>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.12.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
czaro82 411,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna / Premier League
Godzina. 15 : 05
Spotkanie. Arsenal - Tottenham
Typ. poniżej 2.5 gola w meczu
Kurs. 2.60
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się pojedynek pomiędzy sąsiadami w ligowej tabeli, gdzie Arsenal Londyn podejmować będzie drużynę Tottenhamu.
Po 13nastu kolejkach różnica pomiędzy nimi to tylko
3 oczka, bilans goli niemal identyczny 28/16 mają gospodarze,natomiast przyjezdni 23/11 więc +12.
Obydwie ekipy grają jeszcze na arenie europejskiej gdzie Arsenal spokojnie ogrywa słabszych rywali w Lidze Europy, za to jego dzisiejszy przeciwnik zagra kolejny mecz z Barceloną o wyjście z grupy...
Podopieczni Emerego jako jedyny klub są obecnie niepokonani od 17 nastu spotkań w całej Europie lecz osobiście wydaje mi się że polegną w przeciągu
kilku dni, jeśli nie za chwilę to 05.12. grają z Chelsea.
Potencjału ofensywnego niebrakuje w obu ekipach
nazwiska takie jak Lacazette, Abumayeng, Iwobi czy po drugiej stronie Kane, Son, Alli lub Eriksen mówią same za siebie.Ja jednak mam jakąś dziwną czutkę że może braknąć w tym meczu wielu bramek i tak z ciekawości zaglądając w staty widzę że na ostatnie 10 starć pomiędzy nimi aż 7 razy był under 2.5 gola.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekwador, Serie A (druga runda)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Emelec Guayaquil - LDU Quito
Typ: 1 handicap (-1.5)
Kurs: 3,18
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Mecz na szczycie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Do końca rozgrywek zostały już tylko 2 kolejki i jeżeli Emelec dziś zwycięży to zapewni sobie 1 miejsce w tej drugiej rundzie. Ja tutaj idę krok dalej i stawiam na gospodarzy z handicapem -1.5 licząc, że zwyciężą różnica przynajmniej 2 goli. Dlaczego tak odważny typ ? Po pierwsze Emelec u siebie jest twierdzą nie do pokonania notując 8 zwycięstw i 2 remisy. LDU Quito u siebie też jest niepokony ale na wyjazdach już tak dobrze im się nie wiedzie i zanotowali do tej pory 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki. Po drugie Emelec dziś praktycznie w najmocniejszym składzie natomiast goście mają swoje problemy kadrowe spowodowane kontuzjami i zawieszeniami
Absencje w LDU Quito:
obrońca Pellerano (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnik Guerrero (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Rodriguez (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), a pod dużym znakiem zapytania stoją występy obrońcy Guerra (18 występów w tym sezonie) i napastnik Anangono (18 występów w tym sezonie, 11 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
LDU Quito musi tutaj zaatakować i powalczyć o wygraną jeżeli chcą wyprzedzić swojego rywala ale będzie to bardzo trudne zadanie bez Rodrigueza i swojego najlepszego strzelca Anangono. Wprawdzie istnieje szansa, że ten drugi się pojawi na boisku ale wątpię, że od początku spotkania i wątpię, że będzie w 100% przygotowany do tego starcia. Emelec u siebie jest niepokonany, zagra w najmocniejszym składzie i myślę, że zdobędzie tutaj 3 punkty i zapewni sobie 1 miejsce. Ja tutaj gram odważnie licząc, że gospodarze wygrają minimum 2 golami różnicy pokrywając tego handicapa ale ci co nie lubią tak ryzykować mogą grac na wygraną Emelec też po niezłych kursach w granicach 1,70-1,80.
Więcej o sytuacji kadrowej LDU Quito pod poniższym linkiem:
https://www.eluniverso.com/deportes/2018/12/01/nota/7076424/albos-mermados-juego-decisivo-emelec
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: Liga Angielska
Spotkanie: Liverpool - Everton
Godzina: 17:15
Typ: 1 i BTS
Kurs: 2,94
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:15 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 14 kolejce Ligi Angielskiej pomiędzy zespołami Liverpoolu i Evertonu. Gospodarze zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów, natomiast goście z dorobkiem 22 punktów plasują się na 6 pozycji. Liverpool skomplikował sobie sytuację awansu w Lidze Mistrzów po ostatnim meczu z PSG. Uważam, że w gospodarzach drzemie sportowa złość i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą chcieli zrehabilitować się za ostatnią porażkę w Lidze MIstrzów. Gospodarze chcąc pozostać w kontakcie z Manchesterem City muszą dzisiaj odnieść zwycięstwo. Gościom ciężko zdobywa się punkty, wiec remis dla nich byłby wielkim wyczynem. Mój typ to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka Nożna - Belgia, Jupiler league
Godzina: 18.00
Anderlecht Bruksela (4) - Genk ( 1 )
Typ: Anderlecht wygra lub zremisuje
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Nie pamiętam kiedy Anderlecht był tak niedocenianym zespołem na własnym boisku i szczerze mówiąc trochę tego nie rozumiem. Nie przegrali jeszcze meczu na własnym boisku gdzie mają bilans 5-3-0 bramki 17-7 i ciągle w czołówce ligowej z realnymi szansami na wygranie ligi, bo pięć punktów do lidera jest jak najbardziej do zniwelowania. Dzisiaj na pewno będą mieli odpowiednią motywację do tego bo ich przeciwnicy
Genk ostatnio jakby złapał lekka zadyszkę. nie wygrywa już tak łatwo spotkań jak na początku sezonu a w ostatnich pięciu meczach tylko raz wygrali. Co prawda mają tez tylko jedną porażkę, ale mimo wszytko to nie to co jeszcze miesiąc temu kiedy wygrywali prawie wszytko. Na wyjazdach co prawda nie przegrali meczu ale kiedy popatrzymy z kim zagrali to już tak nie dziwi. zmierzyli się na delegacji z ekipami z miejsc 6, 8, 9, 10, 11, 14 i 16, więc jak widzicie zespołów z TOP 5 jak na lekarstwo.
Myślałem tutaj nawet o postawieniu na wygrana gospodarzy, ale kiedy widzę @ 1.81 na podwójnej szansie to po co ryzykować ?
⛔100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina : Futbol Amerykański, NFL
Godzina : 19:00
Spotkanie : NY Giants - Chicago Bears
Typ : Giants -6.0 punktów AH
Kurs : 4.60
Bukmacher : unibet
Analiza :
Po 8 kolejkach, gdy Giants mieli bilans 1wygranych 7 przegranych wszyscy spodziewali się, iż zaczną grać w... World of Tanks, czyli najprościej rzecz ujmując dalej przegrywać, celem zagwarantowania sobie jak najlepszej pozycji w drafcie. Jednak wygrane z Tampa Bay i San Fransisco zaprzeczyły tej hipotezie. W drużynie z Nowego Jorku cośjakby drgnęło. Przede wszystkim Manning zaczął o wiele lepiej podawać i popełniać mniej błędów. Potencjał ofensywny w Beckhamie, Barkley&#39;u czy Shepardzie zawsze był jednak dopiero w ostatnich tygodniach zaczął przekładać sięna wymierne korzyści. Dlatego też choć Giants mająjuż tylko matematyczne szanse na playoffy to wątpię by przed włąsnymi fanami dzisiaj odpuścili w klasuku przeciwko Chichago Bears. Drużyna z Wietrznego Miasta przebywa do Big Apple po kolejnej wygranej w Detroi z miejscowymi do Lions do któej poprowadził ich rezerwowy QB. W szeregach gosci Trubisky dzisiaj nie zagra ponownie co w mojej ocenie znacznie ogranicza szansę przyjezdnych na wygraną. Reasumując obrecna forma obu drużyn sugeruje wyrównane widowisko. Liczę, iżmiejscowi nie oglądając się na bilans zwycięstw i porażek zagrają dzisiaj dobry mecz i pokonają Bears różnicą co najmniej przyłożenia.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Boavista- FC Porto
Typ:eek:bie drużyny zdobędą bramki
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie w portugalskiej Primeira Liga pomiędzy Boavistą a liderem tabeli FC Porto. Boavista radzi sobie w kratkę, ich forma też prezentuje się średnio a ich rywal traci bardzo mało bramek. Jednak ja dziś ryzykuje i obstawiam typ na obie strzelą Boavista na własnym boisku zazwyczaj zdobywa przynajmniej jedną bramkę. W połowie spotkań ligowych u siebie zdobyli 1 lub więcej bramek. Nie dali zakończyć meczu z zerem z tyłu ostatnio takim drużyną jak Rio Ave (5 miejsce) czy Moreirense (7 miejsce). Co do Porto to ogólnie traci mało bramek jednak większość z nich to bramki stracone na wyjeździe. Ostatnio Porto dało sobie strzelic 2 gole Belenenses, które jest dość podobne do dzisiejszych gospodarzy czy to przegralo 2-1 z Portimonense, które od Boavisty w tabeli dzieli zaledwie jeden punkt. Dodatkowo Porto miało niedawno mecz w Lidze Mistrzów, który z pewnością trochę ich zmeczył. Faworytem w tym spotkaniu jest na pewno Porto jednak myślę, że dziś stracą przynajmniej jednego gola.
⛔100
 
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania La Liga
Godzina: 20;45
Spotkanie: Alaves-Sevilla
Typ; Wygrana gospodarzy
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam troch pozno ale jestem i dzis wczoraj nie pyklo z nice szkoda 0;0 najgorszy wynik dla gracza ale zapominamy o tym i gramy dalej . Na dzisiejszy wieczor wybralem dosc odwazny typ alves ostatnio troche w kratke ale ta kratka jest tylko na wyjazdach poniewaz alaves na wlasnym podworku nie przegrala meczu w tym sezonie la liga i to jest pierwszy aspekt kolejny z nich ze przez ostanie 9 meczy pomiedzy obiema ekipami tylko raz padł remis a w pozostalych 8 zawsze wygrywal gospodarz . Dodatkowo trzeba dodac ze sevilla jest po meczu pucharowym ktory przegrala w kiepskim stylu i wlasnie to moze byc kluczem do wygranej gospodarzy . Jedna jak i druga druzyna ma o co grac ale czuje ze to alves siegnie dzis zwyciestwa i umocni sie w gornej czesci tabeli warto zaznaczy ze nawet real musial uznac wyzszosc alaves na ich podworku . Dla mnie odwaznych polecam 1x po kursie 1.8 . Polecam pozdrawiam
⛔100
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań lub remis
Kurs: 1,50
Bukmacher: forbet
Moim zdaniem warto zagrać dzisiaj w stronę Lecha. Dzisiaj w końcu do Ekstraklasy wróci Nawałka. Trener Nawałka podpisał z Lechem 2,5 letni kontrakt. Wraz z Nim do Lecha przyszły znane nazwiska z reprezentacji, mi.in. Bogdan Zajac, Remigiusz Rzepka. Adam Nawałka wywarł pozytywne wrażenie podczas swojej pierwszej konferencji. Kontakt z mediami będzie ograniczony podobnie jak miało to miejsce w reprezentacji. Tylko konferencje prasowe i wywiady (rozmówki) przedmeczowe. Myślę, że eksperyment z Nawałką wypali i Lech powinien zająć miejsce gwarantujące grę w kwalifiakacjach do Ligi Europy. Efekt nowej miotły jest zauważalny w plskiej lidze. Poznaliśmy styl Nawałki podczas pracy z reprezentacją. Myślę, że dzisiaj Lech zagra zachowawczo. Głównym celem będzie nie przegrać. Na konferencji prasowej Nawałka mówił, że będzie grał czwórką obroną, ale nie wykluczył, że w przyszłości będzie próbował ustawienia z trójką środkowych obrońców. Ciekawe będzie jak daleko pójdą zmiany personalne w składzie. Jak odnajdą się nowi zawodnicy. Tiba raczej będzie główną postacią w zespole, ale co z Amaralem ? Pozostaje jeszcze Goutas i wzmocnienie, o którym wielu zapomniało - Dioni. Pewniakiem do gry jest Duńczyk, ale jestem ciekaw ustawienia z dwójką napastników.Nawałka na konferencji nie wykluczał opcji gry na dwóch napastników. Raczej w składzie pojawi się Jevtic, który trochę poprawił grę, dobry mecz z Wisłą . Na skrzydłach raczej bez zmian: Makuszewski i Józwiak. Na bramce najprawdopodobniej bez zmian i stanie Buric. Cracovia to nie jest wymagający rywal. Niby jest lekka poprawa w porównaniu z początkiem sezonu, ale to nadal nie jest to na co liczył profesor Filipiak, kibice i Michał Probierz. Cracovii ratowali się nowymi transferami m.in. Janusz Gol czy Ankoour i trochę to poprawiło grę. Oczekiwania wobec Adama Nawałki są duże.Uważam, że dzisiaj da promyk nadziei i wywiezie z Krakowa co najmniej jeden punkt. Kurs ciekawy, relatywnie wysoki na forBet, aż 1,50 jak grałem. Na czyste zwycięstwo aż 2,80 było. Ja wybieram spokojniejszą opcję. Myślę, że dzisiaj wynik będzie 1:1 lub 1;2 dla Kolejorza.
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Cracovia - Lech
Typ: 2
Kurs: 2,50
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
W Poznaniu nowa miotła i to jak na warunki Ekstraklasy naprawdę wysokiej jakości. Adam Nawałka w Lechu wzbudził wiele emocji, a dziś pierwszy test. Na jego szczęście Lech ostatnio wreszcie się przełamał i może to zwiastun czegoś lepszego dla tej drużyny. W sumie strata do trzeciej Jagiellonii może po dzisiejszym meczu wynosić tylko cztery punkty, co nie byłoby dramatem. Cracovia to za to jeden z najgorszych zespołów w lidze, przede wszystkim względem zdobywania bramek, bo atak &quot;Pasów&quot; istnieje tylko teoretycznie. Lech chcąc włączyć się do walki o tytuł musi wygrywać z takimi przeciwnikami, a podopiecznym Probierza do zimowego okienka cieżko będzie o poprawę wyników. Bez choćby przyzwoitego snajpera wyników w Krakowie nie będzie. Kurs na &quot;Kolejorza&quot; naprawdę zachęcający i mam nadzieję na powtórkę z piątku, gdzie Lechię po jeszcze wyższym udało się luźno trafić.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Paragwaj 1 liga
Godzina: 22:30
Spotkanie: Olimpia Asuncion - Sol de America
Typ:
Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 2.05
Bukmacher: forbet
Lider podejmuje czwartą drużynę. Olimpia 46 punktów po 20 kolejkach, bramki 45:17. Sol ma 30 punktów, bramki 26:27. Do zagrania typu skłoniło mnie h2h. W ostatnich 10 meczach tych drużyn na boisku w Asuncion 7 remisow i 3 zwycięstwa gospodarzy. Liczę na kolejny remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶ZWROT
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Lech Poznań
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Wczoraj mieliśmy okazję oglądać jakże odmienne spotkania jeżeli chodzi o zaangażowanie i walkę na boisku. Miedź - Wisła K. faule 10-4!, szczególnie tylko te 4 przewinienia Wiślaków dają wiele do myślenia, chyba jednak te problemy finansowe dały wczoraj o sobie znać. Legia - Korona 20-26 w faulach i wszystko w temacie.
Dzisiaj liczę na podobny scenariusz co w meczu rozegranym w Warszawie, że zawodnicy pokażą charakter i powalczą na poważnie.
Gospodarze raczej nie rzucą się od początku na rywala, tylko cofną się na swoją połowę i spróbują spokojnie wyczekać rywala aby ich męczyć szybkimi kontrami. Goście od poniedziałku gdy pracę rozpoczął Nawałka sporo czasu spędzili na treningach i poznawaniu nowych wariantów gry. Stąd może u nich wystąpić lekkie zmęczenie i ubytek sił. Do tego to już 17 kolejka a więc świeżość też nie ta co z początku sezonu.
Moim zdaniem zobaczymy taki typowy mecz walki, gdzie Lech będzie prowadził grę ale nic z tego nie będzie wynikało, gdyż Cracovia skupi się na defensywie i wybijaniu z rytmu rywala częstymi faulami. Sami też zapewne będą mieli okazję przeprowadzić niejeden jakiś szybki wypad pod bramkę rywali co może się kończyć skasowaniem akcji przez pomocników czy obrońców Lecha faulem.
Cracovia w tym sezonie 261 (śr 16,31) fauli i ustępują w tym elemencie tylko Zagłębiu S., Lech 236 (śr 14,75).
✅85
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - ME Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwecja - Serbia
Typ: Szwecja
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na drugi dzień grudnia, moja propozycja będzie dotyczyła drugiej kolejki rundy wstępnej w piłce ręcznej kobiet i Mistrzostw Europy rozgrywanych we Francji. Grupa A, gdzie występują nasze reprezentantki ma jeszcze wiele niewiadomych, jednak uważam, że biało-czerwone już pogrzebały sobie szansę na wyjście do głównej fazy rozgrywek. Przegrały pierwszy mecz różnicą siedmiu trafień z Serbkami, a dzisiaj taką samą różnicą z Dunkami. W grupie znajdują się jeszcze Szwedki, które moim zdaniem są najlepsze w tej grupie, pomimo porażki z Danią. Dzisiaj będą mierzyć się z Serbią i uważam, że na spokojnie ugrają dwa punkty. Serbia w meczu z Polską praktycznie nic wielkiego nie zaprezentowały, wiele błędów, strat i dopiero w drugiej połowie dzięki większej ilości błędów Polek - wyszły na prowadzenie. Szwecja z kolei cały mecz prowadziła z ekipą Danii, lecz w końcówce dały sobie wytargać zwycięstwo. Trzy korony mają w składzie wiele doświadczonych zawodniczek, ale także wiele młodych z wielkim potencjałem. Takie dziewczyny jak Gullden czy Hagman na rozegraniach na pewno zrobią różnicę. Do tego dobre skrzydłowe w postaci J.Roberts przy kontrach będą punktowały. Te trzy zawodniczki w pierwszym meczu rzuciły 16 bramek i jest to ponad połowa zdobyczy jak na razie tej reprezentacji na tych Mistrzostwach. W Serbii w meczu z Polską wyróżniła się Krpez - zawodniczka grająca na prawym skrzydle i występująca na co dzień w drużynie Erdi. Tak czy inaczej uważam, że Szwedki podrażnione pierwszym wynikiem postawią wysoko poprzeczkę i głównie w szybkiej grze zdominują rywalki. Powodzenia!
✅95
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bielsko Biała - Chemik Police
Typ: powyżej 181,5
Kurs:
2,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dam jeszcze szansę drużynie z Bielska Białej, ostatnio mnie bardzo zawiodły gdzie przegrały 0:3 z Bydgoszcz ale mam nadzieję, że dzisiejszym meczem odkupią swoje winy a przeciwnik nie byle kto bo Mistrz Polski Chemik Police, które póki co wygrywają mecz za meczem - 6 zwycięstw z rzędu. Oczywiście w tym meczu także faworytem są goście ale czuję, że Bielsko Biała powalczy z mistrzem i wygra minimum 1 seta a to mnie mocno przybliży do overa meczowego chociaż jak widać bardzo ryzykuję po wysokim kursie.
Bielsko Biała u siebie ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw i oby ta seria nie została przerwana porażką 0:3.
⛔100
 
R 637,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Barcelona - Villarreal
Typ: 1 (-2) AH
Kurs: 1,95
Buk: LVBet
Analiza:
Barcelona na drugim miejscu i musi gonić Sevillęi uciekać Realowi. Dawno nie było tak wyrównanego poziomu w Hiszpanii jeżeli chodzi o ścisk w górnej części tabeli. Piwerwsza Sevlla 26 punktów 6 Girona 21 oczek (jęzli dociągnie wygraną z Atletico. Wydaje mi się jednak, ze tak wyrównany poziom wkrótce się skończy i fawroyci zaczną wyraźnie wygrywać swoje mecze. I tak będzie w mojej opinii dziś w meczu Barcy z zajmującym dopiero 17 lokate Villarealem. Nieobecność Suareza nie przeszkodzie i Leo z kolegami zaaplikują przyjezdnym minimum 3-bramkową wygrana. Przy dwoch golach rożnicy zwrot.
▶ZWROT
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna , Izrael
Godzina: 19:15
Spotkanie: Hapoel Raanana -Beitar Jerusalem
Typ: Goscie wygraja
Kurs: 1.93
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzis skupiam sie na meczu z ligi izraelskiej . Do meczu zostalo nieco ponad godzina ale niestety wczesniej nie dalem rady wrzucic typu. Hapoel Raanana zagra u siebie z Beitarem Jerusalem. Gospodarze zajmuja 12 miejsce zas goscie sa dwie pozycje nizej czyli ostatnia 14 pozycja. Obstawiam wygrana gosci . A dlaczego ? Odpowiedz wydaje sie byc dosc prosta gdyz w bezposrednich pojedynkach przewaznie zawsze wychodza zwyciesko zawodnicy z Beitar. Ostatnie 10 meczy to 10 zwyciestw ekipy z Jerozolimy. Latwo to dostrzec patrzac w h2h .
Ostatni mecz odbyl sie w marcu tego roku ktory Beitar wygral 2:0 na wyjezdzie.
Dodatkowym atutem moga byc spadki kursow na gosci , niewielkie ale jednak sa , wczoraj mozna bylo lapac jeszcze gosci po okolo 2.0 a dzis juz na poziomie 1.85. Unibet ma jeszcze 1.93 dlatego polecam tu zagrac.

POLECAM!!!
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 2300
Spotkanie: Charlotte - NOP
Typ: NOP and over 233,5
Kurs: 4,30
bukmacher: Unibet
Analiza:
6-28 za 3pkt w ostatnim meczu NOP... To był dramat. Pierwsza kwarta - dramat. Porażka z Miami była dla mnie bardzo zaskakująca. Dzisiaj jadą do Charlotek i liczę na lepszą skuteczność. Mecz będzie szybki. To mogę zagwarantować i zaprosić dzisiaj wieczorem na meczyk ;) Gospodarze trenowali przed sezonem gre na 12 sekundowym zegarze, a NOP i ich ofensywa gra bardzo widowiskowo. Zresztą jeżeli chodzi o zdobyte punkty na mecz NOP jest 2, a Charlotte 6, to pokazuje, że mecz będzie miły dla oka. Przyklejony Holiday do Walkera może ograniczyć znacznie poczynania ofensywne gospodarzy, a Davis pod własnym koszem raczej roboty dużo mieć nie będzie, a po drugiej stronie nie widzę nikogo do zatrzymania tej bestii. Stawiam dzisiaj na okazałe zwycięstwo NOP w granicy 125 - 115 pkt.
⛔100
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Typ: under 224.5 punktów
Kurs: 1.68
Bukmacher: fortuna
Analiza: Lakers nie są już zwolennikami gry pod bardzo ofensywny atak. Kwestią zauważalną jest mniejszy próg punktowy zdobywany przez Los Angeles u siebie. W składzie gospodarzy nie ma też regularnych grajków trafiając dużo rzutów za trzy, którzy byliby w stanie zapewnić ekipie wysoki współczynnik tychże rzutów. Powoduje to większy nacisk na stronę defensywną i tak jest w szeregach Jeziorowców. W moim odczuciu dzisiaj postarają się skoncentrować bardziej na grze obronnej aniżeli bezmyślnych rzutach. Booker i Ayton to największe zagrożenia po stronie Phoenix, ale wydaję mi się, że jako drużyna Los Angeles znajdzie sposób by ich powstrzymać. Suns nie dominują w lidze jeżeli chodzi o zdobywanie punktów, a w Staples Center powinni zastać coraz lepszą obronę gospodarzy, która uniemożliwi im trafianie. Obie drużyny również nie słyną z rzutów za trzy, Lakers nie naciskają tak bardzo na rywala w ofensywie. Nie spodziewam się tutaj strzelaniny z obu stron.
✅68
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna , Włochy - Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: AS Roma - Inter Mediolan
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: iForbet
Analiza:
Za parę minut rozpocznie się mecz dwóch wielkich włoskich marek. Roma podejmie u siebie Inter.
Szybkie przedstawienie drużyn: Roma miejsce 9(19pkt), Inter 3(28pkt).
Obydwie drużyny grają w Champions League. Roma ma już awans z grupy, Inter o ten będzie musiał jeszcze powalczyć. Liga Mistrzów wraca 11/12 grudnia, więc żadna z drużyn nie będzie się oszczędzać.
Teoretycznie Roma grająca u siebie powinna powalczyć o 3 punkty żeby gonić czołówkę, praktycznie... niekoniecznie się im to uda. Skład bardzo okrojony. Brakuje Dzeko, De Rossiego i El Shaarawy&#39;ego - czyli trzonu drużyny. Inter przyjechał w najmocniejszym składzie(oprócz Nainggolana), jest ostatnio w optymalnej - równej, wysokiej formie, więc spodziewam się, że dzisiaj pokonają klub z Rzymu.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: AS Roma vs Inter
Typ: Roma = handi 0 (AH)
Kurs: 1,98
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Roma jest na 9 miejscu, a Inter na 3.
Roma ma 19 punktów, a Inter ma 28.
W Romie nie wystąpi dziś Rossi, Sharawaay, Dziko.
Na pewno są to dość poważne osłabienia, ale nie sądze, że Inter wygra ten mecz.
Inter nie zachwyca mnie swoją grą ostatnio.
Myślę, że to będzie zacięty mecz.
▶ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom