>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.01.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lazio - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jestem zdziwiony, że jeszcze nikt nie wybrał tego meczu. Jestem również zdziwiony tym wysokim kursem na Juventus. Przejdźmy do analizy. W 1/4 finału Pucharu Włoch spotkają się drużyny Lazio i Juventusu. H2H zdecydowanie po stronie Juve. Po fatalnym początku sezonu Stara Dama wróciła do odpowiedniego ( zwycięskiego ) rytmu i wygrywa wszystko co się da. Awansowali już na 2 miejsce w lidze i mają zaledwie 2pkt straty do lidera z Napoli. Puchar również traktują poważnie i będą chcieli za wszelką cenę go wygrać. Lazio co ciekawie ostatnio gra lepiej na wyjazdach i w ogóle gra w kratkę. Mam lekkie obawy co do dogrywki ale zobaczyłem, że następny mecz Juve gra z Romą także po co mają się męczyć ewentualną dogrywką skoro mogą to wygrać w 90min. Są na fali powinni bez problemów pokonać rywala i awansować do półfinału.


✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pismack 19

pismack

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Puchar Belgii
Godzina:20:45
Spotkanie:Standard Liege-Genk
Typ:powyżej 2,5 gola
Kurs:2,05
Bukmacher:WilliamHill
Analiza:
W środowym meczu pucharu Belgii zmierzą się sąsiedzi z tabeli w Jupiler League.Standard Liege po katastrofalnym początku w lidze teraz kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa,natomiast Genk cały czas utrzymuje równą formę.Na początku chciałem obstawić wygraną Liege ale zauważyłem ,że obie drużyny strzelają dużo goli Standard w 2016r w 3 meczach strzelił 6 goli natomiast Genk 4 gole w dwóch meczach.Uważam że również w tym meczu padnie dużo goli.
⛔ 100
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 17:15
Spotkanie: Niemcy - Słowenia
Typ: Niemcy -1
Kurs: 2.20
Buk: Całoroczny

Ja też idę dzisiaj w stronę Niemców, dostali od Hiszpanii, pokonali Szwedów i dzisiaj praktycznie mecz o awans i wątpię w to żeby Niemcy nie awansowali dalej. Reinhmann i Weinhold w dobrej formie w obydwu meczach rzucili po 4-5 bramek. Ostatni mecz ze Szwedami był dość dramatyczny, horror podobny do tego jaki często serwują nam nasi szczypiorniście ale jednak bardzo dobra gra Niemców w drugiej połowie pozwoliła wygrać mecz. Natomiast Słowenia niby remis z mocną Hiszpanią ale nie sądzę, że jest to spowodowane jakimś wzrostem formy z ich strony, nie oglądałem co prawda żadnego meczu Słoweńców więc nie będę oceniał ich gry, jednak rozsądek mówi mi, że Niemcy nie zaliczą takiej wpadki jak ich siatkarscy koledzy, którzy nie jadą do Rio. Do tego patrząc na h2h to Słowenia jeszcze nigdy nie wygrała z Niemcami.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 17:15
Spotkanie:Rosja - Czarnogóra
Typ: Czarnogóra +5
Kurs: 1.51
Buk: bet365
analiza:
Nie widzę tutaj dominacji Rosjanów ;) Czarnogórcy, mimo dwóch porażek nadal mają, może nie ogromną, ale szansę jednak na awans mają. Wystarczy &quot;tylko&quot; odpowiednio wygrać z Rosjanami i liczyć na to, że Duńczycy nie odstawią szopki i wygrają z Węgrami i tyle. Jedyne spotkanie, jakie grali, było remisowe i obie drużyny zdobyły po 25 bramek. Co za tym typem przemawia dodatkowo? Heh, wiadomo, stawka, ostatnia szansa... tutaj polecam też zagrać over wykluczeń na 2 minuty. Ja nie mogłem znaleźć takiej oferty, ale mimo wszystko handi dla Czarnogórców wydaje się pewniejszy. I to aż pięciu goli, gdzie wszystko się może zdarzyć. Paradoks jest taki: Czarnogórcy postawili piekielnie trudne warunki Duńczykom, którzy ostatecznie minimalnie wygrali, a rozjechali się przed Węgrami, których to zaś ograli Rosjanie, ale też rozjechali się przed Duńczykami :grin: To tylko dodaje pikanterii temu spotkaniu.
✅ 51
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

rsqu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna Cypr Puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Achnas - Omonia
Typ: Achnas
Kurs: 4.20
Buk: bet365
analiza:
Mecz rewanżowy miedzy dwoma sredniakami z cyprykskiej ligi. Oba zespoły nie moga złapać stałej formy, graja w krate. Achnas gra u siebie z kibcami, ktorzy nie oszczędzają gardel i myślę ze to w duzym stopniu pomoze dla gospodarzy. Na ostatnie 5 meczy h2h miedzy tymi dwoma zespołami zawsze mecz konczył sie na niekorzyśc gości. Myślę ze i tym razem tak będzie. Powodzenia
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
⚽ Portugalia Puchar Ligi
Godzina 17:00
Arouca : Pacos Ferreira
- over 3.5 gola
- 4.00 / Bet365
Faza grupowa w Pucharze Ligi w Portugalii i mecz Arouca z Pacos przykuł moja uwagę , po pierwszych meczach obie z zerowym kontem , Auroca przegrała mecz wyjazdowy z Portimonense aż 4:1 natomiast Pacos uległ także w meczu wyjazdowym ze Sportingiem 3:1 tak więc z obroną u obu nie wygląda to najlepiej co chyba dobrze wróży na ten pojedynek , jeżeli spojrzymy do H2H tych drużyn to wygląda to dobrze dla Pacos którzy nie polegli jeszcze z tym rywalem a ostatni ich pojedynek tu na boisku Auroca wygrali 3:1 , sytuacja w grupie C w której rywalizują obie ekipy wygląda tak iż gdyby gościom udało się tu zgarnąć pełną pulę to zrównają się punktami z Sportingiem a w ostatniej kolejce będą podejmować u siebie Portimonense czyli z liderem i wszystko się może wydarzyć tak więc liczę w dzisiejszym meczu na sporo goli i ciekawe widowisko !
⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Evian TG-Monako
Typ: 2
Kurs:1.86
Buk: bet-at-home
analiza:A więc tak co tu dużo pisać mecz 1 do 1 zwycięstwa druzyna która przegra odpada.Rywal dla Monaco z niższej pólki licze na skromne zwycięstwo.A wiec tak Monako ostatnio na wyjeździe 2:0 gdzie krali pilke na ich najwyższym poziomie i nie przewiduje innego wyniku niż zwycięstwo gości.Gospodarze to 17 druzyna Ligue 2 z kolei goście to 2 druzyna ligue 1.Szanse według mnie to 10/90.Poza tym ostatnio Monaco jest coraz w lepszej formie.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 17:15
Spotkanie: Niemcy - Słowenia
Typ: polowa/cały 1/1
Kurs: 3.15
Buk: unibet
analiza:
Reprezentacji Niemiec dziś wystarczy remis by grać dalej, lecz w przypadku wygranej ze Słowenią i braku wygranej Szwecji z Hiszpanią mogą awansować z drugiego miejsca i taki pewnie cel zakładają. Szczerze mówiąc przed tymi mistrzostwami nie wiedziałem, że Słowenia to dość mocna ekipa. Remis z Hiszpanami na pewno robi wrażenie, ale dziś jeśli gra toczy się o awans w bezpośrednim pojedynku, to uważam że drużyna Niemiec od początku spotkania będzie chciała mieć mecz pod kontrolą. Ku temu typowi skłonił mnie mecz Słoweńców ze Szwedami, którzy do przerwy przegrywali z reprezentacją Trzech Koron 16-9. Tych samych Szwedów Niemcy pokonali w dramatycznym spotkaniu 27-26. Typ dość ryzykowny, ale prawdopodobny. W mojej opinii brak naszych zachodnich sąsiadów w dalszej rundzie będzie można uznać jako małą niespodziankę. Pozdrawiam
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka, Puchar Narodów Afryki
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maroko - WKS
Typ: X2
Kurs: 1.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 2. kolejce PNA Maroko aktualnie znajdujące się na 2. miejscu w tabeli będzie podejmować WKS,który ma już na koncie porażkę z Rwandą.
H2H sięga od roku 1973,gdzie obie ekipy rozegrały 9 spotkań,w którym tylko 1 udało się wygrać Marokańczykom. WKS wygrało 4 dotychczasowe wspólne spotkania.
W grupie A czuć bezpiecznie się może już ekipa z Rwandy,gdzie zebrała już 6 punktów. Od 2. do 4. miejsca wciąż wszystko może się zmienić i uważam,że WKS wyjdzie z tego meczu z kompletem punktów,aczkolwiek bezpieczną opcją będzie granie z podpórką.
✅ 48
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartollomeo 20

bartollomeo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 17:15
Spotkanie: Niemcy - Słowenia
Typ: Niemcy -1.5
Kurs: 2.40
Buk: bet365

I mnie Słowenia nie przekonała. W meczu z Hiszpanią pokazali szczyt swoich umiejętności, a Hiszpanie jakby lekko zaskoczeni przegrywając przez cały mecz i to nawet kilkoma golami, może i zlekceważyli trochę Słoweńców, a i tak niewiele im brakło by wygrać to spotkania. Gdyby trwało 2-3 minuty dłużej pewnie wynik byłby inny. Słowenii taki drugi mecz już nie wyjdzie, niestety podobnie może być z naszą reprezentacją(obym się mylił)
Niemcy mają nóż na gardle, raczej nęi będą tu kombinowć i będą chcieli od początku zbudować przewagę i kontrolować cały mecz.
✅ 140
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Gran Canaria - Avtodor
Typ: over 178,5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj mecz z Eurocupu i liczę na podtrzymanie dobrej passy strzeleckiej i ofensywnej ze strony Canarii po meczu z Barcelona. A okazja do tego wyśmienita bowiem przyjeżdża ekipa preferująca koszykówke run and gun. Myślę że chłopaki naprawdę mogą urządzić sobie dobre strzelanie, oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli i zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie z dogrywka może nawet włącznie.Jak mają gospodarze taką linie przekroczyć to tylko z tym przeciwnikiem który jest wręcz idealny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Tottenham
Typ: Awans Tottenham
Kurs: 1,90
Buk: Betsson
Bardzo ciekawie zapowiada się nam dzisiaj spotkanie rewanżowe FA Cup pomiędzy Leicester a Tottenhamem. Pierwszy mecz na White Hart Lane zakończony remisem 2-2 , uratowanym przez Koguty w 89 min. Jednak w Pucharze Anglii nie liczą się bramki zdobyte na wyjeździe więc np przy remisie 0-0 czy 1-1 i tak będziemy mieli dogrywkę. Co do typu na Totki uważam, że po ostatniej porażce w lidze mają coś do udowodnienia graczom Leicester. W tamtym meczu byli drużyną zdecydowanie lepszą, stwarzali dużo więcej sytuacji bramkowych lecz zabrakło trochę szczęścia. Według mnie Ranieriemu tak bardzo nie zależy na pucharze i woli skupić się na lidze ( w 1 spotkaniu nie zagrali m.in. Mahrez, Vardy i Kante) a Tottenham będzie chciał się zrewanżować za spotkanie ligowe. Jak dla mnie goście awansują chociaż nie jestem pewien czy po 90 min dlatego nie stawiam czystej 2 . Pozdro :d
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Puchar Włoch
Spotkanie: Lazio – Juventus
Typ: over 2.5
Kurs: 2.48
Buk: unibet
Godz. 20:45
Analiza:
W drugim hitowym ćwierćfinale dojdzie do rewanżu za poprzedni finał tych rozgrywek czyli Lazio będzie podejmować Juventus. Jedni i drudzy po bardzo słabym początku sezonu zdecydowanie się rozkręcają a to moim zdaniem zwiastuje nam świetny mecz.
Dla ekipy Lazio Puchar Włoch jest bardzo istotny bo ten mizerny start rozgrywek Włoskiej Seria A sprawił że do miejsca pucharowego tracą trochę punktów. Dla wszystkich sympatyków tej ekipy jest jednak dobra widomość Lazio wróciło do strzelania bramek i radość w ofensywie. Ekipa ze stolicy w najlepszym wydaniu była zawsze zespołem który stawiał na atak i był po prostu bardzo skuteczny i nawet liczne błędy w defensywie im w tym nie przeszkadzały, których i w tym sezonie jest bardzo dużo. Jednak 1:2 ze świetnym w defensywie Interem, 1:3 z Fiorentiną, 2:1 z Udinese w Pucharze i ostatnio 2:2 z Bologną pokazują że tracenie bramek nie stanowi problemu przy takiej dyspozycji ataku.
Juventus jak na finalistę poprzedniej edycji Ligi Mistrzów i zwycięzcę wszystkiego co we Włoszech mogli wygrać katastrofalnie zaczął sezon. Jednak aktualna dyspozycja to Juventus moim zdaniem mocniejszy niż przed rokiem, przesłanki tej świetnej gry były w tym trudnym okresie ale brakowało stabilizacji, a ta właśnie nastąpiła. Kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa to co jednak najgorsze dla rywali to ich zabójcza moc w ofensywie, ostatnio rzadko kiedy schodzą bez strzelenia trzech bramek i to naprawdę nie ważne jaki rywal, świetnie wyglądają w kontrze a to moim zdaniem jakiś ich wielki atut nie był, sporo bramek w ostatnim okresie strzelanych w końcowych fragmentach spotkań. Ciężko aktualnie znaleźć jakieś słabe punkty ale wydaje mi się że są mniej pewni w defensywie, aktualnie mają prawie średnią 1 bramka na mecz tracona na wyjeździe, bywają czasami duże zastoje w tej formacji jak w spotkaniu z Carpi gdzie stracili dwie bramki.
Patrząc na formę obu ekip idę tutaj w bramki bo jak wspomniałem obie odzyskali radość w atakowaniu a nie bronieniu a dodatkowo z racji że jest to jeden mecz to na pewno szybko strzelona bramka przez którąkolwiek z ekip a myślę że taki scenariusz się zdarzy otworzy nam ten mecz, a kontra u jednych i drugich to świetna broń.
⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup - Top 32
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zielona Gora - Zenit Petersburg
Typ: M. Ponitka over 12,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś postanowiłem pójść w over punktowy Mateusza. Przyszedł on do Stelmetu z wiadomych przyczyn a raczej możliwości. Chciał jak najwięcej minut w Europejskich pucharach i Zielona mu to zagwarantowała. W sumie rozumiem chłopaka który ma aspiracje na NBA, chce i musi dobrze pokazać się na Europejskim podwórku aby trafić do najlepszej ligi koszykarskiej. Przejdźmy teraz trochę do statystyk, Zielona w Top 32 zagrała 2 spotkania, z Ludwigsburgiem w którym Mateusz rzucił 14 pkt (2/5 2FG, 1/1 3FG, 7/10FT) oraz z Venezia gdzie zdobył 13 pkt (3/6 2FG, 2/4 3FG FT). W Eurolidze rozegrał 10 spotkań w których rzucił 120 pkt, co daje średnią 12 na mecz. Teraz przeciwnicy już będą trochę słabsi, dochodzi fakt gry na własnym parkiecie oraz dobrej formy Mateusza, który z każdym kolejnym spotkaniem musi udowadniać że zasługuje na grę w lepszym klubie, nie ma co ukrywać że Stelmet to jedynie przystanek w jego karierze. W ostatnich spotkaniach pokrył ten over, myślę że i dzisiaj utrzyma ten trend.
⛔ 100
 
M 6

michal21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Xanthi - PAOK
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: expekt
Analiza: Witam dzisiejsze spotkanie ligi greckiej spotykają się dwie drużyny jedna z nich czyli PAOK walczy o to by zostać w górnej części tabeli i mieć szanse na puchary natomiast gospodarze zajmują końcówkę tabeli z przewagą 5 punktów do strefy spadkowej ten mecz będzie dla nich bardzo trudny gdyż PAOK ma teraz świetną passe 5 nie przegranych meczy i wdać że walczą o tą górną tabele dla tego stawiam jak najbardziej na gości .


⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bilbao-Barcelona
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 3.70
Bukmacher: bet365
Analiza: Brak Messiego i Suareza najbardziej bramkostrzelnych zawodników Barcelony, ale czy to musi oznaczać małą ilość bramek? Według mnie nie. Ten mecz może być szansą dla Bilbao grają u siebie i będą chcieli nastrzelać jak najwięcej bramek. Ostatni mecz między nimi to 6-0 i nie tak dawno. Według mnie ten mecz zakończy się dużą ilością bramek.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Boulogne - Lorient
Typ: Pierwsze 10 minut - Powyżej 0.5
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Trochę ciężko analizować tego rodzaju typ, ale, przeczucie podpowiada mi, że w tym spotkaniu padnie gol do 10.ej minuty meczu. Szczęście i przeczucie to jak wiemy nieodłączne atrybuty zabawy z bukami. Poza tym historia ostatnich spotkań obu ekip przemawia za takim właśnie typowaniem. Ekipa Boulogne, która aktualnie gra na trzecim szczeblu rozgrywkowym, w obecnej edycji pucharu rozegrała jak dotąd 3 mecze i w dwóch z nich gole padały przed 10.ą minutą. Oba zespoły w swoich ligach grają bardzo overowo i w ich pojedynkach pada stosunkowo sporo bramek - liczę, że i dzisiaj wpadnie ich kilka, a pierwsza już na samym początku. Różnica klas może spowodować rozluźnienie gości, co mogą wykorzystać odpowiednio zmobilizowani gospodarze. Podobnie może być z drugiej strony - za mocni goście konkretnie zaatakują i już na początku ustawią mecz. Mam nadzieję, że typ będzie ok.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Belgia puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: St Liege - Genk
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Standard Liege z Genk w ramach półfinału Pucharu Belgii. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy znajdują się w bardzo dobrej formie, choć obie drużyny w samej lidze zdobyły tyle samo punktów. Standard Liege wygrał 6 z ostatnich 7 meczów, a u siebie są niepokonani od 8 meczów. 6 z ostatnich 7 z kolei kończyli z zachowaniem czystego konta. Genk z kolei w 10 ostatnich meczach przegrał 3 razy, w tym 2 razy na wyjezdzie. Dyspozycja wyjazdowa jest słaba. 2 wygrane w ostatnich 13 meczach. To daje lekką przewagę gospodarzom, ktorzy powinni to wykorzystac u siebie. Z reszta spotkania bezposrednie mowia to samo. Na przestrzeni 10 lat Genk wygral tylko 2 razy na boisku Liege i 4 z rzędu na ten moment wygrał Standard. 2 ostatnie do zera po 1:0.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Puchar Belgii - 20:45
Standard Liege vs. Genk
goście o1.5 gola,
3.50
Unibet
Gruba przesada z takimi kursami :!: Półfinał pucharu Belgii i nie ma już słabych ekip, szczególnie że każdej z nich zależy na końcowym sukcesie - czy to ze względów prestiżowych, czy ze względu na europejskie puchary. Standard od kilku sezonów boryka się z bardzo nierówną grą. W obecnym sezonie nic się nie zmieniło. Ostatnio jednak grają lepiej i szczelniej w defensywie (może stąd takie kursy). Z Lokeren wygrali i weszli w nowy rok bardzo dobrze. Niemniej był to zaledwie jeden mecz, a zespół ten potrafi pokazać dwie skrajności. Dzisiaj skład bardzo podobny do tego zwycięskiego z Lokeren. Są nowe nabytki jak Edmilson, Kosanovic i Boschilia. Brazylijczycy pokazali się z mizernej strony i jakoś nie umieli wkomponować się w zespół. Lepiej natomiast zagrał Kosanovic, który w defensywie uratował w bodaj dwóch sytuacjach. Zespół jednak opuściło kilku zawodników: Knockaert, który brylował na całej murawie oraz defensor Teixeira. Są to mocne osłabienia kadrowe. I mimo, że w defensywie dziurę załatali, to wciąż nie widzi mi się ich dobra dyspozycja. Z Lokeren sobie poradzili, ale dzisiaj czas na Genk, który w tym sezonie zaczął mi się bardzo podobać. Jak już udało mi się wspomnieć w weekend, do Genku dołączyło dwóch ciekawych kopaczy: Malinovskyi oraz Kerlis. Obaj zadebiutowali i dzisiaj również wystąpią. Grek w debiucie dał nawet triumf swojej ekipie. Przypuszczenia o jego przydatności mam nadzieję, że nadal będą obowiązywać. Radził sobie świetnie w rodzimej lidze, to i w Belgii nie powinien mieć problemu. Goście pokazali z Zulte wolę walki i zasłużenie zwyciężyli. Mają sporą moc w napadzie i takie kursy to pomyłka. Ja na pewno skorzystam, choćby ze względu na tzw. value. H2H mocno różne, ale co z tego. Dzisiaj spodziewam się kolejnego, dobrego występu ze strony Genku. Moim zdaniem większy potencjał i oby go wykorzystali.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna CdR
Data, godzina: 20.01.2016 21-00
Spotkanie: Bilbao - Barcelona
typ: Barcelona
kurs: 2,15
buk: betsson
Analiza:
Pierwszy mecz ćwierćfinałowy między Athleticiem i Barcelony to obok meczu Celty z Atletico najciekazwsze starcia na tym etapie Copa del Rey. Swietny kurs na Barcę proponują bukmacherzy, ale to nie może dziwić, bo zawieszony jest Suarez i z kadry wyłączony jest Messi, ktory nabawił się kontuzji w niedziele w meczu ligowym właśnie tych zespołów. Szanse Basków więc rosną, ale i czy tak są duże?? Po tym co zobaczylismy w niedziele to raczej to wątpliwe. Chociaż brak dwóch armat z przodu to na pewno ogromne osłabienie. No i do tego na swój &quot;ulubiony&quot; stadion wraca ter Stegen, który w meczu otwierającym sezon piłkarski w Hiszpanii o Superpuchar wpuścił tu aż cztery gole i to z niego zrobiono kozła ofiarnego dwumeczu o to trofeum. Dzis na pewno wystąpi między słupkami Blaugrany ale nie wierze w powtórkę z rozrywki. Barca na początku sezonu nie zachwycała, teraz ich forma prezentuje się o niebo lepiej. A brak największych gwiazd to szansa dla dublerów. W poprzedniej rundzie szanse swoją wykorzystał Munir, bo w rewanżu zagrał cały mecz i zaliczył dwa trafienia więc dzisiaj jest pewniakiem do gry w ataku obok Neymara. Do tego liczę na występ Sergi Roberto, który został trochę odłozony na boczny tor po tym jak mógł zacząć grać Turan. Zapewne oboje wystąpią dzis na boisku i w zasadzie na boisku powinien pojawić się możliwie najsilniejszy skład, bo szczerze wątpie by Luis Enrique odpuścił mecz gdy są już na tym etapie, a do tego z rywalizacji wypadł Real. Zresztą Barca zawsze gra o pełną pule i nie inaczej jest w tym przypadku. Uważam że Barca nie popełni błedu pychy i bardzo poważnie podejdzie do tego spotkania. Nie ma co liczyć na kanonadę jak z niedzielnej ligowej potyczki, gdzie skończyło sie 6-0 dla Barcy, ale liczę na spokojne, ale skromne zwycięstwo Katalończyków.
✅ 115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom