>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.09.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 2. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna -Holandia Eredivisie
Godzina : 14:30
Spotkanie : Vitesse-Ajax
Typ : powyżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs : 2.70
Bukmacher : unibet
Analiza : W zeszłym sezonie ponad 35% meczy Vitesse i prawie 40%
meczy Ajaxu w Eredivisie kończyło się pokrywając ten wysoki over.
Ponadto w bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami padało wówczas
15 i 12 rzutów rożnych. Ajax jest bardzo overową drużyną jeśli chodzi o rzuty
rożne i w tym sezonie także to pokazuje, w 3 kolejkach padało w ich meczach
19,12,12 rzutów rożnych z czego większość zdobył właśnie Ajax. Z Heraclesem
zdobyli 12 z VVV 7 a z Emmen 11. Myślę że Ajax zdominuje ten mecz i zdobędzie
dużo rzutów rożnych, Vitesse też pewnie nabije kilka i over powinien
zostać pokryty. Kurs wysoki i nieadekwatny do ryzyka.
Powodzenia.
Ps Można też poszukać overu w meczu Sampdorii z Napoli, Sassualo z Genoa,
Atalanta z Cagilari.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kamasutra10 600,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - 2 Liga Polska
Godzina : 16:00
Spotkanie : Gryf Wejcherowo - Siarka Tarnobrzeg
Typ : BTTS/+2.5
Kurs : 2.06
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Tym razem typ z rodzimego , krajowego podwórka i niższej ligi. Nawiązując do rozmowy z kumplem z Wejcherowa postanowiłem zagrać to zdarzenie. Początkowo chciałem pójść ku zwycięstwu gospodarzy @ 2.65 , ale po bardziej wnikliwej analizie proponuję to co wyżej.
Gryf to drużyna własnego podwórka , od 20.05.18 wygrała 5 meczy i jeden zremisowała. Wyraźnie lepiej czuje sie w roli gospodarza. Bardzo wysoka porażka w ostatniej kolejce w Siedlcach ( 7:2) zapewne spowoduję chęć rehabilitacji przed własną publicznością. Goście natomiast radzą sobie wyśmienicie w tym sezonie. W siedmiu kolejkach przegrali jedynie raz w Bełchatowie , odnosząc 5 zwycięstw i raz remisując , czego efektem jest fotel lidera. Na pewno będą chcieli na nim pozostać i nad morze wybierają się z zamiarem zdobycia kpl. punktów. Sadzę że będzie to bardzo ciekawy pojedynek i nie zabraknie w nim bramek.
To także spotkanie dwóch przyjaciół z boiska. Obecny szkoleniowiec i grający kapitan gospodarzy Kolc oraz aktualny II trener Siarki Nadolski w ubiegłym sezonie razem grali i prowadzili zespół Gryfa. Być może jest to jakiś handicap dla przyjezdnych , aczkolwiek bardziej wierzę w mecz przyjaźni .Sugerując się bezpośrednimi potyczkami między zainteresowanymi h2h w ostatnich 4 spotkaniach ( 2x Wejcherowo, 2x Tarnobrzeg ) zawsze padało od 3-4 goli i we wszystkich tych spotkaniach trafiały obydwa zespoły.
Dlatego myślę że i tym razem nie będzie inaczej , a sprawę wyniku pozostawiam otwartą..
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Watford - Tottenham
Typ: btts / +2,5 gola w meczu
Kurs: 2,09
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz kończący zmagania w ramach 4. kolejki angielskiej Premier League może okazać się niemałym hitem (pierwszy papierowy kandydat to Leicester - Liverpool). Popularne Szerszenie zaskoczyły wszystkich zgarniając komplet punktów za pierwsze trzy tury spotkań. Trener Gracia dobrze poukładał zespół, na mnie osobiście największe wrażenie zrobiła wyjazdowa wygrana z co prawda podmęczonym pucharami Burnley, no ale jak podopieczni Dyche`a potrafią grać u siebie to przekonał się niejeden większy klub aniżeli Watford. Tottenham niby punktuje w tym sezonie, ale jakoś nie mogę się do ich gry w 100% przekonać. Nawet wygrana 3:0 z United wydawała mi się lekką przesadą (wynik nie oddawał przebiegu gry). Tak czy siak Watford będące w tak dobrej dyspozycji z pewnością poszuka punktów w meczu z Kogutami. W roku 2017 Szerszenie podejmowały Tottenham na swoim terenie dwukrotnie. W obu przypadkach były w stanie strzelić bramkę, a jeden z tych meczów zakończył się nawet remisem. Myślę, że podopiecznych Gracii stać na sprawienie niespodzianki, bo choć faworyt tego meczu może być i jest tylko jeden to jednak trudno skazywać gospodarzy na pożarcie. W początkowej fazie sezonu przygotowanie fizyczne i odpowiednio dobrana taktyka na pewno mają kluczowe znaczenie i pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Watford pod tym kątem może wyglądać nieco lepiej aniżeli podopieczni Pochettino (oczywiście jak na swoje możliwości kadrowe). W dodatku Tottenham nie sprowadził żadnego nowego gracza, a w każdym zespole potrzebny jest taki powiew świeżości. Zapowiada się więc ciekawy mecz, mam nadzieję, że owocny w gole z obu stron.
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kortrijk - Genk
Typ: 2 drużyna over 1,5 gola

Kurs: 1,7
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam!

Zacznę od tego, że obserwuję Genk od początku sezonu. Bardzo mi imponują swoją grą ofensywną. I w lidze i w eliminacjach do LE strzelą olbrzymią liczbę goli. W lidze na 5 rozegranych spotkań mają już 13 goli strzelonych. W eliminacjach do LE drużynie Brondby w dwumeczu zaaplikowali 9 bramek i jak wszyscy pamiętamy Lechowi 4.
Uważam, że 2 gole dla drużyny Genk to bułka z masłem w każdym spotkaniu. Do tej pory tylko raz im się trafiło w tym sezonie zremisować 1-1. Kortrijk w ldize na 5 meczy straciło 9 bramek. Grali już z Anderlechtem (4 gole stracone) i z Club Brugge (3 gole stracone). Obie te drużyny są na poziomie Genku, dlatego też uważam, że z Genk również strzeli nieco goli. Stawiałbym na over 2,5, ale jest to bardziej ryzykowne,a konkurs to nie sprint tylko maraton ???? Stawiałbym na wynik 0-3 1-4.
Pozdrawiam !
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open - Kobiety
Godzina: 01:05
Spotkanie: Petra Kvitova - Aryna Sabalenka
Typ: 2

Kurs: 2.42
Bukmacher: Milenium
Analiza: Proponuję zagranie w stronę Sabalenki. Białorusinka jest w takim gazie, że na razie ciężko ją zatrzymać. Gra bardzo mocno, spędza dużo czasu na korcie, a następnie wychodzi na kolejne spotkanie i gra jak gdyby nigdy nic. Będzie to mecz dwóch siłowych zawodniczek, bez długich wymian i z dużą ilością niewymuszonych błędów oraz kończących uderzeń. Uważam, że Białorusinka jest w stanie popełnić mniej takich błędów bo Kvitovej zdarzają się bardzo często dziwne przestoje w grze. Jeśli Sabalenka w tych momentach się zepnie to sądzę, że może przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Innymi słowy jeżeli Aryna zagra swój własny tenis to wyrzuci Czeszkę z turnieju.
✅142
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Z 653,3K
Dyscyplina : Koszykowka Filipiny
Godzina 10:30
Spotkanie :Mahindra Enforcers - Talk N Text Tropang handicap [5,5 -0]
Typ : 1
Kurs : 2,15
Bukmacher:Forbet
Analiza:Zapraszam na pojedynek w mojej ulubionej lidze Filipin.Mahindra Enforcers w tym sezonie rozegrali do tej pory 4 pojedynki i wszystkie przegrali.Najwyższy czas żeby ten zespół powalczył o swoje 1 zwycioęstwo w tym pojedynku.W ostatniej kolejce przegrali po w miare wyrównane spotkanie i przegrali z bardzo dobrym zespołem Ginebra Kings 96-84.Jednak asekuracyjnie typuje że mimo nawet swojej przegranej to w handicapie +5,5 punkta odniesą zwycięstwo.Ich rywale koszykarze Talk N Text Tropang też mają słaby początej tego sezonu i obecnie zajmują 9 miejsce bezpośrednio przed swoimi rywalami.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 1 zwycięstwo i 3 mecze przegrali.W swoim ostatnim spotkaniu przegrali wysoko z Phoenix Fuelmasters 82-112
✅115
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Barcelona - Huesca
Typ: Barcelona wygra i BTS
Kurs: 2.55
Bukmacher: unibet

Typ ryzykowny, lecz coś mi mówi, że tym razem Barca troszkę się pomęczy z tegorocznym beniaminkiem. Oczywiście gospodarze to uznana marka i klasa sama w sobie, lecz od jakiegoś czasu oglądanie ich spotkań wywołuje u mnie senność. Zupełne przeciwieństwo Manchesteru City, który gra szybko, ofensywie bez względu na wynik spotkania. Oczywiście Katalończycy grają skutecznie i wygrywają większość swoich meczów, ale ich rywale przeważnie mają kilka szans w ciągu 90 minut na odpowiedź. Huesca zaskakująco dobrze weszła do LaLiga i patrząc na ich grę w dotychczasowych 2 spotkaniach, mam nadzieję że na mecz z Barceloną wyjdą jeszcze bardziej zmotywowani i coś im się uda ustrzelić.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Miedź - Zagłębie
Typ: Zagłębie
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwsze derby na poziomie Ekstraklasy pomiędzy Miedzią a Zagłebiem, gospodarze jak na beniaminka radzą sobie całkiem przyzwoicie, do tej pory ugrali 7 punktów, 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 3 porażki, bramki 7-10, natomiast goście grają w kratkę, ale ugrali o 5 punktów więcej i mają ich na koncie 12, 4 wygrane i 2 porażki, bramki 9-7. Bukmacherzy &quot;czują&quot; tutaj remis, jeśli popatrzymy na kursy, ja jednak idę w stronę zespołu z Lubina, liczę na ich większe doświadczenie na poziomie Ekstraklasy oraz poważne potraktowanie derbów, nie jest tajemnicą, że jestem kibicem Zagłębia, jednak przy typowaniu emocje staram się odkładać na bok, obie ekipy grały ze sobą dwa razy na poziomie 1 ligi i wtedy oba mecze zakończyły się wygraną gości, na co też liczę w najbliższym spotkaniu, nikt tu raczej nikogo nie zaskoczy, bowiem jedni i drudzy znają się bardzo dobrze, zadecyduje dyspozycja dnia i mam nadzieję...doświadczenie. Drugi typ jest typowo pod derby, wiadomo, że takie mecze wyzwalają dodatkowe emocje, na trybunach będzie gorąco, na boisku nikt nogi nie odstawi, dlatego idę w stronę kartek, do tej pory statystycznie nie wygląda to dobrze, bowiem Miedź złapała tylko 7 zółtek, co daje średnią 1,17 natomiast Zagłebie zostało ukarane 12 razy co daje średnią równą 2. Na plus dla typu jest na pewno sędzia, czyli Daniel Stefański, który w tym sezonie pokazał już 19 żółtych i 1 czerwoną (0 bezpośrednich), co daje średnią 4,75. Jak dołożymy do tego rangę spotkania to uważam, że te 5 kartek powinniśmy zobaczyć w niedzielne popołudnie w Legnicy.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: US OPEN
Godzina: 23:00
Spotkanie: Sevastova - Svitolina
Typ: Svitolina win
Kurs: 1,48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Svitolina nie wydaje się zagrożona w drodze po 4 rundę - gra bez większej spinki, co popełni jakieś błędy to odrabia bez problemu, generalnie więcej szkód wytwarza sama sobie niż jej przeciwniczki. Sevastova niby tam wygrywa w miarę pewnie, ale ona jest tak stabilna psychicznie jak Jerzy Janowicz - jedna piłka nie pójdzie po jej myśli i może się rozpaść na kawałki, gdzie dla odmiany Svitolina generalnie co najwyżej się lekko frustruje, ale nie wpływa to w zasadzie na jej grę, czego nie można powiedzieć o jej przeciwniczce, która potrafi się wyłączyć całkowicie. Myślę, że Ukrainka pogra tu co najmniej do półfinałów przy tej drabince i liczę tu na 2:0.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP US Open
Godzina: 01:30

Spotkanie: fortuna
Analiza:
Hazard nie zawiódł, za to to co zrobił Pouille pokazuje jak ważna jest psychika, a jak jej
nie masz to oddajesz mecz w ten sposób w 3. tb.
Ale co do meczu, bo zaraz się zaczyna: Goffin nie gra tak jak grał swój najlepszy tenis rok temu,
ale jest coraz lepiej. W Cincinati wygrana z Del Potro i Andersonem co pokazuje, że nie boi się
gości którzy serwują grubo ponad 200km/h, a właśnie takim jest Struff, kołek który oprócz serwisu
nie imponuje reguralnie niczym więcej, bo prawda jest taka że musi trafić na swój dzień i
strzelać z zamkniętymi oczami w kort tak jak ma w zwyczaju to robić :p
Goffin jest dużym faworytem natomiast zdarzają się przestoje i dlatego myślę, że może oddać
seta a jak nie to Struff coś tam wyserwuje i linia zostanie pokryta. O zwycięstwo się nie martwię,
myślę że to dobry becik. :bandit:
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sampdoria - Napoli
Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
&quot;Polskie starcie&quot; w hicie kolejki. Sampdoria podejmie na własnym boisku zespół Napoli, który po raz kolejny liczy na wielki sezon pozwalający przynajmniej do ostatnich kolejek zachować szansę na mistrzostwo Włoch. Faworytem w tym meczu jest Napoli, jednak za Sampdorią przemawia atut własnego boiska, który w ostatnim sezonie napsuł wiele krwi ekipom z czołówki. Sampdoria w 2 kolejce zaliczyła falstart, bo przegrała na wyjeździe z Udinese 1-0 (1 kolejka jest przełożona ze względu na tragedię w Genui). Natomiast Napoli zaliczyło dwa zwycięstwa z trudnymi rywalami - z Lazio i Milanem, więc na papierze Sampdoria powinna być kolejnym niewygodnym rywalem w którym padnie typ &quot;obie strzelą&quot;.
Obie ekipy wystąpią w tym spotkaniu bez większych problemów kadrowych - Sampdoria u siebie powinna strzelić, bo w ostatnich latach udawało im się to bardzo często - nie licząc ostatniego meczu pod koniec sezonu w którym Napoli zaliczyło sezon życia i wciąż mają DNA Sarriego, także nie wyobrażam sobie, by nie zdobyli przynajmniej 1 gola. Przewiduje ofensywne starcie z obu stron i overowy rezultat.
Przewidywany wynik 2-1 dla Napoli
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rennes - Bordeaux
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.99
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Po udanych kwalifikacjach do LE, Bordeaux czeka trudny wyjazd do Rennes.
Rywalizacja tych zespołów zawsze jest ciekawa, co pokazują częste overowe rezultaty czy bts&#39;y. W tym meczu w lepszej sytuacji jest Rennes, które gra na własnym boisku, ale Bordeaux już pokazało, że nie straszne im granie co 3-4 dni, choćby wygrana z AS Monaco 2-1 (po pierwszym meczu z Gent) ,czy porażka z Tuluzą w której udało im się zdobyć gola (po rewanżu z Mariupolem). W tym meczu goście nie muszą wygrać - wystarczy 1 gol, a swoje okazje na pewno będą mieli, bo Rennes sporo strzela, ale także ma braki w defensywie.
W ostatnich 6 meczach - tylko raz nie padł typ BTS, co tylko potwierdza wyrównaną rywalizację między tymi drużynami.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 3:10
Spotkanie: Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondsbacks
Typ: over 9,5
Kurs: 4,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Faworytem są Los Angeles Dodgers i linia ustawiona jest nisko. Tak się dzieje, gdy starterem jest Clayton Kershaw. U Arizony też starter świetny, bo Patrick Corbin. Mimo to nie zdziwi mnie tutaj dość wysoki wynik. Los Angeles Dodgers ma taki skład, że oni nawet przeciwko świetnym miotaczom potrafią mocno zapunktować, jak mają swój dzień. Ofensywa Dodgersów jest piekielnie mocna, więc w tym spotkaniu, na swoim stadionie powinni pokazać swój potencjał. Dodanie do składu Doziera i Machado to było ogromne wzmocnienie. Sami też trochę powinni stracić, gdyż Kershaw to już nie jest aż taki dominator jak kiedyś, teraz pozwala na trochę więcej, a u Arizony ma kto odbijać. Wbrew pozorom tutaj może być dwucyfrowa liczba punktów.
⛔100
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia-Legia
Typ: Legia
Kurs: 2.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Podejmuje się dziś przewidzenia wyniku w tak loteryjne lidze jak nasza ESA.
Spotkanie Cracovia-Legia; poziom żenady powinien dawno już wyczerpać się w obu ekipach, ale jak pokazują z kolejki na kolejkę ciągle im mało.
Cracovia po szumnych zapowiedziach przedsezonowych zalicza start 0-2-4 bramki 3-10. Trener Probierz odsunięty od drużyny w najbliższych meczach. Czarne chmury w Krakowie jednym słowem.
Legia po blamażu w pucharach dobiła swoich kibiców ostatnim wychznem (1-4 z Płockiem).
Aktualny MP w 6 spotkaniach zdobył 10 pkt co jest wynikiem średnim, który na pewno ich nie zadowala. Mam nadzieję że, nie mając w głowie meczów pucharowych skupią się w końcu i pokażą chociaż 20% swojego potencjału co powinno wystarczyć na Cracovie.
Osobiście gram win Legia -1,5 hc bo stać ich na strzelenie 2-3 goli a krakowianie strzelając 0,5 bramki na mecz jak dotąd raczej nie powinni przełamać się w tym meczu.
⛔100
 
stanley-63 807K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 16:45
Spotkanie : Feyenoord : NAC Breda
Typ : Feyenoord over 3.5 gola
Kurs : 3.05
Bukmacher : Unibet
Dziś stawiam na gole drużyny Feyenoordu który ostatnio jest bardzo skuteczny a już w ostatnim meczu na wyjeżdzie z Heerenveen powiem że mnie zadziwił , ogólnie to mecz z Heerenveen był szalony ( tak jak przypuszczałem ) do przerwy Feyenoord prowadził 3:0 , zaraz po rozpoczęciu drugiej podwyższył na 4:0 i gdy wydawało się że wszystko będzie już lekko łatwo i przyjemnie Heerenveen doprowadziło w 89 min gry do wyniku 3:4 i tutaj właśnie należy się Feyenoordowi szacun ponieważ w doliczonym czasie gry chłopaki strzelili gola nr 5 , dziś liczę że u siebie z Bredą nie stracą nic ze skuteczności i parę bramek nastrzelają , czy aż 4 ? nie wiem ale liczę że Feyenoord zrewanżuje się drużynie Bredy za poprzedni sezon kiedy to w dwumeczu z nimi dwa razy polegli , najpierw u siebie 2:0 i w rewanżu 2:1 tak więc liczę na srogi rewanż , Breda w tym sezonie gra słabo jakby nie powiedzieć bardzo słabo , na inaugurację sezonu grali na AZ i dostali 5:0 potem wygrana u siebie z Graafschap 3:0 i ostatnio także na swoim terenie polegli 2:0 z Excelsiorem tak więc defensywa Bredy jest najsłabszym ogniwem drużyny stąd liczę że Feyenoord wykorzysta to i strzeli dziś over 3.5 gola !
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemcy-Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie:Schalke-Hertha
Typ:
1/+2,5
Kurs: 2,96
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Druga kolejka Bundesligii i jeden z ciekawszych meczy ,dlaczego powyżej 2,5 już we wczorajszych meczach widać że piłkarze zaczynają się rozkręcać i strzelać .Schalke nie przegrało z Hertha ostatnich 10 spotkań ostatnie 5 to:eek:ne:0.2:0.2:1,2:0.2:0.W ostatniej kolejce Schalke konczyło mecz w 10 a bramkę na 2:1 stracili w doliczonym czasie gry przegrali pechowo ,także teraz czas się odbić i wygrać to spotkanie,Hertha wygrała w pierwszej kolejce szczęśliwie 1:0 Nurnberga nie strzeliła karnego.Liczę że obydwa zespoły zagrają ofensywnie i kibice zobaczą ciekawe spotkanie z bramkami.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US OPEN
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nadal - Basilaszwili
Typ: (Dokładny wynik meczu 3-0 dla Nadala)
Kurs: 1.43
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Wczoraj typ na plus dzisiaj wybieram spotkanie po nieco mniejszym kursie bardziej do jakiegoś dubelka. Nadal aktualnie pierwszy tenisista w rankingu ATP. Ostatnio postawił się Rafie Chaczanow co prawda przegrał mecz w czterech setach rosjanin, ale sety były bardzo wyrównane. Rafa rzadko traci sety zawodnikami z poza dziesiątki a co dopiero z zawodnikiem poza pierwszej trzydziestki. Basilaszwili dobrze zaczął ten turniej pokonując m.in: Bedene,Sock oraz Pella. W trzech meczach stracił aż 4 sety. Rok temu co prawda na innej nawierzchni Rafa szybko zjechał na swoją stacje wygrywajac z Basilaszwilim w French Open w trzech setach. Warto podkreslic ze Basilaszwili w tym meczuzdobył zaledwie jednego gema. Tutaj wyczuwam podobny mecz. Według mnie Rafa na spokoju wezmie ten mecz w trzech setach. Mozna zagrac bardziej ryzykowniej jakis handicap gemowy w stronę Hiszpana. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, couter strike DreamHack Sztokholm
Godzina: 11.00
Spotkanie:
Ninja in pijamas vs Astralis

Typ: 1
Kurs : 4.00

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich traderów i typerów. Na wstępie dodam, że mimo iż specjalizuje się w esporcie na mecz czekam wyjątkowo długo i czuję że to będzię jedno z lepszych spotkań w tym sezonie. Na tym Mastersie faworyci wypadli z gry już wcześniej i np mousesports ograli Faze Clan a North które w sezonie jest w sumie średniakiem do bicia ograli faworyzowane NaVi. Także niespodzianek ciąg dalszy ? A może jednak były powody i to dosyć konkretne ? ...
W tym roku NiP opuścilo dwóch graczy a na ich miejsce weszła świeża krew, mam tu na myśli Lekro który prezentował wcześniej Fnatic i Denisa który grał w Godsent. Jak widać zmiany pomogły i chłopaki nie myślą już o awansach do kwalifikacji jako priorytecie a walczą o najwyższe trofea. Krótko o ostatnich wynikach... NiP pewnie pokonywali w ostatnich 3 pojedynkach drużynę z Danii, są zdenerminowani i nie oddali ani jednej mapy w poprzednich rundach DreamHack Sztokholm. Publiczność im sprzyja ( w końcu grają u siebie) a podczas takich pojedynków na arenach to bardzo pomaga i dekoncentruje zawodników którzy mimo wszystko słyszą co dzieje się &quot;za szkłem&quot;. Duńczycy sporo szczęscia w poprzednich kolejkach, mecz z Tyloo wybitnie pokazał jak ważna jest koncentracja i gdyby nie Device i Magisk to na pierwszej mapie mecz skończył by się wynikiem 16 : 4 , a przecież między tymi drużynami jest przepaść .
Wcale nie skreślam szans Astralis w tym meczu i kurs który proponują bukmacherzy nie wziął się z kosmosu, ale znając 90 % osób które będą obstawiać ten mecz każdy na ślepo obstawi Astralis ( bo dobra drużyna i wogóle wow) , a ostatnie mecze i statystyki wcale o tym nie świadczą i być może doczekam się rekordowego kursu na spotkaniu. ( Federer i Nadal też raz w roku przegrywają) . Bukmacherzy podpuszczają niskim kursem i i faworyzują Astralis,ale ja wierzę w ekipę w Pidżamach(cokolwiek mieli na myśli). Gorąco zachęcam do obejrzenia meczu.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Belgia
Godzina: 14:30
Spotkanie:Anderlecht - Antwerp
Typ:
1/BTS
Kurs: 3,25
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Anderlecht po 5 meczach na 4 pozycji w tabeli 4 zwycięstwa 1 porażka i generalnie jest overową drużyną
z drugiej strony Antwerp które nie doznało porażki w tym sezonie 3 zwycięstwa i 2 remisy. Faworytem oczywiście są gospodarze atut swojego boiska i na pewno większe umiejętności od rywala na to wskazują ciekawe jest to, że w poprzednim sezonie Anderlecht wygrał 2:1 grając w 9! spodziewam się wysokiego wyniku a przy agresywnej grze Anderlechtu jest duża szansa na stratę bramki. Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom