>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.06.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
M 98

maczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Portugalia-Maroko
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola w trakcie drugiej połowy
Kurs: 3,25
Bukmacher: unibet

Witam wszystkich w dzień moralnego kaca. Na osłodę po wczorajszej [CENZURA] chciałbym zaproponować typ po znakomitym kursie z dużym prawdopodobieństwem wejścia. Ronaldo ma strzelić gola Maroko (u?) w czasie drugiej połowy. Znamy Ronaldo, jest w formie, ostatnio strzelił w pierwszej połowie, drugiej, pewnie strzeliłby w trzeciej jakby takowa była. Kto dzisiaj ma go pilnować ? Benatia, najlepszy z defensywy Maroka, ponadto Hakimi, kolega CR7 z Realu - 19 latek, i Saiss z drugiego poziomu rozgrywkowego z Anglii. Nie z takimi kozakami sobie Christiano radził. Widzimy że w meczach kadry świetnie sobie radzi jako wysunięty napastnik. Może trafi się jakiś karny, wtedy wiadomo kto podejdzie. Liczę że dzisiaj trafi, liczę też, że z trafieniem wstrzyma się do drugiej połowy. Typ stawiany przeze mnie, dzielę się nim z Wami bo wydaje się ok. Nie do konkursu - zaczynając 20 dnia miesiąca nie mam szans na wygraną.
Powodzenia mi, Wam i Ronny&#39;emu.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sered-Z.Moravce
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 5.70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ponownie wybieram się do spotkan towarzyskich. Znalazlem ciekawy mecz,ktory od razu mnie zaintrygowal.
Co w nim ciekawego? A no zauważalne spadki kursów na overu u niemal wszystkich warygodnych bukmacherow. Jest ponownie dość podejrzane,gdyz mamy tutaj sytuacje z meczu towarzyskiego ( chociażby mój wczorajszy typ,gdzie do przerwy 1:0 a pod koniec 3:3 ;) )
Na uwagę zasługuje również dość overowe H2H,gdzie rozegrano między ekipami 4 mecze.
Wyniki: 1:3 4:1 5:1 1:4. A więc wszystki mecze overowo ????
Bezpieczniej polecam overki 2.5 lub 3.0 ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Iran - Hiszpania
Typ: Poniżej 2.5 goli
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek
Godzina: 20:00
Po pierwszej kolejce MŚ w grupie B niespodziewanie to reprezentacja Iranu jest liderem tabeli, natomiast Hiszpania i Portugalia są na drugim miejscu. Dzisiaj zapewne siły w tej grupie nieco się zmienią, bo faworytami swoich spotkań są zarówno Portugalczycy jak i Hiszpanię. Inna sprawa w jakim stylu drużyna Hiszpanów wypadnie w dzisiejszym spotkaniu.
Do tej pory niewiele mieliśmy spotkań z wysokimi wynikami, często notujemy wyniki 2:1 czy też under 2.5. Chlubnym wyjątkiem są jak do tej pory mecze gospodarzy turnieju Rosjan jak i bezpośrednie starcie Portugalii z Hiszpanią. I o ile można spodziewać się, że Portugalia z Cristiano Ronaldo będzie próbować zdobywać kolejne bramki i zanotować efektowne zwycięstwo o tyle Hiszpanie mogą mieć nieco inny sposób na Mundial.
Wczoraj oglądałem pomeczowe studio &quot;Stan Mundialu&quot; i w zapowiedzi dzisiejszych spotkań Wojciech Kowalczyk dość sensownie zapowiedział właśnie starcie Iranu z Hiszpanami. Otóż według Kowla Hiszpania to drużyna, która owszem może wygrać wysoko ale z drugiej strony jest to reprezentacja, która ma poczucie własnej wartości wie, że jeżeli będzie prowadzić 1:0 z takimi zespołami jak Iran czy Maroko to ten wynik dowiezie do końca. Hiszpania bowiem jest drużyną turniejową i chcą zachować jak najwięcej energii i siły na kolejne spotkania za przykład dał tutaj Mundial w 2010 roku gdy Hiszpania małymi kroczkami doszła do finału i go wygrała: 0:1 Szwajcaria, 2:0 z Hondurasem, 2:1 z Chile, 1:0 Portugalia, 1:0 Paragwaj 1:0 Niemcy i 1:0 (dogrywka) z Holandią.
Ponadto druga sprawa Iran jest lekceważony i uważany za outsidera ale jednak w starciu z Maroko umiejętnie się bronił i nawet w samej końcówce zdołał wygrać mecz. Widać również, że jest to bardzo dobrze poukładana drużyna w obronie, w meczach towarzyskich zwykle nie tracili dużo bramek, a najlepszym przykładem są jednak eliminacje. Otóż w trzeciej decydującej rundzie w 10 spotkaniach stracili tylko 2 bramki i to w ostatnim meczu gdy już awans mieli pewny. Myślę, że Hiszpania ten mecz pewnie wygra ale nie będzie to przekonujące zwycięstwo, stawiam na 1:0.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Portugalia-Maroko
Typ: 1/1 Portugalia wygra 1 połowę i cały mecz
Kurs: 2,70
Bukmacher:
totolotek
Mistrzowie Europy z CR7,po remisie z Hiszpanią 3-3 muszą ten mecz po prostu wygrać.Krystyna po hat-tricku nastawiony bojowo i to jego ostatnia szansa na zdobycie króla strzelców ,/ze względu na wiek/Strzelenie 3 goli dla jednego z faworytów do zdobycia tytułu to jest coś.
Maroko jest drużyną zdecydowanie słabszą.Pechowo przegrali z Iranem tracąc samobójczą bramkę w samej końcówce/90+5/,ale bramki nie potrafili strzelić.Nie mają jakiś wybitnych napastników żeby postraszyć Portugalię.
Portugalczycy chcąc mieć pewny awans powinni od początku ruszyć do przodu.Tu już nie ma miejsca na kombinacje.O awansie z 1go miejsca może decydować ilość goli.Strata punktów może go również pozbawić.
Myślę,że starczy niespodzianek i dzisiaj wygrają wszyscy faworyci dnia.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Portugalia - Maroko
Typ: Maroko powyżej 1,5 bramki
Kurs: 5,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zacznę może od tego, że całego turnieju Ronaldo nie pociągnie dla swojej drużyny. A jeżeli reszta reprezentacji Portugalii, a zwłaszcza obrona zagra tak słabo jak z Hiszpanią to nie wyjdą z grupy, z czego skorzysta właśnie Maroko. Portugalia zaczyna jak na Euro 2016, mianowicie z większą ilością szczęścia niż umiejętności, by nie wygrywając żadnego meczu w regulaminowych 90 minutach zdobyć tytuł. Na szczęście taki scenariusz na MŚ 2018 nie ma szans się powtórzyć. Maroko zagrało bardzo dobre spotkanie z Iranem, które przegrało przez brak skuteczności, a śmiało można powiedzieć, że innego dnia wygraliby minimum 3:1 mając tyle okazji. Portugalia przez swoją niefrasobliwość w obronie pozwoli reprezentacji rywali kilkukrotnie myśleć o strzeleniu bramki. Nie idę jednak w wygraną czy przegraną Maroka, ponieważ Ronaldo może i z pewnością będzie chciał dzisiaj dołożyć coś na swoje konto, co z kolei może stworzyć dobre widowisko i wiele bramek. Nie warto sugerować się wynikami poprzednich spotkań obu ekip, gdyż Maroko było dużo lepsze od Iranu, a Portugalia słabsza od Hiszpanii. Końcowy wynik moim zdaniem dzisiaj to 2:1 dla reprezentacji z Afryki.
⛔ 100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna MS
Godzina: 14:00
Spotkanie: Portugalia - Maroko
Typ: Ronaldo strzeli i Portugalia wygra
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Moim zdaniem bardzo prawdopodobny scenariusz na dzisiejsze spotkanie. Dlaczego? Portugalia po swietnym meczu z Hiszpania musi wygrac dzisiejsze spotkanie jesli chce myslec o dalszej fazie rozgrywek, Maroko poprzedni mecz pechowo, ale jednak przegralo z Iranem po bramce w samej koncowce. Ogladalem oba spotkania i obiektywnie faworyt jest tylko jeden. Typ na strzelca bramki - Ronaldo nikogo nie powinien dziwic. Portugalczyk w mega formie, ostatnio 3 bramki strzelone Hiszpanii, mocno zdziwie sie jesli dzisiaj nie strzeli. Fajny kurs na dosc prawdopodobne zdarzenie, biore to.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
julez 27

julez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Urugwaj - Arabia Saudyjska
Typ: over 4.5 gola
Kurs:
5,70
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Liczę na to że Urugwaj zagra lepiej niż Rosja, dzięki czemu uzyska podobny, albo nawet lepszy wynik niż drużyna gospodarzy mundialu. Mecz w sam raz dla duetu Suarez - Cavani, żeby sobie postrzelać i nabić bramki, dobrze wprawić się na resztę turnieju w grze ofensywnej. Typ po takim kursie wart postawienia, nie ma co się rozpisywać na temat drużyny Arabi Saudyjskiej, każdy kto widział pierwszy ich mecz, wie jaka to jest drużyna. Urugwaj powinien poradzić sobie łatwiej niż Rosja, ale zobaczymy. Jak pisałem powyżej, typ wart postawienia, ze względu na kurs. Polecam także typ który widziałem na dziś dzień tj. Multiliga 4-0 5-0 6-0, także fajna sprawa.
⛔100
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Iran - Hiszpania
Typ: Zakład na wynik, połowa/wynik końcowy 0:1/0:3
Kurs: 12.35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zdecydowanym faworytem wtorkowego pojedynku będą mistrzowie Świata z 2010 roku. Hiszpanie nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem reprezentacji Iranu, która oczywiście nastawi się na głęboką defensywę, gdyż mają 3 punkty, a punkt z reprezentacją Hiszpanii dawał by im szansę na awans. Zasieki Iranu według mnie mogą być ciężkie do sforsowania, ale według mnie do pierwszej bramki. Po straceniu gola Iran będzie musiał się otworzyć, a to ułatwi zdobycie kolejnych bramek reprezentacji Hiszpanii. Według mnie podopieczni Fernando Fierro wygrają pierwszą połowę 1:0, a w drugiej ustrzelą jeszcze ze dwa gole gwarantując sobie korzystny wynik. Kurs na ten typ jest naprawdę duży i będę dumy bo dawno taki mi nie wszedł.
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Pepsideilld
Godzina: 22:00
Spotkanie: Valur – Hafnarfjordur
Typ: X
Kurs: 3,35
Bukmacher: Forbet

Dziś analizie poddałem mecz w lidze Islandzkiej, swoją drogą zastanawia mnie czemu liga gra skoro kadra walczy w MŚ, czyżby ani jeden zawodnik nie został powołany z ligi Islandzkiej. Wracając do dzisiejszego spotkania to można by powiedzieć, ze to mecz na szczycie ale nie w sensie obecnego sezonu ale ostatnich kilku lat, rok temu mistrzem byli dzisiejsi gospodarze, natomiast dwa poprzednie sezony należały do drużyny gości. Drużyna gospodarzy jeśli chodzi o mecze u siebie to gra bardzo dobrze (praktycznie nie przegrywa) choć trzeba wrzucić kamyczek do ogródka w tym sezonie odnieśli 3 zwycięstwa ale zanotowali też 2 remisy. Obecnie zajmują 2 miejsce ale jak wygrają dzisiejsze spotkanie to zostaną liderem. Drużyna gości zajmuje obecnie 5 miejsce ze stratą 2 punktów do drużyny gospodarzy i stratą 1 punktu do lidera. Goście na wyjeździe, również nie odnotowali porażki, zanotowali 2 zwycięstwa i 2 remisy. Zatem staną naprzeciw siebie 2 wyrównane drużyny, zatem remis jest prawdopodobny. Jeśli chodzi o historię to w ostatnich latach częściej wygrywają gospodarze choć ostatni mecz zakończył się remisem, ale historia to taka dodatkowa statystyka, która w moim przypadku ma drugorzędne znaczenie.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Iran - Hiszpania
Typ: powyżej 27,5 fauli
Kurs: 2,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Coś nie idzie ostatnio najlepiej ale próbujemy dalej. Iran z 3 punktami na koncie remis pewnie przed meczem brałby w ciemno. Hiszpanie muszą dzisiaj wygrać, żeby spokojnie podejść do ostatniego spotkania z Marokiem. To oni będą dzisiaj prowadzić grę, utrzymywać się przy piłce i wymieniać milion podań między sobą. Irańczycy skupią się na obronie i przeszkadzaniu rywalom w grze. Z ich strony powinniśmy zobaczyć sporo przewinień jeżeli oczywiście sędzie będzie używał gwizdka jak należy. Hiszpanie też powinni parę razy zostać zmuszeni do przerwanie akcji poprzez faul przy jakiejś szybkiej kontrze wyprowadzonej przez Irańczyków. Kartki coś nie wchodzą z rożnymi też nie najlepiej to może przynajmniej o faule obie ekipy się dzisiaj postarają.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Iran - Hiszpania

Typ: wynik 1 połowy - remis
Kurs: 2.65

Bukmacher: unibet
Analiza:

Iran już w pierwszym starciu z Marokiem pokazał defensywny futbol i w tym meczu powinien jeszcze bardziej skupić się na grze obronnej. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Hiszpanii będzie dużą niespodzianką, jak dotąd dzisiejsi faworyci skromnie wygrywają swoje mecze. Iran ma prawo marzyć o wyjściu z grupy, ale do tego potrzebna jest żelazna dyscyplina i sporo szczęścia. Hiszpania mega ofensywna ekipa, nie mają problemów z strzelaniem bramek co pokazali w meczu z Portugalią gdzie dopiero w końcówce stracili zwycięstwo. Faworyt jest oczywisty, ale nie ma lekko nikt na tych mistrzostwach.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom