>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.04.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 20. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - PL, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Górnik Ł-Wisła K
Typ: over 2.5 gola Wisły
Kurs: 5.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pierwsze mecze w grupie spadkowej przyszło krakowskiej Wiśle rozgrywać z klubami które zakotwiczyły w strefie spadkowej, w niedziele Wisła rozprawiła się z Górnikiem Zabrze 3-1, teraz przyjdzie mierzyć się Wiśle z Górnikiem w Łęcznej który w obecnej chwili traci do Wisły 5pkt, 3 do tego by wydostać się ze strefy spadkowej, tak więc dla Białej Gwiazdy ważny mecz z perspektywy zapewnienia sobie spokoju na pozostałe mecze (wygrana da nad strefą spadkową co najmniej 8pkt przewagi) inne ekipy z ekstraklasy mogą być tylko zadowolone że strefa spadkowa przez te pierwsze dwa mecze rewolucji nie przejdzie.
Wracając do meczu czarować nie trzeba, Wisła jest obecnie w takiej dyspozycji że mogliby pyknąć bez wyjątku każdą ekipę w ekstraklasie, Górnik natomiast spisuje się miernie, przegrali ze słabą Jagiellonią 2-0, u siebie również ze słabym w chwili obecnej Lechem, i tak można dalej wymieniać wyniki z kilku ostatnich tygodni, tak czy inaczej w desperacji czy nie z Wisłą muszą podjąć ryzyko które moim zdaniem najlepiej się dla nich nie skończy.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Węgry
Godzina: 19 :00
Spotkanie: MTK Budapest - Puskas Academy
Typ: Gospodarze wygrają
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet


W meczu 31 kolejki węgierskiej OTP Bank Liga zagrają ze sobą drużyny MTK Budapeszt i Puskas Academy. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są gospodarze, którzy w tabeli zajmują wysokie 2 miejsce z dorobkiem 51 punktów mając na koncie 14 zwycięstw, 9 remisów i 7 porażek a ich bilans bramkowy to 39-39. Gospodarze na swoim boisku grają znakomicie mając serię 11 meczy bez porażki z czego 8 to zwycięstwa. Po za tym MTK walczy o zajecie drugiego miejsca na koniec sezonu a tym samym o udział w europejskich pucharach więc z takim przeciwnikiem muszą wygrać, a kurs naprawdę jest bardzo wysoki. Goście natomiast zajmują w tabeli ligowej ostatnie 12 miejsce z dorobkiem 25 punktów mając na koncie 5 zwycięstw, 10 remisów i 15 porażek a ich bilans bramkowy to 32-49. Goście w meczach wyjazdowych nie radzą sobie za dobrze,bo na 5 ostatnich meczy zanotowali 4 porażki i remis. Puskas Academy to główny kandydat do spadku bo mimo że mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie to ich obecna dyspozycja nie wróży im utrzymania. Przyjezdni na 15 ostatnich meczy wygrali tylko 3 razy wiec nie wiem dlaczego taki wysoki kurs na gospodarzy.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie:Man Utd-Crystal Palace
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 bramkami
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Manchester united przed swoją publicznością podejmował będzie drużynę Crsytal palace, gospodarze na chwilę obecną są na 5 pozycji w ligowej klasyfikacji i jeśli w przyszłym sezonie mają nadzieje żeby zagrać w lidze mistrzów ,albo chociaż w kwalifikacjach do niej to w tej kolejce muszą zrobić wszystko żeby zdobyć komplet punktów, goście natomiast zajmują praktycznie bezpieczną 16 pozycję w lidze i na swoim koncie zgromadzili 39 punktów, nie przegrywając 4 ostatnich swoich spotkań co na pewno mocno pomogło w tym iż od strefy spadkowej dzieli ich aż 8 punktów, do końca zostało już tylko 5 kolejek, w poprzedniej serii spotkań gospodarze pokonali na swoim stadionie najsłabszą drużynę aston Villi, goście natomiast niespodziewanie wywieźli jeden cenny punkt ze stadionu Arsenalu, tu faworytem jest manchester i myślę iż to on będzie w tej kolejce dopisywał komplet punktów po ostatnim gwizdku sędziego, stawiam na dokładny wynik 3:1.
360
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSzwajcaria
Godzina: 19 :45
Spotkanie: Basel - Lugano
Typ: Gospodarze over 3.5 bramki
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bah
3 z ostatnich 5-ciu spotkań drużyna Lugano przegrywała tracąc ponad 3 bramki. Basel na czele, potrzebuje zaledwie paru punktów by mieć zapewnione mistrzostwo. Myślę, że w takim meczu kolejny raz pokażą klasę i zdecydowanie wygrają mecz, nie pozostawiając rywalom cienia wątpliwości co do słuszności wyniku.
Z tego co widzę, dzisiejszy typ może być jednak nietrafiony, lecz biorąc pod uwagę rangę spotkania i statystyki - uważam że typ na Basel jest zdecydowanie bardziej warty pogrania.
100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze – Podbeskidzie B-B
Typ: over 3.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz o być albo nie być dla Górnika, który w drugiej kolejce grupy spadkowej będzie podejmował przed własną publicznością Podbeskidzie.
W Zabrzu źle się dzieje nie dość że zespół gra od dłuższego czasu katastrofalnie, to atmosfera jest fatalna po ostatnim starciu z Wisłą trzech zawodników – Korzym, Madej oraz Golański przesunięci do rezerw. Trzeba grać tym co pozostało, a jest ciężko pięć punktów starty do bezpiecznej pozycji to bardzo dużo i jak wspomniałem to mecz obyć albo nie być. Górnik najwięcej problemów ma w defensywie łatwość z jaką rywale dochodzą do sytuacji bramkowych jest przerażająca, no i te indywidualne błędy nie trzeba oczywiście daleko szukać wystarczy się cofnąć do Krakowa i pierwsza bramka w której Małecki po prostu objechał defensora jak chciał, druga i trzecia bramka też ze sporą ilością błędów, a tych będzie moim zdanie coraz więcej bo sytuacja coraz gorsza, atmosfera no i fakt że muszą podejmować ogromne ryzyko. W Krakowie Górnik miał dobre fragmenty w ofensywie i może to będzie jakiś zalążek lepszej gry dzisiaj, bo naprawdę potrafili przycisnąć Wiślaków i te akcje w ofensywie miały ręce i nogi.
Podbeskidzie było w grupie mistrzowskiej przez kilkanaście godzin a nagle po tych wszystkich decyzjach zrobiły się tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Źle podziałały na Górali te wydarzenia poza boiskowe bo widzieliśmy z Termalicą zupełnie inny zespół niż z tym rywalem na zakończenie rundy zasadniczej. Przegrali zasłużenie 0:1 a mogli znacznie wyżej bo beniaminek naprawdę ich zdominowało i miał znacznie więcej okazji do wyższego zwycięstwa, zresztą ekipa Podolińskiego mocnym zespołem w defensywie nie jest bo to trener lubiący ofensywną grę i do tego jak potrafią zagrać w tym aspekcie naprawdę nie można się często przyczepiać, widać pomysł w tej grze. Defensywnie jednak jest dużo problemów szczególnie w delegacji pięć ostatnich wyjazdów to 11 bramek straconych ale też 7 strzelonych przy zerowym podziale punktów.
Czuje że to może być bardzo otwarty mecz gospodarze nie mają już nic do stracenia muszą się otworzyć i zaatakować, a pokazali z Wisłą że potrafią, jednak każda minuta to coraz więcej miejsca dla rywali którzy świetnie potrafią wykorzystywać kontry i wolne przestrzenie, zresztą nie wydaje mi się by Podbeskidzie przyjechało tutaj oddawać piłkę i czekać Podoliński lubi wymianę ciosów, która nie raz kończył się wysokimi porażkami albo świetnymi meczami. Spotykają się tez przecież po Jagielloni dwie najgorsze defensywy w naszej lidze. Te ekipy pokazały w kilku poprzednich starciach że potrafią tworzyć show, przed rokiem dwa spotkania w Zabrzu to remis 3:3 oraz 2:4, dziś może być coś podobnego.
100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Włochy
Godzina:20:45
Spotkanie:Juventus Turyn - Lazio Roma
Typ:1
Kurs:1.6
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Lider tabeli ligi włoskiej podejmuje 8 Lazio.
Juventus po odpadnieciu z Ligi Mistrzów z Bayernem koncentruje się na zdobyciu mistrza Włoch.
Wygrał od tamtej pory z Torino,Empoli, Milanem na wyjeździe i Palermo.
Juventus wygrał 15 ostatnich domowych spotkań z rzędu.
H2H niezależnie od miejsca rozgrywanego spotkania, same wygrane Turynu
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PL, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Górnik Ł-Wisła K
Typ: Wolski strzeli
Kurs: 3.75
Buk: Betsson
Po tym co zobaczyłem dziś to rzutem na taśme Legia tego meczu nie rpzegrała, oglądałem cały i naprawdę to co prezentował ruch daje mi dużo do myślenia na następną kolejk,e.
Co do Wolskiego strzela jak prawdziwy snajper praktycznie jest numer jeden w Krakowie.
Uważam, że taki kurs warty gry.
Wolski trafił w poprzedniej kolejsce jest, poprostu w dobrej formię.
Górnik nie jest cieżkim przeciwnikiem praktycznie co kolejkę traci bramkę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Dyscyplina: NHL play offy
Godzina: 3:30
Spotkanie:Nashville Predators - Anaheim Ducks
Typ: 2 OT
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na lód w Nashville wjeżdżają dzisiaj kaczki, które w serii przegrywają 0:2. Jest to ich mecz o utrzymanie w serii. Przegrali niestety oba spotkania w Anaheim, więc pora wygrać chociaż to 1 w Nashville. Ekipy na podobnym poziomie, miały mocny koniec sezonu zasadniczego, więc będzie dzisiaj ostra walka. Liczę na to, że Perry trafi ze 2 bramki, ktoś pomoże i kaczki wyjdą z tego spotkania jako zwycięzcy, chyba każdy się zgodzi, że im się należy ???? W sezonie 4 z 6 spotkań wygrane przez kaczki, więc dlaczego w play offach by nie mieli dać rady Predatorom choć raz?
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie:Manchester Utd v Crystal Palace
Typ: Crystal Palace powyżej 3.5 rr
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie dwa dni i dwa katastrofalne typy na rzuty rożne myśle że głownym tego powodem mogą być szybko strzelone bramki, o ile w meczu Stoke v Tottenham można odmówić waleczności bo gdyby stawili większy opór to Tottenham napewno nabiłby więcej rożnych to w meczu Lech v piast zabrakło szczęścia, no ale to kolejny dzień i kolejna szansa na zarobek i o ile do wcześniejszych typów miałem wątpliwości to do tego typu nie mam, wsumie się dziwie że taka niska linia na rożne dla Crystal bo ani gra Manchesteru nie powala na kolana ani oni mało ich nie mają, Manchester pewnie będzie chciał się utrzymać na 5 pozycji bo według mnie wyżej nie mają co mierzyć napewno nie z taka grą jak w weekend z Aston Villa , Crystal nie ma już o co grać bo by spaść musieliby mieć naprawdę ogromnego pecha mogą najwyżej podskoczyć o pare pozycji w lidze i to tyle, dodam że w ostatnim meczu tych drużyn Crystal Palace nabiło 10 rożnych Powodzenia.

⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Na jutro wybieram mecz polskiej ekstraklasy. Zabrzanie będą podejmować u siebie graczy Podbeskidzia BB. Górnik Zabrze jak wiemy ostatnie miejsce w tabeli. 13 punktów na koncie ze stratą 5 do upragnionego bezpiecznego miejsca dającego utrzymanie. Podbeskidzie 19 oczek 3 punkty przewagi nad Łęczną. Uważam, że Górnik wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji. Ja wiem, że gospodarze wygrali ostatni mecz w grudniu z Zagłębiem 2 do 4 ale nie chcę mi się wierzyć w spadek klubu z Zabrza. Ostatni dzwonek dla miejscowych trener Żurek sam się wypowiada:&quot;To będzie mecz z rzędu być albo nie być...&quot; Rafał Kurzawa na konferencji przedmeczowej: &quot;Zajmujemy się w szatni przede wszystkimi sprawami sportowymi, wiemy jak ważny mecz nas czeka. Liczy się tylko zwycięstwo, wierzymy w utrzymanie i będziemy walczyć do końca&quot;.
Trener jak i zawodnicy wierzą a to bardzo duży atut. Żurek przesunął swoje &quot;gwiazdy&quot; do rezerw: Korzym, Madej, Golański. Jedni uważają, że to może być strata ja jednak myślę, że takie zagrania podziałają motywującą na zawodników. Nie ma nietykalnych graczy więc każdy będzie starał się pokazać na co go stać.
Reasumując - Podbeskidzie to na pewno nie jest drużyna łatwa do ogrania ale myślę zobaczyć mega determinację ze strony Zabrzan a to plus doping kibiców na stadionie może przynieść im upragnione 3 oczka. Pozdrawiam

✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Utrecht - De Graafschap
Typ: Utrecht (-1)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybieram spotkanie Holenderskiej ekstraklasy. Mecz pomiędzy Utrechtem a ekipą De Graafschap. Gospodarze w przypadku wygranej, będą pewni już miejsca w strefie pucharowej. Goście natomiast, wydaje się że już pogodzili się ze spadkiem. W ostatniej kolejce gospodarze, byli bardzo blisko zwycięstwa na Amsterdam Arenie, z tamtejszym Ajaxem. Prowadzili 2:0, jednakże pod koniec meczu stracili koncentrację i mecz skończył się wynikiem 2:2. Graafschap natomiast w ostatniej kolejcezdobyli jeden punkt, z średnim w tym sezonie Twente. Co do absencji i kontuzji to w zespole gospodarzy nie zobaczymy podstawowego bramkarza Ruitera (przez co prawdopodobnie szansę dostanie Polski bramkarz - Filip Bednarek). Oprócz niego nie zagra prawy obrońca Kleiber. Poza tymi dwoma zawodnikami, niemalże wszyscy kluczowi zawodnicy są dostępni. Uwagę zwraca świetna forma duetu napastników Haller (17 goli w sezonie) - Barazite (9 goli). Jutrzejsi goście zagrają bez swojego podstawowego lewego obrońcy - Tesselara, przez co holenderskie media do podstawowej jedenastki typują tureckiego obrońcę - Tolgahana Cicka - który to w tym sezonie nie zagrał ani minuty w drużynie seniorów. Ja osobiście typuje w tym meczu wysokie zwycięstwo gości, coś w granicy 3:0.

⛔ 100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Barcelona ATP
Godzina: 11:00
Spotkanie: Belluci T. - Zverev A.
Typ: Belluci T.
Kurs: 2.9
Bukmacher: pinnacle

Po dłuższej przerwie wracam do typowania ale wrzucał będę typy tylko takie, które wydają się dla mnie value lub po prostu je czuje. Ten typ jest zarówno jednym jak i drugim. Kursy według mnie powinny być w okolicy 2,2 na Belucciego.

Zverev jest to młody talent, który nabiera coraz większego rozpędu, ostatnio świetne występy w USA na twardej nawierzchni. Gdyby grali na hardzie to stawiałbym pewnie na Zvereva, natomiast grają na mączce czyli terenie w którym doświadczony 28 letni Belucci czuje się świetnie pomimo ostatnich kiepskich występów. Przykładem jest zajście w lutym do finału w Ekwadorze i wyeliminowaniu niezłych przeciwników.

Troche statystyk:Belucci w swojej karierze wygrał 295 meczy na maczce a 159 przegrał. Z kolei Zverev wygrał 55 a 42 przegrał.
Ostatnie dwa spotkania jedno na trawie a drugie na maczce zakonczyly się zwyciestwem Zvereva 2:1 - widać więc, że nie jest to dla niego łatwy przeciwnik.

Według mnie w tym meczu będzie dużo gemów, więc można też iść w tą stronę natomiast osobiście czuje jutro Belucciego.

Powodzenia

⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20.45
Spotkanie: Heerenveen - Ajax
Typ: Arkadiusz Milik 2 lub wiecej goli
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam bardzo serdecznie. Na dziś wybrałem typ z holenderskiej Eredivisie. W ramach 32 kolejki Heerenveen będzie podjemować u siebie Ajax. Ajax traci do lider - PSV trzy oczka ale ma jeden mecz mniej . Jestem pewny , że goście wygrają ten mecz . Zostaną jeszcze dwie kolejki do końca więc emocji co niemiara. Ja na ten mecz mam jednak inny typ, a dokładnie taki , że Milik strzeli co najmniej dwie bramki . Nasz napastnik jest w wybornej formie i jestem przekonany , że dwa gole są w jego zasięgu. Na koronę króla strzelców Arek już raczej nie ma szans bo do końca zostały trzy mecze a jego główny rywal w walce o króla strzelców gracz AZ Alkmar strzelił ostatnio aż 4 gole i ma 6 goli przewagi nad naszym napastnikiem . Tak czy siak ja jutro spodziewam się dominacji Ajaxu i popisu Milika. Życzę powodzenia.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BBVA
Godzina: 20.45
Spotkanie: Malaga -Vallecano
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak to rzec, trzeba odrabiać stracone punkty, a pomocną dłoń podaje nam Malaga, która kursy potężne ma wystawione jak na moje oko. Już po raz kolejny i kolejny i zawsze będę to pisał - Vallecano jest obok Getafe według mnie najgorszą drużyną na wyjazdach, a grają z Malagą na ich ziemi, gdzie problemy obowiązkowe musi mieć każdy, by ugrać choćby punkt dla siebie. Ostatnie 2 pojedynki na wyjazdach Vallecano z Malagą to łatwe 3 punkty w obu przypadkach dla gospodarzy, kolejno wygrana 5 i 4 do zera. Ostatni pojedynek, choć już Malaga grała w delegacji - wygrała go 1:2. Wiele aspektów wskazuje na to, że mecz będzie przebiegał pod dyktando Malagi, a mianowicie to, iż Rayo przez cały sezon tylko raz potrafili wygrać w delegacji, a z drugiej strony mamy Malagę, która u siebie co prawda trochę zeszła z efektywności, ale nadal wyniki dobre uzyskuje - 5 wygranych w ostatnich 10 meczach.

⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Tenis ziemny ATP Bukareszt
Godzina ; 11.00
Spotkanie ; Karlovic-Pouille
Typ ; Pouille -2.5g
Kurs : 1.68
Bukmacher :unibet
Analiza :

2 runda turnieju ATP 250 . Pouille jest takim graczem malo rzucajacym sie w oczy , jak dobry sedzia pilkarski. Pocichutku robi dobra robote , od tamtego sezonu gra regularnie w ATP z niezlym efektem. Ten sezon tez zaczal przyzwoicie , ostatnio dobre wystepy w Miami i MC....ogranie Ferrera i Gasqueta. W 1 rundzie w Bukareszcie zwyciestwo nad Lajoviciem , ktory wie o co chodzi na cegle , czyli z forma powinno byc ok.
Rywal to Ivo Karlovic. Biedny Ivo podjal juz druga probe powrotu do touru po kontuzji kolana na AO. W lutym powrot sie nie udal , probuje w kwietniu. W MC przegral z J.Sousa 36 67 , ale nie wygladalo to za dobrze. Kolano obandazowane , klopoty z poruszaniem sie po maczce , ktora notabena nie jest ulubiona nawierzchnia Chorwata. Nie widze opcji by Ivo jutro pokonal Francuza. Win Pouille.

✅ 68
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Godzina: 04:10
Spotkanie: Arizona vs SF Giants
Typ: Giants -1.5
Kurs: 2.85
Buk: Bet365
Analiza:
Dzisiejszy mecz to kolejny kupon na przelamanie zlej passy zespolu wysoko notowanego ktory przezywa trudny okres. W dzisiejszymmeczu stawiam na doswiadczenie, mysle ze Cain poprowadzi Giants do winu. Na papierze lepsza paalke na pewno maja goscie czyli zespol z san francisco.. W Arizonie jedynym pozytywnym punktem palki jest Goldschmit.. Co do pokrycia hendi. W ostatnim meczu pokazali ze potrafia zdobywac punkty, przegrali dlatego mysle ze arizona sie juz wystrzelala wczoraj i dzisiiaj do glosu dojda tylko panowie z californi. Pozdrawiam ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina ; Tenis ziemny WTA Stutgartt
Godzina ; 12
Spotkanie ; Makarova - Vinci
Typ ; Makarova handicap -1.5
Kurs : 2,82
Bukmacher :pinnacle
Analiza :
Makarova ostatnio w gazie , ćwiercfinał w Miami , wygrane mecze z Tsurenko , Kvitovą i Svitoliną .
Vinci w ostatni weekend koszmarnie w Pucharze Federacji dwie dotkliwe porażki z Suareaz Navarro(6:1; 6:1) i z Muguruzą (6:2 ; 6:2 ) i optymizmem nie może napawać ani sam fakt ani tym bardziej rozmiar.Coś wyraźnie jest na rzeczy bo wczesniej porażka w meczu z Madison Keys i męczarnie nawet z Hradecką.
Do tego H2H Makarova - Vinci 3:2 i wszystkie 3 mecze Rosjanka wygrywała po 2:0 .
Spokojna stawka bo Roberta jest nieobliczalna i zawsze się może przełamać , ale moim zdaniem bardziej prawdopodobny scenariusz to kolejny słaby mecz.Forma raczej nie przychodzi z dnia na dzień trzeba ją solidnie budować dzień po dniu w dłuższej perspektywie czasowej.No zobaczymy.

⛔ 100
 
stanley-63 802,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica : Korona
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś w naszej Ekstraklasie mecze w grupie spadkowej , ja wybrałem pojedynek w Niecieczy pomiędzy Termalicą a Koroną , wiadomo że dla każdej z drużyn mecz bardzo ważny i tu spodziewam się ostrej walki i mnóstwa fauli , spotkanie poprowadzi pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy który co prawda w sezonie zasadniczym nie szalał jakoś z kartkami koloru czerwonego bo pokazał ich zaledwie 2 i to w konsekwencji dwóch żółtek jednak dziś liczę że wyciągnie z kieszeni czerwoną , do typu przekonała mnie statystyka pana Tomka w/g klubów a tu mamy coś takiego :
* mecze z udziałem Termalicki - pan Tomek sędziował takich spotkań 10 a bilans 24 żółtka i 4 czerwone dla Termalici a dla gości 20 żółtych i 2 czerwone i zrobił nam się wspaniały bilans 44 żółtka i aż 6 czerwonych
*mecze z udziałem Korony - a tych było 6 i bilans - dla Korony 11 żółtych i 1 czerwień dla gości 9 żółtek i 2 czerwone i tu też nie żle bo 20 żółtek i 3 czerwienie , stąd też patrząc na rangę tego spotkania i walki spodziewam się mocnej kopaniny co w konsekwencji da powód panu Tomkowi do pokazania czerwonej !

⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna-Wisła Kraków
Typ: goście strzelą przynajmniej gola w każdej połowie-Tak
Kurs: 3.50
Bukmacher: BAH
Analiza:
Przede wszystkim drużyna Wisły odmieniona przez trenera Wdowczyka jest w gazie i to widać gołym okiem.Akcje składne,ładna dla oka gra i skuteczność sprawiają że drużyna z Krakowa bez problemu powinna klepać drużyny z tej części tabeli.Górnik Łęczna ,niestety dla nich na przeciwległym biegunie,0 strzelonych goli w ostatnich 5 meczach i tylko jeden remis.Nie widzę dla nich zbyt wielkich szans na ugranie dobrego wyniku,nawet mimo meczu u siebie.Wisła wie że spokojnie się utrzyma i skończy u góry tej tabeli a więc pozostaje im cieszyć się grą a w takim wypadku będą grać swoją piłkę,ofensywa i ciągłe nękanie bramkarza przeciwnika,tak to widzę w dzisiejszym meczu.O ile skuteczność nie zawiedzie powinni ustrzelić coś w każdej połowie i pokryć mój typ.16 goli w ostatnich 5 meczach mówi samo za siebie.Powodzenia!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom