>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.10.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
GODZINA:21:00
DYSCYPLINA: Piłka nożna, Liga Mistrzów
MECZ: Bayern - Ajax
TYP: BTTS i +3.5
KURS: 2.47
BUKMACHER: 1xBet
ANALIZA:
Mecz w ktorym przeczuwam sporo bramek. Z pozoru silny Bayern jak dla mnie nie jest już taka potęga jak kiedyś. Słabe transfery, odejście Vidala do tego wiekowi skrzydłowi. Bayern po 6 kolejkach Bundesligi zanotował 1 remis i 1 porażkę w ostatniej kolejce z Hertha 0-2. Jak na Bawarczyków słaby początek sezonu. Bayern w każdym meczu u siebie w tym sezonie stracił bramkę i myślę że dziś będzie podobnie. Jednak solidność w ataku pozostała za sprawą Lewego i Rodrigueza to atut gospodarzy, który muszą wykorzystać. Ajax moim zdaniem ma bardzo silny skład i zdziwię się jeśli nie wyjdą z grupy. Bardzo dobry transfer Tadića, powrot Huntelaara do tego Ziyech i Blind. Skład wygląda imponująco nie tylko na ligę Holenderska. Myślę że Holendrów stać na przynajmniej bramkę a widowisko będzie obfitowało w bramki. Powodzenia
⛔100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Ajax
Typ: Bayern strzeli ponad 3,5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ajax ostatnio miał bardzo interesujący terminarz. Otóż:
23.09.2018 grali z PSV na wyjeździe (przegrany 0-3)
26.09.2018 grali mecz pucharowy na wyjeździe (wygrany 7-0)
29.09.22018 grali mecz ligowy … na wyjeździe z Sittard (wygrany 2-0)
2.09.2018 grają mecz Ligi Mistrzów, gdzie? Na wyjeździe z Bayernem
Grają dokładnie co 3 dni. Cztery kolejne mecze wyjazdowe! W zasadzie ich plan ostatnich dni wyglądał identycznie. Mogła się wkraść nawet rutyna ale na pewno wkradło się zmęczenie psychofizyczne. Ostatnie dni wyglądały następująco:
23.09 – mecz z PSV, powrót do domu późnym wieczorem
24.09 – trening regeneracyjny
25.09 – trening taktyczny plus odprawa przed meczem pucharowym
26.09 – mecz pucharowy i tutaj pochylę się nad tym meczem bo uważam że trener popełnił błąd. Do autokaru na mecz ze swoich podstawowych zawodników nie zabrał jedynie Huntelaara, Blinda i Schone. Pięciu zawodników z podstawowego składu albo bardzo blisko podstawowego składu zagrało w tym meczu. Pytanie, po co? Tak naprawdę dał odpocząć jedynie trzem wymienionym. Nawet zabrał ze sobą najlepiej prezentującego się od początku sezonu zawodnika czyli Ziyecha. Powrót późno w nocy lub blisko rana (mecz rozpoczął się o 20.45)
27.09 – trening regeneracyjny
28.09 – trening taktyczny plus odprawa przedmeczowa
29.09 – mecz ligowy w najsilniejszym składzie (mecz o 20.45) ponownie powrót w środku nocy
30.09 – trening regeneracyjny
1.09 – trening taktyczny
2.09 – mecz z Bayernem
Ja wiem że dla piłkarza to są najważniejsze mecze. Liga Mistrzów, hymn, wielki rywal ale coś mi się wydaje że chłopcy jada trochę już na oparach. Raz – brak snu. Dwa - to jest młody zespół więc oni po powrocie nie kładą się grzecznie do łóżek (nie mówię że się bawią w knajpach ale grosza im nie brak, towarzystwa też nie, więc na pewno w pewien sposób korzystają z życia).
Myślę że jest spora szansa na to że Bayern sobie dziś urządzi strzelanie. Jeśli wyczuje słabości rywal to nie odpuści tym bardziej że wielu zawodników ma głód bramek tj. Lewandowski, Robben, Ribery, James. Co gorsza dla Ajaxu, Bayern przegrał ostatni mecz ligowy a oni nie cierpią przegrywać. Od razu chcą rewanżu, pierwszy kto się napatoczy ma problem – dziś jest to Ajax, dodajmy, bardzo zmęczony Ajax. Jeśli ktoś lubi ryzyko i duże kursy warto się nad tym typem pochylić.
⛔100​
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AEK Ateny- Benfica
Typ: będzie +2,5 gola w meczu
Kurs: 2,46
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn, które pozostają w swojej grupie bez punktów, więc zwycięstwo w tym meczu powinno być dla obydwu bardzo ważne. Widzę tutaj spotkanie z dużą ilością bramek. Zarówno AEK jak i Benfica to drużyny grające raczej ofensywnie. Drużyna z Grecji co prawda w swojej lidze nie traci dużo goli ale myślę, że solidnej Benficę ulegną nawet kilka razy. Dodatkowym atutem przemawiającym za golem AEKu jest na pewno własne boisko na którym całkiem nieźle sobie radzą. Dzisiejsi goście to zespół znajdujący się na 3 miejscu w lidze portugalskiej. Benfica występuję w tym meczu w roli faworyta i w takich właśnie meczach ostatnimi czasy nie zawodzą, nie dość, że wygrywają te spotkania to strzelają też sporo bramek. Zastanawiałam się również nad rozpisaniem typu na obie strzelą, jednak ostatecznie zdecydowałam się na +2,5 gola bo również wynika na 3-0 dla gości wydaje się prawdopodobny.
✅146
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Deutsche Eishockey Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Straubing Tigers - Schwenninger
Typ: Straubing Tigers -2
Kurs: 2.96
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Tak jak napisał Samuel24, fatalny początek sezonu Schwenninger i genialny Straubing pomijając dwie porażki z aktualnym mistrzem Niemiec, Munchen oraz drużyną z Mannheim. Statystyki również mówią same za siebie, Schwenninger w 6 zdążyło stracić już 21 bramek strzelając zaledwie 5, natomiast Sraubing posiada bilans 21:16, przy czym stracili oni 6 bramek z Adler Mannheim. Bezpieczniej można zagrać HA -1 @1.96, przewidywany wynik meczu 4/5-0/1
⛔100
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina : 18:55
Spotkanie : Juventus - Young Boys
Typ: 1.połowa/2.połowa 1/1
Kurs: 2.28
Bukmacher : efortuna
Analiza :

Witam,
Mam na celowniku rzuty rożne Man.City, a będą cisnąć, jednak idę dziś z typem w kierunku Juventusu.
Śledząc ostatnie poczynania bramkowe Juventusu, zwłaszcza jako gospodarza, domniemam, że Juve stara się ustawić mecz pod siebie już w pierwszej połowie, czyli pakując bramkę, czasem dwie.
Grupowy rywal Juventusu, czyli Manchester Utd wygrał na wyjeżdzie z Young Boys 3:0(dwie bramki w pierwszej połowie), Juve na dziś dzień, to wg.mnie jednak wyższa półka, niż Manchester Utd.
Mimo braku CR7, który i tak się dopiero rozkręca, liczę na doping kibiców i zwycięstwo 3:0 lub 4:0
Dodam, że Massimiliano Allegri(trener Juve) podkreślił znaczenie zwycięstwa podczas konferencji prasowej Juve-Young Boys przed meczem.
Dla mniej odważnych polecam Juve wygra 1.połowę po kursie 1,52.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Manchester United - Valencia
Typ: Valencia wygra
Kurs: 5,20
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Mimo, że jest to wczesny etap fazy grupowej, to dla Valencii będzie to mecz o życie, wobec przegranej z Juventusem w pierwszej kolejce. Myślę że w piłkarzach Valencii jest dużo sportowej złości po tamtym spotkaniu, grali praktycznie od początku w przewadze za sprawą kartki dla Ronaldo, a ostatecznie przegrali ten 0:2, przez błędy w obronie i niezrozumiałe marnowanie sytuacji z przodu. W Lidze również nie prezentowali się w tamtym czasie najlepiej, jednak widać teraz od mniej więcej dwóch spotkań lekką poprawę w grze. W normalnych okolicznościach, nie stawiałbym tego typu, jednak myślę, że piłkarze United zagrają pod wyrzucenie Mourinho. Atmosfera w klubie jest fatalna, trener jest pokłócony z kilkoma zawodnikami, nie potrafi na nich wpłynąć, Manchester gra całkowicie chaotycznie, bez żadnego pomysłu, po prostu brzydko. Zdarzają się oczywiście wygrane spotkania, dzięki jakiemuś błyskowi geniuszu poszczególnych piłkarzy, natomiast na większość spotkań z udziałem Czerwonych Diabłów nie da się po prostu patrzeć. Odpadli niedawno w pucharze z drużyną Derby po karnych, gdzie w doliczonym czasie udało się cudem wyrównać na 2:2, a piłkarze świętowali tego gola, tak jakby zdobyli właśnie mistrzostwo. To dużo mówi na temat pewności siebie i obecnych możliwości drużyny. Po tym spotkaniu przyszedł mecz w lidze z West Hamem, gdzie oglądałem tą drużynę dwukrotnie w tym sezonie i nie prezentowali nic szczególnego, zasłużenie zajmowali miejsce w strefie spadkowej. Typ jest dosyć ryzykowny, jednak myślę, że jest tutaj szansa powodzenia. Valencia gra o pozostanie w grze o awans z grupy, piłkarze United być może zagrają o wyrzucenie Mourinho, moim zdaniem warto.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Florence
Godzina: 16;00
Spotkanie: Grigelis L. - Krawietz
Typ: Krawietz
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie moje propozycje związane z ligą mistrzów zostały zabrane, to zagramy tenisa. Niemiec jak dla mnie ostatnio poprawił się pod względem kondycyjnym, a kwalifikacje przeszedł odważnie, bo zawsze przegrywał pierwszego seta, a potem wracał i zgarniał całe spotkanie. Jeśli nie braknie dziś paliwa w organizmie, to powinien sobie poradzić z Laurynasem, a Litwin ostatnio bardzo dobre wyniki pokonanie Trungellitiego czy Belluciego jednak jakiś wyznacznik formy miało dać, ale ostatnie dwie porażki nie pozwalają mi wierzyć, że taki tenisista jak Krawietz miałby przegrać po dobrych kwalifikacjach.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Afryka Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Al Ahly - Setif
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
1.45
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Półfinał, pierwszy mecz drużyn z Egiptu i Algierii. W afrykańskiej LM dużo wyników underowych, remisów. W pierwszym meczu nikt nie będzie chciał podejmować nadmiernego ryzyka. Faworytem jest Al Ahly, ja jednak liczę na wyrownany mecz i remis. Jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AEK Ateny- Benfica
Typ: X
Kurs: 3.32
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zacznijmy od AEK, sucha statystyka na ostatnie 24 mecze domowe przegrali tylko raz, w derbach z PAOK w maju tego roku. I to by było na tyle, typowa ekipa własnego boiska, gdzie mocno bunkrują zazwyczaj tracą jedną bramke albo zero. Jak mają cokolwiek tu ugrać to na pewno w domu i na pewno z takim rywalem. A rywal dzis mocniejszy ale w zasięgu, liga portugalska nie jest wiele mocniejsza od Greckiej. Przypominam że nawet Legia potrafiła zremisować ze Sportingiem gdzie od Borussi przyjmowała 8. Benfika jest stałym bywalcem LM, ale z grupy udaje się czasem wychodzić tylko Porto, czyli zdecydowanie najlepszej ekipie z tamtej ligi. Goście ocierają się o wielką piłkę ale to nie największe działa i dzisiaj czeka ich ciężka przeprawa, może nawet nie wywiozą punktu zobaczymy komu lepiej wyjdzie mecz. Ja stawiam na 0:0 lub 1:1.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka NożnaFrancja, Ligue2
Godzina : 19:00
Spotkanie : Beziers - Lens
Typ: Lens
Kurs: 2.04
Bukmacher : LVbet
Analiza :

W konfrontacji narwańców ze starymi wyjadaczami stawiam na tych drugich. Lens w tabeli na 3. miejscu z bilansem 6-6-1, na wyjazdach nie gorzej 3-0-1, przy czym porażka u mało gościnnego lidera w Metz. Gospodarze, niestety, nie zachwycają, są tuż nad strefą spadkową 2-1-5. Z trzech meczów u siebie przegrali dwa i jeden zremisowali, co daje im tytuł wicelidera wśród najbardziej przyjaznych gościom zespołów. Myślę, że taka doświadczona ekipa jak Lens, w pewnym sensie mistrzowie gry zachowawczej, nie da się wciągnąć w zabawę typu o-matko-wygrajmy-z-nimi-bo-nas-kibice-zjedzą, ponieważ Beziers lepiej wypada na wyjazdach, czyli chce, może i potrafi grać z kontry, bo to przywilej przyjezdnych. A Lens dobrze wypada wszędzie, bo to zespół, który chce być do bólu skuteczny. Takie Atletico drugiej ligi francuskiej.
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: United - Valencia
Typ: x2
Kurs: 2,09
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wieczorem na Old Trafford pojedynek dwóch zespołów, które od startu sezonu są w sporym kryzysie. United zawodzi w lidze, a w Champions League wygrali, ponieważ trafili na zdecydowanie najgorszy zespół w grupie. Za to w krajowym pucharze potrafili odpaść z Derby. Ostatnio kompromitująca porażka z West Hamem i nie chodzi nawet o wynik, a o tym jak gra zespół Mourinho. Ciągle mówi się o konflikcie Pogba - Mourinho, a reszta szatni obstaje ponoć za Francuzem. Może faktycznie nieprofesjonalnie podchodzą i w tak wielkim swego czasu klubie (teraz to chyba nieaktualne?) grają na zwolnienie trenera? Plotki o Zidane i kilku innych następcach. Valencia miała być zespołem idącym do przodu i robiącym postępy po bardzo udanym poprzednim sezonie. Póki co wygląda to średnio, ale wywieźli trzy punkty w weekend z bardzo trudnego terenu na Anoeta. Do tego nie przegrali z Celtą czy Villarrealem, więc dość solidnymi zespołami. O wygraną mimo wszystko będzie ciężko, ale remis lub wygrana Valenci powyżej 2,0 + ta promka z Totolotka na LM wygląda mi na value bet.
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Juventus-Young Boys
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Godz: 18:55
Analiza: Druga kolejka piłkarskiej Ligi MIstrzów, Juventus po ograniu Valencii na wyjeździe teraz na swoim stadionie podejmował będzie zdecydowanie najsłabszą ekipę w tej grupie czyli druzynę Szwajcarskiego Young Boys Bern. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie po 90 minutach tego spotkania kompletu punktów, bowiem Szwajcarzy nawet na swoim stadionie wysoko przegrali z Manchesterem , który przecież jest bardzo daleki od swojej najwyższej dyspozycji. Juventus zwyciężając w Valencii w osłabieniu jednego zawodnika na pewno mocno polepszył swoje morale i moim zdaniem to właśnie Włosi spokojnie powinni zając pierwsze miejsce w tej grupie po wszystkich spotkaniach Tu postanowiłem zagrać na przedział bramek 4-5 bowiem myślę że gospodarze są w stanie przynajmniej 4 razy pokonać bramkarza przyjezdnych , którzy przecież na co dzień nie grywają z tak mocnymi zespołami. Juve u siebie wygrywa praktycznie w każdym spotkaniu i jestem pewien że tu stara dama nie będzie się bawiła w kalkulację , po prostu będzie chciała wygrać wysoko i pewnie zdobyć 3 punkty tym bardziej iż ostatnie spotkanie zagra przeciwko Manchesterowi , który wydaje się być drugim faworytem do wyjścia z tej grupy. Mój typ to dokładny wynik 4:0.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Champions League
Godzina : 21:00
Spotkanie : Lyon - Shakhtar
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.66
Bukmacher : fortuna
Analiza : Po pierwszej kolejce Lyon zdobył bardzo ważne - ponadprogramowe 3 punkty których nikt się nie spodziewał, bo w meczu wyjazdowym z Manchesterem City, natomiast Szachtar zremisował z Hoffenheim, mimo że przed meczem byli wskazywani na faworyta.
Szachtar jest regularny jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, natomiast Lyon gra w kratkę - dobre mecze okupuje zazwyczaj tymi słabymi jak np. z Nantes.
Ich obrona nie jest najmocniejszą formacją - podobnie jak w przypadku Szachtara.
Obie drużyny stać na to, by zdobyć dzisiaj po minimum jednym golu. Oba zespoły podejdą do tego meczu bez większych problemów kadrowych.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Roma – Pilzno (żółte kartki gości)
Typ: Pilzno ŻK +2,5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru na Stadio Olimpico w Rzymie odbędzie się mecz pomiędzy Romą, a czeskim Pilznem. Jest to spotkanie drugiej kolejki grupy G. W pierwszej kolejce Roma przegrała z Realem Madryt 3-0, zaś Pilzno zremisowało 2-2 z CSKA Moskwa. Będzie to bardzo ważne spotkanie na obu zespołów, gdyż kolejne spotkania ze stratą punktów znacznie oddali którąś z drużyn od awansu. Ja w dzisiejszym meczu idę w stronę żółtych kartek dla drużyny gości. Czesi to drużyna dostająca sporo kartek. W ostatnim meczu z CSKA dostali 4 i dzisiaj liczę, że będzie podobnie. W Rzymie gra się ciężko no i włosi grają ostro. Sędzią dzisiejszego meczu jest Paweł Raczkowski, który nie raz rozdawał sporą ilość. Waga meczu, oraz sprzyjający sędzia sprawiają, że typ na przynajmniej 3 kartki dla gości jest bardzo prawdopodobny.
⛔100
 
R 634,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Juventus-Young Boys
Typ: Juve -1,5 (EH)
Kurs: 1,60
Bukmacher: Totolotek
Godz: 18:55
Analiza:
Co tu dużo pisać. Wcześniejsze analizy już najważniejsze argumenty za zwycięstwem Juve zawierały. Warto podkreślić, że ostatnie 4 mecze to dwubramkowe zwycięstwa mistrza Włoch. 3-krotnie w lidze i w LM z Valencią. Jak na tle Valencii wygląda Young Boys? Nie znajduję argumentów, żeby Juve nie wygrali minimum dwoma bramkami. Jedyne co to jakieś rozluźnienie, zlekceważenie rywala i minimalizm związany z oszczędzaniem sił. Jednak nawet pomimo nieobecności CR7 przewiduję bramkowe szaleństwo Juve zwłaszcza po pokazie siły z Napoli.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia-Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hull-Leeds
Typ: 1
Kurs: 3,45
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam.Bardzo duży kurs moim zdaniem jak na gospodarzy,wszyscy skreślają Hull ponieważ wyprzedali swoich podstawowych graczy ale ja sądzę że ta drużyna niechce spaść jeszcze niżej .Tak samo kibice jeszcze niecały rok temu ogladali u siebie gwiazdy Premier League a teraz mieli by spaść i grać ze średniakami.Niewiem czemu ale ja lubię postawić coś na przekór .Sądzę że Grosicki będzie ciągnął ten zespół za uszy i spróbuje pokazać że jest tak samo dobry jak Klich .Liczę dodatkowo na to że Leeds będzie miał zniżkę formy i w końcu z kimś przegrają.Do tej pory Hull u siebie na 5 spotkań zdobyli tylko 4 punkty,były to ostatnie dwa spotkania u siebie to wygrana z Ipswich 2:0 i remis z mocnym Middlesborough 1:1.Te wyniki pokazują że chyba coś w tej drużynie drgnęło i pójdą za ciosem.Leeds na 5 meczy wyjazdowych ,9 pkt ,ostatnie dwa to remisy po 1:1 z Shefield Wend. oraz z Millwall.Ile to można remisować .Jak będzie twierdzę że skromne 1:0 .Powodzenia.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godz: 20:45
Spotkanie: Newport - Macclesfield
Typ: Newport
Kurs: 1,88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wicelider gra z najgorszą drużyną ligi i mamy tutaj taki kurs na gospodarzy. Trzeba pamiętać, że w niższych ligach lubią dziać się cuda, jednak myślę, że 1,88 to kurs jak najbardziej do gry na Newport. Goście zdobyli w ostatniej kolejce punkt, po 4 porażkach z rzędu udało zremisować się u siebie z Forest Green, które zremisowało już 7 z 10 rozegranych meczy. Co do Newport przytrafiła się ostatnio spora kompromitacja, bo zostali pokonani na swoim stadionie przez średniaka Yeovil aż 0-6! Jednak po tym spotkaniu jest seria 3 zwycięstw z rzędu. Mimo, że Newport jest wiceliderem, dzięki temu feralnemu meczowi z Yeovil ma ujemny bilans bramkowy! Mimo wszystko ekipa prezentuje się ostatnio dosyć solidnie i myślę, że mają naprawdę spore szanse na wygranie tego spotkania. mam nadzieję, ze dziś nie dojdzie do przełamania formy w drużynie gości.
Mimo wszystko warto podejść do tego typu ostrożnie.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: CSKA-Real Madryt

Typ: Real wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,9
Bukmacher: fortuna

Witam! Dzisiaj typujemy Ligę Mistrzów, a konkretnie spotkanie, w którym na przeciw siebie wyjdą zespoły CSKA Moskwa oraz Real Madryt. To już druga kolejka tych elitarnych rozgrywek. Real w pierwszym meczu zagrał swoje najlepsze spotkanie w tym sezonie i pokonał Romę aż 3-0, CSKA natomiast zremisowała 2-2 z Viktorią Pilzno. Dzisiaj Los Blancos przyjeżdżają do Moswy osłabieni, szczególnie w defensywie, gdzie nie zagrają dwa filary zespołu Ramos oraz Marcelo. Zawodnicy CSKA będą chcieli to wykorzystać i myślę, że pokuszą się o conajmniej jednego gola w tym spotkaniu. Real, jak to Real będzie walczyć rzecz jasna o 3 punkty w tym spotkaniu.. po dwóch słabszych meczach (z Sevillą i Atletico) w końcu musi nadejść przełamanie, tym bardziej, że jest to spotkanie w Lidze Mistrzów, w której Królewscy grają jeszcze lepiej i są zdecydowanie bardziej zmotywowani.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina : Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina : 18:55
Spotkanie : Juventus - Young Boys
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
Kurs: 1.75
Bukmacher : forbet
Analiza :

Analiza na szybko, bo zaraz mecz. Juventus gra u siebie bardzo dobrze, szczególnie gdy grają w pucharach, wtedy się mega mobilizują. Są oni zdecydowanym faworytem i spokojnie powinni oni dzisiaj wygrać. Goście natomiast są drużyną mało ograną w LM i po pierwszym dosyć słabym meczu z MU, wyjazd do Włoch będzie równie ciężkim przejściem i nie dadzą oni rady strzelić bramki. Juve ma w bramce nieźle dysponowanego Wojtka, który w meczu z Valencią bronił naprawdę bardzo dobrze i myślę, że tym bardziej goście nie strzelą bramki. Co prawda nie będzie Ronaldo, ale i tak Juve ma kim straszyć z przodu. Pozdrawiam! ;)
✅75
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - Real Madryt
Typ: Real i poniżej 3,5
Kurs:
2,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kurs zaskakująco &quot;wysoki&quot; jak na Real, który nie gra już z tak mocną drużyną Rosyjską.
Dodatkowo CSKA dziś bez kilku graczy - Viktor Vasin, Aleksandr Makarov, Konstantin Kuchaev, Khetag Khosonov, Kristijan Bistrović, Hörður Magnússon a być może także Abel Hernández.
Dodatkowo w lidze także nie zaczęli jakoś super bo na 9 meczy tylko 4 zwycięstwa, w lidze mistrzów u siebie zagrali w 1 kolejce z Hoffenheim i tylko zremisowali 2:2 chociaż dwa razy przegrywali.
Jeśli chodzi o Real to taki kurs na pewno zależny jest także od sporych problemów w ich kadrze bo nie zagrają przede wszystkim - G. Bale, Isco, Marcelo i S. Ramos. Oczywiście Real ma kim ich zastąpić...
Real od 2 spotkań nie strzelił bramki - bardzo dawno im się nie zdarzyło bez bramek w 2óch meczach.
Dziś jest bardzo dobra okazja aby to przerwać, są lekkie problemy ze stwarzaniem sytuacji no ale CSKA to nei Atletico czy Sevilla. Z racji problemów ze strzelaniem bramek Realu nie powinno paść tutaj dużo bramek.
Stawiam na Real.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom