>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.07.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy Niemcy
Typ: Niemcy over 1,5 kartek
Kurs: 1.74
Bukmacher: unibet
Analiza
Jak dla mnie bardzo niska linia. Niemcy już na tych mistrzostwach pokazali, chociażby w meczu z Polską, że wcale nie mają wybitnie dobrze ustawionej defensywy i często nadziewają się na kontry a mecz Włochów z Hiszpanią pokazał, że Włosi nie tylko mocno trzymają defensywę ale także bardzo sprawnie wychodzą z kontrą co ułatwia nabijanie kartek. Linii 1,5 na Niemcy także sprzyja sędzie, którym jest Węgier Kassai raczej nie stroniący od trzymania kartek za długo w kieszonce. Średnia tego Pana w 60 kolejnych meczach jest ponad 5 kartek na mecz, wartością występującą najczęściej jest również 5 kartek więc to na pewno sprzyja żeby dzisiaj wyciągnął 2 kartki w stronę Niemieckich zawodników.
⛔100
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Spotkanie: Sabine Lisicki - Shedova Yaroslava
Typ: Shedova Yaroslava
Kurs: 3.00
Data i godzina: 02.07.2016 13:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Częste niespodzianki w kobiecym tenisie natchnęły mnie do tego żeby poszukać kolejnej, chociaż nie do końca nazwałbym to niespodzianką, jak dla mnie value bet, którego warto spróbować. Spotkanie 3 rundy na turnieju w Wimbledonie pomiędzy Niemką Lisicki i zawodniczką z Kazachstanu Shvedova zapowiada się bardzo ciekawie. Sabine to przereklamowana zawodniczka, były z nią wiązane wielkie nadzieje a tymczasem zawodzi, w 2013 roku była w finale Wimbledonu i to jej największe osiągnięcie w karierze. Patrząc w historię jej kariery to właśnie lata 2012/2013 były najbardziej udanymi w jej dotychczasowej karierze, od tego czasu notuje coraz słabsze wyniki, dowodem tego jest obecny sezon, w którym najdalej doszła do 3 rundy. Często przegrywa w roli faworytki, jest dopiero 82 w rankingu WTA, a przypomnę, że był okres kiedy była 12. Bukmacherom przyćmił oczy fakt, że przeszła przez pierwsze dwie rundy jak błyskawica pokonując Rogers i Stosur, a więc zawodniczki znacznie wyżej rozstawione niż dzisiejsza przeciwniczka. Nie wzięli jednak pod uwagę, że obie z tych pań nie radzą sobie na trawie i nigdy jakichś dużych osiągnięć na tej nawierzchni nie miały. Tymczasem naprzeciwko Niemki stanie Shvedova, lepiej ograna na trawie, w świetnej formie tutaj na Wimbledonie i przyznam że to właśnie mecze 1 i 2 rundy w Londynie zrobiły na mnie wrażenie. Pokonała w pierwszej rundzie Georges po zaciętym meczu, a w drugiej rundzie swoją agresywną grą i częstymi atakami przy siatce odprawiła Svitoline. 46 winnerów robi wrażenie, nie bała się ryzykować i taka gra opłaciła, podobnie musi zagrać z Niemką i myślę, że ponownie uda jej się wygrać.
200
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Towarzyskie
Godzina: 11:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk v Partizan Belgrade
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Dzisiaj proponuję zagrać kolejny mecz z cyklu meczy towarzyskich i jak ostatnio miało to miejsce z udziałem naszego przedstawiciela z Ekstraklasy. Póki co 3 razy grałem przeciwko Polskiej drużynie w meczach towarzyskich z przedstawicielami innych lig i każde przynosiły spory zysk więc dlaczego dzisiaj mogłoby być inaczej? Partizan wicemistrz ligi Serbskiej, który obecnie prowadzi przygotowania do gry w kwalifikacjach Ligi Europy. W Pierwszym meczu towarzyskim uległ APOELowi 0-1 po dobrym meczu w którym wielu zawodników było testowanych. Dzisiaj do meczu przewidywany skład wyjściowym składa się z podstawowych zawodników chociaż jak to w meczu towarzyskim bywa będą roszady. Lechia 5 miejsce w Polskiej Ekstraklasie bardzo niewiele brakowało a załapaliby się na kwalifikacje do Ligi Europy! Jak dla mnie mecz ma zdecydowanego faworyta i jest nim ekipa przyjezdnych z Serbii. Jeśli poważnie myślą o Europejskich Pucharach takie sparingi jak dzisiaj muszą po prostu wygrywać bez żadnych problemów. Powodzenia! ;) Po więcej typów zapraszam na fanpage na FB: Elitarne Typy Bukmacherskie!
125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Division 2 , Group 4
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arendal - Fram Larvik
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.Do lidera z Arendal(9-3-0 30 pkt ,br.32-7!!!),przyjeżdża czwarty zespół ligi(7-1-4 22pkt br.27-16).Niby mecz na szczycie.Otóż niekoniecznie...Arendal u siebie 5zw i jeden remis,bramki 15-3.Fram na wyjeździe to3 zw. i 3 porażki,bramki 12-8. H2h z 2014r.na korzyść gospodarzy meczu(oba wygrywają gospodarze w stosunku 3:1).I właśnie taki wynik dziś typuję.Arendal idzie jak burza i tym bardziej u siebie nie pozwolą sobie na stratę punktów.Kurs też niczego sobie.Gramy to razem z Francja-Polska w siatkę(-9,5 pkt dla FR po kursie 1,9)
100
 
R 62

ricardos

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Szwecja Superettan
Godzina: 16:00
Spotkanie: IK Frej - Syriańska
Typ: Frej i poniżej 2,5
Kurs: 4.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie 2 drużyn z dolnej połówki tabeli Superettan
10. IK Frej 14 4 5 5 20:22 17
15. Syrianska 14 2 4 8 9:20 10
IK Frej w domu
10. IK Frej 7 3 2 2 13:11 11
Syriańska wyjazdy
16. Syrianska 7 0 3 4 3:9 3
IK Frej w meczach domowych ma wysoką średnią bramek na mecz / 3,43 / ale wynika to z gry na przełomie kwietnia i maja /seria 4 remisów 2-2 / natomiast od połowy maja gra już underowo z małymi wyjątkami / zaskakujący wynik z Halmstad 5-2 /
Syriańska na 7 meczy wyjazdowych tylko raz miała over 2,5
2016.05.11 Sirius Syrianska 3-1 1-0
W pozostałych meczach grała underowo

Wygrana Frej jest wg mnie pewniakiem /po dobrym kursie 2,25 / ale warto zaryzykować.
pozdro ;)
kiepska analiza
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Kyrgios N. - Lopez F.
Typ: Lopez F.
Kurs: 3.45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:2 z 2015 roku. Padły między nimi 3 tie-breaki co nie powinno dziwić, bo obaj świetnie serwują. 21 latek vs. 34 latek, młodzieńcza fantazja przeciwko doświadczeniu, w poprzedniej rundzie zagrali po 5 setów, Kyrgios z Dustinem Brownem wyciągnął mecz ze stanu 1:2, a Lopez z Fogninim od 0:2.
Feliciano to trochę taka dużo gorsza wersja Wawrinki, mam tu na myśli, że przez większość turniejów w sezonie gra dość przeciętnie, ale niekiedy jak przyjdzie jakiś &quot;grubszy&quot; turniej to potrafi znaleźć się w wysokiej fazie i takim oto sposobem Lopez kręci się od lat w okolicach top 10-20.
Tu na Wimbledonie zaczęła tak naprawdę kariera Kyrgiosa po wielkim meczu gdzie obronił 9 piłek meczowych z Gasquetem, pokonał Nadala itd. Czy koniecznie musi być tak samo w tym roku? Szczerze mocno w to wątpię. Zapewne w tym meczu zobaczymy ze 2 tie-breaki, a tam już jest loteryjna gra na pojedyncze punkty. Liczę na Lopeza za mniejszą stawką po większym kursie. Taki Kyrgios wbrew pozorom przegrał bardzo wysoko na Roland Garrosie właśnie z Gasquetem 2:6 (7)6:7 2:6. Powinno być ciekawie, pewnie padną z 4 sety, a kto wie czy nie coś więcej.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 12:00
Spotkanie: Carina Witthoeft - Angelique Kerber
Typ: Dokładny wynik meczu 1:2
Kurs: 4,45
Bukmacher: Betano
Analiza:
Obie niemki spotkaly sie dotej pory tylko raz, wlasnie rok temu na Wimbledonie gdzie Kreber wygrala gladko 2:0. No wlasnie to bylo rok temu i od tego czasu Witthoeft zrobila duzy postep co widac w rankingu i wynikach.Tu pokonala juz wymagajace rywalki jak Begu czy Nare po dobrej grze. Co do Kreber to po wygraniu Australian Open gra w kratke. Wygrala turniej w Madrycie, ale szybko odpadala w Rzymie i co bylo niespodzianka w pierwzej rundzie Roland Garos gdzie przegrala z Bertens co bylo niespodzianka.Kerber to pewnie wygra, ale tak grajaca jak dotej pory tu Witthoeft jest wstanie urwac jej seta.
100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bodo/Glimt vs Rosenborg
Typ: Rosenborg -1 handicap azjatycki
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszego późnego popołudnia zmierzą się drużyny Bodo/Glimt oraz Rosenborg. W tabeli ligi norweskiej Rosenborg jest liderem, natomiast drużyna gospodarzy jest na trzecim miejscu, gwarantujący spadek. Wydaję mi się, że Rosenborg będzie chciał potwierdzić klasę oraz &quot;uciec&quot; od innych o walkę do kwalifikacji Ligi Mistrzów. Swój ostatni mecz przegrali 12 marca 2016 z Odd 1:0 na wyjeździe, które jest aktualnie 2 w stawce ligowej. Drużyna Rosenborgu będąc w gazie, gdyż rozegrała 3 sparingi, których też nie przegrała, dzisiaj pewnie sięgnie po zwycięstwo z drużyną Bodo/Glimt i się umocni na pozycji lidera.
100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: over 11 rzutów Rożnych
Kurs: 2,3
Bukmacher: B365
Analiza:
Niemcy będą grali skrzydłami i dośrodkowywali. Co sprawi, że wiele piłek będzie wybijane.
Silne strzały zza pola karnego spowodują wybijanie piłek przez Buffona.
Liczę na to, że włosi w swoich kontrach też dodadzą kilka rzutów rożnych.
Włosi mają liczne problemy brak De Rossiego, Motty i Candrevy sprawi, że Niemcy mogą mieć większy luz w konstruowaniu akcji i strzałów na bramkę
100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ljungskile vs GAIS
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
15 kolejka konczaca pierwsza runde w Superettan.
Gospodarze zajmuja obecnie 14 miejsce,czyli dosc slabo to wyglada.Nad spadkiem maja tylko 2 punkty przewagi.
Podopieczni Jonasa Olssona nie poczuli smaku zwyciestwa juz od 9 spotkan.
Ostatnia wygrana miala miejsce 1 maja tego roku,gdzie przed wlasna publicznoscia wygrali niespodziewanie 1:0 z Dalkurd.
W ostatnich meczach ich gra wygladala roznie,z pewnoscia nie byli zadowoleni z remisu z Angelholm 2:2,ktory po 14 kolejkach ma bilans bramkowy -22...
Pozniej z kolei grajac w oslabieniu dali rade ugrac remis z Degerfors.
Dosc dobrze zagrali tez z Assyriska,jednak po raz kolejny tylko zremisowali.Ostatnie dwa mecze to juz znacznie bardziej wymagajacy rywale i dwie porazki,najpierw 1:3 z Sirius a ostatnio 0:1 z Varberg,ktory zalicza passe kolejnych zwyciestw z rzedu.

GAIS to iscie szalona druzyna,ogolnie rzecz biorac lubie takie ekipy,poniewaz graja futbol ofensywny.
W przeciwienstwie do Ljungskile nie patyczkowali sie z Angelholm,ktorych odeslali do domu z bagazem 7 bramek.
Grajac u siebie dosc czesto zachowuja czyste konto,na wyjazdach juz tak kolorowo w defensywie nie jest.
Na wyjezdzie jeszcze nie wygrali,zanotowali 4 remisy i 3 porazki,w bramkach 6:12.
Ostatnie ich mecze wyjazdowe to 4 remisy i porazka,w tych 4 remisach za kazdym razem pokryty zostal bts.
W ostatniej kolejce grajac u siebie zremisowali 2:2 z Degerfors,mecz fajnie sie ogladalo,ataki z obu stron i zadnych autobusow co dalo 4 bramki w meczu.

Ciezko wskazac faworyta tego meczu,na pewno w lepszej formie jest GAIS,jednak na wyjezdzie jeszcze nie udalo im sie wygrac,gospodarze z kolei nie wygrali juz od 9 spotkan,tak wiec maja szanse dzisiaj sie przelamac.
Spotkanie powinno byc raczej wyrownane,druzyny sa na podobnym poziomie,tak wiec licze na ponowne dobre spotkanie z udzialem GAIS i bramki z obu stron.
100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J.League
Spotkanie: Omiya Ardija - Nagoya Grampus

Typ: Nagoya Grampus wygra 1 połowę
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Godzina: 12:00

Analiza:

Nie typowałem dość dawno publicznie ale dziś przeczuwam łatwy zarobek w związku z czym dzielę się tą informacją ????
I tak kolejka J-League się rozpoczęła na nowo i każdy patrzy wyjść jak najlepiej. Wpadł mi właśnie ten typ w oko nie z tego powodu, że kursy lecą na gości tylko z kilku innych powodów a mianowicie jak tak sobie przeglądałem to w First Stage na 17 spotkań Nagoya prowadziła już do pierwszej połowy 5 razy.. natomiast jak obie ze sobą grały to Nagoya prowadziła w 7 spotkaniach jak dobrze policzyłem
Nie mam niestety czasu na dalszą analizę ale myślę że będzie dobrze a typ powinien wejść jak po maśle.
100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP wimbledon
Godzina 12:00
Spotkanie:Andrey Kuznetsov-Kei Nishikori
Typ: over 36,5 gemów
Kurs:1,80
Bukmacher:bet365
Analiza:Wczoraj typ na JMDP na plusik i powiem że pare złoty się zarobiło ;).Dziś liczę na podtrzymanie passy.Do meczu to buki stawiają na dużego faworyta Nishikoriego gdzie na jego czysty win otrzymamy kurs~1.16.Ktoś typował czystą jedynkę zgadzam się bo jak dla mnie szanse 40/60 na korzyść Japończyka.Myśle ze Rosjanin spokojnie ugra 1 seta i mój typ się pokryje.DW stawiałbym 1:3.Kuznetsov w poprzedniej rundzie ograł 3:0 Mullera ktory jak wiadomo gra bardzo dobrze na trawie i w dodatku nie stracił z nim seta.Co do Keia w poprzedniej rundzie wygrał z Francuzem J.Benneteau 3:1 ale gra jego wyglądała słabo.Jeżeli Kuznetsov zagra dobry mecz to może tu być naprawdę długi mecz.36,5 gema jak na taki mecz jest jak najbardziej do wejścia i według mnie jest to dobry value.Gram ten mecz tak jak wczoraj za grubszy hajs.Wspólnie ze mną możemy ograć buka ;).Oby dzisiaj nie padało i aby wszystkie spotkania rozegrano.Polecam zagrać jeszcze na Kyrgiosa po kursie 1.36 w bet365.Powodzenia!!!
100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - KAZACHSTAN: Pierwsza liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Shakhtar K. - Taraz
Typ: Shakhtar K.
Kurs: 1.84
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Shakhtar u siebie forma mieszana o czym wskazuje miejsce w tabeli (10 pod względem ogólnym i 11 pod względem meczy u siebie). Forma nie zachwyca ale do zagrania podkusiła mnie statystyka meczy pomiędzy tymi ekipami kiedy to Shakhtar był gospodarzem a Taraz gościem, bo na 14 meczy gospodarz wygrał 12. Ale to nie wszystko! Polecam sprawdzenie jak Taraz sobie radzi na wyjazdach...grają bo grają więc dlatego zajmują ostatnie miejsce w tabeli pod względem ogólnym jak i wyjazdowym. Shakhtar ma realne szanse gry w grupie mistrzowskiej ale żeby tego dokonać musi pokonywać takich przeciwników jak Taraz z którym mam nadzieję, że dzis wygra i mój typ okaże się trafny.
100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Wimbledon - Kobiety
Godzina: 13.00
Spotkanie: L. Safarova - J. Cepelova
Typ: J. Cepelova
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lucie Safarova jest zawodniczką bardzo nieregularną. Ostatnio większe sukcesy osiąga w grze deblowej niż w pojedynczej. Po przebytej kontuzji już nie jest tą samą zawodniczką, która w poprzednim roku była w finale Roland Garrosa, a dwa lata temu w półfinale Wimbledonu. W tym roku w pierwszej rundzie spotkała się ze swoją koleżanką z debla - także można było się spodziewać dość wyrównanego meczu, przez to że się dobrze znają i wiedzą jakie słabości ma przeciwniczka. Spodziewałem się równego meczu, ale nie aż tak, Mattek-Sands należy do walecznych, ale ilość błędów Lucie trochę za bardzo raziła. W drugiej rundzie już miała o wiele słabsza rywalkę. Cepelova natomiast idzie jak burza od kwalifikacji w tym roku. W pięciu meczach nie straciła jeszcze seta (a to w WTA bardzo rzadko spotykany przypadek), a wynik 6/0 6/1 w trzeciej rundzie kwalifikacji czy pokonanie niedawnej triumfatorki Rolanda - Garbine Muguruzy muszą robić wrażenie. Porównując formę obu zawodniczek kurs jest dla mnie zupełnie niezrozumiały - chyba że buki spodziewają się że organizm Cepelovej nie wytrzyma - ale to się nie stanie, gdyż i tak mamy już zbyt długie przerwy od meczów przez deszcz który jest obecny niemal każdego dnia w Londynie.
100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? - Wimbledon
Godzina: 16:30
Spotkanie:
Isner John - Tsonga Jo-Wilfried
Typ: 1
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W bezpośrednich pojedynkach jest remis 3:3 gdzie Panowie grali albo na twardym korcie, albo pod dachem. Ostatnie ich dwa mecze były rozgrywane podczas Hopman Cupu (2014, 2013) gdzie 2x 2:0 wygrał Francuz i trzeba pamiętać, że w tym turnieju nie ma full motywacji. Tsonga w tym roku wygrał 19 meczów i 10 przegrał i tak naprawdę w tym roku prezentuje się dostatecznie. Zaliczył dwa półfinały czy ćwierćfinał w Indian Wells, ale tak naprawdę poza pokonaniem Federera w Monte Carlo to pokonywał on wszystkich, których miał teoretycznie pokonać gdzie przy tym miał kilka poważnych wtop. Tutaj na Wimbledonie pokonał Cervantesa 3:0 oraz Monaco 3:0 gdzie Ci tenisiści totalnie nie potrafią grać na trawie. Jo potrafi grać na trawie gdzie pokazywał to nam nie jednokrotnie dochodząc dwukrotnie do półfinału Wimbledonu (pokonanie Federera). Francuz jest tenisistą kompletnym, jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne, od lat utrzymuje się w okolicach 5-10 miejsca ATP. Ale niestety jego psychika w najważniejszych momentach często zawodziła, taki brat bliźniak Berdycha pod tym względem. Dzisiejszy mecz będzie kolejnym testem nerwów, ponieważ grając z Isnerem trzeba trzymać nerwy na wodzy, zwłaszcza w tie breakach.

No właśnie jego rywalem będzie Amerykanin, John Isner na którego stawiam kolejny raz w tegorocznej edycji Wimbledonu. Jankes nie ma takich osiągnięć na trawie jak Jo, ale zawsze jest niesamowicie groźny dzięki swojemu serwisowi. John podobnie jak jego przeciwnik nie ma kapitalnego sezonu to może być największe zmartwienie. Isner zaczął wcześniej sezon trawiasty, ponieważ pograł sobie w Queens gdzie pokonał Del Potro 7:6, 6:4, aby później odpaść po zaciętym boju z Mullerem 3:6, 7:6 (16), 7:6, ale wiadomo, że porażka z Luksemburczykiem to nie wstyd na trawie. Kolejno Isner wybrał się na turniej pokazowy gdzie przegrał dwa mecze. Pierwszy z Fogninim i kolejny z Chardym po kreczu, gdzie z Chardym skreczował, bo padało i nie chciało mu się ciągle czekać. Totalnie nie biorę tych meczów pod uwagę, ponieważ tam tenisiści grają jak na treningach, czyli często na wy**ce. W tym turnieju John pokonał Bagietę 7:6, 7:6, 6:3 oraz mniej groźnego Bartona 7:6, 7:6, 7:6. Isner wygrał pięć tie braków gdzie jest to bardzo imponujące osiągnięcie i wskazuje na wyjątkowe skupienie w tych &quot;extra&quot; gemach. Dzisiejszy mecz może być bardzo podobny, ponieważ jeden, jak i drugi dysponują fenomenalnym podaniem. Francuz w wymianach i obronie jest o klasę lepszy no ale jak Isner będzie trzymał swoje podanie to za Chiny nie będzie go można przełamać. Stawiam tutaj na kolejny zacięty mecz gdzie to właśnie Amerykanin będzie zwycięzcą, ponieważ trzyma lepiej nerwy na wodzy.
100
 
black-star 53K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Japonia 1
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tosu - Tokyo
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jest to sam początek kolejnej rundy w najwyższej lidze japońskiej i każda drużyna ma jeszcze szanse, by zawalczyć ostatecznie o jej mistrzostwo. Piłkarze gospodarzy, nie licząc ostatniego zwycięstwa na własnym stadionie z Gambą Osaką, nie prezentowali na własnym stadionie szczytowej formy, a ich pojedynki były w zdecydowanej większości remisowe. Jednak ich trzy ostatnie mecze na własnym boisku z dzisiejszymi gośćmi zakończyły się na przestrzeni ostatnich lat porażkami. Jeżeli chodzi o strzelanie bramek, to widać w ich przypadku pewną poprawę. Drużyna ze stolicy gra przez cały sezon w kratkę i nie zanotowała w nim jak do tej pory jakiejś szczególnie długiej serii zwycięstw ani porażek. Dotyczy to w szczególności rozgrywanych przez nią spotkań wyjazdowych, w których zdarzają się jej bardzo znaczne wpadki. Jej piłkarze jednak mierzą w zdecydowanie górną część tabeli, a początek kolejnej rundy wydaje mi się bardzo dobrą okazją do zdobywania bramek. Rezultat taki wydaje mi się więc dzisiaj całkiem prawdopodobny.
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Dywizja 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Limerick - UC Dublin
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Sportingbet
Witam, na dziś proponuję grać przekonywujące zwycięstwo zespołu Limerick w lidze Irlandzkiej. Mój typ motywuję tym, iż Limerick to nie zespół na tę ligę, jest co najmniej dwie klasy lepszy od reszty rywali. Wygrywa z każdym, bez większych problemów. W 14 kolejkach rozegranych dotychczas Limerick wygrali 13 spotkań i jednokrotnie zremisowali, kiedy to trener dał odpocząć większości kluczowym zawodnikom. Ich bilans goli wynosi 54-13 a więc strzelają na mecz średnio 3,5 gola. Zespół dzisiejszych gości ze stolicy UC Dublin zajmuje w tabeli trzecią pozycję i jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Na ostatnich 5 spotkań wygrali 4 i doznali jednej porażki. W ostatnich latach te zespoły mierzyły się ze sobą czterokrotnie i we wszystkich spotkaniach zwycięsko wychodzili zawodnicy Limerick. Każde zwycięstwo było dość przekonywujące: 4:1 , 3:1 , 3:1, 2:1.
Reasumując spodziewam się jednostronnego spotkania i pewnego zwycięstwa gospodarzy. Powodzenia!
100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vitebsk - Brest
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie 15. kolejki białoruskiej Vyshaya Ligi. Kursy już poleciały na łeb na szyję, bwin trochę zaspał i nie spadło poniżej 2 momencie pisania. Rzadko kiedy gram piłkę nożną, ale wysypało się kilku podstawowych zawodników wśród gości ponoć. A na pewno obrońca Novik (12/1). Vitebsk jest na 11. miejscu, a Brest na 12., różnica to tylko jeden punkcik, trzeba walczyć o utrzymanie. Oba zespoły mają serie trzech meczy bez wygranej. Jednak Vitebsk przegrał dwa ostatnie mecze na wyjazdach. I to z kim: z BATE (1.) i Krumchaky (3.). Dwa najlepsze zespoły w tabeli u siebie. I to tylko po 0:1. Brest też przegrał ostatnio z Krumchaky 1:2 i Mikashevichi 1:2. Brest w tym sezonie na wyjazdach 6/15 pkt. co daje 12. miejsce w tabeli wyjazdów. Z tych dwóch wygranych jedna z 14. w tabeli Slutskiem. Mecz taki 60/40 dla gospodarzy + absencje w zespole gości. Nic tylko grać!
120
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: Czas pierwszego gola drużyny / Włochy: Gol przed 78 min
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niemcy dotychczas nie stracili żadnej bramki na tej imprezie, aczkolwiek kilkanaście razy byli bardzo blisko. Włochy do tej pory rozgrywają bardzo dobry turniej, bez problemu wyszli z grupy, w 1/8 ograli Hiszpanów, a teraz przyszła kolej na Niemców [nie twierdzę, że wygrają, ale jeśli do tego dojdzie nie będzie to wg mnie jakieś niesamowite zaskoczenie]. Włosi ograli już Hiszpanów oraz Belgów, a Niemcy nie licząc meczu z Polską, nie mieli problemów z przeciwnikami, którzy nie byli raczej z ich pułapu. Jedyny problem u Włochów może stanowić brak De Rossiego [kontuzja] oraz fakt, że jego dotychczasowy zmiennik Thiago Motta złapał głupio kartkę i również nie wystąpi, ale liczę, że nie odbije się to jakoś poważnie na ich rozegraniu. Limit czasowy jest dość korzystny 80 minut, dla drużyny tego formatu spokojnie wystarczy, żeby pokonać bramkarza, nawet na poziomie Neuer&#39;a. Liczę, że spotkanie zakończy się wynikiem 2:1 dla Niemiec, dlatego jak ktoś ma ochotę proponuję też BTS po kursie 2.1.
100
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Tenis , Wimbledon
Spotkanie: R.Bautista- B.Tomic
Typ: 2
Kurs: 2,00
Data i godzina: 02.07.2016 14:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Będzie to pierwsze spotkanie pomiędzy Hiszpanem R.Bautista (15 ATP) oraz Australijczykiem B.Tomicem (19 ATP). Szybkie nawierzchnie typu grass lub hard zdecydowanie faworyzują Tomica, jedynie na clayu Hiszpan Bautista mógłby być faworytem. Gra serw (32 asy w II rundach) and volley oraz znakomita gra przy siatce są atutami Tomica. Bautista lubiący grać zza lini koncowej nie poradzi sobie z Australijczykiem, ktory musi jedynie w dniu jutrzejszym opanować psychikę oraz wykorzystywac słabe poruszanie sie na trawiastej nawierzchnii rywala.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom