>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.03.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 21. Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROPA: Euroleague
Godzina: 20:15
Spotkanie: Panathinaikos - Milano
Typ: Panathinaikos -7.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wybrałem mecz Euroligi pomiędzy Panathinaikosem a Milanem. Panathinaikos znajduję się na 6 miejscu w tabeli i walczy o awans do play-off. Do tego momentu zostały 4 mecze, kwalifikuje sie 8 zespołów. W ostatnim meczu Grecy ograli lidera tabeli Real Madryt i udowodnili, że są groźni dla wszystkich. W sumie w Eurolidze wygrali 15 meczów, przegrali 11 i śmiało dążą do fazy pucharowej. Milan z kolei okupuje ostatnią 16 pozycję w tabeli, bez szans na grę w następnej fazie. Dość dodać, że Milan przegrał 5 ostatnich meczów z rzędu i walczy już tylko o honor. Dodam jeszcze, że w pierwszym meczu tych drużyn 21.12.2016 Panathinaikos wygrał na wyjeździe 72:86. Stawiam na zwyciestwo Panathinaikosu z delikatnym handicapem. Powodzenia!
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 16

mazy

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - 4 Liga Angielska
Godzina:20:45
Spotkanie: Newport - Luton
Typ: Luton
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutrzejszy dzień nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Mecze są głównie niższych lig jeżeli chodzi o Piłkę Nożną, ale są ciekawe mecze z 3,4 i 5 Ligi Angielskiej z wysokimi kursami. Ja wybrałem swój pewny typ jakim jest Luton w meczu z Newport. Goście obecnie znajdują się na piątej pozycji z 59 Punktami na koncie. Natomiast Newport znajduje się w strefie spadkowej i będą się starali żeby z niej wyjść. Goście na pewno sobie nie pozwolą na stratę punktów z takim zespołem jeżeli chcą awansować bezpośrednio do wyższej ligi a mało im do tego brakuje. Wadą Newport jest to, że grają bardzo źle na własnym boisku, są pod tym względem jedną z najgorszych drużyn(Gorsze jest tylko Leyton). Luton natomiast nie gra najgorzej na wyjazdach w 5 ostatnich meczach ich bilans wynosi 1-4-0 a bilans przegranych Newport u siebie w 5 ostatnich meczach wynosi 0-3-2 z czego 2 ostatnie mecze to przegrane. Ostatnio Forma Luton troszkę słabnie lecz jestem przekonany, że z takim zespołem jak Newport muszą wkroczyć na niedawną ścieżkę kilku zwycięstw pod rząd. Dołączyłem tu wczoraj i pierwszy mój Typ sprawdził się doskonale ponieważ Trafiłem również wynik Cypr-Irlandia 0:2. Ten typ myślę, że również wejdzie, Luton nie ma bardzo dobrej siły ofensywnej więc stawiam na 1:0 dla gości. Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Godz: 01:15
Spotkanie Atl.Tucuman-Aldosivi
Typ: 1
Kurs 1.85
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie Ligi Argentyńskiej w którym ekipa Atl, Tucuman na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Aldosivi. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w tym spotkaniu w roli faworytów do dopisania sobie po 90 minutach kompletu punktów , bowiem obecnie znajdują się z znacznie lepszej dyspozycji, nie przegrali spotkania w lidze tak na swoim stadionie jak i na wyjeździe od listopada roku poprzedniego a na swoim stadionie we wszystkich rozgrywkach są niepokonani od października poprzedniego roku, goście natomiast na wyjazdach grają kratkę, jednak zazwyczaj swoje spotkania przegrywają, czasem uda się im ugrać jakiś remis. Po 15 rozegranych kolejkach pomiędzy obiema ekipa jest na chwilę obecną 6 punktów przewagi gospodarze zdołali ich zgromadzić 22 goście natomiast 16, gospodarze również mają znacznie lepszy bilans bramkowy , obie drużyny nie strzelają wielkich ilości goli,ale w tym meczu liczę iż bramki padną, bowiem gospodarze na swoim stadionie zazwyczaj bramki strzelać do tej pory potrafili, moim zdaniem po 90 minutach padnie wynik 2:1 dla zespołu Atl.Tucuman.
⛔ 100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia, Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tappara - Ilves
Typ: Tappara
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W lidze hokeja w Finlandii czas na ćwierćfinały. Jutro Tappara podejmie u siebie Ilves. Myślę, że kurs na gospodarzy jest godny zagrania. Tappara po rundzie zasadniczej była na pierwszym miejscu a Ilves zajęło miejsce 10 i musiało grać w 1/8 finału, w której uporali się z Ässät wygrywając 2:1 (stosunek trzech pojedynków).
Tappara w regulaminowym czasie gry nie przegrała u siebie 8 kolejnych spotkań z rzędu. Ich bilans to 4-2-2-0. Jest to na pewno bilans, który napawa optymizmem przed rozpoczęciem boju ćwierćfinałowego.
Tym bardziej, że Ilves nie wygrało na wyjeździe w regulaminowym czasie trzech kolejnych spotkań. W obu meczach wyjazdowych z Ässät mieli dogrywkę, jedną wygrali a jedną przegrali. Wcześniej na wyjeździe przegrali 0:2 z Vaasan Sport.
Dwa ostatnie mecze tych ekip kończyły się zwycięstwami Tappary. Na wyjeździe wygrali 3:2, u siebie także, tyle że potrzebowali dogrywki.
Myślę, że runda zasadnicza pokazała, że Tappara jest znacznie mocniejsza od Ilves. Goście nie bez problemów zakwalifikowali się do Play-Off i mieli też problemy w 1/8. Sądzę, że ćwierćfinał ten będzie dość jednostronny.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godz; 1;05
Spotkanie: Nashville Predators - Arizona Coyotes
Typ: Preds +3,5 bramek z ot
Kurs: ▶ 2,07
Buk: Betsson
Na dzisiaj wybieram spotkanie w Nashville, gdzie tutejsi drapieżce, będą gościć na swoim terenie graczy z Phoenix. Dla Preds, jest to niezwykle ważne spotkanie, bo jeśli je dzisiaj przegrają, spadną z miejsca premiujące awansu do finałów. Forsberg, gra sezon życia, dzisiaj czeka na swoje 30 trafienie w lidze, potrafi zdobywać seriami gole, tak samo jego kolega Arvidsson, którzy wspierają się na jednej linii, z 26 bramkami na koncie. Ofensywa, Preds jest solidna i może napluć krwi, nie jednej ekipie, dlatego tak dobrze czują się na swoim terenie. Nie poddają się, kiedy mają 2 bramki straty, wręcz przeciwnie, atakują na bramkę rywali i robię to z przytupem. Ten duet, o którym wspomniałem są jak najlepszymi zawodnikami Preds. Zrobią wszystko żeby zagrać w finałach, więc się zdziwię jeśli oni tu odpuszczą... ale tu nie ma czasu na fuszerkę. Kojoty, to ekipa bez polotu, bez rozmachu ani bez regularności. Nie mają za bardzo czym zaszkodzić gospodarzom, mimo że też będą mieli swoje okazje. 4 gole dla Preds, dla takiej chimerycznej defensywie jakim są kojoty, są w ich zasięgu. Power play, też solidny. Cóż próbujemy. Dogrywka wliczana!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka NBA
Godzina 1:00
Mecz Thunder-Warriors
Typ Thunder
Kurs 2.05
Buk williamhill
Analiza: Oklahoma jak narazie przegrała wszystkie trzy mecze w tym sezonie z Warriors ale tym razem nie będzie Kevina Duranta więc jest na to znacznie większ szansa.Durant natomiast już dołączył do drużyny i bedzie to spotkanie obserwował z łąwki rezerwowych więc Westbrook pewnie znów bedze chciał coś pokazać w końcu ciągle walczy o MVP. Warriors są mocni ale gospodarze z Westbrookiem niezwykli przegrywac nie wierzę w 0-4 z Warriors tym bardziej że nie zagra Durant. Bo OKC to nie tylko Russ bo jest Oladipo wielu injnych zdolnych plus podkoszowy duet wąsatych drwali którzy przy Westbrooku wymiatają choć mogli by jeszcze barzdiej gdyby Russ tak wszystkiego nie brał na swoje barki, z tym że kiedy to przynosi ciągle efekt nikt nie chce tu nic zmieniać. To jednososobowa armia jaką od lat już jest Lebron JAmes. Walka Westbrooka z Hardenem o MVP nabrała rumieńców, Russ wie że dziś musi wygrać.
⛔ 100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka NBA
Godzina 1:00
Mecz Thunder-Warriors
Typ Warriors
Kurs 1.83
Buk Betsson
Analiza: Póki co idzie bardzo dobrze, więc gramy dalej. Chciałem dziś pójść w Washington, ale nie wiem czy Thomas zagra, co jest właściwie kluczowym czynnikiem tej rywalizacji, poza tym dla mnie Waszyngton jest niepewny, taka drużyna która może zaliczyć choke z kims slabszym w PO, i równie dobrze dojść do ECF w tym sezonie (tymbardziej na wyjazdach ich mecze to loteria) także idziemy w Warriors. Jak dla mnie to Oklahoma ma za małą silę ognia na GSW, nawet bez Duranta. Już pal licho te 0:3 z Warriors w tym sezonie, oni przegrywali kolejno: 26-ma, 21-ma i 16-ma punktami i są -63!!! w trzech meczach w tym sezonie z Warriors, przeciez wojownicy kompletnie im nie leżą, a Russell ma dodatkową presję w spotkaniach z nimi, wiadomo z czego wynikającą. Wystarczy, ze Westbrookowi nie będzie siedzieć rzut i właściwie juz uwalili mecz bo kto ma tam wygrać ten mecz Taj Gibson? Victor Oladipo? C&#39;mon.. Warriors poza Durantem, resztę składu mają zdrową, od 2 spotkań znowu są w gazie, a w szczególności Curry z Thompsonem. Jedyne co ratuje OKC w tym spotkaniu to hero ball Russella, a to nie jest raczej najlepsza taktyka na GSW. Co prawda ostatnio OKC graja lepiej, ale statement games rządzą sie swoimi prawami, dodatkowo drużyna z Oakland im typowo nie leży i coś czuję że Splash Brothers, dziś Russella i spółkę rozstrzelają. Trzeba docenić jego grę (RW) w tym sezonie, bo gra historyczny i niepowtarzalny sezon, ale nawet jak wrzuci te 40 pkt czy triple double to powinno być za mało. Powodzenia!
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
W 12

wilcy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Houston Rockets - Denver Nuggets
Typ: over 231,5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybrane spotkanie wygra ekipa rockets&#39;ów , kurs na nich nie wielki więc zdecydowałem postawić over 231,5 po kursie 1,61. Gospodarze u siebie rzucają średnio 117, nuggetsy zaś na wyjazdach srednio 107pkt zdobyte. Ostatnie 10 spotakn daje nam nieco wieksze srednie. Moim zdaniem suma bedzie w granicach 242pkt
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: NBA, Koszykówka
Godzina: 1:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
Typ: (-9,5) Golden State Warriors
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak jak pisał kolega wyżej GSW bez Duranta, który zmaga się z kontuzją kolana. Mimo to przeczuwam kolejną wygraną GSW. Są w świetnej formie, Curry jak i Thompson punktują mecz za meczem. OKC wychodzi co prawda w pełnym składzie, jednak nawet ich ostatnia seria wygranych wydaje się nie być wystarczająca na Warriorsów. Dodatkowo w H2H w tym sezonie 3 wysokie wygrane koszykarzy z Golden State. Curry rzucił średnio o 23,6 punktów w ciągu trzech meczów przeciwko Thunder w tym sezonie co pokazuje że ten przeciwnik niewątpliwie mu leży. Błyskawice ostatnio rozegrały bardzo dobre spotkanie z Kings wygrywając 110-94. Jak zwykle gwiazdą parkietu był Westbrook rzucając 28 punktów i mając aż 10 asyst. Myślę, że nie będzie miał dzisiaj wiele okazji do rzucania &quot;za trzy&quot;. Gram w tym meczu iż Warriors wygrają przynajmniej 10 punktami co jest wysoce prawdopodobne przy spojrzeniu w historię ich ostatnich meczy 122:96, 121:100, 130:114 dla GSW. Jak widać OKC, nawet w formie, nie jest w stanie przełamać złej passy.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: NBA, Koszykówka
Godzina: 00:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - atlanta Hawks
Typ: HORNETS - 5 pkt AH OT
Kurs:1.85
Bukmacher:pINNACLE
Analiza:
Na dziś wezmę pod lupę spotkanie w Spectrum Center gdzie Hornets podejmować będą we własnej hali Jastrzębie z Atlanty. Goście mocno osłabione do tego spotkania przystępują brakiem Kate&#39;a Bazemore&#39;a i Millsapa. Hawks na 5 miejscu w konferencji ze sporą stratą do 4 Toronto Raptors i raczej nie mają tutaj presji aby to takim osłabionym rosterem wygrać. Jakby nie patrzęć to gospodarze na musiku w tym meczu. 11 miejsce totalnie poza ich potencjałem. 4 mecze straty do Heat i Bucks więc trzeba wrzucić 6 bieg. Po takiej wygranej jak z Wizards dziś to bardzo prawdopodobne. Nawet brak Sessiona nie powinien pokrzyżować planu podopiecznym Clifforda. Gospodarze po strasznych dołach jakie przeżywali w ostatnich tygodniach w meczach on road u siebie w hali Szerszenie prezentują się przyzwoicie (19-15). Dla mnie takie kursy to value. Gospodarze mocno zmotywowani na to spotkanie. Wciąż dysponują bardzo dobrymi koszykarzami jak Kemba Walker,Williams Ma., Batum, Belinelli , Lamb czy Kaminsky. jest potencjał w tej drużynie i wydaje mi się, że jeszcze ostatnie sława nie powiedzieli w tym regular sezon. Dziś MUST WIN dla gospodarzy a gdzie jak nie z rywalem którego ogrywali w 4 z 5 ostatnich h2h i we własnej hali a do tego bez 2 czołowych strzelców rywali. COME ON HORNETS!!!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Houston Rockets - Denver Nuggets
Typ: Denver/Rockets - HT/FT
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciekawe spotkanie pod overówkę itd. ,aczkolwiek idę w stronę łamańca. Rockets ostatnio problemy na początku meczów, żeby celownik ustawić. Rakietki nie mają specjalnie braków w składzie, a Nuggets bez zmian. Co prawda wolę grać łamańce, gdy Rockets mają dla odmiany przeciwnika, co ma do zaoferowania coś w obronie, ale trudno. Broda może wbić typ 2-3 turnoverami, jak ma w zwyczaju na początku spotkania, a te gówniaki z Denver zazwyczaj lecą po szybkie prowadzenie, jak Janusze na Chelsea w stsie, więc jest szansa, a jak pisałem ostatnio, muszą grać na 100%, bo Portland idzie po to co ich, zwłaszcza że Lillard gwałci wszystkich, których widzi, więc Denver muszą próbować zdobyć punkty z każdym, nawet jak na papierze to wygląda co najmniej mało obiecująco.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Słowacja Extraliga, Runda Spadek/Awans
Spotkanie: HC 07 Detva - Dukla Trenczyn
Godzina: 18:00
Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Wczorajszy typ wszedł jak w masło.Dziwi mnie tak niewielka ilość otrzymanych reputek.No ale cóż.Być może nie każdemu chce się klikać dzięki,być może nie każdy zagrał.Lecimy dalej.Dziś również zapraszam na mecz naszych południowych sąsiadów w grupie barażowej najwyższego szczebla rozgrywkowej na Słowacji.Tym razem również stawiam na pewne zwycięstwo gości.Jest to mecz o utrzymanie awans.Myślę,że Trenczyn spokojnie dziś powalczy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Oxford Utd - Bolton
Typ: Bolton
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bolton z aspiracjami do awansu Champioship. Jeśli dziś wygrają, to zmniejszą dystans do lidera na 6 punktów i będą mieli 4 punkty przewagi nad trzecim Fleetwood. Ostatnie trzy mecze pokazały, że Bolton złapał wiatr w żagle. Najpierw wyjazdowa wygrana 4-2 z bezpośrednim rywalem o awans Fleetwood, następnie 4-0 również w delegacji z Gillingham, a w ostatniej kolejce 3 punkty z Northampton po wygranej 2-1. W tym momencie liderujący Sheffield Utd ma 78 oczek, a do końca sezonu jeszcze 8 kolejek. Przypomnę, że tylko miejsca 1-2 awansują bezpośrednio, a 3-6 rozgrywają Play-Off.
Dwa słowa o Oxford Utd. Zajmują oni 9 miejsca ze stratą 5 punktów do miejsca 6. Mają na uwadze ich mecz zaległy, to można rzec, że strata żadna więc również mają o co grać.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Miami - kwalifikacje
Godzina: 16:00
Spotkanie: M.Youzhny - B. Becker
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, wszystkich!
Dzisiaj gram na niemca! Kurs piekny, a ryzyko jak zawsze... Po analizie ostatnich spotkan nie da sie ukryc, ze obaj w ciagu miesiaca wygrali tylko po 2 spotkania. Wiec dlaczego wystawia notowania 1do3? Jestem pewien zebys my dzisiaj zarobili pare funtow! Micha wczoraj okrutnie meczyl sie z francuzem, a Beniek z brazyliczykiem. Najwyrazniej serwisy nie siedza. Na florydzie goraco, a chlopaki maja razem sedemdziesatke na karku- to bedzie szybkie spotkanie. Osobiscie mysle, ze Misha przegra bo lobbi czuwa nad kursami! Dla odwaznych proponuje 2:0 na niemca. Powodzenia!
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Arkas Spor
Typ: under 129,5
Kurs: 3,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie. Na dzisiaj typ oczywisty, z jednym ale. Jak rosjanie podejdą do tego meczu. W ostatni czwartek gładko wygrali w Turcji 3:0. Poszczególne sety do 20,17 i 16, pokazują, że mecz wyjątkowo zacięty nie był. Suma punktów 128. Jeżeli wicelider ligi rosyjskiej zagra na swoim normalnym poziomie i nie będzie mowy o odpuszczaniu, to bez najmniejszych problemów rozprawią się z czwartym zespołem ligi tureckiej. Różnica klasy między zespołami. Pozostaje to jedno ale... Ja próbuje za niewielką stawkę.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Vanarama National League Południe (Anglia 6liga)
Godzina: 20:45
Spotkanie: East Thurrock Utd - Chelmsford
Typ: Obie drużyny strzelą gola - tak
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj coś z mniejszym kursem, ale bardziej pewne. Na tapecie spotkanie 6 ligi angielskiej pomiędzy East Thurrock Utd (12 miejsce w tabeli), a Chelmsford (4 miejsce).
East Thurrock u siebie strzela praktycznie zawsze (nie trafili tylko w 2 meczach od początku sezonu), Chelmsford natomiast może się pochwalić jedną z najmocniejszych ofensyw w lidze (70 goli, tylko jedna drużyn ma nieznacznie więcej trafień).
Jeśli spojrzymy na h2h, to również przekonamy się, że warto zagrać ten właśnie typ. Tylko w 3 meczach na 9 nie udało się strzelić obu ekipom.
Czuje wynik 1:2, oby ????
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Boreham Wood - Lincoln City
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam, dzisiaj zapraszam na boiska 3 ligi angielskiej. W meczu który wybrałem na dziś zmierzą się drużyny zajmującej 11 pozycję w tabeli Boreham Wood oraz lidera rozgrywek Lincoln City. Gospodarze dzisiejszego spotkania są bardzo zróżnicowani pod względem osiąganych wyników, bilans gier to 12/13/13 na ostatnie 5 spotkań 1/3/1 w lidze oczywiście. Goście natomiast 22/6/6 w ostatnich pięciu meczach 3/2/0. Jeżeli patrzeć na historie spotkań to na 4 spotkania raz padł remis, trzy razy wygrywało Lincoln. Co według mnie przemawia za tym typem?
1. Obydwie drużyny grały 3 dni temu mecze, Lincoln grało półfinał pucharu FA Trophy i po dogrywce odpali myślę że drużyna jest zmęczona ponieważ w nogach ma 120 min gry, gospodarze też rozegrali trzy dni temu mecz jednak tam było 0:0 bez historii.
2. Lincoln ma 72 punkty, druga drużyna Forest Green ma również 72 oczka, co za tym idzie? goście będą chcieli za wszelką cenę wygrać aby nie stracić pozycji lidera, gospodarze doskonale zdają sobie z tego sprawę i wiedzą jaką taktykę obrać by z takim przeciwnikiem ugrać chociaż punkt.
3. Ogólna dyspozycja gospodarzy, jak widać potrafią wygrywać remisować i przegrywać, wiadome jest że każdy spina się na lidera więc jest wielka szansa wejścia tego typu.
Co będzie? okaże się po meczu, życzę powodzenia!
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Rosja
Godzina: 17:15
Spotkanie: St. Petersburg - Kaustik
Typ: Powyżej 55,5
Kurs:1,75
Bukmacher:Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, mimo że oferta dzisiaj nie rozpieszcza udało znaleźć się bardzo ciekawe spotkanie w lidze rosyjskiej z piłki ręcznej. Mecz pomiędzy drugą siła ligi i gospodarzem dzisiejszych zawodów St. Petersburg, a znajdującym się na siódemej pozycji Kaustik który ostatnio bardzo ładnie sobie poczynna. Moja propozycja jeśli chodzi o to spotkanie to Over 55,5 bramki gdyż jedni jak i drudzy są zwolennikami szybkiej ofensywnej gry, przez co ich mecze kończą się zazwyczaj pokryciem wystawianych liń z nawiązka. Gospodarze w swojej lidzę są drugą siłą zaraz po najmocniejszym i wielokrotnym mistrzu ligi Chekhovskiye Medvedi. Ostatnie wyniki Petersburga nie wyglądają rewelacyjnie i grają w kratkę,ostatni mecz męczyli bardzo z Sungul, a to drużyna z końca tabeli 30:28, przegrali z obecnym liderem po dobrej grze 27:25, wygrali z przedostatnim UOR No.2 Moscow 26:32, oraz sensacyjnie ulegli na własnym parkiecie z szósta drużyna ligi Dinamo Astrakhan 28:30, ciekawostką jest to że Kaustik to drużyna o podobnym potencjale co Dynamo więc liczę że również zaprezentują się dobrze w Petersburgu. W przypadku gości są obecnie w wyśmienitej formie i nie przegrali meczu od pięciu spotkań, wygrali ostatni mecz z UOR 32:30, wcześniej pokonali pewnie Perm 24:33, do tego warto odnotować świetny mecz z Krasnodarem który poważnie się wzmocnił na początku sezon i nie przez przypadek gości na trzecim miejscu w lidze. Warto dodać że w meczu tym uwydatniły się spore spadki kursów i liń, co jest dobrym prognostykiem. Jedni jak i drudzy średnio na mecz rzucają około dwudziestu ośmiu bramek, natomiast w starciach bezpośrednich tych drużyn linia pokrywa się znacznie, najlepszym przykładem bedą tutaj ostatnie dwa spotkania 30:31 oraz 40:25 dla Petersburga.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Słowacja, Tipsport Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nove Zamky - B. Bystrica
Typ: 2/+5,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: iforBET
Analiza:
Przed nami 4 mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Nove Zamky a B. Bystrica. Póki co jest 3:0 dla Bystrica i myślę, że dziś zamkną ten ćwierćfinał. Póki co bardzo łatwe zwycięstwa 2 razy u siebie 8:2 i 8:0 i na wyjeździe wczoraj 4:1.
Ogólnie od 23 Września obie ekipy rozegrały ze sobą 9 pojedynków i wszystkie 9 wygrała B. Bystrica, w 1 tylko wygrali po dogrywce. W 4 z nich było powyżej 5,5 gola, w 6 meczach padło powyżej 4,5 gola. Myślę, że dziś gospodarze nie mają nic do stracenia będą chcieli przedłużyć ten ćwierćfinał o chociażby 1 mecz więcej lecz goście są na tyle doświadczeni, że na to nie pozwolą. Myślę, że dziś padnie sporo bramek po obu stronach. Wczoraj gdyby nie 1 tercja 0:0 także by padło więcej bramek.
Nie widzę szans dla gospodarzy dlatego typuję zwycięstwo gości i powyżej 5,5 gola po dosyć wysokim kursie.
Powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom