>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.09.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham – Crystal Palace
Typ: over 3.5
Kurs: 3.35
Buk: unibet
Godz. 14:30
Analiza:
Derbowo rozpoczniemy Niedzielne zmagania na boiskach Angielskiej Premier Legaue, oczywiście chodzi tutaj o Londyn i starcie w którym Tottenham będzie podejmować przed własną publiką Crystal Palace.
Gospodarze chcą walczyć o wymarzone miejsce w pierwszej czwórce musi zacząć wygrywać – trzy remisy w tym dwa u siebie plus jedna porażka i pierwsze zwycięstwo odniesione dopiero przed tygodniem to mizerny dorobek w pięciu kolejkach. Już nie raz wspomniałem ten zespół nie potrafi bronić i nie ma na to lekarstwa ich siłą zawsze była otwarta ofensywa gra i trzeba zacząć wracać do takiego scenariusza bo przez cały sezon będą mieli problemy w defensywą, z Manu zagrali bojaźliwie bojąc się zaatakować i przegrali, z Stoke u siebie grali do przerwy swoją piłkę czyli ofensywnie i było 2:0, wtedy zaczęli się bronić i klapa 2:2 a i mogli to przegrać, następny mecz z Lisami i znowu ta sama historia strzelają bramkę by po chwili stracić i znowu po tym bliżej było porażki. Nie funkcjonuje defensywa i tyle w tym temacie dobrze że w bramce jest Lloris bo bez niego nie byłoby żadnego punktu. Skład już znamy i widzę że w środku pomocy po raz pierwsze zagrają ze sobą 19-letni Alli oraz dwa lata starszy Dier to nie jest też dobre dla defensywny. Ofensywa personalnie wygląda bardzo dobrze oczywiście z Kane w przodzie który jeszcze nie jest w formie takiej jak przed rokiem ale moim zdaniem w końcu się obudzi.
Patrząc na dotychczasowe spotkania to goście są tutaj dla mnie faworytem, od momentu przejścia posady trenera przez Pardewa jest to dla mnie ekipa grająca jedną z najciekawszych piłek. Do każdego spotkania podchodzą bez kompleksów i jak zapowiedział po przyjściu do zespołu Alan będą grać ofensywie i te postanowienie wcielił w życie – szybka, kombinacyjna gra z walką do końca to ich atuty. Mają naprawdę świetnych graczy szczególnie skrzydła wyglądają znakomicie. Trzeba też pochwalić stałe fragmenty gry których na pewno w takim starciu nie zabraknie. Do tego przyjście Cabaye dało jeszcze więcej kreatywności w środkowej linii pomocy. Wygrana z Chelsea 1:2 na Stamford pokazuje potencjał tej ekipy, świetne zawody zagrali także z City oraz Arsenalem mimo że przegrali ale po prostu defensywa z takimi zespołem radzi sobie znacznie gorzej. Derby mają swoje prawa ale patrząc na grę obu ekip nie tylko w tym sezonie ale i w poprzednim powinien to być otwarty mecz także z prostej przyczyny po takim starcie dla ekipy Kogutów będzie się liczyło tylko zwycięstwo, co do gości to tak jak wspomniałem będą grali swoje.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Premier League
14:30
Tottenham - Crystal Palace
Kane strzeli
@ 2,23 Unibet

W poprzednim meczu wszedł z ławki, teraz gra już od pierwszych minut. Niezwykle niebezpieczny napastnik, który jeszcze w tamtym roku bił defensywę rywali o kilka klas wyżej. Teraz się coś zblokowało i niestety nie idzie po jego myśli. Najlepsze jest to, że jeszcze żadnej bramki nie strzelił w tym sezonie a kolejka za kolejką na dobre się rozkręca. Obrona Crystal nie jest nie do przejścia. Kane, potrafi się przemknąć przez defensywę rywali aby ten mógł spokojnie ulokować piłkę w krótki róg bramki. Kluczem tego betu jest także determinacja i motywacja Harrego. W tamtym sezonie po 6 kolejkach miał już kilka bramek. Teraz wypadałoby trochę odmienić swoje postępowanie i zacząć strzelać bo rywal nie jest najmocniejszy, a wręcz przeciwnie podany na tacy. Mimo, że też nie są bez szans.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
warka 6

warka

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Polska, Ekstraliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Sparta Wrocław - Unia Leszno
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: unibet
Analiza:

Ja trochę inaczej widzę ten dzisiejszy mecz niż kolega wyżej. Wrocław powinien spokojnie dzisiaj wygrać, a może także sprawi niespodziankę jeśli chodzi o mistrza (kurs 4,5 kusi). Po pierwsze drużyna z Wrocławia nie jest obciążona żadną presją, to Unia podkresla, że dla nich liczy się tylko złoto, natomiast Sparta nic już nie musi, bez względu na wynik finału i tak będzie to już bardzo udany sezon dla nich. Wrocław nie jedzie u siebie, tylko gościnnie na owalu w Częstochowie, jednak już półfinał z Tarnowem potwierdził, że są doskonale spasowani (trener Wrocławskiej drużyny podkreślał, że spędzili tam bite 3 tyg. przed meczem półfinałowym) także tor wydaję się ich dużym handicapem, udało im się ubić częstochowską nawierzchnie, wyeliminowali zewnętrzną, także w dużym stopniu ten tor przypomina ich nawierzchnie z Wrocławia. Dodatkowo świetnie tutaj spisuje się Maksym Drabik, który na pewno będzie zmieniał słabego Jędrzejaka.
⛔ 100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga Niemcy
Mecz: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
Typ: X2 (Remis lub wygrana Bayeru)
Kurs: 2.30 (!)
Bukmacher: bet365
Godzina: 17.30
Drużyna BVB pod wodzą nowego trenera, Thomasa Tuchela radzi sobie w tym sezonie doskonale. Bundesligę rozpoczęli od eleganckiego zwycięstwa z Gladbach, potem kolejne masakry i w efekcie jako jedyny zespół idzie łeb w łeb z Bayernem Monachium. W miniony czwartek nie zawiedli mnie kiedy (wprawdzie z problemami) wygrali w Lidze Europy z Krasnodarem. Niewiele zabrakło wówczas do remisu a grali na swoim stadionie w Dortmundzie. Zespół z Rosji był kolejnym, który wykorzystał nie grająca na max możliwości obronę BVB. Wcześniej zrobił to Hannover 96, strzelając drużynie Tuchela dwa gole.Wszystko wskazuje na to, że na prawej stronie defensywy zagra Matthias Ginter, który zawalił gola z Krasnodarem. Jednocześnie obecność tam tego zawodnika może być kluczem do sukcesu albo drogą do klęski. Nominalnie Ginter to środkowy obrońca, więc starcie z Calhanoglu czy Bellarabim może okazać się dla niego katastrofą. Zwracam uwagę również na to, że BVB potrafi mieć problemy z Bayerem Leverkusen, co pokazuje porażka u siebie na początku sezonu 2014/2015. Dobra passa Borussii według mnie zakończy się dzisiaj. Czwartkowy mecz kosztował ich trochę sił i nerwów, co dzisiaj odbije się i to wyraźnie. A Leverkusen gładko poradziło sobie z BATE Borysów 4:1 w Lidze Mistrzów. Bet365 wystawił bardzo korzystny kurs, więc zachęcam i powodzenia.
⛔ 100
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15.30
Spotkanie: VfB Stuttgart - Schalke 04
Typ: Schalke -1
Kurs: 5,6
Bukmacher: Winnmastershttp://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
Analiza:
Trio Kostić - Didavi - Ginczek posiada naprawdę wysokie umiejętności i nie dziwię się, że coś ukąszą. Co ciekawe, Stuttgart w każdym meczu w tym sezonie strzelał gola w pierwszej połowie - może to jest jakiś pomysł na typ? :wink: Wracając do tematu przewodniego, Stuttgart ma bardzo ciekawy atak, ale obrona woła o pomstę do nieba. Dziś do bramki wraca Tytoń, który popełnia błąd za błędem. Przed sobą też nie ma zbyt pewnego zestawienia, więc uważam, że to będzie woda na młyn dla takich piłkarzy jak Geis, Meyer czy Sane. Schalke generalnie w o wiele lepszej formie. Mainz podobno miażdżyli w pierwszej połowie, APOEL-owi też nie pozostawili żadnych złudzeń. Nie mam pojęcia, jak można tu stawiać gospodarzy w roli faworyta.
⛔ 100
 
A 57

ananas1912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga mistrzów
Godzina: 19.30
Spotkanie: Rhein-Neckar Loewen - F.C Barcelona
Typ:Total +60,5
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj wybrałem typ o bardzo fajnym przeliczniku, i wydaje mi się, że jest prawdopodobne że może okazać się skuteczny. Obie drużyny grają bardzo ofensywnie są w gronie najlepszych drużyn na świecie. We wczorajszym spotkaniu druzyn o podobnym potencjale w spotkaniu ligi mistrzów pomiędzy flensburgiem a psg padło aż 71 bramek. Myślę, że dziś drużyny także będą rzucały bramki z częstotliwością większą niż 1 bramka na minutę meczu czystej gry. W 3 na 5 ostatnich meczy między tymi drużynami padło więcej i to dużo więcej niż 61 bramek. Bardzo polecam ten typ gdyż wydaje mi się że mimo tak wysokiego kursu jest bardziej pewne że padnie więcej niż 60 bramek niż to że padnie ich mniej.
Jeśli pomogłem kliknij dzięki! ????
Powodzenia
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia
Godzina: 17
Spotkanie: Liverpool - Norwich
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O 17 na Anfield Road Liverpool podejmuje beniaminka z Norwich. Gospodarze rozegrali w czwartek mecz LE z Bordeaux, gdzie wymęczyli bramkowy remis 1-1. Szanse gry dostało kilku zawodników, którzy nie są pierwszoplanowymi postaciami w rozgrywkach ligowych. Oba zespoły mają taki sam dorobek punktowy po 5. kolejkach ( po 7 pkt). W przypadku Liverpoolu to nie wygląda za ciekawie ich strat sezonu. Jednak dzisiaj przychodzi im grać z drużyną, która również nie jest w najwyższej formie. Wybierając ten typ zasugerowałem się głównie historią spotkań pomiędzy obiema ekipami. Na ostatnie 8 spotkań Liverpool wygrał 7 a zremisował jedno, więc jak widać Norwich zdecydowanie leży zawodnikom z północno-zachodniej Anglii. Według mnie gracze Brendana Rodgersa powoli zaczną piąć się w górę tabeli a dzisiaj zrobią pierwszy krok i pokonają ekipę Kanarków.
Powodzenia.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Premier League 2015/2016
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Liverpool - Norwich
Typ:
Liverpool -1 AH
Kurs:
2.13
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
U gospodarzy jest trochę kluczowych osłabień, obie drużyny są na podobnym miejscu w tabeli. Liverpool od 4 meczów jest bez zwycięstwa, ale wystarczy spojrzeć w ich ostatni terminarz i można stwierdzić, że nie mieli łatwo. Arsenal i United wyjazd, drugie WHU które niszczy na wyjeździe ścisły top.
Dlatego dzisiaj liczę, że w końcu ta passa zostanie przerwana. Obie drużyny ostatnio dużo strzelały i traciły bramek w swoich meczach, więc tutaj można się również pokusić o jakiś over bramkowy. Goście w porównaniu do przeciwników mieli bardzo łatwy terminarz.
Historia pokazuje jasno, że w bezpośrednich meczach Liverpool często wygrywał dość wysoko. 2:3 na wyjeździe, 5:1, 5:0, 2:5, 0:3 to przykład ostatnich 4 meczów między tymi zespołami. Warto dodać, że aż 12/20 bramek strzelił Luis Suarez którego już dawno nie ma na Anfield.
⛔ 100
 
kaibutsu95 123

kaibutsu95

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, PHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podhale Nowy Targ vs Ciarko Sanok
Typ: 2
Kurs: 3.65
Bukmacher: betsson
Analiza:
W ramach szóstej kolejki polskiej hokej ligi nowotarskie Podhale będzie na własnym lodowisku podejmowało drużynę z Sanoka. Sanoczanie w tym sezonie diametralnie zmienili skład, wielu &quot;głównodowodzących&quot; poodchodziło, kilku zostało, rzecz jasna przyszli nowi obcokrajowcy z Finlandii, Francji i Stanów. Ogólnie chłopaki z meczu na mecz się ogrywają, coraz lepiej się komunikują i rozumieją i widać, że wszystko zmierza ku dobremu. Podhale sprawiło w tym sezonie już kilka niespodzianek, gra dobrze jednak myślę, że dziś Sanoczanie (mający w pamięci ubiegłoroczną konfrontację o 3 miejsce w play-offach) odniosą zwycięstwo, a kurs to dla mnie nieporozumienie, dlatego tym bardziej polecam ten typ, na prawdę ogromne value. Polecam i pozdrawiam.
⛔ 100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 liga Portugal
Godzina: 18:00
Spotkanie: Varzim - Guimaraes B
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiaj zajmę się spotkaniem między z drużyną własnego boiska, która jeszcze mnie nie zawiodła Varzim, a średniakiem 2 ligi portugalskiej Guimares B. Tutaj zdecydowanie opieram się na statystykach. Gospodarze na ostatnie 5 meczy u siebie, wygrali aż 4 spotkania i 1 przegrali, natomiast dzisiejsi goście na ostatnie 5 meczy wyjazdowych mają bilans 3 remisy i 2 porażki. Po 7 kolejkach drużyna Varzim zajmuję 10 miejsce, a Guimares B plasuje się na 15 pozycji. Liczę, że gospodarze wykorzystają atut własnego podwórka i pewnie wygrają dzisiaj ze swoim przeciwnikiem. Polecam ten typ ! ????
✅ 105, pracuj nad analizami
 
ekszynejszyn 13

ekszynejszyn

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Spotkanie: Jagiellonia-Lech
Godzina:18:00
Typ: +1,5 hand 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Koniec zartow, czas wziac sie za siebie i zaczac zdobywac punkty. Legia dala sygnal, wlasnie rozjezdza chorzowian na ich terenie, jak dla mnie to ostatni gwizdek dla Lecha. Jagiellonia dostarczycielem punktow na pewno nie bedzie, wlasne boisko to ogromny plus, ciezko tam sie gra, ale forma juz mowi co innego. Po wspanialym meczu z Legia, niewykorzystali szansy na ogranie wicemistrza skonczylo sie 1:1. Pozniej wyjazd do Slaska i calkowita dominacja wroclawian, moim zdaniem forma poszla mocno w dol. Teraz przyjezdza Lech z nozem na gardle, zadny 3pkt. zmeczenia z meczu LE nie biore pod uwage, trener i zarzad jasno stawiaja warunki remis bedzie porazka i moim zdaniem wyciagnieciem z tego konsekwencji personalnych. Wszystkie gwiazdy na niebie podpowiadaja, ze Lech to wygra. Oczywiscie polecam granie na czysty win, handi dla odwazniakow. Pozdro.
⛔ 100
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Meksyk
Spotkanie : Toluca - Chiapas
Godzina : 19:00
Typ : BTS
Kurs : 1,70
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Myślałem nad zagraniem zwycięstwa gospodarzy, ale stwierdziłem, że mimo wszystko lepszym rozwiązaniem dla tego meczu będzie bts, zobaczymy z jakim skutkiem. Toluca jak na razie u siebie przeplata dobre mecze złymi i na chwilę obecną ma na koncie sześć punktów. Ostatnio polegli 1-3 z liderem Leonem, wcześniej za to wygrali tym samym rezultatem z Guada. Z przodu wygląda to nie najgorzej, ale obrona też potrafi zagrać słabiutkie spotkanie, co też widać, po wynikach, gdyż w żadnym ze spotkań u siebie nie zachowali czystego konta. W ataku w świetnej formie jak na razie jest Uribe, swoje strzela także Triverio i to głównie na nich leży odpowiedzialność za bramki. Dorzucić coś do wyniku mogą też Rojas, Da Silva czy sprowadzony niedawno Saucedo. Obrona doświadczona, ale dość wiekowa, co przy szybkich skrzydłach rywali troszku nie wyrabiają.
Chiapas to głównie moc u siebie, gdzie grają bardzo dobrze. Ostatnio ograli Leona aż 6-2! Myślę, że pójdą za ciosem i do tego meczu podejdą równie ambitnie i bramka z ich strony jest bardzo prawdopodobna. Co prawda wyniki na wyjazdach mają słabiutkie, ale kiedyś musi przyjść przełamanie. Lubią sobie stracić, zarówno na wyjeździe jak i na Zoque VMR, bodaj sama końcówka tabeli jeśli chodzi o stracone gole (delegacje). Dobrze radzi sobie Romero, który ma już sześć bramek, do tego Hurtado z czterema, kwestią czasu jest kiedy odblokuje się Armenteros czy Rodriguez. Ciekawie też wygląda sprawa z Vidangossy, który przyszedł z Palestino i w pucharze już strzelił bramkę.
Stawiam w tym spotkaniu bts, gdyż wydaje mi się, że będzie to ofensywne spotkanie, gospodarze lekko podrażnieni ostatnią bolesną porażką przed własnymi kibicami kontra zespół który sprowadził na ziemię lidera rozgrywek. Jak dla mnie bardzo interesujące spotkanie z wieloma bramkami!
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

caseyjones

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - : Primera Division
Godzina: 18:15
Spotkanie: Villareal - Ath.Bilbao
Typ: over 2.5
Kurs:2.10
Bukmacher: Bet 365
:

Analiza: Ath.Bilbao ze średnią ilością bramek na wyjeździe 3 podejmuje na wyjeździe drużyne Villeral, która wszystkie dotychczasowe bramki strzliła grając tylko u siebie. Villareal bez przegranego meczu dotychczas w lidze ma spore szanse na wygranie kolejnego meczu na wyjeździe. Zaczęli sezon bardzo dobrze. Bilbao zazwyczaj w meczu strzela po 1-2 gole, Villareal strzala po 2-3 bramki na mecz, więc wypadają dobrze. Bedzie to ciekawy mecz z dużą ilością bramek. Moim zdaniem wynik meczu zakończy się na wygranej bilbao 2-1.
kiepska analiza
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: BELGIA: Jupiler League
Spotkanie: Club Brugge vs Waasland-Beveren
Godzina: 20:00
Typ: over 5,5 gola
Kurs: 6,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Club Brugge zajmuje 7 miejsce z 10 punktami.
Z wyjątkiem lidera Oostende, gospodarze mają najlepszy atak w lidze ze strzelonymi 14 golami.
Za to u siebie mają najlepszy atak, z 12 bramkami na koncie.
Ich ostatnie wyniki na własnym podwórku to ( 7:1 z St. Liege, 2:1 z Kortrijk oraz 3:0 z KV Mechelen )
Diaby, jest najlepszym strzelcem drużyny ma na swoim koncie już 5 goli, i jest w top 3 strzelców w lidze.
Pozostała 2 ma na koncie tyle samo trafień.
Beveren ma dokładnie taką samą liczbę punktów, jak jego przeciwnik, ale słabszy bilans bramek.
Goście doznali goryczy porażki !!
Przegrywając u siebie, 5-1 z liderem Oostende.
A to może mieć poważny wpływ na morale zespołu.
Langil jest najlepszym strzelcem drużyny z 5 trafieniami i jednocześnie jednym z 3 najbardziej bramkostrzelnych zawodników w lidze.
Gospodarze ostatnio dostali dotkliwej porażki w LE, ale nie sądzę aby to się odbiło na ich grze.
Grali na wyjeździe a swoje okazje reż mieli.
Dziś bd. chcieli się wyżyć na słabszym rywalu.
Do tego dochodzi fakt że, są na równi w tabeli z dzisiejszymi przeciwnikami.
U gości widzę potencjał w ataku i oni mogą coś ustrzelić.
Liczę na mały grad bramek.
Warto dodać że, ostatni mecz między tymi zawodnikami, zakończył się aż, 6 golami.
Dziś może być podobnie !!
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 12

kanonier44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia - Liga 1
Spotkanie: Botosani - Dinamo Bukareszt
Godzina: 20:00
Typ: 2 DNB (Remis - Zwrot)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 11 kolejce rumuńskiej ekstraklasy zmierzą się drużyny Botosani i Dinama Bukareszt. Każdy kto śledzi chociaż w minimalnym zakresie te rozgrywki wie jaką marką w Rumuni jest Dinamo Bukareszt a jaką Botosani. Drużyna gości to ekipa, która w tym sezonie zapewne powalczy o miejsce premiowane możliwością występowania w pucharach europejskich. Natomiast drużyna gospodarzy będzie chciała uniknąć spadku. 10 kolejek pokazało tak naprawdę dyspozycje obu drużyn i niestety nie wypada ona korzystnie dla gospodarzy - zajmują 12/14 pozycję z dorobkiem 7 pkt (ostatnie 4 mecze to 3 porażki i remis). Dodatkowo mają najgorszy bilans u siebie ze wszystkich drużyn (1-1-2). Drużyna gości to zupełnie inna bajka - zajmują 4 pozycje z dorobkiem 17 pkt. Na wyjeździe ich bilans co prawda nie zachwyca bo wygląda on : 0-5-0. Jak widać nie mają porażki. Ich ostatnie 10 wyjazdowych meczy to bilans : (5-5-0) są niepokonani na wyjeździe od 28 kwietnia !!! Dziś jest dobra okazja na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Biorąc pod uwagę możliwości i formę obu ekip za taki kurs warto spróbować zagrać. W najgorszym wypadku powinno zakończyć się remisem a dla nas zwrotem więc nie ma tu dużego ryzyka a kurs całkiem przyzwoity. Spodziewam się 3 pkt dla gości.
ZWROT
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Brazylia
Spotkanie: Coritiba PR - Atletico PR (Typ)
Godzina:23:30
Typ: 1
Kurs: 2.47
Bukmacher: Bet t Home
Analiza:
Spotykają się zespoły, które mają po 10 porażek w tym sezonie. Z tym, że Atletico PR raczej nie remisuje,ma więcej wygranych, bilans 11-5-10, pry 7-9-10 Coritiby.
Atletico przegrało 2 ostatnie mecze, u siebie z Gremio i co istotne z ostatnim w tabeli Vasco, w dodatku 0:2.
Co do bezpośrednich spotkań: Coritiba wygrywała z Atletico w 4 ostatnich meczach u siebie: dwa w 2013r, jedno w 2014 i jedno w 2015.
Biorąc pod uwagę bilans bezpośrednich spotkań i formę A. PR stawiam na wygraną Coritiby
✅ 147
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom