>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.01.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Francja/2 liga Godzina: 20:45
Spotkanie:Walwijk - Emmen
Typ: Emmen
Kurs: 3,00
Bukmacher Bet365
Analiza:
Emmen nie wygrało w lidze już od 5 spotkań, ich ostatni mecz to remis z viceliderem u siebie daje to dobre rokowania na dzisiaj, chyba nie zagrają gorzej jak ostatnio, ale to różnie bywa. Emmen gra sporo lepiej na wyjazdach niż u siebie tak samo jak gospodarz. Walwijk nie przegrało u siebie już od 3 potyczek. Z h2h wynika że WAlwijk leży gościom, nie mogą z nimi wygrać już od 6takich spotkań.
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia - A-League
Godzina: 9:50
Spotkanie: FC Sydney - Adelaide Utd.
Typ: 1 i obie nie strzelą
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dziś znowu Portugalia, ale tym razem sobie odpuszczę, niech inni też nieco pogłówkują. Miałem zamiar idąc tropem wielu zająć się bliską Portugalii Hiszpanią, gdzie dziś forteca w Las Palmas ma przyjąć atak La Corunii, kursy przednie, ale ostatecznie &quot;połakomiłem&quot; sie na typ już z początku dnia w Australii, gdzie po upalnym dniu dojdzie w chłodzie wieczoru do spotkania lidera tamtejszej ligi z zespołem przedostatnim w tabeli.
Liga australijska charakteryzuje się duża ilością goli w meczach, przez co spotkania są widowiskowe. Najwięcej srednio goli w meczu notuje Perth Glory (3,73), ale inne zespoły też nie są &quot;cienkie&quot; dzisiejsi gracze Sydney 2,73, a Adelaide 2,53. Toteż i dziś spodziewam się kilku bramek, ale tym razem po stronie mistrza czyli Sydney, myślę, że lekko strzeli 2 lub 3 bramki, ale juz bez udziału gości, którzy powinni wyjechać z Sydney bez jednego nawet gola kontaktowego.
Oczywiście i w tej lidze zdarzają się niespodzianki, czego niedawno byliśmy świadkami gdy średniak tabeli nowozelandzki Wellington Phoenix rozgromił 3-0 wicelidera tabeli Melbourne Victory.
Ostatnia taka niespodzianka pomiędzy dzisiejszymi zespołami miała miejsce w kwietniu ubiegłego roku gdy na wyjeździe tak jak dziś Adelaide pokonało Sydney 0-2, ale szybko sytuacja się odwróciła i niedawno bo w grudniu Adelaide przegrało sromotnie u siebie 0-4.
Ale w tej lidze niespodzianki, to sporadyczne przypadki (choć czasami zdarzają się niespodziewane bezbramkowe remisy) dlatego i dziś nie przewiduję niespodzianki i spodziewam się porządnego łupnia dla Adelaide (no chyba że padnie ten bezbramkowy remis ;-) :razz: )
Typ polecam, bo już na początku dnia można cieszyć się miłą wygraną :grin:
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Chile - Arabia Saudyjska
Typ: Powyżej 54,5
Kurs: 1,90
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym, niestety wczorajszy typ zawiódł mimo bardzo dobrze rozegranej pierwszej połowy przez Tunezję, drugą ewidentnie odpuścili i nie pracowali mocno w obronie jak poprzedniej odsłonie dlatego linia nie została pokryta, mimo to dzisiaj ponownie zdecydowałem się na Mistrzostwa Świata rozgrywane we Francji. Z zaplanowanych sześciu spotkań na dzisiaj, jeden najbardziej rzucił mi się w oczy, a mowa o meczu który zostanie rozegrany najwcześniej bo o godzinie 14:00 pomiędzy Chile a Arabią Saudyjską. Mój typ na to spotkanie to propozycja overu, która jest jak najbardziej do pokrycia, choćby dlatego że obie reprezentacje większość swoich meczów kończyłyo obfitym wynikiem bramkowym. W przypadku Chile wyglądało to nadtępująco, na otwarcie sensacyjna wygrana z Białorusią 28:32, następnie rozbici zostali przez Niemców 14:35, a dwa ostatnie mecze w ich wykonaniu to radosny Handball, z Węgrami 34:29 i Chorwacją 37:22. Jeśli chodzi o Arabię Saudyjską to na początek mistrzostw przegrali z Chorwatami 28:23, z Białorusią 26:29 i ostatnie mecze też zakończyły się wysokimi wynikami z Niemcami 38:24 oraz Węgrami 24:37. Dodatkowy czynnikiem napędzającym dzisiejsze spotkanie będzie fakt, że Chile ma szanse na historyczne wyjście z grupy jeśli pokona dziś Arabię Saudyjską, jednak jestem pewien że Arabia dzisiaj nie odpuści tego meczu i będą chcieli wyjść z twarzą i wygrać ostatni mecz, dlatego liczę na otwarty mecz z wieloma bramkami z jednej jak i drugiej strony.
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker Masters
Godz: 14:00
Spotkanie: Selby vs. Hawkins
Typ: powyzej 9,5 frame
Kurs: 2,10
Buk: betsson
Kolejne spotkania cwiercfinalowe przed nami. Faworytem wydaje sie byc Selby, ale w pierwszej rundzie troche musial sie pomeczyc z Borsukiem; Barry przeciwnie szybko ogral Szona. Wydaje mi sie ze Hawkins znowu przygotowal niezla forme na Mastersa ( w tamtym roku gral w finale); w pierwszej rundzie bez setki ale przyzwoita gra i cztery brejki 50+. Widze tu dzis zaciety mecz ze wskazaniem mimo wszystko na Selbaja, ktory w tym sezonie gra swietnie, m.in wygrana w UKC, ale ostatnie kilka meczy Hawkinsa wskazuja na zwyzke jego formy i mysle, ze 4 framy dzis ugra.
⛔ 100
 
M 797

michailbialkov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bahrajn - Argentyna
Typ: Bahrajn +0,5
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza: Argentyńczycy to jedno z największych negatywnych zaskoczeń tych mistrzostw. Jeszcze rok czy dwa lata temu potrafili toczyć wyrównane boje z Danią, Polską, Białorusią, tutaj dostali oklep we wszystkich dotychczasowych meczach. Bahrajn również nie zachwyca, z tą różnicą, że oczekiwania wobec tej reprezentacji w zasadzie nie istniały. Sukcesem będzie dla nich zdobycie punktów i walka o miejsca 17-20. Według mnie jest to typowy mecz 50/50, gdzie nawet z większym handicapem na Bahrajn mamy całkiem fajne kursy.
⛔ 100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bahrajn - Argentyna
Typ: Bahrajn wygra
Kurs: 2.80
Buk: Bet365
Analiza: Dziś pod lupę biorę spotkanie Bahrajnu z Argentyną. Teoretycznie to zespół z kraju Maradony jest tutaj na papierze dużo lepszym zespołem jednak w tym turnieju widać, że forma przestrzelona i ich ofensywa gra w tym turnieju kompromitująco. Z jednej strony jest kilku tutaj ciekawych zawodników o sporym potencjale jak bracia Simonet, Pizzaro czy Fernandez ale oprócz tego ostatniego liderzy zawodzą. Skuteczności Argentyńczycy nie mają aż takiej tragicznej bo na 49 % ale oddają tych rzutów zdecydowanie mnie. Od Bahrajnu oddali aż 23 rzuty mniej w 4 spotkaniach. Do tego bramka i defensywa Albicelestes kompletnie nie funcjonuje. Już daruje sobie przypominanie blamaży ze Szwecją, Danią czy 3 bramki z Katarem w 1 połowie.
Ale bramkarz nic tutaj nie bronią. Shultz 23 % skuteczności a Garcia który też sporo tutaj broni 21 % .
Bahrajn od momentu spotkania z Egiptem zaczął prezentować dużo lepszy poziom i rzutowo w ostatnich 2 spotkaniach wyglądało to momentami imponująco. Dobrze dysponowany jest Mahfoodh który dziś powinien swoje rzucić. Jest Abdulqader, Basham czy Saad więc tych wariantów rozegrania sporo . Absolutnie stawianie Argentyny w roli faworyta nie ma w mojej opinii słuszności. Kurs jest przebity i jedyne co mnie mocno martwi to wzrost kursów w bet365 bo z doświadczenia NBA wiem, że mają oni chyba najlepszych oddsmakerów i świetnie potrafią przewidywać wyniki. Nie wiem czy odnosi się to do ręcznej ale do kosza na pewno . Argetyna nawet jak będzie prowadzić to nie posiadają siły ofensywnej aby rywale ich nie dogonili. Tutaj pójdę w stronę dużo bardziej ambitniejsze drużyny Bahrajnu.
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Chiny CBA koszykówka
Godzina: 12:35
Spotkanie: Beijing Ducks - Jiangsu Tongxi
Typ: Jiangsu T.
Kurs: 10,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Biorąc pod uwagę tabelę naszego konkursu trzeba zagrać all in;-). Kurs na gości mega kosmos. Ich gra opiera się na trójce Diogu- Abbas - Cunningham. Każdy z nich średnia powyżej 20 pkt na mecz. Reszta składu jest tylko uzupełnieniem. Może akurat wyjdzie im mecz życia? Ale głównym powodem tego typu jest ekipa gospodarzy, która po dobrym początku sezonu teraz gra po prostu słabo. Od czasu kontuzji podstawoego centra Morrisa mają ujemny bilans meczy, ostatnio dwie porażki z Guangsta (to akurat nie wstyd) i Zhiejang CB (drużyną w moim odczuciu słabszą od Jiangsu T.). Grę ciągnie tutaj Marbury ale on ma już swoje lata i wszystkich meczy nie wygra. Dodatkowo ciekawy smaczek dla zwolenników różnych serii....drużyna z Pekinu notuje aktualnie ciekawą serię: 3L -3W -3L -3W -2L....czas na uzupełnienie tej serii trzecią porażką
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie : Las Palmas - La Coruna
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przeglądając dzisiejszą ofertę postanowiłem skupić swoja uwagę na tym oto spotkaniu z kilku względów , o których mam zamiar napisać. Drużyna gospodarzy atut własnego boiska potrafi w tym sezonie przekuć na kopalnię pkt. W 9 ligowych spotkaniach zdobyli ich 19 ( 5 -win / 4 drew ). Bilans ten sprawia iż sa oni pod tym względem jedna z najskuteczniejszych drużyn La Liga. Dokładnie coś odwrotnego należy natomiast napisać o dzisiejszych rywalach , którzy od początku sezonu z kolei nie potrafią zaznać smaku zwycięstwa na wyjeździe i szczycą sie zaledwie 4- ma zdobytymi pkt . (4 - drew/ 5 - lost ) co w tej klasyfikacji daje im niechlubne miejsce w końcówce tabeli. Tak więc na pierwszy rzut oka nie trudno wytypować dzisiejszego zwycięzcę , gdyby nie to że.....Ano właśnie..., w ciągu ostatnich 16 lat od września 2001 roku Las Palmas gościło ekipę z La Coruny tylko 4 razy , ( ze względu na różne klasy rozgrywkowe La Liga - La Liga 2) i nie zdołało zdobyć choćby 1 pkt. w tych meczach , mało tego nie zdołało strzelić choćby 1 gola na własnym terenie . Wprost proporcjonalnie odwrotnie rzecz sie ma co do gości , którzy w tych 4 pojedynkach zdobyli komplet 12 pkt , bramki 5-0.... Ktoś powie że każda seria musi się kiedyś skończyć,,,Ok, ale nie koniecznie dzisiaj....Gospodarze podchodzą do tego spotkania z dużymi absencjami....Hernan , Bigas , Castellano , D. Garcia wciąż kontuzjowani , Jonathan Viera zawieszony ze względów dyscyplinarnych , podobnie jak David Simon i Tana , którzy z tych samych powodów mogą nie pojawić sie na murawie....Po drugiej stronie w drużynie gości na pewno nie zagrają Carles Gil i Bruno Gama...Mogą natomiast pojawić sie dwaj nowo pozyskani Kakuta i Ola John.
Te wszystkie opisane przeze mnie okoliczności sprawiają , że według mnie mój typ na ewentualne zwycięstwo Deportivo podparte zwrotem środków w wypadku remisu , nie jest takie nierealne , choć zdaje sobie sprawę że idę trochę &quot; pod prąd &quot;.. Od wczoraj można zauważyć na rynku duże wzrosty na gospodarzy co też nie jest bez znaczenia w mojej ocenie.....
P.s....
To mój debiut tutaj , więc proszę o wyrozumiałość , jeśli Las Palmas odprawi z kwitkiem gości aplikując im np. 3 gole.....
Powtórzony typ
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
14:00
Admira Wacker - LASK Linz
Typ: LASK Linz over 1,5 gola
Kurs: 3,50
Buk: unibet
Mecz towarzyski pomiędzy drużynami z Austrii. Admira Wacker to obecnie szósty zespół austriackiej Bundesligi, natomiast Linz to lider drugiej ligi austriackiej. Idę w gole Linzu, ponieważ ta drużyna w swojej lidze bije wszystkich jak leci i na jesień najpewniej będzie grać już w pierwszej lidze. Admira traci bardzo dużo goli, a niewiele strzela. Linz dwa dni temu grał z Salzburgiem towarzysko i przegrał 1-3. No ale gdzie Admira, a gdzie Salzburg. Admira grała dotąd też jeden mecz towarzyski remisując 1-1 z drugoligowym First Wienna. Myślę, że w tym meczu posypią się bramki, a kurs na bramki Linzu jest bardzo kuszący. Nawet zwycięstwo Linzu nie będzie zaskoczeniem, bo ta drużyna wg mnie jest lepsza od drużyn z końca pierwszej Bundesligi takich jak choćby St. Polten czy Mattersburg.
⛔ 100
 
stanley-63 786,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna / PNA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej : DR Congo
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolega wyżej wspomniał już na temat tego spotkania , osobiście liczę że będzie całkiem nie złe widowisko no i oczywiście ze sporą ilością goli , całoroczny za over 2.5 daje nie żle zarobić bo kurs 2.5 ja pójdę o gola więcej , z statystyk wynika iż obie ekipy potrafią stworzyć całkiem ciekawy spektakl a i gole także potrafią strzelać , na tym pucharze może to nie idzie zgodnie ze statystyką bo obie ekipy nie zbyt bramkostrzelne WKS bez gola natomiast DR z jedną bramką ale jak kolega wyżej wspomniał że w WKS całkiem nie żli gracze a ten pojedynek niezwykle dla nich ważny jeżeli chodzi o awans do dalszej fazy rozgrywek stąd też na bramki osobiście liczę no bo w końcu muszą co do gości to liderują w grupie C z dwupunktową przewagą nad rywalem i remis zapewne brali by w ciemno ale jak mówię WKS chcąc wygrać musi coś strzelić i liczę na gola za golem w tym pojedynku a wspomniana wcześniej statystyka H2H potwierdza iż tak między nimi bywało i to nie raz stąd over 3.5 u mnie !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Holandia – Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: De Graafshap – Den Bosch
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Oba zespoły zajmują miejsca w drugiej 10-ce tabeli, jednak w hierarchii overów 3,5 są w pierwszej 5-ce ???? , dlatego spróbuję postawić na taki właśnie over w tym spotkaniu.
Gospodarze w tabeli na 16. miejscu, na 20 spotkań aż 12 porażek, do tego 5 zw. i 3 rem. Bramek sporo, bilans 34:35, co daje średnio 3,5 gola na mecz. Na wyjazdach marny bilans 0-2-8 i bramki 7:17, ale na szczęście gdy grają na własnym podwórku , wygląda to dużo lepiej, no przynajmniej z bramkami. Bilans 27:18 w 10 kolejkach, co daje aż 4,5 gola na mecz. 7 razy zanotowano over 3,5 gola i aż 4 razy w ostatnich 5 spotkaniach:
4:1, 3:5, 1:1, 5:0, 2:4.
Goście na 14. pozycji w tabeli z dosyć wyrównanym bilansem meczowym (7-5-8) oraz bilansem bramkowym 29:37, co daje średnio 3,3/mecz. W delegacjach radzą sobie średnio, bilans 2-2-6, ale tracą sporo goli, gdyż bilans wyjazdowy to 16:25. Średnio w meczach Den Bosch na wyjazdach pada 4,1 gola i 6 razy odnotowano over 3,5. Ostatni mecz gości to remis 0:0 u siebie i był to ich 3-ci taki rezultat. Wcześniej gdy spotkanie kończyli bezbramkowo, to w dwóch następnych meczach padało po 3-4 bramki:
- w sierpniu: 0:0, 2:1, 1:4
- we wrześniu: 0:0, 3:1, 1:3
Niestety mecze bezpośrednie rozgrywane na stadionie dzisiejszego gospodarza nie dorzucają pozytywnych argumentów do statystyk overowych, bo zazwyczaj padały ok.2-3 bramki, i tylko 2 razy na ostatnie 15 lat było więcej niż 3 bramki. Ale mam nadzieję, że dziś odegrają rolę statystyki z tego sezonu i w spotkaniu zobaczymy co najmniej 4 gole.
Powodzenia !
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna,Francja
Godz;20,45
Spotkanie;Bastia-Nice
Typ;2/2
Kurs;4,1
Bukmacher;Winmasters
Analiza;
Argumenty za,
1.Miejsce w tabeli,Nice 2,Bastia 17
2.Nice przegrało tylko 1 mecz w lidze,Bastia 10
3.Ofensywę Nice wzmocni Balotelli,możliwe,że od pierwszej minuty zagra Walter,który podobno wyleczył kontuzję
4.Bastia z przodu w eksperymentalnym składzie.St.Maxime pauza za czerwoną kartkę,a Bifouma poszedł ,,na sprzedaż,, i brak również środkowych obrońców.
5.Nice zespół w miarę bramkostrzelny 34gole i tylko 13 straconych/1m w lidze/
Bastia 17strzelonych i 24 stracone
6.Słaba forma Bastii 2 przegrane w lidze i totalny blamaż z PSG w P.F. 7-0
Są również argumenty przeciw 7 zawodników z Nicei jest kontuzjowanych,lub nie może grać,ale podobna sytuacja jest w drużynie przeciwnej/5ciu i jeden sprzedany/Ławka gości dłuższa.
Słaba forma Nicei .2 bezbramkowe remisy w lidze i przegrana w P.F z ostatnim Lorient 2-1.
Tak klasowa druzyna nie przegrywa ,,hurtowo,,wszystkiego,czas na przełamanie w dobrym stylu po powrocie Balotelliego.
Gram za pieniądze gołą 2kę....w konkursie zajęta 2,55
⛔ 100
 
M 12

motors1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godz: 20:30
Spotkanie: Freiburg-Bayern M
Typ: Robert Lewandowski strzeli
Kurs: 1.65
Bukmacher:Totomix
Witam, jestem tu nowy i należę do nowicjuszy. Stawiam na Roberta, ponieważ musi gonić czołówke strzelców jeśli myśli o królu, wiem że po przerwie ciężko coś analizować ale wierzę w Roberta i wiem że dziś coś ukąsi ????
Pozdrawiam
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / PNA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej : DR Congo
Typ: WKS wygra obydwie połowy
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Koledzy wyżej już opisywali ten mecz, a ja się z nimi zgadzam w 100%. Zobaczymy kilka bramek, natomiast niewątpliwe jest, że WKS jest na musiku i tutaj muszą pokazać swoją siłę. Mając takich zawodników jak Bony, Zaha, Seri, Aurier, Kalou mają taką moc z przodu, że można ich określać faworytem tego turnieju.
Pierwszy mecz im troszkę pechowo nie wyszedł, ale dzisiaj powinno to inaczej wyglądać. Porażka w tym meczu spowoduje, że stracą oni szanse na wyjście z 1 miejsca w grupie.
Kongo wygrało z Marokiem, ale to Marokańczycy przeważali cały mecz. To, że nie stracili na początku bramki dało im pewność siebie i możliwości do kontrowania co przyniosło skutek. Dzisiaj jak WKS ruszy od początku i strzeli bramkę to może sie skończyć na pogromie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej 1. Niemcy
Spotkanie: Nurnberg-Dusseldorf
Typ: Wygra 1 w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś pod lupę biorę spotkanie z najwyższej ligi hokejowej w Niemczech. Wicelider Nurnberga podejmuję u siebie drużynę z Dusseldorfu. Moim zdaniem dziś gospodarze wygrają, ponieważ ostatnio wykazują świetną formę, na ostatnie 5 meczy wygrali 4 i zaliczyli 1 porażkę z drużyną która zajmuje miejsce w tabeli za nimi ale ograli za to lidera grając na wyjeździe. W ostatnich 5 meczach strzelili aż 17 bramek i tylko 8 stracili, ogólnie rzecz biorą spisują się bardzo dobrze. Co do gości,ich forma jest słaba, na ostatnie 5 meczy wygrali tylko 1 spotkanie, z ostatnią drużyną w tabeli. W 5 ostatnich meczach stracili aż 21 bramek co nie wróży im dobrze jeżeli nie poprawią gry w defensywie. Myślę, że typ na wygraną Nurnbergi w regulaminowym czasie gry jest dość pewny, ponieważ sugerując się statystykami i formą oby zespołów, drużyna gospodarzy gładko rozbiję dziś ekipe z Dusseldorfu.
✅53
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ
Godzina: 17:45
Spotkanie: Szwecja - Egipt
Typ: Egipt handi +5.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnia kolejka grupowa, jak ktoś napisał też analizę o tym meczu (Szwecja 1p.-4.5?!), jest to bardzo ważny mecz o 2 miejsce w grupie! I gra takie coś a obie drużyny wygrywały z tymi samymi (trzema rywalami), i obie przegrały z Danią.
Egipt 7-bramkami, Szwedzi 2-ma(miałem w typach dnia Szwecja handi +2.5 w tamtym meczu). Dobra Szwedzi są faworytem wiadomo, lecz jednak mają identyczny bilans punktów i Egipt też się będzie szarpał o to zwycięstwo, pewnie przegra, ale grać, że Szwedzi wygrają 5-cioma pierwszą połówkę?
Nawet jak wygrają wynik pewnie będzie na styku, takie same kursy, że Egipt może przegrać 5-cioma nawet, lub zwycięstwo Szwedów minimum 6 bramkami chyba wiadomo co wygrać, tym bardziej, że te handicapy ujemne parę razy zrobiły już tu niespodziankę, Egipt na prawdę fajnie wygląda i skoro z Danią przegrali 7-mioma czemu tyloma też mieli by dostać od Szwecji która im też uległa? Mam bardzo dobrą passę ostatnio i liczę na jej podtrzymanie! Życzę powodzenia, pozdrawiam!
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Freiburg-Bayern
Typ: Bayern powyżej 3,5 rożnych do przerwy
Kurs: 2.65
Bukmacher:william hill
Analiza:
Pierwsze spotkanie ligi niemieckiej po przerwie zimowej powinno zostać potraktowane poważnie przez faworyta z Monachium.
Bayern na finiszu rundy jesiennej rzutem na taśmę wskoczył na fotel lidera pokonując w ostatnim meczu klub z Lipska 3-0, który przez większość sezonu plasował pierwszą pozycję.
Obecnie Bayern prowadzi w tabeli z przewagą 3pkt nad Lipskiem i aż 9pkt nad 3 Herthą.Bayern z pewnością będzie chciał zacząć tą rundę z dużym przytupem, objąć bezpieczne prowadzenie i bez większego ciśnienia kontrolować spotkanie do końca, dlatego też myślę że ruszą do przodu wraz z pierwszym gwizdkiem, ponieważ nie chcą powtórzyć sytuacji z jesieni kiedy to byli zmuszeni do pogoni Lipska.
Zadanie Bayernu na tym etapie to wypracowanie bezpiecznej przewagi w drodze do mistrzostwa, tak jak w poprzednich sezonach.
Na pewno to proste nie będzie, gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują ósmą pozycję z perspektywą zajęcia pozycji premiującą puchary, także za darmo punktów nie dadzą, należy także wspomnieć że Bayern w przeszłości miewał kłopoty w meczach z Freiburgiem, tak więc także nie licze że w 10 min będzie po meczu.Idę w tym meczu na rożne gości do przerwy, liczę jak już wspomniałem o angaż od pierwszej minuty do wywalczenia zaliczki.
✅165
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Darussafaka - Unics Kazan
Typ: Unics win
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś nie będę się długo rozwodził nad tym typem bo nie ma to zbyt większego sensu. Turcy grają u siebie i są zdecydowanym faworytem do wygranej w tym spotkaniu według bukmacherów. Unics po słabym stracie w Eurolidze z każdym tygodniem pnie się w górę tabeli w stronę play-off, a żeby tam się znaleźć to przydałoby się wygrać coś na wyjeździe, tym bardziej że Turcy są dwie pozycje przed nimi.
Jak to zawsze powtarzam, jestem zwolennikiem grania na przekór serii, bo każda ma swój koniec, a Darussafaka może się pochwalić 6 zwycięstwami z rzędu we własnej hali. Liczę że na tym się skończy w dniu dzisiejszym.
Dla mnie 50/50 więc pobieram ten wysoki kurs i trzymam mocno kciuki za Rosjan.
Powodzenia;)

⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Plus Liga Mężczyzn
Spotkanie: Czarni Radom - MKS Będzin (Dokładny wynik meczu 3-0)
Typ: Czarni Radom
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Czarni Radom mają wielu zawodników ofensywnych są nimi m.in Bartłomiej Bołądź, Wojciech Żaliński, ,którzy mogą spokojnie ten mecz doprowadzić w 3 setach. Jeśli chodzi o defensywe to świetnie spisuje się libero radomian Dustin Watten. Dwóch świetnych środkowych Kohut oraz Smith.
MKS Będzin jeśli chodzi o ofensywe to tylko i wyłącznie moim zdaniem prowadzi grę Marcin Waliński. Na śroku Rajtaczak który podobnie potrafi zdobywać ok.15-20 pkt na mecz ale moim zdaniem to nie wystarczy żeby ugrać w Radomie chociażby seta.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Białoruś
Typ: Białoruś +3,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przede wszystkim najważniejsza wiadomość jest taka, że po meczu Chile - Arabia Saudyjska wygrana przez Arabię 26:25 to Węgrzy już mają pewny awans. Teraz na spokojnie zagrać ze słabą Białorusią i wygrać jak najmniejszym nakładem sił a przynajmniej nie przegrać.
Do tej pory Białoruś przegrywała z Niemcami i Chorwatami dokładnie 6 bramkami, sensacyjnie przegrali z Chile 28:32 i wygrali z Arabią 29:26 widać, że Białoruś jest osłabiona na tych mistrzostwach brakiem swoich najlepszych piłkarzy.
Węgrzy póki co również nie zachwycają porażki z Niemcami i Chorwatami 4 i 3 bramkami i 2 wygrane z Chile 34:29 i Arabią 37:24.
Białoruś również nie może przegrać tego spotkania jeśli chcą grać dalej a więc to im bardziej w tym meczu zależy dlatego daję dodatni handicap +3,5 gola. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie najlepszy typ w tym spotkaniu.
Pozdrawiam.
✅78
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom