>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.02.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 21. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Salzburg - Club Brugge
Typ: awans Salzburga
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W pierwszym meczu Salzburg przegrał 2-1, ale ich sytuacja przed rewanżem u siebie jest całkiem komfortowa - wystarcza im 1-0 do awansu. Salzburg jest bardzo dobrze zorganizowaną ekipą, która nieprzypadkowo awansowała z pierwszego miejsca w swojej grupie z kompletem zwycięstw.
Już w poprzednim sezonie udało im się wyeliminować BVB, Lazio i byli blisko dokonania remontady z Marsylią, z którą przegrali w pierwszym meczu 2-0, żeby u siebie w rewanżu doprowadzić do dogrywki, ale ostatecznie odpaść po golu Rolando w dogrywce.
Brugia u siebie, a na wyjeździe to dwie różne ekipy - na wyjazdach spisują się przeciętnie, w samej lidze ich bilans wynosi 5 zw - 5 remisow i 3 porazki.
Kluczowe w tym meczu powinno okazać się doświadczenie gospodarzy i atut własnego boiska.
Przewidywany wynik 1-0 / 2-0
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka LE
Spotkanie Napoli-Zurich
Godz: 18:55
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 2.91
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy włoskim Napoli oraz Szwajcarskim Zurychem. Gospodarze po zwycięstwie 1:3 w pierwszym spotkaniu rozegranym w Szwajcarii zapewnili sobie praktycznie już awans do następnej rundy tych rozgrywek , teraz na własnym stadionie zostanie im nic innego jak tylko dopełnić formalności. Napoli było już w pierwszym meczu zespołem znacznie lepszym , który potrafił stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, gospodarze nie mieli tam za wielu atutów myślę że podobnie będzie w spotkaniu rewanżowym bowiem Włosi grać będą teraz na swoim stadionie gdzie ostatnio nie potrafili ograć Torino i nawet nie byli w stanie strzelić brami w tamtym spotkaniu. Teraz na pewno Napoli zaatakuję bowiem patrząc na wyniki Zurichu to widać że ta ekipa nawet w swojej lidze na wyjazdach gra po prostu beznadziejnie . nie wygrała spotkania na obcym stadionie od 9 kolejnych spotkań gdzie w tym czasie zanotowała 3 remisy oraz aż 6 porażek, tak więc liczę również w tym meczu na porządne strzelanie , bowiem gospodarze potrafią bramki strzelać chociaz ostatnio faktycznie bywało z tym różnie. W dniu jutrzejszym trener Napoli nie będzie mógł skorzystać z Rui M , oraz Raula Albiola, w ekipie gości Absencji jest wiecej bowiem możliwe że nie zagra Aliu, Baumann, Kempter, Modou, Omeragić, Rohner oraz Kryeziu. Mój typ to dokładny wynik 3:1 na koniec spotkania.
⛔100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - WNCAA
Godzina: 02:00
Spotkanie: SMU - Kobiety - Temple - Kobiety
Typ: Temple - Kobiety
Kurs: 1.59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Podoba mi sie.. Nie bede bawil sie w handi, bo kurs na W dla mnie bardzo przyjemny, wiec po co kombinowac.
Oba zespoly bilans ogolny maja podobny, ale jednak w konferencji duzo lepiej wypada Temple..
Fakt, Owls zmagania w AAC zaczely od 0-5 i nie napawalo to wszystko optymizmem, ale kolejnych szesc starc w konferencji to 5-1 i porazka tylko z UConn. Poza tym jednak Temple wygrywalo wysoko z East Carolina, Tulsa, Wichita State, ogrywając tez Houston oraz Cincinnati, dwa zespoly z top 4 w konferencji i te wyniki juz naprawde mogą sie podobac.
To 5-1 last 6 wygląda o tyle niezle z tego względu, ze Owls radzic sobie musialy bez Oliver oraz do meczu z UConn, Williamson. Oliver wciąz brak, ale Alex jest juz wlasnie od starcia z Huskies.
Naprawde Temple w ostatnim czasie moze sie podobac i kompletnie nie widzi mi sie, aby w takiej dyspozycji Owls mialy przegrac z SMU, nawet away.
Mustangs zamykaja stawke w AAC na koncie mając zaledwie dwie wygrane, ktore udalo sie odniesc z Wichita State oraz South Florida. Z tego zestawu na pierwszy rzut oka wygrana z Bulls mogłaby sie podobac, ale wiadomo jakie problemy ze skladem Bulls maja..
Obecnie dziewczyny notują serie L5 i o ile porazka by 1 z HOU najgorzej moze jeszcze nie wygląda o tyle porazki z East Carolina, czy Wichita State juz tak. Do tego dziewczyny z Tulsa skonczyly mecz z zaledwie 35 oczkami.
Jesli o sklad chodzi, nie gra juz jakis czas Bacon 8.8PPG, 2.3RPG, 2.9APG i to jest problem, biorąc pod uwage to, ze jest to jedna z wazniejszych zawodniczek.. Tutaj ten sklad i tak nie jest najmocniejszy, tutaj jest przeciez ogrom Fr i kazda strata, zwlaszcza jednej z wazniejszych postaci to spory cios.
Dla mnie Temple spokojnie powinno tutaj zrobic swoje, forma, sklad, nawet bez Oliver, to wszystko powinno przelozyc sie na wynik.
⛔ 100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe , Liga Europejska
Godzina:
Spotkanie: KRC Genk - Slavia Praga
Typ: wygrana gospodarzy / mniej niż 4,5 gola na mecz
Kurs: 2.30
Bukmacher: lvBet

Analiza:

Belgowie po bezbramkowym remisie w Pradze oraz bardzo słabym ligowym występie z Club Brugge , który zakończył się totalną katastrofą , staną przed naprawdę ogromnym wyzwaniem awansowania do następnej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej . Ten mecz będzie tym bardziej ważny , iż tak jak już wcześniej wspomniałem , w stolicy Czech padł bezbramkowy remis , więc siłą rzeczy losy awansu muszą się rozstrzygnąć na Crystal Arenie w Genku . Szanse wygranej drużyny gospodarzy sa według mnie bardzo wątpliwe , jednak mam nadzieję , że tego wieczoru to Belgowie będą świętować zasłużony awans do dalszej fazy rozgrywek . Argumentem za jest to , że w meczach u siebie drużyna gospodarzy odniosła tylko dwie porażki , oraz zaliczyła tylko jedną porażkę z Mouscron&#39;em . I to na wygraną Genku , pomimo tych przeszkód , o których wspomniałem . stawiam na nich oraz na to , iż w tym meczu nie zobaczymy więcej niż cztery gole .

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Calgary - New York
Typ: New York z dogrywką i karnymi
Kurs: 2.25
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Gospodarze obecnie pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej oraz goście trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej. Bukmacherzy faworyzują ekipę z Calgary, co nie dziwi patrząc na ich statystyki. Ja jednak upatruję w tym starciu delikatną niespodziankę. New York ostatnio delikatny spadek formy, jednak ich wyjazdowa forma z grudnia i stycznia przekonuje mnie żeby zagrać w ich stronę. Uważam że przyjezdni dziś staną na wysokości zadania i zwyciężą, być może po dogrywce dlatego zabezpieczam typ dodatkowym czasem gry oraz serią rzutów karnych.
⛔ 100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: fortuna
Analiza:
W pierwszym meczu Belgowie na swoim stadionie wygrali ku mojemu zaskoczeniu 2:1. Teraz Salzburg na swoim boisku musi zagrać ofensywny football, czyli taki jaki preferuje, żeby awansować do kolejnej rundy. Wierzę, że im się to uda lecz kolega już mnie uprzedził z tym typem, więc postanowiłem zagrać over 2,5 bramki w meczu. Zarówno Salzburg jak i Club Brugge w ostatnich 3 meczach pokryli ten over. Belgowie w ostatnich meczach wrócili na swoją zwycięską ścieżkę dlatego powinniśmy oglądać ofensywną grę z obydwu stron a to zwiastuje kilka bramek. Dla bardziej odważnych polecam jeszcze wyższy over 3,5 po kursie 2.87.
Pozdrawiam i miłego oglądania ????
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
stanley-63 808,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina : 18:55
Spotkanie : Zenit St Petersburg : Fenerbahçe
Typ : czerwona kartka w meczu
Kurs : 3.75
Bukmacher : Unibet
Kolejny mecz w którym liczę ze będzie się działo , w pierwszym meczu Fenerbahce pokonało Zenit 1:0 chociaż mecz mógł się zakończyć dla nich nie zbyt pomyślnie bowiem Zenit miał karnego jednak bramka nie padła i Fenerbahce dowiozło te skromne 1:0 do końca , w tym meczu równiez sędzia pokazał 5 żółtek , statystyka podaje że 12 fauli po stronie Fenerbahce natomiast Zenit faulował 18 razy i zrobiło się nam 30 fauli , w/g mnie również sporo , w tym meczu tak jak zresztą we wczorajszym będzie sędzia Angielski Michael Oliver , w tym sezonie pan Michael sędziował 3 mecze w Lidze Mistrzów - bilans 19 żółtek 1 czerwień i karny natomiast w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej 1 mecz - 6 żółtych i czerwień , jak dla mnie to statystyka super , samo spotkanie uważam że może być dużo ostrzejsze niż w pierwszym meczu w Turcji , no i znowu mamy zestaw prawie idealny do tego aby liczyć na czerwień Turcja-Rosja-Anglia tak więc liczę na pana Michaela że wyciągnie z kieszeni ten magiczny dla mnie kolor czerwony z kieszeni i pokaże go któremuś z zawodników !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Dinamo Zagreb-Viktoria Pilzen
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.06
Bukmacher:
fortuna
Zagrzeb tydzień temu pogrzebał trochę ludzi na kuponach, bo gracze wiedząc o kontuzjach najważniejszych zawodników grali w stronę Chorwatów i dobrze to szło do przerwy 0-1 dla Dinamo.
Jak wiadomo w 2 połowie Czesi strzelili 2 gole. Statystyki mieli bardzo wyrównane jednak Czesi pomimo braków kadrowych ograli W meczu na szczycie Slavie 2-0 i myślę, że awans w dzisiejszym meczu nie jest z kategorii S/F. Wiadomo ,ze Dinamo bardzo mocne u siebie, mają wcześniejsze doświadczenie z LM ale oni co roku bardzo rotują składem, niby maja tych młodych zdolnych zawodników ale nie można tu umniejszać Czechom, którzy spadli z LM ogrywając na wyjeździe CSKA Moskwa 1-2 gdzie gra się bardzo ciężko. Dinamo wystarczy 1-0 i przechodzą ale Czechów w takim momencie na gola na pewno stać, liczę tu na pełne zaangażowanie do końcowych minut. Rożne ,czy kartki także wchodzą w grę.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Bergamo (Włochy), twarda (w hali)
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tristan Lamasine - Raul Brancaccio
Typ: 2
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy i bój o ćwierćfinał na turnieju challengerowym w Bergamo. W 1 rundzie Francuz Lamasine pokonał Włocha Ocleppo 2-0 (6-3 , 6-4) a w 2 rundzie wygrał ze Słowakiem Horansky 2-0 (6-3 , 6-1). Włoch Brancaccio z kolei w 1 rundzie wygrał z Chorwatem Serdarusiciem 2-1 (6-4 , 4-6 , 6-4) a w kolejnej rundzie odprawił Francuza Halysa 2-0 (6-4 , 6-1). Obaj panowie dobrze sobie radzą na tym turnieju ale ja wybieram typ na zwycięstwo Włocha. Dla mnie jest to zawodnik, który robi cały czas postępy, rozwija się i próbuję iść w tym spotkaniu w jego stronę. Lamasine zatrzymał się na pewnym poziomie i nie umie póki co ruszyć z miejsca. Być może Tristan pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy i po prostu pozostanie już na tym etapie, na którym się znajduje. Brancaccio to oczywiście głównie gracz ceglany ale na tej nawierzchni robi postępy i rozwija się na różnych płaszczyznach gry w tenisa. W poprzedniej rundzie pokonał Halysa, który według mnie jest graczem lepszym niż Lamasine ale obiektywnie patrząc trzeba też napisać, że Halys w tym roku póki co kompletnie bez formy, więc też nie należy tym się do końca sugerować. Lamasine z pewnością jest lepiej ogranym zawodnikiem na nawierzchni twardej w hali, bardziej doświadczonym i to przemawia za nim. Ja jednak pójdę tutaj w stronę talentu, bo według mnie Włoch go posiada większy i jeżeli będzie się dalej tak rozwijał to w wieku ,w którym teraz znajduje się Lamasine czyli 25 lat (w marcu 26 lat) myślę, że będzie miał dużo większe sukcesy od Francuza i będzie zajmował lepsze miejsce w rankingu ATP.
⛔ 100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt 1 liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Petrojet - El Entag
Typ: Petrojet wygra lub zremisuje 1X
Kurs: 1.40
Bukmacher: forbet
Wyrównane kursy mimo, że gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli a goście na 6 pozycji. Typ opieram na h2h, które w Egipcie często się sprawdza. W 10 letniej historii spotkań tych drużyn tylko raz wygrał zespół występujący jako gość. W meczach gdy gospodarzem był Petrojet można zaobserwować schemat: naprzemiennie wygrana Petrojet i remis. Liczę dziś na utrzymanie tej serii. Za drobne można spróbować czystego remisu, obydwie drużyny należą do najczęściej remisujących w lidze.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
domek33 333

domek33

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Korea Południowa
Godzina: 11:00
Spotkanie: Woori KB STARS
Typ: 1
Kurs: 3
Bukmacher: efortuna
Analiza: Co tu dużo mówić, druga drużyna podejmuje jedną z ostatnich w tabeli. Kursy według mnie powinny być odwrotne, h2h na korzyść Woori. Oczywiście to Siatkówka w Korei tam wszystko się dzieję ale taki kurs to promocja. Zapewne kurs sugerowany ostatnimi wygranymi KB STARS z topowymi drużynami ale według mnie w tym meczu Woori grające u siebie powinno to wygrać. Drużyna Woori jeśli wygra będzie zajmować pierwsze miejsce w lidze więc na pewno im zależy na tym meczu aby objąć prowadzenie. Polecam i pozdrawiam

⛔ 100
 
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Zenit - Fenerbache

Typ: powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych
Kurs: 2,50
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Ciekawe starcie w dzisiejszych rewanżowych meczach Ligi Europy, gdzie faworytem jest Zenit, który na swoim stadionie jest zdecydowanie lepszy niż na wyjazdach. Fenerbache również w meczach wyjazdowych spisuje się słabiej. Bardzo podoba mi się ten typ i ten kurs, gdyż wszystkie progi wydają mi się spokojnie do pokrycia. Bramki muszą padać, gdyż jest to starcie rewanżowe i czym bliżej końca meczu tym większe prawdopodobieństwo, że one padną. Kartki będą działać na tych samych zasadach, a temperamentu żadnej z drużyn na pewno nie zabraknie. Zenit powinien mieć przewagę w meczu, co powinno przynieść również kilka kornerów. Goście to także nie żadne ułomki i ich kontry równie zapewnią im kilka stałych fragmentów rozgrywanych z narożnika boiska. To wszystko składa mi się w jedną całość i sugeruje, aby pójść w ten zakład.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Bułgarska
Godzina: 16:30
Spotkanie: Beroe - Etar
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: forBet
Analiza:

( Wczorajszy typ na minus - Psg może pozwolić sobie na stratę bramki jeśli całe spotkanie kończy się zwycięstwem 5:1...
Stan analiz: 9/17 )

Dziś omijam typowanie LE i na rozkład biorę mecz z Ligi Bułgarskiej.
https://www.flashscore.pl/tabela/pdbzq8Xk/K8LIti2I/#table;overall
W kończącym 22. kolejkę spotkaniu zmierzy się Beroe (5 m-ce) i Etar (7 m-ce). Różnica między tymi drużynami to zaledwie 3 punkty.
Po rozegraniu tego meczu pozostaną tylko 4 kolejki do końca rundy zasadniczej, po której pierwszych 6 zespołów powalczy w grupie mistrzowskiej, a miejsca 7-14 będą bronić się przed spadkiem.
Beroe na własnym stadionie w 10 meczach zgromadziło 23 pkt. z bilansem (7-2-1) przegrywając z szóstym Cherno More i notując 2 remisy ( z liderem Cska Sofia i drugim w tabeli Ludogorets ).
Etar na wyjazdach gra przeciętnie, co pokazuje bilans (3-1-6). Goście na 21 kolejek tylko 3 razy remisowali (10-3-8). Statystyki pokazują, że Etar gra bezkompromisowo, co zwiększa szanse na trafienie typu.
Na koniec H-2-H :
2018 Beroe - Etar 2:1 (pierwsza liga)
2012 Beroe - Etar 1:0 (pierwsza liga)
2011 Beroe - Etar 4:1 (mecz towarzyski)
2003 Beroe - Etar 2:0 (druga liga)
Walka o miejsce w grupie mistrzowskiej, bezpośredni bilans meczy i dobra dyspozycja w spotkaniach u siebie skłania mnie do zagrania na zwycięstwo gospodarzy.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dysycyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Zenit Petersburg- Fenerbahce
Typ: awans Zenitu
Kurs: 2,74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś proponuję spotkanie między Zenitem a Fenerbahce. Pierwszy mecz zakończył się wygraną 1-0 przez zespół z Turcji. Myślę, że poprzeczka na awans nie jest w tym spotkaniu wysoko postawiona i jeszcze każda z ekip ma na niego szansę. Zenit już raz pokazał, że potrafi wyjść nawet z trudnej sytuacji. Pewnie każdy pamięta o historycznym meczu z Dynamem Mińsk kiedy to Zenit w pierwszym meczu przegrał 4-0 a w spotkaniu domowym doprowadził do dogrywki i ostatecznie mecz zakończył się ich zwycięstwem z rezultatem 8-1. Co prawda mecz odbył się w sierpniu zeszłego roku, składy i forma obu drużyn są trochę inne ale Zenit do nadal waleczna drużyna, która potrafi świetnie grać na własnym stadionie. Poza tym warto wspomnieć o słabej formie Fenerbahce, które w swojej lidze przegrywa i remisuje większość meczów. W tym sezonie są cieniem drużyny i zajmują miejsce w dolnej części tabeli. Za to Zenit ma teraz przerwę w swojej lidze i może skupić się tylko na Lidze Europy. Myślę, że zakończą ten mecz nawet bez dogrywki ale stawiam na ich awans.
✅174
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ranczo0123 469,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Arsenal - BATE
Typ: Arsenal over 3.5 rzutow roznych w 1 polowie
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W zagraniczniakach kurs na to zdarzenie to okolo 1.55 tak wiec tutaj nawet z podatkiem nie jest ostatecznie zle. Arsenal od poczatku musi zaatakowac bo pierwszy mecz przegrali 1:0. Tydzien temu sami potrafili wykrecic 12 rzutow roznych w calym meczu. Obrona Czestochowy od pierwszych minut ze strony BATE gwarantowana. Podejrzewam, ze zamuruja swoja bramke i beda czekac na jakies grozne kontry bo przeciez innej opcji na sukces w tym dwumeczu nie ma. Kanonierzy za to musza od razu ruszyc na rywala co bedzie skutkowac rzutami roznymi. Mysle, ze 4 korki do przerwy dla gospodarzy nie beda jakims mega trudnym wyzwaniem.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Marsylia (Francja), twarda w hali
Godzina: 15:30
Spotkanie: Humbert - Coric
Typ: Humbert DW 2:1
Kurs: 5.7
Bukmacher: fortuna
Pojedynek 1/8 turnieju na kortach twardych na hali w Marsylii pomiędzy nr. 75 w rankingu Francuzem Humbertem, a nr. 13 Chorwatem Coricem. Jest to ich pierwszy pojedynek pomiędzy sobą, a więc skupie się na obecnej dyspozycji. Francuz powoli pnie się w górę rankingu ATP po dobrym sezonie 2018 zawitał w pierwszej setce i raczej pozostanie tu na dłużej jeśli żadna kontuzja mu w tym nie przeszkodzi. W tym sezonie bilans 12:4 a przegrywał z takimi zawodnikami jak Chardy (pierwsza runda AO 2:3), Kohlschreiber (1/8 Auckland 0:2), Evans ( 1/2 Quimper 0:2) i Tsonga (1/16 Montpellier 1:2) i od porażki z rodakiem Tsonga 6 wygranych z rzędu oraz tytuł w challengerze w Cherbourg. Ogólnie Ugo od AO gra cały czas na twardych kortach w hali w swoim kraju i na pewno jest na nich ograny, a wczoraj w tym turnieju ograł powracającego do dobrej gry i zawsze groźnego Gulbisa 2:0. Z drugiej strony Coric po zaskakującej porażce w 1/8 AO z innym Francuzem Pouille nie rozegrał żadnego meczu, a wiec od miesiąca jest bez gry. Jeśli mnie pamięć nie myli w jego ostatnim spotkaniu miał jakieś problemy zdrowotne i dlatego tez zapewne przegrał marnując wielka szanse na ćwierćfinał AO. Tak wiec wydaje mi się iż przeciwko ogranemu w tych warunkach graczowi gospodarzy będzie miał duży problem ze względu na niedawne dolegliwości zdrowotne i brak gry, stad tez mój typ na dokładny wynik 2:1 dla zawodnika z Francji.
⛔ 100
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Rosja Superliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stavropol 2 - Ufimochka
Typ: over 54,5
Kurs: 2,17
Bukmacher: LV Bet

Mecz za około godzinę więc szybka analiza. Spotkanie zespołów z dolnych rejonów tabeli choć drużyna gospodarzy ligę łączy z pucharami. We własnej hali Stavropol spisuje się bardzo dobrze zarówno pod względem wygranych jak i rzucanych bramek. Zważywszy na średnią liczbę zdobywanych bramek na swoim terenie są najlepszym atakiem ligi. Obrona też nie jest przesadnie mocna bo dopuszcza do strat średnio 29,0 bramek na mecz. Ufimochka to ostatni zespół ligi. Wspomnianą linię 54,5 w meczach z ich udziałem przekraczają w kratkę. Ostatnie ich mecze to wyniki sporo poniżej tej linii. Liczę dziś na przełamanie tendencji. Obserwując wyniki ligi to rzuca się w oczy duża amplituda zdobywanych goli między jednym a następnym spotkaniem. Stavropol powinien porzucać solidnie i pozwolić też na to słabszym rywalom.
⛔ 100
 
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Dinamo Zagreb - Viktoria Pilzno
Typ: Viktoria Pilzno lub remis
Kurs: 2.15
Bukmacher: ForBet
Pierwszy mecz padł łupem Pilzna pomimo ich braków kadrowych i innych paru aspektów, które to przemawiać miały wtedy za zwycięstwem gości. Dzisiaj Dinamo już na własnym boisku gdzie zazwyczaj nie mają w zwyczaju przegrywać i są bardzo silni, w rodzimej lidze mają zapewnione mistrzostwo i mogą się skupić tylko i wyłącznie na rozgrywkach LE. Jednak to Czesi mają zaliczkę w postaci wygranej u siebie i dzisiaj zapewne zrobią wszystko aby nie dopuścić do straty gola. Będzie im naprawdę ciężko utrzymać wynik 0:0 ale nie takie już cuda miały miejsce w Lidze Europejskiej, aczkolwiek przy obecnej formie Dinama może się to nie udać i powyższy typ jest bardzo ryzykowny tym samym absolutnie nie polecam go grać. Tak czy siak Czesi jak najdłuższe zamurowanie własnej bramki powinni wziąć jako priorytet i przy ewentualnej stracie gola ruszyć do ataku. Czy im się uda, zobaczymy.
⛔100
 
maq1980 41

maq1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Villareal - Sporting Lizbona
Typ: wygra Gosp. + obie gol.
Kurs: 3,7
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam .W pierwszym meczu drużyny spotkały się na stadionie Estádio José Alvalade w Lizbonie gdzie już w 3 minucie meczu goście zdołali pokonać Romaina Salina,i na tym sie skończyło strzelanie. Dziś stawiamy że goście będą chcieli udowodnić że im też coś się należy i postarają się o chociaż jednego gola . Co gospodarzą nie będzie na rękę i też coś ukują a żeby było bezpiecznie to lepiej mecz wygrać chociażby jedną bramką i tak o to stawiamy taki typ. W lidze oba zespoły radzą sobie dość dobrze gospodarz po ostatniej wygranej nad dobrze spisującą się w tym sezonie Sevillą i to aż zdołali im wbić 3 gole ! za to Sporting na wyjazdach w ostatnich 5 meczach zdobyli chociażby jedną bramką .powodzenia i zieloności !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom