>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.12.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
xael 83

xael

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
Typ: Columbus Blue Jackets -2 gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Stawiam dzisiaj na wysokie zwyciestwo kurtek. Mecz który wybrałem z pewnoscia nie nalezy do najciekawszych dzisiejszej nocki, ale ktory warto zagrac chociazby ML. Można powiedziec ze Columbus dobrze sie pokazal wygrywajac wiekszosc swoich przedsezonowych meczy, dobrze zaczeli sezon, no i coś pękło i przyszla niespodziewana fala porązek i dalej sie za nimi ciągnie. Aktualnie zamykaja wschodnia konferencje. Ich rywal natomiast- zespół Florydy, też jakoś specjalnie nie błyszczy , choc ostatnio prezentuje lepsza dyspozycje. Od początku sezonu nie widze Panter w PO, to dla mnie bardziej drużyna z tej gorszej połowki tabeli, której inne drużyny powinny kraśc punkty. Kolejnym argumentem ktory przekonuje mnie zeby stawic tak a nie inaczej sa bezposrednie starcia tych zespołow. Ekipie z Columbus chyba leży granie z Florydą. Na ostatnie 10 spotkan, aż 9 razy góra była ekipa kurtek(w tym pięciokrotnie pokryty taki handicap). a ostatni raz na własnej tafli przegrali i z Floryda 7 lat temu. Jedyny niepokojacy dla mnie fakt to Bobrovsky- bramkarz kurtek który dzis też zagra od poczatku. Rusek ostatnio często kapituluję, i ja bedac coachem dałbym szanse znowu Mc.Elhinneyowi który bronil przyzwoicie w ostatnim meczu z Predatorami. Dobry bramkarz jak wiadomo to juz pół sukcesu, ale licze na przerwanie pasma 6 porażek oraz na duża skutecznosc ze strony gospodarzy, bo rywal jak najbardziej do ogrania.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Rangers- Tampa Bay Lightning
Typ: Rangers ML
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Może to śmieszne ale w ubiegłym tygodniu, w pojedynku tych drużyn stawiałem zwycięstwo (zresztą z powodzeniem) uwczesnych gospodarzy a więc Lightning. Mija kilka dni a ja stawiam Rangers. Jak już wtedy wspomniałem, Rangers na wyjazdach i u siebie to zupełnie inna drużyna. Na własnym lodzie potrafią odprawić z handicapem takie drużyny jak Flyers, Penguins czy Canadiens. Z Błyskawicami mają rachunki do wyrównania ponieważ jak już kolega wcześniej wspomniał, przegrywali w tym sezonie już 2-krotnie w tym raz na MSG 1:5 po fatalnym meczu. Tampa na wyjazdach radzi sobie nie tak dobrze jak w domu, ostatnio potrafili przegrywać wysoko (2x 5:2) z Leafs i Islanders. Moim zdaniem 2 punkty zostają dziś w Nowym Jorku.
⛔ 100
 
maciek9105 4

maciek9105

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs
Typ: 1
Kurs: 7,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W jednym z zaplanowanych na dzisiejszą noc spotkań, zmierzą się Philadelphia 76ers w roli gospodarza oraz San Antonio Spurs. Philadelphia w rozegranych szesnastu meczach nie odniosła ani jednego zwycięstwa. Bilans punktowy: 1452:1691. Natomiast Spurs z dwunastoma zwycięstwami i czterema porażkami zajmuje 5 miejsce w konferencji zachodniej. Bilans punktowy: 1591:1480.
Faworytem oczywiście San Antonio ale liczę na niespodziankę w tym meczu. Trener zapewne da odpocząć Parkerowi i Duncanowi a brak tych zawodników może przesądzić o porażce zespołu nawet z najgorszą drużyną w lidze.
⛔ 100
 
K 0

kadziklukasz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lorient - Marseille
Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expect
Analiza:
Piętnaste w tabeli Lorient podejmuję lidera z Marsylii. Na pierwszy rzut oka widać różnice klas obu zespołów. Marsylia z pewnością myśli o mistrzostwie natomiast Lorient póki co uplasował się niewiele nad strefą spadkową. Lider zebrał w 15 kolejkach 34 pkt natomiast Lorient zdobył ich 16.
Myśląc o mistrzostwie Marsylia grając nawet na terenie rywala nie może sobie pozwolić choćby na remis z takim zespołem. Dodatkowo gospodarze w ostatnich pięciu meczach u siebie strzelili zaledwie 2 bramki wygrywając tylko w jednym spotkaniu z zespołem strefy spadkowej. Martwi trochę seria 3 przegranych marsylii w lidze na wyjeździe. Warto jednak zauważyć, że były to zespoły z górnej części tabeli takie jak PSG czy Lyon. W tym meczy nie sądzę, by gra na wyjeździe przeszkodziła drużynie z Marsylii w uzyskaniu kolejnych 3 pkt. Wysoki kurs 1,92 zachęca do zagrania.
⛔ 100
 
gogal1204 0

gogal1204

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna/ ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lorient-Marsylia
Typ: Marsylia
Bukmacher: Expekt
Kurs: 1.92
Przy tak atrakcyjnym kursie grzech nie postawić na Marsylię. Aktualny lider tabeli, Marsylia, w ostatnich 10 spotkaniach zanotował ledwie 2 porażki. Obie z bardzo mocnymi rywalami. PSG i Lyonem. W meczach z rywalami znajdującymi się na dole tabeli radzą sobie bezproblemowo.
Lorient jest aktualnie 15 w tabeli. Co prawda 2 ostanie spotkania to zwycięstwa. Odpowiednio z Lens i Toulouse, to jednak przez większość sezonu drużyna prezentuje się fatalnie, i przegrywa większość spotkań. Ich bilans to 5-1-9.
Nie wydaje się by byli w stanie pokonać Marsylię. Goście są w gazie i zrobią wszystko by utrzymać 1 punkt przewagi nad PSG.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Stoke
Typ: 1 eh-1
Kurs: 2.16
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W związku z tym, że koledzy wcześniej skupili się na handicapie azjatyckim, ja idę w ten bardziej ryzykowny czyli europejski. Początkowo chciałem obstawić dokładny wynik, ale chyba w tak nie przewidywalnej lidze będzie to ciężka sprawa. Nie mniej oto analiza, którą napisałem: United radzi sobie ostatnio bardzo dobrze szczególnie na własnym boisku. Spośród sześciu ostatnich spotkań na Old Trafford zremisowali zaledwie z Chelsea. Powiem więcej biorąc pod uwagę spotkania przed sezonowe oraz starcie ze Swensea, to właśnie z Łabędziami jedynie przegrali. Stoke zaś nie może pochwalić się tak dobrym bilansem na wyjeździe. Od początku sezonu (w starciach pre season prawie same remisy i 2 porażki) wygrali trzy mecze w tym 1:0 z City oraz dwa mniej znaczące z Sunderlandem w pucharze i z Tottenhamem 9 listopada. Poza tym dwa remisy i trzy porażki, między innymi z bardzo słabym ostatnimi czasy Liverpoolem 1:0. Dodatkowo warto powiedzieć, że historia jest po stronie Czerwonych Diabłów. Patrząc na dostępne dane stwierdzam 100% zwycięstw po stronie United. Z czego aż 4 pokrywające podany handicap. Gracze Holenderskiego szkoleniowca ostatnio na prawdę są w tendencji zwyżkowej i zaczynają grać coraz lepiej. Patrząc na tabelę oba zespoły dzieli aż osiem pozycji i nie spodziewam się aby po tym spotkaniu Stoke odrobiło chociaż trochę tą stratę. Podopieczni Luisa Van Gaala zaś na pewno będą gonić Southampton, przed którym kilka na prawdę ciężkich spotkań a strata w tym stadium sezonu nie jest aż nad to duża (4 punkty). Na koniec odsyłam po garść statystyk oraz zawieszeń: http://www.whoscored.com/Matches/829693/Preview! To tyle z mojej strony... przewidywany wynik? 2:0!
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Torneo de Transiciоn
Godzina: 00:30
Spotkanie: Sarandi - Belgrano
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: oddsring
Analiza:
18 kolejka ligi argentynskiej. Arsenal Sarandi podejmuje Belgrano. Gospodarz zdecydowana ilosc pktow zdobywa tylko u siebie. Jak na razie - twierdza. Porazek u siebie całe zero i tylko 4 stracone bramki. Z tego co wiem grają jeszcze o play-off, wiec musza wygrac. Goscie - beniaminek. I u siebie na wyjezdzie dosc slabi, choc ostatnio w lepszej formie. Liga argentynska promuje gospodarzy spotkan, ale obie graja defensywnie (ogolnie, bo na wyjazdach jednak często bęcki dostają). Dlatego Arsenal na logikę powinien byc tu lepszy.
⛔ 100
 
furek 75

furek

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Menchester United - Stoke City
Typ: over 11 RR AH
Bukmacher: bet365
Kurs: 2,00
Czerwone Diabły radzą sobie coraz lepiej, co ma odzwierciedlenie w tabeli. Styl gry również może się podobać. Grają ofensywnie i efektownie, co ma odzwierciedlenie w liczbie stwarzanych sytuacji jak również w liczbie stałych fragmentów gry a w szczególności rzutów rożnych. Co prawda w ostatnim spotkaniu padło tylko 7, ale za to w poprzednich siedmiu linia była pokryta lub wyrównana, był nawet przypadek, w którym zespól MU sam pokrywał tą linie.
Stoke jest również drużyną rożno-lubną i powinna dorzucić coś od siebie, najlepszym przykładem niech posłuży mecz z Burnley, gdzie zaliczyli aż 14 RR.
⛔ 100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Wizards - Miami Heat
Typ: Heat
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:

USA, Washington Wizards (gospodarze, 10-5) VS. Miami Heat (goście, 9-7). Typuję wygraną Heat po świetnym kursie 2.70. Gospodarze wygrali 3 z 5 ostatnich spotkań na własnym parkiecie, natomiast Heat w ostatnich 5 wyjazdach zwyciężali aż 4 razy i w tej klasyfikacji są NAJLEPSI na Wschodzie. We wczorajszym meczu Heat z Knicks, Wade i Bosh zdobyli w sumie aż 47 pkt!
Wizards - Nene questionable, Webster out.
Heat - Andersen out, Wade i Cole probable.
Ostatnie starcie: Heat 107:95 Wizards.
⛔ 100
 
wertico 141

wertico

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves
Typ: LAC -20.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dzisiaj o 4:30 czasu polskiego drużyna LA Clippers podejmie na własnym parkiecie popularne &quot;Wilki&quot; z Minnesoty. Timberwolves kompletnie posypane, po odejściu Kevina Love&#39;a, nie mogą odnaleźć się w tym sezonie.
Zaledwie 4 zwycięstwa na 15 spotkań i przedostatnie miejsce &quot;na zachodzie&quot;. Do tego masa kontuzji, m.in : Rubio, Pekovic, Martin i Wiggins.
Clippers wracają na swoja hale po serii 7 meczów wyjazdowych, z czego 6 wygrali. Porażka tylko z rewelacja tych rozgrywek, liderem konferencji zachodniej Misiami z Memphis. Wszyscy podstawowi zawodnicy zdrowi i w formie, liczę tutaj na blowout ze strony gospodarzy. Dodatkowym czynnikiem który może wpłynąć na powodzenie tego beta, jest fakt, że &quot;Wilki&quot; są b2b, a przy ich stylu gry, mogą czuć wczorajszy mecz w nogach, tym bardziej, że z powodu licznych kontuzji, ławka im się znacznie zwężyła.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
H 0

harley1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Conference
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dover - Torquay
Typ: Dover
Kurs: 2.75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wszyscy dodają typy związane z najwyższą klasą rozgrywkową w Anglii ja postanowiłem poszukać typu niżej i znalazłem.
Moim typem na dzisiaj jest Dover wygrali 5 z ostatnich 6 meczy u siebie, mają 31 punktów i zajmują 13 miejsce. Dover ostatnio jest w dobrej formie i uważam, że 3 punkty w tym meczu są pewne.
Torquay w ostatnich 6 spotkaniach na wyjeździe przegrał 5 razy widoczny brak formy tej drużyny na wyjazdach. Goście zajmują 7 miejsce i mają 4 oczka więcej od gospodarzy tylko dla tego, że dobrze punktują w meczach przed własną publicznością.
⛔ 100
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Utah Jazz- Denver Nuggets
Typ: Under 193.5
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś spotkanie drużyn z dołu tabeli. Drużyna gospodarzy Utah Jazz nie rzuca zbyt wielu punktów, goście z Denver zdobywaja ich nieco więcej. Utah Jazz zaliczyło 5 porażek pod rząd myśle ze przy obecnej formie nie przekroczą progu 90 pkt, dlatego daje okolo 100 pkt. na Denver. Po kilkunastu meczach w lidze może nastąpić chwilowe załamanie, wyczerpanie sił, co powinno zaważyć na ilości rzucanych punktów. Drużyna Utah nie ma mocy ofesywnej. Średnia ich punktów wynosi jedynie 95pky, dlatego przy dobrej obronie Denver nic nie zdziałają.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: St. Petersburg - Khabarovsk
Typ: A. Panarin powyzej 1.5 punkta (bramki+asysty)
Kurs: 3.0
Bukmacher: Betsson
Analiza: Obie druzyny ostatni raz zmierzyly sie ze soba prawie rok temu, wtedy spotkanie zakonczylo sie 1:6 dla gosci z Sankt Petersburga, a gume do siatki az 3 razy zapakowal sam Panarin. Jeszcze wczesniej, bo w pazdzierniku 2013 w starciu tych samych druzyn Artiemij zaliczyl 2 asysty i zdobyl 1 bramke. Warto dodac, ze gospodarze jutrzejszego spotkania to obecnie najlepsza ofensywa KHL (133 bramki w 33 meczach). Z kolei goscie to ostatnia druzyna Konferencji Wschodniej z jedna z najgorszych defensyw w lidze. Statystyki Panarina po 33 meczach w obecnym sezonie to 17 bramek i 23 asysty co plasuje go na 3. pozycji w klasyfikacji indywidualnej zawodnikow. Na 2. pozycji jest jego kolega z druzyny - Ilya Kovalchuk (21 bramek i 24 asysty), wiec Panarin ma od kogo dostawac krazki wystawione do strzalu.
St. Petersburg powinien wygrac to spotkanie lekko i przyjemnie, a Panarin z pewnoscia jest w stanie zdobyc przynajmniej 2 punkty.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Anglia
Spotkanie United -Stoke,
Typ: United wygra 1 golem
Kurs 3.60
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Na wtorek wybrałem spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w ktorym CZerwone Diabły podejmowały będę na swoim stadionie ekipę Stoke City , nie mam wątpliwości że to właśnie gospodarze będą zespołem , który przejmie w tym meczu iniciatywę i zaatakuję od pierwszych minut spotkania , aby szybko obiąc prowadzenie, po pierwszych spotkaniach w których ewidentnie ekipie gospodarze nie szło teraz wszystko wygląda juz dużo lepiej Manchester gra dobrze a co najważniejsze punktuję i uważam ze w tym spotkaniu jest znów faworytem do zdobycia kompletu punktów, , Stoke co prawa czasem potrafi sprawić niespodziankę,ale w ty meczu bym się o to raczej za bardzo nie martwił ponieważ ekipa Stoke słabo gra w spotkaniach wyjazdowych , united sa zespolem który na swoim stadionie w 7 meczach zdobył łacznie 16 punktów, poniosł tylko 1 porażkę w pierwszym spotkaniu ze Swansea co chyba było wypadkiem przy pracy, stawiam na wynik 1:0 dla united.
✅ 260
 
K 18

kyna7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Puchar
Spotkanie Cercle Brugge-VV Coxyde
Typ: VV Coxyde
Kurs 6.00
Bukmacher: Bet365
Godz: 20:00
Analiza:
To przesady takimi kursami na to spotkanie, oczywiście typ ryzykowny ale jak najbardziej możliwy, Cecle Brugge jest otatnie w 1 tabeli, VV Coxyde w 3 lidze 1 i niszczy każdego, z każdym wygrywa, Brugge u siebie bardzo słabo, w 1/16 drużyna z gości wygrała z Parulewz na wyjeździe 1:0, zaś Brugge trzecio ligowym wygrało 1:7, ale drużyna była słabsza niż ta teraz, myślę że po ciężkim meczu to drużyna gości awansuje, postawie jakieś 200zł na ten typ 1200 do wynajęcia może być. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ???? VV Coxyde możemy już teraz powiedzieć że widzimy ją w 2 lidze można zobaczyć tabalę 44 pkt 1 miejsce drugi ma 34 pkt, ale walka trwa. Zaś myśle Brugge to nie jest drużyna na 1 ligę Belgijską jak dla mnie, oglądałem kiedyś mecz, wgl żadnego zgrania, podania im nie wychodziły po prostu śmiech na sali. Bardzo polecam ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michas16 156

michas16

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Eurocup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Paris Levallois - Sydney
Typ: Brose Baskets -2,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam na 8 kolejce Eurocup grupy A. W stolicy Francji zawita drużyna z Niemiec. Gospodarze zajmują 3 miejsce z 3 zwycięstwami, natomiast gości plasują się o pozycję wyżej z 5 zwycięstwami. Jeśli chodzi o ligę to zdecydowanie poniżej oczekiwań spisuje się drużyna z Paryża. Zajmują miejsce w dolnej części tabeli zajmując dopiero 12 pozycje. Brose Baskets podtrzymuje dobrą formę również w lidze niemieckiej. Co prawda goście odnotowali obie porażki w eurocupie na wyjeździe, aczkolwiek małą różnicą punktową. W pierwszym spotkaniu Brose wygrało ponad 20 punktami. Drużyna z Niemiec walczy jeszcze o pierwszą lokatę w grupie. Myślę, że goście wygrają, a handicap -2,5 to niewielkie ryzyko. W meczu może paść under 150, na który jest taki sam kurs.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 12

averadziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Stoke
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś 14 kolejka w Anglii w najwyższej lidze. United po serii 3 zwycięstw (w tym wygrana z Arsenalem na wyjeździe) wydaje się, że wraca do formy a już napewno na należne im miejsce w pucharach europejskich. 2 sezon z rzędy bez LM byłby dla nich tragedią więc muszą walczyć o każdy pkt tym bardziej ze słabszymi drużynami.

Trochę statystyk:
United na ostatnie 13 meczy ze Stoke wygrywał 11 razy, 1 raz remisował i 1 raz przegrał. Remis i porażka miały miejsce na stadionie dzisiejszych gości. Więc u siebie United wygrało 6 meczy w tym 4 z handi (typ zajęty więc czyste 1)

W tym sezonie United u siebie ma wynik 5-1-1 i zanosi się na kolejne zwycięstwo.

Nie ma pewniaków ale ten typ to typ dnia.



Typ &#39;powtórzony&#39;, niezgodny z regulaminem ⛔ 100
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:24
Spotkanie: Hypo Tirol - Skra Bełchatów
Typ: dw 0:3
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
3 kolejka Ligi Mistrzów do Innsbrucka przyjeżdza nasz mistrz Polski Skra.
Gospodarze są na fali wygrali Ostanio 6 spotkań z rzędu w tym 3:0 u siebie w Lidze Mistrzów z Ceskimi Budejovicami.Z którym to Skra straciła seta oddając w jednym ustawieniu 9 punktów.W tamtym roku urwali seta Jastrzębskiemu Węglowi.Ich zespół składa się z mieszanki brazylijsko- estońsko - austriackiej wspomaganych przez słoweńca , łotysza , amerykanina i czecha,ale nie znajdziemy tu gwiazd.W Lidze nie pokonani.
Skra która jest wymieniana w gronie kandydatów do zwycięstwa powinna podejść poważnie do tego spotkania bo to drużyna mocniejsza od Czechów.Skra jest na fali nie przegrała jeszcze w tym sezonie większość pojedynków kończy w stosunku 3:0 w tym ostani mecz hit Plusligii z Resovią Rzeszów . Po takiej wygranej zawodnicy będą naładowani pozytywną energią i wyjdą na parkiet po pewne 3 punkty.
✅ 61
 
A 2

alterego89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 19
Spotkanie: Lorient vs Marsylia
Typ: do przerwy/ koniec meczu: Marsylia/ Marsylia
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Marsylia, która wyprzedza Paris Saint-Germain różnicą jednego oczka wygrała dwa ostatnie spotkania na własnym boisku przeciwko Bordeaux i Nantes. Nieudanie wspomina jednak poprzednie wyjazdy, zakończone porażkami w Paryżu i Rennes jednak wszystkie te mecze byly bitwa o punkty, kazda z druzyn zajmuje gorna czesc tabeli. Natomiast dzisiejsze spotkanie moim zdaniem bedzie &quot;spacerem&quot; po 3 pkt dla zawodnikow z Marsyli.​
Gospodarzom dwie ostatnie kolejki, przyniosły wygrane nad Lens (1:0) i Toulouse (3:2). Pozwoliło to drużynie Lorient uciec z dołu ligowej tabeli i przesunąć się kilka oczek wyzej ponad poycje spadkowa, jednak mecze te nie byly tak trudna przeprawa jaka dzisiaj podejma zawodnicy gospodarzy.​
Gospodarze przestąpią do meczu musząc poradzić sobie bez Jouffre, Audarda i Pedrinho, którzy zmagają się z kontuzjami. Zagrożony w przypadku Marsylii jest występ Romaina Alessandriniego i Andre Ayew.​
Na dzisiejszy dzien dla mnie jest to najpewniejszy typ, gdyz podopieczni Marcelo Bielsy nie pozwola sobie na potkniecie czujac na plecach oddech vicelidera francuskiej Ligue 1 PSG, ktory traci zaledwie 1 pkt.​
⛔ 100
 
pndk 1

pndk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja , Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: AS Monaco - RC Lens
Typ: x2
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza :
W 16 kolejce francuskiej Ligue1 , uczestnik Ligi Mistrzów AS Monaco podejmie na Stade Luis drużynę RC Lens .
AS Monaco jak na swój potencjał w lidze spisuje się fatalnie . Po piętnastu rozegranych spotkaniach zajmują dopiero 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 pkt . Gospodarze po raz ostatni w lidze wygrali 25.10.2014 r. w wyjazdowym spotkaniu z Bastią 1:3 . Następnie zremisowali 3 kolejne spotkania , by w ostatniej kolejce ulec Rennes 2:0 . Lepiej idzie im w Lidze Mistrzów , gdzie po sensacyjnej wygranej z Bayerem Leverkusen (0:1) zajmują 2 miejsce w grupie C . 9 grudnia czeka ich arcyważny mecz z Zenitem , który zadecyduje o awansie do fazy pucharowej . To może być argument , że trener Leonardo Jardim da odpocząć dzisiaj kluczowym graczom . W dzisiejszym spotkaniu Monaco musi sobie radzić bez Kondogbii , Kurzawy i Lopeza .
RC Lens to czerwona latarnia ligi . Beniaminek sklasyfikowany jest na 18 miejscu . Jednak w ostatniej kolejce pojawiło się światełko w tunelu i po 3 kolejnych porażkach pokonali Metz 2:0 . AS Monaco w tym sezonie ze swoich 20 pkt , tylko 9 zdobyło na własnym boisku , wygrywając w 7 spotkaniach zaledwie 2 razy . Lens do tej pory zgromadził zaledwie 14 pkt , jednak aż połowę z nich grając na wyjeździe . RC Lens musi sobie dzisiaj poradzić bez zawieszonego Loick Landre oraz leczących urazy N&#39;Diaye i Chavarrii .
Typ ryzykowny , gdyż wielu ekspertów uważa , że Monaco musi się w końcu przełamać . Jednak ja uważam , że perspektywa potyczki za tydzień w Lidze Mistrzów z Zenitem , może spowodować mniejsze parcie na wynik w rodzimej lidze . Lens natomiast gra o życie i zdobywając dzisiaj punkt , mogą opuścić strefę spadkową . Kurs jest zachęcający
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom