>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.03.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 20. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Elche CF - FC Valencia
Typ: Valencia
Kurs: 1.87
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiejszego dnia postanowiłem obstawić ponownie Hiszpanie która była dla mnie szczęśliwa.Wybrałem mecz rewelacyjnej w ostatnim czasie Valencii z outsiderem Pirmera Division Elche CF. Gość tego spotkania zaliczył imponującą serię jak na tą ligę 6 meczy bez przegranej 5w1d, wygrywając z takimi zespołami jak Espanyol Barcelona,Getafe,Real Sociedad czy Deportivo La Coruna. Gospodarze natomiast potrafią pokonać słabsze zespoły ale z topowymi sobie zupełnie nie radzą przegrywając wysoko. Własny stadion nie jest jakimś super atutem w przypadku Elche ale potrafią czasem zaskoczyć, jednak sądzę że Valencia jest nie do przeskoczenia w aktualnej formie. W ostatnim meczu między tymi zespołami górą był dzisiejszy gość 3-1 lecz moim zdaniem nie ma co patrzeć w przeszłość ponieważ aktualna forma Valencii jest o wiele wyższa co pokazuje tabela w której zajmują 3 miejsce z 57 punkami wyprzedzając takie zespoły jak Atletico,Sevilla czy Villareal. Myślę że zobaczymy sporo bramek lecz tylko ze strony gości i właśnie tak typuję.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20-30
Spotkanie: Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bilans drużyny z Lubelszczyzny na własnym boisku robi wrażenie - 6 wygranych, 4 remisy i tylko 1 porażka to czwarty domowy wynik w TME. 21 bramek strzelonych w 11 grach to dobry wskażnik a z czystym kontem z Łęcznej wyjechały tylko Górnik Z. i Jaga. Z drugiej strony gospodarzom udało się zachować czyste konto zaledwie trzy razy. Śląsk w ofensywie ma duzy potencjał - tylko dwie drużyny strzeliły więcej bramek od WKS a w meczach wyjazdowych nic nie ustrzelili tylko w Chorzowie i Bełchatowie. Kurs zatem jak widać dobry wobec takich faktów, a żeby było mało w rundzie jesiennej we Wrocławiu padł wynik 2-1 dla miejscowych więc równiez BTS.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( 2 Bundesliga )
Spotkanie: 1. FC Union Berlin - FC St. Pauli
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do niemieckiej 2 Bundesligi gdzie odbędzie się 26 kolejka spotkań.
W stolicy Niemiec Berlinie na Stadion An der Alten Försterei mogącym pomieścić prawie 22 tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiedzy miejscowym 1. Fußballclub Union Berlin założonym w 1906 roku o barwach czerwono-białych a w gości z miasta Hamburg przyjedzie drużyna założona w roku 1910 o barwach brązowo-białych a mianowicie Fußball-Club St. Pauli.
1. FC Union Berlin w tym sezonie ligowym 25 spotkań i zdobytych 31 punktów co daje 13 miejsce wtabeli ligowej, bilans bramek 30-42 a FC St. Pauli 22 oczka w swoich 25 meczach i lokata 17 w 2 Bundeslidze, bilans bramkowy 26-43.
Gospodarze u siebie 6-3-3 co daje 21 oczek w 12 meczach na swoim terenie, bilans bramkowy na swoim Stadion An der Alten Försterei 17-16 a goście na wyjazdach 12 spotkań ze zdobytymi 7 punktami, bilans bramek w delegacjach 13-25.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie Union jeszcze nie jest utrzymany a St. Pauli musi w tym sezonie bardzo mocno o to utrzymanie powalczyć.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, 1. Fußballclub Union Berlin u siebie gra dobrze i wygrane z dobrymi na wyjazdach FSV Frankfurt, Karlsruher i remis z zawsze groźnym Kaiserslautern tylko potwierdza ich dobrą grę na swoim Stadion An der Alten Förstereii posiadają w swoich szeregach dobrego strzelca który ma 9 goli a mianowicie Sebastian Polter do tego dochodzi umiejętność Unionu grania przed swoją publiką z zespołem z Hamburga gdzie ich pokonali na 7 rozegranych spotkań aż 5 razy a Fußball-Club St. Pauli nie potrafią grać na terenie Unionu do tego po za ostatnim meczem z drużyną obecnie bez formy Braunschweig na wyjazdach bardzo słabo i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie w Berlinie.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Polska
Spotkanie Łeczna-Śląsk
Typ: łęczna dokladnie 1 golem
Kurs 4.50
Buk unibet
Godz: 20:30
Analiza: Kolejne spotkanie polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Górnik Łeczna podejmował będzie przed swoją publicznością drużynę Śląska Wrocław. Pomiędzy oboma zespołami w tej chwili jest 7 punktów różnicy na korzyść ekipy z Wrocławia. W tym spotkaniu faworytem według mojej oceny bedzie ekipa gospodarzy, która jeżeli tutaj wygra będzie miała szanse na wskoczenie do pierwszej ósemki polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Na pewno goście łatwo punktów nie oddadzą,ale już poprzednie spotkanie wyjazdowe do Kielc pokazało że Ślask na wyjazdach traci sporo ze swojej jakości i tak złocisty - krwiści byli zespołem zdecydowanie lepszym, mecz jednak zakończył się podziałem punktów. Górnik Łęczna natomiast rozegrał bardzo dobre spotkanie w Białymstoku, co prawda punktów tam nie zdobył,ale ten właśnie poprzedni mecz napawa optymizmem przed jutrzejszym spotkaniem z Ślaskiem. Ogólnie obie ekipy spotykały się ze sobą dwukrotnie , oba spotkania wygrała ekipa ze wschodu Polski, za kazdym razem różnicą tylko 1 bramki, myślę że w tym spotkaniu może być podobnie , postawiłbym na wygraną zespołu gospodarzy i dokładn wynik 2:1.
⛔100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Minnesota Timberwolves
Typ: 1 OT
Kurs:1.91
Godzina: 00.30
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Hej, witam. Chciałbym dzisiaj zaproponować analizę z NBA i mecz pomiędzy dwoma najgorszymi zespołami tej ligi. Oba zespoły nie mają już szans na PO i tak naprawdę walczą jedynie o honor i dla własnych kibiców. Ja uważam, że tu faworytem jest zespół gospodarzy i to właśnie na nich w tym meczu stawiam. Według mnie za nimi przemawia kilka faktów. Są to:
-własny parkiet, gdzie NY radzą sobie dużo lepiej niż na wyjazdach, a Minnesota dużo gorzej radzi sobie na wyjazdach niż na własnym parkiecie;
-forma zespołu New York (5 ostatnich spotkań to 2 Zw. i 3 Po., w tym samym czasie Minnesota 5 x porażka );
-więcej odpoczynku (Minnesota gra mecz dzień po dniu, a NY grało wczoraj).
Ja stawiam na NY. Dzięki i życzę powodzenia.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Suns - Pelicans
Typ: Pelicans/Pelicans - Połowa/Koniec Meczu
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W końcu trzeba coś wygrać, bo to lekka przesada, aby na tak dużą ilość typów nic nie trafić. Źle to rozpocząłem i zamiast grać dużych kursów mogłem spokojnie obstawiać swoje typy. Ale teraz trzeba straty odrabiać... Pelicans zmierzy się z byłą drużyną Marcina Gortata - Phoenix Suns. Suns pewnie znowu nie awansuje do play offów i jak na razie w drużynach, które mają jeszcze jakieś szanse na to są na ostatnim miejscu nie brakuje im dużo do Pelikanów, ale mnie coś się wydaję, że zwycięsko tutaj wyjdzie drużyna z Nowego Orleanu, po prostu przeczucie. Mają świetny skład, potrafią zagrać zgraną, dynamiczną koszykówkę i często lubią ryzyko z jakiś rzutów za trzy itd. Suns gra podobnie, a na szali jest dużo, jeżeli któryś z nich przegra, wiadomo, że nie stanie się nic takiego, ale szansę na awans wtedy lekko spadają, a Oklahoma coraz bardziej odskakuje. Suns ma za sobą średni sezon i taką ekipę stać na dużo więcej... niż tylko 10 miejsce w konferencji wschodniej. Trochę mój typ przysłania to, że spotkanie odbywa się w Phoenix, ale nie powinno to jakoś specjalnie zagrozić naszemu typowi. Moim zdaniem to solidny typ i Pelikanie rzucą się do boju od pierwszej minuty i spokojnie będą kontrolować ten mecz wychodząc jako zwycięzcy. Jeżeli chodzi o formę obie drużyny mają podobną, czuję dobry wyrównany mecz ze zwycięstwem Nowego Orleanu. Let&#39;s Go Pelicans!
⛔100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; hokej NHL
Godzina:3;00
Spotkanie; Vancouver Canucks-Columbus Blue Jackets
Typ;1
Kurs;1.83
Bukmacher; Bet365
Analiza; Vancouver musie ciągle walczyć o pozostanie w strefie play-off więc meczu u siebie nie może odpuścić i powinni wygrać podobnie jak 2 ostatnie mecze z Philadelphia i Toronto które zakończyły się 4-1. Według mnie są to zespoły na podobnym poziomie co Columbus mimo że ostatnio wiedzie im się trochę lepiej bo wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań w tym 3 po dogrywce z tym że było to 2-krotnie z Edmonton Oilers którzy są beznadziejni oraz z Caroliną która też gra jakby chciała a nie mogła...kieruje sie prawie wyłącznie formą drużyn a na dodatek dorzucę fakt że Vancouver nie przegrał u siebie z Columbusem od 7 spotkań więc i tym razem się to nie zmieni patrząc na aktualny poziom gry obu ekip. Polecam
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Libertadores
Godzina: 2:15
Spotkanie: Mineros - Cruzeiro
Typ: X/2
Kurs: 4.70
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Kolejne spotkania fazy grupowej Copa Libertadores. Tym razem grupa 3 i spotkanie druzyny z Wenezueli i Brazylii. Faworytem tego spotkania są goście, którzy wygrali ligę z 10 pktową przewagą nad Sao Paulo. Rok jednak nie zaczęli dobrze bo od dwóch remisów 0:0 w rozgrywkach CL. Chyba widać, że mają lekkie problemy ze skutecznością, a to jeszcze wyjazd. W Mineiro (rozgrywki na tym etapie) zajmują 2 miejsce, ale tym nie należy się zbytnio sugerować. Mineros z kolei w swojej lidze zajmuje dopiero 9 miejsce mając bardzo wyrownane staty 3-3-3 13:13. Goście nie powinni mieć problemów z wygraniem tego meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rosa Radom v AZS Koszalin
Typ: Rosa Radom -4.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapowiadał się ciekawy pojedynek lecz szpital w koszalińskiej drużynie mocno skomplikował ich sytuację. Rosa u siebie ma bilans 10-1 jeden z lepszy w lidze natomiast AZS 6-5 na wyjazdach. Niestety nie widzę w tym meczu większych szans dla AZSu z wielu powodów. 1. Problemy zdrowotne kluczowych zawodników - Dante Swanson(nawet nie pojechał do Radomia), dopiero na dwa dni przed meczem do treningów wrócili Woods i Stelmach(pod dużym znakiem zapytania stoi jego występ), Szewczyk narzeka na uraz pleców. 2. Rosa bardzo mocna u siebie natomiast AZS na wyjazdach gra piach - żadnego zwycięstwa na wyjeździe z czołówką. 3. Gracze AZSu nie są w najwyżej formie - Vrbanc, Szubarga, Austin na wyjazdach też nie swój... Najważniejszy element to absencja Swansona - mózgu drużyny który napędzał AZS. Rosa zyskała przez to ogromną przewagę na 1 Gibson/Taylor v Szubarga/Pacocha czyli niebo a ziemia powinni to bezlitośnie wykorzystać. -4.5 to raczej minimalny wymiar kary
⛔100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 2,05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Obie drużyny bardzo słabo rozpoczęły rozgrywki w tym roku. Pogoń jeszcze nie wygrała a Bełchatów pokonał u siebie Wisłę. Pozycja trenera Pogoni Jana Kociana wydaje się wisieć na włosku, mecz na przełamanie który musi zostać wygrany. W Szczecinie nerwowa atmosfera kibice już teraz chcą zwolnienia słowackiego szkoleniowca. W Bełchatowie także sytuacja robi się się nieciekawa nerwowo wypowiada się trener Kiereś coraz głośniej mówi się o możliwości spadku po przegranej z chorzowskim Ruchem. Statystyka 3 ostatnich meczów w Ekstraklasie pomiędzy tymi drużynami to 2 zwycięstwa Bełchatowa i jedno Pogoni. W drużynie z Bełchatowa nie zagra na pewno Baranowski (kartki) i kontuzjowani: Mak, Ślusarski, Szymański. Absencje w Pogoni to Hernani (kartki i kontuzja) i Małeckiego. Dla mnie zwycięzcą meczu będzie Pogoń i na nią stawiam w tym meczu pozdRo!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
0:30
Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks
Sharks &#39;60 reg time @ 1,98 Unibet !
Liście mają już spisany swój sezon na straty. Nie pomogło zwolnienie trenera, ani to, że co mecz to zamiast się bardziej spiąć i być zdeterminowani to mecze przegrywają z kretesem. Dawno nie widziałem takiej drużyny, którzy marzą po prostu o tym żeby jak najszybciej ten sezon się zakończył. Szkoda, bo powinni walczyć do końca chociażby dla kibiców bo takie krocie jak oni zarabiają to mało kto z kibiców ich zarabia, o ile jakiś w ogóle. Szkoda mi kibiców, bo Leafs z każdym meczem grają tylko po to, żeby zagrać swoje 60minut i nawet w tym meczu odrobinę się nie postarać żeby chociaż było widać że walczą. Ja dziś swój wzrok kieruję do ekipy gości. Rekiny, w tamtym sezonie mianowałem Bestiami na wyjazdach. A to, że jeszcze nie jest to pewne na 100%, że zagrają w playoff, dziś muszą zacementować wygraną i to najlepiej w reg time, nie bawiąc się w dogrywki. Są ekipą lepszą, mający bardziej zmotywowany team, który ma swoje perełki w składzie. Pavelski kapitalna robota. Aktywny i solidny player, który wie jak poniżyć rywala. Hertl, młody zawodnik który jeszcze takowego doświadczenia nie ma, ale wiedząc że ich ta gra nie jest do końca pewna to i on swoje będzie dokładał. A potrafi namieszać. Bramka w tamtym roku ze Strażnikami, czysta maestria. Samo to, że Rekiny grają dziś w delegacji a ostatnio dostali łomot od Odrzutowców, to dziś lekcje już wyciągnięte i spodziewam się zmiany gry w ich zespole jak i wszystkich zawodników. Stawiam na Sharks.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 0

zelek1921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia - A League
Godzina: 9:40
Spotkanie: Sydney FC v Melbourne City
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie ma co się rozpisywać. Gospodarze idą jak burza ostatnio, wygrywajac 6 z 7 rozegranych meczy, 1 remisując.Zapewne goście strzelą bramke jak w kazdym meczu dotychczas między nimi, tymbardziej że ostatnio z Newcastle Jets wygrali 4-0 z którym Sydney 1-0.Ale na tle Drugiej drużyny w lidze ostatnie 6 meczy zakończylo się 2 wygranymi 2 remisami i 2 przegranymi.Bardzo dobry kurs według mnie,dla większego ryzyka lecz równie pradopodobne jest Sydney FC-Do Przerwy/Koniec Meczu za 2,87.
Powodzenia.
⛔100
 
D 510

dsnq123

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP Indian Wells
Godzina: 22:00
Spotkanie: Milos Raonic vs Rafael Nadal
Typ: 1
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Milos w świetnej formie , wyśmienity 1szy i 2gi serwis, bardzo agresywny , praktycznie bez szans na brejki dla przeciwników, za to rafa bez rewelacji , gra dobrze ale kanadyjczyk może zaskoczyć
kiepska analiza
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1.Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hamburger SV - Hertha Berlin
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na inaugurację 26.kolejki Bundesligi będziemy świadkami spotkania dwóch ekip, która znajdują się w tym momencie tuż nad strefą spadkową - HSV (15.miejsce) vs. Hertha (14.miejsce). Jeśli chodzi więc o kwestie walki o utrzymanie to te spotkania na pewno jest dość istotne, dla obu ekip można powiedzieć, że jest to mecz o 6 punktów i zapewne jedni i drudzy postarają się tutaj wygrać. Ja jednak przewiduję w tym konkretnym przypadku podział punktów.
Na papierze faworytem jest tutaj HSV, z drugiej jednak strony zespół z Imtech Arena spisuje się w ostatnim czasie bardzo przeciętnie. W 5 ostatnich kolejkach potrafił jedynie 2 razy zremisować i 3 razy przegrywał. Hertha natomiast w ostatnich 5 kolejkach raz wygrała, 2 razy dzieliła się punktami i 2 razy przegrywała, choć w 3 ostatnich meczach nie doznali goryczy porażki.
Lepiej również wygląda sytuacja kadrowa gości, bowiem w drużynie gospodarzy nie zagrają Jiracek (kartki), Jansen, Rajković, Diaz oraz Drobny. Natomiast po stronie gości Baumjohann, Schieber i Jarstein.
Ciekawie również prezentują się ostatnie mecze obu ekip w Hamburgu, otóż od sezonu 2005/06 w co drugim meczu ligowych między tymi ekipami pada właśnie remis:
08.02.14 BUN Hamburger SV Hertha 0 : 3
13.08.11 BUN Hamburger SV Hertha 2 : 2
06.03.10 BUN Hamburger SV Hertha 1 : 0
03.05.09 BUN Hamburger SV Hertha 1 : 1
03.11.07 BUN Hamburger SV Hertha 2 : 1
27.08.06 BUN Hamburger SV Hertha 1 : 1
10.12.05 BUN Hamburger SV Hertha 2 : 1
Jeśli ta tendencja miałby być dziś zachowana to mecz powinien zakończyć się podziałem punktów. Osobiście więc liczę na takie rozstrzygnięcie, jak już wspomniałem na papierze faworytem jest HSV ale według mnie stać Herthę w tym meczu na sprawienie niespodzianki, być może nie na zwycięstwo ale remis jest według mnie w ich zasięgu.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia - A League
Godzina: 9:40
Spotkanie: Sydney FC v Melbourne City
Typ: Mark Janko 2 lub więcej goli
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365

Sydney gra ostatnio mega radosny futbol, wygrywają, dużo strzelają.
A to wszystko za sprawą wkomponowania się w team Marca Janko. Były zawodnik Salzburga (miał tam sezon kiedy strzelił 38 bramek), Twente, Trabzonsporu odzyskał w Australii radość z gry. Początek miał niemrawy, ale potrzebował czasu na wkomponowanie się w drużynę. Jak widać, wyszło mu to nieźle i teraz sypie brameczkami na zawołanie.
W ostatnich siedmiu meczach strzelił 12 bramek ????
Dzisiaj mecz na swoich śmieciach. Przeciwnik z tyłu nie jest zbyt szczelny, zwłaszcza na wyjazdach. Średnio w meczach wyjazdowych Melbourne ma 2.3 bramki w plecy.
Sydney jak już pisałem, na fali. 25 bramek w siedmiu meczach, połowa z nich padła łupem Marca Janko. Dzisiaj też może być niezłe strzelanie, Marc w gazie więc typowanie że strzeli 2+ to tak jak ostatnio typowanie że Messi coś ukłuje ;) Kurs wydaje się ciut za wysoko niż szanse na powodzenie. Dlatego wchodzę w to ????
⛔100
 
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia / Eredivisie /
Godzina 20:00
- Utrecht - Breda
- Utrecht wygra i powyżej 2.5 gola w meczu
- Kurs 2.10 / Bet365
28 już kolejka w Eredivisie zostanie rozpoczęta na Galgenwaard gdzie miejscowy Ultrecht podejmuje Brede , gospodarze są na miejscu 12 i z 9 punktową przewagą nad zagrożonymi czyli możemy sądzić że pozostanie na następny sezon w Eredivisie gospodarze mają raczej pewne i pozostaje im dokończyć ten sezon i myśleć o następnym , goście natomiast ciągle muszą grać o być albo nie być jak na razie zajmują przedostatnią pozycję czyli baraż o pozostanie a do bezpiecznej 15 pozycji tracą zaledwie 3 oczka tak wiec przed nimi walka i tylko walka o każdy punkt , jest jednak jeden problem a tym jest gra na wyjazdach bo na 13 meczy bilans 2-3-8 no i te gole 11 zdobytych i aż 30 straconych a gdy do tego dodamy że tutaj na Galgenwaard w Ultrechcie nie idzie im za dobrze bo bilans tutaj to 8-3-3 i przede wszystkim ten bilans bramkowy 26:12 oczywiście na korzyść gospodarzy i jeszcze jedna wiadomość to taka że w pierwszym pojedynku pomiędzy nimi w Bredzie wynik 5:1 dla Ultrechtu i wyniki z poprzedniego sezonu na Bredzie 2:2 a tu na Galgenwaard 4:2 i wszystko wskazuje na to iż dziś komplet punktów powinien pozostać w Ultrechcie a o gole też raczej jestem spokojny stąd mój typ na wygraną gospodarzy i najmniej 3 bramki w meczu no i kurs również dobry !
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Tercera Division Grupa 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Deportivo La Coruna B - Silva SD
Typ: Deportivo -1HA
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trzeci Liga Hiszpańska, rezerwy Deportivo dziś podejmują Silve SD. Deportivo 3 miejsce i aspiracje na play-offy do Segundy Divsion B, natomiast Silva tylko walka o utrzymanie, trener Silvy sam podkreślił, że potrzebują tylko 9 pkt aby się utrzymali, pozstalo jeszcze 9 spotkan wiec sądze, że uda im się. Deportivo u siebie bardzo dobry bilans 8-4-2 i druga defensywa ligi, Silva bilans 4-5-6. W Pierwszym meczu tych drużyn Deportivo wygrało 1:3. Dziś do La Coruni trener Silvy nie zabierze ze sobą Movilla (f 27/8) Najlepszy strzelec, Alvaro (f 19/4) drugi najelpszy strzelec, Marcos (mid, 21/1). Jak widać zabraknie dwóch podstawowych napastników i jednego kluczowego pomocnika.
✅75
 
G 0

gamal80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Godzina: 20 00
Spotkanie: Nimes - Tours
Typ: Nimes
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bet 365
Nimes zlapalo forme. Widzialem ich mecz domowy z ajaccio gfc . Grali szybka pilke , w meczu bylo duzo sytuacji bramkowych. Tydzien temu tez wygrali na bardzo goracym terenie u Lawal , ktorzy doznali pierwszej domowej porazki. Tours ostatnie trzy mecze wyjazdowe to porazki z zespolami z dolnej polki. Na wyjezdzie nie blyszcza caly sezon , traca duzo bramek. Jednak stawiam na Nimes bo podoba mi sie ich gra w ofensywie co w zestawieniu ze slaba obrona Tours powinno dac zwyciestwo.
Nimes w domu 6 6 2 bramki 21 15
Tours na wyjezdzie 2 2 10 bramki 13 21
✅140
 
I 9

igor_f

Użytkownik
A,czy wiesz o tym,że Nimes zostało oskarżone o sprzedawanie meczy i zostało zdegradowane do niższej ligi i została nałożona kara finansowa,oczywiście się odwołali ale to raczej nic nie da i piłkarze niczym marynarze uciekają z tonącego okrętu,więc ten mecz bym odpuścił,bo nie wiadomo kto zagra i jak do tego podejdą będąc już jedną nogą w niższej lidze
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom