>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.01.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 21. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Typ dnia użytkownika aiw15
piłka nozna
Espanyol - Real Madrid
3-way - result
Pick: Espanyol
kurs:8,75
bwin
Zaznaczam ze jest to spotkanie pucharowe: Copa del Rey
12 /01/2014 padło skromne 0-1 dla RM w lidze, w mysl zasady puchar za lige....
Pozatym CdR był zawsze jakas forma pocieszenia, Espanyol zasluguje na zwyciestwo nad RM w tym meczu choc nie zaskoczy mnie jak by ich przeszli i w dwumeczu..., Espanyol, zawsze w cieniu Barcy..., nawet moze juz widze polfinal Espanyol bilbao i final z Barcelona, moze byc , oczywiscie jest to typ wysoce ryzykowny, lecz kurs jest wart ryzyka. tu statystyki ostatnich 5 spotkan http://stats.betradar.com/s4/?clientid=475&amp;amp;language=en#2_1,3_32,22_1,5_6999,9_headtohead,7_2829,178_2814
⛔100
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Puchar Włoch
Spotkanie: Juventus - Roma
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,68
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz w Pucharze Włoch pomiędzy 1 a 2 drużyną Serie A.
Roma przy tak grającym Juventusie może już zapomnieć o mistrzostwie, jedynym sukcesem w tym sezonie na jaki stać Romę to Puchar Włoch.
Juventus wygrał 5 z ostatnich 5 spotkań i we wszystkich z tych meczów strzelali swoim rywalom min 3 bramki tak że over 2,5 wchodził spokojnie. Troszkę &quot;gorzej&quot; Stara Dama spisywała się na wyjazdach, a mianowicie wygrała 4 z 5 ostatnich meczy a over wchodził tylko w 2 ale za to w 2 ostatnich.
Roma spośród ostatnich 5 meczy wygrała 4 (porażka w lidze z Juventusem) i w 4 z tych 5 meczy over &quot;wchodził&quot; ;) Drużyna z Rzymu wygrała 5 z 5 meczy na swoim stadionie i w 4 z nich padało min 3 bramki.
Teraz troszkę o składach:
Roma:
Mecz z Romą już jutro wieczorem i pojawiła się już kadra najbliższego rywala Juventusu w Coppa Italia. Rudi Garcia zdecydował się na 23. zawodników, których nazwiska poniżej:
Benatia, Borriello, Burdisso, Castan, De Rossi, De Sanctis, Destro, Dodò, Florenzi, Gervinho, Jedvaj, Ljajic, Lobont, Maicon, Marquinho, Nainggolan, Pjanic, Ricci, Skorupski, Strootman, Taddei, Torosidis, Totti.

Na moje oko najmocniejszy ;)
Juve:
Już jutro Juventus zmierzy się z Romą, a że jest to spotkanie w Coppa Italia, to należy spodziewać się zmian w składzie, co potwierdza Tuttosport. W bramce zobaczyć mamy Marco Storariego, przed którym w środku Leonardo Bonucci, obok którego Chiellini i Caceres. Szansę na odpoczynek otrzyma Andrea Barzagli. W pomocy Andrea Pirlo oraz Arturo Vidal i Claudio Marchisio, Paul Pogba na ławce rezerwowych. Nie zgrają dotychczasowi skrzydłowi, czyli Kwadwo Asamoah i Stephan Lichtsteiner, a szansę otrzymają Federico Peluso i Mauricio Isla. W ataku para Giovinco-Quagliarella.
Nie najmocniejszy, brak Teveza, Llorente i Buffona rzuca się w oczy nawet mi - a fanem Juventusu czy włoskiej piłki nie jestem
Ku takiemu typowi skłoniła mnie również historia bezpośrednich starć tych drużyn: w 4 z 5 ostatnich starć padały min 3 bramki.
Powodzenia!
⛔100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
E-sport - Starcraft 2 - SK Telecom Proleague.
KT Rolster - Prime
KT Rolster -1.5 @ 1.66
PinnacleSports

Chyba nie ma co tu pisać o klasie obu zespołów, KT na pewno walczy o finał, a Prime o zajęcie jak najwyższego miejsca, chociaż według mnie zostaną na obecnym 7 miejscu, przeciwnicy w dwóch ostatnich meczach to naprawdę klasa światowa i co prawda Creation powinien ugrywać jednego seta w tych spotkaniach, co reszta jego zespołu to nie ten poziom. KT do wygrania tego spotkania będzie na pewno zmobilizowane, ostatni ich mecz w 1 rundzie, możliwość zajęcia pierwszego miejsca, jeżeli tylko stracą mało setów w meczu z Prime. Aha, na koniec dodam jeszcze, że Prime ugrało najmniej setów w całej lidze, licząc, że raz wygrali (3 sety) na pozostałe 4 mecze ugrali 3 sety, wszystkie w pierwszej kolejce.
✅66
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Detroit Red Wings- St Louis Blues over 54,5 strzałów @ 1,85 Bwin
Po wczorajszym sukcesie w typowaniu strzałów zamierzam dziś iść za ciosem. Na dziś gram moim zdaniem zaniżoną linię przez Bwin. Co prawda Red Wings należy do drużyn które albo zagrają fantastycznie i przycisną albo się schowają i będą strzelać sporadycznie. Na własnej tafli częściej widzimy tą 1 opcję. Po prostu u siebie starają się przycisnąć rywala i nie oddawać mu inicjatywy. Wyliczyłem sobie że średnio w ostatnich 5 meczach Skrzydła oddają średnio 31,4 strzałów na mecz. To dość dobry rezultat. Natomiast Nutki oddają średnio 27 strzałów na wyjazdach. Również nie najgorzej. Wynik lekko ponad linię wystawioną przez Bwin. W sumie mam nadzieję że Blues podrażnieni u siebie dwoma porażkami przyjadą na Hockeytown i będą chcieli wygrać. Tak w ramach ciekawostki Unibet oferuje linię 56,5 niby niewiele więcej ale granie takiej lini chyba bym odpuścił.
✅85
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Australian Open
Spotkanie: Wawrinka - Djokovic
Typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sądząc po formie Wawrinki, jak najbardziej stać go na wygranie przynajmniej jednego seta. W zeszłym sezonie toczyli zacięte boje podczas US Open i Australian Open, Stasiu grał wtedy chyba swój najlepszy tenis w karierze, ich mecze przez wielu były uważane za najlepsze w sezonie. Dla Serba będzie to pierwszy poważny sprawdzian podczas całego turnieju, w końcu zagra z kimś z czołówki. Chwila słabości będzie musiała przyjść, wg mnie stanie się podczas tego turnieju. Wawrinka się jeszcze podczas tego turnieju nie nagrał za wiele, 2 razy jego przeciwnicy skreczowali. Ostatni mecz w jego wykonaniu bardzo mi się podobał, wygrał zdecydowanie z będącym w dobrej formie Robredo. Stasiu umie walczyć z Novakiem co już nie raz pokazał, forma Szwajcara napawa optymizmem, więc spodziewam się długiego spotkania. Początek o 9.00 polskiego czasu.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Australian Open
???? Wawrinka S. - Djokovic N.
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 2,15 ::: Pinnacle ::: 5/10

Ten mecz obok (oby do nich doszło) Murray - Federer, Murray - Nadal, Nadal - Djokovic może być jednym z najciekawszych w turnieju. Co prawda H2H 2:17 na korzyść Djokovica, ale ich dwa ostatnie mecze w Wielkim Szlemie to jedne z najbardziej dramatycznych spotkań z 2013 roku. Rok temu na Australian Open 5 setów i decydujący set 12:10, na US Open również 5 setów. Jeszcze w 2006 roku w meczu do trzech wygranych setów rozegrali kolejną 5 setówkę.
Djokovic wiadomo, wielki faworyt, ale on nie byłby sobą gdyby nie miał po drodze jakiegoś dramatycznego meczu, do tego zawsze ciężej grało mu się z takimi zawodnikami jak Roger Federer którzy grają często jednoręcznym backhandem.
Wawrinka świetnie zaprezentował się w meczu z Tommym Robredo, świetny serwis, precyzyjny backhand i ogólnie wyglądał bardzo pewnie, świeżo.
Taki kurs moim zdaniem to świetne value, wątpię by któryś z zawodników wygrał tutaj gładko 3:0. Patrząc na ich dwa ostatnie pojedynki z Wielkich Szlemów kurs na Wawrinkę mocno zawyżony.
✅115
 
makaveli23 217,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Roma - Juventus (Coppa Italia)
Typ: Roma (1x2)
Kurs: 2.70
Buk: WilliamHill
Roma w najsilniejszym skladzie, natomiast trener Juventusu zapowiedzial rotacje. Niedawno Juventus przerwal niesamowita serie bez porazki Romy i wygral u siebie 3-0. Napewno Roma bedzie czula potrzebe rewanzu za tamta wpadke i mysle ze sa ku temu szanse dosc spore. Po pierwsze beda mieli atut wlasnego boiska i jak juz mowilem wystapia w podstawowym skladzie. Juventus jednak wystawiajac mniej wiecej inny sklad niz w lidze, nadal jest druzyna silną. Ale zobaczmy na potencjalne zmiany. W bramce ma wystapic Storari. W obronie Chellini, Caceres i Ogbonna. W ataku Vucinic i Quaqliarella. W pomocy Matchisio i byc moze Pirlo. Nie zagraja Vidal i Pogba. Tak wiec 4-5 podstawowych zawodnikow z meczu z Sampdoria (4-2). Roma w pomocy bedzie miala niezła przewage mysle co bedzie kluczowe w wygraniu tego meczu. De Rossi, Pjanic czy Strootman zrobią swoje czyli wypracuja dobre sytuacje i mysle ze Roma bedzie miala swoj rewanz, wygrywajac to spotkanie pucharowe.
✅170
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Australian Open
Spotkanie: Wawrinka- Djokovic
Typ: Poniżej 3.5 seta
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typując under 3.5 seta w tym meczu kierowałem się wynikami z poprzednich spotkań i lekkim przeczuciem. Otóż biorąc pod uwagę 2 rakietę świata, to dotychczasowe wyniki w Australian Open 2014 są następujące: wygranie 4 meczy nie dając przeciwnikowi urwania choćby seta. Świadczy to o bardzo dobrej formie Novaka Djokovicia i jego aspiracjach by sięgnąć po tytuł tak jak w zeszłym roku. Natomiast biorąc pod uwagę statystyki Wawrinki, to dotychczas był tylko jeden przypadek w tegorocznym turnieju, żeby mecz rozstrzygnął się w 4 setach. Poza tym jednym wszystko kończył do zera. Jak widać obaj panowie nie lubią długich pojedynków i sądzę również, że tym razem nie będzie inaczej. Warto również zwrócić uwagę na bezpośrednie pojedynki pomiędzy obojgiem. Otóż dwa ostatnie zakończyły się właśnie po 2:0 dla Djokovicia. Tak więc pewne jest że Serb nie przegra tego meczu, natomiast wielce prawdopodobne że wygra z wielką klasą i nie da przeciwnikowi ugrać seta na co głęboko liczę. Początek spotkania o 9:00 czasu polskiego.
⛔100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Polska - Szwecja
typ: Under 49.5
kurs: 2.92
Bet365

Jestem nieco zaskoczony tą linią na bramki, co prawda oglądałem tylko 1 mecz Szwedów (z Rosją), ale ich gra wyglądała dobrze, a nawet świetnie jeśli chodzi o pierwszą połowę którą wygrali zdecydowanie, po fatalnym początku, a raczej braku skuteczności w ataku Szwedzi roztrwonili przewagę 7 bramek i przez chwilę nawet był remis, ostatecznie wygrali 27-29.
Polacy po słabym meczu szczęśliwie wygrali jedną bramką, obrona zaczęła grać dopiero pod koniec spotkania, udało się zatrzymać Rutenkę, i wykonać skuteczną kontrę, Szwecja różni się od Białorusi że tam nie ma zdecydowanego lidera, wszyscy grają na wysokim poziomie w obronie jak i w ataku.
To jest jeden z takich meczów w którym rozum mówi Szwecja serce Polska, dlatego nie chcę stawiać na zwycięstwo, obie ekipy wiedzą o co grają, a jak wiadomo mecze piłki ręcznej wygrywa sie w obronie.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Spotkanie: Indepediente - Rosario
Typ: 1/1
Kurs: 5.50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie ligi Argentyńskiej , pomiędzy ekipami Indepediente, oraz Rosario, spotkanie to rozpocznie się o godzinie 2:10 czasu Polskiego. Bukmacherzy wystawili mniej więcej równe kursy na to spotkanie, ja jednak uważam że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna , która zagra przed własną publicznością. Goście w spotkaniach wyjazdowych radzą sobie dość średnio, co prawda w ostatnim spotkaniu pokonali na wyjeździe Argentinos Juniors, ale nic 2x się nie zdarza , ponieważ goście na wyjazdach wygrywają raczej rzadko. Gospodarze natomiast w tym sezonie u siebie graja znakomicie, w tej chwili maja passę, 11 spotkań bez porażki na tym właśnie stadionie, od 5 spotkań nie stracili nawet tutaj bramki a dwa gole stracili w sierpniu poprzedniego roku, co daje im zdecydowaną przewagę psychiczną przed rozpoczęciem tego spotkania, goście natomiast 2 gole ostatnio strzelili w spotkaniu poprzednim,ale wcześniej taka sytuacja miała miejsce w maju poprzedniego roku. Nawet ostatnie spotkania pomiędzy tymi dwoma ekipami to 4 wygrane zespołu jutrzejszych gospodarzy,a ostatnio Rosario wygrało tutaj w 2004 roku, także 10 lat temu, nie sądzę aby po tym spotkaniu miało się cokolwiek zmienić , polecam zagrać jedynkę w DNB, również po dobrym kursie, ja zaryzykuję grając 1 do przerwy jak i na koniec spotkania.
⛔100
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar Ligi
Spotkanie: WHU - Man City
Typ: Dzeko strzeli gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
We wtorkowy wieczór rozegrany pierwszy półfinałowy rewanż Pucharu Ligi angielskiej, pomiędzy West Ham United, a Manchesterem City. W pierwszym spotkaniu gospodarze zmietli wręcz gości z Londynu aż 6-0. Do rewanżu przystąpią więc pewnie w lekko rezerwowym składzie... Ale czy można mówić o rezerwach przy takich zasobach jakie mają goście tego meczu? Tam musi być co chwilę rotacja przy tylu gwiazdach. I poza paroma pewnymi punktami, trener umiejętnie rotuje składem, dzięki czemu Manchester City w końcu wyszedł z grupy Ligi Mistrzów, jest 2. w tabeli angielskiej Premier League, zaraz za Kanonierami oraz jest najskuteczniejszą drużyną w Europie z ponad 100 golami na koncie. Czy dziś dołożą kolejne? Myślę, że tak, mimo iż ten dwumecz rozstrzygnął się już w pierwszym meczu. Może Obywatele nie strzelą tyle goli co ostatnio, ale zakładam że coś wpadnie na ich konto. Myślę, że jednym ze strzelców może być po raz kolejny Edin Dzeko. Bośniak ciągle walczy o miejsce w składzie i ostatnio, pod nieobecność Aguero dobrze je wykorzystywał. Jest w dobrej formie o czym świadczą strzelane bramki. Dlatego uważam, że i we wtorkowy wieczór pokaże swoje umiejętności i strzeli jakiegoś gola. Mój typ: 0-2
ZWROT
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League Two )
Spotkanie: Chesterfield - Rochdale
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 21.01.2014
Godz: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam wszystkich serdecznie na czwarty poziom rozgrywkowy w Anglii czyli League Two.
W mieście Chesterfield liczącym ponad sto tysięcy mieszkańców na B2net Stadium zmierzą się ze sobą miejscowy Chesterfield Football Club założony w 1867 roku a w gości przyjedzie Rochdale Association Football Club który został założony w roku 1907.
Chesterfield rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia pięć meczy w których zdobył czterdzieści cztery punkty po dwunastu zwycięstwach, ośmiu remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli z bilansem bramek 37-22.
Rochdale zdobył czterdzieści sześć oczek w swoich dwudziestu sześciu meczach po czternastu zwycięstwach, czterech remisach oraz ośmiu porażkach i obecnie zajmuje pozycję wicelidera angielskiej League Two, bilans bramek 41-31.
Gospodarze posiadający przydomek The Spireites zagrali u siebie czternaście razy zdobywając dwadzieścia sześć punktów po siedmiu wygranych, pięciu remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 20-9.
Goście zwani The Dale zdobyli na wyjazdach piętnaście punktów w swoich dwunastu grach w tym sezonie na obcym terenie po czterech zwycięstwach, trzech remisach oraz pięć przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-16.
Wybrałem ten mecz ponieważ w nim zapowiada się dużo walki o końcowy wynik gdyż obie drużyny rywalizujące w tym spotkaniu sąsiadują ze sobą w tabeli i dzielą ich tylko dwa oczka a mój typ na to spotkanie to wygrana The Spireites z Chesterfield.
Skłaniają mnie do zagrania jedynki fakty, Chesterfield jest jedną z lepszych drużyn w tym sezonie w tabeli ligowej i do tego jedną z najlepszych na swoim B2net Stadium gdzie strzelili już dwadzieścia goli w czternastu meczach u siebie a Rochdale owszem jest wyżej w tabeli dwoma punktami niż gospodarze z Chesterfield lecz zawdzięczają to temu że u siebie zdobyli dwie trzecie swoich punktów a na wyjazdach już tak różowo nie jest i The Dale w delegacjach nie umieją grać z bardzo dobrymi zespołami u siebie takimi jak Chesterfield i tracą na wyjazdach sporo bramek i to właśnie może wykorzystać gospodarz z B2net Stadium i wygrać ten mecz.
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: St. Louis Blues @ Detroit Red Wings
Typ: Detroit Red Wings (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,34
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W dobie tych wszystkich niepowodzeń w Detroit począwszy od nękających ich kontuzji, zawirowania w formie poszczególnych graczy i problemów w defensywie (ponieważ zbierając na klatę 45 strzałów w ciągu 60 minut jeszcze za czasów ery Lidstrom&#39;a nie było w ogóle dopuszczalne (starzy wyjadacze na tym forum prawdopodobnie przyznają mi rację)) - są pewne odrębne realia, z których z pewnością trzeba się cieszyć. Na myśli mam głównie kilku asów sprowadzonych z AHL; Jurco, Sheahan &amp; Glandening ,którzy krok po kroku świetnie wpasowują się w formację Skrzydeł potwierdzając swoją wartość , na dobre budując swój przyszłościowy wizerunek w tym zespole, a warto dodać
że wykorzystują swoje &quot;5 minut&quot; głównie z powodu braków kadrowych spowodowanych licznymi kontuzjami - w innym wypadku nie miałoby to miejsca.
Niestety pojawiły się liczne porażki, zrobiło się trochę nerwowo w dywizji i każdy punkt będzie teraz na wagę złota. Mimo tych kilku porażek Wings prezentowali się bardzo dobrze - Howard załączył beast mode, gra równo, z jajami i głównie w tym ostatnim meczu w Michigan wszyscy zostawili sporo serca i pasji w grze, nie ulegając do samego końca Królom.
Wygrali bardzo szczęśliwie, jednak zwycięstwa tego typu nad trudnymi rywalami są bez wątpienia potrzebne by zbudować pewność siebie i wykreować większą skuteczność, która dziś będzie zdecydowanie potrzebna w starciu z Blues.
Postawię na Skrzydła z nadzieją, że wyciągnęli jakieś wnioski po ostatnim zwycięstwie i będą w stanie zbudować coś większego na dłuższą metę.
⛔100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Australian Open
Spotkanie: Ivanovic A. (Srb) - Bouchard E. (Can)
Typ: 1 (-3.5) HG
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Krótko i na temat. Chyba nikogo nie zdziwi mój typ skierowany na Serbkę, która jest w mega gazie i co najważniejsze, główka pracuje jak należy. Wystarczy popatrzeć na jej mecz z Sereną Williams. Przegrywając z liderką 1 seta, potrafiła odwrócić wynik i wygrać. Rozegrała znakomite spotkanie, wszystko Jej wychodziło, dobry serwis, dobra gra przy siatce, a przede wszystkim, kwintesencją tego wszystkiego były kończące returny. Najbardziej spodobało mi się Jej zachowanie przy serwisie rywalki, która posiada najmocniejszy w całej stawce i Ana się nie przestraszyła i stała w korcie i od razu atakowała serwis rywalki, i większość piłek była kończonych, nawet przy 1 podaniu rywalki. Jeśli chodzi o minusy, to mogą się jej przytrafić takie kluczowe momenty, jak w meczu, że Stosur, gdzie prowadząc w tiebreaku i mając piłki setowe popełnia podwójne błędy serwisowe, jednak i tak po przegranym secie szybko wraca do swojej gry. Tyle o Ivanovic, bo już Ją wielokrotnie opisywałem. Kanadyjka jest jedną z najbardziej obiecujących się tenisistek młodego pokolenia. Pokazał to tamten sezon, gdzie niespełna 20 letnia zawodniczka weszła do czołowej 50 WTA, rozgrywając kilka fajnych turniejów, gdzie docierała nawet do finału. Żadnego nie wygrała, ale jeszcze cała kariera przed Nią. W Australian Open rozgrywa dobry turniej, prezentując dobrą formę, pokonując po kolei: Tang, Razzano, Davis i DellAcqua, czyli rywalki w Jej zasięgu. Problemem Kanadyjki jest to, że często Jej główka przestaje pracować i seriami traci pkt, to może mieć dodatkowe znaczenie w jutrzejszym pojedynku, bo jeśli myśli o sprawieniu niespodzianki, takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. Po drugie w końcu jest to walka o 1/2 finału, a to pierwszy mecz Bouchard w tym etapie na Wielkim Szlemie, jest młodą zawodniczką, w lutym skończy dopiero 20 lat, więc może nie wytrzymać presji i rangi tego spotkania, błędy mogą się mnożyć. Mimo, iż rozgrywa tutaj dobre zawody, to Ana przewyższa ją pod każdym względem i nie wierze, że po ograniu liderki rankingu WTA, Sereny Willams, Serbka pozwoli sobie na porażkę z Kanadyjką. Nawet jeśli pojawią się błędy po stronie Ivanovic, to nie sądzę, że Bouchard będzie w stanie coś zdziałać w tym meczu. Ana jest w gazie, i widać, że po odpadnięciu Maszy i Williams, stać ją na wygraną z każdą rywalką i na drugie zwycięstwo w Turnieju Wielkiego Szlema, pierwsze w Australian Open. Przybliży się do tego jutrzejszym zwycięstwem z Kanadyjką, innej opcji nie przewiduję, chociaż to tylko tenis kobiecy. Początek spotkania ok 3:00 w nocy polskiego czasu, po meczu Na LI - Flavia Pennetta. GL
⛔100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: San Jose - Calgary
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher:bah
Analiza: Wydaje się, że to bedzie peniak na tę noc. Rekiny mają teraz dobrą passę, są w formie i z taką drużyną jak Calgary powinni u siebie spokojnie zwycięzyc. Między tymi zespołami jest obecnie przepaść - bilans Rekinów to +37 goli natomias Calgary to -47 goli. Calgary ma dołek formy, z ostatnich 7 meczy wygrali tylko 1. San hose mieli swój kryzys formy, ale wydaje się, że ten już miną i znów zaczną walczyć o jaknajlepsze miejsce w tabeli. Z ostatnich 7 meczy wygrali 5. W tym sezonie zespoły te grały ze sobą 4 razy z czego 3 zwycięstwa odniosły rekin w tym ostatnie po dogrywce, zatem tej nocy dogrywka nie powinna się trafić. Biorąc pod uwagę obecne formy obu zespołów zwycięstwo rekinów wydaje się być pewniakiem.
✅55
 
davidson 59

davidson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka,NBA
Spotkanie: Golden State vs Indiana
Typ: Stephen curry over 23,5 punktow
Kurs: 1,80
Bukmacher: betsson
Analiza:
Analizując dotychczasowe występy Curry&#39;ego przeciwko Indianie można wywnioskować, że Pacers muszą dokładnie popilnować rozgrywającego Warriors tym razem. W między czasie nasuwa się pytanie - kto będzie krył Thompsona czy Iguodale? Oto jest pytanie. Z tej przyczyny ani George ani Stephenson nie będą mogli podwajać Curry&#39;ego na dłuższą metę, ponieważ pozostała dwójka może im wywinąć niezłego kozła. Zostaje nam Hill, ale obecnie żaden rozgrywający nie potrafi obronić w pojedynkę Stephena w rzutach za trzy. Jedynym sposobem jest podwajanie, ale tak jak mówię Indiana skupi się bardziej na swoich najlepszych punktach czyli na front courcie i George&#39;u. Natomiast Lee i Bogut będą mieli za zadanie ograniczyć Hibberta. Ale wróćmy do początku. Curry poprawia swoje statystyki z meczu na mecz. Widać, że forma rzutowa idzie w górę. Stephen jest takim typem koszykarza, który jest w stanie wykorzystać każdy błąd rywala na obwodzie. Indiana mało co popełnia błędy w obronie, ale to dodatkowy atut bowiem mecz nie będzie jednostronny. Golden State będzie szukało punktów u nie kogo innego jak Curry&#39;ego. Spójrzmy na skład Warriors - Iguadola - został ściągnięty w celu defensywnym, nigdy nie był aktywnym strzelcem i jestem pewien, że ukaże się z tej pierwszej strony bo jest kogo bronić w Pacers, Thompson - występy nieco nieregularne, ewidentnie chłopak ma potencjał, ale przy mocnym defensorze może za wiele nie poszaleć. Curry - bez gry przeciwko dwóm obrońcom tutaj przeciwnik może mieć problem. I tak też czuję, że Indiana stworzy sobie specjalny plan na Stephena. Ale to się nie uda przez cały mecz. Curry otrzyma wiele zasłon i spokojnie odda kilkanaście rzutów. Co więcej to on rozgrywa piłkę i decyduje o wszystkim, pod koszem będzie kocioł i naprawdę dwadzieścia punktów to nie jest wysoki próg.
✅80
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Dyscyplina: Tipsort Extraliga, Czechy
Spotkanie: HC Vítkovice - Rytíři Kladno
Typ: HC Vítkovice [60&#39;]
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostrawianie kończą dziś serię trzech meczów w przeciągu zaledwie pięciu dni. Pierwszy z nich zakończył się okazałym zwycięstwem Ślązaków 6-3 nad hokeistami z Trzyńca. W następnym meczu lepsza po rzutach karnych okazała się ekipa z Pilzna, ale i tak ostrawianom należą się brawa za walkę z jedną z najlepszych ekip extraligi (m. in. za odrobienie dwubramkowej straty). Jednak ostrawska publiczność jest niezwykle wymagająca, o czym można było się przekonać w ostatnim meczu, gdzie mimo odrobienia strat i walki do końca o pełną pulę, śląscy kibice wygwizdali swoich hokeistów za niewykorzystanie gry w przewadze. Być może ten czynnik sprawia, że czwarta drużyna w tabeli jest dopiero dwunasta w tabeli wyjazdowej. Dziś czas na najsłabszą ekipę w tym zestawieniu, czyli Rycerzy z Kladna. Mimo takich nazwisk jak Tomáš Kaberle, Petr Tenkrát czy Jan Hlaváč wspomaganych zdolną młodzieżą zespół z Kladna nie może wyrwać się z przedostatniego miejsca w tabeli. Nie pomogła zmiana na ławce trenerskiej zarządzona przez właścieciela klubu legendarnego Jaromíra Jágra. W drużynie Rycerzy zabraknie jutro Bílka i Strnada. W ich miejsce wyjadą Eberle i młody Šilhavý. Dobra forma, którą ostrawianie prezentują od początku tego roku powinna spokojnie wystarczyć na zespół, który nie potrafi grać na miarę swoich możliwości i ponosi za to należytą karę.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ptb 3

ptb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Australian Open, Deble Pań
Spotkanie: Andrea Hlavackova/Lucie Safarova ₋ Ekaterina Makarova/Elena Vesnina
Typ: 2
Kurs: 1.61
Bukmacher: William Hill
Analiza:
O 4:30 nad ranem rozpocznie się mecz ćwierćfinałowy WTA Australian Open Debla Pań, w którym faworytki nie powinny zawieść i pewnie awansować do półfinału. Makarova i Vesnina są to doświadczone deblistki, grają razem już całkiem długo, dobrze się dogadują na korcie. Lista sukcesów jest naprawdę imponująca, przez praktycznie cały okres swojej gry są w stanie rywalizować na wysokim poziomie, wielokrotnie dochodząc do decydujących faz takich jak ta imprez. Solidny duet. Ich rywalki to nowe połączenie 2 zawodniczek, nadzwyczaj dobrze radzących sobie razem w grze deblowej tegorocznego AO. Uważam, że dzisiaj ta passa się skończy. Potrafiły one wygrać z miernej klasy deblistkami jak na warunki WTA, a w meczu z Petrova N. / Srebotnik K., czyli zawodniczkami z wyższej półki tj. ich dzisiejsze rywalki ugrały zaledwie 2 gemy przegrywając 1:6 1:6.
Podsumowując, przewiduję niezbyt długi mecz, z dużą przewagą rosjanek i ich pewnym zwycięstwem. Dla bardziej odważnych proponuję typ 2:0. Powodzenia!
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska
Kurs: 3,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kogoś chyba główka boli i to bardzo skoro kursy wystawione są tak jak są. Jeśli buki sugerują się naszą ostatnią słabą grą w obronie to chyba nie oglądały jeszcze słabszej gry Szwedów w 2 połowie meczu z Rosją. Już nawet nie wspominam o tym, że mecze w tej fazie turnieju są bardzo ale to bardzo zacięte, a nasze ostatnie potyczki z reprezentacją Trzech Koron to już całkowicie i zapewne tak będzie i teraz więc 50% na 50% powinno być ale nie ma co narzekać a tylko korzystać.
Bardzo ważna sprawa to powrót Chrapkowskiego. Gra on dobry turniej, w ataku prezentując się solidnie ale co też bardzo istotne świetnie prezentuje się w defensywie szczególnie w elemencie bloku. I jestem przekonany, że nasza gra w defensywie funkcjonowałaby dużo lepiej w meczu z Białorusią gdyby nie kontuzja Chrapka (bo niby czemu i nie skoro do tej pory na nią narzekać nie mogliśmy).
Szwedzi podobnie jak my nie mają jakiegoś bombardiera jeśli chodzi o dorobek strzelecki i raczej tak jak u nas rozkłada się to na całość zespołu ( choć trzeba wyróżnić takich gości jak Jakobsson czy Ekdahl Du Rietz - no ale to podobnie jak u nas Kaczka czy Lijek). Zapewne zaczną płasko w obronie więc tutaj może wreszcie dobrze wyprowadzimy Bieleckiego a on sam się obudzi i zagra tak jak w meczu ze Szwedami w Ergo Arenie gdzie był wiodącą postacią raz po raz rozwalając system swoimi bombami.
Trzy Korony opierają grę na solidnej obronie mając w swoim składzie póki co najlepszego obrońcę tych mistrzostw Tobiasa Karlssona. Wyróżnić trzeba też Magnusa Jernemyra. Jednak opiera się to też na wielkiej agresji z ich strony czego konsekwencją jest potężna liczba upomnień, kartek czy wreszcie wykluczeń drużyny szwedzkiej. I w tym też upatrywałbym szanse naszej drużyny.
Plusem jest też Kuchczyński. Sprawdził się na skrzydle, sprawdził się w karnych i będzie teraz tylko lepiej. Chyba wszystko napisałem, każdy oglądał więc wie co i jak jeśli chodzi o resztę. Jest value i tyle. Powodzenia !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom