>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.02.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wigan - Charlton
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gospodarze w słabej sytuacji, jeżeli chodzi o tabelę. Niby zostało jeszcze trochę kolejek, ale najwyższa pora zdobywać punkty. Udało się to w ostatnim wyjazdowym meczu, gdzie Wigan pokonało faworyzowane Reading. Teraz pora na przełamanie u siebie. Okazja do tego dobra, bo Charlton genialnego futbolu nie gra i też tuła się po ogonach. Oczywiście oni też punktów potrzebują, ale nie aż tak jak Wigan. Dlatego biorąc pod uwagę, że Wigan jeżeli nie chce spaść, to musi wygrywać już teraz, że z Charltonem u siebie zawsze im się dobrze grało uważam, że Wigan ten mecz wygra, i ja coś takiego pogram. Powodzenia!
⛔ 100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy,Lega Pro - Grupa C
Godzina: 20:45
Spotkanie: Salernitana - Foggia
Typ: X2
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś na tapetę biorę 26. kolejkę grupy C z Włoch,gdzie gospodarze (37:22) z 6 miejsca będą podejmować ekipę Salernitana (35:18) będącą wiceliderem z zaledwie 2 punktami straty do pierwszego miejsca.
Co mnie skłoniło do typu X2? Otóż podobne statystyki bramkowe obu drużyn,H2H wyglądający lepiej dla gości,gdyż na 3 wspólne spotkania,aż 2 razy był remis i 1 wysokim wynikiem 3:0 wygrała Foggia.
Warto też dodać,że Salernitana ostatni swój mecz przegrała 6 tygodni temu ulegając Cesertanie 1:0. Gospodarze od czasu tego feralnego meczu rozegrali 6 udanych spotkań,gdzie 4 razy wygrali i tylko 2 razy dzielili punkty.
Sześć nieprzegranych meczy pod rząd-czy trzeba coś jeszcze pisać w temacie kończenia się szczęścia?
✅ 92
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Tour Rio de Janeiro
Godzina: 22:35
Spotkanie: Nadal - Cuevas
Typ: Cuevas +1,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Unibet
Zdecydowanie zawyżone kursy na Cuevasa, ktoś kto ogląda ostatnio Nadala może zobaczyć, że 1,17 to bardzo, ale to bardzo mało na Rafe w jego obecnej formie, dość że ledwo co porusza się po korcie, gra bardzo asekuracyjnie, a jeśli coś już konkretniej zaatakuje to głównie w aut, dodatkowo ciągle zmaga się z kontuzjami i widać że jest po prostu bez formy. Mimo że może wczoraj odrobinę lepiej jego gra wyglądała ze zdecydowanie słabszym od Cuevasa Carreno-Bustą, to myślę że nie na tyle aby nie stracił choćby seta z jednym z najlepszych tenisistów na clayu jakim jest Pablo, który właściwie jest w takim gazie, że nie zdziwię się jak dojdzie do finału turnieju lub go nawet wygra, dobry backhand i forehand, przyzwoity dobry serwis i najważniejsze poruszanie się przy siatce, co przy obecnej formie Rafy jest dość ważne i myślę, że pozwoli mu spokojnie ugrać co najmniej 1 seta, a bardzo możliwe, że cały mecz, a kursy takie jakby je wzięli z choinki.
✅150
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wrocław Open 2015
Godzina: 20:00
Spotkanie: Martin A. / Peng H. - Hurkacz H. / Przysiezny M
Typ: Hurkacz H. / Przysiezny M
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ćwierćfinałowy mecz w powracającym do Wrocławia Challengerze ATP. Hubert Hurkacz i Michał Przysiężny grają u siebie w domu, wczoraj po świetnej grze wyeliminowali w dwóch setach turniejową dwójkę Huta Galung i Konstantin Kravchuk. Obydwaj w meczach singlowych zaprezentowali się bardzo dobrze, pokazując, że czują się wyśmienicie w Hali Orbita. Co prawda Hubert w singlu przegrał z turniejową jedynką Berankisem, a Michał z dwójką Darcisem to oba mecze stały na wysokim poziomie. Michał miał nawet piłkę meczową. Dzisiaj w deblu z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Ich przeciwnicy Andriej Martin i Hsien-Yin Peng co prawda w pierwszej rundzie debla ograli duet Błażej Koniusz i Mateusz Kowalczyk to jednak są parą utworzoną tylko na ten turniej, nie mają wspólnego ogrania. Publiczność wesprze Polaków i oby mecz zakończył się ich zwycięstwem.
⛔ 100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - WTA - SINGIEL: Rio de Janeiro (Brazylia), ziemna
Godz 17,30
Spotkanie: Schmiedlova - Cepede
Typ: Cepede
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie WTA. Spotkanie 75 rakiety ze 168 numerem. Tak patrzę z podziwem co wyczynia młoda Paragwajka, ale wczoraj to już przeszła moje oczekiwania, sądziłem ze z Vinci może ugra jednego seta ale wygrywając mecz gładko 2-0 w dodatku dając się przełamać tylko jeden raz, to wszystko mówi samo za siebie. Niby Słowaczka też wygrała gładko 2-0, lecz Ormachea to jednak nie ta sama półka co włoszka, poza tym Schmiedlova też się dała raz przełamać mimo że w całym meczu straciła tylko dwa gemy. Patrząc na obecną formę dziewczyn to raczej kursy powinny być bardzo podobne, ale oczywiście nie można tak zrobić skoro obie panie dzieli w rankingu ponad 100 miejsc. Dlatego moim zdaniem jest to ogromne Value i warto zaryzykować i postawić na Paragwajkę, poza tym Brazylia to też klimat bardziej pod Cepede niż pod Słowaczkę. Pozdrawiam i powodzenia!
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Emmen-Sparta Rotterdam
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybieram spotkanie z drugiej ligi Holenderskiej gdzie zmierzą się z sobą dwa sąsiadujące w tabeli zespoły Emmen które zajmuje 5 miejsce 43 punkty i bramki 62-40 średnia bramek na mecz wynosi 4,08
Sparta Rotterdam zajmuje 6 miejsce 43 punkty i bramki 48-31 średnia bramek na mecz wynosi 3,16 h2h nie jest zbyt korzystne dla mego typu bo wyniki 0-3, 2-1, 1-0, 1-0, 0-0 nie sprzyjają dużej ilości bramek ostatnie wyniki drużyny Emmen to 2-3, 0-2, 2-0, 1-1, 2-2 ostatnie wyniki Sparty 0-2, 5-0, 4-1, 1-1, 6-0.
Oba zespoły dość overowe zwłaszcza Sparta ostatnio notuje wysokie wyniki i jest w formie według mnie te bramki dzisiaj padną i typ wejdzie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Marseille
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Stakhovsky S. - Wawrinka S.
Typ:
Stakhovsky S. +1,5 seta
Kurs:
2.40
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wczoraj się co prawda nie udało, ale dzisiaj znowu wróżę szansę na gorszą dyspozycję Wawrinki. Jednodniowy spadek formy, dekoncentracja kiedyś w końcu przyjdzie, po tak dobrym okresie gry. Argumenty podobne jak i wczoraj przy typie, Wawrinka swoje już wygrał w Rotterdamie. Niedługo ruszają Mastersy więc wypadałoby się odpowiednio do nich przygotować (Indian Wells, Miami, Monte-Carlo). Na tych turniejach może odrobić sobie punkty po braku obrony punktów za wygrany turniej Australian Open 2014, a nie na ATP 250 we Francji.
Stakhovsky ewidentnie ma ostatnio zwyżkową formę, na hali stać go na dobry wynik, okropnie nieobliczalny zawodnik, choć co prawda Wawrince może podawać ręczniki, to jednak od czasu Ukrainiec potrafi odpalić z dobrą formę. Powalczył w Rotterdamie z półfinalistą Raonicem po dobrym meczu. Tak jak już wcześniej pisałem, przy tym typie liczę na mniejsze zaangażowanie ze strony &quot;Staśka&quot;, nie raz odpadł z dużo niżej notowanymi przeciwnikami. Wawrinka pokonał Paire który jeszcze musi wygrywać Challengery by zdobyć dobrą formę, a Stakhovsky zaliczył już tutaj dwa udane zwycięstwa. Walka o półfinał turnieju, liczę na zacięty mecz.


✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, First Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Raith Rovers - Glasgow Rangers
Typ: Nicky Law strzeli gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj wypatrzyłem typ na bramkę Nicky`ego Lawa. Zawodnik ten rozgrywa swój drugi sezon w ekipie Rangersów i jest jednym z najlepszych graczy. W poprzednich rozgrywkach zagrał 32 mecze i zdobył 9 goli. W tym sezonie jak do tej pory zagrał w 22 meczach (wszystkie w pierwszym składzie) i 7 razy pokonywał bramkarzy rywali.
Ostatnie mecze nie są udane dla ekipy Glasgow Rangers, która jak wiemy boryka się z kłopotami finansowymi jak i organizacyjnymi co na pewno ma wpływ na grę zawodników. Moim zdaniem w tym sezonie już o awansie mogą zapomnieć i jeśli władze klubu w końcu wyprostują finanse to ta drużyna za 2 lata będzie ponownie walczyć o mistrzostwo Szkocji z Celtikiem. Ale nie o tym chciałem.
Nicky Law to podstawowy pomocnik ekipy Rangers, ostatnią bramkę zdobył jeszcze w styczniu, a konkretnie w wygranym meczu 1:0 z Alloa (wyjazd) gdzie po podaniu Jona Daly`ego strzelił gola już w 15 minucie meczu.
Jest to środkowy pomocnik także ma liderować i wydaje mi się, że wychodzi mu to całkiem dobrze sądząc po statystykach. Dzisiaj pora na przełamanie passy bez gola w lutym;
01.02 (w, Puchar Ligi) Celtic 0:1 90 minut
08.02 (d, Puchar Szkocji) Raith Rovers 1:2 90 minut
13.02 (d) Hibernian 0:2 90 minut, grał na prawej pomocy
Może te ostatnie mecze nie przekonują do grania mojego typu ale warto zajrzeć w poprzednie mecze Lawa przeciwko ekipie Raith Rovers:
12.09.14 r. (w) 4:0 90 minut, gol w 39`
18.10.14 r. (d) 6:1 90 minut, gol w 36`
wspomniany wcześniej mecz z ostatnich tygodni;
08.02.15 r. (d, Puchar Szkocji) 1:2 90 minut
Ja próbuję ten typ jak będzie zobaczymy ;)
⛔ 100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: VFB Stuttgart - BVB Dortmund
Typ: over 3,5
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chciałem zaproponować bet over 1,5 do przerwy, ale że jeden z kolegów dał bts w pierwszej połowie to proponuję over 3.5 w całym meczu. Myślę, że w tym meczu może paść parę bramek, bo obie drużyny są w takiej sytuacji, że nie ma miejsca na kalkulację. Dortmund trochę odetchnął, po dwóch zwycięstwach odbił się od dna tabeli, ale nadal nie jest to komfortowa sytuacja. Jeśli dziś przegraliby ze Stuttgartem to raz, że VFB zbliży się na 1 punkt, dwa, że pozostali rywale będą mogli ich wyprzedzić. Myślę więc, że Dortmund musi tu grać o zwycięstwo, a w Stuttgarcie sytuacja jest jeszcze gorsza. Ostatnie miejsce w tabeli, 3 pkt straty do kolejnego miejsca, 4 do bezpiecznej strefy. Wiadomo, że presja nie ułatwia sytuacji, ale Stuttgart musi próbować to wygrać, grać coś w ofensywie, a nie tylko liczyć na kontry. W zderzeniu dwóch drużyn, którym bardzo zależy na zwycięstwie spodziewam się ofensywnej gry, bez wielkiej kalkulacji, bo więcej jest do zyskania, niż stracenia. Myślę, że już do przerwy mogą paść te 2 bramki (a może i więcej?), a jeśli tak to w drugiej połowie over powinien zostać domknięty. Może aż takiego wysypu bramek jak w ostatnim meczu BVB z Mainz nie będzie, ale na przynajmniej 4 bramki widzę sporą szansę. Przy kursie 3,0 można próbować.
✅ 200
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: VFB Stuttgart - BVB Dortmund
Typ: BVB -1,5 bramki
Kurs: 2,37
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś polecam Borussię, która w końcu zaczyna grać swoje. Ostatnie 2 mecze wygranie pewnie 3:0 z Freiburgiem i 4:2 z Mainz. Widać dobrą, składną grę i z Aubameyangiem z przodu łatwo im o sytuacje bramkowe. Widać, że drużyna chce i pewnie idzie po swoje w końcu, bo aż oczy bolały od niektórych wcześniejszych meczów żółto-czarnych i ich pozycji w tabeli. Dzisiaj Stuttgart, który zamyka tabelę Bundesligi, myślę, że idealny rywal do kolejnego pewnego zwycięstwa. Marsz Borussii w górę tabeli moim zdaniem będzie kontynuowany i dzisiaj pewne zwycięstwo gości.
⛔ 100
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Waalwijk - Jong Ajax
Typ: over 2,5
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:Nikomu nie trzeba mówić że druga liga holenderska jest bardzo otwarta a wyniki często są iście hokejowe. Dziś wziąłem pod lupę spotkanie pomiędzy RKC Waalwijk a Jong Ajax, skusił tu kurs na LB 2,5 który wynosi ponad 1,5, a bywa i tak że zdarzają się w tej lidze takie kursy na LB 3,5. Do meczu podchodzę czysto statystycznie ze świadomością tego że jak na zapleczu Holenderskiej Eredivisie zaczyna się sypać, to bardzo często na całego. W 10 na 15 meczy u siebie RKC pokrywało ten over, natomiast Jong Ajax 8 na 15 wyjazdowych. W meczu bezpośrednim, jedynym jakie te drużyny rozegrały padł wynik 3-2. Uważam że jak na LB 2,5, jest to fajny typ na podbicie doubla i wydaje się dosyć pewny i rozsądny.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Clermont - Creteil
Typ: DW 1:1
Kurs: 6,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
25 kolejka zaplecza francuskiej ekstraklasy i spotkanie pomiędzy Clermont i Creteil. Gospodarze znajdują się tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 25 punktów i bilansem bramkowym 31:35. Goście to 12. ekipa w ligowej tabeli i dorobek 30-punktowy z bilansem 33:33. Clermont na własnym terenie może pochwalić się 4 zwycięstwami, 6 remisami i 1 porażką. Na Stade Gabriel-Montpied gospodarze strzelają średnio 1,73, a tracą 1,18 bramki na mecz. W 36% spotkań udało się im zachować czyste konto, a w zaledwie 9% sami nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Creteil w delegacji to 1 zwycięstwo, 6 remisów i 5 porażek. Średnia zdobywana liczba goli wynosi 1,25 na mecz przy traconych niemalże dwóch (1,92). Goście w każdym z rozegranych meczy na wyjeździe tracili co najmniej jedną bramkę, a 17% spotkań kończyli bez zdobyczy bramkowej.
Najczęściej padającym wynikiem w meczach zarówno Clermont na własnym terenie, jak i Creteil na wyjazdach jest 1:1 i w taki wynik celuje dzisiaj.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Rio de Janeiro
Nadal-Cuevas
Godzina23.00
Typ
Wygra pierwszego seta ale przegra mecz R.Nadal
Kurs17
Bet365
Ravael Nadal dość daleko od optymalnej formy , ostatnimi czasy kilka wpadek , najwieksza chyba to przegrana z młodym Coricem.Ten typ jest bardzo ryzykowny do zagrania za bardzo drobne bo raczej ma małe szanse na wejście.Niemniej jednak Cuevas na własnym kontynencie , ostatnio dobre mecze , dobra forma , ulubiona nawierzchnia ma szanse tutaj zawalczyć.Od dawna obserwuje Cuevasa i obstawiam jego mecze , dość częste zjawisko u niego to przegrywanie pierwszego seta , zwłaszcza gdy ma do czynieńia z teoretyczne lepszym bądź równorzędnym rywalem.Wynika to z tego ze zajmuje mu trochę czasu zanim wyczuje przeciwnika.Zeby wygrać z Nadałem trzeba go zaatakować , bo wdawać się z nim w wymiany to raczej zły pomysł , niestety Cuevas ma właśnie taki styl , podobny do Nadała ze buduje winersy w długich wymianach.Ta taktyka raczej z Nadałem się nie sprawdzi Nadała trzeba porostu zaatakować , złamać zmiażdżyć i to się raczej Cuevasowi nie uda.No ale rożne rzeczy się dzieją .Naprawde typ mało prawdopodobny do zagrania za grosiki.
⛔100
 
M 27

mlody160

Użytkownik
Tenis Rio de Janeiro
Nadal-Cuevas
Godzina23.00
Typ: Poniżej 20,5 gema
Kurs: 1,80
Buk: bet365
Wiele osób wspominało już o formie jaką prezentuje w ostatnim czasie Rafa Nadal. Moja opinia nie różni się wiele od pozostałych, ale sądzę, że jednak Hiszpan dzisiaj ogra swojego przeciwnika. Z początku myślałem, że będzie to wyrównany mecz, ponieważ Cuevas jest ostatnio w wyśmienitej formie i na kortach ziemnych wygrywa wszystko.
19.02.15 JAN Montanes A. (Esp)Cuevas P. (Uru) 0 : 2
17.02.15 JAN Almagro N. (Esp) Cuevas P. (Uru) 1 : 2
15.02.15 PAU Vanni L. (Ita) Cuevas P. (Uru) 1 : 2
14.02.15 PAU Giraldo S. (Col) Cuevas P. (Uru) 0 : 2
13.02.15 PAU Cuevas P. (Uru) Almagro N. (Esp) 2 : 1
11.02.15 PAU Cuevas P. (Uru) Bagnis F. (Arg) 0 : 0
09.02.15 PAU Cuevas P. (Uru) Vesely J. (Cze) 2 : 1
Następnie sięgnąłem pamięciom do ostatnich turniejów Rafy na tej nawierzchni i pomimo tej optymistycznej statystyki Urugwajczyka nie możemy lekceważyć Nadala, który jest obrońcą tytułu w tym Brazylijskim turnieju. Poza tym ta nawierzchnia sprzyja Hiszpanowi, który wygrał dwie poprzednie edycje French Open.
Pamiętajmy, że różnica klas pomiędzy tymi dwoma panami jest znaczna i to może zdecydowanie przeważyć na korzyść Nadala.
⛔100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Brazylia
Godzina: 23:00
Spotkanie: Rio Claro vs Paulistano
Typ: Paulistano
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzis wybralem brazylijska koszykowke i mysle ze sie powiedzie. Claro to druzyna jedna z gorszych w lidze, przegrywaja z kazda bardziej wymagajaca ekipa, traca duzo punktow za co odpowiada slaba obrona. W domu tez nieciekawy bilans, wygrali co prawda ostatni mecz jednak z przeciwnikiem na ich poziomie a gra u siebie zdecydowala. Spojrzmy na ich rywala - dosc ulozona druzyna, zbliza sie czolowki i wyjazdy okazuja sie solidne w ich wykonaniu. Maja lepszy team od Claro nie ludzmy, zdyscyplinowana druzyna i z odpowiednim balansem pomiedzy defensywa a ofensywa. Graja tez o wiele szybciej i sprawniej przechodza do ataku. Sama pozycja w tabeli wiele swiadczy i uwazam ze tylko goscie sa duzym faworytem. Kurs nie powala na kolana lecz nie widze niczego ciekawszego o obecnej porze i stad taka decyzja. zauwazmy jeszcze forme goscie poza domem - oczywiscie bywa roznie, generalnie grali z przeciwnikami lepszymi od siebie ale dzisiaj nie widze po prostu aby Claro czyms zaskoczylo przeciwnika.
✅ 40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom