>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.02.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Górnik Zabrze vs Kwidzyn
Typ: 1(-3.5)
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wczoraj tragedia... Chrobry bez 4 podstawowych ale skad to miałem wiedzieć.. no ale dziś się odkujemy.. Górnik podejmuje u siebie mizerny Kwidzyn, który po kłopotach finansowych nie jest tą samą drużyną co na początku sezonu... odeszło 2-3 graczy najważniejszych mozna powiedizeć i przestali grać.. u siebie dostają od Gwardii aż 8oma? sam stawiałem na gwardię ale na taką przewagę nie liczyłem aż a jednak...Górnik ostatnio w nawet dobrej formie.. nie liczę meczu z vive bo to inna liga.. ale porażka tylko jedną bramką z azotami to nie jest zły wynik.. pogrom nad Pogonią, wygrana 4oma na wyjeździe z Gwardią.. Dziś u siebie czuję nawet większy handi niż dałem ale nie wolno być pazernym.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
ffilip 123

ffilip

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy: 2. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Darmstadt - Kaiserslautern
Typ: Powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.40
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Zgadzam się z analizą użytkownika &quot;Stanley 63&quot; i wszystko co uwzględnił w swojej analizie również mogłbym napisać tutaj.
Over 3,5 jest prawdopodobny, ale ja pójdę po trochę niższej linii z dobrym kursem, nieadekwatnym do statystyk. Proszę spojrzeć na grafikę poniżej:

Kurs 1.40 mówi nam że over 1.5 w tym meczu pada w około 60% przypadków.
Statystyki jednak pokazują że Darmstadt na swoim terenie over 1,5 w tym sezonie zaliczył 80% przypadkach, natomiast Kaiserslautern na wyjazdach over 1,5 pada w 90%.

Szanse powodzenia tego typu oceniam na 85%. Mi to wystarcza dlatego to gram ????
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Manchester United
Typ: Manchester United strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,65
Buk: LVBET
Analiza:
Trochę dziwne to faworyzowanie Andaluzyjczyków, dlatego warto będzie z tego skorzystać. Po odejściu do Romy Monchiego, chyba najlepszego dyrektora sportowego na Świecie w tym momencie oraz Unaia Emerego do PSG Sevilla nie jest już tak mocna. Dodatkowo trener Eduardo Berizzo, walczy z rakiem przez co musiał zrezygnować z prowadzenia Sevilli na rzecz Montelli, który kompletnie nie poradził sobie w Milanie i z hukiem z Mediolanu wyleciał. Co prawda bronią o wyniki, ale sama gra nie wygląda aż tak różowo. Zwycięstwa 1:0 i 2:1 z odpowiednio Gironą i Las Palmas były bardzo wymęczone a z outsiderami ligi nie powinien grać zespół który marzy o ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Dodatkowo Montella nie ma za dużego komfortu przy wyborze składu. Z różnych przyczyn wypadli Nolito, Parejo, Geis, Corchia i Carole a sama kadra nie jest aż tak szeroka. Przeciwko Las Palmas w sobotę Montella wystawił najmocniejszy z możliwych składów i moim zdaniem to też będzie miało dzisiaj znaczenie. najprawdopodobniej wybiegnie ta sama jedenastka co w LaLiga. Mourinho zaś dał odpocząć w meczu FA Cup z Huddersfield większości podstawowych zawodników. Z tych, którzy dziś będą stanowić o sile zespołu zagrali tylko Romelu Lukaku, Alexis Sanchez oraz Nemanja Matic. Pod każdym względem, głównie sportowym w tym sezonie United mają więcej argumentów i moim zdaniem juz dziś zrobią duży krok w stronę awansu do 1/4 finału.
⛔100
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Leganes - Real Madryt
Typ: Asensio strzeli bramkę - TAK
Kurs: 3.00
Buk: Fortuna
Analiza:
W szale Ligi Mistrzów kłania się nam zaległa La Liga, spotkanie przeniesione przez Mundialito klubowe z grudnia. Zidane podał skład 18 zawodników powołanych na to spotkanie, rzuca się brak oczywiście kontuzjowanych chłopaków Marcelo, Kroos, Modrić, ale też odpadł Keylor i uwaga CR7 decyzją trenera. Automatycznie robi się więc miejsce bez sztucznego sadzania kogoś z trójki BBC na ławce miejsce, dla moim zdaniem jednej z dwóch najbardziej niedocenianych wschodzących gwiazdek Los Blancos czyli Marco Asensio. Moim zdaniem facet w tym sezonie już dawno powinien wygryźć ze składu Bale&#39;a albo Benzemę, bo chłopaki zdecydowanie nie prezentują poziomu gwiazd Galaktycznych, a dodatkowo braku liczb w tym sezonie nie niwelują zaangażowaniem w grę, często bywając niewidoczni na boisku...
Ale do rzeczy, dziś naturalnie stwarza się okazja do tego, żeby Asensio wkleił się w skład a z moich obserwacji wynika, że ten walczak fakt wprowadza wiele do gry wchodząc z ławki, ale daje równie tyle jeśli nie więcej do jakości Realu jeśli gra od początku. Dodatkowo nie ma CR7 więc może i pozwolą mu wykonywać wolne jeśli przypuszczalne sklady się potwierdzą i Marco wyjdzie od początku, a chyba każdy kto widział spotkania gdzie Ronaldo był zawieszony zgodzi się, że Marco z wolnego też potrafi przycelować... Zastanawiałem się czy postawić na gol Isco czy Asensio, ale jakoś wybrałem tego drugiego, bo myślę, że Isco dzisiaj skupi się na rozrzucaniu piłek właśnie do Marco czy Garetha i ogólnie kreowaniem gry. Tyle ode mnie ;) z fartem
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Hiszpania, Liga ASOBAL
Godzina: 20:30
Spotkanie: Granollers - Teucro
Typ: Granollers over 31,5 gola
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się kilka spotkań w najwyższej lidze w Hiszpanii. Granollers to aktualnie czwarty zespół w tabeli, który zdobył 23 punkty. Goście to aktualnie dwunasta ekipa mająca na koncie 14 oczek.
Skąd taki typ? Fakt pierwszy to siła ofensywna gospodarzy. Tylko dwie ekipy w tej chwili zdobyły więcej bramek od dzisiejszych gospodarzy. Fakt drugi to defensywa gości. Na ten moment tylko ostatni zespół w tabeli stracił więcej bramek niż Teucro. Fakt trzeci to wyniki bezpośrednich spotkań, kiedy gospodarzem tak jak dzisiaj jest zespół Granollers. Na siedem pojedynków tylko dwa razy gospodarze zdobyli mniej niż 32 bramki.
W większości przypadków mecze między tymi zespołami obfitują w bardzo dużo goli.
Ofensywa Granollers ostatnio jest na wysokim poziomie i rzadko kiedy ten zespół zdobywa mniej niż 30 bramek. Przekonały się o tym niedawno Azoty Puławy. Za to defensywa dzisiejszych gospodarzy nie jest ich najmocniejszą stroną. Dużo bramek zdobywają, ale też dużo tracą.
Uważam, że dzisiaj padnie dużo goli, a faworyzowani zawodnicy Granollers będą musieli wykazać się dużą skutecznością, żeby zwyciężyć, dlatego wg mnie te 32 gole to nie jest jakieś wygórowane założenie. Powodzenia.
⛔100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Sevilla - Man. Utd
Typ: obie strzelą+powyżej 2.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W tegorocznych meczach 1/8 Ligi Mistrzów pada sporo bramek. Sądzę, że nie inaczej będzie dzisiaj w Sewilli. Z garści statystyk należy zaznaczyć, że gospodarze w fazie grupowej kończyli swoje mecze overami 2.5 aż pięciokrotnie. Z drużyną gości było trochę gorzej, ale i tak nieźle - trzy razy na sześć. Gospodarze muszą szukać szansy dla siebie w dzisiejszym pojedynku, ponieważ w rewanżu na Old Trafford będzie bardzo ciężko o coś więcej niż remis. U siebie w tym sezonie Manchester tylko raz przegrał - w debrach z City. Przy atakach Sewilli, utworzy się szansa dla gości na strzelenie bramki, a może nawet sięgnięcie po pełną pulę. Bramek nie powinno dzisiaj zabraknąć, a jestem przekonany, że do siatki trafią obie ekipy.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Marseille 2018
20:30
Bautista-Agut R. - Benneteau J.
Benneteau J. +2,5 gema
2,07 w 1xbet

Kto jak to, ale Hiszpan to taka tenisowa ciapa trochę jak Berdych. Niby solidny, jednak jak się zagotuje to potrafi odstawić niezły kabaret na korcie. Wydaje mi się, że on jest bardziej skupiony na Dubaju niż tutaj ATP 250 w Marsylii.
Ostatnio na Davis Cup w przedmeczowym kursie w okolicach 1,03 na przeciwnika oczywiście grubo ponad +10, prowadził w meczu w setach 2:0, w trzecim przełamał i przegrał całe spotkanie. Na live musiało być solidnie pograne po kosmicznych kursach.
Benneteau co by nie mówić to 36-letni wielki przegrany, dobry zawodnik, 10 finałów ATP zaliczonych i 10 przegranych. Co by o nim złego nie napisać to rok temu u siebie we Francji w Paryżu zagrał kapitalny turniej, ograł Cilica, Goffina, Tsongę po drodze. Teraz też gra we Francji, a z Marsylią ma wspaniałe wspomnienia, przede wszystkim w deblu. 4 razy grał tu w finale i 3 razy wygrał, oraz raz w 2010 grał w ostatnim spotkaniu turnieju singla.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18.00
Spotkanie: CSKA - Crvena
Typ: Cska + over 1.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj pare fajnych meczy, ale najgrubiej ide wyjatkowo w LE.
Dlaczego?
CSKA u siebie przegrywa rzadko. Ostatni raz przegrali 4 miesiace temu z FC Basel.
W Serbii rosjanie mieli zdecydowana przewage i tylko bardzo dobrej dyspozycji bramkarza Crvena zdolala zremisowac.
Zwyczajnie CSKA to lepsza jakosciowo druzyna ktora przewaznie gra w LM.
Rosjanie potrafia strzelac bramki,co miedzy innymi udowodnili w meczu z Torrevieja (7:0), zas Serbowie maja z tym klopot na wyjazdach i nie sadze zeby dzis ukuli rosjan.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Morelos (Meksyk), twarda
Godz: 20:30
Spotkanie: Andrej Martin - Christopher Eubanks
Typ: 2
Kurs: 1,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy i walka o ćwierćfinał. W swoim pierwszym meczu na tym turnieju Słowak Martin pokonał wczoraj Ekwadorczyka Quiroza 2-1 (6-2 , 5-7 , 7-5) ale jak sam przyznał nie był to najlepszy występ z jego strony. Amerykanin Eubanks z kolei wygrał z zawodnikiem z Republiki Południowej Afryki Scholtzem 2-0 (6-3 , 6-4) a spotkanie to było rozgrywane przed wczoraj a więc Christopher miał nieco więcej czasu na odpoczynek, regenerację i przygotowanie się do spotkania 2 rundy. Andrej na tym turnieju jest rozstawiony z numerem 1 ale według mnie już w tej rundzie pożegna się z turniejem. Dla mnie Eubanks na ten moment jest zawodnikiem mocniejszym. On jak każdy Amerykanin jest wychowany na grze na kortach twardych i na tej nawierzchni czuje się najlepiej. Korty w Morelos są dość szybkie i liczę, że w takich warunkach lepiej odnajdzie się amerykański tenisista. Martin na kortach twardych nigdy nic wielkiego nie grał i zdecydowanie lepiej radzi sobie na cegle. Słowak w ciągu ostatnich 2 lat na turniejach na hardzie odpadał dość szybko zaraz w 1 rundzie bądź w drugiej i to z zawodnikami, którzy według mnie na tej nawierzchni byli słabsi od jego dzisiejszego rywala Eubanksa. Do tego Martin raczej unika nawierzchni twardej i w tamtym roku na kortach o tym podłożu zagrał raptem tylko 3 oficjalne spotkania w całym sezonie ! W tym roku będzie to jego 3 mecz na tej nawierzchni. Według mnie za mało aby wygrać z graczem, który się na nawierzchni twardej wychował i zdecydowanie więcej meczy ma na hardzie na koncie tylko w tym roku, niż Słowak w całym zeszłym sezonie. Zresztą wczorajszy mecz z Quirozem pokazał, że Martin najlepiej sobie na twardej nawierzchni nie radzi. Ekwadorczyk na tej nawierzchni też nie jest jakimś wybitnym graczem, żeby nawet nie powiedzieć, że średnim a mimo to Andrej męczył się wczoraj niesłychanie i sam po meczu przyznał, że z jego strony był to nie najlepszy występ. Wprawdzie jest graczem bardziej doświadczonym niż 21 letni Amerykanin ale w ogólnym rozrachunku, bo na nawierzchni twardej to Eubanks jest na ten moment bardziej doświadczony i lepiej ograny i dzisiaj myślę, że z tego starcia zwycięsko wyjdzie Christopher.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Budapeszt
godzina 17.00
spotkanie: T.Babos - T.Maria
Typ T.Maria
kurs 4,7
unibet
analiza:
Timea Babos ostatnimi czasy osiąga życiowe wyniki w singlu , wygrany ostatnio turniej na Tajwanie druga runda w Australian Open dochrapała się 35 pozycji w rankingu WTA i ona dzisiaj jest zdecydowaną faworytką do tego gra u siebie w Budapeszcie więc na pewno zależało jej będzie na zwycięstwie w tym meczu.
Jej przeciwniczka Tatjana Maria ostatnimi czasy dosyć słabo , bilans ostatnich spotkań fatalny , ale widziałem ją ostatnio w meczu z Sabalenką w Pucharze Federacji w meczu z Sabalenką , przegranym ale 2:1 i Maria zagrała całkiem nieźle powiedział bym.
Owszem zgodzę się że dzisiaj Babos faworytką ale kurs 4,7 na Marię bardzo smaczny , kuszący i widzę w nim spore Value.Jeśli Niemka weszła by dobrze w mecz jakieś szanse są , zwłaszcza że Babos w singlu bywa chimeryczna jeśli jej idzie to idzie ale jeśli nie to miewa spore kłopoty w powracaniu do meczów.
Zdziwię się jeśli Maria pokona dzisiaj Babos ale po kursie 4,7 za spokojną stawkę chyba warto spróbować.
⛔100
 
B 19

baggio.r09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szakhtar D. - AS Roma
Typ: Czerwony kartka w meczu?/ TAK
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam. Dziś zapraszam trochę na nietypowy zakład jakim jest czerwona kartka w meczu... Karta dla jednej lub drugiej drużyny natomiast za parę £ dołożę zakład z jeszcze większym ryzykiem... W tę też stronę kieruję moją krótką analizę. O tym za chwilę. Zdaje sobie sprawę że to wróżenie z fusów natomiast ja gram i polecam. Trochę statystyk może najpierw: Shakhtar obecnie w sezonie złapał 4 czerwone kartki ( 1 czerwona 5/11/17 oraz 3 czerwone 10/12/17). Jesli chodzi o LM czy LE to ostatni raz otrzymali czerwień w meczu z Anderlechtem 17/03/16. Roma ma za to więcej do powiedzenia w tym temacie... Ostatnio 8/02/18 z Verona ( 1 czerwona), dalej 26/11/17 z Genoa ( 1 czerwona), 30/04/17 z Lazio ( 1 czerwona). Teraz LM i kilka kartek... Ostatnio 22/11/17 z Atletico Madryt (1 czerwona) wcześniej 23/02/17 z Villareal ( 1 czerwona) jak i pamietny dwumecz z Porto i 17/08/16 ( 1 czerwień) plus w rewanżu 23/08/16 2 kolejne czerwone kartki. Myślę że w tym meczu będzie jedna czerwona kartka i taki zakład daję i gram z przekonaniem. Za mniejszą kwotę zagram czerwona kartka dla drużyny gości po kursie 7 na Unibecie. Według mnie czerwień przesądzi o meczu a co za tym idzie minimum over 1.5 gola Shakhtara wchodzi po 2.25 lub bardziej odważniej over 2.5 gola Shakhtar za 5.50... Bez ryzyka nie ma zabawy. Powodzenia wszystkim!!!
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna -polska
Godzina: 18:00

Spotkanie: Azoty pulawy-gwardia opole
Typ: azoty -2,5

Kurs: 1.43
Bukmacher: totolotek

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj polece w reczna i wybieram bardzo ciekawe spotkanie w lidze polskiej.azoty to 3 ekipa poprzedniego sezonu,wyzsze miejsce bedzie ciezko zdobyc ale powtorzenie wyniku jest bardzo realne.na dzien dzisiejszy sa trzecia sila,bardzo dobrze graja u siebie i mimo ze nie graja dzisiaj z ogorkami to powinni sobie poradzic.w bezposrednich pojedynkach dobrze sobie radza z gwardia i po ciezkim boju uwazam ze azoty wygraja kilkoma bramkami.pozdrawiam
✅43
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Leganes - Real Madryt
Typ: Real strzeli gola obu połowach
Kurs: 2,0
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z LaLiga , a dokładniej pojedynek pomiędzy Leganes a Real Madryt . Faworytem tego pojedynku są zdecydowanie goście którzy powoli wracają na zwycięskie tory i strzelają gol za golem , co prawda w dzisiejszym meczu nie zagra Ronaldo, Marcelo, Modric, Kroos a na ławce usiądzie Bale ale to i tak nie powinno wpłynąć na wynik , gwiazdy realu na skrzydłach zostaną zastąpieni odpowiednio na lewym skrzydle Asensio natomiast prawe skrzydło pokryje Lucas, środek Isco, a za Chorwata oczywiście zagra Kovacic . Chyba każda drużyna chciałaby mieć taką rezerwę w swoim składzie . Real w tym meczu ma dużo do udowodnienia , będą chcieli się zrewanżować za odpadniecie z pucharu króla , ale i nie tylko gdyż muszą walczyć o drugą lokatę w tabeli i każde punkty są na wagę złota , spodziewam się tu paru bramek tym bardziej ze piłkarze nie muszą się oszczędzać , a na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony , w sobotę grają z Alaves na Santiago, a liga mistrzów dopiero wraca 6 marca . Mój typ na to spotkanie to gol Realu w obu połowach po fajnym kursie 2,0 .
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szachtar Donieck - AS Roma
Typ: Szachtar -1 azjan
Kurs: 4.50

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czeka nas bardzo ciekawe starcie w 1/8 finału LM. Na papierze są oczywiście ciekawsze mecze, ale ten mecz jak dla mnie jest interesujący. Roma zaliczająca dobry sezon, w LM wyprzedzili w grupie Chelsea i Atletico co samo mówi za siebie. Szachtar, nie taki silny jak w kilku ostatnich latach, ale nadal starcza im sił na regularne granie w 1/8 finału LM. Teraz mają niezwykłą szanse za awans do ćwierćfinału. Jasne, Roma to dobry zespół, ale ja nie podzielam szans na awans takich, jakie przewidują media sportowe czy bukmacherzy. Jak dla mnie 55/45 na korzyść Romy, a nawet 50/50.
Gospodarze to zespół grający ofensywnie, bez kalkulacji. Śledzę ich grę i wyniki od kilku lat i Szachtar jest całkowicie skupiony na rozgrywkach europejskich. W lidze jedyną ich konkurencją jest Dynamo, które to zwłaszcza w tym sezonie, odstaje od nich nieznacznie potencjałem piłkarskich, choć co innego twierdzi tabela. Z kolei Roma jedynie co w lidze mają szansę ugrać, to utrzymanie 3. miejsca, ale Lazio i Inter mogą zaszkodzić stołecznym graczom. W następnym sezonie jest reforma LM i Serie A otrzyma aż 4 miejsca w fazie grupowej (inna sprawa, czy im się należy...), więc grupa pościgowa będzie chciała skorzystać z nastawienia się Romy na wyeliminowanie Ukraińców i finalnie może być ciekawie...
Co do słuszności typu, to Szachtar gra dobrze u siebie, ofensywnie, ich styl gry ma w sobie elementy gry Napoli i Realu z przed kilku lat, czyli techniczna gra i szybkie ataki po przejęciu piłki. Tak pokonali wówczas niepokonany Manchester City, który co prawda grał o pietruszkę, ale wygrali. Roma pewnie będzie chciała prowadzić grę, co może się to skończyć nie za dobrze. Sądzę że wynik będzie oscylował wokół 3:1 dla Szachtara, co będzie zapowiadać jeszcze ciekawszy rewanż na Olimpico.
▶ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla vs United
Typ: Lukaku strzeli gola
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czemu Lukaku?Ostatnio ma naprawdę dobrą formę wieże,że ją podtrzyma i właduje gola Sevilli.Szanse są duże,więże w tego chłopaka.Ten typ jest dośc zwariowany ale jak ktoś lubi ryzyko to zapraszam do obstawienia tego meczu ???? .Romelu zauważyłem ze w LM potrafł strzelac gole.Jego debiut więc w kazdym meczu w lm daję z calego zespolu z siebie najwiecej.Intuicja mi rowniez podpowiada ze strzeli gola.
Pozdro i z fartem!
P.S Pierw chciałem wam dać typa ze w meczu real leganes obie strzelą i real wygra,ale nie zdazyłem.Jest dopiero 20 minuta a już 1-1 ????
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Serie A1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ravenna - Modena
Typ: Ravenna
Kurs:
2,99
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jesteśmy już coraz bliżej rozstrzygnięcia pierwszej fazy w lidze Włoskiej. O ile Modena jest już pewna pierwszej ósemki o tyle Ravenna nie jest jeszcze do końca pewna na 100% a i co ważne muszą także walczyć o miejsce wyższe niż 7 bo raczej z Perugią lub Civitanova nie mają czego szukać ale reszta drużyn już jest do walki. Strata punktów do miejsca 6 wcale nie jest taka duża bo zaledwie 2 punkty (a 3 kolejki do końca). Ale do sedna...
Jeśli chodzi o Modene to ten sezon nie mają najlepszego, ostatnie 3 spotkania to same mecze 5 setowe na przestrzeni paru dni na pewno jest zmęczenie + jak by nie było nie najlepsza forma.
Ravenna wręcz odwrotnie... są w gazie, wygrali 8 meczów z rzędu, na pewno ich morale poszły mocno do góry.
Dziś przeciwnik już jednak z dużo wyższej półki, w ostatnich meczach tylko Verona była takim przeciwnikiem mniej więcej poziomem podobnym do Modeny wygrali 3:2. Dziś myślę, że Ravenna ma spore szanse na wygranie.
Myślę, że nie zobaczymy tylko 3 setów a im dalej w las tym Modena może odczuwać zmęczenie po paru 5 setówek z rzędu a Ravenna musi walczyć o każdy punkt natomiast Modena myślę, że ani nie spadną z 3 miejsca ani nie awansuję na 2 lokatę.
⛔100
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Szachtar-Roma
Typ: Powyżej 10,5 rzutu rożnego
Kurs: 2,05
Buk: forBET
ANALIZA :
Witam, w dzisiejszy wieczór na Ukrainie spotkają sie dwie ofensywnie grające zepsoly, zespoły te wiele ataków przeprowadzają za pośrednictwem skrzydeł, dla obu drużyn stałe fragmenty są jedzą z mocniejszych cech. W dzisiejszy wieczór nie będzie inaczej, obie drużyny będą dąrzyły do wykonywania jak największej ilości rzutów rożnych co będzie dla nich szansą na zdobycie jakże ważnej bramki która może mieć ogromne znaczeniez w kontekście dwumeczu, szybcy brazylijczycy w ekipie Szachtara będą urywać się obronie rywala, a Ci myślę, że w wielu sytuacjach będą musieli ratować sie wybijaniem piłek na rogi. Po drugiej stronie szaleć na skrzydle będzie młody turek Under ktory jest w wyśmienitej formie i sprawi nielada problemy obronie Ukraińców która jak wiemy nie jest ich mocną stroną. Powodzenia
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Gibraltar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Gibraltar Phoenix vs St.Josephs
Typ: remis
Kurs: 3,85
Buk: iforBet
Analiza:
Chcialem dac 1X , ale kurs na regulaminowych spadl juz ponizej 2 , na zagranicznych jest po 2,4
W tym meczu moze wygrac St. Josephs nawet 3-0 , ale tak samo Gibralta Phoenix moze ten mecz wygrac .
Kurs jest wystawiony niepoprawnie, Poprawnie byl wystawiony wczoraj przez okolo 20 min - 2,3/2,0 , potem poprawili na 5,0/ 1,6 .
Nie ma tu mowy o masowce czy wabieniu graczy itp .
Moze zmienili w ciagu kilku minut tak drastycznie kursy , bo h2h wskazuje , ze ten mecz na 100 % wygra St. Josephs ? Jednak Phoenix to teraz zuplenie inny zespol .
Duzo Hiszpanow , brak kontuzji , dobra defensywa .
St. Josephs to zepsol bardzo dobry , ale to nie poziom Lincolna .
⛔100
 
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bristol City - Fulham
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totolotek

Analiza: W meczach obu drużyn pada sporo bramek, jeśli remisują to są to remisy bramkowe. Zapowiada się ofensywny i wyrównany mecz, nawet jeśli przynudzą, to powinno się skończyć bramkowym remisem. Myślę, że spokojnie obie drużyny dzisiaj zdobędą po bramce.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom