>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.03.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka
Spotkanie: Memphis - Oklahoma
Typ: Oklahoma -5,5 pkt
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Za kilkanaście minut planowane rozpoczęcie wydawać by się mogło wyrównanego spotkania, intuicja jednak podpowiada mi, że w tym meczu nastąpi absolutna dominacja Oklahomy, a dlaczego tak będzie, napiszę za chwilę.
Durant i spółka podrażnieni ostatnią porażką z Denver Nuggets wyjdą na parkiet podwójnie zmotywowani. Playoffy za pasem i trzeba podbudować się mentalnie.
Oklahoma to jeden z bardziej zgranych zespołów i jeśli którykolwiek zespół ma się pod tym względem wyróżniać, to są to właśnie oni. Dobra atmosfera panuje nie tylko na boisku, ale też poza nim, ponieważ zawodnicy utrzymują ze sobą kontakt nawet po &#39;pracy&#39;. Durant&amp;Westbrook, ten duet stanowi filar OKC, niejednokrotnie prowadził zespół do zwycięstwa, spece od czarnej roboty.
Największe zagrożenie ze strony Grizzlies to Zach Randolph i Gasol, tym razem Marc.
Przeciwnie do ekipy z Oklahomy, poziom umiejętności poszczególnych graczy jest tutaj bardziej wyrównany, nie ma większych indywidualności i taki brak lidera z krwi i kości może się odbić na dzisiejszej porażce.
Podsumowując, Durant i Westbrook robią robotę, ten pierwszy to absolutny numer jeden w zespole, potrafi wziąć ciężar gry na swoje barki i zawsze walczy do końca. Oklahoma to zespół, który wnosi pewien rodzaj świeżości, ciężko opisać ich styl gry, ale na pewno należą do ścisłej czołówki naszych sąsiadów zza oceanu.

⛔ 100
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - NBA
Spotkanie: San Antonio - Golden State Warriors
Typ: Manu Ginobili over 5 asyst
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza :
Witam! Na dzisiaj wybrałem zakład na asysty Manu Ginobiliego. Jak dla mnie linia wystawiona przez betsson jest co najmniej dziwna. Argentyńczyk przy kontuzji głównego rozgrywającego Tonego Parkera gra jako PG. Oznacza to, że to on powinien najwięcej asystować. Co to za linia dla rozgrywającego ? Ginobili gra po około 30 minut, w ostatnich meczach kolejno 9 i 10 asyst. Dzisiaj zapowiada się dość szybki mecz z dużą ilością punktów. San Antonio gra bardzo dobrze pick&amp;roll więc tutaj powinien nabić sporą ilość asyst. Polecam.

✅ 85
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - USA, NHL
Spotkanie:Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: bwin.com
Analiza: Spotkanie 2 najlepszych ekip w lidzie. Kaczki chcą kontynuować wspaniałą serie 12 meczów u siebie bez porażki. Myślę ze 13 mecz także wygrają i nie okaże się on pechowy. Kaczki strzelają średnio 4 bramki u siebie, myślę że to wystarczy na drużynę z Chicago która przegrała już kilka spotkań na wyjeździe ze słabszymi przeciwnikami.

Kiepska analiza.
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria NLA - Play Off
Spotkanie: ZSC Lions - Fribourg Gotteron

Typ: Fribourg Gotteron

Kurs: 2,6
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Druga runda PO (półfinały), w której po pierwszym zaciętym meczu (3:2) prowadzą dzisiejsi goście. Jak wynik wskazuje - było to wyrównane spotkanie i nie inaczej może być dzisiaj. Jak jednak spojrzymy na historię bezpośrednich spotkań wyłania się totalna dominacja Fribourga (ostatnie 9 meczów to same zwycięstwa, w tym 7 w regulaminowym czasie), dlatego właśnie sądzę, że tutaj faworytem będą liderzy po rundzie zasadniczej. Lwy nie wygrały z Gotteron od uwaga... 11.01.2011r.! Dla przezornych polecam zakład wliczający dogrywkę i rzuty karne, który póki co w Betclic jest niedostępny. powodzenia

⛔ 100
 
Z 3

zmotywowany

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Dania Ligaen Play off
Spotkanie: Rodovre - Frederikshavn, 19:30
Typ: Frederikshavn wliczając dogrywkę i rzuty karne
Kurs: 1,5
Bukmacher: Expekt

Jest to spotkanie drugiej drużyny rundy zasadniczej o bilansie wyjazdowym 13 zwycięstw (11 w regulaminowym czasie) i 7 porażek ( 3 w regulaminowym czasie) o bilansie bramek 61-40 z ekipą Rodovre, siódmą po sezonie zasadniczym z 5 zwycięstwami w regulaminowym czasie gry na 20 meczów u siebie. Frederikshavn tylko bilansem bramkowym przegrał rywalizację o pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej, natomiast rodovre od 8 miejsca dzielił tylko jeden punkt.
W pierwszej fazie play off Frederikshavn pokonał Herlev (4-0) po dwóch przekonywujących zwyciestwach u siebie i dwóch cennych wyjazdowych. Rodovre pokonało Herning w stanie 4-2. Po pierwszym meczu rywalizacji obu tych ekip jest 1-0 dla Frederikshav po zwycięstwie 4-1. Ostatnie 6 spotkań, na których można realnie ocenić możliwości obu zespołów to 5 zwycięstw Frederikshavn i jedno Rodovre, w którym po regulaminowym czasie gry był remis.
Osobiście gram ten mecz za 1 jednostkę na remis po kursie 4.35 i za 4,5 jednostek po kursie 1,90 na frederikshavn.

⛔ 100
 
stanley-63 805,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna S-League
Spotkanie - Warriors : Tampines Rovers
Typ - Handicap 1:0 / Tampines Rovers
Kurs - 3.10
Buk - Bwin
Analiza :
Dla obu drużyn to 4 mecz w nowym sezonie i po tych 3 ich kolejkach dużo lepiej prezentuje się aktualny mistrz Singapuru zespół Tampines Rovers . Gospodarze na swoim koncie po 3 kolejkach 4 pkt i 1 zwycięstwo 1 remis i porażka bramki 6:8 Warriors w tym nowym sezonie na swoim terenie rozegrał tylko 1 spotkanie ale na pewno piłkarze jak i kibice będą chcieli o tym spotkaniu jak najszybciej zapomnieć bo to była dotkliwa porażka z Tanjong Pagar aż 1:6 pozostałe dwa spotkania to wyjazdy z Woodlands W. 2:2 i ostatnie ich spotkanie to wygrana 3:0 z Geylang . No a goście - trzy mecze , trzy zwycięstwa i te bramki 9:1 co pozwala mi na dziś widzieć ich w roli chyba zdecydowanego faworyta pomimo że w ich bezpośrednich pojedynkach wygląda to 22-9-13 i 77:64 na korzyść gospodarzy ale ostatnie zwycięstwo ligowe Warriors nad Tampines Rovers u siebie to trochę odległa sprawa bo sezon 2009 a ciekawie było między nimi w dwóch poprzednich sezonach gdzie zawsze wygrała ta drużyna która była gościem i tak przez te sezony na stadionie Warriors padały wyniki 2:3 , 1:3 i 0:1 tak więc pójdę dziś tą statystyką a że aktualny mistrz jak dotąd w formie to liczę że dziś Tampines Rovers wygra przynajmniej dwoma golami , Pozdrawiam !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry - Puchar Ligi
Spotkanie: Videoton - Pecsi
Typ: ile padnie goli ? - więcej niż 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: BWIN
Analiza:

Mecz rozpocznie się o godz. 17:15. Uważam,że wszystkie atuty przemawiają za wicemistrzem, któym jest Videoton. Obecnie 4 drużyna powinna uporać się z znajdującym się w dole tabeli Pesci i choć to jest Puchar Ligi, a nie mecz ligowy z tąd taki typ. Polecam też typ, że w meczu będzie więcej niż 3,5 bramki.

Kiepska analiza.
⛔ 100 (trzecia kiepska analiza w tym miesiącu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 0

leszon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz międzynarodowy
Spotkanie: Jordania - Białoruś
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15:00 spotkają się na przeciw siebie Jordania i Białoruś. Pomimo tego że obie drużyny nigdy wcześniej ze sobą nie grały, dostrzegam na tym zakładzie niemałe value. Piłkarze zza naszej wschodniej granicy to nasz sąsiad w rankingu FIFA - zajmują 62 pozycję. Jordania sklasyfikowana jest na 90 miejscu.
Wprawdzie Jordania gładko wygrała swoje dwa ostatnie mecze na arenie międzynarodowej (4:0 z Singapurem i 5:0 z Indonezją), to wcześniej ulegała takim przeciwnikom jak Syria, Irak (dwukrotnie) czy Japonia (0:6). Natomiast Białoruś, po porażkach z wyżej klasyfikowanymi rywalami takimi jak Francja czy Hiszpania, odniosła zwycięstwa nad Gruzją i Izraelem, remisując ostatnio z Węgrami.
Białoruś nie wystąpi w swoim najmocniejszym składzie. Na mecze towarzyskie z Jordanią i Kanadą zostali powołani zawodnicy, którzy walczą o angaż do pierwszej drużyny. Mam nadzieję, że pokażą dziś swoją determinację i dość łatwo ograją Jordanię, która jest jednak piłkarsko zespołem o klasę gorszym.

⛔ 100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Kobiety
Spotkanie: DaniaŁotwa
Typ: Łotwa +1.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: tobet

Łotyszki sprawiły sensację w porannej sesji ogrywają faworyzowane Szwajcarki I tym samym zabrały im szansę na walkę o medale. Od początku turnieju gospodynie kierowane przez Ivetę Stasa-Sarsune grały bardzo ofensywnie, ale szwankowała precyzja w najważniejszych zagraniach. Po pierwszym zwycięstwie trochę zejdzie z nich presja i będą mogły znowu pokazać pazur w starciu z Dunkami, które rozgrywają jeden z najsłabszych turniejów od lat. Bardzo chimeryczna Lene Nielsen nie potrafi pokazać w Rydze swojej najlepszej formy i wobec tego dodatnie handi jest jak najbardziej do pokrycia. Dunki nadal są faworytkami, ale mam wrażenie, że uskrzydlone pierwszym zwycięstwem Łotyszki będą w stanie przynajmniej doprowadzić do wyrównanego meczu.

⛔ 100
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Miami
Spotkanie: Kiki Bertens - Na Li
Typ: Bertens +5,5 gemów
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Taki handicap gemowy na Bertens biore z przyjemnością. Oczywiście bilans tegoroczny Chinki jest miażdżący bo aż 14:2, ale od 2 miesięcy, czyli po Australian Open Li zapadła się po ziemię. Bertens za to gra całkiem systematycznie - dojście do półfinału w Paryżu i pokonanie min. Cibulkovej, Paszek czy Safarovej, oraz zacięta walka w przegranym meczu z Errani 6:4, 6:4 w Acapulco. Myślę że młoda Holenderka jest w stanie zawalczyć, a co najmniej ugrać 7 gemów w meczu, przy swojej ambicji i waleczności, oraz po długiej nieobecności Chinki

⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Belgacom League godz.20:30
Spotkanie: Oostende - White Star Woluwe
Typ: Połowa/koniec - Oostende/Oostende
Kurs: 2.6
Bukmacher:
http://sports.williamhill.com
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie drugiej ligi belgijskiej w której zespół Oostende zmierzy się u siebie z Woluwe.Faworytem są gospodarze , którzy po 27 kolejkach mają 58 punktów i są na pierwszej pozycji w lidze mając 2 punkty przewagi nad drugim Westerlo lecz po dzisiejszym, spotkaniu ta różnica może wynosić już 5 oczek.Zespół gospodarzy u siebie jest niepokonany i ma świetny bilans (12W i 2R) i tylko 9 bramek straconych , naprawdę robi wrażenie.Ostatnie 5 spotkań u siebie zakończyło się pięcioma wygranymi i to dosyć pewne np.5:1 , 4:1 , 4:0 , w tych 5 meczach strzelili aż 17 goli czyli ponad 3 na mecz , a to nie był raczej przypadek , tak więc gospodarze mają bardzo dobrą formę i dziś na swoim boisku powinni spokojnie ograć zespół gości.No , a jeśli właśnie chodzi o gości to zajmują oni 5 pozycję z dorobkiem 46 punktów , głównie są tak wysoko dzięki dobrej grze na swoim boisku gdzie mają 10W 2R 2P , lecz na wyjeździe już to tak ładnie nie wygląda , gdyż w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych tylko raz zdołali wygrać i to ledwo bo 2:1 z Eupen , a przegrali min. z wiceliderem Westerlo 0:3 , a przypominam , że Oostende wygrało z nimi 2:1 , poza tym przegrali z przedostatnią drużyną 0:1 , tak więc zespół gości słabiutko radzi sobie na wyjazdach i dlatego dziś mój typ jest taki , że do połowy będą prowadzić gospodarze i te prowadzenie utrzymają do końca lub też w drugiej części coś strzelą ????
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????

⛔ 100
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Pella- Berlocq 1.4 STS

Pella to młody i obiecujący Argentyńczyk, przebrnął przez kwale w IW i dostał łomot od Dodiga. Jeszcze musi się sporo nauczyć i uważam iż na dzień dzisiejszy jest słabszy od swojego rodaka, który zagrał dobre zawody na IW. Berlocq pokonał Giraldo, nastepnie rozprawił się z Dolgopolowem i zmiażdżył Nishikoriego. Oglądałem jego mecz z Murrayem i naprawdę Carlos wyglądał dobrze, niezły serwis, dobry return, no ale na Murraya to nie starczyło, ale uważam że na młodszego rodaka to wystarczy, który po klęsce z Dogiem przegrał z Rochusem w Dallas. Stawiam na wygraną starszego Argentyńczyka.

⛔ 100 (nieregulaminowy bukmacher)
Postaraj się o zapisywanie typu w takiej postaci, jaka jest ujęta w regulaminie.
 
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Miami
Spotkanie: M. Copil - G. Rufin
Typ: 2-0
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj odbędzie się spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP Miami, w którym spotka się dwóch kwalifikantów. Jak dla mnie Copil jest zdecydowanym faworytem w meczu z Rufinem. Rumun ostatnio jest na fali. Ostatnio wygrał turniej w Quimper. Od tamtego turnieju nie startował. W kwalifikacjach szybko odprawił Darcisa i Struffa. Ma bardzo dobre podanie (w meczu z Darcisem 11 asów, a ze Struffem 7). Natomiast Rufin ograł Ignatika i Viole. W obu meczach musiał gonić wynik po przegranym pierwszym secie. Francuz w tym sezonie bez rewelacji. Ostatnio oddał walkowerem spotkanie z Petzschnerem w kwalifikacjach do Indian Wells. Potem odpadł w pierwszej rundzie w Dallas z Marchenko. Według mnie nie ma szans z dobrze dysponowanym Copilem. Powinno być szybkie 2-0 dla Rumuna.

⛔ 100
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Liga Hokeja
Spotkanie: Cracovia - GKS Jastrzębie
Typ: under 6,5
Kurs: 1.5
Buk: Tobet
Analiza:
???? Wczoraj grałem poniżej linii 7,5 i weszło [1:1] - dziś już nigdzie takowej nie ma. Jednak Tobet nadal ma linię 6,5 [na ten mecz średnia linia to 5,5] więc przynajmniej tyle... Jest to trzeci mecz finałowy. W pierwszym było 2:3 dla Krakusów, w drugim 2:1 po karnych, też dla Cracovii. Przy stanie rywalizacji 2-0 dziś kolejny mecz którego gospodarzem jest lider rywalizacji. Oglądałem wczorajszy pojedynek i moje przemyślenia nie uległy zmianie ani o jotę. W PP GKS był bardzo groźny a gospodarze popisywali się solidną defensywą. Nie widzę najmniejszego sensu przepisywać wczorajszą analizę: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-03-2013-sroda-89695-2.html#post3471403 bo typ jest taki sam, drużyny te same, założenia te same. Ponieważ to trzeci mecz GKS zapewne jeszcze bardziej będzie się silił na zwycięstwo ale nie doprowadzi to do przełamania linii. To kolejny mecz underowy. Argumenty te same co wczoraj - linia niższa bo wczorajszej już grać nie ma gdzie :/

✅ 50
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski, godz 15:00
Jordania - Białoruś
TYP: over 2
KURS: 1,85
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 15 rozpocznie się spotkanie towarzyskie w którym to Jordania zmierzy się z zespołem Białorusi. Minimalnym faworytem tego meczu są goście czy zespół z Europy. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie lecz ja tutaj zwycięscy bym nie typował lecz na ilość bramek.
Jordania w Kwalifikacji do mistrzostw świata ze strefy Azji zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 4 oczek i już szans na awans nie mają chociaż do drugiego zespołu tracą jeden punkt to słabo grają w tych kwalifikacjach. Ostatnie pięć meczy zdołali dwa mecze wygrać i 3 mecze przegrali. W ostatnich trzech spotkaniach zdobyli oni więcej niż 2 gole.
Natomiast goście tego meczu w kwalifikacjach w europie znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 3 punktów i do drugiego miejsca mają 4 punkty straty. Nie ma co się oszukiwać że nie awansują ponieważ w grupie mają Francje oraz Hiszpanie. I o awans mogą jedynie sobie pomarzyć. W ostatnich 5 meczach wygrali dwa mecze, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. W tych 5 meczach właśnie średnio strzelali powyżej 2.5 gola.
A więc jest to krótka analiza lecz po takim kursie uważam że warto zagrać over 2 goli ponieważ w tym meczu na pewno więcej padnie goli. Stawiam remis 2:2

⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Miami
Spotkanie: Dancevic F. - Kubot Ł.
Typ: DW 2-1
Kurs: 3,75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jest to trzeci mecz Franka Dancewica na tym turnieju, dwa mecze wygrane w kwalifikacjach, wcześniej ograł solidnego Niemca Kamke w turnieju Indian Wells, pewnie wygrywając 2:0. Drugi set bez gema dla tenisisty z Niemiec. Ostatnie występy Kanadyjczyka pozwalają stwierdzić, że raczej wraca do lepszej formy. Aktualnie w rankingu ATP zamyka prawie drugą setkę, wcześniej zajmował pozycje w okolicach 50 miejsca. Dobrze czuje się na tej twardej nawierzchni.
A nasz Łukasz jakby sobie nie radził w tym roku, podczas AO w miarę solidny mecz z Gimeno-Traverem z Hiszpanii, no i później Puchar Davisa. W rozgrywce pucharowej wygrał z będącym w dobrej dyspozycji i zawsze groźnym Słoweńcem Zemlją i kiedy wyjechał na turnieje do USA, jakby zeszło z niego powietrze. Najwidoczniej ten klimat i korty mu nie służą.
Wydaje mi się, że dzisiaj przegra również z Dancewicem, ale w 3 setach. Jeden set wygrany przez Polaka może dać mu doświadczenie, charakter i miejsce w rankingu, choć wiadomo, że statystyki nie grają. Nie widzę go w takiej dyspozycji, w której pokonałby Kanadyjczyka, raczej jest w stanie urwać mu jednego seta.

⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia, Tweede Klasse
Spotkanie: Oostende - WS Woluwe
Typ: gospodarze over 1,5 gola
Kurs: 1.65
Bukmacher: Sportingbet
Lider belgijskiej drugiej ligi podejmuje piąta drużynę tabeli i zdecydowanie jest dla mnie faworytem. Kontynuują oni imponującą serię wygranych meczy u siebie. Jest ich już aż 9, w tym pokonanie wicelidera z Westerlo, z którym notabene Woluwe przegrało 3:0. Średnio Oostende strzela u siebie 2,43 gola na mecz. Podtrzymanie takiej średniej pozwoli im na odskoczenie na 5 punktów od drugiej drużyny w tabeli. Na stronie klubu można wyczytać, że piłkarze są podwójnie zmotywowani po wczorajszej wygranej Westerlo. Będą ostro walczyć, a umiejętności też mają niemałe. Wygrana jest spokojnie w ich zasięgu, a że są żądni gry to na jednym golu nie powinno się skończyć. Każdy trener i piłkarz wie, że 1:0 to absolutnie nic pewnego i dopiero gdy strzelą drugą bramkę będą mogli spuścić trochę z tonu. Zadanie to nie powinno być nie do osiągnięcia, bo skuteczna ofensywa to raz, ale i rywal nie prezentuje się za dobrze. Ktoś wcześniej stawiał na X2, bo goście mają dobrą serię. Tak, ale 4 na 5 ostatnich meczy zagrali u siebie, gdzie spisują się dużo lepiej. W delegacjach ich bilans wynosi 3-5-4. Przegrali nawet z obecnie przedostatnią drużyną ligi, a 3 gole wbiła im ekipa Vise - aktualnie na 14 lokacie. Oostende jest pierwsze, a ich potencjał 3 razy większy więc dziś zobaczymy przynajmniej dwa gole z ich strony, a przyjezdni nic na to nie będą w stanie poradzić.

✅ 65
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Polska: Tauron Basket Liga - Winer
Spotkanie: Zastal - Trefl Sopot
Typ: HT/FT - Sopot/Sopot
Kurs:4,2
Bukmacher:bet365
Analiza:


Dziś trzecie spotkanie w etapie zwycięzców Polskiej ligi koszykowej gdzie Zastal zmierzy się z Trefl Sopot. Sopot ostatnie dwa spotkania wygrane i to dwa wyjazdowe z Prokomem oraz ze zgorzelcem. Nie wiem dlaczego buki tak faworyzują zastal... m
oże nie wierzą w kolejną wygraną pod rząd tych koszykarek. Od początku 2012 roku Sopot wygrał w Zastal jak dotąd 4 razy, raz przegrał i w ostatnim spotkaniu zremisował ???? Trefl nie miał za dobrego występu w EuroCap ale może już o tym zapomnieć teraz powinno się liczyć to co przed nimi. W ostatnich 5 spotkaniach na wyjeździe Trefl wygrał 4 razy i raz przegrał, świadczy to o tym że bardzo dobrze sobie radzą na wyjeździe ;) Natomiast Zastal w ostatnich 5 spotkaniach tylko 2 zwycięstwa na 5. to znak że coś się dzieje i Sopot powinien wykorzystać w tym spotkaniu szanse i zachować 100% skuteczność w spotkaniach w tabeli ????


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna mecz towarzyski
Spotkanie: Włochy - Brazylia
Typ: BTS
Kurs: 1,7
Bukmacher: Totomix
Analiza: Z racji tego, że to mój pierwszy post to analiza będzie krótka, ale treściwa. Zacznijmy od tego że jest to mecz towarzyski, a w takich meczach więcej myśli się o strzelaniu niż bronieniu. Dlatego przewiduje tak a propos over 2,5. Obie drużyny mają mocnych napastników, którzy za wszelką cenę będą chcieli wpakować bramkę rywalom. Włochy: Balotelli, który ma swoje przebłyski i bramka w takim meczu to dla niego niewielkie wyzwanie oraz El Sharawy, który gra genialnie w Milanie. Brazylia: Hulka, Neymar, Oscar - młodzi gracze, dla których takie mecze to bardzo dobry sposób na wypromowanie się.
Jeśli pomogłem, daj dzięki. Powodzenia! ????

⛔ 100 (nieregulaminowy bukmacher)
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna BELGIA: Belgacom League
Spotkanie: Oostende - Woluwe
Typ: Bts obie strzela
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Oostende zajmuje pierwsze miejsce w tabeli bilans bramek 49:23 u siebie 34:9 forma na ostatnie pięć spotkań cztery wygrane jedna przegrana. Wygrana z Borinage 2-0,wygrana z Brüssel 2-1,wygrana z Vise 4-1,przegrana z Mouscron Peruwelz 2-0,wygrana z Heist 5-1 bilans bramek formy 13:5.
Woluwe zajmuje piąte miejsce w tabeli jeśli by dziś wygrali zajęli by czwarte miejsce bilans bramek 35:24 na wyjezdzie 13:14 forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,dwa remisy.Wygrana z Vise 1-0,remis z Mouscron Peruwelz 1-1,wygrana z Heist 1-0,remis z Antwerp 1-1,wygrana z Dessel 3-0,bilans bramek formy 7:2.
Między sobą zagrali tylko trzy razy a bts padł w dwóch spotkaniach . Ostatnie wyniki 2:1,2:1 dla woluwe.Dziś liczę że jedna i druga drużyna strzeli chociaż po jednej bramce a typ wejdzie .

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom