>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.04.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 21. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 11:50
Spotkanie: Brisbane Roar - WS Wanderers
Typ: Jamie Maclaren strzeli
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutro mecz australijskiej A-League. Liga ta słynie ze sporej ilości bramek w spotkaniach, nie świadczy to za dobrze o liniach obrony poszczególnych zespołów. Jutrzejszy mecz to inauguracja play-offów, sądzę więc, że obie ekipy dadzą z siebie 100%.
Mój kandydat to ex aequo najlepszy strzelec tego sezonu, więc nie mówimy o nikim przypadkowym. Swoją jakość w tym sezonie prezentował wielokrotnie, ostatni mecz zaliczył z dorobkiem jednej bramki. Nie trafił jednak jedenastki, co może go dodatkowo zmotywować. Na koniec należy dodać, że jest podstawowym wykonawcą rzutów karnych, a to jak zwykle zwiększa prawdopodobieństwo trafienia typu.
✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: ???? Monte Carlo, quarterfinal, clay
Godzina: 11:00
Spotkanie: Cuevas P. - Pouille L.
Typ: Cuevas win 2-0
Kurs: 2.55
Bukmacher: fortuna
Pablo w tym turnieju nie oddał jeszcze seta.A odprawił już Troickiego,Souse i Wawrinkę. W zeszłym miesiącu wygrany turniej na mączce w Sao Paulo.Gra agresywnie,często z dużą rotacją przy małej ilości błędów.Widać dużo jakości i pewności w jego ostatnich meczach.
Francuz gra pierwszy turniej na clayu w tym sezonie.Nie pokazał na razie nic szczególnego_Odprawił hardowca Harrisona, Lorenziego i dzisiaj Mannarino mu skreczował.
Widzę w tym spotkaniu przewagę i pewną wygraną bardziej doświadczonego i ogranego na mączce Cuevasa
Rank (27-17) Stat clay W/L 2017 (7/2-3/0) 2016 (22/8-13/6),No H2H
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valenciennes - Orleans
Typ: Valenciennes
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
We francuskiej Ligue 2 przyjrzymy się spotkaniu pomiędzy 14 i 18 drużyną w tabeli.
Goście posiadają na swoim koncie 31 punktów i zajmują miejsce w strefie spadkowej, jednak dające szansę na baraże. Drużyna Orleans zdobyła 4 punkty w ostatnich 5 spotkaniach. Zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym boisku (7-6-4), co potwierdzają także statystyki w meczach wyjazdowych, bowiem zajmują w nich ostatnie miejsce w lidze – w 16 meczach wyjazdowych zdołali zdobyć tylko 8 punktów.
Valenciennes zgromadziło na swoim koncie 40 oczek. Ulokowali się w bezpiecznej strefie, jednak przewaga ta nie jest duża. Ostatnia drużyna zajmująca miejsce niezagrożone spadkiem posiada 35 punktów.
Gospodarze dzisiejszego meczu notują serię 2 wygranych spotkań z rzędu. W obu strzelili 2 bramki, jednocześnie zachowując czyste konto. Mimo, że ich pozycja w tabeli nie jest najgorsza, to zwycięstwo nad Orleans przypieczętowałoby utrzymanie i pozwoliło zając pewną pozycję w środku tabeli.
Valenciennes jest w niezłej formie. Sądzę, że tym razem także wykorzystają szansę i zdobędą komplet punktów, przypisując sobie trzecie zwycięstwo z rzędu. Pamiętajmy, że w tej fazie sezonu żaden wynik nie jest niespodzianką, jednak kurs na gospodarzy jest całkiem zachęcający.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Monte Carlo, quarterfinal, clay
Godzina: 11:00
Spotkanie: Albert Ramos - Marin Cilic
Typ: 2
Kurs: 1.54
Bukmacher: Unibet
Nie ma co ukrywać, że Hiszpan ma jeden z najlepszych jak nie najlepszy sezon do tej pory. Jest 24 na świecie, to jego najlepszy ranking. W tym roku bilans na clayu ma 14/5, statystki dobre lecz patrząc obiektywnie to pokonał z lepszych grajków tylko Murraya. Sukces owszem lecz pamiętajmy, że Szkot tutaj miał nie wystąpić ze względu na kontuzję łokcia. Ramos zagrał dobry mecz, było dużo znakomitych wygranych punktów. Szkot biegał niemiłosiernie gdzie w mojej opinii zgrał poniżej swoich możliwości, zbyt czytelnie. Z Cilicem grał 4 razy i wygrał tylko raz na hardzie w 2011 roku 2:0 pozostałe mecze to dominacja Chorwata nawet na ziemnych kortach. Hiszpan nie wygrał od tamtego czasu nawet seta. Marin w tym sezonie dno!!! 5 porażek których teoretycznie nie powinno być. Ten turniej to jego jakby przełamanie. Pokonał gładko Chardego 6:3, 6:0, jeźdźca bez głowy i psychiki Berdycha 6:2, 7:6 (do zera w taju). Cilic preferuje ofensywny styl gry, czuje się najlepiej w ciągłym ataku, w obronie jest znacznie gorszy. Jeśli serwis będzie mu siedział to Ramos będzie miał kłopot. Będzie dla niego zupełnie inny mecz niż z Andym. Obrona kontra atak, moim zdaniem wygra Cilic który ostro na treningach trenował z Djoko. Czy w dwóch czy trzech setach to już ciężko stwierdzić. Aktualnie mam passę 5 meczów trafionych z rzędu ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Bundesliga
Godzina. 20.30
Spotkanie. FC Koeln - Hoffenheim
Typ. obie strzelą
Kurs. 1.64
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Na jutro wybieram zakład w niemieckiej najwyższej klasie rozgrywkowej, gdzie zmierzą się ze sobą FC Koeln z Hoffenheim.
Do końca sezonu zaledwie 5 kolejek, zespół z Kolonii zajmuje na tą chwilę 7 pozycję i walczy realnie o udział w kwalifikacjach do LE (a matematyczynie o LM). Gospodarze potrafią zdobywać gole z dobrymi drużynami np. ostatnia porażka z Bor.Monchengla..2:3 czy zwycięstwo nad Herthą 4:2 wskazują nam ich domową formę.
W ich drużynie występuje czołowy strzelec Bundesligi napastnik &quot;Koziołków&quot; Anthony Modeste,który jeszcze walczy o koronę króla strzelców z Lewandowskim i Abumayengiem mając ponad 20goli.
Przyjezdni obecnie bardzo wysoko w ligowej tabeli bo na trzecim miejscu dającym udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów, lecz 1pkt straty ma do nich Borussia który już całkowicie moze się skupić tylko na lidze. Ewentualny awans do Ligi Mistrzów byłby nie lada wyczynem dla przysłowiowych &quot;Wieśniaków&quot; i oni o to powalczą. Goście ewidentnie na fali wznoszącej po zwycięstwie 1:0 nad Bayernem Monachium poczuli krew i mimo wyjazdowej porażki 1:2 w kolejnym na swoim stadionie ograli &#39;Gladbach&#39; 5:3. Zespół Hoffenheim będzie jutro faworytem, ale osobiście nie wydaje mi się aby ewentualne zwycięstwo przyszło im łatwo. Patrząc na nie obiektywnie to zespół przyjezdnych jest druzyną lepszą i bardziej kompletną niż ich dzisiejszy rywal, ponieważ mają wielu grajków na równym poziomie i którzy regularnie punktują. Widać że wiele frajdy sprawia im gra do przodu, zawodnicy tacy jak Wagner, Szalai, Kramaric czy Demirbay potrafią zrobić różnice i znaleźć drogę do bramki. Oglądając zmagania w Bundeslidze od kilku sezonów wydaje mi się że w tym spotkaniu padną bramki z obu stron i tak właśnie jutro obstawiam co i wam również polecam.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Godoy Cruz-Sport Boys
Typ: over 2.5 gola w 2 połowie
Buk Unibet
Kurs 4.20
Analiza: Juz jutro kolejne spotkanie w ramach Copa Libertadores, będący na pozycji wicelidera w swojej tabeli Godoy Cruz na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Sport Boys, który zajmuję ostatnią pozycję . Gospodarze naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek . Sport Boys bowiem na wyjazdach traci mnóstwo bramek, nie powiem bo sam stwarza sobie sytuację do ich zdobycia, ale na przykład ostatnia porażka wyjazdowa 5:2 pokazała w jakim stanie na chwilę obecną znajduję się ich defensywa, poprzednie spotkania wyjazdowe to stracone kolejno: 2,3,3 bramki , Godoy natomiast ostatnio również gra do przodu i ich spotkania są ładne dla oka , również defensywa pozostawia sporo do życzenia , więc zapowiada nam się kolejne spotkanie z niemałą ilością bramek . Sytuacja w tej grupie jest bardzo wyrównana i gospodarze nie moga sobie pozwolić na stratę punktów, 3 drużyny mają po 4 oczka, odstaje tylko Sport Boys, która ma na koniec zaledwie 1 punkt, moim zdaniem na to spotkanie można zagrać kilka opcji, ja osobiście polecam na granie albo na wygraną gospodarzy, albo na overy bramkowe, poszukałbym opcji na około 4 bramki w tym spotkaniu ponieważ myślę że gospodarze 3 bramki są w stanie tutaj zdobyć a i goście 1 trafienie dołożą.
⛔ 100
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 02:45
Spotkanie: Barcelona SC - Botofago RJ
Typ: Wygrana gości
Kurs: 3,75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Po wczorajszym udanym typie na Estudiantes postaram się rozpracować drugi mecz z tej grupy a mianowicie Barcelona SC - Botofago RJ. Oba zespoły wygrały swoje dwa mecze zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie. Mecz zainteresował mnie z prostej przyczyny a mianowicie z powodu kursu na Botofago ponieważ wynosi on aż 3,75 a klub z Brazylii ostatnio jest w na prawdę niezłej formie nawet mimo porażki z finale ligi stanowej, ale 5 wcześniejszych meczów wygrali i strzelali w nich przynajmniej 2 bramki a bilans bramkowy wynosił 15-4 więc prawie 3 bramki na mecz. Barcelona SC również bardzo dobrze radzi sobie w tej edycji Copa Libertadores, ale ostatni mecz ligowy przegrali z innym uczestnikiem CL czyli Emelec. Dodatkowym argumentem za Botofago może być fakt, że wczoraj swoje spotkanie wygrało Estudiantes z który Brazylijczycy będą grali na wyjeździe a tak jak pisałem wczoraj w Argentynie niezwykle ścieżko o punkt, lecz to własnie Barcelona SC wygrała tam i to 2-0 lecz wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Ja w dzisiejszym meczu stawiam na zwycięstwo gości ponieważ są oni w bardzo dobrej formie strzeleckiej a dzięki temu zwycięstwu będą mogli spokojniej myśleć o dalszej fazie CL ;)
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Bucks - Raptors
Typ: Greg Monroe zdobędzie więcej pkt od Jonasa Valanciunasa
Kurs: 1.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Chyba póki co serię między młodą ekipą z Millwakue, a Raptorsami można nazwać najciekawszą. Nie dość, że mamy tutaj remis to oba spotkania przyniosły nam wiele emocji. Dzisiaj seria przenosi się do hali &quot;Kozłów&quot; i po raz kolejny możemy spodziewać się ciekawego spotkania. Odchodzę od typowania zwycięzcy w tym spotkaniu, bo po pierwsze bukmacherzy fantastycznie wstawili kursy, a po drugie byłbym zbyt stronniczy, ponieważ jestem fanem ekipy z Millwakue. Znalazłem jednak ciekawy matchup wystawiony przez jednego z bukmacherów oraz fajną linię na zawodnika, który rzucił mi się w oczy podczas dwóch pierwszych spotkań. Mowa tutaj o środkowym Bucks - Gregu Monroe. Nie będę przedstawiał historii tego gracza jednak warto wspomnieć, że trener Kidd bardzo chciał go wymienić podczas ostatniego &quot;okienka&quot;. W tej serii środkowy pokazuje jednak ja dużo znaczy z ławki. Póki co grał ponad 20 minut w każdym ze spotkań co tylko raz zdarzyło mu się podczas sezonu regularnego. Można powiedzieć, że to przypadek jednak w mojej analizie gry Bucks, którą staram się robić przez cały sezon dostrzegłem dwie zależności. Po pierwsze świetnie rozumie się on z Middletonem, gdzie często grają dwójkowę akcję oraz jest on świetną odpowiedzią na Small-Ball grany przez Toronto z Ibaką na Centrze. Ogólnie doświadczony Kongijczyk jest póki co najlepszym graczem Raptors w tej serii jednak przez niego swoje minuty traci Litwiński Center Raptors - Jonas Valanciunas. Podczas, gdy w sezonie zasadniczym grał on prawie 26 minut na spotkanie w serii z Bucks gra on średnio 3 minuty mniej. Niby nie dużo ale przenosi się to na liczbę zdobywanych punktów, gdyż notuję ich on prawie 4 mniej. Wiadomo, że mamy za sobą dopiero 2 spotkania jednak dzisiaj myślę, że może się to potwierdzić. Gra Raptorsów z Ibaką na Centrze jest świetna, gdyż Bucks dużo lepiej bronią pod koszem niż na obwodzie. Dzisiaj spodziewam się także mocnego grania zewnętrznego ze strony Raptors, a sporej ilości pchania piłki pod kosz przez ekipę Kidda. Moim zdaniem Monroe zdobędzie dzisiaj więcej punktów niż Litwiński Center Raptors i mimo, że kurs nie powala to jak najbardziej polecam.
✅ 60
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina/tenis
godz/05.00
spotkanie/Oscar Otte-D.Wu
typ/2
kurs/3,55
Buk/Winmasters
Niemiec/365 miejsce/grający z zawodnikami z 500 plus spotyka się z gospodarzem/turniej w Chinach/Wu -252 w rankingu.
Szanse 40/60 kurs super.
Otte wygrał w 1/8 finału z De Minaurem232 w rankingu,reszta to jacyś ,,no name,, z którymi wygrywał.Uważam,że można za parę groszy zaryzykować singielka.
Resztę zostawiam dla naszych ,,wszystkowiedzących ,,od kiepskich analiz i jednorazowców,którzy logują się żeby komuś dowalić.
Nie interesują mnie wasze konkursy i ,,reputki,,he,he co za kretyn tak to nazwał,pozdrawiam normalnych typerów mających mózg i grających ,,własne typy,, ,,za własne pieniądze,,Dobranoc
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Edmonton Oilers - San Jose Sharks
Typ: Remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest to jedna z ciekawszych i najbardziej wyrównanych par pierwszej rundy fazy play-off. Po rozegraniu czterech meczów mamy remis 2:2. Pierwsze trzy mecze były bardzo wyrównane. Czwarty zakończył się niespodziewanie bardzo wysokim zwycięstwem San Jose sharks, gdyż Sharks zwyciężyli aż 7:0. Niespodzianką nie jest zwycięstwo San Jose Sharks, ale rozmiar tej wygranej. Mecz ten ułożył się fatalnie dla Edmonton Oilers, gdyż już na samym początku stracili gola. Po upływie kolejnych ok. 10 minut Sharks podwyższyli na 2:0. Być może Oilers wtedy uznali, że ten mecz już jest przegrany, stąd taki pogrom.To już jest piąte spotkanie, więc stawka jest coraz wyższa. Spodziewam się więc bardzo uważnej gry z obu stron. W pierwszym meczu był remis, w trzecim było bardzo blisko remisu, gdyż Oilers dopiero w końcówce strzelili na 1:0. W tym meczu widzę duże szanse na remis.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Górnik Zabrze- Wigry Suwałki
Typ: 1/+1,5
Kurs: 2,16
Bukmacher: fortuna
Ale przejdźmy do meczu, dzisiaj gra Górnik, mój kochany klub który jeszcze ma szanse na awans do ekstraklasy, ale moim zdaniem oni robią wszystko żeby w tym sezonie nie awansować, teraz trochę sytuacja kadrowa w Górniku się zmienia bo mają rozwiązać kontrakty Kosznik, Pilzga i Danch, czy może już nawet rozwiązali.W Bytowie zabrzanie już wystąpili bez tych kopaczy co dało im wygraną. Klub z tymi trzema piłkarzami chce rozwiązać umowy za porozumieniem stron, jeśli sie dogadają to odejdą, jeśli nie to bedą grać w rezerwach.
Tomasz Loska, Marcin Urynowicz, Bartłomiej Olszewski, Maciej Ambrosiewicz i Szymon Żurkowski zastępują zawodników wcześniej wymienionych i jak an razie widać w nich chęć walki, odsunięty jest jeszcze Kasprzik, ale o nim na razie nikt nie mówi że chcą go wywalić.
Wigry jednak jak widać nie bardzo leżą Górnikowi i Górnik musi udowodnic dzisiaj że w pucharze to tylko była wpadka i ograć kolegów z Suwałk wygrana daje zabrzanom awans w tabeli a tym samym wyprzedzenie Wigrów, no i oczywiscie zbliżenie się do czołówki. Do końca sezonu jeszcze 8 kolejek, więc niby szanse są na awans, ja jednak myślę że to jeszcze nie teraz, nie ma drużyny na ekstraklasę, niech lepiej się razem ograją na zapleczu a potem w następnym sezonie awansują bo w przypadku awansu teraz mogą nie dac rady takim odmłodzonym składem w ekstraklasie.......powodzenia

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Championship
Godzina : 20:45
Spotkanie : Norwich - Brighton
Typ: 1
Kurs : 2.30
Bukmacher: FORBET

Witam... Po dłuższej przerwie wracam do typowania..
Mecz dnia jak dla mnie.. Goście w ostatniej kolejce wywalczyli historyczny sukces jakim jest awans do Premier League. Niewątpliwe styl w jakim to zrobili w przeciągu całego sezonu budzi podziw i uznanie. Gospodarze jako spadkowicz przed sezonem mieli jasno postawiony cel - awans...Wiadomo już że nie udało się tego zrealizować. Dlatego dzisiejsze zwycięstwo jest tak potrzebne by osłodzić gorycz porażki swoim kibicom i częściowo wyjść z twarzą bijąc &quot;nowego mistrza &quot; .Norwich utrzymał większość składu z ub. sezonu o czym pisałem kilka miesięcy temu., ma bardzo doświadczonych zawodników . Wygrana 7:1 z walczącym o bezpośredni awans Readingiem daje do myślenia i potwierdza że są w stanie wygrać z każdym.. Goście po euforii związanej z awansem jadą na to spotkanie w okrojonym składzie ...Najprawdopodobniej nie zagrają najlepszy napastnik Shane Duffy , Sam Baldock i Connor Goldson...Nie sądzę by znaleźli też w sobie zbyt wiele motywacji do twardej walki. Wierzę w zwycięstwo gospodarzy.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: HG Saarlouis - TUS Ferndorf
Typ: 2
Kurs: 3,09
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Według mnie kursy trochę przesadzone na to spotkanie i sam spodziewam się meczu bardziej wyrównanego i dla mnie osobiście jest to spotkanie 50/50 ale o wszystkich moich spostrzeżeń na temat tego meczu za chwilę a na początek tabela, która wygląda tak:

Oba zespoły walczą o utrzymanie ale w gorszej sytuacji są goście i to na ich zwycięstwo gram w tym spotkaniu. Oni jeżeli przegrają tutaj to mogą sobie już dośc mocno skomplikować swoją sytuację. Wprawdzie do końca sezonu jeszcze 8 meczy ale Ferndorf jeżeli tutaj przegra to może sobie mocno zagmatwać swoją pozycję. Oba Zespoły radzą sobie lepiej na wyjazdach niż na własnych boiskach. Saarlouis u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek, natomiast goście na wyjazdach zaliczyli 4 zwycięstwa, 1 remis i 10 porażek. Gospodarze tego meczu jednak ostatnio grają lepiej we własnej hali i zanotowali u siebie 3 zwycięstwa z rzędu a na wyjazdach 3 porażki z rzędu, więc pod względem meczy u siebie i wyjazdów się trochę zmieniło ale myślę, że to dłużej trwać nie będzie i dzisiaj HGS dozna porażki. TUS Ferndorf zdaje sobie sprawę jak ważne jest to spotkanie i w tej drużynie wszyscy mocno się motywują na ten mecz. Pewnego smaczku temu meczowi dodaje fakt, że kapitan zespołu gospodarzy Jonas Faulenbach po sezonie przenosi się właśnie do zespołu TUS Ferndorf. Raczej myślę, że dalej wolał, by grać w 2 lidze niż w 3 ;) Wprawdzie oczywiście jest profesjonalistą, w wywiadach wypowiadał się, że chce tutaj wygrać, że jest częścią jeszcze tego zespołu więc zagra najlepiej jak może itd. itd. ale w sumie co ma innego powiedzieć ;) W ciągu tygodnia kilku graczy Saarlouis nie trenowało z powodu choroby i lżejszych obrażeń. Wprawdzie nic groźnego ale kto ostatecznie zagra będzie wiadomo dopiero przed spotkaniem. Ja tutaj widzę dużą szansę na wygranie tego spotkania przez gości. Zespół Ferndorf jest mocno zmotywowany na to spotkanie i porażka napewno tej drużynie dużo mocniej zaszkodzi niż gospodarzom, którzy mogą sobie pozwolić na większy margines błędu niż ich rywal. Mecz osobiście oceniam 50/50 a skoro tak to wolę zagrać na zespół na który jest wyższy kurs i który jest na końcowym etapie rozgrywek w gorszej sytuacji.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
21.04.2017 - 18:30
Spotkanie : Kaiserslautern - Munich 1860
Typ : Kaiserslautern win i over 2.5 gola w meczu
Kurs : 4.15
Bukmacher : Fortuna
Końcówka sezonu w II Bundeslidze zapowiada się ciekawie i tak dzis pojedynek pomiędzy K&#39;lautern a Monachijskimi Lwami ma spore znaczenie , K&#39;lautern na miejscu 15 z 32 pkt na koncie a 1860 na miejscu 12 z 33 pkt , do końca sezonu zaledwie 5 kolejek , ja pójdę w zwycięstwo gospodarzy którzy większość pkt z dorobku 32 zdobyli na swoim terenie i tak bilans Lautern u siebie 6-5-3 i br 14:7 co daje im 23 pkt w domu i jak nie trudno wyliczyć 9 pkt w meczach wyjazdowych , ostatni mecz u siebie to 2:0 z Greuther Furth , co do gości to ci także grają podobnie jak gospodarze bo bilans u siebie 7-4-4 co daje 25 pkt z 33 zdobytych natomiast wyjazdy to fatalny bilans 2-2-10 i br. 10:22 stąd nasuwa mi się taki wniosek iż K&#39;lautern powinno wykorzystać dziś atut własnego boiska , w pierwszym ich pojedynku w Monachium padł remis 1:1 a dzis liczę że goście także pokuszą się o bramkę jednak ostatecznie K&#39;lautern powinno zgarnąć pełną pulę co pozwoli przeskoczyć rywala w tabeli mój typ 2:1 !
⛔ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Patricks - Cork City
Typ: 2
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cork po 9 meczach w lidze - 9 zwycięstw, 24 gole strzelone i tylko 4 stracone. Ta statystyka mówi sama za siebie, w tym sezonie idą jak taran, rozbijają wszystkich, średnia 2.6 gola strzelonego na mecz robi wrażenie. St. Patricks w tym sezonie wyglądają tragicznie, póki co zajmują spadkową lokatę - 2 wygrane, 2 remisy i 5 porażek z bilansem bramkowym 10:14 póki co to ich dorobek w tym sezonie.
Myślę, że Cork jest klasę wyższym zespołem, grają znacznie lepszy futbol niż ich przeciwnicy i to oni powinni dziś wygrać bez problemu mimo, iż jest to spotkanie w delegacji. Spodziewam się wyniku w okolicy 0:2 lub 0:3 dla Cork City. W ostatnich 3 meczach ligowych Cork pokrywało również handicap -1.5 więc warto spróbować może uda im się to zrobić czwarty raz z rzędu, ja nie ryzykuję i po prostu postawie na ich wygraną.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mark Allen - John Higgins
Typ: Allen AH(+3,5 frame&#39;a)
Kurs: 1,61
Bukmacher: Betway
Analiza: spotkanie 31-letniego Allena, który ma za sobą 12 lat profesjonalnej kariery, z 41-latkiem Higginsem, grającym 25-ty sezon jako profesjonalista, ma faworyta, czyli Higginsa. Mam wątpliwości jednak, czy słusznie buki wystawiają kursy: 2,64 (maks. 2,81) Allen– 1,50 (1,54) Higgins. Poniżej podaję powody mojego sceptycyzmu:
1) pewniej awansował do drugiej rundy Higgins, z wynikiem 10-6 z dobrze grającym Gouldem. Zwycięstwo potwierdził 6 brejkami 50’ pkt. i setką 127 pkt. Allen wygrał 10-8 z J. Robertsonem, do wyniku 7-7 goniąc rywala ze stratą 1-2 partii. Wygrał 4 z 5 ostatnich partii. Zaliczył trzy 50’ i 2 setki: 105 i 100.
2) panowie zagrali ze sobą dotąd 19 meczy, Allen prowadzi 10-9, ale frame’ów więcej wygrał Higgins: 75-84. W latach 2013-2017 było 8 meczy, 6 wygrał Allen, frame’y: 36-31.
3) w tym sezonie większe sukcesy odnosi Higgins, który zarobił już ponad pół miliona funtów, zdobył 3 tytuły, razy kończył jako finalista, 5 razy jako ćwierćfinalista. Od stycznia 2017 odpadał z każdego turnieju najdalej w rundzie Last 16, w tym aż 3 razy w 1 lub 2 rundzie. Część sezonu kończąca się w grudniu była dla niego zdecydowanie lepsza. Wyjątkiem jest marcowe zwycięstwo w Champions League. Z kolei Allen ma za sobą przeciętny sezon, zarobił co prawda 200 tysięcy funtów, ale tylko 2 razy grał w półfinale i 2 razy w ćwierćfinale. Zwraca uwagę jego duża regularność, gdyż w pozostałych turniejach kończył w rundzie Last 16 i Last 32. Pomijając porażkę w turnieju Shootout i walkower oddany w Rydze, to tylko raz odpadł na niskim szczeblu rozgrywek w całym sezonie. W 20017 r. był w ćwierćfinale Mastersa.
4) budowanie brejków: w tym sezonie Allen ma na koncie 32 „setki” u 14 zawodach, a Higgins ma ich 43 w 15 turniejach. Wcześniej było tak:
2015/2016 Allen 36, Higgins 43
2014/2015 Allen 25, Higgins 25
2013/2014 Allen 33, Higgins 31
2012/2013 Allen 30, Higgins 25
Podsumowanie: regularność to atut Allena w tym sezonie, Higgins zalicza obecnie słabszą część bardzo dobrego sezonu. Statystyki H2H są bardzo wyrównane. Zdolność do budowania brejków obu graczy jest na zbliżonym poziomie w perspektywie ostatnich 5 sezonów. Panowie świetnie się znają. Szanse obu rywali są bardziej wyrównane niż wskazują na to kursy. Stąd uważam, że mamy sytuację, w której należy szukać typu po stronie Allena, którego szanse są niedowartościowane. Podaję typ, który wydaje mi się dość pewny.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Monte Carlo
Godzina: 17;15
Spotkanie: Schwartzman - Nadal
Typ: DW Nadal 2:1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po tym jaka Fafa oddał seta z Edmundem na piachu, to nie widzę tutaj łatwej przeprawy, a że na tym turnieju towarzyszą nam zabawne kursy na graczy zdolnych grać na clayu to warto spróbować dać seta Schwartzmanowi. Nadal pod nieobecność Federera może powalczyć o swój 1 tytuł w roku, bo z lepszych zawodników zostali już tylko Vinolas, Djoko, Cuevas/Pouille. Z czego Djokovic nie czuje się na clayu tak dobrze , jak na chociażby hardzie. Myślę, że Nadal w finale to pewniak na tej imprezie, ale nie przewiduje tu meczu jak w poprzedniej rundzie (6:1,6:1). Z fartem.
⛔ 100
 
milo87 46

milo87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ufa - CSKA Moskwa
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS
Analiza: Od razu przepraszam, że piszę to tak późno, ale nie miałem dostępu do neta. Mecz za 20 minut ale może ktoś skorzysta. Starcie wicelidera z ligowym średniakiem. Według mnie mecz powinien być kolejnym zwycięstwem niepokonanej w tej rundzie (!) drużyny z Moskwy. Warto dodać, że ich ostatnia porażka miała miejsce w... Londynie z Tottenhamem. Ufa jest typową drużyną ze środka tabeli, zalicza wzloty i upadki, jej bilans lepiej wygląda u siebie, lecz ostatnie mecze od zwycięstwa (remis, 4 porażki, remis), a mecze od ostatniej porażki CSKA (12 zwycięstw oraz 5 remisów) to na prawdę niebo a ziemia. Fakt, obie drużyny nie są zbyt bramkostrzelne, ale moim zdaniem drużyna z Moskwy powinna wygrać ten mecz jedno, dwu bramkową przewagą.
⛔ 100 Nieprawidłowy buk
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykowka TURCJA Super Ligi ????
Godzina:17:00
Spotkanie: Banvit-Ankara Kolejiler
Typ:Ankara + 24,5
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1.89
Analiza skopiowana z którą się zgadzam:
Do meczu z Banvitem Ankara podchodzi wzmocniona rzucającym obrońcą Rayem Allenem, który znacząco wzmocni ich możliwości ofensywne. Jeszcze bez niego w ostatnim spotkaniu u siebie Ankara poległa z Tofas tylko 10 punktami, co i tak było niespodzianką. W dzisiejszym spotkaniu dodatkowo dochodzi kwestia zaangażowania Banvitu w rozgrywki finałowe Champions League. Nie uważamy aby gospodarze maksymalnie skoncentrowani podeszli do dzisiejszego spotkania, a zaproponowana linia w przedstawionych okolicznościach jest zawyżona.
Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom