>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.06.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
L 285

leskinen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja Starligue
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nantes - Nimes
Typ: Nimes
Kurs: 4.80

Bukmacher: Sts
Analiza:


Przed nami spotkanie kończące 28 kolejkę francuskiej Starligue pomiędzy Nantes a Nimes, w którym idę w stronę zwycięstwa gości. Typ oparty głównie na obecnej sytuacji w tabeli, gdzie gospodarze praktycznie nie walczą juz o nic bo nie mają już szans na tytuł, ale mają zapewniony start w pucharach bez względu na wyniki ostatnich 3 kolejek. Natomiast Nimes aby liczyć się jeszcze w walce o miejsce premiowane grą w pucharach europejskich muszą dzisiaj koniecznie wygrać. Tym samym zmniejszyli by stratę do 3 punktów do drużyn ich wyprzedzających czyli do Montpellier i Chambery, które po za tym w następnej kolejce będą ze sobą rywalizować i to daje właśnie szanse gościom na wyprzedzenie jednej z tych drużyn. Do tego Nimes ma serię 6 zwycięstw pod rząd, więc są w formie i według mnie mają spore szanse na choćby minimalne zwycięstwo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Tenis - WTA – Roland Garros
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Iga Świątek - Daria Kasatkina
Typ: Kasatkina over 11.5 gemów
Kurs: 4.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Nie jestem specjalistą od kobiecego tenisa, ale mam świadomość jak bardzo jest nieprzewidywalny. Świątek jest ostatnio na fali, młoda dziewczyna, która już jest okrzyknięta legendą polskiego tenisa, mimo wszystko im dalej na tym turnieju jest, tym większa presja na niej ciąży, bo tak jak finał RG byłby wzięty na początku jako mimo wszystko niespodzianka, tak teraz stało się to oczywistą oczywistością. Iga musi, a Daria? Ona nic nie musi wg. logiki. Typuje, że jej rywalka ugra minimum jednego seta, a dodając do tego walkę w pozostałych (potencjalnie przegranych), próg 12 jest duży, ale realny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ La Liga 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Girona vs Eibar
Typ: Juan Diego Molina "Stoichkov" i Christian Stuani: każdy z nich strzeli gola
Kurs: 7.00
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Miał być sam Stuani, ale poprosiłem BETFAN, aby dodać jeszcze Stoichkova i kurs mnie mocno zaskoczył. Ktoś oglądał wczorajszą rywalizację na Teneryfie? Ja śledziłem kątem oka i naprawdę przyjemnie się to obserwowało. Szybkie i groźne akcje, piłka była wybijana raz z linii i łącznie 10 celnych strzałów. Na spokojnie mogło paść więcej goli niż tylko jeden. Dzisiaj przed nami pojedynek dwóch snajperów. Z jednej strony legenda Girony Christian Stuani, który na swoim koncie w tym sezonie ma 22 trafienia, a z drugiej Stoichkov z 21 bramkami. Zarówno gospodarze, jak i goście preferują ofensywny styl gry i nie spodziewam się, aby ktoś się tutaj zamknął.

Szczególnie Eibar będzie mocno zmotywowany, aby po wpadce z Alcorcon wrócić na dobre tory. W weekend potrzebny był im tylko remis, a przegrali z najsłabszym zespołem Segunda Division i muszą przebijać się przez baraże.

Liczę na snajperów oby drużyn. Co ciekawe w bezpośrednich starciach w tej kampanii padało wiele goli i proponowany przeze mnie zakład byłby trafiony w pierwszym spotkaniu Girony z Eibarem. Mam nadzieję, że i dzisiaj skuteczność będzie przez nich podtrzymana, bo jest o co walczyć!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +877
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Narodów UEFA
Godzina 18:00
Spotkanie : Bułgaria : Macedonia PŁN
Typ : over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 2.80
Bukmacher : ETOTO

Spodziewam się otwartego spotkania , Bułgarzy w tym roku w marcu rozegrali dwa mecze towarzyskie i oba przegrane , najpierw z Chorwatami 2:1 i pomimo że to mecz towarzyski to sporo się działo ( 7 żółtek i 2 czerwone ) w drugim meczu także porażka 2:1 z Katarem , Macedończycy z kolei w marcu rozgrywali mecze o awans na MŚ i sprawili mega sensację pokonując w półfinale Włochów 1:0 ale w decydującym meczu polegli z Portugalczykami i niestety pożegnali się z MŚ , obu drużynom pozostaje tylko walka właśnie w Lidze Narodów , tak jak wspomniałem liczę na otwarte spotkanie i przynajmniej 3 bramki Macedończycy nie są chłopaki do bicia i potrafią grać a Bułgarzy do potęg nie należą myślę że bramki z obu stron padną .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +134
Z 623,2K
Dyscyplina: Koszykówka Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Monaco - Pau Orthez handicap [0-8,5 ]
Typ: Pau Orthez +8,5 pkt
Kurs: 1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W tym pojedynku faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy AS Monaco Basket,ale moim zdaniem będzie to bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu wcale znowu nie jest takie pewne i nie będzie jednak zbyt wysokie.Koszykarze obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty. Monaco w sezonie zasadniczym grało bardzo dobrze i zajęło wysokie 2 miejsce w tabeli.Na ten ich wynik złożyło się 25 wygranych pojedynków i 9 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich rywali.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/CONCACAF Liga Narodów
Godzina: 22:00
Spotkanie: Anguilla - Dominika
Typ: przedział goli 2-3
Kurs: 2.25
Bukmacher:
STS
Analiza:
Lubię takie mecze, w których mierzą się reprezentacje z krajów o pięknych kobiecych imionach. Przydałoby się jeszcze Curacao jako dobry trunek. Mówiąc poważnie, przyglądam się pierwszej ekipie od jakiegoś czasu. Anguilla to karaibskie San Marino. Ostatnia bramka i remis w 2018 z Bahamami, czyli taką karaibską Estonią. Coś więcej? Proszę bardzo! Genialny rok 2010 i remis 1:1 z Wyspami Dziewiczymi Stanów Zjednoczonych (przy tak pięknej nazwie nie będę się kusił o tandetne porównania), a jeszcze wcześniej (UWAGA) wygrana 2:1 z St. Martin (Gibraltar?) Jedyna w historii anguillańskiego futbolu. W erze od remisu z Wyspami dziewiczymi do remisu z Bahamami w 2014 Anguilla strzeliła bramkę w przegranym wysoko meczu z Gujaną Francuską, czyli być może ichnim Kosowem? W erze od remisu z Bahamami do teraz stosunek meczów bez gola do meczów z golem wyniósł 22:3. Anguilla bierze regularnie w cymbał od tamtejszych tuzów, czyli Trynidadu i Tobago, Gwatemali czy Panamy 0:10, 0;15, 0:12. Na ich tle Dominika to istna Mołdawia ciepłych rejonów. Solidna, ale taka nie za bramkostrzelna. Przegrywa z lepszymi, wygrywa z Anguillą. Ostatni w zeszłym roku 3:0. Skromnie, ale na miarę ambicji średniomniejszej wyspy. Proponuję bezpieczny przedział, który pasuje zarówno do jednostronnego przebiegu meczu, jak i - czego życzę całej społeczności Anguilli - sensacyjnego zwycięstwa outsidera typu 2:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Narodów UEFA
Godzina 19:45
Spotkanie : Hiszpania - Portugalia
Typ : Hiszpania + over3.5 gola
Kurs :
6.75
Bukmacher : ETOTO

Cześć. Krótko i na temat. Gospodarze jak dla mnie są faworytem tego spotkania. Niezależnie od tego jak poważnie ekipy traktują te całą lige narodów. Nie będę sypał nazwiskami i rozpisywał sie co do składów ale patrzac na ostatnie poczynania personalnie Hiszpania przekonuje mnie dużo bardziej. Torresy, Garcie, Gavi, Thiago, itd zdecydownie wiekszy potencjał a Portugalie zapewne poprowadzi Ronaldo, Fernandes, i 50 letni Pepe, już nic specjalnego jak wiadomo. Ostatnie 2 mecze 0:0 sądzę że dzisiaj zobaczymy dla odmiany kilka bramek. Takze szedlbym czysto w strone gospo, bramki tak na podbicie ale wedlug mnie prawdopodobne.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
guriii 8,3K

guriii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA - Liga B
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia vs Norwegia
Typ: Serbia wygra
Kurs: 2,20
Bukmacher: STS
Analiza:

Typ dodaje późno i szczerze bardzo się zdziwiłem, że nikt jeszcze tego nie dał..
Przeanalizujmy więc ostatnie mecze obu drużyn
Serbia ostatnie 5 meczy to 1 porażka z Danią i 4 zwycięstwa w tym zwycięstwo z faworyzowaną wtedy Portugalią.
Norwegia hmm.. jakby tak powierzchownie spojrzeć też nie wygląda źle bo 3 zwycięstwa, 1 porażka i 1 remis.. ale.. remis z Łotwą.. a zwycięstwa z takimi drużynami jak Czarnogóra, Armenia, która grała od początku z czerwoną kartką i Słowacja... Z kolei porażka z Holandią mocniejszą już drużyną.
H2H Bezpośrednie to wygrana Serbii po dogrywce
Mecz rozgrywany w Serbii (gdzie warto dodać, (nie napisałem tego wcześniej) Serbowie przegrali ostatni raz w 2020 r.)
Teren na + dla Serbii
Analiza meczy H2H na + dla Serbii

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael - Islandia
Typ:
Over 2.5
Kurs: 2.00

Bukmacher: Betclic

Tutaj obie drużyny grają dość otwartą piłkę, obie nastawione na atak i obie słabo broniące. Od rewanżowej rundy eliminacji do Mundialu w meczach z udziałem Izraela regularnie pada ponad 2.5 bramek, na ostatnie 10 spotkań tylko w towarzyskim meczu z Niemcami nie było overu. Nie ma dzisiaj Zahaviego, ale Izreal i tak ma solidnych strzelców: Salomon, Dabbur, Abada i Weissman solidny snajper z ławki, grają szybko, strzelają sporo bramek, przy dobrych wiatrach Izrael sam mógłby strzelić tutaj 3 bramki, ale patrząc na to jak słabo grają w obronie gdzie nawet Rumunia i Wyspy Owcze strzelali im ostatnio po dwa gole, jestem raczej spokojny o to, że Islandia też coś dołoży.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1606
K 50,9K

Kołcz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów Kobiet
Godzina: 21.00
Spotkanie: Brazylia vs Polska
Typ: 1 SET Brazylia (-3,5pkt)
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Oj nie, nie. Zdecydowanie za wysoki kurs na pewne zwycięstwo Brazylijek w pierwszym secie. Przedstawiam kilka faktów, które przemawiają za moim typem. Po pierwsze Polski muszą rozegrać drugi mecz w ciągu dwudziestu czterech godzin. W nocy czasu Polskiego pokonały Kanadyjki, musząc rozgrywać cztery sety a już 18h później zmierzą się z Brazylią. Ich organizm nie dość, że będzie rozregulowany zmianą strefy czasowej to jeszcze po meczu miały pewnie czas jedynie na posiłek, sen i ponowny posiłek już przedmeczowy. Oczywiście trenerzy zadbają o odpowiednią rozgrzewkę ale w mojej opinii, mimo wszystko, biało-czerwone będą mocno nie skoncentrowane na początku co taka drużyna jak Brazylia powinna wykorzystać bez problemu. Za przykład złego wejścia w mecz naszej kadry niech posłuży potyczka z nocy gdzie w pierwszej partii uległy Kanadyjkom 20:25. Sporym problem jest brak Stysiak i Smarzek, siatkarek, które w ostatnich latach stanowiły o sile ofensywnej reprezentacji. Stysiak ma kłopoty ze zdrowiem i ma być gotowa na wrześniowe mistrzostwa świata, z kolei Smarzek po rozmowach z włoskim trenerem, nie została powołana do kadry. Zawodniczki z Ameryki Południowej wygrały pierwszy mecz z reprezentacją Niemiec 3:1 (Polski dwukrotnie przegrały z Niemkami w sparingach tydzień temu) co pokazuje różnicę w poziomie obu zespołów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Narodów UEFA
Spotkanie: Czechy - Szwajcaria
Typ: x2
Kurs: 1.43
Godz: 20:45
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w lidze Narodów pomiędzy drużynami Czech i Szwajcarii. Faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gości która zrobiła w ogromny Progres w ostatnich latach. Ekipa Szwajcarii wygrała grupę i pojedzie na mistrzostwa świata do Kataru. Czesi natomiast po świetnym występie na Mistrzostwach Europy odpadli w barażach w meczu ze Szwecją. W tej grupie znajdują się jeszcze reprezentacje Hiszpanii i Portugalii dlatego ten mecz jest ważny dla ekipy ze Szwajcarii Jeśli myślą oni o po walczeniu o awans do finałów Ligi Narodów to muszą dzisiaj wygrać. Goście prezentują bardzo fajny futbol opierający się na grze kombinacyjnej i myślę że w dzisiejszym spotkaniu będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony spychając rywala do defensywy. Mój typ to zwycięstwo szwajcarów 1:2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Szwecja
Typ: X2 i poniżej 3,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Uważam, że Szwecja ma zdecydowanie lepszy skład od zespołu Słowenii. Drużyna Jane Anderssona nie powinna przegrać w tym meczu nawet występując w roli gości. Skład jaki wystawił trener Szwedów wystawił dzisiaj silniejszy skład. Miałem iść w czystą wygraną Szwedów, ale Słowenia nie przegrała od 4 meczów, a Szwedzi w ostatnich meczach pokazywali się raczej ze słabej strony. Jednak siła składu jest zdecydowanie lepsza po stronie Skandynawów. Myślę, że gospodarze zamkną się i inicjatywę przejmą goście. Słowenia broni całkiem dobrze co pokazała chociażby w meczu z silną Chorwacją. Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się w 2016 roku, więc ciężko wyciągnąć jakieś wnioski. Zakończył się on wynikiem 0:0. Niezła obrona i własne boisko to atuty Słoweńców, po stronie Szwedów są jednak lepsi piłkarze. Nie będzie tu pogromu, myślę raczej, że skromne zwycięstwo Szwedów 1:0.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1164
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: kosz hiszpania
Godzina: 22
Spotkanie: Real-Baskonia
Typ: powyzej 158.5 pkt z ot
Kurs: 1.92
Bukmacher: fortuna
Analiza:Mamy serie PO w Hiszpanii. Real to duzy faworyt tego spotkania. Wygrywaja mecz za meczem. Praktycznie wszystko na plus pod rzad oprocz porazki sprzed kilku tygodni. Przede wszystkim Real bardzo dobrze spisuje sie w ataku. Widac ze skutecznosc dopisuje. Obrona Baskonii nie powinna stanowic problemu dla gospodarzy

92
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1164
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom