>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.08.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania,Primera Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valencia-Atletico
Typ: Atletico over 1.5 gola
Kurs: 2.46
Bukmacher: fortuna
Analiza: Zapowiada się bardzo wyrównany mecz w którym wszystko się może zdarzyć, ale wiele wskazuje na to, że to Atleti ma więcej argumentów. Valencia to zespół, który w ostatnich latach jest bardzo niestabilny - sporo zmian na stanowisku trenera, poza tym co roku tracą najlepszych piłkarzy i niewykluczone, że ich kadra się jeszcze zmieni, bo Rodrigo także może opuścić klub. Atletico ma bardzo kompletną kadrę, poza tym wygrana z Realem na pewno zadziałała na nich jeszcze bardziej motywująco.
Ostatnie mecze pokazują, że Atleti nie robi wielkiej różnicy miejsce rozgrywania meczy z Valencią - są zabójczo skuteczni i potrafią wygrać minimalnym nakładem sił.
Kolega wyżej rozpisał bts&#39;a z którym się zgadzam, stąd też jeśli myślimy o wygranej Atleti, to należy przewidywać minimum 2 goli ekipy Simeone. Zapowiada siębardzo ciekawe starcie na Mestalla
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Typ: Śląsk
Kurs:
2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś nie widzę innej opcji niż wygrana Śląska ze słabą Pogonią.
W dalszym ciągu w Pogoni brakuje J Fojuta, A. Buksy w dodatku brakuje dziś S. Deleva.
Póki co słabiutko to wygląda a dziś jeszcze w środku pola zabraknie Deleva. Póki co Pogoń 3 porażki i remis 1:1 z Cracovią gdzie byli zespołem słabszym i ze sporym szczęściem zremisowali a nie przegrali 4 mecz rzędu - Jeżeli tak dziś zagrają to nie widzę ich.
Jeśli chodzi o Śląsk to mają 2 porażki z rzędu z Lechem 0:1 i z Koroną 1:2 ale na moje... gra nie była aż tak zła, żeby oba mecze przegrać. Dziś u siebie powinni dość spokojnie sobie poradzić z Pogonią.
Śląsk ostatnie 2 wygrane u siebie z Pogonią dość łatwe 2:0 i 3:0 i dziś liczę na trzecie z rzędu łatwe zwycięstwo.
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Athletic Bilbao-Leganes
Typ: Kto więcej rzutów rożnych ? Leganes
Kurs: 3,20
Bukmacher: forbet
Analiza: Spotkanie kończące pierwszą kolejkę La Ligi. Athletic Bilbao podejmuje u siebie Leganes. Nie będę się podejmować obstawiania zwyciężcy, teoretycznie faworytem gospodarz, ale jak poparzeć na ich spotkania w przeszłości raz wygrywało Athletico raz Leganes a dwukrotnie był remis, dlatego ja wzięłam w tym spotkaniu pod lupę rzuty rożne.

Prawie 50% spotkań u siebie w poprzednim sezonie La liga Athletico przegrywało jeśli chodzi o rzuty rożne.
Ponadto dwukrotnie drużyna Leganes w poprzednim sezonie okazała się lepsza w rzutach rożnych od Bilbao, wygrywali stosunkiem 4-3 u siebie i 6-3 na wyjeździe. Liczę na podobny wynik dzisiaj. Kurs kusi. Ja zaryzykuje. Oby na plus. Powodzenia
⛔100
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Typ: handicap 0:1 - Śląsk Wrocław
Kurs: 4,40
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Mecz przeanalizowany już wyżej, niewiele rzeczy zostało do dodania. Wydaje mi się, że zwycięstwo Śląska będzie zdecydowane. Pogoń jest obecnie najsłabszą drużyną ligi, na wyjazdach 0 pkt, 0 bramek strzelonych, 4 stracone. Jedyny raz w tym sezonie udało im się strzelić gola na swoim stadionie, z karnego, z kiepską Cracovią. Śląsk powinien być zdeterminowany, by w dobrym stylu przerwać nie do końca zasłużoną serie dwóch porażek z rzędu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 30

pricelid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Metz - AC Ajaccio
Typ: spotkanie/liczba goli 1/+1.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: fortuna

Analiza: Cześć. Od dawna chciałem już rozpocząć zabawę z Typami Dnia i w końcu się do tego zmusiłem, żeby coś dla Was napisać. Pod lupę biorę dzisiaj mecz z drugiej klasy rozgrywkowej we Francji. Spadkowicz z poprzedniego sezonu podejmuje u siebie ekipę AC Ajaccio. Dotychczasowe spotkania według mnie nie wskazują jednoznacznie na wygraną FC Metz, ale jestem zdania, że inne czynniki mają ogromny wpływ. Metz okienkiem transferowym pokazało, że chce w jeden sezon wrócić do Ligue 1. Sprzedali kilku zawodników, ale kupili też solidnych ligowców z innych sąsiadujących z Francją państw. Widać, że szukali jak najlepszych zastępstw, a jednocześnie wyciągnęli za sprzedanych jak najwięcej się dało, czyli doprowadzili do sytuacji win-win. Jeżeli chodzi o transfery gości to nawet nie ma się co specjalnie rozpisywać. Zawodników brali tylko bez odstępnego i sprzedawali niezbyt ważne ogniwa swojej drużyny za śmieszne pieniądze. Trochę o aktualnej formie. Mimo tego, że z 3 poprzednich meczów Ajaccio wygrało właśnie ten na wyjeździe, to patrząc na jedyny mecz Metz u siebie, goście nie mają najmniejszych szans. Przekonał mnie też ostatni wyjazd Metz, w którym wrócili z dalekiej podróży, bo wyciągnęli 3 pkt z meczu, w którym przegrywali już 0:2. Dla odważniejszych polecam handicap 0:1 albo typ taki jak mój tylko, że +2.5 goli. Na live warto śledzić przebieg spotkania i stawiać +1.5 w drugiej połowie, ale tak jak mówię - trzeba śledzić. Powodzenia ????
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Crystal Palace - Liverpool
Typ: 2 + over 2,5
Kurs: 1,8
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Liverpool na pewno wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu i wyraźnie wzmocnił się przede wszystkim w bramce. Na Anfield zbudowano zespół z prawdziwego zdarzenia i pierwsza kolejka była tego potwierdzeniem. Wydaje się, że &quot;The Reds&quot; powinni być najpoważniejszym kandydatem do odebrania tytułu zespołowi Guardioli. W tym celu jak pokazał sezon poprzedni nie można zaliczyć zbyt wielu wtop, zwłaszcza z gorszymi zespołami. Dzisiejszy wyjazd na stadion Crystal Palace to dla Liverpoolu musowe trzy punkty. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze starcia, ale to Liverpool mocniej imponował. W dodatku część graczy gospodarzy, która normalnie pewnie wybiegłaby w pierwszym składzie jak choćby Max Meyer nie jest ponoć jeszcze w pełni gotowa do grania. Salah i spółka powinni rozmontować defensywę gospodarzy, ale zamiast handicapu daję łączoną wygraną i over 2.5, bo w ofensywie gospodarzy jest kilku wartościowych graczy. Zresztą właśnie wynikiem 1:2 zakończył się ostatni bezpośredni pojedynek tych drużyn i powtórka z rozrywki nie powinna zadziwić.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna / Premiership
Godzina : 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Liverpool
Typ: Przedział goli: 4-5
Kurs: 2.94
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Ostatnio mi idzie gorzej, ale dziś uważam, że jest fajna możliwość trafienia dobrego kursu. Jak wiemy Liverpool potrafi strzelać bramki seryjnie. Spodziewam się dzisiaj otwartego meczu, ponieważ CP też są w &quot;formie&quot;. Wyniki 3-2, 3-1, 2-2, 4-1, 4-0, 5-0 dają nam tą gwarancję i dziś spodziewam się jednego z tych wyników ???? Spodziewam się osobiście, że CP strzeli gola, ale Liverpool powinien to spokojnie wygrać. Powodzenia
⛔100
 
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Hiszpania La Liga
Godzina 22:00
Spotkanie : Athletic Blbao - Leganes
Typ : remis
Kurs: 3,86
Bukmacher : 1xBet
Analiza:

Spotkanie kończące pierwszą kolejkę hiszpańskiej LaLiga. Bazując na wynikach meczy przedsezonowych oraz H2H remis wydaje się być rezultatem możliwym do osiągnięcia. Athletic w ramach Club Frendlies odnotował 3 remisy i 3 spotkania zakończone jednobramkową różnicą. Leganes 3 remisy i dwa wyraźne zwycięstwa 2:0 z Vallecano i 5:2 z Zaragossą. W 4 meczach H2H 2 remisy i dwa zwycięstwa gospodarzy. Liczę, że dzisiaj również padnie remis.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom