>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.03.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Union Berlin - FC Nurnberg
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 2,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym miesiącu niestety słabsza forma w Typach Dnia i raczej już bez szans na włączenie się do walki o czołowe pozycje, ale chciałbym zakończyć z klasą czyli na plusie.
Przyglądałem się ostatnio bliżej zapleczu Bundesligi i patrząc na grę to dla mnie Union jest głównym faworytem do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Pod wodzą Jensa Kellera stołeczni grają do przodu, z polotem, widać że mają pomysł na grę i to bardzo skuteczny, bo Berlinczycy strzelą dość dużo goli a to jest efekt stwarzania sobie wielu okazji podbramkowych. Wygrali 5 ostatnich meczów w lidze i w każdym z nich strzelili minimum 2 gole. Fenomenalnie grają skrzydłowi Skrzybski i Hedlund. Zwłaszcza ten pierwszy gra znakomicie i do ego jest bardzo bramkostrzelny (8 bramek). Na pozycji numer 9 gra Sebastian Polter, czyli dla kibiców nawet mniej zorientowanych w niemieckiej piłce postać dość znana. Niegdyś wielki talent, dużo grywał w młodzieżowych reprezentacjach Niemiec. W sezonie 14/15 w barwach Unionu z 14 bramkami 3 strzelec ligi. Później miał średnio udaną przygodę z QPR a teraz powrócił do macierzystego klubu. Sezon zaczął średnio, ale rundę wiosenną zaczął znakomicie. W ostatnich 5 meczach strzelił 4 bramki i stał się bardzo mocnym punktem zespołu. Na pozycji numer 10 w bardzo dobrej formie jest Chorwat Krejlach, bardzo kreatywna postać zespołu ze stolicy. W środku brat Toniego Krossa - Felix, zawsze w cieniu brata i pewnie tak zostanie na zawsze, ale w ostatnim czasie Felix zrobił ogromny postęp. Wielką robotę na wiosnę robią dwaj stoperzy. Znakomicie się uzupełniają i przez to zespół traci bardzo mała liczbę bramek. Union sprowadził duże nazwisko jak na realia drugiej ligi Pogatetz, wielokrotny reprezentant Austrii i chyba zespół właśnie tego potrzebował, taki zawodnik wprowadził w szeregi stołecznych dużo spokoju i przede wszystkim pewności siebie. Nurnberg przed sezonem był wymieniany w ścisłym gronie faworytów do awansu do Bundesligi i rzeczywiście początek sezonu był bardzo dobry, ale na wiosnę zespół z Norymbergi nie wygląda juz tak różowo. Przegrał 3 mecze z rzędu, dopiero w ostatniej kolejce dzisiejsi goście odnieśli skromne zwycięstwo 1:0 z tragicznie grającym Bielfield. Sama gra Nurnbergu nie wyglądała dobrze. Na wiosnę popełniają masę błędów, zwłaszcza ofensywni zawodnicy grają poniżej oczekiwań. Widać że brakuje pomysłu na grę i ta ich gra opiera się głównie na doś płynnym prowadzeniu akcji do 40 metra przed bramką przeciwnika. Ze słabiutkim Bielfield celnie strzelali na bramkę tylko 6 razy a to był najlepszy wynik Nurnbergi na wiosnę. Z Grouther Furth oddali an bramkę tylko 1 celny strzał, a na bramkę TSV Monachium tylko i wyłącznie dwie celne próby. Pokazuje to jak ubodzy w ofensywie są zawodnicy dzisiejszych gości. Moim zdaniem brakuje kreatywnych zaowdników w środku pola, takich play makerów, którzy wezmą piłkę i będą potrafili zagrać taką przeszywającą linię defensywną przeciwnika piłkę czy po prostu wykonać jakiś dobry przerzut. A tam Petrak, Lowen czy Mohwald to tacy typowi defensywni pomocnicy, którzy lepiej się czują w destrukcji niż w kreowaniu gry. H2h oczywiście przemawia na korzyść Nurnbergi, ale to dość oczywiste. W ostatnich latach to bardziej uznana marka niż zespół ze stolicy. Po spadku z Bundesligi FC Nurnberg nie jest juz tak mocny, nie ma w swoim zespole uznanych zawodników, takich którzy by wzięli cieżar gry na siebie w przeciwieństwie do Unionu. Jeżeli Berlińczycy dziś wygrają nad podopiecznymi Aloisa Schwarza, na Forsteier to obejmą prowadzenie w tabeli. Myślę że dziś wykorzystają słabszą formę Stuttgartu i przeskoczą ich w tabeli. Myślę że czysta jedynka to na dziś najmocniejszy typ z całej oferty, natomiast ja próbuję również handicap -1,5, ponieważ uważam że Union dziś kompletnie zdominuje przyjezdnych i wygra wyżej niż tylko 1 bramką. Powodzenia!
⛔ 100
 
mrgentleman 1,6K

mrgentleman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, League 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Auxerre - Strasbourg
Typ: 1X
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybieram starcie Francuskiej 2 klasy rozgrywkowej. Drużyna Auxerre okupuje dolne miejsce tabeli 18 natomiast Strasbourg na miesjcu 6. Dlaczego taki typ?. Goście mocno nieskuteczni na wyjazdach na 14 meczy tylko 3 zwycięstwa . Auxerre u siebie nie zbudowało twierdzy ale potrafią zagrać dobry mecz jak np. zwycięstwo z drużyną zajmującą 2 miejsce Brest 3-1. Forma drużyn podobna sądzę że typ w miare pewny po dobrym kursie.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Orlen Liga, kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: PTPS Piła - Budowlani Łódź
Typ: PTPS Piła +1,5 seta
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś analiza krótka, chodzi o mecz naszych Pań w Polskie Orlen lidze. PTPS Piła podejmuje u siebie 3 drużynę ligi czyli Budowlani Łódź. Faworyt wiadomo bardzo duży to oczywiście Łódź bo inaczej być nie może lecz przyjrzyjmy się bliżej tabeli.
Dla Łodzi zostały 2 kolejki do końca rundy zasadniczej, mają 56 punktów a 2 w tabeli ma 61 czyli 5 punktów różnicy mało realne jest, żeby nagle Wrocław przegrał 2 mecze za 0 punktów więc na pewno nie awansują na 2 lokatę, zaś 4 miejsce Rzeszów ma stratę 6 punktów a ma zaledwie 1 mecz do rozegrania więc także nie minie ich.
Jeśli chodzi o drużynę z Piły zajmują One 12 miejsce i mają 3 kolejki do zakończenia fazy. Mają One 23 punkty i jeśli by wygrały 3 spotkania mają szanse nawet na miejsca 7-8 ale tak czysto realnie mają szanse awansować na miejsce 9-10 i walczyć w barażach o te 9 miejsce. Zaledwie 3 punty tracą do 9 miejsca. U siebie na 11 meczy wygrały 5 spotkań a przegrały 6 spotkań więc nie jest to jakoś tragicznie. U siebie potrafiły wygrać 2 sety z Dąbrową Górniczą (5 miejsce) czy wygrać z Rzeszowem (4 miejsce) 3:2.
Typ ryzykowny ale myślę, że warty uwagi. Jest także opcja +2,5 seta po kursie 1,90 ale ja zaryzykują bardziej.
Powodzenia.
⛔ 100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Union Berlin - FC Nurnberg
Typ: Union Berlin i under 2,5
Kurs: 4,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wicelider z Berlina podejmuje 10 Norymbergę.
Union ma 2 punkty straty do Stuttgartu i zaległy mecz. Ma szansę wskoczyć na pozycję lidera zaplecza Bundesligi, jest o co walczyć i determinacji na pewno z ich strony nie zabraknie.
Miałem podać typ na ich zwycięstwo i powyżej 2,5 gola, co prawda strzelają blisko 2 bramki na mecz na własnym stadionie, ale stracili tylko 8 w 12 meczach.
Gdy zerkniemy na 2 ostatnie mecze wyjazdowe Nurnberg, gdzie przegrali do zera, kolejno z Munich 0-2 i Furth 0-1, zdecydowałem bardziej zaryzykować, po znacznie lepszym kursie i typować poniżej 2,5 gola licząc, że goście nie zdobędą gola.
Norymberdze dobrze się grało dotychczas przeciwko Union, dlatego mam nadzieję, że dzisiaj łatwo się nie poddadzą i nie padnie wiele bramek.
Union wygrało ostatnie 2 mecze u siebie po 2-0 (z Munich i Wurzburgers), liczę na podobny wynik w dzisiejszym spotkaniu.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Miami - kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: F.Tiafoe - T.Gabashvili
Typ: under 21.5 gema
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie stawka meczu jest zbyt duża, żeby tu ktoś się cackał - liczę na to, że lepsi zawodnicy łatwo oddzielą się od leszczy. Zarówno w mojej opinii jak i bukmachera Tiafoe zdecydowany faworyt, ostatnio dość solidnie fruwa na challengerach, chociaż na jakimś turnieju ATP też tam komuś opór dał pamiętam. Myślę, że 2 setówka, a że lepiej płacą na undera to idę w tę stronę; nie liczyłbym na TB w tym spotkaniu, raczej 6;4 / 6;2. Z Gabashvilim mi się jedynie kojarzy pytanie : Dlaczego?, ale skoro chłop chce spróbować to nikt mu nie zabroni, jak dla mnie bez szans na dalszą rundę.
⛔ 100
 
ektom 65

ektom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy,Lega Pro,grupa B
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bassano - Venezia
Typ: Dodatkowy handicap azjatycki Venezia -1.0
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie 30 kolejki włoskiej Lega Pro grupy B, gdzie lider rozgrywek, który zdobył już 64 punkty podejmować będzie drużynę zajmującą 10 lokatę Bassano. Jeśli drużyna dzisiejszych gości wygra ten mecz powiększy swoją przewagę nad drugą w tabeli Padovą do 8 punktów. Mecz ten wydaje się, że będzie tylko formalnością o ile lider nie zlekceważy słabo grającej drużyny Bassano. Dzisiejszy gospodarz może się &quot;pochwalić&quot; serią pięciu porażek z rzędu. Dodatkowo uwzględnić można, że drużyna Bassano lubi kolekcjonować czerwone kartki. W ciągu sezonu nazbierali ich już 9, można również wspomnieć o małej serii trzech meczów pod rząd z czerwoną kartką. Bassano zajmuje w tej chwili ostatnie miejsce premiowane grą w play-offach, można by pomyśleć, że będzie walczyć w tym meczu o pozostanie w tej strefie, ale naprzeciwko będzie mieć świetnie grającego lidera, który może się pochwalić serią 12 meczów bez porażki. W tym meczu typuję, że Venezia gładko pokona Bassano różnicą min 2 bramek. Powodzenia
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Spotkanie: Piła vs Łódź
Typ: Pierwszy set Piła
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betsson
Data/godzina rozpoczęcia: 20.03.2017/18:00
Analiza:
Poniedziałkowe spotkanie w Orlen Lidze to spotkanie drużyn z dwóch różnych miejsc w tabeli. Budowlane mają już zapewniony awans do fazy play-off. W ciągu 14 dni będzie to ich piąty pojedynek. W Orlen Lidze wygrały ostatnio z naszpikowanym gwiazdami Chemikiem Police, jednak ta wygrana nie pomogła w przedłużeniu szans na pozostanie jedynego polskiego zespołu w europejskich rozgrywkach. Przegrały w dwumeczu z Galatasaray 6:1. W ostatnim starciu nie ugrały nawet seta. Dziś z pewnością Jacek Pasiński były szkoleniowiec łódzkiej drużyny, obecnie trener pilskiej ekipy będzie kazał zwrócić szczególną uwagę na znajdującą się w znakomitej formie Kaję Grobelną. Pilanki notują fatalną serię, siedmiu porażek z rzędu. Czas najwyższy przełamać tą fatalną passę. Anita Kwiatkowska, Żaneta Baran muszą dziś odpalić. Dobre przyjęcie na początku będzie kluczowe. Piła ma rozegrane o dwa spotkania mniej niż więcej drużyn. Każdy pkt jest ważny. W spotkaniu bezpośrednim z 19 grudnia Budowlane po długim meczu wygrały z Piłą 3:2. Dziś również spodziewam się wyrównanego spotkania, być może o jego losach zadecyduje tie-break. Dla mniej odważnych +4,5 pkt-a po 2,00-powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom