>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.09.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - Chojniczanka
Typ: Chojniczanka lub remis
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie zaplecza naszej ekstraklasy pomiędzy Miedzią a Chojniczanką. Chojniczanka w tym sezonie imponuje i jak dla mnie jest w gronie drużyn które pobiją się o awans do ekstraklasy, może i tego nie dopną ale na pewno powalczą. Jest jedną z trzech drużyn które w ciągu sześciu kolejek jeszcze nie przegrały meczu. Tak myślę, że będzie i dziś dlatego też stawiam na nich z podpórką. Bilans dotychczasowy Chojniczanki to 2 zwycięstwa i 4 remisy, Miedź 1-3-2. W meczach H2H też nie widać żadnych szans dla miedziowych gdyż od 2 lat ani razu z nimi nie wygrali, dlatego też polecam bardzo ten typ.

⛔100
 
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
Typ: połowa/wynik końcowy - 2/x
Kurs: 10.91
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Po wczorajszym nieudanym typie tenisowego turnieju US Open(choć Tipsarevic wygrywał już 2-0) - dziś pora na zaplecze polskiej ekstraklasy, czyli mecz pomiędzy Miedzią Legnia, a Choniczanką Chojnice. Gospodarze tego spotkania bardzo słabo zaczęli rozgrywki i z dorobkiem 6 pkt, zajmują 12 lokatę, wygrywając dotychczas jedno spotkanie, 3 remisując i ponosząc 2 porażki. Dużo lepiej prezentuje się zespół gości
- 2 zwycięstwa, 4 remisy. Typ trochę ryzykowny i z wysokim kursem, co jednak jest czymś normalnym dla tzw. &quot;łamańców&quot;. Ja zaryzykuję i stawiam na prowadzenie Chojniczanki do przerwy i remis na koniec spotkania. Kurs na prowadzenie do przerwy
to 3.83. Też bardzo ładny, ja jednak idę na całość i typuje 2/X. Powodzenia!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Kwalifikacje Olimpijskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Francja - Kazachstan
Typ: Over 4.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Obecnie na portalach bukmacherskich króluje US Open. Nic dziwnego gdyż oferta bogata. Ja mimo to wybrałem spotkanie hokeja na lodzie, a mianowicie kwalifikacje do zimowych Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w Korei Południowej.
Pod lupę wziąłem mecz pomiędzy Francją, a Kazachstanem. Minimalnym faworytem spotkania wydają się być Kazachowie. Pięć goli w meczu hokeja, to nie jest wiele. Typując ten mecz głównie wziąłem pod uwagę statystyki pomiędzy dwoma konkretnymi drużynami. Licząc od 2012 roku, to oba zespoły spotkały się siedmiokrotnie. Tylko raz nie padł over 4,5 (3-1).
Po raz ostatni Francja podejmowała Kazachstan w meczu towarzyskim w maju tego roku - Kazachstan wygrał 6-3. Ponad pół roku temu na turnieju w Polsce także górą byli Kazachowie, którzy ograli Trójkolorowych 4-2.
W obecnym turnieju w pierwszej kolejce Francuzi ograli po dogrywce Włochy 2-1, a Kazachstan wygrał z Norwegią (także po dogrywce) 4-3.
Kurs bardzo kuszący. Polecam także na podbicie kuponu over 3.5.

✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojtasso19 0

wojtasso19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Ykkonen
Godzina: 17:00
Spotkanie: TPS Turku - JJK Jyvaskyla
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Dzisiaj w najwyzszej klasie rozgrywkowej Finlandii wicelider tabeli podejmie zespol zajmujacy 3-cie miejsce, moj typ opieram na tym, ze sa to dwie druzyny lubiace strzelac oraz tracic gole: TPS z bilansem 41:29 oraz JJK 32:28, wszystko to po 20tu kolejkach. Moglbym opierac swoj typ tym, ze zarowno pierwsza jak i druga druzyna tracily bramki ze slabszymi druzynami itp. lecz nie ma to sensu gdyz jak to sie mowi: mecz meczowi nierowny. Kieruje sie troszke statystykami i w wiekszosci swoim rozumem. Pozdrawiam i zycze obfitych wygranych.

✅75
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: BELGIA: Proximus League - Pierwsza runda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lierse - Leuven
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Z braku sensownych typów na dzisiaj zaproponuje mecz w lidze belgijskiej pomiędzy Lierse a Leuven. Nie pokuszę się tu o typowanie zwycięzcy, gdyż w moim odczuciu może tu paść każdy wynik. Osobiście skłaniałbym się w stronę remisu, jednak remisów typować nie lubię.
Zamiast tego zagram dzisiaj typ na bramki. Dlaczego? każda z tych drużyn rozegrała do tej pory po 3 mecze i zaledwie w jednym nie padł over 2,5. Obie te drużyny dużo goli strzelają, ale też dużo tracą. Co więcej, według statystyk Leuven całkiem nieźle radzi sobie na wyjeździe. I to właśnie na wyjeździe trafiają im się największe overy.
Sumując 6 meczów jakie rozegrały obie drużyny, padło w nich łącznie 22 bramki. Wszystko wskazuje zatem, że dzisiaj też powinien taki over paść, aczkolwiek piłka jak to piłka - nigdy nie ma pewniaków.
Warto również zagrac BTS po nieco niższym kursie.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rijeka - Celje
Typ: Rijeka
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wiem, że to mecz towarzyski i może zdarzyć się wszystko. Typuję na podstawie zestawienia. Oba zespoły są już po siedmiu meczach ligowych w sezonie; Rijeka w lidze chorwackiej ma 19 punktów (bilans 6-1-0), Celje natomiast w słoweńskiej 7 (2-1-4). Rijeka jest liderem, Celje jest oczko nad strefą spadku, nie potrafiło wygrać z bezpośrednimi sąsiadami od czterech spotkań. Nie sądzę, żeby obie passy zostały przerwane w bezpośrednim spotkaniu. I jeszcze jedno: w ostatnich pięciu meczach ligowych Rijeka strzeliła 9 goli, Celje 1. Że nie wspomnę o poprzednim meczu towarzyskim Rijeka Celje 8:0. Choć akurat ten mecz rozegrano trzy lata temu, a ja upatruję przewagi klubu z Chorwacji w aktualnej formie.

✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 21:00
Spotkanie: John Isner - Kyle Edmund
Typ: Edmund + 3,5 gema
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Spróbuję dzisiaj tak, Big John jakiś taki niemrawy i wypalony kondycyjnie, uciekł spod gilotyny w meczu z Tiafoe bo powinien tamten mecz przegrać gdyby młodzian miał ciut chłodniejszą głowę.W meczu z Darcisem zagrał już pewniej chociaż też dał sobie urwać seta, jak na Isnera daje rywalom dosyć dużo szans na przełamania co by świadczyło że jego dyspozycja serwisowa nie jest najlepsza, ale wiadomo że to zależy też od dnia.Nie ukrywam że o młodym Brytyjczyku wiem nie wiele, oglądałem go raz w meczu z Janowiczem na Wimbledonie, to był chyba ten rok co JJ zrobił półfinał i tam przegrał do 0,więc to co wiem o Edmundzie to tylko ze statystyk i H2H.Jak dla mnie jest póki co największym zaskoczeniem in +, ograł bez straty seta Gasqueta i Escobedo, przez 6 setów tylko 2 razy stracił swoje podanie co świadczy o nim że ma pewny serwis co w meczu z takim serwismanem jest ważne.Wiadomo jak się gra z gośćmi, którzy swoją grę opierają w 90% na serwisie, dotrwać do tiebreaka i tam liczyć na błędy rywala a przy obecnej formie JI nie powinno być o to trudno.Typ może być rozliczony na + nawet przy 3-0 dla Isnera, ale Kyle minimum jednego seta powinien tutaj wyciągnąć.

✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - CHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: IFK Helsinki - Zug
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz w hokejowej lidze mistrzów, gdzie zmierzą się finowie ze szwajcarami.Stawiam na gospodarzy , gdyż jest to uznana marka w świecie hokeja i po porażce na wyjeździe właśnie z Zug, będzie musiała tym razem przechylić zwycięstwo na swoją korzyść jeśli chce zająć pierwsze miejsce w grupie.

Kiepska analiza
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: J-W. Tsonga - K. Anderson
Typ: J-W. Tsonga powyżej 20,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami mecze 1/16 finału. Tsonga 11 rakieta na świecie kontra Anderson 35 rakieta.
Obaj tenisiści rozegrali na tym turnieju już po 2 spotkania. Tsonga wygrał z Argentyńczykiem Andreozzi 3:0 i z Australijczykiem Duckworth 3:0 natomiast Anderson wygrał z Japończykiem Nishioka 3:0 i z Kanadyjczykiem Pospisilem 3:0.
Obaj tenisiści spotkali się 2-krotnie na twardej nawierzchni oba mecze wygrał Tsonga 2:0 i 2:1.
Moim faworytem na zwycięstwo w tym meczu jest taki sam jak bukmacherów czyli zwycięstwo Francuza lecz nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach. Stawiam na wygranie przez Tsongę minimum 21 gemów - przy szczęściu to nawet w 3 setach może wejść ten over gemowy 7:6 7:6 7:6 lecz bardziej prawdopodobny jest scenariusz 3:1 dla Tsongi a nawet jeśli przegra 2:3 to również jest bardzo duża szanse, że typ będzie na +.
Na zwycięstwo Tsongi jest około 1,4 więc bardziej opłacalne moim zdaniem jest powyżej 20,5 gema przez Tsongę.
Powodzenia.

⛔100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, National League North
Godzina: 20:45
Spotkanie: Darlington - Kidderminster
Typ: Kidderminster
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365

Mecz 50% na 50% ale widzę value w kursie na Kidderminster. Darlington ostatni mecz u siebie przegrali z gorszym zespołem (Alfreton) niż Kidderminster, a goście z kolei na wyjeździe jeszcze nie przegrali (1 remis, 2 wygrane). Początek sezonu ale po pierwszych wynikach można pewne założenia przyjąć. Kurs otwarcia na Kidderminster wynosił 2.80, a teraz jest 2.62. Dodatkowo przekonuje mnie fakt, że Kidderminster po 7 meczach sezonu ma najlepszą obronę w całej lidze (5 goli straconych).

✅162
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szkocja U21 - Macedonia U21
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Witam! Po wczorajszym trafionym typie dzisiaj typuję mecz Kwalifikacji do Mistrzostw Europy do lat 21 między Szkotami a Macedończykami. Obie ekipy mają jeszcze bardzo duże szanse na Awans bezpośredni z grupy lecz dzisiejszy mecz jest bardzo cenny! Jednym z bardzo ważnych argumentów przemawiającym za powyższym typem jest fakt że Szkoci grają u siebie i przed własną publicznością co powinno ich dodatkowo zmotywować! Szkoci ponadto posiadają bardziej dojrzałą i ograną kadrę niż Macedończycy. Grają tam zawodnicy występujący w najlepszej Szkockiej lidze w takich drużynach jak np: Celtic. Powodzenia! ;)

⛔100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.28
Bukmacher: Oddsring


W tym spotkaniu typuje minimum trzy bramki w meczu głównie za sprawą drużyny gości , którzy w tym sezonie pokazują iż mają w sobie element szaleństwa, skuteczności w ataku ale także nierozwagi w defensywie. W meczu Chojniczanki pada średnio 4 bramki na mecz. Fakt, że tą statystykę bardzo zawyżają mecze przed własną publiczności jednak ta drużyna ma w DNA overową grę i myślę, że dziś jest duża szansa by kilka bramek dziś padło. Drużyna z Legnicy w tym sezonie nie powala na kolana skutecznością, do tej pory w 6 meczach strzelili 4 bramki a stracili 5, jednak w meczu z takim rywalem jak Chojniczanka jest duża szansa by podreperować tą statystykę.

⛔100
 
E 2

enrique55

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna , Eliminacje Mistrzostw Europy U-21
Godzina:17:15
Spotkanie:Białoruś-Holandia
Typ:Holandia
Kurs:1.55
Bukmacher:bet365

Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz 6 kolejki eliminacji do Mistrzostw Europy pomiędzy Białorusią a Holandią. Ekipa Holandii zajmuje 2 lokatę w swojej grupie a Białoruś 3 lecz w ostatnim meczu Holendrzy wygrali 1:0 u siebie. Holandia przegrała swoje mecze eliminacyjne tylko ze Słowacją dwukrotnie , mecz z Białorusinami jest dla nich bardzo istotny w walce o 1 miejsce w grupie lub utrzymanie 2 lokaty dającej szanse na awans. Holendrzy mają świetnych zawodników w swoich szeregach np. N.Ake , J.Hendrix , J.Brenet , El-Ghazi.

⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna,Rosja,dywizja 2 południowa
godzina 16
mecz Vladikavkaz-Biolog
typ remis
kurs 3.20
buk bet365
analiza
Obie drużyny nie zaznały smaku remisu od ponad 10 spotkań! To pierwszy z argumentow dlaczego dziś w końcu remis musi być. Gospodarze są minimalnie słabsi od dzisiejszych rywali którzy mieli jakiś czas temu serię wygranych spotkań.Biolog jest na pierwszym kiejscu w tabeli i bilans bramek również jest bardzo korzystny bo aż 8:1. Gospodarze natomiast są narazie na 5 iejscu a bilans bramkowy to 4:4. Nie znaczy ta tabela jednak aż tak dużo bowiem sezon dopiero się rozpoczął i wszyscy grali po 5 meczów. Między tymi dwoma drużynami raz wygrali Biolog a raz był remis. Dziś także licze na remis, zobaczymy jak bedzie, mecz za niecałe pół godziny ale do oglądania drugiej dywizji rosyjskiej nikogo namawiać nie zamierzam ???? do typowania na remis już szybciej.

✅220
 
D 20

dampicks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja: KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: SKA Saint Petersburg - Lada Togilatti
Typ: over 5,5
Kurs: 2.00
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Wydaje mi się że kurs na over 5,5 w tym spotkaniu jest przesadzony, zwłaszcza że gra jeden z faworytów do zwycięstwa w całej lidze SKA. Transfery które zostały do klubu przed sezononem w SKA robią ogromne wrażenie na każdym, widać że po zeszłym sezonie bez trofea w tym już celem jest tylko zwycięstwo w lidze. Co przemawia za faktem że w tym meczu padnie over? To że gdy SKA gra w tym sezonie na własnym lodzie, to we wszystkich 3 spotkaniach pokrywali tą linie, dlatego myślę z w spotkaniu z Lada będzie podobnie. Tylko w 1 spotkaniu otwierającym sezon w meczu przeciwko Rolnikom nie pokryli linii, przegrywając 2-1 po dogrywce, jednak już w następnym spotkaniu na własnym lodzie pokazali swoją ogromną siłe ofensywną aż 7 razy umieszczając krążek w bramce takiej drużyny jak UFA. SKA zdobyło aż 17 bramek w 4 spotkaniach , tracąc przy tym 11. Parcie na zwycięstwo będzie jeszcze większe po ostatniej porażce z Kazaniem, jednak mimo porażki jestem pełen podziwu dla drużyny SKA gdyż po objęciu prowadzenia w 4 minucie spotkania 10min. kare otrzymał Ketov i właśnie wtedy swoją grę w przewadze wykorzystał zespół z Kazania zdobywając aż 4 bramki w 4 minuty co mimo gry w przewadze robi wrażenie, to pokazuje że gra defensywna w SKA pozostawia wiele do życzenia, wpływ na to miał także brak w bramce Koskinena, który może również nie wystąpić z Ladą. Uważam że fantastyczna gra w ataku SKA będzie miała miejsce w tym spotkaniu, i wygrają różnicą kilku bramek, a Lada przy słabej defensywie SKA dołoży coś od siebie i linia zostanie pokryta. Do gry jest również handicap -2.5 w strone SKA. Powodzenia!

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje MŚ Ameryka północna oraz centralna
Godz: 21:30
Spotkanie Saint Vincent i Grenadyny-USA
Typ: Usa - 3,5
Kurs : 1,73
Buk : bet365
Analiza:

Na dziś typ bardzo bezpieczny.USA czyli ekipa tocząca równe boje z takimi drużynami jak Kolumbia zmierzy się z &quot;San Marino&quot; strefy północno - środkowej Ameryki. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 6:1 dla USA. Amerykanie nie są w tak dobrej sytuacji po 4 z 6 meczy jakiej każdy spodziewał się przed rozpoczęciem eliminacji.Sensacyjny remis z Trynidadem i Tobago, a także porażka 0:2 z Gwatemalą powodują, że USA znajduje się na 2 miejscu w grupie tracąc 3 pkt do TiT i mając tylko punkt przewagi nad Gwatemalą.Gwatemala w ostatniej kolejce zmierzy się właśnie z outsiderem grupy ma więc zapewnione 3 punkty, sytuacja więc jest dosyć poważna.Dlatego wierzę, że Amerykanie nie pozwolą na kompletną kompromitacje ( jaką byłaby ich absencja na MŚ ) i podejdą do tego spotkania poważnie, będą chcieli nastrzelać jak największą ilość bramek - w klasyfikacji strzelców prowadzi obecnie J.Altidore, będzie na pewno chciał sobie dziś zapewnić ten tytuł. Do zagrania polecam także overy w rożnych, w które szedł bym chętniej niż w ten handicap, niestety całoroczny nie wystawił co do nich jeszcze oferty - pojawią się w ofercie LIVE.

✅73
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwalifikacje MŚ Ameryka północna oraz centralna
Godzina: 21:30
Spotkanie Saint Vincent i Grenadyny - USA
Typ: -4.25 USA
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet
Analiza

Grenadyny powinny dzisiaj po raz kolejny zgarnąć zrogie baty. Dotychczas wszystkie 4 mecze przegrane i bilans
bramek 3:19. Z Trynidadem i Tobago dostali 0-6,z Gwatemalą 0-4.
Z dzisiejszym rywalem przegrali natomiast 1-6. W USA piłka nożna &quot;nie jest sportem narodowym&quot;, ale bez przesady, z takim rywalem powinni sobie spokojnie poradzić.
Obecnie zajmują 2 pozycję za Trynidadem i Tobago,muszą to wygrać, zarazem polepszając stosunek bramek,bo mają niemalże identyczny bilans co lider tabeli.
Pierwszy mecz zremisowali 0-0, w obliczu rewanżu w USA może to mieć znaczenie, dlatego przewiduję, że dzisiaj urządzą festiwal strzelecki i pobieram najwyższy handi jaki znalazłem

✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP US Open
Godzina:23:30
Spotkanie:Isner-Edmund
Typ:Isner -4 gemy
Kurs:2.34
Bukmacher:pinnacle
Analiza:Wczoraj typ bardzo bliski wejścia po wysokim kursie ale trudno.Dziś proponuję pójśc w strone Amerykanina,który powinien dziś pokazać,że n US Open jest dobrze przygotowany i wreszcie zagra dobre spotkanie.Edmund w 1 rundzie niespodziewanie wyeliminował Gasqueta wygrywając 3:0.Jak narazie gra bardzo dobrze ale Isner grze przed własną publiką i musi wreszcie zagrać swój tenis i oczywiście grać znakomicie serwisowo bo serwis to jego główny atut.Isner w ciągu dwóch meczy na US Open grał przeciętnie.Wygrał z rodakiem Tiafoe 3:2 i był już blisko odpadnięcie i wygrał z Belgiem Darcis 3:1.Panowie w maju spotkali się na kortach twardych gdzie wygrał Isner 2:0.Dla Amerykania będzie to ciężki mecz z Brytyjczykiem,który jest w dobrej dyspozycji.Uważam,że dziś Isner zagra znakomite spotkane i spokojnie wygra z Edmundem.Kursik fajny dlatego warto spróbować.Powodzenia!!!

⛔100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 00:00
Spotkanie: John Isner - Kyle Edmund
Typ: Edmund K. +1,5 seta
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się starcie młodocianego 21 -latka z Wielkiej brytani z bardziej doświadczonym amerykaninem Isnerem.
Na moje oko Isner wygląda słabo. Po 2 spotkaniach już oddał 3 sety. W I starciu z amerykaninem Tiafoe był bliski przegranej gdyż wynik był 0-2 dla Tiafoe, Isner zdołał odrobić mecz i wygrać w sumie 3-2 w setach. Wczoraj stracił również z challangerowcem Darcisem seta, wygrywając 3-1. Natomiast młody wygląda dość ciekawie. Aktualnie 84 pozycja,dużo grywał na challangerach z których 2 wygrał. Na pewno jest głodny zwycięstw jak i pokonanie kogoś z wyższej półki. Niespodzianką było pokonanie w tym turnieju Francuza Gasqueta i to 3-0.Dlatego myślę że dziś może zagrozić amerykaninowi. Isner drwal wysoki,ranking 21, lat 31. W tym roku jak narazie nie wygrał żadnego turnieju i moim zdaniem gra coraz gorzej. Dużo dziś zależy od jego serwisu,jeśli będzie asował i często trafiał I-wszym podaniem to będą problemy go połmać. Liczę na dużą koncenrtrację u młodego i cierpliwość na przełamanie drwala.

✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom