>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.06.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ U-17
Spotkanie: Japonia - Francja (-1,5)
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Gamebookers
Francuzi fantastycznie zaczeli te mistrzostwa pokunując Argentyne 3:0. Jak zawsze mają silny skład i sa faworytami do wygrania turnieju. Japończycy w juzniorskich drużynach nigdy nie błyszczeli, w pierwszym meczu pokonali skromnie Jamajke 1:0. Francuzi zagrają na pełnych obrotach i będą chciali sobie zapewnić awans juz po tym meczu, myślę że wygrana dwoma bramkami jest jak najbardziej realna.
⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Wimbledon Mężczyzn
Spotkanie: Tomic-Davydenko
Typ: Davydenko
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj około godziny 16:00 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Rosyjskim Davydenko a Australijczykiem Tomic.Davydenko obecnie w rankingu światowym zajmuje 27 pozycję natomiast jego dzisiejszy rywal 158.Obaj zawodnicy jeszcze w życiowej karierze nie spotkali się na kortach naprzeciw siebie.Rosyjski zawodnik od maja tego roku nie radzi sobie zbytnio: porażka z Veiciem,Troickim i Granollersem.Tomic natomiast gra średnio i wygrywa z zawodnikami słabszymi od siebie natomiast jak trafi na zawodnika Typu G.Muller to przegrywa spotkanie gładko 0-2 w setach.W kwalifikacjach Wimbledonu Rieschick napędził Australijczykowi stracha bowiem mecz zakończył się 2-1 w setach dla Tomicia(mało brakowało a by przegrał).Mimo niezbyt dobrej formy uważam ,że Davydenko dzisiaj się przełamie.Ten zawodnik nie grał w tym roku na trawie jeszcze ale teraz po nieudanych spotkaniach sądzę że zacznie wygrywać,ponieważ Tomic to przeciętny zawodnik.Jak dla mnie kurs na Rosyjskiego zawodnika znacznie zawyżony i warto z tego korzystać.Typuje zwycięstwo Davydenko.Zła passa dla Rosyjskiego zawodnika na Wimbledonie się zakończy.
⛔ 100
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Spotkanie: Soderling - Petschner
typ: 2
kurs: 4.00
buk: Bet365
Tenis, ATP Wimbledon
21.06.2011 17:30
Co prawda Petschner w ostatnim turnieju, podczas finału w Halle kreczował z powodu urazu pleców, to wydaje mi się że nie powinno być już śladu po tej kontuzji. Petschner na trawie w tym sezonie spisywał się bardzo dobrze, wygrał z Raonicem i przede wszystkim z Berdychem który uważam jest lepszy od Sody. Obaj zawodnicy bardzo dobrze serwują i posiadają równie niebezpieczne forehandy. Petschner napewno jest lepszy przy siatce. Po serwisie często kończy akcje volleyem. Soderling głównie gra z lini końcowej kortu. Petschner napewno nawiąże wyrównaną walkę ze Szwedem, uważam że okarze się lepszy, napewno jest w lepszej formie. Po takim kursie naprawdę trzeba to zagrać za średnią stawkę. Panowie rozegrali jeden mecz na trawie w którym po wyrównanym 3 setowym pojedynku wygrał Soderling. Dzisiaj czas na rewanż i sprawienie małej niespodzianki. Warto zagrać w Bet365 w razie jakby Petschner miał kreczować mamy zwrot.
⛔ 100
 
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Dominika Cibulkova - Mirjana Lucic godz. 18:00
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: Expekt

Dominika obecnie zajmuje 24 miejsce w rankingu. Ten rok na pewno moze zaliczyć do udanych, m in. 3 runda w Miami(porażka z Azarenką), 1/8 w Indian Wells, ćwierćfinał w Madrycie. Bilans meczy na trawie 9/8, jednak od 2 lat prezentuje się naprawdę nieźle na tej nawierzchni, między innymi 2 razy 3 runda w Wimbledonie, na ostatnim turnieju w Hertogenbosch półfinał przegrany z Vinci, choć według mnie przegrała ze zmęczeniem(w tym samym dniu musiała dograć mecz ćwierćfinałowy z Kuznetsova).
Lucic Mirjana to 29 letnia tenisistka zajmująca obecnie 91 miejsce w rankingu WTA. Najlepsze lata ma juz chyba za sobą. Wprawdzie była w półfinale Wimbledonu ale to było wieki temu, bo w 1999. Później na trawie już nic wielkiego nie grała(Chorwatka podczas swojej kariery rozpoczętej 14 lat temu rozegrała prawie tyle samo meczy co Cebula, która jest o 5 lat młodsza) aż do tego roku gdzie w Birmingham doszła do ćwierćfinału gdzie przegrała z Ivanovic, jednak nie pokonując nikogo znaczącego.
Według mnie w zdecydowanie lepszej formie Słowaczka, można też pograć 2:0 dla Cebuli
data-0
 
prezesb 3

prezesb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia Premier
Spotkanie: Galway United - St. Patricks Athletic
Typ: St. Patricks Athletic
Kurs: 1,15
Bukmacher: Beat-at-home
Analiza: Jest to mój pierwszy post choć zakłady stawiam już od jakiegoś czasu. Mój sposób analizy opiera się na statystykach i wszelkich dostępnych danych na temat grających ze sobą drużyn. Można to nazwać czystą analizą techniczną.
Na dziś wybrałem męcz ligi Irlandzikiej. Jak łatwo to można sprawdzić grają ze sobą drużyny z drugiego i ostatniego miejsca. Przyglądając się grze faworytów w kilku ostatnich spotkaniach można powiedzieć że ten zakład to w zasadzie pewniak.
Nieregulaminowy kurs, ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Irlandia
Spotkanie:Galway-St.Patricks
Typ: St.Patricks handi -2
Kurs:2,20
Buk:Sportingbet
Analiza:
Już dziś o godzinie 20.45 w 19. kolejce irlandzkiej Premier League dojdzie do starcia graczy z Galway i Dublina.Gospodarze kontunuują długą passę przegranych meczy.Nikt nie podejrzewa,że dziś będzie im dane zdobyć choć jeden punkt.Grają zaś z wiceliderem tabeli który nie ma zamiaru tracić punktów z drużyną z szarego końca ligi.Tym bardziej, że tuż za nim czają się Derry City i Sligo Rovers, którzy zresztą zmierzą się w pojedynku bezpośrednim.Dzisiejsi gospodarze od dawna grają rolę chłopców do bicia w lidze.Meczu nie wygrali od 14 spotkań z czego tylko raz udało im się ugrać jeden punkt-w starciu z ich kompanami z dołu tabeli - Droghea United.
Dwa ostatnie bezpośrednie mecze Patricksów i graczy z Galway to wyniki 5-2 i 3-0 czyli z pokryciem handi.Rezultatu podobnego do wyżej wymienionych spodziewam się również dziś.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 5

sccentrum

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, MŚ U17
Spotkanie : Japonia U17 - Francja U17
Typ : Poł./Koniec spotkania - Francja U17/Francja U17
Kurs : 2.15
Bukmacher : Bwin
Analiza : W spotkaniu rozegranym w Monterrey zmierzą się reprezentacje młodzieżowe Francji i Japonii. Faworytem są ci pierwsi, gdyż pokonali w pierwszym spotkaniu fazy grupowej mistrzostw świata faworyzowanych Argentyńczyków aż 3-0, zdobywając wszystkie bramki w 1 połowie. Bohaterem spotkania był strzelec dwóch bramek - Yassine Benzia, młody napastnik Lyonu. Dwiema asystami popisał się z kolei Lenny Nangis. Ci dawaj gracze to napastnicy, a ich dobra dyspozycja świadczy o sile ataku reprezentacji Trójkolorowych. Japończycy pokonali w pierwszym spotkaniu Jamajke, lecz tylko w stosunku 1-0. Taki wynik nie jest zbyt rewelacyjny, patrząc na klase przeciwnika. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z dobrze wyszkoloną reprezentacją Francji, która posiada również nad nimi przewagę warunków fizycznych i nie będzie to dla nich łatwy pojedynek. Przewiduje, że Francuzi obejmą prowadzenie już w 1 połowie i utrzymają je do końca spotkania.
⛔ 100
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Tenis, Wimbledon
Spotkanie: Govortsova - Radwańska
typ: poniżej 18 gemów
kurs : 1.72
bukmacher: betsson
analiza:
Dzisiaj wieczorem spotyka się na korcie nasza jedynaczka wśród pań z mało znaną rywalką o zacnym nazwisku, Govortsova. Nie ulega wątpliwości, że nawet dla dwuletniego niemowlaka to Krakowianka jest faworytem tego meczu a wynik będzie 0-2 po stronie Polki. Ja wybrałem na ten mecz zdarzenie w którym obstawiam rozegranie poniżej 18 gemów. W wimbledonie Panie grają do dwóch wygranych setów. zakładając, że Aga wygra 2-0 , może sobie pozwolić na wynik w stylu 6-3 , 6-2 , Myślę że więcej jej rywalka nie ugra. Te zawodniczki spotkały się już raz na mocno anonimowym turnieju o nazwie Toray Pan Pacific Open , tam Krakowianka rozgromiła ją właśnie 6-3,6-2. Biorąc pod uwagę to, że Aga od tamtego czasu zrobiła mały postęp, bo i w RG zagrała przyzwoicie, myślę, że tu na pełnej mobilizacji wyjdzie i rozniesie rywalkę w drobny mak.
data-0
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17
Spotkanie: Korea Północna - Holandia
Typ: Over 3.5
Kurs: 2,40
Bukmacher: Gamebookers
Drużyna Holandii w pierwszej kolejce Mistrzostwa Świata do lat 17 sprawiła swoim kibicom bardzo negatywną niespodziankę. Przegrała z drużyną Konga, którą miała bez większych problemów pokonać. Dzięki tej przegranej Oranje w drugiej kolejce nie mają już innego wyjścia niż zgarnąć trzy punkty. Tym bardziej, że w ostatniej kolejce czeka ich ciężki mecz z drużyną Meksyku. Dzisiaj trzy punkty są na wagę awansu, gdyż jakakolwiek starta punktów może wyeliminować ich z turnieju lub co najmniej zdecydowanie utrudnić szanse na awans z grupy co byłoby nie lada niespodzianką. Korea Północna mimo bardzo dobrego początku spotkania z Meksykiem, gdzie po czterech minutach gry objęła prowadzenie nie dała rady go utrzymać. Pod koniec pierwszej połowy Meksyk wyrównał, a w drugiej połowie dołożył dwie bramki i pewnie wygrał 3:1. Korea razem z Kongiem jest uznawana za dwie zdecydowanie słabsze ekipy od Meksyku oraz Holandii. Korea do dzisiejszego meczu przystąpi również osłabiona, gdyż podstawowy bramkarz tej ekipy Jong-Hum Cha otrzymał w pierwszym meczu czerwoną kartkę. W drużynie holenderskiej zawiódł przede wszystkim atak i liczę na to, że dwaj postawowi napastnicy Oranje Memphis Depay oraz Danzell Gravenberch zaprezentują zdecydowanie większą skuteczność. Patrząc na to co potrafi Korea Północna to raczej nie ma wielkiego zagrożenia dla Holendrów. Przegrana w pierwszym meczu wymusza na nich wysokie zwycięstwo, a to pozwala zagrać wysoki over. Cztery bramki według mnie powinny paść, a kursy wszędzie bardzo przyzwoite, więc warto skorzystać.
⛔ 100
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna MŚ U-17
Spotkanie: Japonia - Francja
Typ: Francja (-2) EH
Kurs: 4,50
Buk: Sportingbet

Na początek wynik pierwszej kolejki w grupie: Francja w pięknym stylu pokonała jednego z faworytów imprezy Argentynę, aż 3:0. japonia natomiast pokonała 1:0 moim zdaniem najsłabszy zespół w grupie Jamajkę. Gra Francuzów opiera sie na grze na małej przestrzeni i pięknych koronkowych akcjach. Powinno to w zupełnosci wystarczyć na, pewnie, defensywnie ustawionych od samego początku Japończyków. Jezeli dość szybko padnie gol, japonia powinna się nieco otworzyć i wtedy nawet jak coś Azjaci strzelą, jestem zdania, że Francuzi są w stanie im 4 gole pyknąć, jeżeli zagrają tak jak z Argentyną. Myslę, iż moze to podobnie wygladać jak z Meksykiem w Gold Cupie; Na początku kilka wysokich zwycięstw, a potem już troche spuchną. Trzeba korzystać teraz póki buki jeszcze nie są pewne ich gry. Sadzę,że w następnym spotkaniu z Jamajką, na taki handicup moze być kurs w granicach 2,60-2,80.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom