>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.02.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV-Breda
Typ: Sam Lammers strzeli
Kurs: 2,48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zespół
Rezerwy PSV ewidentnie nabierają wiatru w żagle. Napędzeni serią trzech zwycięstw z rzędu z pewnością nie będą chcieli na tym poprzestać. Bardzo istotnym jest, iż mamy do czynienia z ligą, w której pada spora ilość bramek co zwiększa szansę na sukces. Jong PSV ponadto nie mają problemu z ich zdobywaniem, dzięki czemu pasują do ligowego krajobrazu.
Zawodnik
Sam jest w tym sezonie w rewelacyjnej formie. Jest w czubie klasyfikacji strzelców zaplecza Eredivisie i z pewnością jego głód bramek nie zmalał. Wykazuje tendencje do serii strzeleckich, wykonuje rzuty karne. Warto dodać, że Lammers walczy o możliwość gry w dorosłym zespole, a więc musi regularnie udowadniać swój ogromny talent. Po obserwacji tego młodego gracza jestem skłonny zaryzykować tezę, iż mamy do czynienia z materiałem na zawodnika pokroju Huntelaara, czy też De Jonga.
ZWROT
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Dinamo Bukareszt - Botoszany
Typ: rzuty rożne over 9
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
No to mamy mecz za 6 punktów. W Rumunii waży się, kto będzie w górnej, a kto w dolnej połówce przed fazą mistrzostwo/spadek. Dinamo jest w tej chwili pod kreską, a po dzisiejszym meczu zostaną jeszcze 2 kolejki. Botoszany mają jeszcze matematyczne szanse, ale dziś musiałyby wygrać, by zrównać się punktami z Dinamem.
6 pierwszych ekip gra o mistrzostwo. W tej chwili Dinamo jest 7. (32 pkt), z 3 punktami straty do Astry, 5 do ekipy z Kluż i 6 do Gaz Metan. Ale te dwie ostatnie już grały w tej kolejce i po ewentualnej wygranej z Botoszanami byłoby 2 do Kluż i 3 do Gaz Metan. Astra to inna bajka, ma jeszcze zaległy mecz z CSM Jassy.
Na papierze wszystko cacy, co najmniej jeden mecz korespondencyjni rywale mogą przegrać (Kluż z liderem Viitorul, Gaz ze Steauą), a Dinamo ma rywali z dolnej części. W praktyce może być różnie już w tym meczu. Z ostatnich 5 spotkań Dinamo wygrało jedno (bilans bramek 4:11), w tym oba tegoroczne 1:2 u siebie z Viitorul i tyle samo na wyjeździe z Concordią.
Teraz jednak, jak sądzę, nastąpi mobilizacja. Przeciwnik prowadzi dość otwartą grę, w tym roku zanotował remis i zwycięstwo. Czy skutecznie? Dla typu tak, w tych meczach wykręcił odpowiednio 14 i 8 rogów. Dinamo 3 i 4, ale teraz będzie musiało atakować. Z dotychczasowych osiągnięć i stawki meczu sądząc - minimum 10 kornerów powinno się pojawić.
⛔100
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Trabzonspor - Alanyaspor
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś Trabzonspor podejmuje u siebie zespół Alanyaspor, gospodarze zajmują 7 pozycję z dorobkiem 30 punktów natomiast ich przeciwnik zajmuje 15 lokatę z dorobkiem 21 punktów.
Gospodarze są w świetnej dyspozycji, 4 zwycięstwa z rzędu i od razu widać rezultaty w postaci miejsca w lidze, dzięki tej passy zwycięstw mają nadal realną szansę na europejskie puchary w przyszłym sezonie, jeśli dziś wygrają awansują na 6 pozycję i będą mieć stratę tylko 4 punktów do 4 lokaty.
Goście wręcz odwrotnie prócz ostatniej porażki 3:0 z Genclerbirligi doznali 4 porażek z rzędu - 1:2 z Antalyaspor, 1:4 z Besiktasem, 2:3 z Rizespor i 1:5 z Galatasaray - jedno co jest ważne w każdym meczu strzelali gola.
Ja idę tym samym tropem czyli zwycięstwo gospodarzy i obie strzelą.
Obawiam się troszkę świetnej dyspozycji obrony Trabzonsporu, nie stracili bramki od 5 spotkań. Ja jednak liczę na otwarty mecz z obu stron.
Powodzenia.
⛔100
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turkey - 1st Lig
Godzina: 16:30
Spotkanie: Gaziantep BB - Yeni Malatyaspor
Typ: ilość goli - powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczu na zapleczu ligi tureckiej zmierzy się 13 ekipa Gaziantep BB z drugim w tabeli Malatyasporem, mającym tyle samo punktów co lider tabeli.
Gaziantep w 20 meczach ma bians brakowy 25-31 - 3,05 gola/mecz
Malatyaspor w 20 meczach ma bilans 30-21 -2,55 gola/mecz
Dodatkowo Gaziantep w ostatnich meczach tracił bardzo dużo bramek, w ostatniu 7miu meczach -tylko raz był wynik poniżej 3 bramek
Podobnie duzo goli pada w meczach Malatyaspor, w ostatnich pięciu meczach tylko raz padło mniej niż 3 gole.
Fakt, że gospodarze graja raczej ofensywnie upewnia mnie że padnie w tym meczu goli.
Dodatkowo goscie na pewno będą grali o zwyciestwo.
Kurs warty uwagi - ryzyko stosunkowo małe
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
czaro82 436,9K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Czechy 1 liga
Godzina. 17:00
Spotkanie. Slovan Liberec - FC Zlin
Typ. Zlin over 1.5 gola
Kurs. 3.50
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam, przeglądając dzisiejszą ubogą ofertę z piłki kopanej znalazłem ciekawy kurs na over bramkowy w lidze czeskiej.
Do Liberca znajdującego się na 14 pozycji przyjeżdża 4 siła ligi drużyna FC Zlin. Gospodarze tylko dwa punkty nad strefą spadkową, zaledwie 11 goli strzelonych w 16 nastu spotkaniach!
Należy zwrócić uwagę iż równie mało bo tylko 17 stracili, co daję nam tylko bramkę na mecz, niemal jak z czubka tabeli...
Dzisiejsi delegaci na czwartej pozycji premiowanej udziałem w kwalifikacjach do Ligi Europy, lecz na plecach czują oddech Mlady Bolesław która ma dwa oczka mniej.
Patrząc na to jak zespół gości radzi sobie na wyjazdach, obecny kurs uważam za spore value które spróbujemy wykorzystać. Trzecia ekipa pod względem wyjazdów 14/7 bilans bramek,jeśli przyjrzymy się samym wynikom to w ostatnich 10 pojedynkach trafiali do bramki przeciwnika 21 razy, co daję nam średnio ponad dwa gole na mecz. Wydaje mi się ze są w stanie pokryć ten bet ze wzgledu na fakt iż w 10 ostatnich potyczkach wyjazdowych udało
im się to aż SIEDMIOKROTNIE a pokryli ten over z Pilznem i Slavią
Podsumowując powyższą analizę, wydaje mi się że pilkarze Zlinu sa w stanie trafić do bramki przeciwnika dwukrotnie. Kierując się faktem ze kurs powinien oscylować gdzieś w okolicy 2.30 max 2.50 niezamierzam przejść obojętnie tak więc pogram za drobne co i również wam serdecznie polecam. (Zlin +1HA 2.0 pewniak)
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Liga 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
Typ: BTS + over 2,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo się zastanawiałem nad tym meczem, ponieważ Slovan Liberec jest w wielkim dołku, a nie jest przecież drużyną anonimową w tamtejszej lidze. W zeszłym sezonie Liberec wywalczył awans do Ligi Europejskiej, w tym sezonie walczy na chwilę obecną o utrzymanie, ze Zlinem jest na odwrót, rok temu walczył o utrzymanie, teraz nagle walczy o LE.
W tym sezonie Liberec u siebie 2-4-1 i bramki 8:5, ale co z tego jak Zlin na wyjeździe 5-1-1 i bramki 14:7. Początkowo myślałem na obstawieniem czystego winu Zlinu kurs był @5,00, ale zleciał on już na 4,5 a i jakoś pewien tego nie jestem, podwójna szansa na Zlin też kusi @2,05 przy kursie na Slovan @1,8.
Slovan rozegrał 4 spotkania towarzyskie w przerwie przegrał z Trencinem 2:5, wygrał z Piskiem 1:0, z Ruchem Chorzów 3:1 i zremisował 2:2 z Jihlavą.
Zlin natomiast mecze takie rozegrał tylko 2 z Sigmą Olomuniec przegrał 3:1 i bezbramkowo zremisował ze słowacką Stredą.
Liczę mimo wszystko na spadek formy gości, bo kiedy Slovan ma zacząć comeback jak nie teraz? 3 krotnemu mistrzowi kraju nie przystoi walczyć o utrzymanie się w lidze, a i Zlin będzie chciał wykorzystać szansę, jakiej jeszcze chyba w tej lidze nie miał, dlatego bts + over 2,5 myślę, ze jest najbardziej prawdopodobny. Powodzenia!
⛔100
 
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV (rezerwy) - NAC Breda
Typ: Liczba goli ponad 4.5
Kurs: 6.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w ostatnim meczu 26 kolejki Holenderskiej Jupiler League drużyna rezerw PSV zmierzy się z NAC Breda. Gospodarze dzisiejszego spotkania z 43 punktami zajmują 5 miejsce w tabeli, natomiast piłkarze Bredy z 41 punktami plasują się na 8 pozycji. W poprzedniej serii meczów drużyna rezerw PSV wygrała wyjazdowy pojedynek z Dordrecht 3:2, natomiast NAC Breda przegrała w identycznym stosunku bramkowym z Waalwijk 2:3. Jak widać w obydwu tych spotkaniach padło po pięć goli. Dzisiaj mam nadzieje, że będzie podobnie i zostanie strzelona duża ilość bramek. Patrząc na historię pojedynków między tymi zespołami nie tak dawno zdarzył się mecz z dużą liczbą bramek - 15.04.2016 Breda wygrała w stosunku 5:2. Nic bym nie miał naprzeciw temu żeby dzisiaj historia się powtórzyła i stawiam na liczbę goli powyżej 4.5
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Malaga €- Las Palmas
Typ: Las Palmas
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czym sugeruję się, pisząc tę analizę? Ano właśnie beznadziejnymi występami w ostatnim czasie Malagi (nie wygrali żadnego z ostatnich 10 spotkań łącznie w pucharowych spotkaniach, jak i La Liga). Są na pewno to gracze z potencjałem i drużyna z osiągnięciami, ale w tym sezonie idzie im jak krew z nosa. Las Palmas natomiast ma fajne przebłyski. Dobry mecz zagrali z Sevillą, gdzie ponieśli porażkę 0-1, wcześniej jeszcze łatwo rozjechali Valencię 3:1, żeby zaraz później przegrać z Granadą 1:0. No są chimeryczni - fakt. Pamiętamy jednak, że potrafią grać w piłkę, co udowodnili meczem w CDR z Atletico, gdzie wygrali 2:3 w meczu wyjazdowym. Czyli też jest potencjał. Dzisiaj w zespole Malagi kilka absencji, m.in Kone, czy Recio z ważniejszych postaci, a w Las Palmas nie zagra Montoro ze względu na kontuzję. Czyli bez większych absencji w drużynie gości. Wątpię, że Malaga nagle &quot;odżyje&quot; po takich fatalnych występach.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:55
Spotkanie: Sutton - Arsenal
Typ: Arsenal (-3)
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami ostatni mecz 1/8 finału pucharu Anglii
Drużyna Arsenalu przechodzi kryzys, słabi w lidze, jak zawsze gubią punkty z drużynami ze środka tabeli, nie potrafią wygrać z drużynami z czołówki, do tego jak co roku beznadziejni w fazie pucharowej Lidzi Mistrzów, z której tym razem odpadli po pierwszy meczu prezentując żałosne widowisko od 1 do 90 minuty. Jedyne co im zostało to jak co roku walka o miejsce 2-4 w lidze oraz Puchar Anglii. W FA Cup dopisuje im szczęście w losowaniu, do tej pory grali z 2 ligowym Preston, a następnie z Southampton, które akurat miało spadek formy. I tym razem nie mogli trafić lepiej, dziś czeka ich mecz z 17 zespołem 5 ligi angielskiej. Sutton w tym meczu jest bez szans, a Arsenal nie mógł sobie wymarzyć lepszego rywala, aby choć trochę odpowiedzieć po ostatnich porażkach. Aby kibice na chwilę zapomnieli o meczach ligowych i w LM Arsenal w tym meczu musi zdobyć sporo bramek. Ma ku temu szansę, bo z tego co wyszukałem zagrają najlepsi zawodnicy, bez kilku wyjątków. Dodatkową motywacją dla Kanonierów jest fakt, że rywalem w 1/4 finału będzie również 5 ligowiec - Lincoln City, który sensacyjnie pokonał Burnley. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to najsłabsza drużyna z pozostałej ósemki i droga do półfinalu dla Arsenalu nie mogła ułożyć się lepiej.
Można grać z większym handicapem, ale po co ryzykować. Arsenal wygra różnicą przynajmniej 3 goli, 4:0 wystarczy ????
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Randers HH - Aarhus Handbold
Typ: 1
Kurs: 4,31
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybieram pojedynek z piłki ręcznej z najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii. Tabela wygląda tak:

Po przerwie spowodowanej mistrzostwami świata w piłce ręcznej powoli rozgrywki ligowe w poszczególnych krajach wchodzą w decydującą część sezonu regularnego. Randers to beniaminek, którego celem jest utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej w duńskiej lidze handballu. W swoim pierwszym meczu po mistrzostwach świata dzisiejsi gospodarze całkiem nieźle zaprezentowali się na wyjeździe z mocnym Holstebro przegrywając ostatecznie 30-33. Ich dzisiejszy rywal z kolei bardzo nieoczekiwanie przegrał spotkanie u siebie z Ribe Esbjerg 24-31. W tym spotkaniu myślę, że drużynę Randers stać na wygranie tego spotkania a drużyna Aarhus nie jest aż takim faworytem jak pokazują to stawki. Owszem faworytami w tym spotkaniu pozostają ale po takich kursach wolę zdecydowanie iść w stronę gospodarzy. Jest to spotkanie derbowe a w takich spotkaniach jest wszystko możliwe, spodziewam się niezwykle zaciętego, wyrównanego spotkania pełnego walki. W pierwszej części sezonu drużyna Aarhus u siebie ograła tego przeciwnika bardzo pewnie zwyciężając 36-24, jednak dzisiaj już tak łatwo nie będzie i goście aby wygrać będą musieli się tutaj sporo napracować. Ja jestem zdania, że gospodarze to spotkanie są w stanie wygrać. W styczniu nowym trenerem zespołu Randers został doświadczony Jan Poulsen, który jest szkoleniowcem z dużym bagażem doświadczenia oraz bardzo charyzmatycznym. Już w pierwszym spotkaniu z Holstebro widać było, że zespół funkcjonuje lepiej i jest całkiem inaczej poukładany. Do tego drużyna została wzmocniona kilkoma graczami i myślę, że w drugiej części sezonu zespół ten będzie grał dużo lepiej. W tym spotkaniu wierzę w nowego szkoleniowca i idę w stronę zwycięstwa gospodarzy. Randers u siebie ma bilans 3 zwycięstw i 5 porażek, natomiast Aarhus na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek. Meczu spodziewam się bardzo zawziętego i wyrównanego, w którym o końcowym wyniku zadecydują detale. Wierzę, że lepiej poukładanym zespołem okażą się gospodarze i wykorzystają atuta własnego boiska i zrewanżują się za sromotną porażkę z pierwszej części sezonu swemu rywalowi.
✅331
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 0

vesna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Zagłebie - Arka Gdynia
Typ: Arka
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wśród bukmacherów faworytem jest Zagłębie, jednak uważam, że Arka jest w stanie dzisiaj ugrać zwycięstwo (lub chociaż remis - jak w poprzednim spotkaniu między tymi zespołami 1:1).
Ostatnie wyniki Zagłębia:
- zwycięstwo z Piastem, który jest 14 w tabeli
- remis z sąsiadującą Pogonią, która nie ma najlepszej formy
- zwycięstwo 1:0 z Termaliką i dwie porażki z Lechem i Koroną
Z drugiej strony mamy Arkę:
- przegrana z Legią (uznam, że jedynie 1:0, a ostatnią porażkę Legii z Ruchem potraktuję jako wypadek przy pracy i konsekwencję meczu z Ajaxem)
- zwycięstwo z sąsiadującym Śląskiem i Ruchem, przegrana z Jagiellonią 2:3 (ukazanie, że mogą walczyć z liderem)
Drużyny dzieli 5 punktów. Uważam, że Arka pokazała że umie walczyć z zespołami z górnej części tabeli. Do tego patrząc na spotkania towarzyskie przed rundą: Arka 3 zwycięstwa, jeden remis. Zagłębie: 2 remisy, jedna przegrana stawiam dziś na Arkę.
⛔100
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, Orlen Plus Liga Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź
Typ: Pałac Bydgoszcz
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet

Spotkanie jest popularnych public betem, masówka w stronę Łódzkich siatkarek, które w ostatnich 5 spotkaniach zdobyły 7 punktów. Gospodynie z Pałacu mają 4 porażki pod rząd. Dziś oba zespoły w pełnych składach, mobilizacja w obozie zespołu z Bydgoszczy duża tym bardziej iż przyjedzie do nich beniaminek. W pierwszy spotkaniu Pałac wygrał 3-1 dzisiaj również gram w kierunku drużyny która ma słabszą serię i która zdecydowanie kadrowo ma mocniejszy skład niż beniaminek z Łodzi. Kiedy mają się przełamać jak nie dziś?
GL!
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina:CHALLENGER MEN - SINGLES: Morelos (Mexico), hard - 1/16-finals
Godzina: 19:00
Spotkanie: Endara I.-Barry S.
Typ: 2
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przyznam szczerze, że zdziwiło mnie to jak bukmacherzy wystawili kursy na to spotkanie. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Barry. Jest to zawodnik może nie z wysokiej półki challengera, ale na pewno jest lepszy od swojego rywala. Nie wiem czemu takie kursy są na ten mecz. Ale nie zapominajmy, że tam w Meksyku może nie być &quot;czysto&quot;. Ale zobaczymy. Wszystko przemawia za tym, że Barry weźmie ten mecz. Na pewno jest dużo lepszy na hardzie. Dysponuje o wiele większą siłą. A to na hardzie odegra główną rolę. Endara to zawodnik głownie szczebla ITF. Ja go kompletnie nie widzę jako zwycięzcę tego spotkania. Ale jak będzie ? Zobaczymy. Nie takie mecze widziałem, że bici faworyci do zwycięzca dostawali baty jak małe dzieci. Dlatego nie gram DW tylko zwycięstwo. Jeszcze ten Meksyk jakoś dodatkowo mnie nie przekonuje, ale zobaczymy Powodzenia !
⛔100
 
M 0

marcel-122359

Użytkownik
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - cypr pierwsza dywizja
Godzina: 18:00
Spotkanie: APOEL - AEL Limassol
Typ: AEL Limassol
Kurs: 4.20
Bukmacher: BET365
Analiza: Po czwartkowy meczu przegranym z ath. Bilbao(3:2) muszą skupić się na rewanżu. Najlepszy strzelec na ławce soteriou(15) i bezpieczna przewaga 3 pkt nad drugimi apollon. Myślę że ten mecz odpuszczą by skupić się na lidze europejskiej.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Grecja - Super League
Godzina : 18:30
Spotkanie : Ael Larissa – Levadiakos
Typ : remis/remis (do przerwy/koniec meczu)
Kurs : 4,20
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Dzisiaj mecz Ael Larissa zagra z Levadiakos. Faworytem do zdobycia kompletu punktów są gospodarze, jednak ja postanowiłem zagrać tutaj na remis. Goście zajmują 14 miejsce z dorobkiem 14 oczek na swoim koncie, na wyjazdach zagrali do tej pory 10-krotnie notując 0 wygrane 2 remisów oraz 8 porażek, jest to jeden z najgorszych wyników w lidze bowiem pod względem spotkań wyjazdowych zajmują ostatnią pozycję. Gospodarze u siebie zagrali 10-krotnie 3 razy wygrali 4 remisy i 3 porażki. W tym meczu jednak liczę na remis, biorąc pod uwagę ostatnie mecze tych drużyn Ael Larissa porażka/remis, Levadiakos porażka/porażka.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:55
Spotkanie: Sutton - Arsenal
Typ: over 2.5 (1 połowa)
Kurs: 4,20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału Pucharu Anglii pomiędzy Sutton United a Arsenalem Londyn. Przed nami ostatnie już spotkanie tej fazy FA Cup. Faworytem tego spotkania jest nie kto inny jak Arsenal i nie może to dziwić bowiem Sutton to tylko piąto-ligowiec, na dodatek zajmujący dolne rejony tabeli w lidze. Sutton w pięciu ostatnich spotkaniach zanotowało jedną wygraną remis oraz trzy porażki z rzędu, co nie wróży niczego dobrego dla nich przed dzisiejszym pucharowym starciem. Tak na dobrą sprawę dla piłkarzy Sutton mecz z Arsenalem będzie prawdopodobnie największym wydarzeniem w całej ich karierze. Sam awans do tej fazy rozgrywek może być traktowany jako wielki sukces. Wprawdzie pokonanie takich tuz w pierwszych rundach jak Dartford czy Cheltenham nie robi na nikim wrażenia, ale już wyeliminowanie Wimbledonu, a następnie Leeds, nie mogło przejść bez echa. Wracając do Arsenalu, to widać wyraźny kryzys formy Kanonierów o ile porażkę w lidze na własnym obiekcie z Watford można było nazwać wpadką to już sromotne porażki z Chelsea 3:1 w lidze oraz 5:1 z Bayernem w Lidze Mistrzów, nie oszukujmy się były totalną kompromitacją. Dzisiejsze spotkanie będzie na pewno szansą na wymazanie z pamięci ostatnich blamaży, bo z kim podopieczni Arsene Wengera mają się rozstrzelać jak nie z drużyną z piątej ligi. Nie mam wątpliwości co do tego kto dziś wygra i sądzę, że padnie tu sporo bramek, wszelkie overy jak najbardziej przewidziane. Co ciekawe wystarczy spojrzeć na sylwetkę Wayne&#39;a Shawa 45-letniego bramkarza gospodarzy https://pbs.twimg.com/media/C5HAQlMWAAAcEt5.jpg , który waży aż 115kg i tu właśnie upatruję szansę na sporo bramek, przy takiej wadze oraz podeszłym wieku, jego ruchliwość w bramce będzie ograniczona. Wszelkie strzały z dystansu powinny spokojnie znajdywać światło bramki, a jeżeli zagrają dynamiczni skrzydłowi jak chociażby Theo Wallcott czy Alex Oxlade-Chamberlain, to bramki będą gwarantowane. Już w pierwszej połowie powinniśmy ujrzeć co najmniej trzy trafienia. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:55.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Siarka vs Polpharma
Typ: 1
Kurs: 4,35
Bukmacher: Oddsring
Data/godzina rozpoczęcia: 20.02.2017/19:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/Kxm2NJ9o/#szczegoly-meczu
Analiza:
Na jednej ze stron czytam, że Siarka tanio skóry nie sprzeda, i oby tak było. Siarka w ostatnim bezpośrednim spotkaniu na własnym parkiecie wygrała z Polpharmą, jednak od tego czasu sporo się zmieniło. Minęło półtora roku, a więc spójrzmy jak teraz wygląda sytuacja obu drużyn. Gospodarze są na ostatnim miejscu. W tym roku wygrali zaledwie jedno spotkanie. Ostatnio przegrali z Rosą 14-stoma punktami. W rzutach za dwa punkty mają 41% skuteczności, w rzutach za trzy 31%. Statystyki nie powalają. Kluczowymi zawodnikami są Reieford, Jakóbczyk, Brown. Wąska ławka może być dziś problemem dla trenera Zbigniewa Pyszniaka, ale zawsze występ przed własną publicznością dodatkowo mobilizuje. Polpharma natomiast wciąż liczy się w walce o play-off. Zajmują 11 miejsce, rywalizacja będzie ciekawa. Można przeczytać, że nie mogą sobie pozwolić na porażkę z niżej notowaną drużyną, ale nie wolna przekreślać gospodarzy. Przede wszystkim gospodarze muszą pilnować Sajusa, i Davisa, będzie ciekawa rywalizacja podkoszowa. Typ dla mniej odważnych, jakiś handicap dodatni w stronę gospodarzy-powodzenia
⛔100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Fa Cup
Godzina: 20:55
Spotkanie: Sutton Utd - Arsenal
Typ: Obydwie drużyny nie strzelą gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam na dziś spotkanie z angielskiego pucharu FA. Na celowniku Arsenal Londyn jeden z faworytów do zdobycia mistrzostwa Anglii przeciwko Sutton United drużyna z 5 ligi Angielskiej, w której to zajmuje 17-stą pozycję. Kto wygra? Cóż nie to dzisiaj obstawiam. Mój typ to No Bts, czyli obydwie drużyny nie strzelą gola w tym meczu. Jakoś nie widzi mi się to, aby Arsenal podszedł do tego spotkania na luzie, zresztą pokazali w ostatnim meczu na tym turnieju przeciwko Southampton (że zależy im na wygranej), gdzie pokonali rywalów aż 5-0. Dzisiaj myślę, że nie odpuszczą i mimo kilku braków w ich ekipie poradzą sobie bez większych problemów. No nie oszukujmy się Sutton United nie jest drużyną, która jest w stanie zagrozić Arsenalowi. W futbolu było wiele niespodzianek, ale aż takich to chyba nie. Moim zdaniem Sutton nie ma szans strzelić bramkę. Jeśli będą mięli dobrą sytuację to już będzie dla nich sukces. Polecam!
✅60
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga -Las Palmas
Typ: 1
Kurs: 2,03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:


W dużym skrócie. Liczę, że dziś Malaga przełamie swoją fatalną serię. O ile na jej początku wyglądali mizernie to ostatnie mecze były już całkiem niezłe. W 4 ostatnich spotkaniach zdobyli 2 punkty, choć realnie uważam, że byli w stanie zgarnąć co najmniej 6. Limit pecha wykorzystali, czas na zwycięstwo.
Jak na razie ten rok jest dla Las Palmas bardzo słaby. Jako tako zagrali z Valencią i na tym koniec. Ich gra wygląda zwyczajnie słabo. Porażka z Granadą, pierwsza porażka na własnym stadionie sezonie z Sevillą pokazują tylko, że od jakiegoś czasu tendencja ich formy jest spadkowa. Nie widzę powodów by dziś mieli się przełamać odnieść swoje pierwsze zwycięstwo na obcym stadionie.
✅103
 
barron 88

barron

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga -Las Palmas
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: unibet
Boquerones u siebie w domu o godzinie 20:45 podejmują drużynę z Wysp Kanaryjski, Las Palmas. Mecz niezwykle egzotyczny i zapowiada się ciekawie, szczególnie dlatego, że mecz rozgrywany jest w Maladze, na Estadio La Rosaleda gdzie zawsze jest bardzo ciekawie, a atmosfera jest bardzo napięta. Dzisiejszym arbitrem spotkania jest Jose Sanchez Martinez, za którym kibice Boquerones nie przepadają, a wręcz nie jest mile widziany na tym stadionie, a to wszystko za sprawą meczu z ubiegłego sezonu przeciwko Atheltic Bilbao, który Malaga przegrała 0-1, a Sanchez Martinez popełnił kilka karygodnych błędów na niekorzyść gospodarzy - między innymi ręka jednego z basków w polu karnym.
Las Palmas w tabeli plasuje się na 12. miejscu, z kolei Malaga na 14. Pomiędzy tymi dwoma zespołami plasuje się drużyna z Andaluzji - Real Betis. De facto bezpieczne miejsca, ale Malage dzieli tylko 7. punktów od 18. miejsca, które w chwili obecnej zajmuje Gijon. Za wszelką cenę zawodnicy Malagi będą chcieli wygrać to spotkanie, żeby wskoczyć na miejsce 13. tuż za kanarkami.
Kilka słów o arbitrze tego spotkania, który jak się wydaje przeszedł dużą metamorfozę w porównaniu do poprzedniego sezonu. W ubiegłym sezonie ten sędzia był nieubłagaly i nie wahał się sięgać do kieszonki, czy to umiejscowionej na klatce czy w tylnej kieszeni.
Sezon 15/16 - 19 spotkań: 131 żółtych kartek i 6 czerwonych. Jak można sobie wyliczyć średnio pokazywał ponad 7 kartek na spotkanie, co dało mu pierwsze miejsce pod względem kartkowym wśród hiszpańskich sędziów.
Co ciekawe, w tym sezonie ten współczynnik bardzo się zmniejszył:
Sezon 16/17 - 11 spotkań: 45 żółtych kartek i 3 czerwone. Średnia to 4.45 kartki na mecz i na tę chwilę hiszpańskie media porównują go do takich arbitrów jak Vicandi Garrido czy Ricardo de Burgos - czyli jednych z najgorszych sędziów na Półwyspie Iberyjskim.
Malaga w tym sezonie nie zbacza z toru i jak co sezon granica wokół 3. indywidualnych upomnień na mecz jest utrzymana. Co prawda więcej kartek zawodnicy Malagi oglądają na wyjazdach, ale tylko o 8%. Tak de facto, to w tym sezonie Pan Sanchez Martinez spośród 11. spotkań jakie miał okazję sędziować, tylko w trzech z nich linia, która jest wystawiona w dzisiejszym meczu - 5.5 - została pokryta tylko trzy razy. Myślę, że w tym spotkaniu dużą rolę odegra właśnie postać tego arbitra bo mecz toczy się o wysoką stawkę.
Również piłkarzom Las Palmas ten sędzia nie przypadł do gustu. Jeszcze za czasów sędziowania w Segunda Division J. Sancheza w 8. spotkaniach zawodnicy kanarków obejrzeli 35 żółtych kartek i 4 czerwone, ale i w Primera Division w zeszłym sezonie w meczu przeciwko Vigo zawodnicy Las Palmas zobaczyli 6. żółtych kartek za sprawą tego sędziego, a 17 września 2016 roku ten arbiter został wybrany do sędziowania meczu z udziałem tych dwóch drużyn i wtedy pokazał cztery żółte kartki.
Spośród 10. piłkarzy, którzy otrzymali najwięcej żółtych kartek w Primera Division można tam znaleźć takie nazwiska jak Marko Livaja (9 żółtych, kartka co 129.67 minut), Roque Mesa (9 żółtych, 197.44) - zawodnicy Las Palmas czy Ignacio Camacho (9 żółtych, kartka co 210 minut) - zawodnik Malagi.
Powodzenia!
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom