>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.08.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, Kwalifikacje
Spotkanie: Din. Minsk (Blr) - Salzburg (Aut)
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
Przyzna się szczerzę że spodziewałem się niższych kursów, ale buki zapewne po części sugerują się tym jak wyglądają rozgrywki ba Białorusi gdzie po prostu na pewno dużo bramek nie oglądamy, ale przecież gramy inne rozgrywki do tego z takim rywalem z którym nie da się grać defensywnie. Dynamo Mińsk dopiero poprzedni sezon, przegrali tylko dwoma punktami mistrza, w aktualnie trwającym sezonie toczą zaciętą walkę z BATE. Faktycznie jest to zespół który traci bardzo mało bramek ale kto im ma tam strzelać tylko BATE które w ofensywnie prezentuje poziom. Skupmy się jednak na tych rozgrywkach w których ten zespół ma doświadczenie w poprzedniej edycji gra w fazie grupowej gdzie zajęli ostatnie miejsce uwaga tracą 14 bramek w 6 spotkaniach i to jest właśnie poziom defensywy tej ekipy. To doświadczenie które zebrali procentuje za sobą dwie rundy eliminacyjne pokonali Szwajcarski Zurich duża niespodzianka oraz pewnie ograli Cherno More. Oglądałem właśnie skrót z tego starcia z Bułgarami wiem że to słaby poziom ale nawet z takim rywalem trzeba coś pokazać i było co oglądać. Strzelili cztery bramki a tak patrząc realnie mogło być z 10, naprawdę mieli łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych, co najważniejsze nie były to przypadkowej akcje ale takie w których było widać dużo techniki i pomysłu. Dobre stałe fragmenty gry, oraz dużo bardzo dobrych uderzeń z daleka zresztą strzelili tak dwie fantastyczne bramki. Szczególnie trzeba tutaj wyróżnić dwójkę graczy napastnika Beciraja które piłka szuka pod bramką i ma naprawdę świetną techniką oraz Serba Adamovica to jest właśnie ten facet który potrafi huknąć z daleka. Dziś też będą mieli miejsce na taką grę jak z Cherno More jestem o tym przekonany bo Salzburg oglądam od początku sezonu. Charakterystyczne cechy tej ekipy mega wysoki pressing, ofensywne ustawienie, duża ilość graczy w akcjach ofensywnych, skład oparty na młodych graczach którym brakuje doświadczenia. To wszystko oznacza jedno potrafią dużo strzelić i jeszcze więcej stracić. Brak doświadczenia wyszedł w eliminacjach do Ligi Mistrzów po zwycięstwie u siebie 2:0 z Malmo już po pierwszej połowie na wyjeździe musieli odrabiać straty. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki w Lidze Europejskiej sama kopalnia overów – 9 meczów z rzędu z overami i to bardzo wysokimi min. 5:1 z Dynamo Zagrzeb, 5:1 z Astrą, znowu z Dynamo 2:4 – to mówi wszystko o sposobie gry tej ekipy jeśli dziś zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach to zdecydowanie będą bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, Kwalifikacje
Spotkanie: SCR Altach - Belenenses
Typ: Ilość goli: 2 lub 3
Kurs: 2.00
Buk: Bet365
Godz. 19:30
Analiza:
niestety nie potrafiłem dzisiaj znaleźć jakiegoś pewniaka o dobrym kursie, na kilka meczów mam kilka typów i ciężko się zdecydować na ostateczny wynik. Tak samo jest w wybranym przeze mnie spotkaniu pomiędzy austriackim zespołem, z ligi, którą systematycznie śledzę i oglądam mecze, (co poniekąd zadecydowało o wyborze meczu) a w miarę znanym mi zespołem portugalskim czyli zespołem, który został podobno określony mianem typowego średniaka europejskiego. Chciałbym postawić na Salzburg któremu kibicuje, ale jakoś &quot;nie widzę&quot; wyniku tego meczu kompletnie. Zdecydowałem się na Altach, choć określenie wyniku tutaj też nie jest proste. Altach to zespół bardzo słabo grający w tym sezonie, kompletnie nic nie pokazuje, oprócz zwycięstwa z Guimaraes... co jakoś chwieje mi ocenę tego zespołu (być może oszczędza się póki co na ligę europejską, poświęcając bundesligę?). Z kolei Belenenses to taki średniak, który lubi remisować, mało strzela goli, ale coś tam zawsze strzeli i za dużo nie straci, wychodzi ostatecznie na jakieś 1:1 albo coś podobnego. Dlatego myślę, że w meczu nie będzie zbyt wiele bramek, ale coś tam wpadnie i skończy się remisem 1:1 albo Belenenses coś się uda ustrzelić i dobije na 2:1... Dlatego myślę, że będzie na niskim poziomie, o małej ilości ciekawych akcji, i wynik adekwatny do rywalizujących drużyn.
⛔100
 
S 0

seremontis19

Użytkownik
Dyscyplina: eSport, Counter Strike - ESL One Cologne
Spotkanie: Kinguin - Luminosity
Kurs: 3.40
Buk: STS
Godz. 15:30
Analiza:
Dzisiaj rozpoczyna sie turniej w Kolonii w Cs Go.Moja uwage przykol mecz pomiedzy dwoma sredniakami a mianowicie Kinguin a Luminosity.Pierwszy zespol jest znany na scenie e sportowej juz od paru ladnych lat gdzie przewaznie zajmuje miejsca w turniejach sredniej rangi pozycje w top 8.Drugi zespol pochodzacy z Brazylii to utalentowani panowie ktorzy wchodza z duzym rozmachem na scene esportowa,i radza sobie bardzo dobrze nawiazujac rownorzedna walke z takimi druzynami jak Fnatic,TSM czy Virtus.Pro.Moim zdaniem zespol Luminosityi ma szanse na wygranie kolo 60% po bardzo dobrym kursie 3.40.A dlaczego kurs jest taki duzy?Tak jak wczesniej wspominalem jest to dopiero nowa druzyna i nie wiadomo do konca czego sie po niej spodziewac na duzych turniejach a na dodatek jest to 1 dzien rozgrywek.Ja osobiscie bede gral grubo na ten zaklad bo moim zdaniem to duza okazja.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
X 1K

xdawidxd96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Europejskiej
Godzina: 21:00
Spotkanie: Southampton - Midtylland
Typ: -1 handi ( 1 )
Kurs: 1.77
Bukmacher: Bet365
Analiza:Witam serdecznie po raz 3 . 2 ostatnie moje typy zakończone sukcesem czas na kolejny mecz dziś liga europy gdzie na przeciw siebie stanie angielski Southampton kontra duński Midtylland . Obie drużyny za dużo grania w lidze europy nie mieli można powiedzieć że duńska drużyna nic nie zagrała natomiast Southampton pokonał nie nagannie grające Vitesse wygrywając 3-0 2-0 . Moim zdaniem w dzisiejszym meczu nie znacznym ale jednak faworytem jest Southampton stąd mój typ handi -1 tzn drużyna z Anglii musi wygrać różnicą przynajmniej 2 goli . Polecam ????
⛔100
 
J 76

jarmool96

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Cincinati (USA)????
Dziedzina: 17:00(może ulec zmianie)
Spotkanie: A.Dolgopolov v J.Janowicz
Typ: J.Janowicz
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kolejny raz piszę o Jurku – kolejny raz z nadzieją, że ten pozytywnie mnie zaskoczy. Meczu z Donaldsonem niestety nie oglądałem, gdyż kort, na którym spotkanie było rozgrywane nie był wyposażony w kamery. Jednak patrząc na statystyki, Jerzy rozegrał chyba jeden z lepszych setów w swojej karierze. Mowa tu o secie pierwszym. O dziwo nie był on tak dobry ze względu na asy serwisowe (posłał tylko jednego). Janowicz przegrał tylko dwa(!) punkty przy swoim serwisie co jest wynikiem bardzo dobrym. Pewnie utrzymywał swoje podanie i wyczekał moment, w którym może przełamać przeciwnika. W drugim secie poszło mu już nieco gorzej, panowie po razie oddali swój serwis i partię tą trzeba było kończyć w tie-breku. Janowicz wygrał go pewnie, co doprowadziło go do 3 rundy turnieju, w której zmierzy się z Dolgopolovem (66ATP.)
Jeśli ktoś interesuje się tenisem to wie, że zawodnik ten bardzo nie leży Polakowi. H2H 3:0 dość jednoznacznie wskazuje faworyta w tym meczu. W pierwszych dwóch spotkaniach między nimi Alexandr nie musiał się nawet zbytnio wysilać, Jurek wygrał wtedy odpowiednio 4 i 5 gemów. W trzecim ich pojedynku widać było już odrobinę walki ze strony Polaka, jednak na nic się to zdało i również poniósł on porażkę. Myslę, że można pokusić się o stwierdzenie, iż styl Jerzyka w tamtych meczach bardzo odpowiadał Ukraińcowi. Ich mecze odbywały się w niesprzyjających dla Łodzianina warunkach- albo na początku sezonu, gdy jego forma oraz dyspozycja nie były optymalne, albo na nawierzchni ziemniej, która, jak dobrze wiemy- nie jest jego ulubioną. Bilans ich meczy na pewno przemawia za Dolgopolovem. Asem w jego rękawie jest również to że, jak pisałem kilka analiz wcześniej, skorzystał on na absencji Keia Nishikoriego i wygrywając eliminacje, miał wolny los w 1 rundzie, co na pewno pomogło mu w zregenerowaniu sił. Nadmienie również, że w poprzednim meczu wygrał on z Tomiciem bez straty seta.
Co na to wszystko Janowicz? Wszyscy wiemy, że ma on swoje humory, jednak sądze, że wciąż chce się pokazać z jak najlepszej strony co można było dostrzec w jego ostatnich dwóch pojedynkach. Ciekawe jest również to, że Jurek wyjątkowo dobrze radzi sobie nie będąc faworytem. Aby obronić punkty z zeszłego roku, Jurek musi dzisiejszy mecz wygrać. I ja wierze, że jest w stanie to zrobić - nie będzie się przejmował niekorzystnym bilansem, może być to dla niego swoisty impuls. No bo kto nie chciałby polepszyć swojej sytuacji, wiedząc, że jest w dobrej dyspozycji a przeciwnik nie jest nie do przejścia?
Dzisiejszy mecz będzie chyba największym sprawdzianem w ostatnich miesiącach dla Jurka. Na pewno nie będzie to łatwe i przyjemne spotkanie, spodziewam się walki z obu stron. Typ ten na pewno wiąże się z lekkim ryzykiem (patrząc na kursy jakie wystawił bukmacher) ale wierzę w Polaka i z wielkim zainteresowaniem będę się przyglądał poczynaniom obu panów.
____________
Przydała Ci się moja analiza? Kliknij &#39;dzięki&#39;, będe wdzięczny ✅
⛔100
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Southampton - Midtjylland
Typ: over 3,5 kartki
Kurs: 1,90
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 4/10

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan C. Turpin, jest to sędzia który w europejskich pucharach bardzo lubi wyciągać kartki, prawie zawsze wyciągał co najmniej 4 kartki na mecz, jego średnia w europejskich pucharach to 3,89 kartki na mecz


  • faworytem na papierze w tym meczu są gospodarze i to oni powinni prowadzić grę w tym meczu a Duńczycy starać się im przeszkadzać (faule) i wyprowadzać kontry, gospodarze lubią momentami podchodzić pressingiem i starać się zabierać piłkę przeciwnikowi, liczę że nie zawsze będzie im to wychodzić i często będą musieli faulować żeby nie stracić gola


  • powołując się na h2h tych zespołów widać że w ostatnich meczach oba zespoły najczęściej dostawały po co najmniej 2 kartki na mecz, Southampton średnia 3,25 kartki na mecz (rozegrali tylko 4 mecze w tym sezonie), Midtylland 2,2 kartki na mecz (w ostatnich 5 meczach), liczę że dzisiaj będzie podobnie do tego sędzia który lubi wyciągać kartki, to musi się udać



Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana ⛔100​
 
jahu 6

jahu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWŁOCHY: Puchar Włoch
Spotkanie: Catania-Cesena
Typ: Handicap +1 Catania
Kurs: 1.88
Buk: bet-at-home
Godz. 20:30
Analiza:

Cesena wystąpi bez kilku kluczowych graczy :
R. Improta , A. Tabanelli - pomocnik , S. Lucchini , - obrona , L. Garritano ,
L. Rosseti , Alejandro Rodriguez - napastnik ,
W lidze Cesena zajmuje 19 miejsce z dorobkiem 24 punktów , ostatnie 5 spotkań to same porażki ,
W serii B Catania też nie zachwyca , 15 miejsce z dorobkiem 49 punktów , ostatnie 5 spotkań 3 porażki , 2 remisy , swój typ opieram głównie na osłabieniach Ceseny
H2H też wygląda ciekawie
07.03.12 SER Cesena Catania 0 : 0
18.09.11 SER Catania Cesena 1 : 0
02.02.11 SER Cesena Catania 1 : 1
22.09.10 SER Catania Cesena 2 : 0
17.01.06 SER Catania Cesena 1 : 0
Przypuszczalny skład Ceseny :
1 FEDERICO AGLIARDI
2 MATTEO GASPERI
3 FRANCESCO RENZETTI
4 EMMANUEL CASCIONE
5 STEFANO SENSI
7 ANTONIO MAZZOTTA
8 LUCA VALZANIA
11 ANTONINO RAGUSA
13 MATTIA CALDARA
15 NICOLA DALMONTE
17 SALVATORE MOLINA
18 MILAN DJURIC
19 DAVIDE SUCCI
20 FEDERICO VARANO
22 ALFRED GOMIS
23 MOUSSA KONE
24 GABRIELE PERICO
25 DANIELE CAPELLI
26 GABRIELE MONCINI
28 CAMILLO CIANO
⛔100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Masters Cincinati
Godzina: 18:30
Spotkanie: Tommy Robredo - Thomas Berdych
Typ: Robredo
Kurs: 3.84
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pojedynek dwóch Tomaszów. Ten z Czech już od dłuższego czasu mnie nie przekonuje. Forma Berdycha pikuje w dół i niewykluczone, że jest to pokłosie zwiazku z Satorovą. Najlepszą egzemplifikacją tego stanu rzeczu był turniej w Toronto, w którym Czech poległ z co najwyższej solidneym Youngiem. W dzisiejszym starciu z Robredo również nie będzie miał łatwego życia. Hiszpan to zawodnik niezwykle solidny i regularny. Popełnia niewiele niewymuszonych błędów i świetnie broni. Jego pojedynek z Murray&#39;em w Toronto stał na bardzo dobrym poziomie i w takiej formie Robredo ma dużo większe szanse na pokonanie Berdycha niż to oceniają bukmacherzy, Jednocześnie warto podkreślić, że bilans h2h to tylko 6-4 dla Czecha, co już zapowiada zacięty pojedynek. Dwa lata temu Czech zdemolował Hiszpana w Cincy 6-3 6-0. Sęk w tym ,że wówczas Robredo miał słaby okres w swojej karierze, zaś teraz to kariera Czecha pikuje w dół.
⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis,ATP - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda - 1/8-finału
Robredo T.-Berdych T. 20.08.2015 18:30
Typ:1
Kurs: 3,75, bet365
Analiza:
Dziś proponuję grę na Hiszpana, który rozegra już trzeci mecz na tym turnieju. Cięzko coś pisać na temat obecnej formy Berdycha na Hardzie ponieważ rozegrał dwa mecz z Youngiem w Kanadzie poległ 2-0 i pożegnał się z turniejem już w pierwszym meczu. Następny mecz miał miejsce już na tym turnieju z Belluccim w którym zwyciężył Czech. Osobiście nie przepadam za Berdychem ale na pewno nie tym się kieruje proponując grę na Hiszpana. Dwa lata temu Berdych wyeliminował Robredo właśnie na tym turnieju i uwazam, że Hiszpan dziś zrewanżuje się Berdychowi, któremu poślubienie pieknej modelki nie wyszło na dobre. Mam na myśli oczywiście grę Berdycha, ponieważ odkąd jest żonaty nie gra zbyt dobrze, może pozostaje już mu tylko pilot, klapki i piwko ???? . Robredo w kazdym ostatnim meczu pokazał całkiem dobry tenis. Przy porażce z Murrayem czy porażce z Paire ( ale ona miała miejsce jeszcze na ziemnej ). Zaliczył wygrane z Lopezem, Andujarem czy z Querreyem. Przy takim kursie warto zaryzykować...PoWoDZeNia !!!
Jeżeli ŻONA usiądzie na trybunach to nie dziwie się że Berdych nie potrafi skupić się na grze ????


Powtórzony typ
⛔100
 
A 0

adek1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska-kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie Fc Zorya Luhansk-Legia Warszawa
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Jest to mój debiutancki typ na tym forum. Wybrane przeze mnie wydarzenie skusiło mnie przede wszystkim dosyć wysokim kursem.
Mało tego wydaje mi się, że jest to mecz, w którym posypią się gole, a czynnikami, którymi mogą o tym zadecydować może być fakt, że Zorya w dwóch ostatnich meczach zdobyła aż 6 bramek. Ponadto w szeregach Legii zagra przecież bramkostrzelny Nemanja Nikolić. Mało tego drużyna z Łazienkowskiej od dłuższego czasu kończy swoje mecze z jakimkolwiek dorobkiem bramkowym.
⛔100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska-kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: FK Krasnodar - HJK Helsinki
Typ: + 3,5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas na Ligę Europejską ! Mistrz Finlandii HJK, który w rodzimej lidze nie ma sobie równych, zmuszony jest lizać rany po pechowym odpadnięciu z FK Astana (4:3 i gol Kazachów w ostatniej minucie). Niestety los dla Finów nie okazał się łaskawy i w walce o Ligę Europejską będą musieli zagrać z FK Krasnodar, który wyeliminował bez większych problemów Slovan Bratysława, a kilka dni temu wygrał z Zenitem w lidze Rosyjskiej. Jako że w dwumeczach obu zespołów czy to w LM czy w LE oglądaliśmy aż 15 bramek w 4 meczach, śmiało można stawiać że reguła ta zostanie dzisiaj zachowana, szczególnie że w ostatniej kolejce Finowie potwierdzili tendencję zniżkową i zostali rozgromieni na wyjeździe przez Mariehamn (5:1). Z całym szacunkiem dla HJK, ale europejskie puchary raczej nie dla nich, czego dowodem może być dzisiejszy mecz.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
guti_14 2

guti_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska-kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie Milsami - Saint-Etienne
Typ: 2
Kurs: 1,43
Bukmacher: Pinnacle
Kurs na gości jest co prawda nie najwyższy, ale jeśli ktoś będzie chciał podbić ako to ten typ będzie w sam raz.
Mistrz Mołdawii, który nie podołał w eliminacjach LM Skenderbeu Korce dziś zmierzy się z jedną z lepszy drużyn francuskich - dokładnie z Saint-Etienne.
Co prawda Milsami na swoim terenie radzi sobie bardzo dobrze (wygrali nawet z Ludogorets Razgrad w LM!) to trzeba wziąć pod uwagę to,że ekipa Saint-Etienne jest zdecydowanie wyżej notowym zespołem.Francuzi w poprzednim sezonie bili się o Ligę Mistrzów (ostatecznie zajęli 5 miejsce ze stratą 2pkt do Monaco).Skoro nie udało się wywalczyć udziału w LM to trzeba zagrać w Lidze Europy, to co prawda nizej notowane rozgrywki - ale i tak można odczuć zastrzyk finansowy za udział w tym turnieju.
Saint-Etienne będzie chciało już w pierwszym meczu przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę - mają takich graczy jak Hamouna,Roux czy Assou-Ekottę. Nie przewiduję dziś żadnej niespodzianki - mecz powinien przejść po myśli faworytów.
⛔100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska, Kwalifikacje
Godzina: 20:50
Spotkanie: Viktoria Pilzno - Vojvodina
Typ: 2
Kurs: 10.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początku chcę zaznaczyć, że to typ o dużym ryzyku, do zagrania jako singiel za drobne - jeżeli szukasz czegoś do taśmy, to scrolluj dalej ????
W jednym z dzisiejszych meczów kwalifikacyjnych do Ligi Europejskiej spotykają się zespoły Viktorii Pilzno oraz Vojvodiny. Albo nie wiem czegoś o absencjach w zespole gości, ew. o ich innych problemach albo buki mocno przesadziły z kursami na ten mecz, ponieważ (dla mnie) kompletnym nieporozumieniem jest stawianie gospodarzy jako tak wielkich faworytów, żeby na gości dawać kurs 10.
Viktoria, która jest postrzegana jako zespół świetnie grający u siebie, dała ciała już w poprzedniej rundzie kwalifikacji, gdzie po wygranej w Izraelu 2:1 potyczka u siebie miała być jedynie formalnością. Ta &quot;formalność&quot; zakończyła się porażką 2:0 i awansem Maccabi Tel Aviv. Ich 2 ostatnie mecze w lidze to również niespodzianki - remis 2:2 z drużyną Slovacko, w którym goście od 53 minuty grali w 10 oraz wyjazd do Teplic zakończony remisem o takim samym wymiarze. Nawet jeżeli te mecze odpuścili na rzecz LE, to takie wyniki mogą niepokoić.
Po drugiej stronie bieguna mamy natomiast zespół Vojvodiny, który jest w gazie. Wszyscy pamiętamy ich wyśmienity wynik wywieziony z boiska Sampdorii (0:4), natomiast ostatnie 2 spotkania ligowe to 2 wygrane, w tym z wielokrotnym mistrzem Serbii, Partizanem Belgrad.
Tak jak wspomniałem na samym początku, kurs 10 to nie jest kurs do grania na taśmach, jednak naprawdę polecam znaleźć 5-10 zł po to, by pograć ten mecz jako singiel, bo po takim kursie warto. Wiem, że moje ostatnie typy pozostawiają wiele do życzenia, jednak liczę na to, że jeśli mam się odbić, to tylko na takim meczu. Powodzenia! ;) ⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Piłka Nożna Kwalifikacje LE
19:00
Ajax - Jabloniec
- Powyżej 2,5 bramek
@ 1,85 Betsson
Ajax zaprzepaścił swoją szansę na kwalifikacje do Ligi Mistrzów, poprzez porażkę na swoim terenie z Rapidem. Dzisiaj już trzeba o tym zapomnieć bo to jest historia i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. Przed kolejnym meczem, tym razem już z rywalem którym trzeba srogo wygrać i zapomnieć ostatni mecz. Ajax to przede wszystkim młoda i silna utalentowana ekipa zbudowana z utalentowanych młodych graczy, którzy w lidze holenderskiej potrafią napsuć biedy rywalom. Ajax ma również Polaka, Milika który również potrafi zagrać niezłe spotkanie i szybko strzelić bramkę. Jest Klaaseen który w mojej opinii jest najlepszym zawodnikiem holenderskiej ekipy. Genialny przegląd pola i do tego potrafi także z dystansu strzelić ważnego gola. Na wyjeździe z Rapidem strzelił dwa gole. Niestety w rewanżu nie strzelił ale wydaję mi się, że Ajax na wielkim luzie podszedł do tego spotkania i są takie efekty że prawdopodobnie zobaczymy ich w lidze europejskiej. Goście natomiast radzą sobie całkiem dobrze na wyjazdach i żeby mieć jakąś delikatną zaliczkę przed spotkaniem u siebie, muszą jakiegoś gola strzelić. Ajax nie ma jakiejś specjalnej obfitej obrony więc i zespół z Czech będzie miał także swoje akcje i szanse na zdobycia bramki. Ponadto, Ajax musi udowodnić nie tylko sobie ale i kibicom że ostatni mecz był wypadkiem przy pracy i trzeba tutaj podnieść wysoko poprzeczkę rywalowi żeby móc spokojnie jechać na rewanż. Jak dla mnie obie ekipy stać na bramkę, ale na takim poziomie tego meczu trzy bramki to raczej formalność. Stawiam na over.
⛔100
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zorya - Legia
Typ: Zoria
Kurs:2,40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś ostatnia runda eliminacji Ligi Europejskiej.Po tej rundzie będziemy już śledzić zmagania grupowe. Tutaj analiza wygląda tak: Ile drużyn wprowadzają do rozgrywek grupowych(a później play-off)drużyny ukraińskie. Ano sezon w sezon trochę więcej niż Polskie. Ukraińska Liga jest o wiele mocniejsza niż Polska a dziś drużyna z Ługańska zrobi pierwszy krok do Europy.
kiepska analiza
 
W 0

wokul77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax - Jablonec
Typ: Ajax
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, postanowiłem podzilić się swoimi typami głównie na piłkę nożną. Nie chce mi się specjalnie analiz wypisywać chcę tylko żebyśmy wszyscy korzystali i wygrywali.
Jak już trzeba pare zdań napisać to kurs wydaje mi się prezentem gwiazdkowym.
Jestem zwolennikiem stawiania na jeden mecz po 100-200 zł dlatego wydaje mi się ze ten kurs jest idealna okazją na zgarnięcie paru złotych.
Ajax obecny lider po dwóch kolejkach zaczał od dwóch zwyciestw w lidze natomiast Jablonec po 4 kolejkach jest 10 w przecietnej lidze czeskiej ( 1-2-1 stosunek meczy ). Jedyną sprawą ktora moze powstrzmywać przd postawieniem wiekszej gotówki jest możliwość odpuszczenia przez ajax i wystawienie słabszego składu. Uspokajam jednak, De Boer poinformował na konferencji przed meczowowej że maja wyjsc w takim składzie jak w poprrzednich meczach, czyli mocnym. Jeżeli nie była to ściema to uważąm ajax za wielkiego pewniaka.
Pozdr
Powtórzony typ
⛔100
 
M 8

micha3lny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zorya - Legia
Typ: Zespół 1 wygra i oba zespoły strzelą gola
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Bardzo dobry kurs, jak dla mnie całkiem prawdopodobny, dwa zespoły na wyrównanym poziomie. Zorya Jak i Legia z czołówki swoich lig. Gospodarze na pewno będą chcieli popisać się przed swoją publicznością i wygrać ten mecz. Legia nie zna takiego pojęcia jak zamurować bramkę więc na pewno coś wpadnie. Zorya złapała teraz formę w lidze i w ostatnich 3 spotkaniach strzeliła 9 bramek. Legia gra w kratkę raz wygra raz przegra nie ma żadnej prawidłowości ale liczę że chociaż jedną bramkę wciśnie.
⛔100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, Kwalifikacje
Spotkanie: Din. Minsk (Blr) - Salzburg (Aut)
Typ: Salzburg
Kurs: 2.05
Buk: Expekt
Godz. 18:00
Analiza:
A ja obstawię na Salzburg mimo że ryzyko duże to wydaje mi się że piłkarze z Austrii pokażą klasę i już na wyjeździe przybliżą się do awansu zwycięstwem. Po pierwsze Salzburg chce zmyć plamę po meczu kwal. Ligi Mistrzów z Malmo kiedy po dobrym wyniku u siebie 2-0 dostali aż 3-0 na wyjeździe przez co odpadli, mimo że od 64 minuty spotkania Malmo grało w dziesiątkę. Bardzo mnie to dziwi gdyż Salzburg gra ogólnie dobrze w rozgrywkach europejskich. W poprzedniej edycji LE w fazie grupowej przeszli jak burza wygrywając m.in. z Astrą Giurgiu czy Celticiem po 5-1 i 3-1. Dinami Mińsk natomiast w 2 rundzie pokonało Czerno More bardzo pewnie 1-1 i 4-0 u siebie w kolejnej rundzie już ledwo ledwo po dogrywce FC Zurich. Gdzie było 1-0 i 0-1 w extra time ostateczny cios zadali Białorusini. Ostatnie wyniki Mińska mocno underowe więc wydaje mi się że może być różnie z golami dla Dinama dzisiaj. Salzburg natomiast zanotował by wielką stratę finansową jak i marketingową gdyby nie weszli do grupowej LE dla nich to podstawa. Mińsk raczej czyha na zrobienie niespodzianki ale dziś dla zmobilizowanego Salzburga będzie o to bardzoo ciężko. Typ Salzburg dla mnie na dzis pewny!
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - EUROPA: Liga europejska: IV runda eliminacji

Atromitos Ateny - Fenerbahçe SK
Stadion Peristeri, godz. 20:00
Fenerbahce HA -1 @3.10 Come On

Nie wyobrażam sobie innego wyniku tego spotkania jak wygrana gości. Zrobili solidne transfery w tym okienku nie po to, żeby grać tylko ligowe mecze, ale także po to, żeby zaistnieć w tym sezonie w europejskich pucharach. Atromitos jest drużyną dużo słabszą od Fenerbahce i myślę, że to dzisiaj ujrzymy. Nie spodziewam się dzisiaj super wysokiej wygranej tureckiej drużyny, dlatego zabezpieczam się zwrotem w przypadku wygranej jedną bramką. Gospodarze obecnie są wycenieni na poziomie tylko 13.18 mln €, napisałem &quot;tylko&quot; bo drużyna prowadzona przez Vítora Pereira&#39;e na 172.20 mln €. Zespół z Aten nie przegrał meczu na własnym obiekcie od 13 sierpnia, a ostatni przegrany mecz u siebie to właśnie w rozgrywkach LE z Sarajevem. Gdybym miał typować wynik meczu to myślę, że 1:0 lub 2:0 jest zasięgu Fenerbahce, chociaż lepiej gdyby padł ten drugi przeze mnie podany wynik bo i zakład zostanie rozliczony na plus.
⛔100​
 
stanley-63 817,9K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europy / kwalifikacje
Godzina: 19:00
Ajax - Jablonec
- Jablonec strzeli gola przed 79 min gry
- Kurs 1.90 / Bet365

Sporo już zostało napisane na temat tego pojedynku Holendersko-Czeskiego i jedno może jest i pewne że to drużyna Ajaksu jest zdecydowanym faworytem ale nie sądzę że Jablonec będzie tylko chłopcem do bicia i zapewne swoje sytuacje też będą mieć a ja liczę że chociażby jedną uda im się wykorzystać , w meczach ligowych Ajax jak wiemy dwa razy rozprawił się z rywalami i dwa razy po 3:0 , jednak w pierwszym pojedynku z AZ ( już tu na forum zostało to napisane ) AZ nie za bardzo mogło zaszkodzić Ajaksowi bo też nie potrafili sobie stworzyć okazji , co do drugiego pojedynku z Willem II to już gra Willem była trochę odważniejsza i stworzyli sobie chłopaki parę okazji do zdobycia gola jednak zawiodła kompletnie celność tak więc w lidze Ajax bez straconego gola natomiast w pucharach wiemy jak to wyglądało i sporo piłek z siatki golkiper Ajaksu musiał wyciągać , co do Jabloneksu to ci akurat pokazali w ostatnim meczu i to też z nie byle jakimi ogórkami bo z Kopenhagą że strzelać potrafią i po przegranym meczu u siebie 0:1 zdołali wygrać na trudnym terenie FC Kopenhagi 3:2 dlatego też jak już wspomniałem dziś na pewno będą mieli parę okazji do strzelenia w światło bramki i któryś strzał okaże się celny a że Bet365 dał czas na gola aż do prawie 80 min gry to spróbuję to wykorzystać , no bo wiadomo jaką zdobyczą jest bramka strzelona na wyjeżdzie !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom