>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.01.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 20. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Clippers-Timberwolves
Typ: Clippers -2,5
Kurs: 2,2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam dzisiejszej nocy odbędzie się spotkanie w L.A miejscowych Clippers i Wilków z Minnesoty.Podziwiam ostatnio grę Clippersów,którzy dosłownie rozbijają i rozjeżdzają przeciwiników.Śmiem twierdzić,że to jedna z najtwardszych ekip na własnym parkiecie.Grają atletyczną i bardzo siłową koszykówkę.Są niepokonani na własnych śmieciach od 6 spotkań.Zwłaszcza w derbowym spotkaniu z Lakersami pokazali,która drużyna to prawdziwi faceci,a która to jeszcze chłopcy.Pokonane drużyny to może nie czołówka ale styl gry jest fantastyczny.Zwłaszcza wspólpraca Chrisa Paula z DeAndre Jordanem,no i właśnie dziś po drugiej stronie jeden z najlepiej zapowiadajacych się młodych centrów K.A.Towns.Bardzo podoba mi się gra tego zawodnika.Silny,zdecydowany.Ostatnio jego bardzo dobra forma prowadzi Wilki do kolejnych zwycięstw na własnym parkiecie przed własnymi kibicami,którzy motywują tą drużynę dodając skrzydeł i 3 kolejne zwycięstwa(Dallas,Houston,Oklahoma)mimimalna porażka z Jazzmanami.Kibice są dla młodych gniewnych z Minnesoty bardzo ważnym ogniwem,pociągają ich do zwycięstwa.Gorzej natomiast jeśli chodzi o wyjazdy(6 kolejnych porażek).Dziś mimo całej symaptii do Townesa i spółki uważam,że zderzą się ze ścianą nie do przejścia.w Pojedynku Townes-Jordan górą będzie ten drugi,a Clippersi odniosą kolejne zwycięstwo na własnym parkiecie gdzie są niesamowicie silni.Dodatkowa forma Clipps(6 z rzędu zwycięstw u siebie,Wilki 6 wyjazdowych porażek).Każda seria się kiedyś kończy ale sądze,ze to nie dziś.Pozdrawiam.
⛔ 100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Australian Open
Godzina:
01:00
Spotkanie: Bouchard - Vandeweghe
Typ: DW 2:0
Kurs: 2,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnio przeważnie jest tak, że mam trochę inne zdanie niż reszta, więc proszę się nie sugerować spadkiem kursów na Coco, kto dziś pójdzie w jej stronę, utopi swoje pieniądze.
Bouchard miała słabą drugą połówkę zeszłego sezonu, przegrywała wszystko jak leci, zawodziło wszystko łącznie z psychiką co u tak młodej tenisistki (rocznik 94), jest bardzo ale to bardzo ważne. Ja jednak wierzyłem, że się odrodzi i to właśnie dzieje się na naszych oczach. Dziewczyna ma niesamowity potencjał, wzrost w sam raz, silna, mocny serwis, mocny oburęczny backhand, dobrze gra przy siatce, jest zwinna i dobrze porusza się po korcie. Do dziś mam przed oczami jej najlepszy mecz jaki rozegrała dotychczas w swojej karierze (w mojej opinii) w lipcu ubiegłego roku z Cibulkovą (6:2, 6:0). Potem coś się zacięło i przegrywała wszystko jak leci. Początek tego roku natomiast przypomina mi jej najlepszy tenis, co najważniejsze robi to z uśmiechem na ustach, przychodzi jej to z łatwością, w końcu głowa pracuje tak jak trzeba i są tego efekty. W tym roku warto wspomnieć już osiągnęła półfinał w Sydney, przegrała tam z rozpędzoną Kontą, ale Johanna akurat gra tak kosmiczny tenis, że nie miała tam po prostu szans. Wszystkie mecze jakie wygrała Bouchard w tym roku, wygrała bez straty seta. W poprzedniej rundzie przed meczem z Shuai Peng, kursy na rywalkę spadały &quot;na łeb na szyję&quot;, ja pograłem 0:2 dla Eugenie i oczywiście było tak jak myślałem. Osobiście już się nie mogę doczekać jak w następnej rundzie czyli w 1/8 Bouchard trafi na Kerber i odeślę ją do Puszczykowa a buki na ten mecz wystawią coś w okolicach 1,20 / 4,00 w stronę Kerber :cool:.
Trochę o Coco, dla mnie od zawsze to była trochę jedna wielka niewiadoma. Od sierpnia zeszłego roku praktycznie wszędzie odpadała w 1 rundach turnieju. Ten rok zaczęła od pokazówki w Australii, wygrała tam dwa mecze i przegrała jeden. Styl jako taki, jedyne czego jej nie można odmówić to waleczności. Serwis taki sobie, super biegaczką też nie jest. Również jest zawodniczką silną, wyższą od Eugenie, ale nie posiada takiego wachlarza zagrań jak Kanadyjka. Coco jest w miarę dobrą deblistką, skąd nabyła trochę umiejętności gry przy siatce. Ale Bouchard będzie wiedzieć jak nie doprowadzać do takiej gry, gra bardzo silne uderzenia, nie będzie morderczych wymian w tym meczu, będzie to siłowy mecz i górą z tego pojedynku na pewno wyjdzie Bouchard. Nie za bardzo rozumiem czym buki kierują się wystawiając tak wysokie kursy na Kanadyjkę. Ale nie mam zamiaru narzekać ;)
Jeśli kogoś nie przekonała analiza, proponuje pograć kolejne zabójcze ako, dziś kurs 2,90. (tylko Unibet).
Bouchard +1,5 seta
Svitolina +1,5 seta
Kontinen/Peers
Melzer/Qureshi
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Freiburg-Bayern
Typ: Bayern wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk Sportingbet
Analiza: Już jutro po zimowej przerwie rozgrywki wznawia niemiecka bundesliga piłkarska, Freiburg będacy obecnie na 8 pozycji w ligowej klasyfikacji na swoim stadionie podejmował będzie Monachijski Bayern , który oczywiście jest liderem w Bundeslidze . Gospodarze do tej pory na swoim koncie zdołali zgromadzić 23 punkty na swoim koncie z czego 15 ugrali na swoim stadionie , gdzie w 7 meczach zanotowali 5 wygranych oraz 2 porazki, goście natomiast tych punktów mają 39 , na wyjeździe ugrali 16 oczek a ich bilans to 5 wygranych remis oraz porażka. Nikt tutaj nie ma wątliowści iż faworytem do zdobycia kompletu punktów bedzie drużyna gości,ale Bayern już od kilku sezonów na tym stadionie ma spore problemy bowiem jak tutaj wygrywa to tylko róznica jednej bramki, myślę że teraz gościom również łatwo się grało nie będzie bowiem po przerwie muszą najpierw spróbować znów złapać rytm meczowy , do tego Bayern wyjazdowe spotkania w Bundeslidze więcej niże 3 bramkami nie wygrał bardzo dawno, na pewno nie udało im się to od marca roku poprzedniego więc myślę że w tym spotkaniu gospodarze może porażkę poniosą ,ale nie sądzę że będzie to jakiś pogrom ze strony zespołu przyjezdnych , stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Australian Open
Godzina:
02:30
Spotkanie: Angelique Kerber - Kristyna Pliskova
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 3,05
Bukmacher: betgun
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, wielkoszlemowego Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Angelique Kerber a Kristyną Pliskovą. Na piątek warto wziąć pod lupę pojedynek Niemki z Czeszką, będzie to ich pierwszy bezpośredni pojedynek. Angelique Kerber (WTA 1) sezon rozpoczęła dosyć słabo, do tej pory rozegrała pięć spotkań w tym cztery trzysetowe. W Brisbane pokonała 2:1 Ashley Barty, by w następnej rundzie ulec 1:2 Ukraince Elenie Switolinie. Wyjątkowo słabo poszło jej w Sydney gdzie poległa w pierwszej rundzie po dwóch setach z młodą Rosjanką Darią Kasatkiną. W Australian Open wyeliminowała Lesię Tsurenko oraz swoją rodaczkę Carinę Witthoeft, warto zauważyć, że oba te pojedynki były trzysetowymi bataliami. Jak widać na razie Angelique nie jest jeszcze w optymalnej formie, co może być szansą dla leworęcznej Kristyny Pliskovej, która z meczu na mecz jest coraz groźniejsza i zapewne chciała by grać na poziomie porównywalnym z jej siostrą bliźniaczką Karoliną. Kristyna od początku roku rozegrała sześć spotkań z czego cztery były trzysetowymi pojedynkami. Na turnieju w Shenzen Kristyna doszła do ćwierćfinału po drodze eliminując w trzech setach Łotyszkę Anastasije Sevastovą, następnie w dwóch Tajwankę Kai-Chen Chang i odpadając po trzy setowym boju z Johanną Kontą. W Hobart Czeszka odpadła po trzysetowej bitwie z Johanną Larsson. W Melbourne Pliskova rozprawiła się 2:1 ze Szwajcarką Viktoriją Golubić i 2:0 z Rumunką Iriną-Camelią Begu. Dzięki tym wygranym po raz drugi w karierze zagra w trzeciej rundzie wielkoszlemowej imprezy. Wcale nie musi być to jej ostatnia runda na AO, gdyż gra coraz lepiej zarówno przy siatce jak i atakach z głębi kortu, to nie jest już tylko potężny serwis, jej gra jest bardziej poukładana. Moim zdaniem na to spotkanie warto rozważyć over setowy obie panie ostatnio grały po kilka trzysetowych meczy i myślę, że dziś może być podobnie, a kursy na over spadają... Dla hardcorów warto za niewielką kwotę spróbować na wygraną Pliskovej. Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 02:30.
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Australian Open
Godzina: 10:15
Spotkanie: Berdych - Federer (Dokładny wynik meczu 3-0)
Typ: 2
Kurs: 3,58
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Berdych dwa ostatnie mecze wygrał z niezbyt wymagającymi zawodnikami Vanni który bodajże kreczował i Harrisonem z którym się męczył w drugim secie wygrywając 7-6. Wcześniejsze pojedynki przegrał z Dolgopolov,Querrey,Murray gdzie tylko z Ukraińcem ugrał seta.
Jeśli chodzi o Federera nie powiem formę miał latami lepszą ale według mnie Federer jest w stanie wygrać ten pojedynek w 3 setach. Ostatnie trzy mecze wygrał gładko z Rubin,Melzer,Gasquet więc nie widzę przeszkód żeby nie zaryzykować.Pozdrawiam
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bastia - Nice
Typ: Kto pierwszy 5 rzutów rożnych? Nice
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutrzejszego wieczora zostanie rozegrany mecz między Nice - czołówką tabeli, a Bastią, która znajduję się tuż tuż nad strefą spadkową. Wybrałem ten typ, gdyz wydaję się być bardzo ciekawym oraz po korzystnym kursie. Powiedzmy sobie szczerze, Nice przyjedzie tutaj po komplet punktów i będą naciskali, a Bastia będzie musiała się bronić przez co powoduje, że Nice będzie miała według mnie więcej szans na nabicie tzw. rogów. Fakt, że Nice nie nabija może zbyt wiele rogów, lecz ja ich dużo nie potrzebuje tylko, aż lub tylko pięć.
ZWROT
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy, Extraliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: HC Verva Litvinov - HC Ołomuniec
Typ: Litvinov
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 40 kolejce czeskiej Extraligi hokejowej Verva Litvinov podejmie u siebie ekipę z Ołomuńca. Jest to spotkanie drużyn z dwóch innych biegunów tabeli. Gospodarze zajmują aktualnie 3 miejsce w tabeli a drużyna gości jest na 12 miejscu. Myślę, że warto postawić jutro na gospodarzy, mimo tego, że ta drużyna ostatnio gra nieco w kratkę i dobre mecze przeplata ze słabszymi.
Drużyna Vervy ostatnio wprawdzie męczyła się z ostatnimi w tabeli Pardubicami i wygrała z nimi 5:4 dopiero po dogrywce. Wcześniej jednak pokonali u siebie mocną drużynę Sparty Praga 2:1. Mają oni dobry bilans w roli gospodarza (7Z-8ZPD-1PPD-3P). Bilans Ołomuńca na wyjazdach to 3-3-3-9.
Myślę, że po ciężkiej przeprawie z teoretycznie łatwym przeciwnikiem z Pardubic, drużyna Vervy nie zlekceważy jutro drużyny z Ołomuńca i wygra w regulaminowym czasie gry.
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna PNA
Godzina: 17
Spotkanie: Ivory Coast- DR Congo
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Congo mieli wiecej szczescia niz rozumu wygrywajac w pierwszym meczu z Maroko kiedy to goscie marnowali mnostwo sytuacji strzeleckich.Dla Wybrzeza Kosci to bardzo wazny mecz po wpadce w 1meczu z Togo i musza ten mecz wygrac, a ze maja wiecej jakosci w postaci graczy jak Zaha, Bony, Bailly,Aurier czy Kalou stawiam, ze im sie to uda bo w ostatnim meczu graja z Maroko i potrzebuja 3punktow w tym meczu jak tlenu a Congo zagralo na dosc niskim poziomie w 1meczu.
⛔ 100
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Godzina: 04:00
Spotkanie: Wawrinka - Troicki
Typ: over 37 gemów (3 drogowo)
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza: AO 3/4 więc po pierwszej wtopie czas na ryzykowniejszy typ. Standardowa linia na ten mecz to tylko 34,5 gema co daje nam 3 wyrównane sety. Wiktor jak na razie w tym turnieju 2 5cio setowe pojedynki - widać brak u niego koncentracji w starciu w bądź co bądź słabszymi rywalami ( Dzumhur, Lorenzi). Stan pierwszy mecz i ogromne męczarnie z Klizanem. Drugi mecz łatwo wzięty 3-0 z Johnsonem. W końcu w przypadku meczów możemy śmiało wziąć pod uwagę ich ostatni mecz rozegrany.. 15 dni temu. 2-0 dla Stana jednak pierwszy set przegrany przy stanie 5-4 dla Viktora i jego serwisie, natomiast drugi przy 4-5 break dla Wawrinki. Czuję, że w nocy nie skończy się na 3 setach więc te 38 gemów pęknie. Stan mimo wielu zalet ma przestoje i myślę, że Viktor to wykorzysta. Powodzenia!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
diabel666 15

diabel666

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | 1.Australia
Godzina: 9:50
Spotkanie: FC Sydney - Adelaide Utd.
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sydney w tabeli jako gospodarz jest na 3 miejscu. Na siedem spotkań strzeliło 13 bramek i 3 wpuścili. Zremisowali ostatnio z drużyną z 3 miejsca ( tabela wyjazdowa ) i wygrali 2:0 z 5 miejscem.
Patrząc na gości w tabeli znajdują się dopiero na ostatnim miejscu. Strzelają bardzo mało goli i sporo przyjmują we własną bramkę. Na 7 spotkań strzelili na wyjeździe tylko 4 bramki i aż 12 wpuścili.
Wydaje mi się iż Sydney jako lider tabeli nie będzie miał problemu by wygrać z dużo niżej notowaną drużyną.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 216,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - National League
Godz: 20:45
Spotkanie: Lincoln City F.C. - Dover Athletic F.C.
Typ: Lincoln City F.C.
Kurs: 2.00
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na piaty poziom rozgrywkowy do Anglii a mianowicie National League.
W ciekawym spotkaniu na Sincil Bank zmierza się zespoły miejscowego Lincoln City Football Club a w gościach pojawi się drużyna Dover Athletic Football Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 26 spotkaniach zebrali 55 oczek i są obecnie liderem rozgrywek National League natomiast goście w swoich 28 meczach zdobyli 49 punktów i obecnie zajmują miejsce 5 w tabeli ligowej.
Lincoln City F.C. na swoim terenie w tym sezonie 9 wygranych, 3 remisy oraz 2 porażki i bilans bramek 31-11 zaś Dover Athletic F.C. w delegacjach 7 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 przegranych z bilansem bramkowym 26-21.
Moim typem na to ciekawie zapowiadające się spotkanie jest wygrana gospodazry którzy na swoim terytorium graja bardzo dobrze dużo bramek strzelając oraz mało ich tracąc natomiast goście na wyjazdach tracą sporo bramek co w tym meczu zakończy się dla nich porażką na Sincil Bank.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Ligue 1
Godzina: 19:45
Spotkanie: Bastia - Nicea
Typ: 2
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dla mnie w jutrzejszym spotkaniu faworytem jest Nicea. Wicelider L1 będzie próbował wywrzeć presję na Monaco i wrócić na fotel lidera. Bastia gra w tym sezonie kiepsko i zajmuje dopiero 17 miejsce. Warto zauważyć, że Nicea na wyjazdach spisuje się nad wyraz dobrze (18 pkt w 9 meczach). Z kolei Bastia w 10 meczach u siebie strzeliła raptem 9 goli. Z taką grą będą z trudem walczyli o utrzymanie. Dlatego zespół Bastii nie powinien być przeszkodą dla aspirującego o mistrzowski tytuł zespołu Nicei. Jak dla mnie - czysta 2
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:45
Spotkanie: Szwecja - Egipt
Typ: Szwecja -4,5 I połowa
Kurs: 3,20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jest to bardzo ważny mecz, o drugie miejsce w grupie, co oznaczać będzie trafienie w 1/8 najprawdopodobniej na Węgry lub Białoruś, jeśli ta wygra z Węgrami ( jednak jest to mało realne). Przegrany tego meczu, a będzie to Egipt zagra z Niemcami lub Chorwacją. Szwecja spisuje się znakomicie jak dotąd, zagrała równy mecz z Mistrzem Olimpijskim Danią, oraz zdecydowanie wygrała pozostałe mecze tj. z Bahrajnem było 33-16, a w I połowie 17-5, z Argentyną 35-17, w I połowie 16-11, z Katarem 36-25 , w I połowie 19 -12, szczególnie mecz z Katarem, którzy prezentują podobny poziom do Egiptu mnie przekonuje to pogrania tego typu. Warto jeszcze zwrócić uwagę na mecz Egiptu z Danią, było 35-28 dla Danii, do przerwy 21 - 15. Podsumowując dotychczasowe mecze pokrywają takie handi jakby nie patrzeć, Szwecja na tych mistrzostwach wskoczyła na wyższy poziom. Uważam, że Szwecja wyjdzie bardzo zmotywowana od początku meczu i w I połowie wypracują sobie dużą przewagę aby mecz potoczył się dla nich bez nerwów. Polecam też naprawdę prawdopodobny typ I połowa -2,5 po kursie 1,85 oraz -1,5 za 1,53.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – La liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Las Palmas – La Coruna
Typ: AH(0)2
Kurs: 2,66
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Stawiam tezę, że twierdza Estadio Gran Canaria to mit, który niebawem zostanie obalony. Dlaczego?
Widziałem dwa ostatnie domowe mecze Las Palmas w LL. O tym z Granadą pisałem w jednej z analiz (zapraszam do mojego tematu), w skrócie był fatalny. Natomiast z Leganes dobre było tylko 15 minut. Kiepskie Leganes nawet mimo zdziesiątkowanego wtedy składu zremisowało i nie przesadę mówiąc, że powinni byli tamten mecz wygrać.
Z jakiegoś powodu początek sezonu był imponujący i trzeba to oddać gospodarzom, jednak z tym co jest teraz te wyniki są nie do utrzymania i porażki wcześniej czy później przyjdą, jak tylko przyjedzie ktoś nieco mocniejszy. W pucharze już dostali 0:2 od Atletico, kolejnym dobrym kandydatem jest Deportivo. Po tym kursie nie ma co się nawet zastanawiać. Po solidnych spadkach, ale wciąż atrakcyjny.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Miami Heat - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dallas po powrocie Dirka wyraźnie odżyło, ich gra wygląda o stokroć lepiej niż na początku sezonu. Ostatnio mają fajną serię 3 wygranych z rzędu (z Suns, Timberwolvers i Bulls). Właśnie w meczu z Chicago widać było w nich tą pasję z ubiegłych lat i głód zwyciężania, kiedy to Wes Matthews rzucił game winnera cała drużyna eksplodowała. Myślę, że jeżeli zdrowie dopisze będą walczyć do samego końca o playoffy, ponieważ na ten moment tracą tylko 3 zwycięstwa do ósmego Denver Nuggets a sam Mark Cuban wykluczył możliwość tankowania. Miami jest w rozsypce, potrafią porzucać za trzy, jednak mało rzeczy tam funkcjonuje jak należy. Ostatnio wygrali z osłabionym brakiem Ryana Andersona Houston, ale ten mecz był od samego początku jakiś smierdzący. Harden notował masę strat i Gordon jak w każdym innym meczu sypie trojkę za trójką tutaj miał zaledwie 1-10. Reasumując Dallas z meczu na mecz się rozkręca i Miami pogrążone w kryzysie powinni pyknąć. Polecam. Xamon.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:30
Spotkanie: NYK-Wizards
Typ: Gortat under 11,5 zbiórki
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betano
Analiza:
Jak dla mnie typ petarda, mimo że Wizards po słabym początku odbili się od dna to odbili się od tego dnia głównie grając u siebie na wyjazdach idzie im znacznie słabiej tak samo z Marcinem Gortatem na wyjazdach gorzej zbiera. To nie jest jednak głowny powód dlaczego ten tym nazwałem petardą, ten typ nazywa się petardą bo Wizards gra dzisiaj z NYK a w NYK grają bardzo dobrzy zbierający. Spójrzmy w statystyki z Bostonem NYK miało 57 zbiórek do 33 Bostonu, z Atlantą 53 do 36 z raptorsi 42 do 43 47 do 43 i rzadko kiedy pozwalają zawodnikowi drużyny przeciwnej zebrać linie podaną w typie.
⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Miami Heat vs Dallas Mavericks
Typ: Over 197.5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Obie drużyny grają słabo w tym sezonie, zdarza się im się &quot;przyceglić&quot;, ale taka linia to promocja. Na ostatnie 12 meczy Miami u siebie, tylko raz nie zostało rzucone co najmniej 200 punktów. Na początku sezonu grali naprawdę źle, i rzucali często bardzo mało punktów, ale od jakiegoś czasu mimo że przegrywają dużo, jest spory progres w ich grze. Dallas też rzucają różnie, ale od jakiegoś czasu również ich gra się znacznie poprawiła i rzucają znacznie więcej niż na początku sezonu. Linia jest tak nisko, ze względu na pierwszą część sezonu, ale na to nie ma co patrzeć. Obie ekipy bez poważniejszych osłabień, gra już Nowitzki, więc ofensywa Dallas wygląda znacznie lepiej. Miami u siebie, Dallas jeszcze mają o co walczyć, obie ekipy miały dwa dni przerwy więc myślę że te 198 punktów powinno spokojnie wejść.
⛔ 100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Australian Open 2017
Godzina: 06:00 CET
Spotkanie: Sorana Cirstea - Alison Riske
Typ: Sorana Cirstea
Kurs: 2,90
Bukmacher: pinnacle
Analiza:

Przesadzone kursy na Soranę, chyba wystawione głównie po rankingu. Rumunka lubi AO a jej ofensywny styl z dobrym serwem i płaskimi uderzeniami pasuje do tej nawierzchni. Już po raz trzeci dotarła do 3 rundy i teraz ma szansę w końcu przeskoczyć o szczebel wyżej. W nowym sezonie przegrała tylko z Radwańską, bo kreczu z Wickmayer nie ma co brać pod uwagę bo to było tuż przed AO, więc standard. Już w Melbourne 2 wygrane bez straty seta, a zwłaszcza ogranie Suarez Navarro to cenny skalp. Riske przed AO finał w Shenzen, ale już w tutaj 2 trudne mecze z Brengle i na pełnym dystansie z Shuai Zhang. Na pewno bardziej regularna od Cirstei, która przeplata winnery z niewymuszonymi błędami byle tylko te 2 statystyki się bilansowały, a serwis siedział to jestem spokojny, że Amerykanka nie będzie mieć łatwego meczu, a i wygrana Rumunki nie będzie wielką sensacją. W każdym razie kompleksów mieć nie będzie, bo oba bezpośrednie mecze Cirstea wygrała (meczu z czasów juniorskich nie ma co brać pod uwagę), wprawdzie dawno ale zawsze. Dla mnie to wystarczające argumenty, żeby widzieć value w takim kursie na doga.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
watermelon 0

watermelon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania 2 liga LEB Oro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Clavijo - Castello
Typ: Castello wygra
Kurs: 2,20
Bukmacher Bet365
Analiza:
Na podstawie statystyk Clavijo zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli rozgrywek, ostatnie miejsce przed grupą spadkową. Grając u siebie jest na przedostatniej 17 pozycji, mając tylko 2 wygrane mecze do 7 przegranych.
Castello 12 pozycja, na wyjeździe 8 miejsce spośród 18 drużyn. Co ciekawe, biorąc pod uwagę aktualną formę (ostatnie 5 spotkań) , Castello zajmuje pierwsze miejsce na wyjeżdzie, natomiast ich przeciwnicy grając u siebie - 15. Ostatnie 3 spotkania między nimi, jedno na wyjeżdzie - wszystkie wygrane przez Castello, co dodatkowo potwierdza ich przewagę w stats.
Proponuję zagrać właśnie na nich. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom