>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.09.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 20. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Dinamo Z. - Fenerbahce
Typ: Dinamo
Kurs: 2.45
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Przeglądając ofertę LE ten kurs wpadł mi w oko momentalnie. Uważam że są to na chwilę obecną dwie drużyny o zbliżonym potencjale sportowym w związku z tym nie widzę grama przesady w zagraniu na gospodarzy. Obie ekipy wylądowały w LE po nieudanych kwal. do LM. Mimo wszystko większą niespodzianką było dla mnie odpadnięcie Dinama Zagrzeb z zespołem Young Boys niż porażka w dwu meczu Turków z wyżej notowaną Benficą. Jakby nie patrzeć przyszło teraz rywalizować tym drużyną w GR. D tych rozgrywek wraz z Anderlechtem oraz Trnavą. Jak widać grupa wydaje sie być mocno wyrównana i szanse awansu są podobne.

Biorąc pod uwagę postawę obu ekip zarówno w rodzimych ligach jak i na arenie europejskiej wyraźnie widać że gospodarze dużo lepiej prezentują sie w domu , a goście w meczach wyjazdowych dużo tracą na wartości. Porażka Chorwatów w rewanżowym domowym meczu decydującej rundy LM ze wspomnianym wcześniej Young Boys( 1:2) była pierwszą przegraną na własnym obiekcie od 15 -stu spotkań ( wliczając towarzyskie). Oczywiście rywalizacja w lidze nie należy do trudnych gdyż rywale w większości nie prezentują wysokiego poziomu , niemniej jednak taka seria musi budzić uznanie. Fenerbahce natomiast wyjeżdżając w gości ma większy problem z inkasowaniem punktów nawet we własnej lidze co poniekąd jest zrozumiałe.
Uważam że mistrza Chorwacji stać na wygraną przed własną publicznością , choć do łatwych na pewno mecz nie będzie należał.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 18:55
Spotkanie: Villarreal - Gl.Rangers
Typ: 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę - tak
Kurs: 4.35
Bukmacher: fortuna
Analiza: Rangersi pod wodzą Stevena Gerrarda zagrają na El Madrigal. Bukmacher nie daje jakichkolwiek szans drużynie gości - ustalając kurs 11.5 na ich wygraną i 2.00 na przynajmniej 1 gola.
Być może na papierze lepiej wygląda Villarreal, które ma lepszą kadrę, zagra u siebie i ma większe doświadczenie w europejskich rozgrywkach, jednak Rangersi w tym sezonie to jak nowy projekt, który stać na niespodzianki z faworytami. Gdybyśmy mieli w jakiś sposób scharakteryzować ekipę gości, to można powiedzieć, że takie szkockie Atletico (zachowując proporcje), potrafią wykorzystać 1 z 2 sytuacji i bronić się skutecznie do końca meczu np. mecz z Osijeką, gdzie wygrali 1-0 czy z Ufą, z którą dali radę wybronić cennego remisu 1-1 nawet grając w 9. Ich głównym atutem są stałe fragmenty gry i kontrataki z których mogą zaskoczyć Villarreal. Według mnie stać ich na remis w tym spotkaniu i wygranie którejś z połów. Przewidywany wynik 1-1
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
stanley-63 797,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia 2 liga
Godzina 17:30
Spotkanie : JJK : FC KTP
Typ : JJK
Kurs : 2.20
Bukmacher :Unibet
Końcówka sezonu w Fińskiej 2 lidze i bardzo ważny mecz gospodarzy JJK , zajmują oni 9 (przedostanie ) miejsce i niestety grozi to spadkiem , ale jest jeszcze szansa pozostania no ale warunek jest tylko jeden wygrana w dzisiejszym meczu z KTP , JJK ma zaledwie 2 oczka mniej od AC Kajaani i jak już wspomniałem przy dzisiejszej wygranej przeskoczą rywala w tabeli i przynajmniej do 22 września będą przed rywalem bo w tym właśnie dniu swój mecz rozegra Kajaani z Jaro tak więc jest szansa dla JJK , KTP ostatnio jest w dołku i na ostatnie 5 meczy aż 4 porażki i remis co prawda z JJK w tym sezonie wygrali już dwukrotnie ale było to na swoim terenie natomiast na terenie JJK gra im się już trudniej i tu właśnie liczę że atut własnego boiska pozwoli gospodarzom ugrać jakże ważne 3 pkt stąd też stawiam na ich zwycięstwo , dodatkowo KTP w meczach wyjazdowych w tym sezonie nie błyszczy 2-2-7 i br 11:19 tak więc zaryzykuję i stawiam na JJK !
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Slavia Praga - Bordeaux
Typ: Slavia Praga
Kurs: 2,25
Bukmacher: fortuna
Analiza: Czesi są ostatnio w formie, wygrali u siebie w lidze z mistrzami Victorią Pilzno aż 4:0. Francuzi na wyjeździe dwie porażki i remis. W dodatku gospodarze na 8 spotkań zdobyli komplet punktów w 7 meczach. Goście natomiast totalnie bez formy. W 5 meczach tylko 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki, zajmują 19 miejsce w lidze - strefę spadkową. Jak na moje śmiało można grać na gospodarzy ???? Powodzenia
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ferguson2 662K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Vorskla
Typ: Arsenal powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1,62
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dla Arsenalu to będzie odpowiedni czas, żeby dać odpocząć kilku zawodnikom z pierwszego składu. Nie zmienia to faktu, że Emery na pewno traktuje Lige Europy poważnie i wystawi zbilansowany skład, aby zgarnąć trzy punkty na start. Arsenal zaczyna punktować, zdobyli w ostatnich trzech spotkaniach dziewięć punktów. Dla przyjezdnych będzie to ciężki mecz, nie mają większego doświadczenia w europejskich pucharach, ale bez wątpienia sam fakt zagrania przeciwko takiej drużynie jak Arsenal będzie dużym przeżyciem. Myślę, że Kanonierzy mają wystarczające argumenty, żeby strzelić ponad dwie bramki. Udowodnili w ostatnim czasie, że potrafią zdobywać gole w bardzo szybkim czasie i mam nadzieję, że w czwartek pokaże dużo w ataku.
✅62
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : :hokej: Czechy
Godzina : 17:30
Spotkanie : Berani Zlin - Mountfield Hradec Kralove
Typ : PSG Berani Zlin
Kurs : 2.35
Bukmacher : fortuna

Zimní stadion Luďka Čajky to zawsze trudny teren dla rywala. Specyfika gry Beranów, atomsfera hali oraz niedomrożony wrześniowy lód :dntlck: sprawiają, że przyjezdnym gra się bardzo ciężko. W pierwszej kolejce poległ tam faworyzowany Triniec. Drużyna Zlina na początku sezonu wygląda bardzo solidnie. Odszedł Bukarts,ale przyszli Kudla,Sedlacek ,Herman,Poletin. Poza tym skład raczej utrzymany bez większych ubytków (no poza rewelacyjnym w zeszłym sezonie bramkarzem Kasikiem). Ostatnio przegraną na wyjezdzie z Litvinovem,ale i tak rozegrali w mojej opini niezły mecz. W sparingach przed sezonem wygrywali aż miło było popatrzeć...
W Hradcu skończyła się pewna era. Odeszła większość graczy będących filarami tej drużyny. Bednar, Rybar, Dzerins, Gregorc, Cerveny, Smolenak...Zespół jest budowany właściwie na nowo, w większości z młodych graczy. Kontuzjowani są Nedomlel,Rakos którzy mieli wzmocnić drużynę. Słabe wyniki w Lidze Mistrzów,przegrana w pierwszej kolejce ze Spartą (4-0), no i wreszcie ostatnio wymęczona wygrana u siebie (3-2) ze słabym Chomotovem. No nic moc bym rzekł o_O
Myślę,że Berani u siebie z przeciwnikiem,który jest ,,w budowie&quot; powinni sobie spokojnie poradzić.
Pozdrawiam ????
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina:
Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:
18:55
Spotkanie:
Genk - Malmo FF
Typ:
gol Malmo
Kurs:
1.54
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek dwoch drużyn, które są ofensywne i zdobywają sporo bramek. Faworytem dla bukmachera są gospodarze, którzy grają u siebie, poza tym trudno znaleźć jakąś różnicę, która stawiałaby ich w roli pewniaka - w końcu potencjał kadrowy tych drużyn jest podobny - porównywalny. Genk zdobywa u siebie sporo goli, ale też lubi stracić. Malmo radzi sobie na wyjazdach przyzwoicie - choćby ostatnia wygrana z mocnym ostatnio Ostersund, albo wcześniej wyeliminowali Midtyjlland&#39;u - mimo że Duńczycy byli dla bukmachera murowanym faworytem. Przewiduje otwarte spotkanie w których można spodziewać się overowego rezultatu, a przede minimum jednego gola Malmo.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis Wta Guangzhou (hard)
Godzina: 11:15
Spotkanie: Qiang Wang - Fiona Ferro
Typ: Tie break w meczu
Kurs: 6,00
Bukmacher: Unibet
Qiang Wang nie grała tie break od 12 maja 2018 r. http://www.tennisexplorer.com/player/wang-ad6a3/
Fiona Ferro nie grała zaś od 16 maja 2018 r. http://www.tennisexplorer.com/player/ferro/
Czas na Tie breaka ! Najwyższy czas. Obie Panie mają zbliżony wzrost: Chinka 172 cm zaś Francuska 170.
Chinka ma 26 lat zaś Fiona 21 lat. Czuję wyrównane spotkanie.
Link do wyniku http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-guangzhou/ferro-fiona-wang-qiang-xbXgPf3F/
Pozdrawiam
⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa-Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Dynamo Kijów-FK Astana
Typ: 1/+1,5
Kurs: 2,14
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam.Rusza pierwsza kolejka Ligii Europy ,która jest nieprzewidywalna i dużo osób przegrywa u buka .Ale do rzeczy: Dynamo jest mi bliższe ponieważ gra w niej Polak więc zawsze warto pokibicować takiej drużynie.Atutem Dynama będzie doświadczenie .Widziałem jeden mecz Dynama z Ajaxem na wyjeździe przegrany 3:1 ale mieli swoje sytuacje i gdyby strzelili drugą bramkę niewiem czy w rewanżu nie zagrali by bardziej zdecydowanie i odważniej aby wyelminować Ajax.Typ jest ryzykowny ponieważ ostatnie mecze Dynama to 3 remisy i 2 porażki .Ja zawsze wierzę w prawo serii i myślę że dziś zacznie się seria zwycięstw Dynama.Co do Astany znana jest nam doskonale ,zdecydowanie lepiej gra im się u siebie ,ostatnie dwa wyjazdy w pucharach porażki po 1:0 z Apoelem i Dinamem Zagreb,Zawodnicy gospodarzy napewno nie zlekceważą Astany ponieważ nie jest już to anonimowy zespół w Europie o czym przekonało się już kilka drużyn ,że trzeba do meczu z nimi podchodzić na poważnie.Powodzenia i wysokich wygranych u buka.
⛔100
 
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 18:55
Spotkanie : PAOK Saloniki - Chelsea Londyn
Typ: handicap 1:0 (Chelsea)
Kurs: 2,66
Bukmacher : fortuna
Analiza : Runda grupowa Ligi Europy zapowiada się niezwykle ciekawie w związku z czym spośród wielu atrakcyjnych spotkań z punktu widzenia typera wybieram w moim przekonaniu najpewniejsze zdarzenie dzisiejszych rozgrywek. Grecki PAOK Saloniki na swojej murawie podejmować będzie czołową drużynę Premier League - reprezentantów stolicy Anglii. Oba zespoły doskonale rozpoczęły sezon ligowy swoich krajowych rozgrywek nie przegrywając do tej pory żadnego spotkania. Imponujący bilans prezentuje drużyna z Londynu, która to po 5 kolejkach jest liderem najwyższej ligi angielskiej. Bilans bramkowy Chelsea (14:4) wskazuje, że ten sezon zapowiada się bardzo ofensywnie, ze strony tej drużyny co w moim odczuciu może przełożyć się na dzisiejszy mecz grupowy. Pomimo faktu, że Grecy również dominują w lidze inkasując komplet punktów po 3 kolejkach z bilansem bramkowym (5:1) uważam, że jednak liga angielska reprezentuje nieporównywalny poziom. W związku z powyższym Chelsea powinna dzisiaj zdominować gospodarzy przynajmniej dwubramkowym zwycięstwem, albowiem w takim składzie jakim dzisiaj wystąpi pokonuje o wiele lepsze drużyny. Fortuna proponuje równie wysoki kurs (1,65) na samo zwycięstwo Londyńczyków, który uważam za bardzo dobrą ofertę, jednak polecam pokusić się o zagranie z Handi, ponieważ Anglicy z pewnością będą chcieli dobrze rozpocząć turniej Ligi Europy.
Pozdrawiam!
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja , KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Nowosybirsk - Omsk
Typ: Omsk / powyżej 4,5 bramki

Kurs: 2,70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj powrót do hokeja i mecz w KHL. Gospodarze sa jak dotychczas najsłabszą drużyną ligi , nie udało im sie zdobyć nawet punktu. Dzisiaj powalczą u siebie i może uda im sie zdobyć z dwie bramki , lecz myślę ze Omsk strzeli ich więcej. Omsk gra ostatnio bardzo dobrze , dzisiaj jest faworytem i przede wszystkim bardzo dobrze spisywał sie ostatnio na wyjazdach. Strzelali tam srednio 4 bramki na mecz. Nowosybirsk jest groźny na własnym lodowisku ,ale ostatnia forma pozostawia wiele do życzenia i myślę ze dzisiaj sie jednak nie przełamie .
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Vorskla
Typ: Arsenal wygra obie połowy/TAK
Kurs: 1,85
Bukmacher: LVbet
Dobry kurs na takie rozwiązanie proponuje LVbet,w Fortunie tylko 1,7.
Po falstarcie ligowym,ostatnie 3 mecze Arsenalu to 9 pkt i 9 zdobytych goli.
Nowy trener Unai Emery jako jedyny trener zdobył z Sevillą LE 3x z rzędu 2014,2015,2016.Jest więc fachowcem w tego typu rozgrywkach,odwrotnie jak zespół ukraiński który nie ma żadnego doświadczenia w tego typu rozgrywkach/1 raz w 2009/10 roku/Zdobyli wtedy tylko 2 pkt.
Pojedynek Dawida z Goliatem.
5ta siła Ukrainy powinna wyjechać z Londynu z pełną walizką goli.
Kurs dobry,prawdopodobieństwo duże.
✅85
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends, EU Masters
Godzina: 20:00
Spotkanie: Illuminar Gaming - Outplayed
Typ: Illuminar Gaming
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam! Na dziś wybrałem spotkanie w turnieju dla europejskich drużyn spoza EU LCS. Jak na razie trwa faza grupowa i główny faworyt grupy Illuminar Gaming jak na razie z bilansem 1-1, a więc ten mecz muszą wygrać, aby myśleć o awansie do kolejnej fazy. Ich przeciwnikiem jest włoska organizacja Outplayed, która chyba zdziwiła wszystkich fanów esportowego League of Legends wygrywając z NiP i eSubą. Osobiście spodziewałem sie Illuminar z wynikiem 3-0 po fazie grupowej, ale widocznie zaczynają tak jak we wiosennej edycji EU Masters, czyli dość kiepskiego poczatku i fenomenalnej końcówki. Odejście Kikisa i Veggiego to z pewnością ogromna strata dla Illuminar, ale wciąż grają tam świetni zawodnicy. Od kąd śledzę europejską scenę to pamiętam, że włoskie organizacje w Europie nie znaczyły zbyt wiele. Wydaję mi się, że eSuba jest gorsza od włoskiej organizacji a zwycięstwo z NiPem to wypadek przy pracy. Dzisiaj Illuminar zweryfikuje faktycznie możliwości Outplayed. Polecam!
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Celtic-Rosenborg
Typ: powyżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs: 3,30
Bukmacher : fortuna
Analiza : Celtic jest bardzo overowa drużyna jeśli chodzi o rzuty rożne, w 5 ostatnich spotkaniach zdobywał 5,14,6,9 i 5 rzutów rożnych.
Rosenborg też radzi sobie całkiem nieźle w tym elemencie w 5 ostatnich spotkaniach zdobywał 8,3,3,8 i 2 rzuty rożne.
Myślę że Celtic zdominuje to spotkanie także jeśli chodzi o rzuty rożne, Rosenborg coś dorzuci i over zostanie pokryty.
Nie wiem skąd ten kurs ale jak dla mnie jest szansa i warto spróbować .
Powodzenia
⛔100
 
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Paris Handball vs Saint Raphael
Typ: Paris Handball -5.5 bramki

Kurs: 1.75
Bukmacher: forBet
Analiza:
Serwus !
Kolejny dzień, kolejne nowe wyzwania. W dniu dzisiejszym chciałbym wziąć na wokandę mecz piłki ręcznej pomiędzy hegemonem ligi francuskiej, drużyną PSG, a Saint Raphael. Bywalcy forum czytający moje analizy na pewno zwrócili uwagę, iż niekoniecznie zawsze są one długie i rozległe ;) Jestem zdania, że zawsze powinno być krótko, zwięźle i na temat ????
Jak już zdążyłem wspomnieć PSG jest pretendentem do zdobywania mistrzostwa nie tylko jeżeli chodzi o piłkę nożną, ale również w kontekście piłki ręcznej. Jeżeli chodzi o h2h Saint Raphael z reguły będąc w optymalnej formie był w stanie postawić się ekipie PSG, jednakże zważywszy na obecną dyspozycję (2 mecze, 2 porażki z Aix i Nimes) w dniu dzisiejszym handicap -5.5 wydaje się jak najbardziej możliwy do pokrycia.
W mojej opinii pewna 1, do tego z handicapem -5.5 bramki w kierunku PSG ????
+ Chambery Savoie vs Dunkerque (-1,5 bramki w kierunku Chambery po kursie 1,70 wydaje się równie ciekawym i wartym zagrania typem ????
⛔100
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : RB Lipsk - Salzburg
Typ: poniżej 15 punktów kartkowych
Kurs: 5.75
Bukmacher : forbet
Analiza :
Mecz &quot;przyjaźni&quot; koncernu Red Bull. Ten sam właściciel obu klubów, mnóstwo znajomości pomiędzy piłkarzami. Nikt tu nie będzie chciał sobie robić krzywdy. Obstawiam, że będzie to pokaz radosnej piłki bez jakiejkolwiek agresji po obu stronach.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: AEK Larnaca - Zurich
Typ: podwójna szansa 1-1 (wygra pierwszą połowę lub mecz)
Kurs: 1,61
Bukmacher: fortuna
analiza
Bardzo fajny typ na wygraną gospodarzy. Szczerze mówiąc, to jak patrze na Państwa, które mają po dwa zespoły w fazie grupowej, to aż żal myśleć o Legii, Lechu, Jagiellonii. AEK Larnaca, to cypryjski zespół. Oprócz nich w fazie grupowej gra jeszcze Apollon, a niewiele brakowało, a do tego grona dołączyłby zespół APOELu, lecz przegrali oni z Astaną z Kazachstanu i to po rzutach karnych. Wątek szwajcarski już pojawił się w tym sezonie w cypryjskiej piłce nożnej, gdyż tamtejszy Apollon wyeliminował... Basel. nawet nie chce porywnywać drużyn z jakimi grali nasi przedstawiciele z tymi, z którymi walczyli zawodnicy z Cypru.
AEK Larnaca przebrnął przez eliminacje jak burza. Na końcu drogi trafili na Trencin, który poskromił nasz Górnik Zabrze oraz Feyenoord, a AEK pyknęłi ich u siebie 4-0 i pokazali miejsce w szeregu. Oprócz tego odprawili z kwitkiem wracający na salony Sturm Graz (7-0!) oraz irlandzki Dundalk 4-0.
Zurich nie musieli grać w kwalifikacjach, gdyz zdobyli puchar w swoim kraju, co promuje grą w fazie grupowej.
Nie ma co ukrywać, że Liga Europejska dla zespołów z Cypru, to taka mała Liga Mistrzów.
Uważam, że obecna forma zawodników z Larnaca dominuje nad dyspozycją ekipy z Zurichu i ten mecz wygrają.
Osobiście uważa, że Zurich zajmie ostatnie miejsce w tej grupie, gdzie grają jeszcze Ludogorets oraz Leverkusen.
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 18:55
Spotkanie : PAOK Saloniki - Chelsea Londyn
Typ: X ( hc 1:0 )
Kurs: 3,63
Bukmacher : Expekt
Zaczynamy Lige Europejską. Chelsea Londyn wiadomo bardziej powinna grać w LM niż w tych rozgrywkach ale słaby poprzedni sezon swoje zrobił. Jednak odpuścić nie mogą tak LE bo mimo wszystko awans do niej ma zwycięzca, a Chelsea na pewno będzie jednym z faworytów do samego końca, bo co jak co w angielskiej jest 6 ekip na 4 miejsca jeżeli chodzi o start w LM. Zaczynają od wyjazdu, po składzie widać, że Sarri nie będzie odpuszczać bo wychodzi pierwszy skład tylko bez Hazarda co ma odpoczynek. Wiadomo jakieś rotacje są ale na ławce też zostaną zawodnicy co mogą zmienić oblicze meczu. Paok dobrze rozpoczął sezon, dobra gra w lidze greckiej, powalczyli w eliminacjach LM ale Benfica ich zweryfikowała. Teoretycznie może też być dzisiaj, ale jednak u siebie Paok pewnie się postawi bo gdzie jak przed własnymi kibicami, dlatego myślę, że mecz nie będzie taki łatwy dla Chelsea i chociaż wygrają goście to stawiam, że minimalnie 1:2 a być może 0:1 ale będzie to jedną bramką.
✅263
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Vorskla
Typ: Danny Welbeck strzeli

Kurs: 1.70
Bukmacher: lvbet

Analiza:
Witam wszystkich, dziś zmagania mniej prestiżowej ligi od LM, czyli LE. Pod lupę biorę spotkanie mojej ukochanej drużyny z Londynu, czyli Arsenalu. To spotkanie będzie tylko do 1 bramki, a podopieczni Unaia Emery&#39;ego mogą sobie z normalnego meczu zrobić trening strzeleci na bramkę ukrainskiej drużyny. A więc mój typ, to, że Danny Welbeck przynajmniej raz trafi do siatki rywala, ten zawodnik w lidze mało co gra, a co najlepsze kiedy wchodzi to udaje mu się strzelić bramkę, przykładem jest niedawne wejście Anglika na 15 minut z West Ham&#39;em i trafienie do siatki rywala. Danny Welbeck dziś zapewne wyjdzie w 1 składzie, bo Aubameyang gra sporo w lidze, a dziś zapewne dostanie wolne i czas na odpoczynek, a więc robi się szansa dla Anglika. Choć Danny Welbeck jakoś zbytnio nie imponuję formą, ale ostatnie wyjście w 1 składzie Reprezentacji Anglii i niedawne trafienie z drużyną młotów zmotywuje go dziś, aby trafić do bramki ukraińskiej drużyny gdzie rywal nie jest zbyt wymagający, typ Polecam i zachęcam do zagrania.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom