>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.03.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
21:00
Calgary Flames - Columbus Blue Jackets
Flames OT @ 1,74 Pinnacle
Podoba mi się ostatnio gra Płomieni. Są groźni, regularni a co najlepsze w ich wykonaniu to potrafią dobić rywala w najmniej oczekiwanym dla niego momencie. Mecz z Lotnikami był wręcz kapitalny. Pierwsza tercja, wyczucie słabości rywale i jego słabego punktu. W drugiej odsłonie już nie co bardziej otwarte ich zawody, wygrywające tercje jedną bramką. A w trzeciej to już formalność. Zauważyłem ciekawą zależność. Płomienie, dopóki nie przegrywają najwięcej sił oddają właśnie w trzecich tercjach. Mają ciąg na bramkę i są do tego bardzo skuteczni. Hudler a nawet Gaudreau, który gra jeszcze lepiej podczas gry w przewadze notuje tych bramek więcej. Ciekawe jak by wyglądało gdyby grali w jednej linii, z Czechem co mecz bo ostatni mecz im własnie wyszedł genialnie. Bo grali w pierwszej linii ostatni mecz i taka formacja co mecz może przynosić owoce. Może taką taktykę trener Hartley obmyśli na playoff. Kto wie, chciałbym. Płomienie ten mecz muszą potraktować jak wyzwanie i jako cel, który muszą zdobyć. Uciekają Królom i chyba byłaby sensacja, jak by obrońcy Stanleya nie zagrali w playoff, ale i oni depczą po piętach ekipie z Calgary. Natomiast Kurtki grają w kratkę. Raz zagrają całkiem dobry mecz, a raz żmudny i nie do pamiętania. Hartnell, wychodzi na najlepszego gracza a zawodnik z takim stażem, jak on budzi ogromny podziw. Co mecz, to bramka. Chyba dawno takiej zawodnika nie widziałem, żeby co mecz strzelał chociaż jedną bramkę w meczu. Nie zdziwię się jak dziś też coś ukuję, ale moje oczy kieruję na Flames. Jako to, że mają w tym sezonie grać w playoff jako to jest ich główny cel, to i Jackets będą do ogrania. W domu zawsze lepiej niż w delegacjach powiedział ostatnio na konferencji prasowej Monahan. Zaufam gospodarzom i tak ich gram. Stawiam na Flames.
⛔100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -HISZPANIA: Primera Division - Kolejka 28
Godzina: 21.03.2015 20:00
Spotkanie: Rayo - Malaga
Typ: powyżej 3,5
Kurs: 4,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Osiemnaste w tabeli hiszpanskiej ekstrklasy Levante tj miejsce spadkowe podejmuje dwunasta Celte Vigo. Obydwie ekipy nie sa w doskonalej formie, Levante przegralo 2-0 z Realem ostatnie spotkanie a goscie ostatnie 2 przegrali u siebie z Athletic Bilbao 2-1 i na wyjezdzie 4-1 z Villareal. W pazdzierniku graly obydwie ekipy i wtedy mecz zakonczyl sie 3-0 dla Celty Vigo, gospodarze podejda z respektem ale i checia wygranej do meczu i zrewanzowania sie za tamta przykra porazke, a goscie nieco smielej niz zwykle beda atakowac na wyjezdzie majac psychiczna przewage. Zapowiada sie dobre spotkanie, Levante mimo ostatniej porazki niezle zaprezentowalo sie w meczu z Realem. Ostatnie wyniki mocno overove u Levante 4-2 5-0 u gosci 4-1. Szykuje sie ciekawy mecz , Levante w razie wygranej wychodzi ze strefy spadkowej.
⛔100 / Typ po czasie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Indian Wells 2015 (USA)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Raonic Milos-Federer Roger
Typ: 2 handicap -1.5 seta
Kurs: 1.92
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Co wczoraj Nadal spartaczył to dzisiaj nie powinien Federer powtórzyć. Ronic w pierwszym secie nie istniał ponieważ Nadal grał na swoim dobrym poziomie, praktycznie nie popełniał niewymuszonych błędów a Milos robił ich za dużo. Tak naprawdę to Hiszpan mógł wygrać mecz w dwóch setach ale przegrał mecz w trzech dzięki swojej słabej grze w końcówce oraz dobrej przeciwnika. O Kanadyjczyku pisałem wczoraj:
Milos w tym roku prezentuje dobrą formę. W moich analizach zawsze pomijam gry w turniejach pokazowych a rozgrywki Davis Cupowe traktuję z przymrożeniem oka. Tak naprawdę poza jedną wtopą od początku roku to podopieczny Ivana Ljubicica oraz Riccardo Piattiigo prezentuje się bardzo dobrze. W Brisbane odpadł dopiero w finale z Federerem 6:4, 6:7, 6:4; podczas Australian Open w ćwierćfinale z Djokovicem 7:6, 6:4, 6:2; w Rotterdamie z Wawrinką 7:6, 7:6 no i ta wtopa z Bolellim 6:4, 3:6, 7:6. Kanadyjczyk przegrywał z najlepszymi graczami świata w tym sezonie pomijając właśnie Włocha. Dodatkowo przegrał w meczu reprezentacyjnym u siebie z Japończykiem, Nishikori...oglądałem ten mecz i Ronic mógł wygrać go w decydującym, piątym secie lecz serwis odmówił mu posłuszeństwa a Kei kolejny raz pokazał klasę oraz intuicję wyczuwając serwisy. Raonic tutaj w Indian Wells zrewanżował się Bolelliemu 6:3, 6:4, pokonał Dolgopolova 7:6, 6:4 oraz Robredo 6:3, 6:2 i tak naprawdę poza trzema break pointami nie miał w tych meczach najmniejszych kłopotów. Milos jak to Milos fenomenalna ofensywa z forhendu, coraz to lepsze poruszanie się na korcie, dopracowuje ciągle obieganie bekhendu ale on sam w sobie dalej na mało imponującym poziomie.
Tylko o ile Nadal szuka ciągle swojej formy to Federer prezentuje ją w ostatnim czasie genialną. Przegrał zaledwie jeden raz w tym roku lecz niestety dla niego w Australian Open z Seppim. Ale wygrał za to turniej w Brisbane, w Dubaju i tutaj gra ponownie kapitalnie. Ma serię 9 meczów wygranych bez straty seta i jedzie rywali tak naprawdę jak chce. W Dubaju gdzie pokonał w świetnym stylu Djokovica 6:3, 7:5 można było kolejny raz zaobserwować, że Rogerowi wiek nie przeszkadza. Szwajcar pokonał na dniach Berdycha 6:4, 6:0 tylko wiadomo,że Czech nie ma odpowiedniej psychiki,a Raonic mimo swojego wieku na pewno ma poukładane w głowie. Moim zdaniem Ronic nie będzie miał drugiego dnia z rzędu fuksa/lepszego meczu z TOPOWYM zawodnikiem i przegra go nawet po ostrej walce w dwóch setach.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Toulouse - Bordeaux
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz z najwyższej ligi rozgrywkowej we Francji. Zmierzą się ze sobą zespoły o zdecydowanie odmiennych celach na ten sezon.
Drużyna gospodarzy po 29 kolejkach zajmuje spadkowe - 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów oraz bilansem bramkowym 29-48. Ostatnie wyniki gospodarzy też nie są zadowalające, w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli zaledwie 4 punkty, co prawda mierzyli się z takimi rywalami jak: PSG, OM czy Saint - Etienne, ale przegrali też w poprzedniej kolejce ze słabiutkim Lens.
Drużyna gości po 29 kolejkach zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 48 punktów oraz bilansem bramowym 37-35. Goście są ostatnio w naprawdę dobrej formie - ostatnie 5 spotkań - 11 punktów w tym wygrana z PSG oraz dobrze spisującym się w ostatnim czasie Caen.
Obie drużyny potrzebują punktów, aby spełnić swoje cele na koniec sezonu, gospodarze chcą utrzymać się w lidze, natomiast goście chcą grać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Dlatego spodziewam się otwartego spotkania, gdzie w takim wypadku zdecydowanie większe szanse będzie miała drużyna Bordeaux.
Oba zespoły spotkały się w tym sezonie dwa razy, raz w lidze i raz w pucharze, oba spotkania wygrało Bordeaux.
⛔100
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina Tenis - ATP Indian Wells
Godzina 20:45
Spotkanie: M.Raonic - R.Federer
Typ : trzy sety
Kurs : 2.75
Bukmacher: Bet365
W sobotę 21 marca 2015 roku w półfinałowym pojedynku turnieju ATP w Kalifornijskim Indian Wells zmierza się ze sobą Kanadyjczyk Milos Roanic oraz Szwajcar Roger Federer. 24 letni Roanic w rankingu ATP zajmuje obecnie 6 miejsce. Kanadyjczyk sezon zaczął od turnieju w Australijskim Brisbane. Dotarł tam do finału gdzie zmierzył się ze swoim dzisiejszym rywalem Federerem. Panowie rozegrali zacięty trzysetowy mecz z którego lepszy okazał się Szwajcar. Później Raonic grał w Australian Open. Swój udział w tym turnieju zakończył w ćwierćfinale w którym przegrał w trzech setach z Novakiem Djokovicem. W lutym Milos brał udział w dwóch turniejach w Europie. Najpierw
dotarł do półfinału w Rotherdamie w którym przegrał po zaciętym meczu ze Szwajcarem Wawrinka. Następnie wystąpił w Marsylii ale tam przegrał nieoczekiwanie z Wlochem Bolellim w trzech setach. W drodze do półfinału Indian Wells Roanic wygrał kolejno bez straty seta z Wlochem Bolellim z którym
przegrał w Marsylii, z Ukraincem Dolgopolowem i Hiszpanem Robredo. W ćwierćfinale wygrał z Rafaelem Nadalem po bardzo zaciętym trzysetowym pojedynku który trwał trzy godziny. 33 letni Federer w rankingu ATP zajmuje drugie miejsce. Szwajcar sezon zaczął podobnie jak jego rywal w Brisbane z którym jak już wcześniej pisałem wygrał w finale po trzysetowym pojedynku. Później grał
w Australian Open gdzie dość nieoczekiwanie przegrał w trzeciej rundzie z Włochem Seppim.
W lutym Federer wygrał turniej w Dubaju pokonując w finale lidera rankingu tenisistów Serba Novaka Djokovica. W drodze do półfinału obecnego turnieju Szwajcar pokonał kolejno Argentynczyka Schwartzmana, Włocha Seppiego z którym przegrał w Australian Open, Amerykanina Socka oraz Czecha Beedycha. Podsumowując uważam, że powinniśmy zobaczyć dzisiaj bardzo zacięty pojedynek. Roanic pokonał wczoraj Nadala i zostawił bardzo dużo serca na korcie więc w dzisiejszym
pojedynku na pewno nie odda łatwo meczu Federerowi. Sądzę, że powinien być to wyrównany trzysetowy pojedynek z przynajmniej jednym tiebreakiem. Nie licząc meczów wielkiego Szlema obaj panowie grali ze sobą już siedmiokrotnie i cztery ich pojedynki kończyły się w trzech setach a patrząc na ich grę w tym turnieju można znów spodziewać się trzech setów. Kurs na to zdarzenie w bet365 wynosi obecnie 2.75 i myślę, że jest ciekawym typem do zagrania.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Calgary Flames- Columbus Blue Jackets
Typ: Flames 60&#39;
Kurs: 2,14
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dla mnie sprawa jest prosta. Jackets to śmieciowa ekipa z dwoma dobrymi zawodnikami. Szansa na PO, pogrzebana już bardzo dawno. W sumie ostatnio idzie im nie najgorzej ale dziś spotykają ekipę która stanie na uju by ich pokonać. Dla Flames, każdy mecz to must win, a mecze z takimi klockami jak Kurtki, trzeba wygrywać pewnie i inkasować 2 punkty. Dziś czuję takie zwycięstwo, pomimo że w bramce zagra Ramo, który i tak broni na przyzwoitym ligowym poziomie. Jak już wspomniałem, Płomienie takie mecze muszą wygrywać ponieważ zajmują obecnie 8 lokatę co daje im ostatnie premiowane miejsce, a mogą wyrzucić nie byle kogo bo obrońców tytułu czyli Kings a do tego jeszcze Sharks i Avalanche a także Stars. Jackets nie grają o nic i nie spodziewam się jakiegoś wielkiego oporu z ich strony. Powinno być dobrze.
⛔100
 
9-5 2

9-5

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka - NCAA
Godzina 22:15
Spotkanie: Arizona - OHIO State
Typ : over 141.0
Kurs : 1.90
Bukmacher : Betsson
Przyznam szczerze, że jestem wielkim fanem NCAA i całkiem regularnie śledze poszczególne spotkania z tej ligii. Tak się składa, że dobrze znam zespół Arizony i jestem pod ogromnym wrażeniem ich gry. Mają serię 12 wygranych pod rząd i z reguły biją swoich rywali różnicą nastu punktów. Śmiało stawiałbym ich kolejną wygraną jednak kurs nie jest rewelacyjny. Z drugiej jednak strony przyjeżdża naprawdę fajny zespół Ohio State, który jak sprawdziłem w statystykach wrzuca całkiem sporo punktów. Na ostatnie 10 spotkań wygrali 6 i wrzucali w nich dosyć solidarnie ponad 70pkt. Stąd mój dzisiejszy typ na powyżej 141 punktów.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom