>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
P 36

piniundz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna-Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: jong PSV vs Achilles29
Typ: Dodatkowy handicap azjatycki: -2,5 na jong psv
Kurs: 3.100
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Witam. W dzisiejszym meczy pragnę przestawić mecz pomiędzy dwiema odmiennymi drużynami. Mało sie znam na holenderskich zespołach lecz jong psv ostatnio obserwuje. Na własnym boisku niemalże nie do zatrzymania... niemalże bo ostatnie spotkanie przegrali. 2:4 ze średnia drużyna. Jednak ich passa była imponująca - 11 zwycięstwo z rzędu u siebie. Każda seria jest kiedyś przełamywania ważna jak sie zespół po niej podniesie. Jong psv ma na to idealnego rywala który jest ostatni w tabeli.. na 16 meczy - 5 pkt. Bardzo słabo. W dodatku na 8 meczów wyjazdowych 3 pkt. Krótko mówiąc. Jeśli jong psv myśli o czołówce ligi to ten mecz musi wygrać... jednakże daje -2,5 bramki na psv bo wiem ze bd chcieli pokazać iż ostatni mecz przegrany byl przypadkiem a drużyna rywali w dodatku jest w rozsypce... myśle tez ze jest to trochę ryzyk bo typuje mecz 3:0 lub 2:0. Jeśli ktoś chce mniej zaryzykować polecam -1,5. Tez dobry kurs coś koło 1.8 albo 1.9 godny uwagi.ja jednak stawiam -2,5 . Powodzenia !!
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Dyscyplina: NBA - Koszykówka
Godzina: 02:00
Spotkanie:Memphis Grizzlies - Orlando Magic
Typ: Orlando -2
Kurs: 1,91
Bukmacher:Betsson
Analiza:
Witam, przeglądając dzisiejszą ofertę na zakłady związane z NBA, ten wydał mi się najbardziej prawdopodobny. Już drugi sezon z rzędu los nie oszczędza drużyny gospodarzy. W zeszłym roku w decydującej fazie sezonu wypadli Marc Gasol oraz Conley. Parę dni temu znowu gruchnęła na nas informacja o kontuzji tego drugiego. Miśki będą musiały sobie poradzić bez swojego lidera prawdopodobnie do stycznia. Jeżeli spojrzymy na listę osób kontuzjowanych na tą chwilę to najbliższe tygodnie na pewno nie będą łatwe dla tej drużyny. Z meczu przeciwko Magic wypadli Carter, Randolph, Conley.(źródło : link) Wcześniej wypadł ze składu już Parson. Dodatkowym atutem przeciwko gospodarzą jest fakt że fraja B2B. W taki okrojonym składzie na pewno będzie u nich widać dzisiaj zmęczenie.
⛔100
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: LASK Linz - BW Linz
Typ: LASK i over 2,5
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niestety moja pierwsza analiza zakończyła się klapą, kto by pomyślał, że liderujący Spartak przegra z outsajderem 0:4, ale nie ma co o tym dalej myśleć, postarajmy się to odrobić ????
Na tapetę weźmiemy wielkie derby 2 klasy rozgrywkowej w Austrii pomiędzy LASK a Blau Weiss, czyli lider tabeli z ostatnim z ostatnim zespołem.
Gospodarze, czyli najlepsza ofensywa w lidze 41 strzelonych bramek w tym 20 u siebie, co daje im średnią 2,22 na mecz, oraz BW, którzy na wyjeździe jeszcze nie wygrali(akurat ich wyjazdowym stadionem będzie rodzimy stadion), ale udaje im się strzelić 0,9 bramki na mecz(wyjazdowy).
LASK w ostatnim meczu objął pozycję lidera po wyjazdowym zwycięstwie nad aktualnym wiceliderem i myślę, że nie będą chcieli tak łatwo tej pozycji oddać, dlatego uważam, że zagrają otwarty football, co może obfitować w bramki i ich zwycięstwo. Od 14 meczów niepokonani u siebie, a ogólnie na 9 ostatnich rezultatów w 8 padł over 2,5.
Ich wspólny, ostatni pojedynek we wrzesniu zakończył sie blamażem LASKu, dlatego teraz będą chcieli udowodnić, do kogo należy Linz. Blue Weiss zanotowali w lidze 6 remisów z rzędu, ale po statystykach widzę, że wynikało to w większości z niefrasobliwości przeciwników...
Myślę, że kurs 2,2 może kusić, ale trzeba pamiętać, że derby często rządzą się swoimi prawami.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Płock
Typ: Legia powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dla mnie typ pewny jak śmierć, nie umiem uwierzyć w to aby legioniści nie strzelili 2 bramek z beniaminkiem. Piłkarze ze stolicy naprawdę złapali wiatr w żagle, idą jak burza. Nasza liga kopana zostanie przez legie zdominowana, mają maklerzy skład najlepszy zespół najlepszy budżet w lidze. Chłopaki zaczęli wkoncu grać tak powinni. Legia strzela Realowi, Borussii to dzisiaj minimum 2 władze Wiśle. priorytetem dla Warszawy jest wygranie Ligii więc napewno jutro wyjdą zmotywować od pierwszych minut, nie zdziwienie się jak zakład zostanie już po pierwszej połowie zaliczony na +. Dla mnie typ warty gry za duży yield
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers
Typ: -9.5 pkt Cleveland Cavaliers
Kurs: 3.16
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Cleveland 9 wygranych z 10 rozegranych na własnym parkiecie.
Wygląda na to, że trzecia strzelba doszła do formy.
Love zdobył z Dallas 27pkt, z Portland 40pkt.
Biorąc pod uwagę, że stały wysoki poziom prezentuje LeBron oraz Irving, oraz fakt, że to prestiżowy mecz,z ekipą, która będzie się liczyła w walce na zachodzie (3 bilans za Golden State i San Antonio), typuję, że będą chcieli pokazać swoją siłę i wygrają ten mecz ze sporym naddatkiem.
H2H to same wygrane Kawalerzystów:
13.03.16 NBA Los Angeles Clippers Cleveland Cavaliers 90 : 114
22.01.16 NBA Cleveland Cavaliers Los Angeles Clippers 115 : 102
06.02.15 NBA Cleveland Cavaliers Los Angeles Clippers 105 : 94
17.01.15 NBA Los Angeles Clippers Cleveland Cavaliers 121 : 126
Griffin ostatnio nie grał, a wcześniej jego forma była daleka od tej, do jakiej nas przyzwyczaił.
Clippersi przegrali ostatnio z Brooklynem, gdzie 38 pkt zaaplikował im niejaki Kilpatrick.
Indiana pokonała ich różnicą 19pkt, a Detroit 12.
W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak typ na min 10pkt wygraną Cleveland po solidnym kursie 3.16.
⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Nottingham - Newcastle
Typ: Newcastle -1,-1,5 AH
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No to zaczynamy walkę na typy w ostatnim miesiącu 2016 roku. W listopadzie, moim pierwszym miesiącu w tej grze oraz aktywnym uczestniczeniu w forum zająłem przyzwoite 7 miejsce. Oby ta &quot;siódemka&quot; okazała się szczęśliwa na grudzień. ????
Jutro typuję pewne zwycięstwo gości. Już piszę dlaczego.
Newcastle, czyli spadkowicz z PL, nie widzi innej opcji na zakończenie sezonu, niż powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ambicje mają zdecydowanie wyższe, niż gra na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Sroki rządzą w Championship, w którym na 18 spotkań wygrali 13 razy, raz zremisowali i 4 razy przegrali. Ostatnia niespodziewana porażka u siebie z Blackburn, na pewno mocno podrażniła pretendentów do mistrzostwa. Liczę, że od pierwszego gwizdka mocno zaatakują gospodarzy i już w 1 połowie będą prowadzić. Nie mogą pozwolić sobie na nerwówkę, ponieważ w przypadku porażki mogą stracić fotel lidera, a myślę, że inne niż 1 miejsce nie będzie zadowalać drużyny z Newcastle. Przyjezdni lubią od początku narzucać swój styl i dyktować tempo gry, często w tym sezonie strzelali 1 czy 2 bramki już w pierwszej połowie. Ostatni świetna forma całego zespołu, nie licząc oczywiście wypadku przy pracy z Blackburn. Nie wydaje mi się, że to początek jakiegoś kryzysu w drużynie, a wręcz odwrotnie to ich zmobilizuje to jeszcze lepszej gry oraz utrzymaniu koncentracji przez całe spotkanie, czasem taki mały kubeł (nawet powiedział bym szklaneczka), zimnej wody przydaje się drużynie do lepszej gry. W lidze goście imponują bilansem bramkowym po 18 spotkaniach - 36:14. Moim zdaniem jutro zbliżą się bardzo do &quot;czterdziestki&quot;.
Gospodarze natomiast grają bardzo w kratkę. Ostatni dwa razy wygrali i myślę, że to by było na tyle, przyjdzie kolejna seria porażek. Na 15 ostatnich spotkań potrafili wygrać tylko 4 razy, 4 razy także zremisowali i 7 razy przegrali. Bilans bramkowy mają bardzo ciekawy, bo tyle samo strzelonych ile straconych - 32:32. Wygrana, mogłaby znacznie poprawić ich sytuację w tabeli, ale nie z takim przeciwnikiem. Strzelają dużo i dużo tracą, myślę, że jutro nie będą w stanie pokonać bramkarza Newcastle, ponieważ Sroki, kiedy już wygrywają mecz to nie lubią tracić bramki. Na 13 ligowych zwycięstw, bramkę tracili tylko 5 razy i jutro moim zdaniem nie powiększą tej statystki.
Liczę na fajny mecz, poza konkursem polecam zagrać bezpieczniej na Newcastle po kursie 1.90. Nie widzę innej opcji w tym meczu jak pewne zwycięstwo gości. Powodzenia!
⛔100
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Orlando Magic
Typ: Memphis Grizzlies -2,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Krótko na temat tego spotkania. Dziś Memphis dość znacznie osłabione, natomiast Orlando jest b2b oraz ich forma wyjazdowa jest fatalna. Wygrali teraz co prawda z San Antonio Spurs lecz śmiem twierdzić, że dziś przegrają spotkanie w Memphis ! Kursy zwariowały. Ładujemy ten mecz wysoko valuebet jak dla mnie. Na pewno stawianie Orlando w roli faworyta to duża pomyłka, a młode rezerwy Memphis już nie raz pokazały że potrafią znakomicie zastąpić zmienników. Celuje dziś zdecydowanie w zwycięstwo gospodarzy może nawet wyższe niż 3-4 punktami.
Polecam
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 2

wader0707

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Finlandia: Korisliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Pyrinto Tampere - BC Nokia
Typ: 2 (wygra BC Nokia wliczając OT)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Każdy typ w tym konkursie będzie oparty na podstawie spadających kursów na dane wydarzenie. Analiza będzie dotyczyła tylko i wyłącznie liczb związanych z kursem oraz zachowań bukmacherów.
Niektórzy bukmacherzy startowali z kursem 2,20 na Nokię ale szybko brali poprawkę i kurs sukcesywnie spadał. Na tą chwilę kurs waha się między 1,36 a 1,56. Od otwarcia kursu do jego pierwszego spadku średnio około 10-15%, wystarczyła u pewnych buków nie cała godzina. Obecnie spadki nadal są notowane a średni procent obniżenia kursu od momentu otwarcia do teraz to 27%. Zatem nie czekać dłużej brać po jeszcze możliwym kursie.
⛔100
 
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie:
De Graafschap - FC Oss
Typ:
2 (wygrana FC Oss)
Kurs:
6.34
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
W bardzo bramkostrzelnej lidze holenderskiej moją uwagę zwróciło spotkanie De Graafschap z FC Oss. Faworytem bukmacherów, i to bardzo zdecydowanym są gospodarze, chociaż oba zespoły sąsiadują ze sobą w dole tabeli. De Graafschap niedawno grali w holenderskiej ekstraklasie i ciągle mają ambicje tam wrócić, ale raczej na pewno nie w tym roku. Zespół od trzech spotkań nie odniósł zwycięstwa, a sam trener twierdzi że winą jest brak szczęścia i liczne kontuzje. W najbliższym spotkaniu trener mówi że nie zagrają Luis Pedro, Tolgahan Cicek en Erik Quekel, więc osłabień ciąg dalszy.
Z drugiej strony FC Oss które w całym sezonie ma tylko 5 zwycięstw, ale aż trzy w ostatnich trzech meczach. Liczę na to że gospodarze w najbliższym meczu się nie przełamią, a FC Oss potwierdzą że ostatnie świetne wyniki to nie był przypadek i forma rośnie. Kurs bardzo wysoki, a w lidze tej niespodzianki zdarzają się dość często.
Bilans bezpośrednich spotkań niestety na korzyść gospodarzy, ale FC Oss też odnosiło z nimi zwycięstwa. Warto dodać że w drużynie gospodarzy bryluje Polak typowany na wielką gwiazdę Piotr Parzyszek, mam nadzieję że nie popsuje mi szyków ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Wisła P.
Typ: Legia wygra 1 połowe
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Warszawska Legia złapała wiatr w żagle i w lidze kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.
W środę zagrają najważnieszy mecz w tym roku, mecz o być albo nie być na wiosnę w europejskich pucharach. Mimo wszystko uważam, że Jacek Magiera posiada tak szerokie pole rotacji w składzie, że odniesie 6 zwyciestwo z rzędu. Dodać należy również to, że Legia nie może już gubić punktów z takimi zespołami jak Wisła jeżeli myślą o obronie korony Mistrza Polski.
Wisła Płock nie zdołała zdobyc kompletu punktów od 8 kolejek, osttanie zwycięstwo miało miejsce we wrześniu.
W pierwszym spotkaniu &quot;wojskowych&quot; z &quot;nafciarzami&quot; w Płocku po 10 minutach gry niespodziewanie Wisła prowadziła 2:0 po stałych fargmentach gry z którymi Legia wtedy miała ogromne problemy.
⛔100 powtórzony typ
 
W 35

wygraj.ubuka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Orlando Magic
Typ: Memphis Grizzlies -2,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Krótko na temat tego spotkania. Dziś Memphis dość znacznie osłabione, natomiast Orlando jest b2b oraz ich forma wyjazdowa jest fatalna. Wygrali teraz co prawda z San Antonio Spurs lecz śmiem twierdzić, że dziś przegrają spotkanie w Memphis ! Kursy zwariowały. Ładujemy ten mecz wysoko valuebet jak dla mnie. Na pewno stawianie Orlando w roli faworyta to duża pomyłka, a młode rezerwy Memphis już nie raz pokazały że potrafią znakomicie zastąpić zmienników. Celuje dziś zdecydowanie w zwycięstwo gospodarzy może nawet wyższe niż 3-4 punktami.
Polecam
to Memphis jest b2b a nie Orlando ;)
 
talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Bayern
Typ: Bayern -1,5
Kurs: 1.875
Bukmacher: Bet.365
Krótka piłka. Prasa niemeicka pisze o Bayernie w dołku. Lider pojechał do Lipska. Porażka z Rostovem w LM i brak szans na 1 miejsce. Zaczęły sie spekulacje na temat Ancelottiego. Bayern musi skończyć z tą złą passą i wreszcie uciszyć media i hejterów. Nie widzę innego wyjścia jak ogromna motywacja i pewne zwycięstwo Bayernu.

kiepska analiza
 
P 5

porucznik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Bayern
Typ: 1X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
To, co pokazuje nam ostatnio Bayern jest tragiczne. Bawarczycy duszą się w ataku. Niby posiadanie piłki na ich korzyść, ale nic z tego nie wynika, ponieważ od dłuższego czasu grają tym samym schematem, co jest już czytelne dla wielu drużyn. Brakuje im ogólnie polotu w grze są gwiazdy, indywidualne umiejętności, ale nie przekłada się to na wyniki. Piłkarze na pewno czują ciążącą na nich presję zwycięstwa, ale czy to przełoży się na dobry, czy zły rezultat, ciężko stwierdzić. Na pewno ryzykowne jest typowanie ich zwycięstwa po bardzo niskim kursie. Skoro to jest ryzykowne, moim zdaniem warto pójść w stronę zwycięstwa lub remisu Mainz. Kurs jest wart ryzyka może nie jakiś ciężkich pieniędzy, ale warto. Za gospodarzami przemawia przede wszystkim atut własnego boiska, sporo strzelonych bramek - tylko 4 mniej niż Bayern. Niestety tracą równie tyle co strzelają. W tym sezonie zajmują 9 lokatę i tracą tylko kilka punktów do topowych drużyn Bundesligi.
⛔100
 
T 4

thelukasz2

Użytkownik
Dyscyplina: E-SPORT ELEAGUE
Godzina: 23:00
Spotkanie: SK-ASTRALIS
Typ: Astralis
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam serdecznie, dzisiaj o 23:00 polskiego czasu odbedzie sie mecz pomiedzy formacja Brazylijska, a formacja Dunska, Astralis ostatnimi czasy pokazuje pieknego CS&#39;A, przez co jestem godzien stwierdzic, ze wlasnie o to ta druzyna wygra caly ten turniej, jest zdeterminowana poniewaz dawno nic nie wygrala, teraz jest nowy sklad, najwiekszy turniej, to dlaczego by nie wygrac, oczywiscie nie lekcewaze SK, wiem na co stac FALLENA, wiem ze bedzie probowac doprowadzic do zwyciestwa swoja druzyne, ale nie wyjdzie mu to ;) Jestem pewny wygranej Astralisow i dlatego wchodze w to duza stawka.. POLECAM TYP!
STAWKA: 500 ZL
EW. WYGRANA 1250 ZL
✅150
 
P 12

prezesiho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli-Inter
Typ: Inter strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 3
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Witam wszystkich już na starcie 15 kolejki serie A pojedynek drużyn które sąsiadują ze sobą w tabeli:
Napoli 7 miejsce w lidze ostatnie 5 meczy :
remis z Sassuolo 1-1
remis z D. Kijów 0-0
zwycięstwo z Udinese na wyjeździe 2-1
remis z Lazio 1-1
remis z Besktasem 1-1
Inter 8 miejsce na ostatnie 5 meczy:
zwycięstwo z Fiorentiną 4-2
porażka z Hapoel Beer-Shewa 3-2
remis z Milanem 2-2
wygrana z Crotone 3-0
porażka z Southampton 2-1
W spotkaniach miedzy sobą Inter zwyciężał w ostatnich 2 meczach po 2-0
Jak widać Inter potrafi strzelać gole nie tylko u siebie ale i na wyjeździe . Ja osobiście gram wynik 2-3 kurs 34.Życze powodzenia
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frolunda - Lulea
Typ: Frolunda -1HA
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Frolunda, to najlepiej spisująca się drużyna na własnym lodzie. Na 11 rozegranych spotkań aż 9 wygrali w regulaminowych 60 minutach, 1 po rzutach karnych i tylko raz schodzili z lodu pokonani. Frolunda to obrońca tytułu w Szwecji. Oprócz grania w rodzimej lidze bronią także tytułu Ligi Mistrzów. W tym roku również zmierzają po wygranie trofeum na arenie europejskiej.
Na ostatnie 13 meczów przed własna publicznością (SHL i LM) tylko raz schodzili z boiska pokonani i aż 9 razy wygrywali minimum dwoma bramkami.
Po drugiej stronie lodu stanie ekipa Lulea, która w lidze plasuje się dopiero na 10 miejscu. Na wyjazdach radzą sobie dość słabo. Jeśli już uda im się wygrać to zazwyczaj dopiero po dogrywce lub karnych i są to przeważnie ekipy słabsze od Frolundy.
Oba zespoły spotkały się ostatni raz w kwietniu tego roku. Na boisku w Lulei górą byli przyjezdni, którzy rozbili rywali aż 8-2. Nie wszyscy bukmacherzy oferują handicap azjatycki więc polecam granie na czystą jedynkę po kursach 1.75.
✅105
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: St. Pauli - Kaiserslautern
Typ: Kaiserslautern
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam...
Dzisiaj tak jak wczoraj idę w zespół grający na wyjezdzie, tylko liga nieco inna ????
Dlaczego Kaiserslautern ?
Bo w końcu zaczeli coś grać... czego nie można powiedzieć o dzisiejszych gospodarzach... ostatnie mecze Kaiserslautern wyglądają dość dobrze, jakby wziąść pod uwagę formę z ostatnich 5 meczy to Kaiserslautern zajmowało by 3 pozycję z 3-2-0 br. 6-1 zaś St. Pauli przedostatnią 0-1-4 br.1-8 !!!
Pójdźmy dalej... po 14 kolejkach St. Pauli zdecydowanie najgorsza drużyna w lidze...zaledwie 6 pkt !!! z 1 zw 3rem i aż 10 porażek !! br. 8-23, zaś Kaiserslautern po niemrawym początku odbija się od dna i zajmuje póki co 12 pozycję z 17 pkt 4zw-5re-5por br. 10-13 co do takiego klubu nie jest powodem do zadowolenia i na pewno na tym nie spoczną.
H2hnie wygląda dobrze ostatni mecz to wygrana St. Pauli aż 5-2 !!! Ale to były całkiem inne zespoły, przypomnę tylko że była to ostatnia kolejka poprzedniego sezonu w którym to St. Pauli zajeło UWAGA 4 miejsce !!! w tym sezonie zaś to będzie walka o utrzymanie... póki co nie ma perspektyw dla tego zespołu. A wynik 5-2 pewnie siedzi w jakiś sposób piłkarzom Kaiserslautern i liczę na ich ,,odwet&quot; w dzisiejszym spotkaniu.
I Teraz najważniejsza kwestia !
St. Pauli strzeliło 8 bramek z czego 5 bramek strzelił duet Buchtmann - Bouhaddouzobaj Ci Panowie dzisiaj nie zagają z powodu kontuzji i dochodzi jeszcze kluczowy obrońca Zierejs...
W Kaiserslautern nie zagra nasz K. Przybyłko, S. Kerk, M. Mujdza...ale ich akurat to Kaiserslautern ma kim zastępować... nie są to aż tak ważne ogniwa jak w zespole gospodarzy dzisiejszego spotkania.
Kursy spadają i spadać bedą... dla mnie fajny kurs ????
można zagrać dnb 1.83 bet365 !!!
Polecam to dzisiaj zagrać....
⛔100
 
M 7

matibvb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy (Serie A)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Inter
Typ: Inter +0.5 AH
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie jest tajemnicą, że Napoli bez Milika zgasło niczym świeczka na wietrze. Ich forma pozostawia wiele do życzenia, co potwierdza chociażby ostatnia wpadka- remis 1:1 z Sassuolo przed własną publicznością. Kilka dni wcześniej w spotkaniu grupowym Ligi Mistrzów również zremisowali (wtedy bezbramkowo) ze słabiutkim Dynamem Kijów, przez co ich awans do kolejnej rundy stanął pod wielkim znakiem zapytania. Poprzednie spotkania również pozostawiały wiele do życzenia.
Z drugiej strony Inter, który ze stratą 4 punktów do Napoli, zajmuje lokatę niżej (miejsce 8.). Na ich niekorzyść przemawia fakt, że ich wyjazdowe statystyki z tego roku nie robią na nikim wrażenia. Jednak ostatnimi czasy ich gra w Serie A się poprawiła: zdołali chociażby urwać punkt w derbowym meczu z (lepiej grającym) Milanem, a także ostatnio rozbili u siebie Fiorentinę 4:2. Jak widać- topowe zespoły nie są im straszne- tym bardziej słabiutkie na tę chwilę Napoli.
Z racji tego, że jest to wyjazdowe spotkanie, odradzam granie czystej dwójki. Azjatycki handicap +0,5 jest w tym wypadku o wiele lepszym rozwiązaniem.
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Płock
Typ: over 12 rzutów rożnych
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Legia w końcu złapała wiatr w żagle. Od pięciu kolejek jest niepokonana w ekstraklasie. Powiem więcej odniosła pięć zwycięstw z rzędu. Widać że Magiera poukładał wszystkie klocki jak należy i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Dzisiaj powinno być podobnie, a nie wydaje mi się żeby odpuścili ten mecz ze względu na środowy mecz w lidze mistrzów. W tym spotkaniu idę w kierunku rzutów rożnych. Dlaczego? Statystyka mówi sama za siebie. Liczba RR w meczach na Łazienkowskiej: 13, 13, 14, 16, 14, 17, 11, 12. Jak widać na 8 meczy w 6 linia została pokryta. Mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie. Powodzenia.
⛔100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - Europa, Euroliga Mezczyzn
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Crvena Zvezda Belgrad - Zalgiris Kowno
Typ:
Crvena Zvezda BelgradCrvena Zvezda Belgrat -5,5
Kurs:
1.91
Bukmacher:
bwin

Analiza:

Na dzis proponuje spotkanie Euroligi Mezczyzn. Crvena Zvezda klub o wspanialych tradycjach koszykarskich. W Eurolidze ciagle walcza o pierwsza osemke. Ostatnio porazka na wyjezdzie z Efesem 21 punktami. Druzyna z Serbii glownie jest grozna u siebie, fantastyczny doping kibicow robi swoje i tu upatruje glownie zwyciestwo Crveny. Mistrz Serbii dzis bez swojego kapitana Mitrovicia, ktory juz od jakiegos czasu nie gra wiec da sie zastapic, a moze dzis pomoze zespolowi, bo nikle szanse na jego gre dzis sa. Zalgiris to druzyna, ktora punkty zdobywa u siebie, na wyjezdzie 4 mecze, 4 porazki. Nie powiem porazki te z topowymi zespolami Euroligi. Prawde mowiac to ja gram czysta 1 dzisiaj. Do konkursu typuje handicap dla zwiekszenia kursu. Crvena jesli chce awansowac do najlepszej 8 to musi takie spotkania jak dzis wygrywac i wydaje mi sie, ze dzis we wlasnej hali przy dopingu swoich kibicow nie powinni miec problemu ze zwyciestwem w dzisiajszym mecz. Powodzenia.

⛔100

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom