>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.11.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivise
Godzina: 20:00
Spotkanie: Excelsior-Groningen
Typ: powyżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,40
Bukmacher: etoto
Analiza: W 80% meczy Excelsior u siebie w tym sezonie padało ponad 11 rogów. Tylko w jednym meczu u siebie z Den Haag padło 10 rzutów rożnych.
W poprzednim sezonie też było dobrze, ponad 40% meczy u siebie kończyło się z przynajmniej 12 rzutami rożnymi co jest wynikiem bardzo dobrym jak na taki wysoki over. W meczach Groningen na wyjeździe w poprzednim sezonie w ponad 50% over ten został pokryty. Liczę że Excelsior zdominuje spotkanie, nabije duża ilość rzutów rożnych a Groningen dołoży coś od siebie i overek zostanie spokojnie pokryty. W poprzednim sezonie gdy te drużyny grały ze sobą i Excelsior był gospodarzem padło wówczas 17 rzutów rożnych.
Powodzenia
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Australia
Godzina: 09:50
Spotkanie: Sydney-Illawarra Hawks
Typ: over 179
Kurs: 1.97
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Dzis pod lupe wybralem spotkanie z australiskiej koszykówki i mecz pomiedzy Sydney a Illawarra Hawks.Przyznam szczerze ze nie znam sie na tej lidze ale moja uwage przykól over punktow w tym spotkaniu.Na over 179 koszy w calym spotkaniu bukmacher lvbet wystawil kurs 1.97.Liga Australijska jest overowa i patrzac nawet na ostatnie starcia obu ekip to widac ze mozna spokojnie startowac w over punktowy.W ciagu osatnich 5 bezposrednich spotkan ten over zostal tylko raz pokryty ale obie ekipy w ostatnich spotkaniach bardzo duzo rzucaja jak i traca.Gospodarze w tym spotkanku powinni rzucic na spokojnie okolo 100 koszy a reszte powinni dopelnic goscie.Gospodarze u siebie wreszcie beda chcieli pokazac co potrafia bo ostatnio na wlasnym parkiecie graja dosyc slabo.Z kolei ekipa gosci na wyjazdach spisuje sie ostatnio dosyc dobrze i tak jak wspominalem oni tez powinni od siebie dorzucic spora sume koszy.Typ ryzykowny ale kurs wedlug mnie troche przesadzony.Powodzenia!
⛔100 już został podany typ na over 179,5
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast - Wisła K.
Typ: podwójna szansa 2-2
Kurs: 2.29
Bukmacher: fortuna
Analiza: Drugie piątkowe starcie w naszej lidze, próbowałem na różne sposoby rozłożyć to spotkanie i zawsze coś mi nie grało, więc postanowiłem pójść po najprostszej linii oporu i zagrać po prostu na Wisłę, tak jak zostało już napisane Piast we wtorek grał z Legią w Pucharze Polski i odpadł dopiero po rzutach karnych, to na pewno będzie musiało mieć wpływ na dzisiejszą grę gospodarzy, bo mimo kilku roszad w składzie część podstawowych piłkarzy jednak zagrała te ponad 120 minut, goście grali w poniedziałek i trener Stolarczyk dał odpocząć swoim dwóm najlepszym strzelcom, wpuścił ich dopiero w drugiej połowie, gdy wynik nie był zadowalający dla jego ekipy, dzisiaj prawdopodobnie zagrają od początku zarówno Ondrasek jak i Imaz, a to duże wzmocnienie siły ofensywnej Białej Gwiazdy, jeżeli dołożymy do tego zmęczenie Piasta to Wisła musi wziąść ten mecz. H2H obu ekip rozgrywanych w Gliwicach mniej wiecej wyrównane z lekkim wskazaniem na Wisłę, do tej pory 8 meczy, 2 wygrane Piasta, 3 remisy i 3 wygrane Wisły. Obie drużyny mają identyczną zdobycz punktową oraz podobnie punktują zarówno u siebie jak i w delegacji, więc teoretycznie wychodzi remis, ale dokładając pucharowe zmęczenie gospodarzy proponuję wygraną gości, jednocześnie asekurując się zwrotem w przypadku remisu lub podwójną szansę, czyli że Wisła będzie prowadzić do przerwy lub wygra mecz, dla odważniejszych czysty win Wisły po kursie ~3 jest też bardzo atrakcyjny, ja jednak spróbuję delikatniej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Chiny
Godzina: 12:35
Spotkanie: Shanghai Shenhua - Henan
Typ: Shanghai Shenhua
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza: Henan jest typową drużyną własnego boiska. Zdobywają punkty grając u siebie natomiast bilans spotkań na wyjeździe nie wygląda już tak dobrze. Przegrywają sporo spotkań poza domem. Ostatnie pięć meczów nie na swoim boisku - wszystkie przegrane. To świadczy o tym, że mają duże problemy z uzyskiwaniem pozytywnych wyników na wyjazdach. Shanghai Shenhua zaś kontynuuje serie dobrych rezultatów, ostatnio przegrali pod koniec września. Myślę, że dzisiaj Ba wraz z Guarinem poprowadzą gospodarzy do zwycięstwa.
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Wlochy /Serie A
Godzina : 20:30
Spotkanie : Napoli - Empoli
Typ : Napoli nie straci bramki
Kurs : 1,8
Bukmacher : totolotek
Analiza :
poczatek 11 kolejki wloskiej Serie A. Zespol Napoli obecnie zajmuje 3 pozycje w tabeli z 22 punktami ( 7-1-2 bramki 19:11 ).Jako gospodarz w 5 spotkaniach nie zostal pokonany ( 4-1-0 bramki 10:3 ).Napoli traci sporo
bramek w meczach wyjazdowych,ich ostatnie domowe spotkanie to remis 1:1 z Roma ( szczesliwe trafienie
w 90&#39; minucie przez Mertensa dajace Napoli remis ).Pozostale mecze domowe to wygrane bez straty gola.
Napoli ostatnie spotkanie domowe z Empoli rozegralo w sezonie 2016/2017 gdzie 2 razy wygralo ( 2:0 i 5:1 )
Zespol Empoli zajmuje teraz w tabeli odlegla 18 pozycje z zaledwie 6 punktami ( 1-3-6 bramki 9:15 ).
Ich 5 spotkan wyjazdowych to 3 porazki 2 remisy i 0 wygranych przy stosunku bramek 5:9.Jak widzimy
ze statystyk zdecydowanym faworytem jest zespol Napoli.Dlatego tez postawilem wlasnie na ich wygrana
z zerowa strata bramek ( moze Piatek cos strzeli i dolozy 10 bramke w tym sezonie ligowym ).
Pozdrawiam i zycze powodzenia.
⛔100
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja 1liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray- Fenerbahce
Typ: poniżej 1,5 gola
Kurs: 3,20
Bukmacher: fortuna
Kolejne derby Stambułu. W historii spotkań między tymi drużynami często padało mało bramek. Na dziesięć ostatnich spotkań między tymi drużynami, linia ta była pokryta siedmiokrotnie. Również w tym sezonie statystyki przemawiają za małą ilością goli w tym meczu. Fenerbahce na 5 meczy wyjazdowych w tym sezonie pokryło tą linię 4 razy. Dodatkowo Galata we wtorek będzie grała bardzo ważny mecz z Schalke, który może decydować o ewentualnym awansie do kolejnej rundy Ligi Mistrzów i myślę że to jest dla nich priorytetem. Liczę na dużo walki, ale małą ilość bramek w tym spotkaniu.
⛔100
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Albania Super Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: KS Teuta Durres - KF Tirana
Typ: poniżej 0.5 bramek
Kurs: 5,00
Bukmacher: forBet
Analiza:
Ja standardowo szukam bezbramkowego remisu. Bukmacher jak widać po dość niskim kursie też zakłada tutaj taką możliwość. Spotykają się sąsiedzi z tabeli, szósta Teuta i siódma Tirana drużyny które grają ze sobą regularnie od 2004 roku. Typ opieram przede wszystkim na statystyce H2H która pokazuje nam, że na ostatnie 6 spotkań tych drużyn gdy Teuta była gospodarzem cztery zakończyło się wynikiem 0:0, a dwa razy padła tylko jedna bramka. Dodatkowo na drugim kuponie dla zabezpieczenia zagrałem poniżej 1,5 gola za 2.30 co moim zdaniem jest dobrze płatną, bezpieczniejszą alternatywą mojego typu. Powodzenia!
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Rosja 1 liga kobiet
Godzina: 17:30
Spotkanie: Krasnodar - Togliatti
Typ: Togliatti -1,5 bramki handi
Kurs: 1,9
Bukmacher: forBet
Analiza:
Kilka rzeczy jest na świecie pewnych....śmierć, pomyłki sędziów na korzyść Legii i wygrana Lady Togliatti nad Krasnodarem. Siegajac do statystyk h2h widzimy ze ostatnie....22 spotkania wygrała druzyna z Togliatti tylko raz nie pokrywając dzisiejszego handi. Ostatni raz drużyny te grały ze sobą w połowie września 2018.....Lada wygrała 34:29, rozstrzygając ten mecz juz w pierwszej połowie 20:14. Lada to wogóle ciekawa druzyna....od wielu lat jest skazana na drugie miejsce.....zapewne bedzie tak i w tym roku bo Rostov-Don jest dla nich za mocny.
✅90
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 18:30

Spotkanie: Furth - Bochum
Typ: BTTS

Kurs: 1.74
Bukmacher: ETOTO

Analiza:
W piątkowy wieczór rozpoczynamy 12 kolejke drugiej bundesligi. Gospodarze prawie miesiąc czekali na mecz na własnym boisku. Na pewno będa chcieli zmazać plamę po ostatniej wpadce z Darmstadt, gdzie ulegli 2:0. Dodatkowo na swoim stadionie jeszcze nie przegrali, a ich bilans to 2-3-0, ale w tylko jednym meczu nie stracili bramki. Natomiast Bochum w ostatniej kolejce mimo, że prowadzili 3:1 to zremisowali 3:3. W tym meczu bedą chcieli się zrehablitiować za stratę 2 pkt w ostatnich minutach meczu. Jeżeli chodzi o gospodarzy to w 5 meczach u siebie strzelili 10 bramek. Bochum na wyjeździe też całkiem nieźle się prezentuje, w 5 meczach 8 bramek, nie strzelili bramki tylko w jednym meczu na wyjeździe. Mecz na pewno będzie stał na wysokim poziomie, ponieważ obie ekipy na pewno myślą o walce o awans do bundesligi. Jeżeli spojrzymy w h2h to na ostatnie 5 meczów, które były rozgrywane o punkty konczyły sie btts&#39;em. Jeszcze tylko informacje o brakach kadrowych. Drużyna gospodarzy na pewno bez Yosuke Ideguchi(m 4/1) i Daniel Steininger(m 5/1, a także prawdopodobnie Nik Omladic(m 3/0) i Shawn Parker(m 3/0) nie będą dostępni dla trenera. Jeżeli chodzi o VFL Bochum to trener nie wiadomo czy skorzysta z kapitana Stefano Celozzi(d 7/0), który zszedł w końcówce spotkania z Regensburgiem oraz Tim Hoogland(d 11/1), który w środku tygodnia zszedł z treningu z urazem. Dodatkowo trener nie skorzysta z Jannika Bandowskiego(m 0/0), Thomasa Eisfelda(m 0/0), Milosa Pantovica(f 4/0), Maxima Leitscha(d 8/0), Silverego Ganvouli(f 7/2) i Sebastiana Maiera(m 6/0). Mam nadzieje, że dziś obie drużyny znajdą drogę do bramki. Powodzenia!
✅74
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: AS Nancy Lorraine - Clermont Foot Auvergne 63
Typ: 2
Kurs: 2,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela wygląda tak:

Nancy w meczach u siebie ma najgorszy bilans w całej lidze póki co notując 1 remis i 5 porażek, natomiast Clermont na wyjazdach ma bilans 1 wygranej, 2 remisów i 2 porażek. Gospodarze tego meczu są w poważnych tarapatach. Zespół ten po tym jak w sezonie 2016/2017 spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej miał od razu szybko po jednym sezonie w Ligue 2 awansować i wrócić do elity , tak przynajmniej zakładano ale rzeczywistość okazała się brutalna. W kolejnym sezonie zespół ten nie tylko nie awansował ale ledwo utrzymał się na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji zajmując na koniec rozgrywek odległe 17 miejsce. W tym sezonie jest jeszcze gorzej i póki co zespół ten jest czerwoną latarnią ligi zdobywając tylko 5 punktów w 12 meczach. Stracono cierpliwość do dotychczasowego trenera i zwolniono Tholota a w jego miejsce zatrudniono w tym tygodniu byłego piłkarza Nancy Sebastiena Schemmela. Wiadomo, że liczą tutaj teraz na efekt nowej miotły ale ja nie jestem przekonany czy to coś da. Schemmel nie ma doświadczenia na trenerskiej ławce a sytuacja u gospodarzy jest bardzo trudna i nie wiem czy to dobry ruch aby zatrudnić trenera bez doświadczenia. Moim zdaniem to nie wiele da i Nancy znów dzisiaj poniesie porażkę. U siebie wogóle im nie idzie i myślę, że Clermont ma na tyle mocny zespół, że powinien sobie poradzić. Goście bardzo dużo remisują ale oglądałem kilka skrótów ich meczy i grają bardzo ciekawą, szybką piłkę. U gospodarzy będzie duża presja ze strony kibiców, którzy mają dość takich wyników, do tego nowy trener i myślę, że Nancy od początku zaatakuje i to może być błąd. Gospodarze w defensywie spisują się fatalnie a Clermont umie wychodzić szybkimi kontrami. Ja tutaj idę w stronę Clermont, bo nie wierzę, w jakąś wielką metamorfozę ze strony gospodarzy po tej zmianie trenera. Clermont bez większych problemów kadrowych, natomiast W Nancy wartymi odnotowania absencjami są nieobecności na to spotkanie obrońcy Muratori (8 występów w tym sezonie) i napastników Bassouamina (10 występów w tym sezonie) i Dale (7 wystepów w tym sezonie)
✅192
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, 3 Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Laval - Dunkerque
Typ: Laval

Kurs: 2.35
Bukmacher: LvBet

Analiza:
Powitać. Dziś spróbuję swoich sił w lidze Francuskiej, a dokładnie w 3 lidze. Nie wiem czemu jest tak wysoki kurs na obecnych Liderów tej ligi czyli Laval, bo aż 2.35, wspomniana drużyna zajmuje 1 miejsce w lidze i do tego u siebie radzą sobie znakomicie, na 6 rozegranych meczy wygrali 5 i tylko 1 zremisowali, a ich bilans to 11 bramek strzelonych i tylko 3 stracone. Dzisiejszy ich rywal czyli drużyna Dunkerque jest wskazana na porażkę, bo nie wierzę że tak dobrze grający gospodarz nie poradzi sobie ze słabą drużyną gości, którzy są w kiepskiej formie, a do tego na wyjeździe jeszcze nie wygrali, nie wiem może w tym meczu jest jakiś haczyk, ale patrząc i analizując tabele, ostatnie mecze i formę obu drużyn, to przewaga stoi po stronie dzisiejszych gospodarzy i grzechem byłoby nie skorzystać z tak zacnego kursu, dla tych co się obawiają, to można stawiać opcję z 1X po kursie 1.30, ale to mały kurs, tak więc powodzenia.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka NożnaNiemcy, 3 Bundesliga
Godzina: 19.00
1FC Kaiseslauter (7) – Energie Cottbus (15)
Typ:
Kaiseslauter wygra
Kurs: @ 1.61
Bukmacher: 1xbet
Trochę mnie nie było, ale taki czas...
Ewidentny zakład dla mnie. Kaiseslautern spadkowicz z 2 Bundesligi i jeden z głównych kandydatów do awansu z tej ligi wiec…. Jak na razie nic nie wskazuje, żeby było inaczej bo ich bilans to 5-5-3 ale ostatnie piec meczy to cztery wygrane i porażka z liderem wiec chyba nic złego się nie stało. Własne boisko 3-2-1.
Goście to z kolei beniaminek ligi i jak na razie wszystko co dobre to własne boisko, gdzie zdobyli 12 z 15 punktów wiec wnioski wyciągnijcie sami. Dla mnie to ewidentny Home win tym bardziej kiedy nie zawodny 1xbet daje @1.61
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 2.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
14 kolejkę Ekstraklasy zaczniemy w Gdyni gdzie Arka rozegra mecz ze Szczecińską Pogonią. Arkowcy przegrali zeszłotygodniowe derby Trójmiasta 1:2 po golu w 90 minucie Paixao. Zespół żółto-niebieskich mimo wszystko solidnie sobie radzi w ostatnich meczach, przed derbami wywieźli również 3 punkty z Wrocławia i pokonali u siebie Zagłębie Lubin 3-1. Portowcy zaczęli po słabym początku sezonu łapać wiatr w żagle i wygrywają mecz za meczem, jedynie potknęli się 2 tygodnie temu w Białystoku, ale Jagiellonia jest w końcu jednym z kandydatów do tytułu mistrza polski. Przed tygodniem rozgromili Lecha Poznań 3:0. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Portowcy wygrali 8 ostatnich meczów przeciwko drużynie z Trójmiasta. Patrząc na grę Pogoni w ostatnim meczu mogę pokusić się o postawienie zwycięstwa z Arką na wyjeździe.
✅157
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Plus Liga
Godzina : 20:30
Spotkanie : Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: (Handicap -2.5 seta ZAKSA)
Kurs: 2.30
Bukmacher : Totolotek
Analiza:
ZAKSA w tym sezonie jeszcze meczu nie przegrała. Zwycięstwo m.in z MKS Będzin, Stocznia Szczecin, Bydgoszcz, Trefl Gdańsk. Widać, że Kędzierzynianie są wielkiej formie i Olsztyn mimo, iż pokonał Skre w trzech setach to według mnie nie postraszy w tym meczu ZAKSE. W hali w Olsztynie zawsze grało się ciężko zespołom mimo to spodziewam się pewnej kolejnej wygranej Kędzierzynian. Olsztynianie ostatnio mimo prowadzenia po dwóch setach z Treflem Gdańsk przegali mecz po tie-breaku. Radomianie w tym sezonie pokazali jak można gładko wygrać z Olsztynem. Tutaj widzę wielkiego faworyta i według mnie ZAKSA powinna ten mecz wygrać bez straty seta. Skład przewyższają o wiele Olsztyński zespół. Powiedział bym, że ZAKSA w tym sezonie ma lepszy skład niż rok temu. Widać, że jest to zespół bardzo poukładany i według mnie w tym sezonie także celują w Mistrzostwo Plus Ligi. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PSG - Lille
Typ: 2 [+1,5]
Kurs: 2.30
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Moją uwagę przykuło dzisiejsze starcie z francuskiej Ligue 1. PSG świetną dyspozycją od początku sezonu pokazuje, że innym zespołom pozostała w zasadzie walka o wicemistrzostwo kraju. Zwłaszcza w sytuacji, w której Monaco, a więc zespół, który przynajmniej finansowo mógłby im najbardziej zaszkodzić latem sprzedło wielu ważnych graczy i znajduje się w strefie spadkowej. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest jednak Lille, które znajduje się na drugim miejscu w tabeli i wygrało cztery kolejne mecze. Na Paryżan to może być za mało, ale gości stać na postawienie trudnych warunków. Kurs 2,30 na +1.5 to moim zdaniem nie głupi pomysł na ten wieczór. To także duży test dla dwójki Pepe - Bamba, która spisuje się rewelacyjnie. Nie jest to duet tak utalentowany jak Mbappe-Neymar, ale ich liczby nie są wiele gorsze.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart - Frankfurt
Typ: Frankfurt remis = zwrot
Kurs: 1,73
Buk: Unibet
Analiza:
Dzisiaj krótko i na temat przez brak czasu. Stuttgart po dość niezłym początku sezonu kompletnie się posypał i gra w tym moemncie tragicznie. Popełniają masę błędów w defensywie, wyprowadzenie kompletnie nie istnieje, każda próba rozegrania po ziemi po kilku sekundach kończy się stratą, z resztą ostatnie wyniki mówią same za siebie. Sytuacja Frankfurtu jest idealnie odwrotna. Po tym jak Niko Kovac opuścił miasto z nad Menu i przeniósł się do Bawarii w klubie były niezłe perturbacje i do tego doszła kontuzja największej gwiazdy zespołu - Ante Rebicia. Po powrocie Chorwata wygląda to już bardzo dobrze i Frankfurt konsekwentnie pnie się ku górze. Dzisiaj w moich oczach to on jest faworytem tego spotkania i dziś mimo niezbyt wysokiego kursu idę w ten typ. Powodzenia!
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Oostende - Charleroi
Typ: Charleroi strzeli +1,5 gola
Kurs: 2,40
Bukmacher: Etoto
Analiza: Oostende po nie najgorszym początku zalicza niechlubną passę 5 meczów bez zwycięstwa - wykorzystać ten fakt może zespół Charleroi, który
po ostatnim zwycięstwie z St. Truiden będzie liczyć na przełamanie w bezpośrednich pojedynkach z Oostende, z którym w 2 ostatnich meczach wyjazdowych odniósł 2 porażki do zera.
Największym problemem gospodarzy jest defensywa, która popełnia masę błedów, poza tym ich atutem wcale nie jest własne boisko na którym mają niezbyt dobry bilans 2-1-3 i 7-12 w bramkach,
W tym spotkaniu spodziewam się zwycięstwa Charleroi, ale decyduje się na bardziej opłacalny pod kątem kursu ruch - 2 gole gości, które patrząc na ostatnią dyspozycję gości wydają się całkiem prawdopodobną opcją.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Typ: Arka Gdynia zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Idzie masówka na Pogoń Szczecin, stąd kurs na Arkę wzrósł i moim zdaniem warto teraz iść w stronę gospodarzy. Pogoń ostatnio robi dobre wyniki, ale w końcu formę stracą. To nie jest drużyna, która ma jakiś wielki potencjał, przynajmniej ja tak uważam. Dla mnie Arka Gdynia jest lepszą drużyną. W tabeli Arka też jest wyżej, bo zajmuje 8 miejsce, a Pogoń 10. Arka Gdynia też jest w dobrej formie, gdyż w pięciu ostatnich meczach zdobyli siedem punktów. Ze Śląskiem Wrocław udało im się zdobyć bramkę w obydwu połowach. Pogoń ostatnio gra dobrze, ale te dobre wyniki robią głównie na swoim boisku, na wyjazdach wygrali tylko jeden mecz. Dla mnie to Arka jest faworytem i uważam, że strzelą bramkę w obydwu połowach.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Arka : Pogoń
Typ : 1/+1,5
Kurs : 4,3
Bukmacher : Fortuna Analiza: Derby Pomorza i wszystko może się zdarzyć.Czemu Arka ponieważ gra u siebie i do tej pory mają dobry bilans meczy u siebie 2-2-1 ,porażka całkiem dawno z Jagiellonią .Dodatkowo drużyna z Gdynii w końcu musi wygrać u siebie derby, ostatnie 4 potyczki derbowe u siebie bez zwycięstwa.Drużyna Pogoni jest też bardziej osłabiona brak Frątczaka ,u gospodarzy niema szczególnych braków kadrowych.Najbardziej jednak jestem zdecydowany postawić na Arkę ponieważ analizując naszą ligę i widząc że Pogoń ograła Lecha w ostatniej kolejce 3:0 poczują się tak mocni że teraz czas dostać baty od słabszej Arki.Taka jest nasza liga niestety.2:0 dla Gdynian.Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Napoli-Empoli
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 11 kolejkę włoskiej ekstraklasy piłkarskiej rozpocznie nam rywalizacja Napoli z Empoli. Gospodarze z dorobkiem 22 oczek na swoim koncie są stawiani w roli zdecydowanych faworytów do zdobycia kompletu punktów w starciu z niżej notowanym zespołem, który do tej pory zdobył tylko 6 oczek w 10 rozegranych spotkaniach. Empoli znajduję się w strefie spadkowej i na pewno teraz w każdym możliwym spotkaniu musi szukać punktów, bowiem na razie ich sytuacja wygląda po prostu słabo . Gospodarze natomiast są na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji i chociaż moim zdaniem w tym sezonie po raz kolejny Juventus jest poza zasięgiem wszystkich ekip to ekipa z Neapolu powinna powalczyć o wicemistrzostwo kraju, ale chętnych na to trofeum jest znacznie więcej, na pewno ich rywalem będą takie ekipy jak Inter oraz Roma pomimo chwilowej zadyszki, poza tym nie wolno lekceważyć Lazio , Milanu oraz Fiorentiny więc Napoli ma z kim walczyć o puchary w tym sezonie a takie spotkanie jak to po prostu musi wygrywać. Goście na pewno byli by zadowoleni z podziału punktów , ale myślę że nie tym razem bowiem forma obu ekip pozwala sądzić że gospodarze mogą wygrać wysoko. W Napoli nie zagrają : Chiriches,Meret,Verdi a w ekipie przyjezdnych raczej nie zobaczymy : Rodrigueza i Polvaniego. Mój typ to wynik 4:0 na koniec spotkania.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom