>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
swedi 23

swedi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła-Zawisza
Typ: Wisła
Kurs: 2,20
Bukmacher: bah
Analiza:​

Dzisiaj zaryzykuje typem na naszą lige zza okna. Spotkają sie dziś Wisła zajmująca 2 lokate w tabeli z Zawiszą zajmująca 8.
Moze troche o klubach. Wisła (z całym szacunkiem dla Legii) zasługuje na tytuł w tym sezonie 100 razy bardziej niż klub z Warszawy. Jak dla mnie posiada ona obecnie najlepszą 11 naszej rodzimej ligi. Brożek, Garguła czy też &quot;nowe stare&quot; wzmocnienia Dudka czy Stilic, pchają Wisełke w góre tabeli. W przeciwnieństwie do Legii, wisła gra w piłke. Postawiła na dobrych sportowców a nie jak inne Polskie kluby, przeciętne gwiazdeczki z Serbi, Armeni czy **stanu. Wisła, gdyby nie falstart na początku sezonu już dziś mogła by być na czele tabeli Ekstraklasy. Do czego zmierzam? Do tego iż moim skromnym zdaniem Wisła to obecnie najmocniejszy Polski klub.
Zawisza. Gra dobrze, nie zapominajmy iż jeszcze kilka miesięcy temu owy klub grał ligę niżej. Gra owszem dobrze ale zmiennie. Po wymeczonym remisie w Kielcach, zwysięstwie u siebie z Zabrzem oraz porażce z Zagłębiem zajmuje obecnie 8 lokate. Zawisza traci sporo bramek. To, może przeważyć w spotkaniu z Krakowskim klubem. Piłkarze tacy jak Micael czy Nowotyczyński to żadne znakomitości nawet na tle naszej przeciętnej ligi.
Dodatkowy atut Wisły to gra u siebie. Wisła w 13 meczach u siebie przegrała tylko raz! Zawisza natomiast na wyjeździe wygrała tylko 2 razy..
Mimo naszej &quot;dzinwej&quot; ligi polecam ten typ za średnią kwotę.
⛔ 100
 
psotnick 872K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Kobiety
Godzina: 18:30 CET
Spotkanie: Sweden - South Korea
Typ: Sweden -2.5
Kurs: 2.49
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Szwedki dość niespodziewanie pod ścianą, przegrały z wszystkimi głównymi kandydatkami do medalu (Rosjanki, Szwajcarki i Kanadyjki) i właśnie dlatego muszą grać z Koreankami w tiebreaku o miejsce w playoffach. O ile w fazie zasadniczej z faworytkami radziły sobie bez powodzenia, to resztę stawki ogrywały bardzo pewnie, włącznie z Koreankami, które wręcz rozbiły (13-4). Dzisiaj nie spodziewam się takiego pogromu, bo waga meczu jednak duża, ale różnica między ekipami jest dla mnie zauważalna gołym okiem. Myślę, że nawet wyższe handicapy nie byłyby zbyt ryzykowne, ale wolę wziąć ten najmniejszy ze zwrotem przy wygranej jednym punktem. Po prostu nie wyobrażam sobie playoffów bez Szwedek, a z drugiej strony co najwyżej poprawne Koreanki nie pasują do strefy medalowej. Chociaż droga Szwedek do medali trochę się wydłużyła, to dla mnie ciągle są murowanymi faworytkami do podium, może nawet do złota. W najważniejszych meczach zwykle grają najlepiej, a przeciwko świeżym na takim poziomie rywalizacji ich doświadczenie będzie procentowało podwójnie. Stawiam na spokojna wygraną faworytek, handicap nie mały, ale do ogarnięcia.
⛔ 100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mestaruusliiga - Play Off
Godzina: 17:30 Spotkanie: Tiikerit - Saimaa Volley Typ: over 148,5
Kurs: 1,83 Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś znalazłem ciekawe zdarzenie w Finlandii. W 1 rundzie play off zmierzą się zespoły Tiikerit oraz Saimaa Volley. Przewiduje bardziej wyrównane spotkanie niż to sugerują buki z bet365. Oto moje argumenty:
  • na 9 spotkań między tymi drużynami tylko jedno skończyło się w 3 setach

  • oczywiście gospodarze są w tym spotkaniu faworytami i myślę, że pewnie wygrają - pewnie oni też tak myślą więc pojawia się zbyt duża pewność siebie a że przeciwnicy są w formie na 5 ostatnich meczy 4 wygrali, więc mogą postraszyć faworytów

  • ostatnie spotkanie między tymi drużynami skończyło się wynikiem 2:3 dla Tiikerit więc widać, że dzisiejsi goście potrafią się postawić silniejszej drużynie

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa Polska
Spotkanie: Widzew- Zagłębie
Typ: 1 DNB (remis zwrot)
Kurs: 2.37
Buk: bet365

Analiza: Pierwsze spotkanie 27 kolejki naszej ukochanej ekstraklasy w którym Widzew Łódź podejmie na własnym obiekcie Zagłębie Lubin. Nie będę się dużo rozpisywał o drużynie gości która jest faworyzowana przez bukmacherów tylko napiszę dlaczego myślę że RTS dziś zdobędzie bardzo cenne punkty.
Po pierwsze atut własnego boiska i doping kibiców z pewnością jest to duży plus dla Widzewa który punktuje w ekstraklasie tylko grając przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Gospodarze zdobyli u siebie 17 oczek 4 zwycięstwa 5 remisów i 4 porażki. Natomiast ekipa gości z Lubina w 13 meczach wyjazdowych zwyciężyła tylko raz i 8 razy schodziła pokonana.
Można jeszcze dopisać że Zagłębie nie wygrało w Lodzi od 2006 roku i bilans bezpośrednich spotkań jest na korzyść RTS-u 7 zwycięstw 5 remisów i 2 zwycięstwa gości. Ostatnim argumentem który może przemawiać za gospodarzami jest szansa zmniejszenia straty punktowej przed podziałem punktów.
Ewentualna wygrana Widzewa pozwoli tej drużynie jeszcze realnie myśleć o utrzymaniu dlatego stawiam na gospodarzy ale w bezpiecznym wariancie spotkanie bez remisu po całkiem dobrym kursie 2.37 myślę że warto spróbować.
zwrot/0
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Miami
Godzina:
18:30
Spotkanie: Federer vs. Karlovic

Typ:
-3.5 gema Federer
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam,
miałem dziś nic nie pisać ale zaryzykuje i stawiam na Federera który zmierzy się dziś w 2 rundzie turnieju w Miami na twardej nawierzchni. Myślę że tylko wiekiem obaj panowie się od siebie zbytnio nie różnią, chociaz Fedi jest młodszy, myślę że doświadczeniem przewyższa swojego rywala o stokroć. Pisać o Szwajcarze zbyt wiele nie trzeba ostatnio powrót do wysokiej formy, widać że Szwajcar ma jeszcze ochotę coś wygrać, gra na luzie czego efektem jest ostatni finał w Indian Wels przegrany 1:2 z Djoko. Chorwat to przeciętny grajek a jego największym atutem jest serwis a wszystko to dzięki 213cm wzrostu które dają mu olbrzymią przewagę przy serwisie, dziś jednak jego rywalem będzie Federer stary lis który również ma nieprzeciętny serwis i ponad przeciętny backhand który może dziś wykończyć wysokiego rywala który na korcie nie będzie w stanie poruszać się z taka predkością aby bronić piłki Federera. Mój typ to handi -3.5 ponieważ liczę na przełamania w tym meczu ze strony Federera i wiem że jeśli Karlo zostnie przełamany w tym meczy na pewno będzie miał ciężko podnieść się do walki ponieważ jego rywalem będzie ktoś kto jest poprostu od niego lepszy a jak widać w statystykach Karlovic mecze z lepszymi rywalami poprostu przegrywa. Mam nadzieję że mecz odbędzię się bez tiebreakow i handi zostanie pokryte. Jeśli chodzi o h2h to Federer przegrał tylko raz z Chorwatem 1:2 a pozatym stracił tylko 2 sety na ponad 10 spotkań ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
Piłka nożna - Francja Ligue 2 - godz. 20.00
Mecz: Tours (8) - CA Bastia (20)
Typ: H&#39;cap Tours (-1, -1.5)
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. W piątkowy wieczór zagra zaplecze ligi francuskiej, znane z wysokich kursów i nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Wybrałem mecz Tours z ostatnią w tabeli i mającą tylko matematyczne i czysto teoretyczne szanse na pozostanie drużyną z Bastii, którą obserwowałem sezon temu, kiedy to awansowała do Ligue 2, była znana przede wszystkim z bardzo ofensywnej i skutecznej gry, ale... u siebie.
Tours od lat jest drużyną znaną z bramkoszczelności oraz bardzo dobrej gry na swoim stadionie. W tym sezonie Tours potwierdza ten fakt, będąc na 5-tym miejscu w zestawieniu (8W-4R-1P), strzeliła też obok Troyes najwięcej, bo aż 28 bramek w domowych pieleszach.
Bastia niestety słabo poczyna sobie na wyjazdach (2W-2R-10P), strzeliła tylko 4 bramki, więc tylko najwięksi optymiści mogą spodziewać się jakieś niespodzianki. Wiadomo, ze kursy nie grają, ale dziś raczej nie mają szans. Obawiać się można autobusu w bramce, ale Tours nie takim tuzom strzelala po 2 bramki w meczu - cała czołowka tabeli wyjeżdzała z Tours z co najmniej dwoma bramkami.
Zagramy bezpiecznie, bo przy jednej bramce przewagi tylko pół stawki będzie w plecaku.
Ja jednak dziś liczę na zdecydowane zwycięstwo Tours, tym bardziej, że dzisiejsza wygrana mocno przybliży ich do czołowki, która w tej kolejce rozgrywa trudne mecze.
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Francja - Pro B
Godzina: 20:00 Spotkanie: Hyeres Toulon vs Le Portel Typ: Hyeres Toulon ML
Kurs: 1,72 Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie 35 kolejki drugiej ligi we Francji. To już sam koniec sezon zasadniczego. Walka o lepsze rozstawienie w fazie play-off dalej trwa. Gospodarze to 8 ekipa w tabeli i w ostatnich kolejkach muszą powalczyć o zwycięstwa. Własna hala to spory atut w takich ligach. Z obserwacji od razu można zauważyć,że często dużo słabsza ekipa we własnej hali ogrywa przedmeczowych faworytów.
Toulon u siebie radzi sobie całkiem nieźle. 11 zwycięstw w 17 spotkaniach. Na ostatnie 5 meczy,aż 4 wygrane. Solidna obrona. Widać,że kibice im pomagają i często te 2-3pkt więcej w końcowym wyniki są na ich korzyść.
Goście w tabeli plasują się na 5 miejscu(bilans 20-14). Jednak mecze wyjazdowe w ich wykonaniu wyglądają już dosyć słabo(7-10). W każdym niemal meczu tracą około 80pkt. Ostatnie spotkania wyjazdowe też bez rewelacji. Zaledwie 1 wygrana w 5 spotkaniach. Te przegrane były z dużo słabszymi rywalami.
Dla gospodarzy jest to niezwykle ważny mecz,który może zadecydować o ich awansie do fazy pucharowej.Motywacja i zaangażowanie całego zespołu musi być bardzo duże. Na dodatek własna hala oraz kibice,którzy powinni ich ponieść do zwycięstwa.
W pierwszej części sezonu padł wynik 85-79 dla Le Portel. Dzisiaj liczę na rewanż,bo stawka meczu wysoka.
⛔ 100
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 22:00
Spotkanie: Oprandi - Radwanska
Typ: ponizej 17,5 gema
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Agnieszka z racji przeciążeniowego stawu kolanowego przegrała finał w IW. Nie uważam, że był to jedyny jej problem w tym meczu. Ostatnie pojedynki grała wieczorami, nie było upałów, inne ciśnienie powietrza. Finał rozegrany w południe w innych warunkach, piłki były wolniejsze, Radwańska sfrustrowana sytuacją, że gra jej się nie klei zaczęła skupiać uwagę na bolącym kolanie i odjechała do bazy. Takie urazy potrzebują kilku dni odpoczynku, które Agnieszka dostała. Jeżeli to coś poważnego to nie wyjdzie na mecz, ale jeżeli do niego dojdzie, a wszystko na to wskazuje to mecz będzie krótki. Oprandi &quot;chyba&quot; nie przypomniała sobie jak się gra w tenisa, a Jovanovski zapomniała. Radwańska jeżeli będzie chciała się oszczędzać to tylko przebywając na korcie jak najkrócej. Im mecz będzie trwał dłużej to ze zdrowiem będzie coraz gorzej i wynik coraz słabszy. Oprandi to ogórek w zestawieniu do naszej Agi, która 2 lata temu wygrała tutaj turniej. Korty są szybsze, niż w IW, woli grać tutaj, mecz odbędzie się pod wieczór.. Gładkie zwycięstwo Radwańskiej się szykuje.
✅ 83
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
godzina: 20:00
spotkanie: VVV Venlo - FC OSS
typ: Venlo over 2,5 gola
kurs: 3,75
bukmacher: Bet365
Analiza:
Na holenderskim zapleczu Eredivisie spotkanie pomiędzy VVV Venlo a FC OSS. Faworytem e tym meczu są gospodarze, którzy mając aspiracje na awans po prostu z takimi drużynami jak Oss muszą zwyciężać. Venlo to obecnie trzecia ekipa w tabeli, do prowadzącego Dordrechtu tracą osiem punktów, FC Oss to przedostatnia ekipa w tabeli. Co ciekawe Oss w dwóch ostatnich spotkaniach u siebie pokonali Emmen 8-0 oraz 4-0 Eindhoven. To pokazuje jak ta liga jest szalona. Na wyjazdach jednak nie idzie im tak dobrze gdyż notują porażki 1-2 z drugim Wilhem II oraz z 1-3 z Helmond. Venlo nie spisuje się ostatnio zbyt dobrze, gdyż z ostatnich pięciu meczy przegrali aż trzy. Dwie z tych porażek to jednak z czołowymi ekipami z którymi walczą o awans. Dziś nadarza się okazja na zainkasowanie trzech punktów. Liczę na grad bramek, wynik hokejowy całkiem możliwy, aż jestem ciekaw po zwycięstwie 8-0 z Emmen jak w tej kolejce wypadnie Oss.
✅ 275
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom