>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.02.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europy, pilka nozna
Spotkanie: Metalist Charków - Newcastle United
Typ: 2
Kurs: 4,33
Bet365

Przede wszystkim ja się pytam co to ma być za kurs? Jakie argumenty przemawiają za Metalistem, żeby ich tak faworyzować? Ktoś oglądał 1 mecz? Newcastle zdobyło 2 prawidłowe, nieuznane bramki.. do tego mieli pare naprawde 100% sytuacji. Metalist ani razu nie zagroził bramce Newcastle. Ogólnie drużyny mają zbliżony potencjał do siebie, patrząc na papier. Metalist to aktualnie 4 siła Ukrainy, a Newcastle 16. angielskiej Premier League (4 pkt. przewagi nad strefą spadkową). Lokatą jednak nie ma co się sugerować, bo tam jest ciasno i np. do 10 miejsca tracą zaledwie 3 pkt. Z tym, że różnica między tymi ligami to niebo a ziemia. Obie drużyny są wypoczęte, bo jak wiemy Ukraina ma pauzę w lidze, zaś goście grali ostatni mecz właśnie tydzień temu w LE. To jest argument za Srokami, że Metalist nie jest w rytmie meczowym. Metalist znacznie obniżył loty, sprzedali najlepszego snajpera Devica, Newcastle ściągnęło paru grajków z Francji w tym zimowym okienku.
Aktualna forma drużyn:
Aston Villa - Newcastle 1:2
Newcastle - Chelsea 3:2
Tottenham - Newcastle 2:1
Newcastle - Metalist 0:0
Jak widać Newcastle w świetnej formie, wygrana na wyjeździe w AV, u siebie z Chelsea, i minimalna porażka na ciężkim terenie w Tottenhamie, do tego ten niesprawiedliwy i oszukany remis (powinni wygrać 2:0, 2 błędy sędziego i nieuznane prawidłowe bramki).
O Metaliście wiemy, że nic nie wiemy bo w lidze grali ostatnio 3,5 miesiąca temu. Wiemy tylko tyle, co z 1 meczu, czyli ze grają przeciętnie.
O odpuszczaniu nie ma mowy, obie drużyny mówią otwarcie że grają o awans.
To nie jest kurs na siłę, bo to chwyt buków - masa pójdzie pewnie na jedynke. Kursy nie są proporcjonalne, powinny być po 2.50 / 3.20 / 2.50. Wydaje mi się to najbardziej prawdpodobny do wejścia kurs z tych wysokich w LE dzisiaj. Polecam próbować.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 0

alben

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska

Spotkanie:Girondins Bordeaux - Dynamo Kiev✅ ????
kurs:2.25
TYP: 1
Bukmacher: Bet At Home
Już dziś wieczorem , piłkarze Gillota będą próbowali odkupić swoje winy przed własną publicznością na stadionie Chaban Delmas, po przegranym meczu z 0:4 z Lyon’em, po takiej porażce czas na rehabilitację , lecz nie jest to takie proste, trener żyrondystów dosyć duże problemy kadrowe, co diamtertalnie zmienia postać rzeczy. Nie zagrają dwaj podstawowi obrońcy – Henrique i Mariano. W składzie zabraknie także Landry’ego N’Guemo i Diego Rolana. Marc Planu i Lamine Sane w dalszym ciągu czekają na informacje od lekarzy . Ekipa z Bordeaux, zachowuje się bardzo zapobiegawczo, nie mogą lekceważyć swojego przeciwnika, pomimo remisu w kijowie, występu przed własną publicznością oraz przewagi w statystykach, piłkarze Dynama są świetnie przygotowani fizycznie, i będą walczyć bardzo zacięcie, trener Blokhin zadbał o najwyższy standard przygotowań , pomimo że sezon jeszcze nie ruszył , Dynamo posiada jedną z najmocniejszych linii pomocników w lidze- Veloso, Kranjcar, Bezus i Jarmolenko , którzy w ostatnich 4 meczach towarzyskich pokazali klasową piłkę, co poskutkowało korzystnym wynikiem. Myślę że pomimo luk w obronie, oraz wielkiej przegranej bitwie z Lyonem, Bordeaux zdoła pokonać Dynamo, przed własną publicznością, są silnie zdeterminowani i podeszli do tego meczu z śmiertelną powagą, i chęcią wygrania
„Teoretycznie statystyki przemawiają na naszą korzyść, ale nie możemy myśleć o wyniku z Kijowa. Dynamo pokazało klasę. My także mamy swoje argumenty i postaram się je pokazać. Zagramy o zwycięstwo, jak zawsze – podkreślił Gillot.
Myślę że Francuzi są zdeterminowani i pragną tego zwycięstwa jak nigdy .Jeżeli chodzi o pierwszą konfrontację, w 20 minucie meczu lewy skrzydłowy Herani popisał się znakomitym strzałem z dośrodkowania. Odpowiedź padło po 3 minutach Obraniak wyrównał wynik potężnym strzałem z dystansu. Od 5 lat jeszcze nikt w pucharze europejskim nie zdobył stadionu Chaban Delmas, myślę że tak będzie i dzisiaj.
Już dziś wieczorem , piłkarze Gillota będą próbowali odkupić swoje winy przed własną publicznością na stadionie Chaban Delmas, po przegranym meczu z 0:4 z Lyon’em, po takiej porażce czas na rehabilitację , lecz nie jest to takie proste, trener żyrondystów dosyć duże problemy kadrowe, co diamtertalnie zmienia postać rzeczy. Nie zagrają dwaj podstawowi obrońcy – Henrique i Mariano. W składzie zabraknie także Landry’ego N’Guemo i Diego Rolana. Marc Planu i Lamine Sane w dalszym ciągu czekają na informacje od lekarzy . Ekipa z Bordeaux, zachowuje się bardzo zapobiegawczo, nie mogą lekceważyć swojego przeciwnika, pomimo remisu w kijowie, występu przed własną publicznością oraz przewagi w statystykach, piłkarze Dynama są świetnie przygotowani fizycznie, i będą walczyć bardzo zacięcie, trener Blokhin zadbał o najwyższy standard przygotowań , pomimo że sezon jeszcze nie ruszył , Dynamo posiada jedną z najmocniejszych linii pomocników w lidze- Veloso, Kranjcar, Bezus i Jarmolenko , którzy w ostatnich 4 meczach towarzyskich pokazali klasową piłkę, co poskutkowało korzystnym wynikiem. Myślę że pomimo luk w obronie, oraz wielkiej przegranej bitwie z Lyonem, Bordeaux zdoła pokonać Dynamo, przed własną publicznością, są silnie zdeterminowani i podeszli do tego meczu z śmiertelną powagą, i chęcią wygrania
„Teoretycznie statystyki przemawiają na naszą korzyść, ale nie możemy myśleć o wyniku z Kijowa. Dynamo pokazało klasę. My także mamy swoje argumenty i postaram się je pokazać. Zagramy o zwycięstwo, jak zawsze – podkreślił Gillot.
Myślę że Francuzi są zdeterminowani i pragną tego zwycięstwa jak nigdy .Jeżeli chodzi o pierwszą konfrontację, w 20 minucie meczu lewy skrzydłowy Herani popisał się znakomitym strzałem z dośrodkowania. Odpowiedź padło po 3 minutach Obraniak wyrównał wynik potężnym strzałem z dystansu. Od 5 lat jeszcze nikt w pucharze europejskim nie zdobył stadionu Chaban Delmas, myślę że tak będzie i dzisiaj.
-------------------------------------------------------------------------------------
Girondins Bordeaux 0 : 4 Olympique Lyon
Dynamo Kyiv 1 : 1 Girondins Bordeaux
Ajaccio 1 : 0 Girondins Bordeaux
Girondins Bordeaux 2 : 0 Valenciennes
OGC Nice 0 : 1 Girondins Bordeaux
-------------------------------------------------------------------------------------
Dynamo Kyiv 1 : 1 Girondins Bordeaux
Dynamo Kyiv 4 : 2 Torpedo Kutaisi
Dynamo Kyiv 1 : 0 Otelul Galati
Anzhi Makhachkala 2 : 2 Dynamo Kyiv
Luzern 2 : 3 Dynamo Kyiv
✅ 125
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , liga europejska godz.18.00
Spotkanie: Rubin kazań - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Na dziś rewanżowe spotkanie 1/8 ligi europejskiej gdzie w pierwszym meczu tych drużyn Atletico M przegrało z Rubinem 0:2 , więc Kazań ma bardzo dobrą zaliczkę przed rewanżem na swoim stadionie , jednak ja sądzę , że drużyna z Madrytu wygra dziś i postara się o awans , chodź będzie ciężko.Rubin w lidze zajmuje 7 pozycję z dorobkiem 31 punktów i traci 1 pkt do 4 miejsca.Ostatnie mecze dzisiejszej drużyny gości to jedyna wygrana z Atletico M , wcześniej remis u siebie z Klużem , porażka u siebie ze Spartakiem Moskwa , wyjazdowy remis z Partizanem i wyjazdowa porażka 0:3 z Dynamem Moskwa , tak więc 5 pkt w 5 meczach to nie jest za dużo. Atletico natomiast ostatnio przełamało złą passę na wyjazdach wygrywając w bardzo dobrym stylu 3:0 z Valladolidem , wcześniej albo przegrywali albo remis.Ekipa z Madrytu jest na 2 miejscu w tabeli tracąc 12 pkt do Barcelony.Bilans wyjazdowy w lidze dzisiejszych gospodarzy to 5 zwycięstw , 2 remisy i 5 porażek nie najgorzej , ale w końcu przełamali passę 8 meczy wyjazdowych bez wygranej na wszystkich frontach.

Przewidywane składy:

Rubin Kazań:

-------------------------Ryzhikov-------------------------
---------------------------------------------------------------
Kuzmin------Navas-------Marcano-------Ansaldi
---------------------------------------------------------------
--------------Orbaiz---------------M&#39;Vila----------------
---------------------------------------------------------------
Natkho--------------Emerenko---------Karadeniz
---------------------------------------------------------------
--------------------------Rondon--------------------------

Atletico Madryt:
-------------------------Asenjo-------------------------
------------------------------------------------------------
Manquillo----Miranda------Pulido------Cisma
------------------------------------------------------------
--------------Mario--------------Saul-----------------
------------------------------------------------------------
Adrian---------------Garcia---------------Cebolla
------------------------------------------------------------
------------------------Falcao--------------------------


Mój typ 0:2
kapszti // Za swój typ otrzymałeś już minusowe punkty więc wrzucenie drugiego ze zmianą nic tutaj nie zmieni, bo nie będzie on liczony
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 33

bodziorex

Użytkownik
tenis, WTA Bogota
spotkanie: Arruabarrena Vecino- Penetta
typ: DW : 2-1
kurs 5,50
bet365
analiza:
przed nami spotkanie drugiej rundy pan turnieju tenisowego rozgrywanego na kortach w stolicy Kolumbii. a zmierza sie w nim ;97 w swiatowym rankingu LaRa Vecino Arruabarrena oraz wloszka Flavia Penetta okupujaca aktualnie 60 pozycje w swiatowym rankingu. Hiszpanka czuje sie w Kolumbii jak przyslowiowa ryba w wodzie..wygrala przed tygodniem turniej w Cali w finale pokonujac Castano 2-0. w Bogocie w pierwszej rundzie uporala sie 2-1 z malo znana Lizarazo. Forma Penetty z kolei wielka niewiadoma.. wraca on bowiem dopiero po kontuzji.od sierpnia ubieglego roku nie wystepowala. a tutaj juz w samej stolicy Kolumbii w 1 rundzie pokonala Panova 2-1 przegrywajac pierwszego seta.tutaj typuje kolejny 3-setowy mecz a zwyciestwo zainkasuje ta mniej znanna Hiszpanka.
✅ 400
 
R 10

rocha123

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Lazio Rzym - Borussia Moenchendladbach
Typ: 2
Kurs: 3,70
Bukmacher: bwin
Dzisiaj wybrałem mecz ligi europejskiej pomiędzy lazio rzym a borussią moenchendglanbach. Obstawiam tutaj zwycięstwo borussi. Bukmacherzy stawiają na lazio ja jednak zdecydowałem się zagrać na borussię. Uważam że borusii bardziej będzie zależało na awansie do następnej rundy niż lazio a to dlatego że w lidze niemieckiej nie mają oni zbyt dużych szans na awans do pucharów a i o spadek nie muszą się obawiać gdyż mają dużą przewagę nad strefą spadkową. Lazio natomiast walczy o o 3 miejsce i możliwość startu w lidze mistrzów i myślę żę więcej sił skupią na walkę w lidze włoskiej niż w lidze europy.Po za tym ostatnio prezentują bardzo słabą formę. W ostatnich pięciu meczach ligowych zdobyli zaledwie 2 punkty a przegrywając ostatni mecz ligowy na własnym boisku ze znajdującą się w strefie spadkowej sieną pokazuje ich ewidentny spadek formy w osatnim czasie. Uważam że Niemczech to borussia była stroną przeważającą i teraz też tak będzie tylko że tym razem zdołają wygrać.
⛔ 100
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina;Liga Europejska
Spotkanie;Genk-Stuttgart
TYP;Genk +0.5 handicap azjatycki
Kurs;1,79
Bukmacher;Pinnacle Sports
Analiza;
Większośc osób które obstawia gra dziś na Stuttgart,ja zagram odwrotnie.Typujący biorac ten mecz do obstawiania,w większosci sugerują się pierwszym meczem tych drużyn,gdzie drużyna gospodarzy przeważała i straciła zwycięstwo w ostatniej minucie meczu.Nie można porównywac ligi niemieckiej do beligijskiej,ale ja krótko napisze poczynania obu zespołów w tym roku.Genk rozegrał tych spotkan 9.Cztery wygrane,trzy porażki i dwa remisy,porażki z Anderlechtem czy Waregam mozna było sie spodziewac ponieważ to dwie najlepsze drużyny Jupiter ligue.Dwa remisy przydażyły się w meczu towarzyskim z Fenerbahce i właśnie z Stuttgartem.Genk zwyciestwa odnosił z mocnymi rywalmi Club Brugge czy Kortijk,ale także ze słabszymi Charleroi i Beerschott.Zespól belgijski dośc solidnie gra u siebie,gdzie odniusł tylko dwie porażki,try remisy i aż 9 zwyciestw,w tym roku to wygrane z Kortijk 2-0,Club Brugge 4-1,Charleroi 3-1 i tylko jedna porażka z wiceliderem 0-1.Stuttgart w tym roku rozegrał 7 spotkan ,gdzie odniusł 1 zwycięstwo,dwa remisy i az 4 porazki.Dwa remisy z Genkiem i w meczu towarzyskim z Waalwijk.Porazki z Brema,Duseldorfem,Bayernem i Wolfsburgiem,chociaz w trzech tych meczach Stuttgart powinien zdobyc pkt.Ostatnio pierwsza i jedyna jak do tej pory wygrana z slabym Hofenheimem.Poczynania Stuttgartu na wyjezdzie 5 wygranych 2 remisy i 5 porazek.Genk bardzo dobrze spisuje sie w obronie i mam nadzieje dzisiaj ze tych bledow nie bedzie takze dzis.
Forma ,boisko wszystko przemawia dzis za Genkiem,dlatego w kolejnej rundzie zamelduje sie Genk.pewny typ ze Genk tego meczu nie przegra.
⛔ 100
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv (ISR) - Montepaschi Siena (ITA)
TYP: 1 kwarta handicup. Maccabi Tel Aviv (ISR) -1,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem spotkania jest druzyna z Izraela. Maccabi u siebie wygrało 1 mecz, a 3 przegrali. Siena wygrała 2, a przegrała 1. Maccabi wygrało 1 kwartę 3 razy, a 1 raz przegrali. Siena zremisowała 1 raz, a przegrała 2 razy. Obserwuję grę Maccabi w Eurolidze od kilku meczy i wiem, że u siebie są mocną drużyną, szczególnie na samym początku meczu, czyli w 1 kwarcie. Zdołali pokonać w 1 kwarcie Barcelonę, Caje i Fenerbahce. Potrafią grać fantastycznie do połowy, pozniej dzieje się coś złego i mimo prowadzenia przegrywają swoje mecze. Typ warty zagrania, wydaje mi się, że jest to lepsza opcja niż wygrana Maccabi i kurs zachęcający. Powodzenia !
✅ 80
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska(faza pucharowa), godz 21:00
Viktoria Plzen - SSC Napoli
TYP: 2
KURS: 3,21
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21 rozpoczną się mecze w lidze europejskiej a ja wybrałem mecz między Viktoria Plzen z zespołem Napoli. Kursy na ten mecz są wysokie dlatego też wybrałem ten mecz.
Gospodarze tego meczu w lidze mają przerwę zimową lecz znajdują się w lidze na pierwszej pozycji z dorobkiem 34 punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 8 meczy w których to 5 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 5 bramek. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni również 8 meczy w których to 5 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 6 meczy. A więc w lidze znajdują się na bardzo wysokim miejscu dzięki bardzo dobrej grze. Natomiast Napoli w lidze włoskiej są na 2 pozycji z dorobkiem 51 punktów i do lidera tracą 4 punkty. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to 9 meczy wygrali, 3 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 30 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 12 meczy w których to 6 meczy wygrali, 3 mecze przegrali i również tyle samo zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 10 bramek.
Napoli przed rewanżem ma ciężki orzech do zgryźenia ponieważ u siebie przegrali aż 3:0 i ciężko będzie tą stratę odrobić ale na pewno będą chcieli pokonać swojego rywala i pokazać że tamten mecz to przypadek przy pracy. Ostatni mecz na własnym stadionie zremisowali z Sampdorią 0:0 i w tym meczu będą chcieli udowonić że potrafią wygrać. Czesi od meczu pierwszego nie rozegrali żadnego spotkania i dla nich będzie to moim zdaniem utrudnienie bo nie są w rytmie meczowym.
Uważam że warto jest postawić na zespół gości ponieważ tamten mecz im nie wyszedł ale nie znaczy że ten również im nie wyjdzie więc stawiam na zespół Napoli i głęboko wierzę że może jeszcze awansują ;)
⛔ 100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, Francja D1M
spotkanie: US Creteil Handball - Paris Handball
typ: Paris Handball wygra różnicą 4-6 bramek
kurs: 3,8
bukmacher: bet365
analiza:
przed nami spotkanie 16. kolejki pierwszej ligi francuskiej piłkarzy ręcznych, mecz pomiędzy liderem tabeli, i chyba najsilniejszą kadrowo drużyną w historii piłki ręcznej oraz znajdującym się na dnie tabeli Creteil. US Creteil Handball po rozegraniu 15 spotkań zajmuje przedostatnie, 13. miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 8 punktów, na ten dorobek złożyły się 3 zwycięstwa, 2 remisy i 10 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi 409:436. W meczach u siebie odnieśli 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Stosunek bramkowy w spotkaniach u siebie wynosi 199:198. Paris natomiast w obecnym sezonie wygrali wszystkie ze swoich 15 spotkań, każde bardzo pewnie i bez zbytniej napinki. Sądzę, że Paris wygra 4-6 bramkami bo po co się bardziej męczyć.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Benfica - Leverkusen
Typ: Powyżej 4.5 goli
Kurs: 6.0
Buk: Sportingbet
Polot i finezja portugalskiej Benfici skonfrontuje się z niemiecką solidnością Bayeru Leverkusen. Pierwsze spotkanie, które odbyło się u naszych zachodnich sąsiadów wygrała ekipa przyjezdnych i przed rewanżem jest w bardziej komfortowej sytuacji. Teraz to Bayer będzie musiał atakować, chcąc odrobić straty. Jednak Benfica grając u siebie na pewno nie będzie czekać jedynie na okazje do kontrataków. W rodzimej lidze spisują się znakomicie, zajmując drugie miejsce w tabeli, więc o dobrą dyspozycję możemy być spokojni. Sądzę, że będą dążyć do strzelenia gola od pierwszych chwil, aby dobić rywala i sądzę, że im się to szybko uda. Jeśli chodzi o Bayer to mam nadzieję, że nie złożą broni i będą walczyć o awans do kolejnej rundy. W lidze niemieckiej ostatnio bardzo dobrze idzie im gra w ofensywie i strzelają sporo goli, dlatego uważam, że przeciwko Benfice też uda im się trafić do bramki. Sądzę, że zobaczymy piękne widowisko, otwartą grę, obfitą w gole.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom