>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.03.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 20 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets (ML)
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Denver w dalszym ciągu jest bardzo niedocenianą drużyną przez bukmacherów, a moim zdaniem ta ekipa ma naprawdę spore szanse, by namieszać w fazie playoff. Forma Nuggets jest rewelacyjna, gdyż wygrali oni 12 spotkań z rzędu co jak na NBA jest sporym wyczynem. Denver jest drużyną znacznie lepszą niż w zeszłym sezonie. Oglądałem ich ostatni mecz z Chicago Bulls i ich gra byłą naprawdę wyborna. Teraz oprócz wspaniałej gry ofensywnej Nuggets całkiem nieźle bronią i można powiedzieć, że jest to teraz drużyna kompletna, bez jakichś większych słabych punktów. Ich ogromnym atutem jest atletyzm oraz młody wiek zawodników, dzięki czemu granie dzień po dniu to dla nich żaden problem. Denver wygrali dwa ostatnie bezpośrednie mecze z Oklahomą: 105:103 oraz 121:118 po dogrywce. W tych meczach Nuggets grali na własnym parkiecie, ale na wyjeździe nie są bez szans. Uważam, że kurs na Nuggets to niemałe value, więc warto spróbować.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EGIPT: Pierwsza liga
Spotkanie: Enppi - El Gounah
Typ: Enppi
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam! Jutro odbędzie się ciekawy mecz w lidze egipskiej pomiędzy Enppi a El Gounah. W owym meczu stawiałbym na gospodarzy, którzy zajmują 1 miejsce w tabeli ex aequo(czy.egzekwo ;) ) z drużyną Al Ahly(jednakże Enppi ma lepszy bilans bramkowy). El Genuah zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli (8) z dorobkiem 0 zwycięstw! 5 remisów, 1 porażka, natomiast zespół rywali: 3 zwycięstwa, 3 remisy, 1 porażka. Poprzednie potyczki obu tych drużyn kończyły się następująco:
ENPPI - El Gounah 3-3
El Gounah - ENPPI 2-1
ENPPI - El Gounah 1-0
El Gounah - ENPPI 0-1
ENPPI - El Gounah 2-1
Gospodarze na własnym boisku są zdecydowanie faworytami a przemawia za tym: wspomniane własne boisko, większy doping kibiców oraz chęć &quot;ucieknięcia&quot; drugiemu w tabeli Al Ahly.

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL Spotkanie: Pittsburgh Penguins – Washington Capitals
Typ: 1
Kurs: 1,76 Bukmacher: Bet365
Analiza:
W środę, o godzinie 00:30 czasu polskiego, w Consol Energy Center spotkają się Pingwiny i Stołeczni. Gospodarze jutrzejszego pojedynku to aktualnie lider konferencji wschodniej z dorobkiem 44 punktów, na które składają się aż 22 zwycięstwa (3 po dogrywce) i 8 porażek. Bilans bramkowy to 108 zdobytych i 80 straconych. Drużyna ze stolicy USA znajduje się na odległej 13 pozycji z dorobkiem 25 punktów – 12 wygranych (2 po dogrywce) i aż 16 porażek (1 po dogrywce). Bilans bramkowy 78:85.
Pittsburgh Penguins na własnym lodowisku legitymują się bilansem 10-0-0-4 (49:34 w bramkach). Washington Capitals są jedną z najgorszych drużyn pod względem spotkań wyjazdowych – w 13 spotkaniach odnieśli 4 wygrane (jedna po dogrywce) i 9 porażek (również jedna po dogrywce). Bilans bramkowy to 32:45.
Pingwiny znajdują się w wybornej formie. Patrząc na 10 ostatnich spotkań w lidze (zarówno u siebie, jak i na wyjeździe) odnieśli aż 9 wygranych (2 po dogrywce) i tylko jedną porażkę. Zespół z Waszyngtonu w ostatnich 10 meczach odniósł 5 wygranych (jedna po dogrywce) i 5 porażek. Zawodnicy z Pensylwanii po raz ostatni przegrali u siebie 21 lutego z drużyną Philadelphia Flyers w stosunku 5:6. Po tej porażce wygrali 7 kolejnych spotkań – każde w regulaminowym czasie gry – i nie zanosi się na to, aby jutro miało być inaczej.

✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Montreal Canadiens - Buffalo Sabres
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Analiza: W nocy o 00:30 odbędzie sie spotkanie pomiędzy drużynami Montreal Canadiens a Buffalo Sabres. Zacznijmy od tego że gospodarze są wiceliderem obecnie ze strata tylko 2 punkow do lidera więc mają o co walczyć tym bardziej że mają 2 zaległe mecze. Goście nie spisują sie w tym sezonie najlepiej i w ostatnich meczach również są w kiepskiej sytuacji przegrywając ostatnie 5 meczy (wliczając w to dogrywki oczywiście ). Drużyna z Montrealu w ciągu ostatnich 5 meczu jest niepokonana co potwierdza ich możliwości na sięgniecie po tytuł w tym roku. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami gospodarze rozjechali jak czołgiem swoich rywali az 6:1 dlatego dziś obstawiam że w tym meczu również im pokażą jak świetną są drużyną a kurs jeszcze bardziej mnie zachęcił do tego pomimo że w meczach tych drużyn nawet w ostatnich latach częsciej wygrywało Buffalo lecz to nie jest ich sezon co potwierdzają swoją obecną pozycją w tabeli.

⛔ 100
 
stanley-63 821,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J-League 2
Spotkanie - Fagiano Okayama : Mito Hollyhock
Typ - Mito Hollyhock
Kurs - 3.10
Buk - Bet365
Analiza :
To dopiero 4 kolejka 2 J-League i trudno coś powiedzieć na temat formy drużyn dlatego w tym spotkaniu pójdę w/g statystyk . Po 3 kolejkach obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i tak gospodarze miejsce 14 z dorobkiem 3 pkt po 3 meczach remisowych dwa na swoim terenie i 1 na wyjezdzie w bramkach 2:2 , natomiast goście o jedną pozycję wyżej miejsce 13 a na ich koncie 4 pkt a przekłada się to na dwa spotkania na swoim terenie i tu wygrana i remis i jeden wyjazd niestety porażka i to 3:1 z Gainare Tottori , jednak liczę na ich zwycięstwo pierwsze w tym sezonie wyjazdowe właśnie na ternie Fagiano Okayama bo jak już wyżej wspomniałem idę w/g statystyk a te podpowiadają iż goście potrafią tutaj grać bo bilans na tym stadionie to 1-0-3 w bramach 2:6 a ogólnie to nie za wiele spotykały się te drużyny bo tylko 9 meczy bezpośrednich i bilans 1-3-5 w bramkach 9:16 . Tak więc stawiam na zwycięstwo Mito Hollyhock po dobrym kursie . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
bedlin 30

bedlin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie:
Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets +9,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Powyżej kolega 5xhardolx5 dodał posta z typem czystym na Denver Nuggets w tym meczu. Generalnie analiza jest bardzo dobra, a kurs może naprawdę zachęcać, ja jednak uważam, że jeśli zawodnicy z Denver będą dawać z siebie więcej niż wszystko, wygrają minimalnie, ponieważ dyspozycja dwóch zespołów jest praktycznie porównywalna. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Nuggetsi zagrali wczoraj naprawdę ciężkie spotkanie z Chicago Bulls, gdzie miała miejsce dogrywka, dlatego do tego nocnego spotkania dochodzi zmęczenie. Mimo wszystko pojedynek będzie wyrównany, jednak moim typem są mimo wszystko goście. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Nuggetsi wygrają, ale każdemu zdarza się potknięcie, dlatego +9,5 z kursem 1,9 naprawdę wygląda zachęcająco. Warto zauważyć, że goście naprawdę są teraz w gazie i wygrywają spotkanie za spotkaniem.
Polecam zagrać ;)


✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - JAPONIA: J-League Dywizja 2
Spotkanie: Chiba - Tottori
Typ: x2
Kurs: 2.63
Buk: Bet365
Analiza:

Chiba w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrała sześć razy, raz zremisowała i trzy razy przegrał.
Tottori w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrał cztery razy, trzy razy zremisował i trzy razy przegrał.
W tym spotkaniu ostawiłem na x2 ponieważ według mnie Tottori mają sporą szansę na wygraną. Ostatnio grali ze sobą 19.08.2012 r. i Tottori wygrało. Oba zespoły grały z Oitą i Chiba przegrała, natomiast Tottori wygrało. Według mnie gości stać w tym meczu na wygraną, ale bezpieczniej jest podeprzeć się remisem, dlatego też dałem w tym spotkaniu x2.

Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Goffin D. - Haase R.
Haase R. ::: 2,10 ::: Pinnacle ::: 5/10

Kto to jest w tym sezonie Goffin? Wyniki w tym sezonie beznadziejne i przegrywa wszystko jak leci. Co lepsze i najciekawsze, Belg zapisany jest do turnieju we Francji który odbędzie się w następnym tygodniu w Le Gosier. Tam rok temu wygrał ten turniej, więc myślę, że i w tym roku będzie chciał obronić tytuł, albo chociaż powalczyć.
Patrząc na wyniki Holendra można zauważyć same porażki, ale jak już się przyjrzymy bliżej tym porażkom to wcale one nas nie dziwią. Porażka z Andym Murrayem, Jamsem Blakiem, Gillesem Simonem, Ernestsem Gulbisem, Jurgenem Melzerem, Sijslingiem czy Bedene (doszedł do finału w Indiach) chluby Robinowi nie ujmują. Teraz moim zdaniem najlepszy moment na przełamanie tej złej passy, bo już w Zagrebiu pokazał, że z gorszymi rywalami typu Petzschner czy Martin Klizan potrafi wygrać.

Zła data.
 
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie B
Spotkanie: Varese - Novara
Typ: X
Kurs: 3.17
Buk: Pinnacle
Analiza :
Witam. Oferta z NBA dzisiejszej nocy słaba, więc korzystam z okazji do lekkiego nadrobienia w klasyfikacji miesiąca i atakuję wyższy kurs. Zacznę może od przytoczenia faktu, że włoska Serie B to strasznie dużo meczów kończonych remisem (coś w rodzaju polskiej &quot;ekstraklapy&quot;). Jutro spotykają się dwie drużyny z górnej połowy tabeli. Drużyna Varese w ostatnich meczach notuje lekką obniżkę formy osiągając zwycięstwo, remis i 3 porażki. Z kolei drużyna Novary nie przegrała od 5 spotkań notując 2 zwycięstwa i 3 remisy. Można pomyśleć idealna sytuacja do podziału punktów. Novara traci 3 punkty do strefy PlayOff i możliwości awansu do Serie A, więc jutro pewnie da z siebie wszystko. Co więcej H2H między tymi drużynami jest bynajmniej dziwny:
27.10.12 SER Novara-Varese 1 : 1
26.02.11 SER Novara-Varese 1 : 1
06.10.10 SER Varese-Novara 3 : 1
28.02.10 LEG Varese-Novara 1 : 1
11.10.09 LEG Novara-Varese 1 : 1
W ostatnich 3 latach zostało rozegranych między tymi drużynami 5 meczy z tego aż 4 (sick!) zakończyły się remisem i to zawsze 1-1. Jak widzimy w rundzie jesiennej również pada taki wynik. Nie widzę jutro innej możliwości jak podział punktów. Polecam !

⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Belgia , Belgacom League godz.20:30
Spotkanie: Westerlo - Dessel
Typ: Połowa/Koniec - Westerlo/Westerlo
Kurs: 2.15
Bukmacher: http://sports.williamhill.com

Analiza :
Na środę wybrałem spotkanie w drugiej lidze belgijskiej w które drużyna Westerlo zmierzy się na swoim stadionie z ekipą Dessel.Faworytem są gospodarze , którzy mają znakomitą formę 5 zwycięstw z rzędu w których strzelili 11 bramek , a stracili tylko jedną , to naprawdę robi wrażenie.Poza tym znajdują się oni aktualnie na drugim miejscu ze stratą 6 punktów do pierwszej lokaty , no a jeśli w środę wygrają to ta strata się zmniejszy do trzech oczek.Westerlo u siebie prezentuje się bardzo dobrze , ma 8 wygranych , 4 remisy i tylko jedna porażka.Jeśli natomiast chodzi o drużynę gości to znajdują się oni jak na razie na 8 miejscu z formą niestabilną gdyż ostatnio zaliczyli 2 porażki , 2 wygrane i remis , a więc widać , że chłopaki grają w kratkę , a patrząc jak prezentują się na wyjeździe dają mi większe szanse na wejście mojego typu , gdyż Dessel na wyjeździe ma 2W 4R i 8P i spisuje się o wiele gorzej niż na swoim stadionie , na moje szczęście teraz będzie grało na wyjeździe.Jeśli chodzi o mój typ to sądzę , że ten mecz na pewno wygrają gospodarze , pytanie tylko czy do połowy zdołają prowadzić...mam nadzieję , że tak , a ostatni mecz między tymi drużynami potwierdza mój typ , wtedy to Westerlo na wyjeździe pokonało Dessel 4:0.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????

✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Florida Panthers(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Unibet
20.03.2013 00:05
Analiza:
Ciekawe spotkanie tak jak i cała najlepsza liga hokejowa świata.Na dziś typ odważny aczkolwiek myślę że kursy nie grają i dziś wierzę że w końcu pantery się przełamią.Nie udało się z wyspiarzami na własnym terenie to dlaczego ma sie nie udac na obcej tafli.Gospodarze ostatnio także nie najlepiej bo aż trzy porażki z rzędu.A już tak dobrze im sżło i wygrywali z kim popadło.Ale jak to w NHLu jest przychodza także słabsze dni więc na dziś licze że się jeszcze nie otrząsneli z dołka i dziś zalicza kolejną wpadkę.Pantery z wyspiarzami strzelali na bramkę przeciwnika o pięc strzałów więcej ale skuteczności zabrakło i ulegli jedna bramką.Od sześciu spotkań są bez wygranej i w końcu przyszedł czas aby się udało i było to przestrogą dla innych ze nalezy się także z nimi liczyć bo mogą pazurkami zadać &quot; ból&quot;.Bilans może mają nie korzystny z caroliną na ich tafli ale z ostatnich pięciu spotkań udało im się wygrać raz na ich tafli.Sądzę że dziś także są w stanie gdyż powinni być bardziej zmotywowani do wygrania tego spotkania niż Hurricanes. Tego im życzę że dołek gospodarzy trzeba wykorzystać a samemu się otrząsnąć i zacząć grać i straszyć rywali grą jak i skutecznością w ataku.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 13

tuja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA - NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Orlando Magic
Typ: 1 (-11)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Nie oszukujmy się . Indiana jest zespołem z conajmniej klasę lepszym od Orlando . Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę , że Pacers są gospodarzami tego spotkania . Statystyka 22-8 we własnej hali mówi sama za siebie .Indiana znów wskoczyła na wyższy bieg po seri dwóch porażek , jednak były to zespoły znacznie lepsze ( Celtics oraz 79ers) od słabo dysponowanych Magików . Stąd też przeczuwam wysokie zwycięstwo gospodarzy .

Kiepska analiza.
 
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Montreal Canadiens - Buffalo Sabres
Typ: 1 (-2) AH ze zwrotem
Kurs: 3.3
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jest to trzecie spotkanie tych drużyn w tym sezonie narazie jest 1-1 gdyz canadiens rozbili sabres 6-1 w piewszym spotkaniu zeby 5 dni pozniej przegrac 5-4 w karnych po zacietym spotkaniu . Sabres to nie jest druzyna wyjazdowa, wogole wygrali 5 na ostnich 17 spotkan, nie jest to bilans godny pochwaly i wydaje mi sie ze bedzie im ciezko o PO z takim graniem. Co do Kanadyjczyków sa oczywiście faworytami i napewno to potwierdza we wlasnej hali tym bardziej za buffalo na wyjezdach nie idzie z mocnymi druzynami. Fajny kurs Canadiens moga powtorzyc wynik z lutego i rozbic sabres ponownie.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - St Louis Blues
Typ: St Louis Blues strzeli powyzej 2.5 gola (razem z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Canucks nie moga odnaleźć od jakiegos czasu formy i tkwią w takim swoim marazmie. W przodzie ostatnio dobrze zagrali jedynie w meczu z Nashville kiedy to strzelili 7 bramek, ale stracili i tak 4, a grali na swojej tafli. Najwieksza ich bolączka ostnimi czasy to brak pewności z tyłu. W ostatnich meczach regularnie traca bramki, jak choćby wspomniane 4 z Nashville, 5 ze Skrzydłami czy wczoraj 3 z Minnesotą. Luongo jakoś nie może odnaleźć dobrej formy jak równiez cała defensywa. Wczoraj jak wspomniałem grali mecz z Minnesota i dzisiaj bedą czuć w nogach ten mecz. Na przeciwko Nutki, które chyba całkowicie zostawiły kryzys za sobą. Graja z poltem, wygladają coraz lepie, w pfensywie mają szeroki wachlarz zagrań i myślę, ze są w stanie regulanie strzelać bez wiekszych wpadek. Ostatnio jedynie z genialna ekipa Kaczek nie strzelali 3 bramek, ale jeden mecz wygrali więc na pewno to jest na plus. W tej formie obu ekip i biorac pod uwage wczorajszą potyczkę Canucks jestem w stanie zaufac dzisiaj Nutkom.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Florida Panthers
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzis w NHL spotkanie dwoch ekip, którzy mają cos do udowodnienia swoim kibicom. Carolina coś się zacieła, po fajnej serii zwycięstw nadeszła czarna seria trzech porażek z rzędu. Natomiast goście z Florydy serwują jeszcze gorszy scenariusz swoim fanom - 6 porażek z rzędu. Zapewne Carolina jak i Pantery będą szukać dzis przełamania. Moim zdaniem łatwiejsze zadanie mają chłopaki z Caroliny, gdyż zajmują oni 3 miejsce w swojej konferencji, kiedy to Floryda zamyka stawkę. Wydaje mi się, że goście będą musieli poczekac do następnego meczu z Rangersami by myślec o zakończeniu czarnej serii, bo mimo wszystko Carolina to zespół o trochę lepszy (przynajmniej na obecną chwilę). Natomiast Huriccanes nie przepaszczą szansy wejścia na zwycięski tor, kiedy do ich hali przyjeżdza ekipa, która przegrywa mecz za meczem.
W tym roku obie ekipy spotykały się juz trzy razy. Dwa razy górą byli hokeiści Caroliny inkasując punkty na wyjeździe i we wlasnej hali. Pantery raz pokonali u siebie Huriccanes.

⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia - SM-liiga - Play Offy
Spotkanie: Tappara - IFK Helsinki
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wypatrzyłem, że jutro o 17:30 zapowiada się bardzo fajny i ciekawy mecz w ramach fazy play-off w Finlandii. Będzie to 1-wszy mecz pomiędzy tymi drużynami w tej fazie. W lidze w sezonie zasadniczym gospodarze jutrzejszego meczu zajeli 2 miejsce zdobywając 108 pkt (tylko 3 pkt mniej niż lider Jokerit) zaś goście uplasowali się na 8 miejscu z 91 pkt zdobytymi. Ale do postawienia na zespół gospodarzy nie tylko to mnie przekonuje. A mianowicie są oni ostatnio w świetnej formie, 6 ostatnich spotkań to czyste (mam na myśli bez dogrywek i karnych) zwycięstwa zaś bilans ostatnich 10 spotkań to tylko 2 przegrane. Bilans ostatnich meczy Tappara na własnej tafli też taki sam czyli 8-2. IFK Helsinki zaś bilans ostatnich 10 meczy to 6-4 a jeśli chodzi o same wyjazdy to 5-5. Bilans ostatnich meczy pomiędzy zespołami natomiast to 5-5. Myślę, że gospodarze jutro zrobią pierwszy pewny krok w stronę awansu do dalszej fazy tym bardziej, że są zespołem lepszym i do tego wyraźnie w formie. Powodzenia !

✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna J-League 2
Spotkanie: Roasso Kumamoto - G-Osaka
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
Buk: Bet365
Analiza: Tym razem wybrałem spotkanie w japońskiej lidze. Nie jestem wielkim specem od tych rozgrywek, jednak przypadł mi do gustu jeden zakład, który ma dość spore szanse na powodzenie. G-Osaka wiadomo jedna z lepszych ekip w lidze, dysponująca solidną siłą ofensywną która strzela kilku bramek na mecz. Na wyjazdach najczęściej zdobywają gole, wiec akurat nie wydaje mi się, żeby mieli problemy ze zdobycie bramki jutrzejszego ranka naszego czasu. Ponadto Kumamoto lubi tracić bramki, już po trzech kolejkach stracili 6 bramek. Co do ich ataku - nie jest najgorzej i wcale nie odbierałbym im szansa na przynajmniej remis. W każdym bądź razie BTS też wydaje się dobrym ruchem, nie jestem w stanie powiedzieć na ile gospodarze zagrają z tyłu, ale Osaka musi gonić czołówkę. Oni też maja skłonności do tracenia bramek, w poprzednim sezonie nie za bardzo trzymali poziom czystego konta i praktycznie tracąc co spotkanie gola. Jak będzie tym razem należy oglądnąć spotkanie. Ja stawiam na ofensywny mecz z przynajmniej trzema bramkami, bo jak najbardziej na to stać obie drużyny.

✅ 70
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Volta Ciclista a Catalunya
Spotkanie: Denis Mienszow - Rigoberto Uran
Typ: Rigoberto Uran
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem na co stać Wigginsa więc jeśli np po zejściu z treningu wysokogórskiego Bradli nie ogarnie to opcja nr 2 to Uran. Jutro ciężki etap, nawet bardzo ciężki:
Km. 65 Alt de Sant Hilari (1 kategoria) (10 km/4,5%)
Km. 146 Túnel Collabós (1 kategoria) (4,5 km/9%)
Meta Vallter 2000 (najwyższa kategoria) (12 km/7,8%)
z tym że:
Vallter 2000 to niewielka stacja narciarska w regionie Girona. Podjazd z Camprodan / 955 m / ma 23 km. Pierwsze 9 km bardzo łagodne - 2,6%, kolejne 3 km stromsze - 4,6%, następne 6 km jest najtrudniejsze - 8,5% / w tym 2 km 9,5%/, ostatnie 5 km - 6,3%. Profil jest do wysokości 2145. Może zbudowali / jak to w Hiszpanii/ jakąś nową drogę nieco wyżej, na 2200 skoro tak podają. za szoszarowery
Więc jest ogień jak widać na ostatnim podjeździe. Na dodatek Uran prowadząc Frooma na TA trzymał się do samego końca i podejrzewam że w SKY teraz będzie to samo, by mieć możliwość jazdy na drugi fortepian wrazie co. Mienszow ma być pomagierem Purito, ale tu bardziej Moreno będzie pomagał a na dodatek jest też lepszy Spilak. Więc jeśli ktoś ma wcześniej strzelać to będzie to Rusek aniżeli Kolumbijczyk.

Więcej informacji w dziale kolarstwo, zapraszam ;)
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL, sezon zasadniczy
Spotkanie: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Typ: Wynik handicap : 1 (-1.5)
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś o 3:35 powtórka z wczorajszej nocy, kiedy to obecni mistrzowie NHL LA Kings po raz kolejny podejmą rywali z Arizony. Mówi się, że nic dwa razy się nie zdarza, a tymczasem ja wczorajszej nocy oglądałem cały meczyk i LA totalnie zdominowało gości, a bramkarz Quick na wiele nie pozwolił napastnikom Kojotów i mecz zakończył się wynikiem 4:0. Kings ogólnie mają nieprawdopodobną serię meczów u siebie - ostatni mecz u siebie przegrali 8.03 a wcześniej 1.02 i jak się popatrzy na te wyniki wychodzi bilans ostatnich 12 meczy u siebie: aż 11 zakończyło się ich zwycięstwem (żadnych dogrywek!) - dodam, że spośród tych 11 x WIN aż 9 pokrywało handi, więc wnioski prowadzą to podtrzymania passy - tymbardziej, że jak pisałem wcześniej, oglądałem bezradność Phoenix wczoraj...

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom