>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.05.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - I liga
Godz. : 17:00
Spotkanie : Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Typ : Bytovia
Kurs : 3.00
Buk : Betsson
Analiza :

Do meczu 32 kolejki, gospodarze przystępują z nożem na gardle, co prawda bilans ostatnich 5 gier nie jest zły, 7 punktów, ale 6 z nich w starciach z bezpośrednimi rywalami w walce o ligowy byt, Gieksą z Bełchatowa i Rozwojem Katowice, z mocniejszymi rywalami idzie Siedlczanom jako tako, mimo tego, iż dziś trener Sasal może wypuścić do gry praktycznie każdego, to nie spodziewam się, by byli w stanie urwać punkty.

Bytovia z kolei na przeciwległym biegunie, seria wygranych + remis w Gdynii z Arką sprawił, że obecnie gracze trenera Kafarskiego plasują się na 5 miejscu w tabeli, w znakomitej formie jest duet Wacławczyk-Surdykowski, ten drugi wracając na poważnie do walki o króla strzelców, dał drużynie kilka bezcennych punktów, świetnie spisuje się defensywa z K.Bąkiem na czele. Są po prostu w lepszej formie, i mają większą jakość od Pogoni. Dużą niespodzianką będzie choćby punkt zdobyty dziś przez gospodarzy. Na dodatek pojawia się wiadomo, że pogoda w Siedlcach coraz gorsza, a Bytowiacy na deszczu zwykli radzić sobie naprawdę świetnie.

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka Włochy
Godz. : 20.45
Spotkanie : Milano - Venezia
Typ : under 148.5
Kurs : 2.65
Buk : bet365
Analiza :
W ostatnim meczu w czwartek padło 161 pc i Venzezia wyszła w rywalizacji dosyć niespodziewanie na 1:0 .Zadecydowała głownie trzecia kwarta którą gracze z Mediolanu przegrali z kretesem 28:10.Dzisiaj już na nic takiego nie mogą sobie pozwolić.Trzeba zdecydowanie zagrać lepiej w obronie i nie pozwolić Venezii na żaden spory odskok.
Obie drużyny dosyć wszechstronne potrafią zarówno wysoko punktować i stawiac na szybkie wymiany ale obie potrafią też bardzo twardo bronić.Niemniej jednak Milano pod dużą presją i ja tu widzę dzisaj , bardziej koszykarskie szachy niż radosną koszykówkę.Głowna linia wystawiona w Bet365 na to spotkanie to 155 pc jednak ja wybieram sporo niższą po atrakcyjniejszym kursie. Gram to za bardzo spokojną stawkę.

✅ 165
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Juventus Turyn
Typ: Juventus i obie strzelą
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jeszcze kilka lat temu finał z udziałem Milanu i Juventusu budziły by wielkie emocje. Dzisiaj tylko Juventus jest wielką drużyną. Milan z niesfornym, Balotellim, który gra coraż gorzej, z Baccą, który jednak nie spełnia oczekiwań, a na pewno nie za taką kasę, jaką na niego wyłożono (doby interes zrobiłą na nim Sevilla).Starzy Mexes i Alex, Abate... W pomocy Honda. No nie mają wg mnie dzisiaj szans z Juventusem. Dybala gra barzo dobrze, strzela dużo goli, wspiera go w ataku Mandzukic, a Pogba potrafi w pojedynkę przesądzić o losach spotkania. Milan kiepski sezon, dopiero 7 miejsce w lidze, nie gwarantujące miejsca w pucharach. Jestem w stanie zrozumieć, że wyprzedziły ich drużyny Juventusu, Napoli, Romy, Interu, Fiorentiny, ale Sassuolo? Juventus powinien ich dzisiaj mocno złoić. Ale Milan zdobędzie honorowego gola. Takie 3-1 mi się wydaje

⛔ 100
 
grzechu7 14

grzechu7

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka Włochy
Godz. : 20.45
Spotkanie : Milano - Venezia
Typ : Milano -10,5
Kurs : 1,97
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Drugie spotkanie play-off ligi włoskiej gdzie gramy do 3 wygranych spotkań.Milano po kompromitacji w 1 spotkaniu przegranym u siebie 77-84 musi się otrząsnąć i doprowadzić do remisu w rywalizacji a potem poszukać przynajmniej 1 zwycięstwa na wyjeździe by przenieść decydującą rywalizację na swój parkiet.

W ostatnim meczu bardzo słabe zawody rozegrali Batista,Gentile a w szczególności Kalnietis prezentując bardzo słabą skuteczność rzutową,sytuacje próbował ratować Rakim Sanders (27pkt) ale jak wiadomo sam meczu raczej nie wygra.

Gwoździem do trumny był fatalny przestój w 3 kwarcie (10-28) który rozstrzygnął mecz.

Myślę,że tak klasowa drużyna nie pozwoli sobie na kolejną porażkę i dzisiaj wyrówna stan rywalizacji na 1-1 i zrobi to przynajmniej różnicą 11 punktów na swoją korzyść.

Przewidywane składy:
Milano-Batista,Gentile,Sanders,Simon,Kalnietis
Venezia-Tonut,Ortner,Green,Eji,Bramos

Powodzenia.

✅ 97
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - ARGENTYNA: Primera División
Godz. : 22:30
Spotkanie : Racing Club - Club Atletico Temperley
Typ : Racing Club
Kurs : 1.55
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Na dzisiaj mam kurs bardziej do podbicia lub do dubelka ze względu na to, że jest niski bo @1.55 podwojenia nie zrobi. Co mnie skłoniło do takiego typu? Spadek kursu! U wielu buków kursy spadają więc coś się kroi. Racing u siebie ostatnio same remisy, Temperlay na wyjeździe nawet remisów nie zbiera. Obie drużyny ostatnio grały ze sobą ponad rok temu. Gospodarzem wtedy też był Racing który wygrał 2:1! A więc:
-H2H za Racingiem,
-Temperlay na wyjazdach nie punktuje (bardziej spodziewał bym się remisu z ich strony niż wygranej),
-Racing u siebie ostatnio tylko remisy więc kiedyś wypada się przełamać i wygrać a dzisiaj mają super okazje do tego.

✅ 55
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom