>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.04.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 20. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Manchester United - Anderlecht
Typ: Manchester United/-3,5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rewanżowe spotkanie 1/4 finału Ligi Europy rozpocznie się na Old Trafford w czwartek o godzinie 21:05. W pierwszy spotkaniu pomiędzy tymi zespołami padł remis 1-1. Znając Jose Mourinho i jego podejście będzie to granie żeby nie stacić bramki a jak się uda strzelić to bedzie dobrze, jeśli gospodarze zachowają czyste konto w tym meczu to napewno awansują dalej. Zespół Czerwonych Diabłów w tym sezonie bardzo dobrze spisuje się w defensywie, w całej lidze tylko Tottenham stracił mniej bramek. Dla Manchesteru United wygranie Ligi Europy będzie przepustką do Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie. W Premier League jest mocna rywalizacja o miejsca premiowane awansem do Champions League więc Czerwone Diabły będą szukać takiej możliwości przez Ligę Europy. Według mnie Manchester United wygra to spotkanie skupiając się na grze z tyłu. Według mnie spotkanie wygra Manchester United a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola. Obstawiam 1-0 lub 2-0. Powodzenia!

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Besiktas-Lyon
Typ: 1/1
Kurs 4.15
Buk Betsson
Analiza: Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Europy. Besiktas na własnym stadionie gościł będzie Lyon. Goście w pierwszym spotkaniu wygrali 2:1, ale męczyli się niemiłosiernie, pierwszą połowę przegrali i byli zespołem delikatnie słabszym od ekipy z Turcji, druga część gry to zdecydowana dominacja zespołu z Francji i strzelone dwie bramki pod koniec meczu, tym samym Lyon jest teraz bliżej półfinału Ligi Europejskiej, jednak korci mnie gra w stronę gospodarzy z kilku powodów , po 1 . W Turcji zawsze gra się bardzo ciężko, pokazują to europejskie puchary przez parę ostatnich lat, gospodarzom do awansu tak na prawdę potrzebna jest jedna bramka+czyste konto. 2 Sprawa to słabe spotkania wyjazdowe zespołu Lyonu, który w ostatnich 5 kolejkach tylko 1 raz zdołał wygrać do tego zanotował 2 porażki oraz 2 podziały punktów natomiast patrząc na szerszą perspektywę ekipie gości nie idzie już dobrze na wyjazdach od początku roku 2017 bowiem w tym czasie w 10 spotkaniach notowali tylko 2 razy wygrane, jest to strasznie słaby wynik jak na ekipę która chce w tym sezonie zawalczyć o wygraną w Lidze Europejskiej, dlatego też upatruję tutaj szans gospodarzy, pisałem o wyniku 1:0 ,ale według mnie to spotkanie będzie otwarte, Lyon bramkę strzelić powinien bowiem ma dobrych zawodników z przodu, jednak stracić również bramki straci , kwestia ile ich będzie, bowiem goście nie stracili tylko bramki na wyjeździe z zespołem słabego Metz w poprzedniej kolejce tak to taka sytuacja miała miejsce w listopadzie roku poprzedniego, tak więc liczę na wygraną gospodarzy oraz wynik 2:1 może 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔ 100 Nieregulaminowy buk
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna - Primiera B Nacional
Godzina: 02:05
Spotkanie: Argentinos - Villa Dalmine
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj za jakieś 5h zagra liga argentyńska. Tutaj fajny mecz się pojawił i choć kursy są dość małe to myślę że istnieje duże prawdopodbieństwo że zakończy się pozytywnie. Argentinos jest liderem i pewnie zmierza po awans ponad połowa rozegranych meczy to wygrane do tego ostatnimi czasy są w formie, nie można również pominąć dobrej gry na własnym stadionie gdzie tylko raz ulegli. Zagrają z zespołem który jest na dole tabeli Villa zajmuje dopiero 18 miejsce i bedzie broniła sie przed spadkiem. Do tego na wyjezdzie bardzo kiepsko sie spisuja, gdzie sobie kompletnie nie radzą dwie wygrane na 11 meczy mówi swoje, no i do tego 4 porazki w 5 meczach czyli zespoł ewidentnie złapał dołek. Mamy tutaj starcie lidera z zespołem z dołu tabeli, kompletnie inne bieguny do tego kompletnie inna forma. Założyłem sobie że do 1,5 jestem w stanie mecz rozważyć i tutaj widze duże prawdopodobieństwo powodzenia.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Boliwia, Liga Profesional
Godzina: 02:00
Spotkanie: Jorge Wilstermann- Club Bolivar
Typ: Club Bolivar
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Sezon w pełni w najwyższej klasie rozgrywkowej w Boliwii. Mecz pomiędzy pierwszą i ostatnią drużyną.
Tak naprawdę na temat tego meczu nie trzeba mówić zbyt dużo.
Club Bolivar to póki co dominator ligi. W ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa i 1 remis, najlepsze statystyki ligowe w meczach u siebie i meczach na wyjeździe, bilans bramkowy 31-7.
Gospodarze to ostatnia drużyna ligi. Na początku odnotowali 2 zwycięstwa domowe z rzędu ale później było już tylko gorzej ( remis i 2 porażki).
Dla Bolivaru jest to kolejna świetna okazja do zapunktowania. Mam nadzieję, że w pełni to wykorzystają. Po takim kursie warto na takie coś liczyć
Powodzenia i pozdrawiam
Link do meczu:
http://www.flashscore.pl/mecz/dlHaN7Rm/#szczegoly-meczu
⛔ 100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: NBA PO
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: 2 (razem z dogrywką)
Kurs: 3,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W pierwszym spotkaniu Rockets pogrążyli OKC wygrywając ponad 30-toma punktami. Myślę, że Russell pała żądza rewanżu, ewentualne zwycięstwo na wyjeździe bardzo dużo dałoby OKC w kontekście całej serii, gdyż dwa następne mecze grają w Oklahomie, a więc przy bardzo ostrym dopingu i wspaniałej publiczności. W pierwszym meczu bardzo dobrze w obronie na Westbrooku grał Patrick Beverley, mam nadzieję że tym razem już nie będzie tak skuteczny jako plaster na RW. Westbrook musi udowodnić, że średnia triple double za sezon oraz bardzo prawdopodobne MVP sezonu nie są przypadkiem i powinien pokazać swojemu głównemu rywalowi o to trofeum czyli Hardenowi, kto jest lepszy indywidualnie. Rockets imo są drużyną przecenianą a OKC niedocenianą przez większośc kibiców. Liczę dziś mocno na zwycięstwo Grzmotów, mam nadzieję że sędziowie nie będą gwizdali tych pseudofauli Hardenowi, bo przez te akcje to jest gracz bardzo nieprzyjemny do oglądania. Zamiast gry i walki liczy wymusza ciągle te gwizdki niczym najlepsi nurkowie z La Liga karne. Russell serio, pokaż cojones i pokaż Hardenowi gdzie jego miejsce. Seria z RS przemawia za Rockets, bo było 3:1, ale oprócz jednego spotkania to były mecze na styku 2-3 pkt róznicy. W PO już jeden blowout Rockets mieli tutaj mi wygląda na wyrównany mecz. Grałbym też overy punktowe, czy pts+reb+ass na Westbrooka mam nadzieje że rozjebie dziś system. Powodzenia!
⛔ 100
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:30
Spotkanie: Estudiantes - Atl. Nacional
Typ: 1
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Trzecia kolejka fazy grupowej Latynoskiej Ligi Mistrzów i już mamy mecz ostatniej szans dla obu drużyn. Sytuacja w tej grupie wygląda tak, że Botofago RJ oraz Barcelona SC mają po 6 pkt a dzisiejsi rywale po zero punktów na koncie więc kto dzisiaj przegra praktycznie odpada z rywalizacji a remis też nikogo nie urządza. W dzisiejszym meczu idę w stronę bardziej utytułowanej drużyny i stawiam na Argentyńczyków z bardzo prostej przyczyny ... Grają w mocniejszej lidze a mimo to u siebie bilans mają bardzo dobry ponieważ w 9 meczach u siebie, 7 razy wygrali, raz zremisowali i raz przegrali. W ostatnim meczu ligowym zremisowali na wyjeździe z viceliderem Newells Old Boys mimo, że grali pół rezerwowym składem więc widać, że powoli wracają do formy. O drużynie gości nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale na pewno w ostatniej kolejce grali rezerwowym składem a mimo to wygrali a w lidze Kolumbijskiej pewnie prowadzą z 4 pkt przewaga nad viceliderem. Mimo tego, że Atl. Nacional na papierze wygląda niezłe to i tak idę kierunku Estudiantes ponieważ u siebie są mocni a po wypowiedziach trenera widać, ze na pewno nie odpuszczą i będą walczyli o awans do dalszej fazy.
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: St. Louis Blues - Minnesota Wild
Typ: Remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ta para nie zapewnia zbyt wielu bramek. Z dobrej strony pokazują się bramkarze, zwłaszcza Allen z Saint Louis Blues. W trzech dotychczas rozegranych meczach najwięcej bramek było w tym trzecim, ale i tak wynik ten nie robi wrażenia, gdyż padły tam tylko cztery bramki. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1 po trzech tercjach i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W drugim meczu było blisko remisu, ale St. Louis Blues wygrali 2:1. Teraz jest to mecz o wszystko dla Minnesoty Wild, ponieważ oni przegrywają w tej rywalizacji już 0:3. Jeśli dziś przegrają, to po prostu odpadną z rozgrywek. St. Louis Blues też nie odpuszczą, bo oni pewnie już teraz będą chcieli dobić swojego rywala awansując wynikiem 4:0. Wszystkie dotychczas rozegrane mecze były wyrównane jeśli chodzi o wynik, nie było wysokiego zwycięstwa żadnej z nich. Jeden remis już był w pierwszym meczu. Coś mi mówi, że teraz może być drugi.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Genk- Celta Vigo
Typ: Genk powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: forBET
Witam, wczorajszy typ znowu na plus, nie sprawdzam nawet czy mi jakiś admin dodał punkty bo to nie ma sensu, ale gratuluję grającym bo znowu mamy na koncie więcej kasy a o to w tym chodzi.
Dzisiaj gospodarzom wystarczy skromna wygrana 1:0 lub 2:1 ale myślę że Celta łatwo skóry nie sprzeda i będzie to zacięty mecz. Dlatego postawiłem na 2 gole gospodarzy bo Celta raczej na pewno coś strzeli.
Genk dzisiaj bez Tino Susicia, Marco Bizota, Nikolaosa Karelisa i Dante Vanzeira. Celta bez G Rossiego
Oprócz tego proponuję over 2,5 gola i btts w tym meczu... mój wynik to 2:1 lub 2:2, może to trochę dziwne wyniki bo każdy z nich eliminuje inną drużynę, ale może coś z tego skorzystacie i wymyślicie jakis typ do AKO...........powodzenia
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Monte Carlo
Godzina: 11:00
Spotkanie: Murray - Ramos
Typ: Powyżej 20.5 gemów
Kurs: 1.9
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spotkanie trzeciej rundy jednego z większych turniejów na nawierzchni ziemnej.
Ramos który dwie wcześniejsze rundy przebrnął bez straty seta, 2:0 z Olivio (6:2, 6:3) i 2:0 z Berlocqiem (6:2, 6:2), wyglądał naprawdę dobrze! Świetnie tu do tej pory wygląda, specjalista od tzw. mączki. Murray w pierwszym swoim pojedynku grał z 29 w rankingu Mullerrem, i wymęczył ledwo 7:5, 7:5, z zawodnikiem który na mączce nigdy sukcesów nie odnosił, Ramos jest wyżej w rankingu niż Muller (Ramos ATP 29), skoro tamten mógł ugrać to czemu nie on? i d tego prezentuje się tu naprawdę dobrze, n ie stracił więcej niż w jednym secie w tym turnieju więcej niż 3 gemy! Świetny typ, p
pozdrawiam.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Genk - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 2,59
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Rozgrywki ligi europejskiej nabierają rumieńców. W rewanżowym spotkaniu belgijski zespół Genk podejmie na własnym stadionie jedną z lepszych drużyn Primera Division - Celte Vigo. Niestety na swoim podwórku Celta już wiele może nie zwojować. Obecnie zajmuje bezpieczną 10 lokatę w Hiszpańskiej ekstraklasie. Rozgrywki europejskie to dla nich ogromna szansa na Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie. Ich forma w prawdzie nie jest jakaś super stabilna, ale potrafią też pozytywnie zaskakiwać w meczach właśnie wyjazdowych. Dodatkowym argumentem za Celtą jest prawdopodobna absencja kilku graczy z zespołu gospodarzy. Jak dla mnie Belgowie zaszli za nadto wysoko i na tym etapie ich przygoda z europejskimi pucharami powinna się zakończyć.
Powodzenia!
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Monte Carlo (Monako), ziemna
Godzina: 11:00
Spotkanie: Andy Murray - Albert Ramos
Typ: 2
Kurs: 4,29
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Gram tutaj na Ramosa pod wpływem tego co wczoraj widziałem w meczu Murraya. Szkot nie jest w najwyższej formie po kontuzji i to było wczoraj bardzo widoczne. Dużo niewymuszonych błędów i według mnie na ten moment nie jest gotowy na długie wymiany a takich dzisiaj brakować nie będzie. Po takim kursie wolę spróbować na wygraną Hiszpana. On na cegle jest mocnym zawodnikiem a Andy już wczoraj miał problemy w meczu z Mullerem i dziś będzie miał jeszcze większe. Murrayowi brakuje siły, czucia piłki to wszystko wczoraj było bardzo widoczne. To nie jest ten turniej, nie ta forma, widać, że potrzebuje jeszcze trochę czasu aby dojśc do swojej normalnej dyspozycji. Albert na cegle jest zawodnikiem bardzo mocnym i z taką dyspozycją Andy w tym meczu nie ma czego szukać. Po takim kursie i takiej dyspozycji Szkota żal tego byłoby nie spróbować zagrać na wygraną Alberta ????
✅ 329
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Schalke - Ajax
Typ: Schalke
Kurs: 2,00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Drużyna z Niemiec jest w bardzo trudnym położeniu. W pierwszym meczu w stolicy Holandii miejscowy Ajax wygrał 2-0.
Dzisiaj oprócz gry ofensywnej muszą skupić się na grze defensywnej gdyż strata gola spowoduje, że Schalke będzie musiało tych goli zdobyć aż 4. Zawodnicy z Niemiec zdecydowanie lepiej spisują się przed własną publicznością. Dowodem na to są wyniki osiągane w Bundeslidze.
Jeśli nawet Schalke dziś straci gola, to uważam że będą grać do końca o zwycięstwo, by odpaść z LE z podniesioną głową.
Przebieg meczu zdaje się być do przewidzenia. Czas będzie grał na korzyść gości i zapewne będą kontrować gospodarzy. Patrząc na formę Ajaxu w ostatnich meczach, to raczej nie można się spodziewać by roztrwonili przewagę z pierwszego meczu. Stawiam na 2-1 dla gospdarzy.
✅ 100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Manchester United-Anderlecht
Typ: Manchester United i poniżej 2,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybieram mecz między Czerwonymi Diabłami a drużyną Łukasza Teodorczyka. Chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości kto jest faworytem tego spotkania. Oczywiście drużyna Jose Mourinho. Jak sam Portugalczyk powiedział jego głownym celem jest zwycięstwo w Lidze Europejskiej dające gwarantowaną grę w LM w przyszłym sezonie. Chociaż mimo wszystko myślę że zdobędą minimum 4 miejsce w Premier League. Wracają co dzisiejszego meczu zwycięstwo ManU jest raczej pewne. A dlaczego stawiam na małą ilość bramek? Manchester bardzo lubi wygrywać 1 lub dwiema bramkami bardzo często do zera. Powodzonka.
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Stuart Bingham - Kyren Wilson
Typ: najwyższy brejk - Bingham
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza: spotkanie 41-letniego Binghama, który ma za sobą 21 lat profesjonalnej kariery z 25-latkiem Wilsonem, grającym 5-ty sezon jako profesjonalista, nie ma, moim zdaniem, jednoznacznego faworyta:
1) obaj pewnie awansowali do drugiej rundy, ale lepiej udokumentował swoją przewagę wysokimi brejkami Bingham. W meczu z Ebdonem miał ich 6, raz setkę: 122 i 5 razy 50-tki: 91,80,74, 66, 62. Podczas gdy Wilson z Grace’m zanotował tylko3: 93,72,58.
2) panowie zagrali ze sobą dotąd 4 mecze, wszystkie wygrał Wilson:
30 marca w China Open 2017 5:2, Wilson 85,65, Bingham 51.
21 lutego Championship League 2017 3:0, Wilson 107, 61.
Championship League 2016 3:1, Wilson 76, Bingham 101.
Szanghaj Masters 2013 5:1 Wilson 97,54, Bingham 56.
3) w tym sezonie większe sukcesy odnosi Bingham, który zdobył 1 tytuł, 2 razy kończył jako finalista, 4 razy jako półfinalista i raz w był w ćwierćfinale. Po zdobyciu w lutym Welsh Open 2017 odpadł w 1 rundzie Snooker Shootout 2017 i w 2017 Players Championship, by odbudować się nieco w China Open 2017, skąd odpadł w rundzie Last 16 po porażce z dzisiejszym rywalem.
Z kolei Kyren Wilson raz był w finale, 2 razy kończył turniej w półfinale. Często odpadał w 1 lub 2 rundzie turniejów.Drugi półfinał osiągnął w China Open, tuż przed Mistrzostwami Świata.
Z powodu powyższych informacji, niejednoznacznie opisujących szanse obu rywali w tym spotkaniu zainteresowałem się innym aspektem ich gry, czyli zdolnością do budowania wysokich brejków. W tym sezonie Bingham ma na koncie 41 „setek”, a Wilson ma ich 15. W poprzednich sezonach było tak:
2015/2016 Bingham 19, Wilson 27
2014/2015 Bingham 44, Wilson 6
2013/2014 Bingham 27, Wilson 7
2012/2013 Bingham 36, Wilson 4
Wszyscy pamiętamy problemy Binghama po zdobyciu Mistrzostwa w 2015 r., był to najgorszy okres w jego karierze w ostatnich latach. Kyren Wilson w tym samym czasie przeżywał najlepszy dotąd czas jako profesjonalny snookerzysta. Nie dziwi, że w sezonie 2015/2016 w tej statystyce wygrał Wilson.
Podsumowanie: Bingham to mój ulubiony snookerzysta, stąd typując jego spotkania postępuję szczególnie rozważnie, żeby nie ulegać sentymentowi. Dlatego wybieram na ten mecz typ, który wydaje mi się bezpieczny i nieźle płatny: Bingham zaliczy najwyższego brejka w meczu. Przemawia za nim statystyka, sezonu i historyczna, ale i to co obserwowaliśmy w ostatnim meczu obu.
✅ 72
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:21:05
Spotkanie:Besiktas - Lyon
Typ:Czerwona kartka przyznana w meczu
Kurs:3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj będzie się działo. Besiktas musi wygrać aby przejść dalej. Turcja jak zawsze nie przyjemna dla każdej drużyny na Świecie. Myślę, że może to być bardzo &quot;ostry&quot; mecz dlatego idę w kierunku czerwonego kartonika. Na początku chciałem nadmienić, że moim zdaniem buki same nie wiedzą jak &quot;ugryźć&quot; ten bet. Osobiście gram go w sts po 3.6. W typie podałem uni po 3.15 bo sts poza regulaminem. Natomiast fortuna daje już tylko 2.8. Coś tu jest nie tak takie wahania kursów nie są częstym zjawiskiem. Sędzią będzie man Milorad Mazic - różne mam odczucia co do tego arbitra ale swój ostatni pojedynek w europejskich pucharach sędziował 15.02 (Bayern - Arsenal) pokazał wtedy 5 żółtych kartek. Zarząd Lyonu sam nadmieniał, że aby uratować sezon liczy się tylko triumf w LE. To jedyna szansa na grę w LM w przyszłym sezonie. Jak widzę ten mecz, otóż zakładam intensywne ataki ze strony gospodarzy i kontry ze strony francuzów. Przy kilku z nich może zobaczymy kartki. Jeśli długo będzie się utrzymywał niekorzystny rezultat dla turków mogą oni być coraz bardziej sfrustrowani co może przynieść kilka niepotrzebnych fauli. Gorąca publiczność także może dać dodatkowe siły dla gospodarzy, którzy nie powinni odpuścić nogi w żadnej sytuacji i walczyć o każdy metr boiska. Typ za drobne. Pozdrawiam
⛔ 100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Besiktas-Lyon
Typ: 1/1
Kurs 2.95
Buk unibet
Analiza:podobnie jak kolega baku193 typuje dziś zwycięstwo drużyny gospodarzy z uwagi na lepszą dyspozycje, w 1 meczu tak naprawdę z wielkim szczęściem Lyon wyciągnął wygraną w spotkaniu i to w końcówce meczu.
Jak wszyscy wiemy Turcja jest ciężkim terenem do grania dla zachodnich drużyn, Besiktas fenomenalnie radzi sobie na własnym boisku dodatkowo ma zagrać Quaresma co będzie motorem napędowym gospodarzy, z kolei Lyon na wyjeździe radzi sobie dość średnio.
Besiktas powinnien rzucić się na gości od 1 minut i będzie mocno cisnął i czuje że Lyon nie poradzi sobie w tym kotle, a ich obrona nie należy do najlepszych na wyjazdach przeważnie w większości meczy tracą bramki.
Dla mniej odważnych 1X po 1,50 co jest dość pewnym typem.
Ale to tylko piłka zdarzyć może się wszystko!
⛔ 100 powtórzenie typu
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Besiktas - Lyon
Typ: ilość fauli over 31.5 (z ew. dogrywką)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Rewanżowe spotkanie pomiędzy Besiktas&#39;em i Lyon&#39;em już od samego początku powinno być w gorącej atmosferze, szczególnie po tym co stało się w poprzednim meczu kiedy doszło do starcia kibiców obu drużyn na murawie boiska w Lyonie. W tym przypadku powinno być jeszcze goręcej bo jak wiemy kibice z Turcji należą do jednych z najbardziej fanatycznych. Sądzę, że dziś żaden piłkarz nie będzie odstawiał nogi, Turcy muszą gonić wynik czyli zakładam, że będą chcieli od początku zdominować mecz co za tym idzie staną się podatni na zabójcze kontry Lyonu które nie jednokrotnie trzeba będzie kończyć faulem taktycznym. To samo tyczy się Lyonu, który z gry obronnej nie słynie często ataki przeciwnika powstrzymują faulem. W pierwszym meczu sędzia odgwizdał w sumie 40 fauli! Sądzę, że dziś będzie podobnie.
✅ 60
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina /piłka nożna LE
Godz /21.05
Spotkanie/Besiktas-Lyon
Typ/obie strzelą
Kurs/1,45
Buk/Winmasters
Analiza
Nie jestem przekonany do tego,, hurra-optymizmu,, co do wygranej Besiktasu.
Nie gra stadion tylko zawodnicy.
Braki kadrowe u gospodarzy/Marcelo,Vincent Aboubakar/
Lyon/Rafael/
Besiktas w ostatnich 8 meczach 7 razy over 2,5 ,identycznie tak jak Lyon. W jednym meczu gospodarze nie zdobyli tylko bramki...0-0 z Antalyaspor,goście zawsze strzelali.
Trener gości powiedział wyraźnie,że została im tylko LE,typ z małym kursem gram do dubla.
Mecz ten można również postawić na dużą ilośc żółtych kartek i bramek
Pozdrowienia dla MIRAKA...nie liczy się lanie wody tylko trafność typu.
✅ 45
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Monte Carlo
Godzina: 16:30
Spotkanie: Pablo Carreno Busta - Novak Djokovic
Typ: 1 handicap +5.5 gemów
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Możliwości Serba każdy zna. Może on pokonać każdego w stylu 6:2,6:0 jeśli jest w optymalnej formie. Problem dla niego tkwi w tym, że w tym roku jak na razie nie prezentuje więcej niż 60-70 procent tego co potrafi. Pisałem o tym wcześniej, że wygrał w tym roku tylko jeden turniej i miał kilka solidnych wpadek. Tutaj w Monte Carlo pokonał Simona gdzie stracił seta. W jego grze widać brak pewności siebie, nie jest solidny. Oczywiście dzisiaj może odpalić to sport i wszytko może się zdarzyć. Jego rywal to Hiszpan, aktualnie 19 rakieta świata, jest to jego najlepszy ranking. On radzi sobie najlepiej właśnie na kortach ziemnych. Tutaj pokonał nieobliczalnego Foga w trzech setach i młody​ talent z Rosji 6:4, 6:4. Carreno można porównać nieco z Simonem bo jego gra opiera się na regularności oraz grze z kontry tylko robi to mocniej. Grali raz ze sobą własne tutaj gdzie Hiszpan dostał po dupie 6:1, 6:0 w 2014 roku. Lecz teraz Pablo ma więcej doświadczenia a Novak nie jest w pełni sobą. Moim zdaniem Hiszpan nawiąże walkę i wygrana Serba w stylu 6:4, 6:3 zamyka kupon na plus.
✅ 72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom