>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.08.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Granby
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dancevic-Uchiyama
Typ: DW 2-0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
1 runda chaalengera w kanadyjskim Graby. Zawodnik gospodarzy , Dancevic w rankingu 243 będzie podejmował sklasyfikowanego na 446 miejscu Japończyka. Dancevic moim zdaniem dwie klasy lepszy zawodnik, jest po dobrym turnieju w Newport gdzie odpadł dopiero z późniejszym triumfatorem Karloviciem i to po 3 setowym pojedynku , tydzień temu w Toronto odpadł po walce z Querreyem. Uchiyama? nie idzie mu kompletnie od dłuższego czasu , wskazuje tu na to chociaż to że w ostatnich 16 meczach na poziomie challenger i kwale do ATP wygrał 3 z 16 spotkań. Nie widze tu innego wyniku jak łatwe zwycięstwo Franka Dnacevicia
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godz: 19:00
Spotkanie Din Tbilisi- Din Zagrzeb
Typ: 2 DNB
Kurs 1,67
Buk Sportingbet
Analiza
Pierwsze spotkanie zespół z Chorwacji wygrał 2:0 i być może odpuści to spotkanie jednak nie wydaję mi się żeby do tego stopnia aby to spotkanie przegrać bo wg mnie jak i według bukmacherów to wciąż goście są faworytami tego spotkania mimo tego że wynik spotania jest już prawie przesądzony to goście będą chcieli wbić gola aby całkowicie zakończyć sprawę awansu. Do samych drużyn Dynamo zagrzeb to wciąż uznana marka w europie z kilkoma perspektywicznymi piłkarzami i raczej nie powinni mieć problemu z powtórzeniem wyniku z przed tygodnia z mistrzem Gruzji.
✅ 67
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dundalk - BATE
Typ: Handi (-1) BATE, 2
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu BATE mocno cisnęło Dundalk, które nie miało za dużo do powiedzenia. Sporo szczęścia w pierwszej połowie, w szczególności z początku meczu gdzie bardzo blisko było BATE od szybkiego otworzenia wyniku. Ostatecznie 1:0, które generalnie nie rozstrzyga pojedynku, ale. BATE jest drużyną, która ma doświadczenie z ligi mistrzów, jest wielokrotnym mistrzem Białorusi, ograna generalnie w europejskich pucharach. Dundalk to drużyna, która do czołówki ligi irlandzkiej wróciła kilka lat temu i broni mistrzostwa ale poziom europejskich rozgrywek nie jest im znany.
W tym meczu uważam, że kluczową role odegra właśnie doświadczenie. W pierwszym meczu Białorusinie poznali rywala i tą wiedzę mogą dzisiaj wykorzystać, zagrać lepiej i stać ich na to. Dundalk mimo iż jest dobrą i solidną drużyną, wyżej niż to co zaprezentowali w pierwszym meczu, wspiąć się raczej nie będą w stanie.
Myślę także że nic dwa razy się się nie zdarza i szczęście w tym meczu nie będzie ratować irlandyczków. Pozatym w pewnym momencie meczu gospodarze mogą zacząć grać na aferę żeby zawalczyć o awans odsłaniając swoją bramkę.
⛔ 100
 
czaro82 410,7K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Mecz towarzyski
Godzina. 19.30
Spotkanie. Chemnitzer - Borussia Monchengladbach
Typ. Monchengladbach -1 HA
Kurs. 1.97
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam,na szybko, bo juz za kilkadziesiat minut zostanie rozegrane spotkanie dwoch niemieckich klubow, pierwszoligowej Borussi Monchengladbach oraz druzyny trzecioligowego
Chemnitzer. Zawodnicy Bundesligi odstepie miesiaca rozegrali 7 meczy w ktorych strzelili swoim rywalom 28 bramek tracac 9. W sumie to bylo ich 5 towarzyskich a takze dwa
w UHREN CUP gdzie grali tam przeciwko szwajcarskim klubom Zurichowi oraz Young Boys.
Teraz troszke o ich przeciwniku ktory wedlug mnie jest w miare solidnym zespolem grajacym dwie klasy rozgrywkowe nizej niz dzisiejszy rywal. Lecz spogladajac nawet na ostatnie wyniki tego klubu widac jedno; bramki strzelac potrafia i choc niezdobyli zadnej na inauguracje sezonu ktory rozpoczeli pare dni temu remisujac bezbramkowo, to w meczach sprawdzajacych (bilans 3/3/1)udawalo sie to im za kazdym razem. Faworyt w tym spotkaniu jest jeden i to nie tylko z powodu iz Borussia gra o dwie klasy wyzej bo wydaje mi sie rowniez ze sa takze o dwie klasy lepsi od swoich przeciwnikow i pewnie wygraja to spotkanie pokrywajac ten skromny handicap ktory proponuje. Pomimo iz Bundesliga dla nich rusza dopiero za nieco ponad trzy tygodnie to posiadaja w swoim skladzie takie uznane nazwiska ktore w pojedynke sa w stanie ogarnac ten typ na plus.
jesli moja analiza pomogla ci w czymkolwiek-kliknij &quot;dzieki&quot;
Zwrot
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Granby
Godzina:
19:45
Spotkanie:
Gomez-Moriya
Typ: Gomez

Kurs:
1.72
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Mecz niedługo się rozpoczyna więc nie ma czasu. Gomez zawodnik dosyć przeciętny. Bardziej by się mogło wydawać, że jego styl pasuje do nawierzchni ziemnej. Jednak jego bardzo dobra postawa w Mastersie w Kanadzie. Przejście kwalifikacji bez straty seta oraz wyrównany mecz z Francuzem to wszystko sprawia, że widzę w nim faworyta tego spotkania. Tutaj w challengerze musiał przechodzić kwalifikacje. Mimo, że był rozstawiony z jedynką przeszedł je bez problemu. Jego rywal to Japończyk Moriya. Zawodnik bez siły rażenia. Bez spektakularnych wyników. Styl gry powinien idealnie pasowa Gomezowi. Forma po stronie Gomeza więc na niego stawiam. 65%-35% taki stawiam rozkład sił w tym meczu. Powo Byczki !

⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Atlanta
Godzina:22:00 (Ulegnie zmianie)
Spotkanie:Verdasco-Lajovic
Typ:Lajovic +3,5 gema
Kurs:2.51
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Na chwilę obecną padają deszcze i ten mecz może się odbyć jutro ale na chwilę obecną jest jeszcze planowany na 22:00.Panowie w swojej karierze spotkali się tylko raz w 2015 roku i gorą był Serb Lajovic,który wygrał 2:1 na nawierzchni ziemnej.Bukmacherzy faworyzują tutaj Hiszpana,który nie grał w żadnym turnieju przez 2 tygodnie.W ostatnim turnieju w Bastad przegrał w finale ze swoim rodakiem Ramosem.Co do Serba to ostatnio występował we Włoszech w challengerach.Verdasco napewno jest bardziej wypoczęty bo Serb miał kilka dni na przestawienie się na inna porę dnia i dotarcie na inny kontynent.Ja osobiście nigdy nie gram w strone Verdasco bo on poprostu często odpuszcza mecze w 1 rundach.Lajovic ostatnio bez formy przegrał we Włoszech z Napolitano 2:0.Panowie na twardej nawierzchni grali ostatnio ponad 4 miesiące temu więc dawno co może wpłynąć na wynik.W rytmie meczowym jednak jest Serb bo to on grał kilka dni temu w turnieju.Dla odważniejszych polecam grać czystą dwójke po kursie 4.50.Życzę wysokich wygranych.
✅ 151
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 7

ptasiorex

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Atlanta
Godzina: 23:30
Spotkanie: Fernando Verdasco vs Dusan Lajovic
Typ: suma gemów powyżej 21.5
Kurs:2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Analiza do tego spotkania będzie szybka, gdyż cały dzień zastanawiałem się co zagrać i czas mijał szybko a ja nic nie obstawiłem. Fernando Verdasco tenisowy emeryt w porównaniu do 26 letniego serba, który ostatnim czasem odniósł parę fajnych i spektakularnych zwycięstw. Może i nie jest to mecz najwyższych lotów gdzie z góry wiadomo kto odniesie zwycięstwo, dlatego też idę tutaj w tym spotkaniu w sumę gemów, gdyż analizując ostatnie spotkania tych graczy sądzę że wyniki powyżej 21,5 gema jest bardzo prawdopodobny. Kończę tą krótką analizę aby wyrobić się w regulaminowym czasie. Pozdrawiam
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom