>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
robles 22

robles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Reading - West Brom
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Reading (obecnie 15 miejsce w lidze)3 ostatnie mecze u siebie w Championschip to 3 remisy. W tamtym roku w FA Cup remis zanotował na Madejski Stadium sam Arsenal. Na 6 ostatnich pojedynków między Reading a Albionem na Madejski Stadium to 3 remisy i 3 zwycięstwa drużyny Reading, w tym 2 remisy w pucharze(2006,2010). Albion w ostatniej rundzie FA Cup dwukrotnie remisował z Peterborough . Jak powiedział Tony Pulis na konferencji przedmeczowej, jego zespół wystąpi bez 4 może 5 podstawowych zawodników(kontuzje:Gareth McAuley, James Morrison and Callum McManaman ). West Brom powinien ten mecz zremisować.
Powodzenia!
⛔100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Betis Sevilla - Sporting Gijon
Typ: Betis Sevilla
Kurs: 2.1
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam ja chciałbym dać typ z Primera Division spotkanie dwóch drużyn które są w drugiej połówce tabeli 14 Betis i 16 Gijon. Betis gra całkiem niezłą piłkę oglądałem ich mecz z Realem Madryt który grali nie tak dawno i była to całkiem przyzwoita piłka cenny remis z piłkarzami Królewskich. Ostatnio u siebie wygrana z Valencią a wcześniej remis na ciężkim terenie w Deportivo. Gijon ostatnio porażka z Barceloną w środę wcześniej dwa remisy. Szczególnie ta gra w tygodniu może osłabić piłkarzy Sportingu 3 mecze w tydzień to jednak jakiś ciężar. Na stronie Betisu można przeczytać że muszą wygrać tą grę domową że się mobilizują na pewne zwycięstwo. Liczę że bez większych problemów Betis który u siebie gra dobrą ofensywną piłkę dzisiaj pewnie zwycięży. Ostatnie 5 meczów to tylko 1 zwycięstwo więc dziś trzeba ruszyć trochę w górę tabeli i wygrać ze średnim Gijon. Do boju biało zieloni!
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Welsh Open
Godzina: 14.00
Spotkanie: Ronnie O&#39;Sullivan - Joe Perry
Typ: O&#39;Sullivan -3,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet

Ronnie po długim odpoczynku wraca do snookerowego światka w sposób, w jaki tylko Rakieta jest w stanie osiągnąć. Widać, że jemu się w Walii chce, a co jak Ronniemu chce się grać? Jest wtedy bezapelacyjnie najlepszy na całym świecie. W żadnym ze spotkań przed dzisiejszym półfinałem właściwie nawet się nie spocił. Na 4 mecze stracił ledwie 2 frejmy! Słabyszch Pengfeia czy J. Robertsona odprawił 4-0, Delu 4-1 (nie są to jednak największe ogóry), ale nawet czołowemu Selby&#39;emu nie dał szans wygrywając 5-1 notując 5 brejków 50+ w tym setka 132. Skoro nawet Selby nie dał rady się postawić to ma to zrobić niby ten przeciętny Perry? Powiedzmy sobie szczerze, jest w półfinale głownie dzięki fartowi i słabej grze przeciwników. 4-3 z Gilbertem i 4-2 z Dohertym na początek no to swoje bym powiedział. 4-3 z Trumpem, szacunek, jednak głownie to Trampek zagrał fatalnie. Wczoraj w ćwierfinale 5-1 z Wollastonem, ale kim on tak na prawdę jest w porównaniu do Ronniego? Dysproporcja pomiędzy tymi dwoma zawodnikami jest wyraźna i nie zdziwi mniej zdziwi mnie wynik 6-0 dla Rakeity niż 6-4.
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan - Sampdoria Genua
Typ: Poniżej2,5 gola @ 2,00 b 365

VS

Inter Mediolan - Sampdoria Genua
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 2,00 b 365
Na dzisiejszy mecz Medel i Kondogbia wypadają, ale jakimś cudem Brozović i Jovetić nie wskakują do pierwszego składu! A Dla mnie szok, jeżeli Inter chce mieć kreatywną pomoc to przecież wystawianie obu zawodników to klucz do rozwiązania problemu.
Absencja Kondogbii to nawet chyba dobrze dla Interu, bo on gra po prostu fatalnie! To nie jest ten sam Kondo co w Monaco czy Sevilli, nie wiem czym to jest spowodowane nawet, ale oczy bolą od patrzenia na jego grę, stratę za stratą itp.
Eder w Sampdorii kapitalny, przyszedł do Interu i nie ma gościa po prostu, zniknął, przepadł, nie gra kompletnie nic, ale nie dostaje podań, coś jak Icardi w początku tego sezonu. A po przyjściu Edera nagle Inter zaczął grać z przodu Icardi +Eder, obaj o podobnej charakterystyce, a sytuacji nie mają strzeleckich.
Mecz Interu we Florencji porażka 1:2, ale w pełni zasłużona bo na dobrą sprawę to Fiorentina cisnęła od samego początku, Inter przy 1-0 przejął na moment inicjatywę, ale znowu Handanović uratował 2-3 razy, do tego niepodyktowany karny przeciwko Interowi (ręka Tellesa), + wybicie piłki z linii bramkowej po strzale Ilicica.
Sampdoria pod wodzą Montelli gra naprawdę katastrofę! Myślałem, że będzie zupełnie odwrotnie. Odejście Edera jeszcze tylko dobiło ich bo z przodu nie ma komu bramek strzelać, Cassano miał kilka meczów z przebłyskami, ale Muriel? On już się pogubił kompletnie. Jedynie Soriano szarpie. Ale Sampdoria ma problemy ze stwarzaniem okazji, nie ma komu przytrzymać piłki i porozgrywać spokojnie.

Inter: Handanović-Nagatomo, Murillo, Miranda, D&quot;Ambrosio - Perisić, Felipe Melo, Gnoukouri - Palacio, Icardi, Eder
Sampdoria: Viviano- Silvestre, Ranocchia, Cassani- De Silvestri, Soriano, Fernando, Dodo - Correa- Cassano, Muriel
Po obu stronach dobrzy bramkarze, deefnsywa Sampdorii już z Silvestre i Cassanim, których brakowało nie tak dawno. Ofensywa po obu stronach kulejąca.Nie widzę tutaj popisów strzeleckich. Inter 13:8 w bramkach na San Siro, Sampdoria wyjazdy bardzo słabe i ledwo 6pkt przywiezionych z delegacji w 13 kolejkach!! To jest katastrofa.
W tym meczu może dać o sobie znać po raz kolejny Inter 1:0 :p
⛔100
 
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Northampton - Wycombe
Typ: Powyżej 2,5 gola w tym spotkaniu
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami zakończyły się po pięciu strzelonych bramkach. Gospodarze obecnie znajdują się na fali wznoszącej i zanotowali ostatnio kilka dłuższych serii zwycięstw, dzięki czemu wciąż utrzymują się na pierwszym miejscu w lidze ze znaczną przewagą 8 punktów. Goście również w tym sezonie bardzo dobrze sobie radzą i w większości spotkań wyjazdowych zdobywali co najmniej jedną bramkę. Northampton z kolei króluje na własnym terenie, na którym to zdarza im się co jakiś czas zdobywać nawet trzy gole w meczu. Podsumowując: mecz wydaje mi się ciekawy, a żadna z tych drużyn na pewno mnie zamierza w nim zrezygnować z walki, ponieważ historia pojedynków pomiędzy tymi zespołami była zawsze bardzo interesująca.
⛔100
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 13:45
Spotkanie: Arsenal - Hull
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2,15
Bukmacher: betsson
Analiza:
Moim zdaniem Arsenal nie odpuści dziś. Trener gości zapowiada sporo roszad w składzie, bo chcą się skupić na lidze. Arsenal u siebie jest bardzo mocny, dziś też bez paru podstawowych graczy jednak sądzę, że pokonają zespół Hull ponad 1 bramką, a zmiennicy nie będą znaczącym osłabieniem.
kiepska analiza
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Herta - Wolfsburg
Typ: Herta
Kurs: 2.60
Buk: unibet
Analiza:
Cieniem na tym sezonie Wolfsburga kładzie się ich statystyka wyjazdowa, obecnie najgorsza w Bundeslidze, bo Wilki dotąd wygrały tylko jedno spotkanie wyjazdowe z jednym z najsłabszych u siebie Darmstadt 1:0, przegrali aż cztery z ostatnich pięciu spotkań. Bilans Herthy z Wolfsburgiem w Berlinie nie imponuje, ale zespół ze stolicy nie przegrał pięciu ostatnich spotkań na swoim stadionie i tylko Borussia Monchengladbach w końcówce października znalazła na nich sposób wygrywając aż 4:1, tym samym strzelając ponad połowę wszystkich straconych przez Herthę bramek u siebie. Berlińczycy grali ostatnio na stadionie niepokonanej na wiosnę ekipy ze Stuttgartu. Był to bardzo wyrównany mecz, w którym bramki padały w drugiej połowie, a strzelali je odmienieni przez Jurgena Kramnego gospodarze; goście również mieli swoje okazje, ale ich nie wykorzystali.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: 2 Bundes
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kaiserslautern - Heindheim
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 22 kolejki niemieckiej 2 Bundesligi. Ósme Kaiserslautern gra z 11 FC Heindheim. Druzyna Mateusza Klicha i Kacpra Przybyłko w ostatni weekend łatwo pokonała i to na wyjezdzie Padeborn 4:0 (spadkowicz z Bundes). Klich został wybrany graczem meczu i do &quot;11&quot; kolejki więc i dziś zagra (myslalem nad tym by nawet ustawic go jako strzelca gola, ale z drugiej strony nie jest tak regularny). Gospodarze chcąc bić się o awans muszą swoja pozycje podreperować bo mają aż 7 pkt straty do strefy barażowej. Obie ekipy zdobyły po 4 pkty na inauguracje rundy wiosennej i prawdopodobnie ten mecz przynajmniej do przerwy będzie zacięty i moze skonczyc sie remisem. Pozniej mam nadzieje jednak dojdą do głosu gospodarze i wykorzystają aspekt domowy. Kaiserslautern juz u siebie raz pokonało Heindheim 4:0 choc byli w lepszej formie. Dzis graja bez Przybylki i Zielera, wiec ofensywa ciut osłabiona. Mecz powinien skonczyc sie w okolicach 2:1 dla ekipy Kaiserslautern.
⛔100
 
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Sampdoria
Typ:Sampdoria +2
Kurs: 1.48
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dużo pisać tutaj nie będę. Inter ponownie zawodzi. Grają ostatnio bardzo słabo i z trudem przychodzi im zdobywanie punktów. Sampdoria też gra poniżej oczekiwań, jednak jeżeli przegrywają to zazwyczaj 1 bramką. Myślę, że dziś mają szansę powalczyć o jakieś punkty w meczu z Nerazzurri. Zabezpieczenie z dwoma bramkami po takim kursie jest bardzo dobrą opcją według mnie.
⛔100
 
stanley-63 815,4K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy - Bundesliga
Godzina 15:30
Ingolstadt : Werder
Werder strzeli over 1.5 gola
3.00 / Bet365

Sytuacja Werderu nie do pozazdroszczenia bo na dziś sa na miejscu dającym baraże o być albo nie być jednak liczę że dziś powinni sobie poradzić z beniaminkiem i zgarnąć jakże potrzebne 3 pkt , co prawda pierwszy mecz u siebie przegrali z Ingolstadt 0:1 ale w tej sytuacji jakiej się teraz znajdują muszą robić wszystko aby opuścić to niechlubne miejsce , Werder w meczach wyjazdowych spisuje się lepiej niż na swoim terenie stąd też liczę dziś właśnie na nich , ostatni wyjazd co prawda nie będą mile wspominać bo dostali baty od Gladbach aż 5:1 ale wcześniej w meczu wyjazdowym pokonali Schalke 3:1 stąd też stawiam na przynajmniej dwa gole z ich strony a wyniki końcowy może 2:1 dla Bremy ?
⛔100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Welsh Open
Godzina: 20.00
Spotkanie: Ronnie O&#39;Sullivan - Joe Perry
Typ: DW 6:1
Kurs: 5,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pojawiły się już dwa typy na ten pojedynek. Nie wiem tylko czemu dwa razy pojawiła się godzina 14. Wtedy zaczyna się pierwszy półfinał. Angielski mecz jest dopiero o 20 ;)
W poprzednich analizach zostało już powiedziane chyba wszystko to co trzeba było.
Za tym pierwszym panem raczej nie przepadam ale ostatnio jest po prostu w gazie. Patrząc na H2H zawodników to spotykają się średnio raz do roku i zazwyczaj kończy się to gładką wygraną Ronniego. Tak też powinno być tym razem ale myślę że Perry może trochę zawalczyć i jednego frame&#39;a ugrać.
⛔100
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA Dubai
Godzina : 16:00
Spotkanie : B.Strycova - S.Errani
Typ : 2
Kurs : 1.84
Bukmacher : Unibet
Analiza : Dziś na godzinę 16:00 czasu Polskiego zaplanowany jest finał turnieju WTA gdzie zmierzą się Czeszka sklasyfikowana na 47 pozycji w rankingu Barbora Strycova i niska waleczna Włoszka sklasyfikowana na 22 pozycji w rankingu Sara Errani . Czeszka bardzo dobrze sobie radzi na tym turnieju to niewygodna rywalka da każdej zawodniczki wyeliminowała min Ane Ivanovic młoda Garcie także na pewno trzeba się z nią liczyć w ogóle początek roku ma zgoła odmienny niż jej przeciwniczka dość daleko zaszła na AO gdzie odpadła dopiero z dobrze grającą Azarenką tutaj również finał także jest dośc dobrze . Włoszka hmmm tylko w Sydney zaszła dalej niż pierwsza runda tak to odpadała po pierwszym meczu troszkę zle weszła w sezon ale tutaj w Dubaju mi można powiedzieć zaimponowała naprawdę mimo niewielkiego wzrostu to jest jedna z najbardziej walecznych dziewczyn w Tourze oglądałem jej dwa mecze z S.Zhang gdzie wyciągnęła 1 set z wyniku 5:1 na 7:5 na swoją korzyść i z E.Svitoliną gdzie też zagrała bardzo fajnie i wygrła 2:0 , wadą Włoszki jest serwis bo dość często jest przełamywana ale ona naprawde dobrze returnuje fajnie gra wymiany dziś czuje że wygra z Czeszką i to gładko 2:0 ale nie zaryzykuję dokładniego wyniku w szczególności w meczu pań więc gram na czyste zwycięstwo Historia historią czasami można na to patrzeć z przymrużeniem oka ale panie spotkały się 4 krotnie i 4 krotnie górą była Włoszka , Strycova powinna mieć duże problemy z grą Sary tak uważam co nawet historia pojedynków pokazuję widząc co gra jestem przekonany o jej wygranej więc gram na Errani Comon Sara ! ???? . Z innych ciekawych meczy z tenisa można pograć na Petre Matric która bardzo dobrze wygląda na tym turnieju uważam też tak jak pisałem mam przeczucie co do Guido Pella można pograć że wygra seta przynajmniej z Thiemem Chiudinelli w turnieju w Wrocławiu też fajnie wygląda pluś Cuevas z Nadalem że ugra seta . Powodzenia ????
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Proszę o usuniętego tego postu - mecz się nie odbył, Dolgopolov A. oddał walkowerem.
Dyscyplina:
???? Tenis - ATP Delray Beach 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Dimitrov G. - Ram R.
Typ:
Ram R. +1,5 seta
Kurs: 2.06
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

H2H 0:3 z lat 2010-2012. Wtedy co prawda Dimitrov był jeszcze nastolatkiem miał mniej więcej 18-20 lat więc logiczne jest to, że grał dużo gorzej. Panowie już wtedy rozegrali ze sobą łącznie 4 tie-breaki i z każdego zwycięsko wyszedł Ram.
Bułgar o mały włos był od straty seta z Francuzem Mannarino który prowadził w drugim secie 5:4 z przełamaniem, ale dała o sobie znać jego bardzo gorąca głowa i zamknął ostatecznie mecz w dwóch setach z korzyścią dla Dimitrova. Ram za to w 3 setach ograł Beckera, Rajeev robi w Delray Beach kawał dobrej roboty i tak szczerze to już podczas turnieju w Qutio mnie bardzo mocno pozytywnie zaskoczył, że w ogóle tam się zjawił.
Walka o finał turnieju, Dimitrov jak sami widzicie ma pewne przestoje w swojej grze. Ram to już nie Mannarino który spali się psychicznie, ten Amerykanin dość śniadej cery ma ponad 30 lat. Rok temu wygrał turniej w Newport więc w Stanach Zjednoczonych lubi grać. To mogą być dla niego ostatnie chwile w końcowym triumfie na szczeblu finałów ATP, liczę na to, że mocno powalczy.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: [Unibet]
Analiza:
Po pierwszej wiosennej kolejce naszej Ekstraklasy nachodzi mnie jedno pytanie, czy Piotr Nowak znalazł sposób do dotrzeć (umotywować) zawodników Lechii by Ci nie tylko znaleźli się w pierwszej &quot;ósemce&quot; ale też powalczyli o europejskie puchary. Początek trener Nowak miał imponujący, bo zaczął od 5-0 z Podbeskidziem, z drugiej strony wszystkie bramki gracze Lechii zdobyli grając z przewagą 2 zawodników, więc nie był to jakiś niesamowity wyczyn. Dziś piłkarze z Gdańska zagrają na najbardziej gościnnym obiekcie w naszej Ekstraklasie tj. Kolporter Arena w Kielcach, cel zapewne pozostanie podobny jak w przypadku meczu z Podbeskidziem czyli zwycięstwo.
Korona jak już wspomniałem to najgościnniejsza drużyna w naszej Ekstraklasie, u siebie zdobyli raptem 5 pkt w 10 meczach (jedyne zwycięstwo miało miejsce jeszcze w lipcu ub.roku z Jagiellonią 3-2), ponadto Korona to też drużyna, która strzela najmniej bramek na własnym stadionie - 6. Z drugiej strony Lechia na wyjazdach nie radzi sobie jakoś szczególnie 9 pkt w 11 meczach i tylko 2 zwycięstwa, ostatnio natomiast notują serię 4 kolejnych porażek w meczach wyjazdowych. Mimo wszystko uważam, że Lechii może udać się dziś zwyciężyć.
Lechia nie od dziś wiadomo, że ma ambicje nawet walki o tytuł mistrzowski, sporo zawodników sprowadza już o uznanej klasie, nie inaczej był i tym razem (do drużyny dołączyli Flávio i Marco Paixăo oraz Martin Kobylański). Drużyna ta ma naprawdę spory potencjał, może nawet porównywalny z tym Lecha i Legii ale cały czas czegoś brakowało, głównie chodziło o obsadę trenera. Kto wie może taki pozytywny wynik pierwszego meczu okaże się mobilizujący i Lechia pójdzie za ciosem i będzie piąć się do góry ligowej tabeli. Ponadto pamiętam również o tym, że Lechii zwykle lepiej grało się właśnie w meczach na wiosnę i to właśnie wtedy zdobywali dużą część punktów. Liczę, że tym razem będzie podobnie, no i może w końcu uda się zakwalifikować do europejskich pucharów, bo jak już wspomniałem jest to drużyny z naprawdę dużym potencjałem.
Jeśli chodzi o nieobecnym to Korona dziś zagra bez Bartłomieja Pawłowskiego oraz Przemysława Trytki, który rozwiązał kontrakt z klubem. W Lechii za kartki pauzują Jakub Wawrzyniak i Rafał Janicki, w obronie zastąpią ich zapewne Gerson i Grzegorz Wojtkowiak. To już pokazuje jakie trener Piotr Nowak ma możliwości z rotowaniem składu i jak wielu świetnych graczy posiada w kadrze. Liczę, że będzie to miało odzwierciedlenie dziś na boisku i Lechia zdobędzie komplet punktów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Orlen Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie:KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-Developres Rzeszów
Typ: 2
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam ! W spotkaniu 19 kolejki Orlen Ligi zmierzą Kszo Ostrowiec z Developresem Rzeszów. Rzeszowianki w ostatnich meczach widać że są na fali wznoszącej , najpierw urwany punkt w Łodzi ekipie Budowlanych , pozniej pewne zwycięstwo we własnej hali z Aluprofem i zwycięstwo w środku tygodnia w Pucharze Polski z ekipą...KSZO 3:0 . Wydaję mi się że jeżeli Rzeszowianki zagrają tak jak w ostatnich meczach to powinny sięgnąć po kolejne trzy punkty. Zespół z Ostrowca w tym sezonie wygrał zaledwie dwa mecze z fatalnie spisującym się zespołem Pałacu Bydgoszcz i Legionovią. Wiadomo że żeńska siatkówka rządzi się swoimi prawami ale ja dzisiaj stawiam na zwycięstwo Developresu.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka NożnaChampionship
Godzina.16,00
Spotkanie. Burnley - Rotherham
Typ. Gospodarze wygrają
Kurs. 1.60
Bukmacher. Bet 365


W dzisiejszym meczu 32 kolejki angielskiej Championship drużyna Brunley podejmie na swoim boisku drużynę Rotherhamu. Gospodarze zajmują w tabeli ligowej 4 miejsce z dorobkiem 56 punktów mając na koncie 15 zwycięstw, 11 remisów i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 48-26.
Drużyna Brunley w tym sezonie walczy o awans do Premier League i są na dobrej drodze ponieważ do miejsca gwarantującego im bezpośredni awans brakuje tylko 2 punkty. Ich dyspozycja w ostatnim czasie też jest bardzo dobra ,bo na swoim boisku na 10 ostatnich meczy przegrali tylko raz
a było to na początku grudnia 2015 roku. Goście drużyna Rotherhamu jest po przeciwnej stronie tabeli gdzie po 31 kolejkach zajmują dopiero 22 miejsce z dorobkiem 26 punktów mając na koncie 7 zwycięstw,5 remisów i 19 porażek a ich bilans bramkowy to 36-55. Przyjezdni już do końca sezonu będą walczyć o utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej. W meczach wyjazdowych drużyna Rotherham nie radzi sobie bo na 10 ostatnich meczy w delegacjach wygrali tylko raz i raz zremisowali więc dziś przy drużynie ,która chcąc awansować takie mecze z takimi rywalami i na swoim boisku musi wygrywać.
✅60
 
kicks 50

kicks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 20:00
Spotkanie: Young Boys - Thun
Typ: Obie drużyny strzelą i over 2.5 gola w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Young Boys w ostatnich 5 meczach z FC Thun 4 razy wygrał, raz zremisował. W ostatnim meczu grali z VADUZ z końca tabeli na wyjeździe uratowali w końcówce meczu remis 1-1. Jednak trzeba pamiętać że gospodarze dzisiejszego meczu walczą o eliminacje do LM z drugiego miejsca w tabeli bijąc się z Grasshoppers.
W składzie nie będzie bardziej znaczących luk po obu stronach.
Po 20 kolejkach statystyki bramkowe gospodarzy to 32:24 a gości 28:33. Żadna z drużyn nadmiernie się nie broni. Pewne jest że w tej rywalizacji obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo a więc wpadną gole, atut własnego boiska i wyniki z ostatnich potyczek sprawiają że bardziej ufam gospodarzom mimo niektóre statystyki podpowiadają Thun.
Pamiętajmy że jest to dopiero trzecia kolejka po przerwie zimowej.
Young Boys - dwa poprzednie mecze zremisowane po 1:1, z Vaduz(9.) na wyjeździe i Grasshoppers(2.) u siebie
Thun - wygrana 2:1 z Lugano(10.) u siebie i również 2:1 St. Gallen(4.) na wyjeździe

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern - Darmstadt
Typ: Lewandowski min 3 gole
Kurs: 7
Bukmacher: betclic
Analiza:
22 kolejka Bundesligi mistrz Niemiec podejmuje beniaminka Darmstadt.Gospodarze lider tabeli na własnym terenie w dotychczasowych 10 meczach wygrał wszystkie spotkania notując stosunek bramek 34:3 i raczej nie ma wątpliwości ze wygra to spotkanie pytanie tylko jaka liczba bramek.Goście przyjadą bardzo osłabieni. W ostatniej kolejce, w spotkaniu z Bayerem Leverkusen pięciu podstawowych piłkarzy dostało żółte kartki, które eliminują ich ze spotkania 22. kolejki.Robert ostatnio strzela jak na zawołanie ostatnie 4 mecze w Bundeslidze to 6 bramek , dzisiaj będzie okazja do poprawienia tego wyniku , gdyż na Alianz Arena przyjeżdża 13 rozgrywek dodatkowo bardzo osłabiony.
⛔100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis - ATP Rio de Janeiro 2016
Godzina: 22:05
Spotkanie: Pella G. - Thiem D.
Typ: DW: 2:0 D. Thiem
Kurs: 1,61
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapowiada się ciekawe spotkanie. Guido na tym turnieju gra ciekawy tenis, zwycięstwa nad Gimeno - Traverem, Isnerem czy Giraldo to potwierdzają. Czy wystarczy to na Thiema? Dominic gra ostatnio kosmiczny tenis, osiem zwycięstw z rzędu w tym pięć bez straty seta. W pokonanym polu zostawił takich tuzów mączki jak Almagro, Ferrer i Nadal. Guido dołaczy dzisiaj do tej listy i zapowiada się szlagierowy finał z Nadalem, który prawdopodobnie 2:1 ogra Cuevasa.
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League One
Godzina: 16.00
Spotkanie: Millwall - Peterborough
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Millwall ma jednych z lepszych kibiców w Anglii, ale ostatnio więcej radości dają im na wyjazdach. Po trzech meczach poza domem zgarnęli pełną pulę, a po powrocie na swój stadion przegrali sensacyjnie 0/2 z Scuthorpe. Wszyscy w klubie dają teraz mobilizacyjne mowy na temat dzisiejszego meczu, mówiąc między innymi że Millwall nie może sobie pozwolić na dwie przegrane na swoim stadionie w jednym tygodniu i podejdą do spotkania z pełną koncentracją. Do tego dochodzi fakt, że walczą o Championship, z którego spadli w tamtym sezonie i teraz są bardzo blisko powrotu do wyższego szczebla rozgrywek. Ponadto w zespole gospodarzy zabraknie tylko jednego podstawowego piłkarza, a u gości nie będzie takich aż trzech.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom