>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Nottingham - Newcastle
Typ: Nottingham
Kurs: 4.75
Bukmacher: Betway
Analiza:
Newcastle we wtorek grało długi i wyczerpujący (zakończony dopiero po rzutach karnych) wyjazdowy mecz z Hull City w ramach EFL Cup, więc zmęczenie w szeregach gości na pewno będzie widoczne. Dodatkowo Sroki ostatnio przegrały w domu z słabiutkim Blackburn, więc kto wie czy nie są to symptomy nadchodzącego kryzysu drużyny Beniteza. Z kolei Nottingham niedość, że wygrało dwie ostatnie wyjazdowe potyczki to dodatkowo strzeliło w nich aż siedem bramek. W dodatku do składu gospodarzy wraca dziś Britt Asambalonba. Na własnym terenie Forest potrafią być groźni praktycznie dla każdego i uważam, że dzisiaj mają doskonałą okazję by pokusić się o niespodziankę. Zmęczony rywal, u którego morale po porażce z Hull na pewno nie będą najwyższe to idealny moment by zgarnąć trzy punkty. Kursy na takie rozstrzygnięcie są doskonałe. W szeregach gości zabraknie Jacka Colbacka i obrońcy Granta Hanley&#39;a.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy 2 Bundesliga
Godzina : 18:30
Spotkanie : Hannover : Heidenheim
Typ : Hannover over 1.5 gola
Kurs : 1.83
Bukmacher : Bet365
Mecz na szczycie bo tak chyba możemy nazwać ten pojedynek pomiędzy 3 w tabeli Hannoverem a 4 Heidenheim , obie ekipy widać bardzo mocno zainteresowane awansem do Bundesligi , obie uzbierały po 14 kolejkach 25 pkt tak więc zapowiada się ciekawie , Hannover jeżeli popatrzymy na zdobycz bramkową to ma zdobytych 26 bramek i razem z liderem Braunschweig mają miano najskuteczniejszych ekip drugiej Bundesligi , w ostatnich 4 meczach Hannover zdobywał po dwie bramki a u siebie ma bilans 5-0-1 i 12:4 tak więc pod tym względem myślę że jest OK i na bramki możemy liczyć - czy dwie ? zobaczymy . Goście ostatnio w delegacjach gole tracą i tak : ostatni wyjazd z Arminią Bielefeld porażka 2:1 , wcześniej z Bochum 2:0 stąd też u mnie gole w stronę Hannoveru ale wiadomo to piłka i każdy wynik możliwy jednak stawiam over 1.5 gola w stronę gospodarzy !
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona vs Panathinaikos
Typ: Panathinaikos -2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie kurs na Panathinaikos to value zupełnie nieproporcjonalny do formy obu zespołów. Barcelona z bilansem 4-5 plasuje się na 11 miejscu. Zespół w ostatnich tygodniach wygląda jakby przechodził ogromny kryzys. Ogólnie bardzo słaba gra po obu stronach parkietu szczególnie w ofensywnie stąd ostatnia porażka z Olympiakosem srogie lanie od Realu i porażka ze słabym Galatasaray. Do składu gospodarzy dopiero powoli powraca Claver i Dolleman a dojście do &#39;normalnej&#39; dyspozycji trochę im zajmie. W dalszym ciągu z powodu kontuzji odpoczywa Navarro. Sytuacja Bartzokasa nie do pozazdroszczenia. Naprzeciw staną goście z Grecji. Panathinaikos bilans 5-4 w konsekwencji 5 miejsce solidnie. Na ławce były szkoleniowiec Dumy Katalonii Pascuala który na pewno będzie podwójnie zmotywowany żeby odnieść zwycięstwo. Panata pokazała już w tym sezonie pokazała kawał fajnego basketu. I nie ma w tym nic dziwnego Rivers Calathes Bourousis Singleton Gist to gracze ze sporym potencjałem. Żeby tego było mało po kontuzji powraca Mike James i już w meczu z Darussafaka pokazał że jest w przyzwoitej formie i spokojnie jest w stanie rzucić parę punktów mimo długiej absencji. Jeśli PAO uniknie prostych błędów myślę że spokojnie mogą zainkasować 2 punkty i przy okazji pokryć linię.
⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna holandia, eerste divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: de graafschap - fc oss
Typ: btts + over 2,5
Kurs: 1,62
Bukmacher: betfair
Analiza:
Na przestrzeni ostatnich kilku lat ten typ wchodzil. Gospodarze na swoim terenie strzelaja czesto over 1,5 i potrzebuja punktow w tym meczu, gdyz overy te nie przynosily ostatnio punktow. Z drugiej strony rozpedzone fc oss, 3 wygrane z rzedu w tym 2 na wyjezdzie i rowniez strzelaja over 1,5 czesto i gesto. Szykuje sie otwarty mecz miedzy ofensywnymi ekipami z dolnej czesci tabeli. Jestem w tym.
(+ nottm forest - newcastle over 1,5, + napoli - inter handi +2 inter, ako 2,84)
Powodzenia!
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina:Ekstraklasa - Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica Nieciecza vs Zagłębie Lubin
Typ: Remis zwrot ZAGŁĘBIE
Kurs: 2.1
Bukmacher: Sportingbet
Witam, na dzisiaj proponuje Zagłębie, jak bd remis to zwrot, dlaczego taki typ, jak Zagłębie w dołku, nie będę się tu rozpisywał nad tymi statystykami podam tylko 2 wiadomości, które według mnie dzisiaj zaważą, po pierwsze kontuzja Gustkovskisa w Termalice i powrót Vlasko do gry w Zagłębiu, bo jest w kadrze meczowej i na 99% powrót Polacka do bramki, ale to jest plus Lubinian, ale główny to we wtorek odbyła się rozmowa kibiców z piłkarzami, trenerem i prezesem, gdzie piłkarze obiecali poprawę swojej gry + wydarzenia, które były teraz z kopalni Rudna, więc jeżeli tym zawodnikom, a są oni z regionu powinni pokazać dzisiaj charakter i ambicji, bo się zobowiązali do pewnej ilości pkt na tym spotkaniu, a patrząc, że nie ma kim straszyć i że to charakterna drużyna to dzisiaj powinni się po Termalice przejechać, ale jakby im punkt zadowalał dlatego remis jako zabezpieczenie. Pozdrawiam
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Austria - EBEL
Godzina: 19:15
Spotkanie: Fehervar AV19 vs Villah
Typ: over 5.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś na naszym celowniku jest spotkanie ligi austriackiej, w której na przeciw zmierzą się Fehervar i Villah. Na wstępie zaznaczę, że dla mnie kurs 1.80 jest przesadzony do tego spotkania. Postaram się to wytłumaczyć i objaśnić w króciutkiej analizie.
Fehervar AV19 węgierski klub grający w austriackiej lidze, aktualnie plasujący się na 10 miejscu z dorobkiem 26 punktów. Od początku sezonu zespół ten rozegrał 24 spotkania, z czego wygrywał zaledwie 9 razy. Ich bilans bramkowy wygląda następująco: 64:82. Jak można łatwo policzyć średnio na każdy mecz przypada 2.7 strzelonej bramki i aż prawie 3.5 straconej. Przez te wszystkie spotkania linię powyżej 5.5 bramki pokonywali 13 razy, co równa się większą częścią meczów. Ich dokładna średnia bramek w meczu wynosi 5.9.
Na 5 ostatnich spotkań zespół z Węgier wygrał zaledwie 2 razy, strzelając przy tym 8 bramek, tracąc 12. Łatwo policzyć, że średnia bramek w 5 ostatnich meczach wynosi 4.
Reasumując zespół ten jest raczej okupantem końcówki tabeli, ubiegłoroczną klasyfikację zakończył na 3 miejscu od końca. Warto zaznaczyć, że o dziwo potrafią też strzelać bramki, może nie posiadają aż tak utalentowanych graczy jak inne kluby, ale co do zespołowej gry to trzymają normę.
Villach ubiegłoroczny półfinalista rozgrywek, po początkowo słabym sezonie zaczyna wracać do swojej umiarkowanej formy. Aktualnie zajmuję 6 miejsce, ostatnie premiowane do grupy zwycięzców z dorobkiem 35 punktów. Na 24 rozegrane spotkania wygrywali 11 razy, strzelając 81 bramek i tracąc 76. Linię powyżej 5.5 bramki w meczu pokonywali aż 15 razy, a ich średnia bramek w meczu wynosi 6.3.
Na 5 ostatnich spotkań wygrywali zaledwie 2 razy, ale patrząc na potencjał i poprzednie wyniki stawiany jest przez większość na faworyta tego spotkania. Podczas tych ostatnich 5 meczów strzelili 10 bramek i stracili 15.
Podsumowując jak dla mnie może i zespół ten nie wyróżnia się zbyt bardzo wynikami, grają średnio i w kratkę, lecz posiadają większy potencjał i lepszą kadrę, z pewnością pokuszą się o wywiezienie punktów z Fehervara.
Mecze między tymi drużynami:
8:5
2:2
3:3
1:3
4:3

Może nie są to zbyt rewelacyjne wyniki, ale bazując na aktualnej formie obu zespołów myślę, że owy typ wejdzie. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wynikiem 8:5 dla Austriaków. Z pewnością zobaczymy dziś owocną ilość bramek, patrząc na sytuacje obu klubów spodziewam się zaciętego i wyrównanego meczu.
GL
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia, Eerste divisie
Godzina: 20;00
Spotkanie: Jong PSV - Achilles
Typ: -1.5 PSV
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do 4 drużyny w tabeli Jong PSV przyjeżdża najgorsza ekipa ligi czyli Achilles, która z 16 meczów przegrała aż 13!
Na wyjazdach 7 przegranych i 1 wygrana i bramki 7-20.
PSV u siebie odwrotnie, 7 wygranych i 1 porażka. Bramki 21-11.
Jak nic pasuje mi tutaj wynik 3-1, ale Achilles to drużyna, która strzela zdecydowanie najmniej goli w lidze i być może nie uda im się zdobyć dzisiaj gola.
Ale ten handi powinien wejść.
Ostatnio młodzi zaliczyli lekką wtopę, przegrywając pierwszy raz na własnym boisku, w dodatku z nienajlepszą ekipą, dzisiaj powinni starać się zmazać plamę.
⛔100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina :Włochy, serie a
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Inter
Typ: Zawodnik strzeli gola - Icardi M - tak
Kurs: 2.85
Bukmacher : Betsson
Analiza:
Dzis o 20:45 wielki mecz we Włoszech. Stołeczne Napoli podejmuje Inter. Gospodarze notują wg mnie spadek gorny . W ostatnim meczu u siebie z Sassuolo gra im sie ne kleiła , chcieli zadowolic sie zwycięstwem 1:0, niestety jedna akcja gosci i mecz zakonczyl sie remisem . Dzisiaj upatruje szanse Interu ktory notujr zwyźke formy . Świetny poczatek meczu z Fiorentina u siebie ustawil to spotkanie ktore druzyna z Mediolanu wygrala 4:2 . Inter ostatnio strzela wiele bramek , miedzy innymii dzieki Icardiemu , ktory ma juz 12 trafien i z E.Dzeko przewodzi w tabeli strzelcòw. Dzisiejszego wieczoru spodziewam sie otwartej pilki z obu stron , wielu bramek , choc przede wszystkim licze na Icardiego , ktory jest w nieprawdopodobnej formie strzeleckiej . Powodzenia :grin::grin:
⛔100
 
R 9

radekk1233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Płock
Typ: Która drużyna wygra obydwie połowy - Legia Warszawa
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam.
Na dzisiaj wybrałem mecz Legii Warszawa z beniaminkiem - Wisłą Płock. Legia początek sezonu miała bardzo słaby , po 10 kolejce zajmowała 14 miejsce w tabeli , a różnica punktów miedzy strefą spadkową wynosiła tylko 2 punkty . Po tej kolejce rolę trenera objął Jacek Magiera , któremu jak do tej pory idzie wyśmienicie w Warszawskiej drużynie , która jest w gazie i po 17 kolejce zajmuje już 4 miejsce , a do miejsca na podium brakuje im tylko 2 punktów. Ostatnie 5 meczy Legii zakończyło się zdobyciem 15 punktów. W dzisiejszym meczu w składzie Legii nie zobaczymy Guilherme oraz Radovicia którzy pauzują za żółte kartki. Natomiast Wisła Płock zajmuje 14 miejsce. Ich gra na wyjeździe nie wygląda zbyt obiecująco , na wszystkie mecze wyjazdowe w tym sezonie drużyna z Płocka wygrała tylko raz , 3 razy zremisowała i 4 razy poniosła porażkę. Myślę , że Legia otworzy wynik już w pierwszej połowie , a druga połowa będzie już formalnością. Legia jeżeli chce obronić tytuł mistrza Polski nie może gubić punktów ze słabszymi rywalami. Powodzenia ????
⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cambuur - Jong Ajax
Typ: over 3,5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś wybieram mecz 2 ligi w Holandii, gram na ponad 3 gole w meczu overowych drużyn, jeśli chodzi o liczbę goli, na over 2.5 w meczach Cambuur gram już drugi sezon i typy wchodzą z dużą skutecznością, dziś rywal jong ajax, drużyna,w której meczach pada również bardzo dużo goli, ciekawy jest też niski kurs na wygraną gospodarzy bo 1.53 dla drużyny z 9 miejscem w tabeli z drużyną z 3 miejsca to dość niski kurs, uważam, że mecz może być bardziej wyrównany, i będzie akcja za akcję. W 5 ostatnich meczach na stadionie Cambuur padły 22 gole, w tym over 3,5 został pokryty 4 razy. Średnia goli w meczach na własnym stadionie wynosi 3,7 gola. Mniej goli pada w meczach wyjazdowych tej drużyny. Natomiast Jong Ajax jest na 2 miejscu w tabeli na over 3,5 gdzie padł taki over w 8 na 16 meczy. Jest to drużyna najbardziej overowa na własnym stadionie, ale również na wyjeździe z takim rywalem jak dziś uważam, że padną przynajmniej 4 gole w meczu. Można wybrać również bezpieczniejszą opcję over 2,5 co jest dla mnie bardzo prawdopodobnym typem, jednak ja wybieram większe ryzyko. Polecam
✅112
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 18.00
Spotkanie: Denis Szafikow (37-2-1, 20KO) - Richard Commey (24-1, 22KO)
Typ: Denis Szafikow
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Ciekawy pojedynek w wadze lekkiej. Szafikow to niezły rosyjski pięściarz, niegdyś walczący w junior półśredniej, ale zbił z powodu słabych warunków fizycznych (165 wzrostu, 174cm zasięgu). bardzo dynamiczny pięsciarz, nieustannie prący do przodu i zasypujący przeciwnika gradem ciosów w półdystansie, gdzie te krótsze ręce są już raczej atutem. Dwa razy podchodził do walki o pas ze świetnymi technikami Vazquezem i Barthelemym, którzy jednak potrafili na zasięgu wypunktować Ruska. Jednak w ostatniej walce zaskoczył prospekta Herringa pokonując go przez TKO w 10 rundzie. Sukces znowu dał szansę na walkę o tytuł i dlatego Rosjanie sciągnęli dla niego na swojej gali wysoko notowanego Ghańczyka Commeya. Commey ma przyzwoite warunki (175cm wzrostu, 177cm zasięgu), jest obdarzony mocnym ciosem, ale jest dosyć surowy technicznie i kiepski w obronie. Na rozkładzie ma właściwie jedynie solidnego Bucklanda, w ostatniej walce przegrał walkę o tytuł IBF z Robertem Easterem. Rosjanie nie po to jednak organizują Szafikowowi dobrego rywala u siebie w Rosji, żeby na tym stracić. Szafikow powinien zwyczajowo wchodzić w półdystans i jeżeli nie nadzieje się na mocny cios Commeya, to powinien go wypunktować.
✅61
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Słowenia, Liga Nova KBM
Godzina: 20:00
Spotkanie: LTH Castings Mercator - Union Olimpija
Typ: 1
Kurs: 8,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś typ koszykarski ze Słowenii o bardzo wysokim kursie. Tabela wygląda tak:

Olimpija na wyjazdach w tej lidze ma komplet 3 wygranych, natomiast LTH Castings u siebie ma na koncie 3 porażki i 1 wygraną. Obu zespołów nie ma sensu za bardzo porównywać bo jest to typowy pojedynek Dawida z Goliatem. Murowanym faworytem w tym meczu są goście, którzy są od swego dzisiejszego rywala o przynajmniej klasę jak nie dwie klasy zespołem lepszym pod każdym względem. Kadrowo nie ma co tutaj porównywać, bo goście zdecydowanie lepsi ale jest mały szczegół, który sprawił, że postanowiłem dzisiaj spróbować zagrać na gospodarzy i podzielić się z wami tym typem i analizą. Dla Olimpiji jest to 8 spotkanie w ciągu 16 dni ! Natężenie meczy dla gości w ostatnim czasie jest bardzo duże i gracze mogą się czuć przemęczeni. Zespół ten gra ostatnio w 3 rozgrywkach na raz, w tej lidze, w EuroCup i w lidze adriatyckiej i w bardzo krótkim czasie ma do rozegrania wiele spotkań co musi odbić się na zmęczeniu ich graczy. Zespół dużo podróżuje i 2 dni temu grał daleki wyjazd w Izraelu w ramach rozgrywek EuroCup z tamtejszym Hapoelem Jerozolima. Praktycznie prosto z lotniska zespół ten dotrze na to spotkanie w lidze słoweńskiej. Myślę, że trener gości da dziś nieco odpocząć graczom podstawowym i wpuści tych co ostatnio za wiele nie grali. Mam nadzieję, że tak się stanie i tutaj pojawia się szansa dla gospodarzy, bo nie czarujmy się ale z wypoczętymi zawodnikami z pierwszego składu Olimpiji nie mieli by najmniejszych szans a tak pojawia się jakiś cień szansy na sprawienie dużej niespodzianki i ogranie dużo bardziej utytułowanego rywala. Ja próbuję tutaj niespodzianki i postanowiłem ją dziś zgłosić do typów dnia ;) Powodzenia.
⛔100
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Płock
Typ: 2 (handicup 0:3)
Kurs: 1,31
Bukmacher: betsson
Analiza:
Co mnie przekonało do typu? Wszystkie mecze Wisły od ponad roku nie kończyły się porażką większa niż 2 gole ( dalej flashscore nie pokazuje). Także jak przegrywają, to minimalnie 1/2 bramkami. Legia u siebie poza meczem z Lechią nikogo nie pokonała ponad 2 golami. Do tego dochodzi niesprzyjająca aura i duża liczba kibiców przyjezdnych, dla których Wisła będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony. Ostatni mecz między drużynami 2:3. Ostatni argument: to jest polska liga gdzie każdy może z każdym wygrać.
Nieregulaminowy kurs (1.40-5.00)
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eerste Divisie
Godzina : 20:00
Spotkanie: De Graafschap-FC Oss
Typ: over 1.5 gola FC Oss
Kurs: 2,62
Bukmacher: BET365
Analiza:
2 koledzy powyżej już sięgnęli po ten pojedynek- 1. widzi dziś zwycięstwo gości, 2. bts-a i over. Ja stawiam na min. 2 bramki gości po dobrym kursie, którzy są na dobrej drodze dziś do zdobycia przynajmniej pary goli więcej. Oss od 8 meczy strzela min. 2 gole, a od 3 na wyjeździe. To dzisiaj będzie tak samo. Ogólnie grają bardzo ofensywny futbol z 2. najlepszym wynikiem w lidze- 32 bramki wbite na 16 spotkań, czyli średnia to dokładnie 2 na mecz. Mają najskuteczniejszego strzelca w lidze, Toma Boere (w 6 ostatnich 10 goli), z 16 golami, czyli połową dla dla Oss. Gospodarze nękani kontuzjami i słabą formą (bilans 1-2-2) nie będą w stanie stawić czoła będącym na fali gościom (3-1-1;w tym 3 zwycięstwa ostatnie).
Typuję DW 1:3
Powodzenia
✅162
 
W 353

walejakos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Wisła Płock
Typ: Legia powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: Iforbet
Wisła Płock ostatnio wygrała 17 wrzesnia po zwyciestwie z Pogonia 2:0 od tamtego czasu w kolejnych 8 spotkaniach tylko przegrywali lub remisowali , w ostatnich 4 spotkaniach strzelili tylko 1 gola wiec nie ma co w tym meczu
grac ze Wisła cos strzeli
Piłkarze Legii wygrali 5 meczow z rzedu niszczac przeciwnikow bo to tylko tak mozna nazwac wygrali ze Ślaskiem 4-0 , Jagiellonia 4-1 , Cracovia 2-0 , Korona 4-2 jak mozna zauwazyc kazdy z tych meczy wygrali roznica min 2 goli , dzieki czemu doskoczyli do czołowki i gonia lidera Lechie . W ostatnim czasie w swietnej formie jest Aleksandar Prijovic , napastnik nie dosc ze strzela w lotto Ekstraklasie , strzela rowniez i w Lidze mistrzow . Legia z taka gra jaką pokazała ostatnio powinna wygrac wysoko ze słaba druzyna z Płocka ktora gra ostatnio fatalnie . W Legii zabraknie dwoch kluczowych zawodnikow Radovicia i Guilherme , ale druzyna jest w Formie i pokaza ze bez nich potrafia tez wygrywac
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:00
Cambuur - Jong Ajax
Typ: Jong Ajax over 1,5 gola
Kurs: 2,62
Buk: bet365
W drugiej lidze holenderskiej młody Ajax gra z Cambuur. W sumie to trochę dziwny kurs w okolicach 1,50 buki wystawiły na Cambuur, a gra drużyna w tabeli dziewiąta z trzecią. Do tego Ajax strzela mnóstwo goli bo aż 42 w 16 meczach, gdzie następna drużyna najskuteczniejsza ma aż 10 goli mniej. Dużo zależy od tego w jakim składzie do Leuwarden przyjedzie Ajax, niestety nie udało mi się dotrzeć do tej informacji. Nie wiem co się dzieje z Nemanją Gudeljem, który po konflikcie z Boszem został już jakiś czas temu przesunięty do stycznia do Jong Ajax, mimo to nie było go w składzie w poprzednich meczach. Niestety nie będzie El Ghaziego, który po dobrych meczach w rezerwach wraca do pierwszego składu. Mimo to zawsze ktoś z pierwszego zespołu gra w rezerwach czy to Cerny czy Casierra. Młodzież bardzo utalentowana wzmocniona jakimś piłkarzem z pierwszego zespołu powinna coś strzelić przeciętnemu Cambuur.
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Caen - Dijon
Typ: Caen
Kurs: 2.22
Bukmacher: Oddsring
Nie będę wymyślał jakiś dziwnych zakładów na mecz Legii, bo większość już została podana. Ja przeniosę się do Francji, gdzie piłkarze z Normandii będę gościć słynnych z musztard, piłkarzy z Dijon. Caen to drużyna która w poprzednim sezonie zajęła wysokie, 7 miejsce w lidze, czyli tuż za awansem do ligi europejskiej. Obecny sezon zaczęli jednak marnie, a jako że zbliża się już półmetek tych rozgrywek - pora zabrać się do roboty. Zarówno gospodarze, jak i goście są w tym sezonie beznadziejni na wyjazdach, a w miarę przeciętni na własnych boiskach. Spotkań H2H nie za bardzo jest sens przytaczać, bo ostatni taki mecz odbył się prawie 2 lata temu i to na dodatek w pucharze Francji. Co jest jednak ciekawe, w tamtym spotkaniu w barwach Caen grał i nawet zdobył bramkę N&#39;golo Kante, który obecnie wymiata w Chelsea. Ciekawe czy w obecnym składzie mają jakiegoś piłkarza, który w przyszłości stanie się znany dla większości fanów piłki nożnej. ????
Podsumowując, zespół Caen ma więcej argumentów do wygranej, jakimi są nienaganny bilans spotkań u siebie, korzystne H2H, oraz zdecydowanie większe doświadczenie w L1. Po takim kursie ja to biorę, a może nawet zaryzykuję jakiegoś handi na oddzielnym kuponie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (Euroliga Mężczyzn)
Godz : 19:00
Spotkanie : Crvena Zvezda - Zalgiris Kaunas
Typ : over 157.5 pkt w meczu
Kurs : 2.70
Buk : Bet365
Link do meczu : http://www.flashscore.pl/mecz/IN7maAaP/#szczegoly-meczu
Analiza : Mecz Euroligi pomiędzy drużyną z Belgradu a Kaunasem, który wg. mnie nie ma bitego faworyta, chociaż dużo niższe kursy są na ekipę gospodarzy. Poszedłem bo dosyć dużej bandzie i pograłem najwyższego możliwego overa.
Gospodarze są jedną ze słabiej punktujących drużyn w całej Eurolidze (656 - mniej ma tylko Barca), co daje po 9 rozegranych meczach średnią mniejszą niż 65 punktów na mecz, mało. Jednak ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach mogą budzić optymizm bo zdobyli w nich punktów (79,83,91,79,85), a więc we wszystkich meczach średnią liczbę punktów mogącą pokryć postawionego przeze mnie overa, w dodatku w tych meczach odnotowali aż 4 wygrane i tylko 1 porażkę w meczu EL z Anadolu Efes, główną siłą tej drużyny wydaje się być brak takiego klasowego lidera, ich gra w dużej mierze opiera się na zespołowości, penetracji kosza, szukania gry przez obwód a mniej do centrów, być może temu wyniki punktowe były jakie były.
Drużyna gości to drużyna typowo średniaka na te rozgrywki, dorobek po 9 meczach w ataku to 721 punktów, więc już dużo lepsza średnia na mecz (80.11 pkt), w dodatku bardzo dużo punktów tracą (82.55 pkt), oglądałem dwa ich ostatnie mecze w rozgrywkach z Bambergiem (win 86-72) i z CSKA (lose 86-95), i na pewno nie można powiedzieć, iż to drużyna nie nastawiona na radosną koszykówkę, to też poniekąd sprawia, że zajmują bardzo słabą 13 pozycję na 16 drużyn w rozgrywkach. Bardzo fajnie wygląda gra podkoszowa, w niej bardzo często operują gracze Zalgirisu, więc powinni pokazywać zupełnie odmienne podejście do gry od Crveny Zvezdy. Dodatkowo, jeżeli spojrzymy, iż spora liczba meczy w szczególności w 4 kwartach idzie pod dyktando rzutów osobistych to tu goście wychodzą wręcz na hegemonów, w ostatnim ich meczu Euroligi z Bambergiem skuteczność wyniosła ponad 94% z 18 oddanych rzutów, a wiemy, że to właśnie te rzuty nierzadko decydują o trafieniu linii punktowej.
W mojej opinii jest to linia śmiało do pokonania, obie drużyny muszą jednak utrzymać obecny poziom swojej koszykówki, na co dzisiaj liczę. Kurs warty pogrania za drobniaki.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli-Inter
Typ powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Od zeszłego tygodnia już ten mecz mnie kusił, a dokładnie to typ w stronę Interu, jednak zagram inaczej. Choć znając życie to dość często mi takie zmiany typu źle wychodzą.
7 drużna z 8, więc teoretycznie szykuje nam się bardzo zacięte spotkanie i naprawdę nie wszedłbym tutaj w Napoli po takim kursie. Brak Arkadiusza Milika jest widoczny, gospodarze doprowadzają do akcji, ale brakuje im skuteczności.
Dzisiaj coś czuję, że Napoli się przełamie, bo obrona Interu pozostawia wiele do zarzutu. Inter wygrał ostatnio 4:2 z Fiorentiną, wcześniej w doliczonym czasie zremisował 2:2 w derbach z Milanem.
Oba zespoły praktycznie co mecz tracą po bramce, ale też i strzelają. Dzisiaj widzę tutaj minimum dwie bramki, kto wie czy nie padnie 3:3.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Płock
Typ: Legia wygra obydwie połowy
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Śledzę forum regularnie od ponad roku, nawet starałem się zacząć wrzucać swoje typy tutaj, ale zawsze brakowało mi czasu na to żeby robić to regularnie. Mam teraz nieco luźniejszy miesiąc w pracy, więc stwierdziłem, że spróbuję powalczyć ;)
Na dzisiaj wybrałem spotkanie aktualnego Mistrza Polski z beniaminkiem. Legia w gazie - nie ma co do tego wątpliwości. Ostatnie 5 spotkań w lidze to 5 zwycięstw, stosunek bramek 16:4! Mecze w Lidze Mistrzów to świetne doświadczenie, które okaże się moim zdaniem bezcenne na finiszu rozgrywek gdzie przewiduję, że Legia niestety (niestety, bo będzie doganiać mój klub Ruch Chorzów w liczbie zdobytych mistrzostw :p) obroni tytuł mistrzowski. U siebie Legia za Magiery nawet nie przegrywa z Realem! Za nowego szkoleniowca wygrali 3 spotkania u siebie w lidze i to z niebyle kim: kolejno Lechia, Lech i Cracovia. Po drugiej stronie barykady NIESKUTECZNY beniaminek. Niestety trzeba zaznaczyć tę indolencję strzelecką, bo to jakich pozycji nie wykorzystują Płocczanie to jest dramat. Ślepy by trafił, a oni jednak nie ;) Jest na pewno smaczek, że to derby województwa, na trybunach zasiądzie pewnie liczna delegacja Wisły i dzięki temu wierzę, że kibice stołeczni pociągną swój zespół od początku do zdobywania goli. Wisłą od 9 września bez zwycięstwa na wyjeździe i raczej nie zanosi się na to żeby w tym spotkaniu powalczyli o coś więcej aniżeli brak kompromitacji. Typ zdecydowanie pod konkurs, no i pozostałe jak azjatyckie handi, czy wygrana do przerwy i na koniec zostały już wybrane ;) Powodzenia!
⛔100 powtórzony typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom