>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.12.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20:00
Spotkanie: Barcelona - Villanovense
Typ: over 2,5 bramki w I poł.
Kurs: 2,65
Bukmacher: bet365
Analiza: W pierwszym spotkaniu z Villanovense Barcelona niespodziewanie zremisowała na wyjeździe 0:0 grając oczywiście w eksperymentalnym składzie. Był to jednocześnie ostatni mecz, którego Katalończycy nie wygrali.
W sześciu kolejnych meczach Barcelona zaliczyła komplet zwycięstw i straciła w tych spotkaniach ledwie jedną bramkę samemu strzelając 22. Drużyna gości - Villanovense, gra w Segunda Division B, w dodatku ostatnio znaleźli się na 17 miejscu i grozi im spadek. W 15 meczach odnieśli tylko trzy zwycięstwa.
Można powiedzieć, że drużyna też rozpoczęła serię po spotkaniach pucharowych jednak w przeciwieństwie do rywala była to seria porażek - 5 przegranych z rzędu.W dodatku zespół Julio Cobosa Moreno stracił w lidze najwięcej, bo już 23 gole i nie wróży im to dobrze przed wizytą na Camp Nou.
✅ 165
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina;20;30
Spotkanie; Lech Poznań-Wisła Kraków
Typ; Lech i poniżej 3.5 gola w meczu
Kurs; 2.45
Bukmacher; Bwin
Analiza; Jak większość idę w wygrana Lecha ale stawiam że przy tym nie padnie więcej niż 3 gole. Lech ostatnimi czasy może chwalić się nie najgorszą defensywą bo w 10 meczach stracili 5 goli (w tym 3 w dwóch spotkaniach z Fiorentiną) a w samej Ekstraklasie w 5 meczach 2 gole. Wisła niby ma 4 miejsce pod względem strzelonych goli ( tylko czołowa trójka tabeli ma więcej) ale wątpię żeby byli w stanie strzelić tutaj 2 gole,może jeden dadzą radę choć i w to wątpię bo atmosfera słaba w klubie. Lech też nie powinien szaleć ze strzelaniem bo mimo wszystko Wisła to nie pionki żeby im strzelać 3 gole jak Łęcznej. Dość &quot;oszczędnie&quot; to wygląda w 10 ostatnich meczach 12 trafień zazwyczaj po 1 na mecz. Wynik 1-0,2-0 lub 2-1 dla Lecha wielce prawdopodobny a każda z tych propozycji daje wygrany typ. W 5 ostatnich pojedynkach tylko raz padło więcej niż 3 gole,dziś nie zanosi się na strzelaninę.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Polska Ekstraklasa
20 30
Cracovia - PBB
Cracovia i bts
3.40
Bet365
Witam na dziś wybieram spotkanie z Polskiej Ekstraklasy gdzie Cracovia Kraków zmierzy się z Podbeskidziem BB. Niemal pewnym typem jest że gospodarze odniosą zwycięstwo w tym meczu co przedstawiają nam statystyki to nie ma bata że będzie inaczej ale, pasy grają z drużyną która zajmuję drugą lokatę pod względem meczów wyjazdowych. Od ponad dwóch miesięcy goście nie przegrali żadnego wyjazdowego spotkania a to znaczy że mecz będzie napewno ciekawy i pełen bramek z racji tego że gospodarze też od dłuższego czasu swoje mecze wygrywali 2 lub 3 bramkami a podbeskidzie widząc że siedzą tak wysoko w tabeli patrząc na wyjazdy napewno coś strzelą dziś. Zatem dziś myślę że PBB zakończy swoją dobrą wyjazdową passę tak jak wczorajszy Piast gdzie wszyscy się na niego połakomili jak reksio na szynkę a tu dupa , dostali baty jak mało kto. Dlatego dziś myślę że cracovia grając u siebie nie zawiedzie swych kibiców i odniosą pewne obu bramkowe zwycięstwo. Kurs naprawde warty gry, polecam.
✅ 240
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euro Cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Avtodor - Lietuvos Rytas
Typ: Under 172,5 pkt.
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co mi się rzuca w oczy w tym spotkaniu to na pewno to że, obie drużyny preferują podobny styl gry tzn. ofensywa, ofensywa, ofensywa.
Ale obecna sytuacja zmienia trochę mój punkt widzenia.
Satratov jest już pewny awansu i nie sądzę aby zagrali tutaj jakiś spektakl rzutów za 3pkt. nie liczę też na jakieś szybkie spotkanie.
Wygrali 5 spotkań, więc mogą cieszyć się z awansu, liczę że, zagrają spokojny basket i postawią na defensywę, czekając na to co pokaże Rytas, a oni zaś muszą tutaj wygrać żeby jeszcze się liczyć w rywalizacji, bo maja tylko 2 wygrane.
Graja ofensywna koszykówkę, ale dużo nie pokażą, Saratov może spokojnie bronić własnego kosza i raczej nie spodziewam się tutaj jakiejś wielkiej ilości pkt.
Na + na pewno jest duża linia, jak dla mnie wynik zakręci się w okolicach 158 - 165 pkt.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Llagostera - Deportivo
Typ: Llagostera
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365

Puchar Króla
Llagostera gra z Deportivo, które przyjedzie rezerwowym składem.
http://www.oddsportal.com/soccer/spain/copa-del-rey/llagostera-dep-la-coruna-hAiyRyIn/
&quot; Na boisku na pewno nie zobaczymy Fabricio Agosto, Jonasa Gutierreza, Celso Borgesa, a także Luisa Alberto. Wymienieni zawodnicy leczą urazy. W kadrze decyzją trenera zabraknie Luxa, Fernando Navarro, Alexa Bergantinosa, Pedro Mosquery, Juanfrana Moreno, Sidneia i najlepszego strzeleca, Lucasa Pérez.&quot;
&quot;Wobec tych wszystkich absencji, w porównaniu do &quot;11&quot; meczowej z meczu z Las Palmas zobaczymy maksymalnie 4 zawodników z tamtego meczu. Są to Cani, Jonathan Rodriguez, Luisinho i Alejandro Arribas.&quot;
http://www.marca.com/2015/11/30/futbol/equipos/deportivo/1448884279.html
Całoroczny trzyma jeszcze kursy. Reszta spadki nawet do 3,00.
⛔ 100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Podbeskidzie
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: bet365
Faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy - zgadzam się. Jednak kurs moim zdaniem nie do grania. To jest polska liga i jestem w stanie zagrać za niewielką kwotę w stronę gości. Cracovia od 3 spotkań jest niepokonana, ostatnio zwycięstwo w derbach Krakowa z Wisłą, a więc morale bardzo wysokie. Dlaczego więc gram w stronę gości? Każda seria się musi kiedyś skończyć, a Cracovia to nie jest Bayern czy PSG. Drugim argumentem jest to, że goście w ostatnich 5 wyjazdach wygrali aż 4 razy i raz remisowali. Ostatnio remis z Legią gdzie całą drugą połowę grali w 10. Coś mi mówi że Podbeskidzie jest w stanie wywieźć dziś 3 pkt z Krakowa.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna-Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Lech Poznań-Wisła Kraków
Typ:
Lech strzeli over 2,5
Kurs:
4.4
Bukmacher: unibet
Po pierwszych przegranych od 20l derbach doszło do zmiany trenera co dla mnie jest totalnym błędem, Moskal dosyć ciekawie ułożył ten zespół a większość strat punktowych była spowodowana brakiem skuteczności graczy Wisły i tak było także w meczu derbowym gdzie w pierwszej połowie były 2 takie sytuację z których po prostu trzeba trafiać a na takie rzeczy żaden trener nic nie poradzi.Lech po fatalnej serii powoli wydostaje się ze strefy spadkowej, zaczął zdobywać punkty i wszystko wskazuje na to że dzisiaj znowu zwyciężą.Wisłę poprowadzi dotychczasowy asystent, nie ma żadnej mowy o nowej miotle po derbach drużyna pewnie będzie rozbita, plusem że będą się chcieli odbić kibicom w spotkaniu z Lechem i przyszłym z Legią, jakie będą efekty trudno prognozować myślę że po wyrzuceniu moskala w szatni panuje burdel.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Barcelona - CF Villanovense
Typ: Barcelona -4.5 gola (AH)
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz tych ekip (rozegrany 28 października) zakończył się bezbramkowym remisem, teoretycznie więc wszystko w rewanżu zdarzyć się może. W praktyce wydaje się jednak, że dla Dumy Katalonii dzisiejszy mecz będzie tylko formalnością jeśli chodzi o przypieczętowanie sobie awansu do kolejnej rundy Pucharu Króla.
Barcelona jak wiemy jest obecnie w wyśmienitej formie, znakomicie spisuje się duet Suarez - Neyamar i co ważne obaj Ci gracze są w 16-osobowej kadrze na to spotkanie. Szansa, że zobaczymy ich na boisku wydaje się więc duża. Owszem Luis Enrique nie powołał wszystkich swoich najlepszych graczy, kontuzjowani są
Douglas, Rafinha, Sergi Roberto i Ter Stegen. Poza składem na ten mecz (trener dał odpocząć) znaleźli się również Piqué, Rakitic, Busquets, Messi i Alba. Mimo to uważam, że skład jest i tak dość solidny z dwójką Suarez - Neymar ale przecież są też Bravo,Dani Alves, Iniesta, Mascherano, Bartra, Munir, Sandro, Adriano, Vermaelen czy Mathieu.
Wspomniałem, że Barcelona jest obecnie w bardzo wysokiej formie, świadczą o tym wyniki jak choćby 4-0 na Bernabue z Realem Madryt czy 6-1 z Romą. Jeśli chodzi o ich rywali to tutaj sytuacja jest zgoła inna. Villanovense do pierwszego meczu z Barcą prezentowali się w trzeciej lidze przyzwoicie. W pierwszych 10 kolejkach przegrali tylko 3 mecze, później przyszedł remis z Barceloną i od tamtej pory rozegrali 5 meczów w lidze i wszystkie przegrali.
Wydaje się więc, że tutaj wszystkie atuty są po stronie Barcelony. O potencjale i możliwościach ciężko tutaj dyskutować, ale również widać, że jeśli chodzi o formę to obie ekipy znajdują się na dwóch różnych biegunach. Ponadto dziś Barca zagra u siebie i myślę, że kilka bramek postarają się strzelić swojemu rywalowi. Ja proponuje tutaj zagrać handicap -4.5 goli w stronę Barcelony.
✅ 135
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 19:30
Spotkanie: ASA Targu Mures - Steaua Bukareszt
Typ: 1
Kurs: 2.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaglądamy do ligi Rumuńskiej, gdzie grają sąsiadujące ze sobą
ASA Targu Mures i Steaua Bukareszt.
W ostatnich meczach ASA podejmowała silne ekipy. Grała z 3 w tabeli V.Constanta i padł remis 2-2 (samobój ASA).
Wcześniej ograli lidera tabeli Astra 3-1, wygrywając już o pierwszej połowie 2-0.
Steaua ostatnie 2 mecze na wyjeździe przegrała, z Dinamo Bukareszt 1-3 i z CFR Cluj 0-2.
Jeżeli chodzi o spotkania bezpośrednie, ASA wygrała ostatnie 2 mecze na własnym stadionie po 1-0.
To już nie ta Steaua, co kiedyś. Dzisiaj powinna przegrać 3 spotkanie wyjazdowe z rzędu.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (PL Ekstraklasa)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń - Lechia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Można to nazwać Derbami Pomorza, starcie drużyny która ciągle stara się przekuć ambicję w wyniki, i totalnego niewypału tworu Thomasa von Heesena, o ile nie jestem w stanie postawić nawet 1zł na kogokolwiek, to wydaje się, że powinna być solidna wymiana ciosów i jest szansa na trafienie overa. Bardziej skupiłem się jednak na bardzo nieszczelnej obronie Lechii w meczach wyjazdowych :
24.09 (4 gole stracone z Legią), 7.11 (3 gole stracone z Ruchem), 23.11 (3 gole stracone z Cracovią), do tego efektowna wyjazdowa wygrana 3-0 z Jagą, na ostatnich 5 meczów w delegacji aż w 4 wpadał over 2.5, w dużej mierze dzięki nieszczelnej obronie. Wydaje się, że Pogoń dzisiaj coś ukuje. Co może odstraszać? Od 4 meczów, licząc także mecze sparingowe w przerwie na kadrę, Pogoń nie może zdobyć ani jednej bramki, ale jak pokazał chociażby wczoraj hicior w Zabrzu derby rządzą się swoimi prawami, i dziś liczę na solidne rozwiązanie worka z bramkami.
⛔ 100
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Godzina:
20:30
Spotkanie:
FK Austria Wien - SK Sturm Graz
Typ:
Handicap(0:1) 2
Kurs:
1.52
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie dwóch zespołów będących w górze tabeli austryjackiej Bundesligi. W tabeli Wien zajmuje aktualnie 3 miejsce Strum 6. Miejsce w tabeli nie dokońca odzwiercielda aktualną formę obydwu zespołów. Można powiedzieć że listopadowa aura im nie służy ponieważ oba zespoły w kryzysie. W ligowych meczach po jednym zwycięstwie oraz po jednej porażce reszta mecze remisowe. Czyli patrząc z perspektywy wyników można powiedzieć że forma obydwu zespołów bardzo zbliżona. Duża różnica pojawia się przy poprzednich konfrontacjach obydwu drużyny tu widać ewidentny &quot;patent&quot; drużyny z Graz na swojego dzisiejszego przeciwnika w ostatnich 5 konfrontacjach 3 zwycięstwa Strum oraz 2 remisy. Stąd też pomsył na Handicap (0:1) w połączeniu z niską formą drużyny z Wien uważam że typ powinien wejść z łatwością.

⛔ 100
 
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
piłka nożna
18;00
Verona-Pavia
Typ:2
@5.00
Unibet

Typ bardzo ryzykowny, ale wcale nie oznacza, że nie ma szans na wyjście. Przy tego typy rozgrywkach warto szukać niespodzianek ponieważ zdarza się to niezwykle często. Muszę przyznać, że pierwszy raz słyszę o takim zespole jak Pavia, ale z tego co widzę to w tych rozgrywkach nieźle sobie radzą. Nic dziwnego. Jest to jedyna szansa dla nich na pokazanie się większemu gronu widzów i jakkolwiek zaistnieć, bo raczej ligi w ktorej grają setki milionów osób na świecie nie śledzi, a tak chociaż mogą o nich usłyszeć, więc determinacji i motywacji z pewnością nie zabraknie. Verona gra w najwyższej lidze we Włoszech, no ale grają tam straszna patologie i wyniki są tego dowodem. Ostatnio przegrana u siebie w lidze z Bologna, którą w poprzedniej rundzie wyeliminowała właśnie Pavia pokonując rywala 0:1. Skoro gospodarze nie potrafią zmobilizować się w lidze to co dopiero w takich rozgrywkach jak Copa Italia. Piłkarsko Verona jest na pewno lepszym zespołem, ale determinacja i zaangażowaniem goście mają szansę ten mecz wygrać. Dalikatnie pogram.
⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina:
19:00
Spotkanie: Montpellier-GFC Ajaccio
Typ:
Montpellie rpowyżej 1,5 gola w meczu
Kurs:
2
Bukmacher: Bet365
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie francuskiej Ligue 1 gdzie drużyna Montpellier będzie podejmować na własnym boisku beniaminka z Ajaccio. Podobnie jak koledzy wyżej uważam, że Montpellier to sptkanie wygra. Ale ja postanowiłem postawić na to, że Montpellier w tym meczu strzeli przynajmniej 2 gole.Obie ekipy dzieli tylko 2 punkty w tabeli Na czym oparłem swój typ ? A no na tym, że w ostatnich pięciu meczach pokrywali ten handicap w niektórych nawet z nawiązką jak 4 bramki z Lyonem i to na wyjeździe czy 3 bramki z Reims. Ajaccio to drużyna która nie traci dużo bramek ale w ostatnich 5 spotkaniach na wyjeździe w 3 stracili po 2 bramki. Na tą chwilę wydaje się, że drużyna Montpellier, która wygrała 3 ostatnie mecze powinna spokojnie pokonać na własnym obiekcie Ajaccio i strzelić przynajmniej 2 gole. Powodzenia !
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wegry
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ferencvaros - Videoton
Typ: 1 (-2)
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to w pełni zgadzam się z kolegą, który opisał powyżej to spotkanie. Drużyna Ferencvaros jest tutaj zdecydowanym faworytem. Zwłaszcza w meczach u siebie jest zabójczo skuteczna i traci mało bramek. 8 meczy, 8 zwycięstw i bilans 21-4. W meczach przed własną publicznością pokryli handi w 3 ostatnich spotkaniach więc są w bardzo wysokiej formie. Jełsi chodzi o Videoton to zajmują wysokie miejsce w tabeli i ostatnio wygrali kilka meczów. Jednak jeśli zerkniemy na ich poczynania wyjazdowe to już jest prawdziwa tragedia. 3 punkty w 7 meczach i bilans 3-10 jest drugim najgorszym wynikiem. Myślę, że zwycięstwo 2 bramkami jak sugerował kolega powyżej jest bardzo prawdopodobne. Ja uważam, że wygrają 3 bramkami a w przypadku zwycięstwa 2 otrzymamy zwrot. Kurs bardzo przyjemny i wart spróbowania. polecam i pozdrawiam
⛔ 100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godz: 21:00
Spotkanie: Lille-St.Etienne
Typ: 2
Kurs: 3.10
Buk: Unibet

Analiza:
Nie rozumiem bukmacherów dlaczego tak wysoki kurs na ekipę przyjezdnych?
Lille w tym sezonie nie radzi sobie za dobrze po 15 kolejkach zajmują miejsce w strefie spadkowej, wygrali tylko dwa spotkania na własnym obiekcie ze średniakami ligi.
Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że gospodarze od przeszło tygodnia pracują z nowym trenerem Frederic Antonetti, co z pewnością może również wpłynąć na wynik.
St.Etienne ostatnio gra w kratkę, ale uważam, że są spore szanse na powodzenie mojego typu. Goście dziś mogą wskoczyć na 3 miejsce w ligowej tabeli co będzie dodatkową mobilizacją przyjezdnych.
Ekipa Zielonych obecnie jest w lepszej formie i myślę, że ten fakt dziś wykorzysta, a kurs na zwycięstwo gości moim zdaniem zawyżony co spróbuje wykorzystać ???? dla mniej odważnych polecam 02 bo wątpię, aby goście dziś polegli.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Podbeskidzie
Typ: X
Kurs: 4.22
Bukmacher: Bet365
Dziwi mnie trochę, że nikt nie wyhaczył tego typu po takim kursie. Sądzę, że remis jest najbardziej prawdopodobny, jeśli chodzi o wynik tego meczu. Craxa co prawda miażdży ostatnio wszystkich u siebie, jednak w tych spotkaniach przyjezdni grali jakby mieli związane nogi. Z drugiej strony Pasom wychodziło wszystko. Sądzę, że ta passa dzisiaj się skończy. Wszak Podbeskidzie spisuje się na wyjazdach nadzwyczaj dobrze - w 9.u pojedynkach przegrali zaledwie raz, inkasując przy tym 16 punktów!! Nie napalam się zbytnio (jak wszyscy) efektownymi wygranymi Cracovii, bo wiem doskonale na co ich stać. Choć im kibicuję to w dzisiejszym spotkaniu z czystym sumieniem typuję podział punktów.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Data i godzina: 02.12.2015 20-30
Spotkanie: Lech Ponzań - Wisła Kraków
typ: under 25
kurs: 1,68
buk: unibet
Analiza:
W najciekawszym meczu 18. kolejki polskiej Ekstraklasy aktualny mitrz Polski Lech podejmie krakowską Wisłę. Po ostatnich wynikach to gospodarze wydają się faworytem, choć w tabeli to Wiślacy są wyżej. Główną tego przyczyną jest fatalny początek sezonu piłkarzy Kolejorza, którzy przegrywali w lidze mecz za meczem. Stało się jasne że klub musi pożegnać się z Maciejem Skorżą, którego niespodziewanie zastąpił Jan Urban. I ten może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami z Lechem, bo w jedenastu meczach przegrał tylko z Fiorentiną, a wygrał aż siedem meczy. Główna w tym zasługa ustabilizowanie składu, gdzie trzon stanowią Burić, środek obrony zarezerwowany jest dla duetu Arajuuri-Kamiśński, w pomocy wkońcu odnalazł się wkońcu Aziz Tetteh, a na szpicy nieskutecznych Thomalli i Robaka świetnie zastępuje Hamalainen. Najważniejsze jest to że Lech wkońcu przestał tracić bramki (jak w ostanim meczu z Cracovią, gdzie przegrali aż 2-5, bo pod wodzą Urbana stracili ich tylko siedem), a wykorzystują do bólu kreowane przez siebie sytuację. Lech zamiast grać efektownie gra efektywnie i dzięki temu w sześciu meczach ligowych pod wodzą Urbana zdobyli aż czternaście z dziewiętnastu punktów. Wisła natomiast gra bardzo przyzwoicie. Co dla nich najważniejsze nie przegrywa dużo meczy (zaledwie trzy porażki), ale też ma mały problem ze zwycięstwami (pięć). Bardzo solidnie wygląda ich defensywa, bo Ciechniaka w bramce wspiera dobra obrona złożona z doświadczonego Głowackiego, reprezentanta Węgier Guzmicsa, Sadloka i odkrycia Nawałki w kadrze - Mączyńskiego. Gorzej w ataku, bo Brożek choć ma strzelonych osiem goli w tym sezonie to marnuje sytuację na potęgę (jak z Cracovią w niedzielnych derbach). Patrząc na solidniejsze defensywy obu zespołów nie spodziewam się fajerwerków. Lech raczej nie zmieni swojej skutecznej taktyki na zdobywanie punktów, a wiadomo że dla Lecha priorytetem na ten sezon jest Puchar Polski (są już w półfinale) oraz zajęcie miejsca na pudle a koniec sezonu (do trzeciej Cracovii tracą jedenaście punktów, co po podziale daje tylko pięć oczek). Pod wodzą Urbana Lech zdecydowanie stał się zespołem underowym (osiem na jedenaście meczy poniżej 2,5 gola). W Wiśle nastąpiło zwolnienie trenera Moskala więc raczej wątpie by zastępujący go na tym stanowisku jego asystent Broniszewski nagle odmienił oblicze Wisły. Uważam, że sukcesem Wisły w tym meczu będzie ugranie remisu. Stawiam w tym meczu na minimalne zwycięstwo Lecha lub bramkowy remis. Under w meczy wydaje się nieunikniony
✅ 68
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Portugalia, Primeira Liga
Data i godzina: 02.12.2015 21:00
Spotkanie: CF Uniao - FC Porto
typ: under 2,5
kurs: 1,84
buk: bet-at-home
analiza:
Dzisiejszego wieczoru 16. Uniao Madeira podejmie na własnym stadionie 2. w tabeli Porto. Uniao w tym sezonie straciło na swoim boisku tylko 2 bramki w 4 meczach, co jest świetnym wynikiem, jednak strzeliło ich tyle samo, co może nie jest tragicznym wynikiem, ale na pewno nie najlepszym. Jeśli chodzi o Porto, to na wyjazdach udało im się zdobyć 7 trafień w 4 spotkaniach, co średnio wynosi 1,75 gola na mecz. Uniao Madeira pomimo słabych wyników w sezonie, posiada bardzo solidną obronę, więc liczę na skromną wygraną FC Porto.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Data i godzina: 02.12.2015 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
typ: 1
kurs: 2,07
buk: Pinnacle
Faworyt moim zdaniem tylko jeden - Lech Poznań. Wisła zmęczona i upokorzona u siebie po derbach z Craxą. Wisła w zasadzie bez treneiro, bo tymczasowy trener, choć szacunek mu się należy, to jednak nie jest to samo. Forma &quot;Kolejorza&quot; wzrasta i przede wszystkim ostatnie mecze na zero z tyłu. Co prawda styl jest dość słaby, ale Lech punktuje i to przez ostatnie 3 mecze w lidze przy pełnej puli. Mecz jest w Poznaniu z rywalem jak na krajowe podwórko klasowym, a więc powinna być duża publika na korzyść Lecha. Krakowianie są pod formą. Ostatnio porażka w derbach, wcześniej remis z ostatnim Górnikiem.
Kurs idzie w górę i w Pinnacle wydaje się być najbardziej obiecujący, więc korzystać. brać i zasiadać przed telewizorem.
✅ 107
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom