ja i mocno powalcza. Mysle, ze nawet drugim skladem reprezentacja Rosji jest silniejsza druzyna niz Portugalia i Rosjanki odniosa dzisiaj zwyciestwo przynajmniej 2 bramkami. Powodzenia i pozdrawiam
✅75
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Godzina: 13:00
Spotkanie:
Novak Djokovic - Tomas Berdych
Typ: over 31 gemów
Kurs: 1.8
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
W kolejnym meczu rolanda garrosa, który przez nie zadaszone korty wywoułuje coraz to większą frustracje wśród uczestników zmierzy się światowa jedynka męskiego tenisa i usma rakieta światowego tenisa czech Tomas Berdych. Czemu stawiam na over gemowy w meczu ? a to między innymi z tego powodu że Novak nie jest typowym killerem tenisowym, który kończy mecz najszybciej jak tylko potrafi, lubi czasami trochę pograć z przeciwnikiem nawet przedłużając o jeden set jak to zrobił w ostatnim meczu z Bautistutą a do tego słabiej mu idzie z zawodnikami którzy potrafią serwować a takim bez wątpienia jest czech który rozprawił się w trzech setach z Ferrerem. Przewiduje ponad 3 sety w których będzie co najmniej jeden tie-break co bez problemu powinno pokryć tak bezpieczną linie.
100
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Prostejov challenger
Godzina: 14:00
Spotkanie: Vesely - Kukushkin
Typ: Vesely
Kurs: 1.63
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Jiri Vesely to tenisista, który w ostatnich 3 latach zdominował turniej w czeskim Prostejovie. W 2013 roku osiągnął tu finał, w którym przegrał z rodakiem Stepankiem, jednak w następnych latach dwukrotnie wygrywał całą imprezę i z pewnością jego celem jest powtórzenie tego również w tym roku. Czech będzie więc bardzo zmotywowany by przed własną publicznością odprawić będącego w przeciętnej formie Kukushkina. Kazach w tym roku bez rewelacji, choć trzeba przyznać, że jest to zawodnik, który potrafi zaskoczyć. Clay to jednak nie jest jego ulubiona nawierzchnia, w przeciwieństwie do Czecha osiągającego na cegle najlepsze wyniki. Panowie na &quot;ziemniaku&quot; grali ze sobą RAZ w... Prostejovie właśnie! Przed dwoma laty górą był nie kto inny jak Vesely, rozprawiając się z Mikhailem 6:0 7:5. Wszystko przemawia w tym meczu za Pepikiem i zdziwię się bardzo jeśli nie sięgnie tu po zwycięstwo.
100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, Puchar Azji - Kwalifikacje - Play Offy
Godzina: 13:30
Spotkanie: Laos - Indie
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Na dzisiaj wybrałem mecz kwalifikacji do Pucharu Azji gdzie w pierwszej rundzie zmierzą się gospodarze z Laos z Indiami. Swoją analizę rozpocznę od tego, że jest to pierwszy mecz tych drużyn ze sobą a więc nie można się oprzeć tutaj na analizie bezpośrednich spotkań. Spróbuję rozpracować ten typ w inny sposób a mianowicie. Obie ekipy nie zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata a nawet zajęły ostatnie miejsca w swoich grupach z bardzo kiepskim dorobkiem punktowym. Laos ostatni swój mecz wygrało właśnie w tej grupie z ekipą Kuwejtu przez walkower, natomiast ostatnie ich normalne zwycięstwo miało miejsce w sierpniu ubiegłego roku w meczu towarzyskim z Kambodża. Indie natomiast wygrały w tym roku turniej SAFF Championship gdzie w finale pokonali po dogrywce zespół Afganistanu! Jak dla mnie typ bardzo racjonalny i bardzo prawdopodobny! Kursy na Indie już zaczynają spadać a przed rozpoczęciem meczu będą wynosić około 2.0 lub nawet mniej! Polecam serdecznie i zapraszam na mój Fanpage na FB: Elitarne typy Bukmacherskie!
115
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Open 2016 - Kwalifikacje
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Marco Fu v Ashley Hugill
Typ: Powyżej 7.5
Kurs: 2 ,75
Bukmacher: bet365
Analiza: Fu ma już ustaloną reputację gracza, który potrafi męczyć się z najsłabszymi rywalami, a nawet z nimi przygrywać.Przykładów na to było wiele w poprzednim sezonie i parę dni temu ją tylko potwierdził zaskakująco długo mecząc się z anonimowym amatorem Heathcote’em (4-2). Dzisiaj dużo wyższa poprzeczka, bo Hugill już parę razy pokazał, że potrafi sprawić niespodziankę, jak wtedy kiedy rozbił Robbo (5-1) w kwalach German Masters. Młody Anglik parę dni temu ograł ogarniętego Muira (4-2), myślę, że biorąc pod uwagę chwiejność faworyta i początek sezonu, to szanse na przynajmniej 2 frejmy doga są całkiem spore.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

175
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan, Pierwsza liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Taraz - FC Astana
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet.365
Analiza:

Witam, tutaj będę stawiał na ilość bramek. Taraz to ostatnia drużyna z tabeli z pierwszej ligi Kazachstanu, a FC Astana to murowany kandydat na mistrza. Jednak co przykuło moją uwagę, to jest to, że Astana ma zawsze problemy z Tarazem. Bilans bramek też jest za tym, aby typ się powiódł. Astana strzelonych 20 bramek, Taraz strzelonych 11, a straconych aż 19. Przeczuwam wynik 1:2 lub 1:3. Moim zdaniem typ powiedzie się i po takim kursie warto grać. Tutaj żadna z drużyn na remis nie będzie grać, a jeśli przez przypadek gospodarze strzelą pierwszą bramkę, to wtedy mamy typ na 99% wygrany, bo to Astana będzie musiała gonić wynik. Polecam.
100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Macedonia - Iran
Typ: Iran
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam...
Po wczorajszym udanym typie po atrakcyjnym kursie 3.80 postanowiłem pójść za ciosem i zaproponować wam kurs 2.50 który wydaje się być bardzo ciekawy biorąc pod uwagę grające ze sobą reprezentacje...
Macedonia podejmować będzie nieobliczalny zespół Iranu
dlaczego Iran ?
Po pierwsze są na pewno solidniejszą drużyną od Macedonii na ostatnie 10 meczy Iranu 7zwycięstw 3 remisy 0 porażek !!!
Zaś Macedonia może pochwalić się nie chlubnym wynikiem 2zwycięstwa 1 remis i 7 porażek !!!
Tak tak powiecie że Iran ma słabszych rywali... otóż nie wydaje mi się to aż tak oczywiste, każdy kto interesuje się piłką Azjatycką dobrze wie że mecze wyjazdowe nawet na Omanie czy Turkmenistanie do łatwych nie należą a Macedonia przegrywała swoje mecze między innymi z Bułgarią , Luksemburgiem czy LIBANEM z którym to Iran wygrał w 2013 roku aż 3 razy wynikami 4-1, 4-0, 5-0 !!! także nie wiem kto tutaj ma słabszych rywali... chciałem również podkreślić fakt że reprezentacja Iranu pokonywała Chile 2-0 (gdzie to Chile nie grało jakimiś ogórkami)
Zespół Macedonii dość często wybiera Azjatyckich sparing partnerów ww Liban gdzie przegrali 1-0, 2 razy Chiny 0-0 oraz 2-0 w plecyczy Katar 0-0
Jak widać nie potrafią strzelić bramki Azjatyckim zespołom, wydaje mi się że dzisiaj również ta tendencja zostanie podtrzymana i zakładając że Iran coś wpakuje przegrają jak zwykle ????
P.S.
Iran nie strzelił gola równo 20 meczy temu, miało to miejsce z Argentyną w na MŚ gdzie Messi strzelił gola na 1-0 w doliczonym czasie gry... !!!
-Dla bardziej odważnych polecam europ handi na Iran -1 po kursie 6.2 jaki daje sportingbet - ja sam to będę grał, ale do konkursu bezpieczniejszy Typ ????
150
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Szwecja / Division 2 - Norra Götaland
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stenungsunds - Grebbestads
Typ: Stenungsunds
Kurs: 1.75
Bukmacher: b365
Goście w tym meczu bez trójki podstawowych graczy: M. Hegeland (8/0), M. Gerd (6/0), oraz G. Berisha (6/1).
2. Felix Norén 3. Tobias Carlsson 4. Marcus Broberg 5. Ulrik Karnström 7. Christoffer Söderlund 9. Mattias Svensson
10. Olle Kristoffersson 15. Markus Svensson 16. Jimmie Larsson 17. Rickard Johansson 19. Edon Qeriqi 20. Felix Kristoffersson
21. Jonas Henriksson 22. Anders Stenström 23. David Olsson 24. Eric Ohlsson 31. Martin Pettersson
Stenungsund bilans u siebie 2/2/0; gole 10:6
Grebbestads bilans na wyjeździe 1/1/2; gole 6:8
- Stenungsund po czterech meczach u siebie:
09/04/16 Stenungsund 1 - 1 Karlstad
30/04/16 Stenungsund 4 - 1 Örebro Syrianska
08/05/16 Stenungsund 2 - 1 Lidköping
21/05/16 Stenungsund 3 - 3 Skövde AIK
- Grebbestads po czterech meczach na wyjeździe:
09/04/16 Lidköping 1 - 0 Grebbestad
22/04/16 Skövde AIK 2 - 4 Grebbestad
08/05/16 Kumla 4 - 1 Grebbestad
21/05/16 Kortedala 1 - 1 Grebbestad
75
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Australia - Japonia
Typ: 1
Kurs: 1,88
Godz: 12:20
Bukmacher: Betsson
Analiza:

To co najważniejsze w tym turnieju już za nami czyli awans Polski na Igrzyska Olimpijskie w Rio już mamy zapewnione po zwycięstwie nad Wenezuelą.Dla Australii i dla Japonii jest to ostatnia szansa na marzenia o Rio, jeśli jedni bądź drudzy chcą mieć jeszcze minimalne szanse na awans muszą wygrać dzisiejszy mecz. W tym meczu moim zdaniem faworytem jest Australia zaś faworytem bukmacherów jest Japonia (jeszcze wczoraj kurs na Australię był 2,20, dziś już spore spadki).
Do tej pory Australia rozegrała 4 spotkania - 0:3 z Iranem, 3:1 z Wenezuelą, 2:3 z Kanadą i 1:3 z Francją (rekordowy 4 set przegrany 42:44). Z bilansem 1-3 zajmują 6 miejsce.
Japonia do tej pory również rozegrała 4 spotkania - 3:1 z Wenezuelą, 0:3 z Chinami, 0:3 z Polską i 1:3 z Iranem. Z bilansem 1-3 Japonia zajmuje 7 miejsce.
Przypominam, że awansują pierwsze 3 zespoły + najlepsza z Azji (jeśli drużyna z Azji zajmie miejsce w pierwszej 3 to awansuje 4 zespół).
Polska pewny awans, Francja i Iran z bilansem 4:1 również pewni awansu ponieważ zostało im spotkanie ze słabiutką Wenezuelą. W tym momencie zostaje nam 4 - ostatnie miejsce premiowane awansem, zaś kandydatów jest sporo bo Chiny mają bilans 2:3, Kanada ma bilans 2:3 i zwycięzca meczu dzisiejszego będzie miał bilans 2:3 a więc 3 zespoły walczą o awans.
Moim zdaniem to Australia lepiej spisuje się w tym turnieju, ma więcej meczy bardziej zaciętych. Paul Carroll rozegrał kapitalny mecz z Francją zdobywając 34 punkty. Z Kanadą Thomas Edgar rozegrał świetny mecz zdobywając 33 punkty - mają 2 bardzo dobre punkty właśnie Edgar i Carroll jeśli 1 ma słabsze momenty wchodzi drugi i go zastępuje godnie.
Jedyna przewaga jaką ma Japonia to własny parkiet ale moim zdaniem jest to za mało. Mój typ to zwycięstwo Australii.
Powtórzony typ
(wcześniej ktoś podał typ bardziej ryzykowny - odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP - French Open
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dominic Thiem- David Goffin
Typ: David Goffin +1,5 seta
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
H2H 2:5 z lat 2014-2016. Grali już ze sobą w tym roku podczas turnieju Australian Open i co się okazało? Thiem był tak naprawdę bezradny w tym meczu, poniósł sromotną 4-setowa porażkę. Pamiętam dobrze jak pod koniec meczu grał zrezygnowany i strzelał po autach na pełnym ryzyku, jednak to ostatecznie doświadczenie Goffina zaowocowało w tym meczu. Tak naprawdę to Thiem wygrał tylko raz z Belgiem w finale Gstaad, bo te drugie &quot;zwycięstwo&quot; było po kreczu.
Ogólnie co by nie pisać o nich, to obaj są w 2016 roku w piekielnie dobrej formie. Od początku sezonu prezentują świetnie wyniki, co prawda Thiem trochę lepsze (3 wygrane turnieje ATP w tym jedna 500 w Meksyku, łącznie już 6 na koncie), ale Goffin też niekiedy w tym roku potrafił zagrać kosmos jak np. 6:0 6:0 z Berdychem podczas Mastersa w Rzymie.
W mojej opinii również przez drogę w French Open mieli zbliżonych poziomem swoich przeciwników. Wszystko wskazuje na 50% na 50% szans, ale co innego jest z kursami, dlatego gram to co w mojej opinii jest opłacalne. Można jeszcze wspomnieć o H2H Gasqueta z Nishikorim (7-2) i też kilka dni temu mogło by się wydawać, że Japończyk kolejny raz (trzeci) w tym roku wygra na mączce z Francuzem, jednak wynik meczu każdy chyba już zna. Na podobny scenariusz liczę dzisiaj, ogólnie to French Open w tym roku jest niesamowite.
100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - challenger Furth
Godzina: 14:30
Spotkanie: J-L. Struff - A. Nedovyesov
Typ: Struff 2-0
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niemiecki tenisista jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Na trwającym jeszcze French Open przegrał w pierwszej rundzie z faworytem gospodarzy Jo-Wilfriedem Tsongą, ale przez eliminacje przeszedł bez większego problemu pokonując w nich między innymi późniejszego lucky losera i odkrycie turniejowe - Andreia Martina. W Furth organizatorzy widzą w nim faworyta i ich nadzieje są zrozumiałe bo drabinka nie jest bogata w wielkie nazwiska, a z numerem pierwszym gra nierówny Jaziri, z którym Struff może się spotkać w półfinale. Patrząc na formę wydaje mi się, że Niemiec wygra bez straty seta dzisiejsze spotkanie - Nedovyesov jest tenisistą przeciętnym w obecnym tenisie, który jednak czasami robi problemy faworytom, ale gra Struffa w ostatnim czasie jest na innym poziomie.
100
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Godzina: 13:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Tomas Berdych
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 2,5
Bukmacher: bet365
Analiza: Na szybko typ, nie wiem czy bedzie zaliczony, wrzucam go przed meczem, w trakcie rozgrzewki najprawdopodobniej. Berdych w formie, ograł Ferrera, specjaliste od ziemnych, ograł Cuevasa, który w ostatnim czasie świetnie się sprawuje. Djoko przegrał póki co tylko 1 seta, z Hiszpanem Bautistom, wydaje mi się ze w tym meczu będzie podobny scenariusz, Djoko strasznie trudno wchodzi w mecze, męczy się często w 1 secie. Berdych jest w stanie spokojnie ugrać 1 seta, jednak bądzmy poważni, Djoko i tak wygra;) Kurs zachęcający, trzeba próbować ????
100
 
aceszakal 10

aceszakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Portugalia
Typ: powyżej 2,5 gola, obie drużyny strzela
Kurs: 2,75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Dziś pod lupę wziąłem spotkanie Anglii z Portugalia. Portugalia zaskakująco dobrze poradziła sobie w ostatnim meczu bez Cristiano Ronaldo i Pepe wygrywając 3 do 0. Nie wiadomo czy dziś zagrają, ale należy się spodziewać że Portugalczycy powalczą dziś o hco najmniej jednego gola. Jeśli chodzi o Anglię, mają swietnych, kreatywnych piłkarzy. Są faworytem w tym meczu i z pewnością będą atakować. Spodziewam się otwartego meczu i dużej ilości bramek
Pozdrawiam i powodzenia
Jeśli pomogłem i mój typ wszedł kliknij &#39;dzieki&#39;
100
 
black-star 53K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Elimninacje Euro Kobiet
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kazakhstan K - Izrael K
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,8
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Obydwie drużyny zajmują dwie ostatnie pozycje w tabeli i są już bez szans na wywalczenie awansu. Kazahstan u siebie ostatnio przegrywa wszystko jak leci tracąc przy tym naprawdę niesamowita liczbę bramek. Izraelki dopiero rozpoczynają dziś występy na wyjeździe. O dobrej formie nie można mówić w przypadku żadnego z tych zespołów, gdyż żaden z nich nie zwyciężył jeszcze ani razu w tych eliminacjach, nawet na własnym terenie. Mimo wszystko faworytkami wydają się być przyjezdne. Reprezentacja Kazakhstanu nie ma jednak praktycznie nic do stracenia i myślę, że z takimi przeciwniczkami mogą pokusić się o przełamanie ostatniej bardzo niekorzystnej serii czterech spotkań bez strzelonej u siebie bramki.
100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bacsinszky - Bertens
Typ: Bacsinszky -1.5 seta
Kurs: 2.28
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Hm tegoroczne wyniki Kikki Bertens rewelacyjne , mocno powyżej oczekiwań , cwierćfinał French Open wczesniej wygrany turniej w Norymberdze (choć nie był on specjalnie silnie obsadzony to jednak ), w sumie 11 wygranych meczów z rzędu robi wrażenie.No ale każda passa musi się kiedyś skończyć.Czy akurat dzisiaj?Zobaczymy ale moim zdaniem szanse na to są spore.Timea jest dużo lepszą zawodniczką , bardzo regularną i grającą inteligętny tenis , jeśli wygra pierwszego seta to moim zdaniem są szanse że Holenderka w drugim kompletnie się posypie.Spokojna stawka bo to WTA.
100
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bacsinszky - Bertens
Typ: Set over 2.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Myślę że mecz będzie stał na wysokim poziomie, jak na ćwierćfinał przystało. Któraś z zawodniczek ma szansę na życiowy sukces awansując do półfinału turnieju wielkiego szlema, wow. Która to będzie zawodniczka? Trudno powiedzieć, Bacsinszky faworytką ale ostatnie mecze Bertens wyrównują szansę obu zawodniczek 50 na 50. Zadecyduje dyspozycja dnia. Mecz moim zdaniem w 2 setach się nie skończy.
100
 
K 9

kiperek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wyspy Owcze U21 - Finlandia U21
Typ: Finlandia U21 (handicap -1,5)
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich!
Wczorajszy typ bardzo pewnie nasze szczypiornistki wygrały różnicą 22 bramek ale to już przeszłość. Dziś nowy dzień i nowa oferta. Przyjrzałem się bliżej spotkaniu młodzieży z Wysp Owczych oraz Finlandii. Młodzież z Finlandii na 3 miejscu w grupie z 9 punktami po 5 spotkaniach (3-0-2). Porażka z drużyną Niemiec i Austrii. Natomiast dzisiejsi gospodarze bez punktu w grupie (0-0-6), bilans bramkowy (1-17) - to wszystko mówi samo za siebie. Goście walczą o drugą lokatę w tabeli premiowaną awansem na Mistrzostwa Europy. Aby to było możliwe dzisiejszy mecz muszą po prostu wygrać. Wszystko w tym spotkaniu na korzyść młodzieży z Finlandii!
Jeżeli Ci pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;!
107
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna B
Godzina: 19;30
Spotkanie: Los Andes - Villa Dalmine
Typ: 2 czyste konto - tak
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam wszystkich początek miesiąca więc i ja postanowiłem dołączyć do konkursu. Muszę przyznać że nie śledzę dokładnie ligi argentynskiej ale mecz wydaje się interesujący z równie ciekawym kursem. Zbliżamy się do połowy sezonu w Argentynie a oba zespoły znajdują się w środku stawki, ostatnio lepiej radzą sobie goście 3-1-1 natomiast gospodarze 1-0-4 co więcej ostatnie 4 mecze u siebie przegrane. Dodatkowo ostatnie 5 spotkań h2h kończyły się zdobyciem max jednej bramki w całym spotkaniu. Przewidywał bym wynik 0-0 jednakże goście będący w lepszej formie mogą coś strzelić a po gospodarzach raczej bym się tego nie spodziewał. Typ szczerze pod statystyki choć wiemy że one nie grają ale na podszeby konkursu zaryzykuje, dla bardziej sceptycznych osób under 2,5 po kursie 1,46 do double. Powodzenia!
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom