>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.01.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Konkurs drużynowy - Zakopane
Typ: Polska wygra
Kurs: 1,80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Sportingbet robi nam lekką promocję wystawiając aż tak wysoki kurs na zwycięstwo biało-czerwonych w dzisiejszym konkursie drużynowym w Zakopanem, bowiem nie widzę za dużego zagrożenia dla podopiecznych Stefana Horngachera w tym konkursie. Mamy szalenie mocną drużynę. Aż trzech z naszej drużyny lokuje się w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Stoch jest liderem, Kot jest 5 a Piotrek Żyła 9. Znakiem zapytania był jedynie czwarty do drużyny. Niemiecki szkoleniowiec postawił na Dawida Kubackiego, chyba najbardziej stabilnego w tym momencie zawodnika z trójki Kubacki, Hula, Ziobro. Być może Janek Ziobro jest w troszkę wyższej dyspozycji od Dawida, ale nie można powiedzieć o nim że jego skoki sa stabilne. A właśnie to można powiedzieć o Kubackim. Bukmacherzy twierdzą że naszymi największymi rywalami moga być dzisiaj Niemcy. Do Zakopanego nie przyjechał lider naszych zachodnich sąsiadów - Severin Freund. Marcus Eisenbichler trochę obniżył loty po znakomitym okresie na przełomie roku. Do wyższej formy wracają Stephan Leyhe i Richard Freitag. Niewiadomą u Niemców pozostaje czwarty zawodnik, bowiem Andreas Wellinger jest w ostatnim czasie bardzo nieregularny. Potrafi odpalić i wygrać ze wszystkimi,a le też potrafi kompletnie zepsuć skok. Pod nieobecność Stefana Krafta Austriacy nie wydają się już tak mocni. O ile w przypadku Michaela Hayboecka mogą liczyć na dalekie dwa skoki tak w przypadku Fettnera, Koflera i Schlirenzauera można mówić o lekkiej nieprzewidywalności. Zwłaszcza gdy mówimy o ostatnim wymienionym, który wraca po ciezkiej kontuzji zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie. Słoweńcy będą dziś mieć dwóch bardzo mocnych zawodników, którzy indywidualnie walczyliby o czołowe lokaty. To najstarszy i najmłodszy z braci Prevców - Peter i Domen. Kadrę prawdopodobnie uzupełnią doświadczeni Jurij Tepes i Jernej Damian, którzy są w średniej dyspozycji i do tego bardzo nierówno i niepowtarzalnie skaczą. Norwegowie również są dużą niewiadomą, ale myślę że nie będą w stanie włączyć się do walki nawet o podium. O ile w znakomitej dyspozycji jest Daniel Andre Tande tak reszta zawodników jest w przecietnej dyspozycji oraz w bardzo nierównej formie. Oprócz Tandego kadrę uzupełnią zapewne Hilde, Forfang i Fannemel czyli zawodnicy klasyfikowani w tym sezonie po za pierwszą 20 Pucharu Świata. Reasumując myślę że Polacy mają w tym momencie najrówniejszą i najmocniejszą kadrę i powinni dzisiaj wygrać z dość dużą przewagą tak jak to było w drużynówce w Klingenthal. Powodzenia!
⛔100
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Championship
Godz: 16:00
Spotkanie: Norwich City F.C. - Wolverhampton Wanderers F.C.
Typ: Norwich City F.C.
Kurs: 2.00
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 27 kolejkę angielskiej Championship.
W ciekawym spotkaniu na Carrow Road zmierza się ze sobą jedenastki miejscowego Norwich City Football Club a w gości przyjedzie drużyna Wolverhampton Wanderers Football Club.
Norwich City F.C. w tym sezonie ligowym 26 spotkań i zdobytych 37 punktów co daje obecnie 11 pozycję w tabeli ligowej natomiast Wolverhampton Wanderers F.C. plasuje się na miejscu 16 ze zdobytymi 32 oczkami w swoich 26 ligowych starciach.
Gospodarze u siebie 8 zwycięstw, 1 remis oraz 3 przegrane z bilansem bramkowym 24-11 zaś goście w delegacjach 4 wygrane, 5 remisów oraz 4 porażki i bilans bramkowy 15-12.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie wygrywali w tym sezonie ligowym już z dużo lepszymi zespołami niż ich dzisiejszy rywal do tego na swoim terenie grają bardzo dobrze natomiast goście w delegacjach raz lepiej i raz gorzej ale moim zdaniem na Carrow Road przegrają.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia – Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Brom – Sunderland
Typ: Over 3.5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Króciutka analiza bo mecz już za kilka chwil. West Brom prezentują naprawdę wysoką formę w ostatnich meczach. Na 5 ostatnich meczy u siebie w lidze wygrał aż 4 z bilansem bramkowym 13:5. Strzelają naprawdę sporo bramek serwując kibicom ciekawe widowisko. Co do drużyny Sunderlandu. Jeśli chodzi o mecze na wyjeździe podobnie to wygląda jak u WBA tylko trochę odwrotnie. Na 5 ostatnich meczy wygrali jeden, przegrywając cztery z bilansem bramkowym 4:13. Jak widać w meczu obu drużyn pada sporo bramek z tym że jedni strzelają a drudzy tracą. Spodziewam się ciekawego meczu który będzie prowadził West Brom a Sunderland próbował bronić i kontraatakować. Myślę że over 3.5 i jest realny a że kurs taki przyjemny więc ja w to wchodzę. Powodzenia ????
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Real M.-Malaga
Typ: Real pierwszy 11 rożnych
Kurs: 4.75
Bukmacher:Betano
Analiza:

Real w ostatnim meczu ligowym poległ prowadząc w meczu na szczycie w Sevilli 2-1 tracąc dwie bramki w ostatnich 5 minutach meczu, tak więc dzisiaj u siebie będą chcieli to odkuć rzucając się od początku do gardła rywala.
Real jeszcze niedawno miał całkiem niezłą zaliczkę w LaLiga nad drugą drużyną, na dzień dzisiejszy mają na plecach Seville tracącą do nich 1pkt i Barcelonę na 3 miejscu ze stratą 2pkt, zaznaczyć należy że Real ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Valencią.
Malaga jest klubem dopiero z 13 pozycji, także murowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest Real co zresztą dokumentuje to kurs na zwycięstwo, myślę jednak że nie tak do końca ten mecz może być gładki dla gospodarzy, w przeszłości Królewscy mieli sporo problemów w meczach z Malagą, dwie ich ostatnie potyczki rozegrane na przestrzeni 1,5 roku to dwa remisy, jeden na Santiago 0-0, drugi 1-1 na De Rosaleda.
Gracze dzisiejszych gości nie notują najlepszych wyników w ostatnich tygodniach mają 3 ligowe porażki z rzędu i 1 w międzyczasie w pucharze z Cordobą, w lidze polegli w wyjazdach z DC Sevilla i Celta Vigo i raz u siebie z Reale Sociedad.
Patrząc na dyspozycje gości wściekły po ostatnim występie Real jest w stanie dzisiaj rozszarpać gości, pójdę trochę tym tropem i stawiam namasę rożnych Królewskich którzy już od początku będą dążyli do zdobycia bramki
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: RB Lipsk- Frankfurt
Typ: -1.5 Lipsk
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zarówno Lipsk,jak i Frankfurt grają w tym sezonie nadspodziewanie dobrze. Zajmują odpowiednio 2 i 6 miejsce w tabeli Bundesligi.
Ale to Lipsk jest gospodarzem tego meczu, a u siebie są mega mocni, tylko raz nie udało się im wygrać (remis z Munchengladbach).
Z drugą w tabeli Herthą wygrali 2-0. Frankfurt zakończyłnatomiast poprzedni rundę w kieskim stylu przegrywając z Wolfsburgiem.
Poza tym trener Frankfurtu nie będzie mógł skorzystać z 6 piłkarzy, a występ kolejnych 2 stoi pod znakiem zapytania.
Bayern po wczorajszej wygranej ma już 6 pkt przewagi nad RB. Myślę, że dzisiaj wyjdą zmotywowani i zagrają dobrą piłkę.
✅200
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: hokej
godzina: 23:05
spotkanie: Columbus-Carolina
typ:1
stawka: 1.95
bukmacher: bet365
Witam ponownie typ na Blue Jacketsów.Owe drużyny spotkały się dwie doby temu wówczas padł wynik 4:1 dla Blue.Hala Columbus jest prawie twierdzą nie do przejścia gospodarze ulegli ostatnimi czasy tylko równie mocnym Rangersom wówczas wynik był na styku 4:5 się zakończyło jedyna wpadka z ubiegłej nocy z Senatorami.Jak opisałem w poście z trzech lub czterech dni temu Blue ograli tutaj Oilers,Flyers,Kings,Bruins czy z Penguinsami wygrali 7:1 o dziwo Cansi dziś grali u siebie z Penguinsami i dostali lanie równo i równie 1:7.H2H z tamtego sezonu do mnie nie przemawia bo Blue są o wiele mocniejsi jak w ubiegłym sezonie.Biorąc pod uwagę to ,że Cansi grali dzisiejszej nocy oraz to,że Blue przegrali ostatnio u siebie o Senatorami myślę,że dzisiaj będą chcięli się zrewanżować kibicom za ostatnią wpadkę a okazja ku temu dobra bo wiedzą jak zaskoczyć przeciwników a argumentów po stronie gości nie widzę chociaż to jest hokej tutaj wszystko możliwe ja jednak idę w stronę gospodarzy.Pozdrawiam
⛔100 powtórzony typ
 
S 1

stasko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godz: 20:00
Spotkanie: Guingamp vs Rennes
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Analina:
Dziś Stade Rennais, powalczy o awans o dwie lokaty w ligowej tabeli z zespołem Guingamp. Zespół Kamila Grosickiego nie spisuję się ostatnio doskonale, przegrana przed tygodniem z ekipą PSG 0:1, remis z Lile 1:1, porażka z Bastią 1:2 a także, srogie lanie od zawodników z Księstwa Monaco 7:0. Jedynym pozytywem jest jest wysoka wygrana w 1/32 z zespołem Biarritz 0:6 w Pucharze Francji.
Ekipa z Stade du Roudourou, także nie może pochwalić się dobrymi wynikami w ostatnim czasie, przegrana z Lorient 3:1 przez tygodniem i odpadniecie z ćwierćfinału Pucharu ligi z Bordeaux 3:2 .

W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik 1:0 dla ekipy Rennes, lecz nie był to zabójczy mecz , gdyż bramka padła dopiero w doliczonym czasie gry, strzelcem był Diakhaby.
Obie ekipy mają podobny bilans zdobytych jak i straconych bramek.
Rennes 20/24
Guingamp 26/22
Zawodnicy którzy nie zagrają :
Guingamp: Coco, Martins Pereira, Martinet, Lemaitre (kontuzje), Ikoko (PNA)
Rennes: Lenjani, Mendes, Chantome (kontuzje), Bensebaini, Sio (PNA)
Tym samym, mój typ celuję w czysty remis.
✅225
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Manchester City vs Tottenham
Typ: over 2,5 &amp; BTS
kurs: 2.1
bukmacher: bet365
godz. 18.30
ANALIZA.
Witam, wczorajsza analiza rzutem na metę na plus, dzisiaj gram na ligę angielską, myślę, że też skutecznie. Na początek wytłumacz co gram, mianowicie stawiam, że obydwie ekipy zdobędą gola (BTS) a suma bramek w meczu wynosić powinna 3 albo więcej. Mecze te zawsze są ciekawe, koguty na takie mecze zawsze zawsze stroszą poóra, ale i MC nie może odpuścić tego spotkania, bo też tracą głupie punkty i teraz muszą ciułać te punkciki, żeby być jak najwyżej. obecnie gospodarze na 5 miejscu, a goście viceliderem, więc spotkanie będzie zacięte. teraz trochę statystyk: na ostatnie 5 spotkań w PL drużyna City u siebie za każdym razem strzelała i traciła, (2 razy było 1-1 w pozostałych przypadkach pokryty over 2,5, Tottenham grając w delegacji 4 razy na ostatnie 5 spotkań kończyło się BTS, 3 x był BTS &amp; over 2,5.
Bezpośrednie pojedynki tych ekip to 3 x Tottenham i 2x City, na te 5 spotkań w 3 prypadkach został spełniony warunek, który dał by nam wygraną, czyli BTS +over 2,5, natomiast ostatnie spotkania tych dwóch ekip na stadionie w Manchesterze wyglądają następująco 1-2, 4-1, 6-0, 2-1, 3-2, tylko w jednym przypadku nie było BTS, za każdym razem over 2,5 więc statystyki mówią jasno, ale jak będzie dowiemy się wieczorem.
Powodzenia i pozdrawiam
✅110
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Hiszpania 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie : UCAM Murcia - Zaragoza
Typ: X2
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz miedzy 21 i 14 zespolem 2 ligi hiszpanskiej.UCAM Murcia bilans 23-30 , Zaragoza 27-30. Murcia 4 zwyciestwa w lidze , Zaragoza 8 porazek.W pierwszym spotkaniu miedzy tymi zespolami w lidze w tym sezonie gora byla Zaragoza , ktora zwyciezyla 3-1.Murcia wygrala tylko 2 spotkania u siebie - z bardzo slaba Almerią i Numancia. Obecnie maja serie 7 meczow bez zwyciestwa w lidze. W ostatniej kolejce zremisowali u siebie z ostatnim Gimnasticiem. Bardzo slabo spisuja sie ostatnio i nie sadze by dzis mialo sie to zmienic. Natomiast Zaragoza rowniez przegrywa mecze czesto ,ale gdy sie przyjrzy im blizej widzimy ,ze porazki zdarzaja im sie z zespolami z gornej czesci tabeli!! Ostatnio przegrali 2 mecze , ale z zespolami ktore sa mocne !- Tenerife i GIRONA ! W pazdzierniku przegrali z Getfae czy Cadiz , ktora bija sie o awans , czyli znowu z zespolami dobrymi. Zadarzaly im sie tez porazki z zespolami slabszymi ,ale nie ta jak Murcia. Do tego nie przegrali wiecej niz dwa mecze pod rzad w sezonie . Powodzenia!
⛔100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna (MŚ 2017 Mężczyzn)
Godz : 20:45
Spotkanie : Brazylia - Hiszpania
Typ : over 55.5 gola
Kurs : 2.10
Buk : Bet365
Analiza : Zaczynamy walkę w fazie pucharowej turnieju. Mecz który zwrócił moją uwagę i kusi ryzykiem to Brazylia z Hiszpanią. Faworyt tego meczu jest jeden. Hiszpanie przeszli przez fazę grupową dosyć spokojnie, 160 goli, komplet zwycięstw, i pewna drabinka do strefy medalowej. Warto też zwrócić uwagę, że im dalej w las tym ta gra wyglądała coraz lepiej, szczególnie imponuje ostatni mecz w grupie o 1 miejsce, gdzie bardzo wysoko ograli Słowenię 36-26. Dzisiaj wydaje się, że przebieg powinien być podobny, a Hiszpanie pokazali już, że z takimi drużynami wręcz uwielbiają grać w turniejach.
Brazylia... 2 wygrane w 5 meczach, wystarczyło to &quot;tylko&quot; do 4 miejsca w grupie co kwalifikowało jej do chyba najtrudniejszego możliwego rywala. Mało kto daje im szanse na awans, o ile czasem można kusić się o wielką niespodziankę, nie spodziewam jej się dziś, ale bramkowo postawa &quot;Canarinhos&quot; nie wygląda źle. Co prawda zaczęli ledwie od 16 goli z Francją, gdzie ponoć deklarowali, że ten mecz po prostu odpuścili, ale potem... 28 z Polską, 27 z Japonią, 26 z Norwegią i 24 z Rosją. Niby każdy mecz to coraz mniejsza zdobyć, ale też nie grali źle, Hiszpania jest drużyną overową, nastawioną na rzucanie masy goli. Spodziewam się, że dzisiaj 56 goli w meczu spadnie, ze zdecydowanym wskazaniem na to, że Brazylia nie odpuści i postawi sie na tyle, by nawrzucała przynajmniej 25-26 goli, wtedy szanse są ogromne.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Oldenburg - Frankfurt Skyliners
Typ: Podwójny wynik HT/FT 2/2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365

Witam,
Myślę że dziś ładny kurs który prezentuje mój typ na Frankfurt w końcu okaże się trafiony.
Obie drużyny w dobrej w formie, z czego goście jak na siebie w tym sezonie wręcz bardzo dobrej. Ostatnich 8 spotkań to 7 wygranych, a zwycięstwo w Grecji z Arisem pozwala myśleć że może wraca Frankfurt z poprzedniego sezonu który był rewelacja ligi.
W meczu we Frankfurcie, ówcześni gospodarze na własne życzenie przegrali z Oldenburgiem 77-80, gdzie minutę przed końcem prowadzili 4pkt.
Wtedy mnie to bardzo ucieszyło gdyż grałem na gości, nawet chyba podawalem to w typach dnia. Bundesliga jest jedną z moich ulubionych lig do obstawiania, procent trafnosci też niezły także dziś liczę na sukces. Dla mnie bet dnia zdecydowanie, kurs 3,70 spadł z 4,20. Dlatego idę w HT/FT licząc na mocne wejście w mecz i wysoka zaliczkę do przerwy. Później pogoń gospodarzy ale jednak w rezultacie wygrana Frankfurtu. Taki widzę scenariusz na to spotkanie.
Powodzenia ????
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan-Napoli
Typ: obie strzelą i over 2.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: BET365
Analiza:
Argumenty za:
1. Napoli bardzo ofensywnie nastawiona drużyna- na ostatnie 5 ligowych pojedynków 4 razy typ został pokryty. Dużo strzelają ,ale też na 9 meczy na wyjeździe tylko w 3 nie stracili gola.
2. Milan u siebie mocny w tym sezonie 7-2-1; 1:0 Juve ,2:0 Lazio, 2:2 Inter
3. Napoli z top Serie A same overy- 1:3 Roma, 3:0 Inter ,1:2 Juventus,3:3 Fiorentina.
4.Osłabiona linia obrony Napoli, ponieważ Koulibaly i Ghoulam grają turniej o Mistrzostwo Czarnego Lądu.
5. Ostatni mecz w sierpniu zeszłego roku to 4:2 dla Napoli.
Stawiam dziś na 3:1 dla gospodarzy; dla odważniejszych over [email protected]
Powodzenia
✅95
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rosja-Słowenia
Typ: Rosja
Kurs: 3.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jak dla mnie warto zagrać Ruskich po tym kursie.W każdym meczu w grupie nie grali jakoś wyśmienicie dlatego tak wysoki kurs na zwyciestwo Rosji.Słowenia jak narazie spisuje sie dobrze na turnieju jedyna porażka ktora odniesli byla z mocna ekipa Hiszpani.Szanse jak dla mnie 50/50 Rosja nie pokazala jeszcze pełni swoich mozliwosci bo jak nie teraz to kiedy?Zwycięska druzyna spotka sie z kimś z pary Niemcy/Katar.Rosjanie na turnieju polegli 2 razy z ekipa Norwegi i Francji ktora jest upatrywana do zwyciestwa w calym turnieju.Tu już nie ma kalkulacji.Po takim kursie grzech nie zaryzykowac ;).Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom